Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  STALKER 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2023 12:54:33 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Mis Dead Space 4 ?? icon_eek.gif Dead Space tuleb aga minu teada ikka remake versioon esimesest osast ?


Pidasingi silmas seda samustki, vabandust ei osanud paremat nime anda ise asjale. icon_razz.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 03.01.2023 11:08:56 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Selline jüra trailer thumbs_down.gif Stalker 1 olid palju paremad. Näitasid ka palju paremini mis maailmas toimub mitte nagu selles mingi 1 sek tseenid koguaeg.


Stalker 1 jättis ka paljud asjad tegemata, mida aastaid üles haibiti. (Loadinguvaba environment näiteks).

Loodame, et ei pea seda uut nüüd nagu segane aastaid ootama. Ajalugu näitab, et mida kauem ootad, seda suurem kasjakk icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Submob
HV kasutaja
Submob

liitunud: 15.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2023 13:50:24 vasta tsitaadiga

Esikolmikus mäng mida ootan. Siiani nähtuga olen rahul.
Mingi väike videode seeria võiks tulla, kus näitab mängu erinevaid tahke, näiteks loodust, asukohti, elukaid, factioneid jne. Tahaks näha kuidas see A-life 2.0 toimetab.

_________________
Disain
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2023 16:45:43 vasta tsitaadiga

Submob kirjutas:
Esikolmikus mäng mida ootan. Siiani nähtuga olen rahul.
Mingi väike videode seeria võiks tulla, kus näitab mängu erinevaid tahke, näiteks loodust, asukohti, elukaid, factioneid jne. Tahaks näha kuidas see A-life 2.0 toimetab.


Mis sul esikolmikus veel on?
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Submob
HV kasutaja
Submob

liitunud: 15.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2023 17:43:37 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Submob kirjutas:
Esikolmikus mäng mida ootan. Siiani nähtuga olen rahul.
Mingi väike videode seeria võiks tulla, kus näitab mängu erinevaid tahke, näiteks loodust, asukohti, elukaid, factioneid jne. Tahaks näha kuidas see A-life 2.0 toimetab.


Mis sul esikolmikus veel on?


Hetke seisuga peaks 2023 päris viljakas aasta tulema, kui ei tule edasilükkamiste lainet.

1. Starfield
2. Stalker 2
3. Alan Wake 2

Muidugi põnevat kraami on veel oodata. Dead Island 2, Redfall, Payday 3 jne.
Hogwarts Legacy tundub ka täitsa huvitav, mulle meeldib see, et suht läbipaistvad on turundamises. Stabiilselt tuleb erinevaid videosid peale.

_________________
Disain
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2023 20:04:25 vasta tsitaadiga

RustyZ, kas stalker2'e mitte pole pidanud juba umbes nii 10a ootama?!? icon_lol.gif ma hakkan vaikselt muretsema, et äkki ei elagi nii vanaks, et see mäng oma silmaga ära näha icon_lol.gif

muidu jah...äge ja tore oleks kui tuleks, ja minupärast tulgu või poolikuna aga tulgu kiiresti. aeg ja kogemus on näidanud, et tänapäeval on loll lootus ja mõttetu jutt rääkida stiilis "no tehku parem korralikult valmis ikka...". need projektid, mida üritatakse niimoodi "korralikult valmis" teha, ilmselt ei jõuagi kunagi kuhugi kuna see korralikult valmis tegemine lihtsalt pole tänapäeval enam eriti moes.
kui on uus keskkond, uued environmentid ja gameplay ning kasvõi sama asjalik AI nagu mõndades tänases mõttes juba IGIVANADES stalkeri mod mängudes on olnud siis oleks hea küll. korralik sound design ja vähe tänapäevasemad/ilusamad/ägedamad efektid ka firefighti, plahvatuste ning anomaaliate juurde ning ongi normull mäng olemas. stoori osas mingit jalgratast leiutama selle mängu puhul ilmselt väga ei pea

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2023 11:58:02 vasta tsitaadiga

Wiltz, selle tulgu poolikult jutu peale tuleb meelde kuidas 2004 aastal stalkeri lekkinud alphat sai proovida icon_lol.gif

Sellise tempoga saab stalker 2-te (ja half life 3 ja portal 3) pensionieas mängida.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.01.2023 18:38:44 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
-Kaivo-, järgmise aasta aprilliks võib vabalt BTC põhja käinud olla ja foorumist saab kaevandanud RTX 3080-neid 600 EURiga...


Endal ka hirmus, kui täppi sai pandud 2021 suvel icon_biggrin.gif Arvutis on hetkel RTX 3090 24GB, 690 EUR foorumist, septembris vist soetatud.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 09.01.2023 15:11:30 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
RustyZ, kas stalker2'e mitte pole pidanud juba umbes nii 10a ootama?!? icon_lol.gif ma hakkan vaikselt muretsema, et äkki ei elagi nii vanaks, et see mäng oma silmaga ära näha icon_lol.gif

muidu jah...äge ja tore oleks kui tuleks, ja minupärast tulgu või poolikuna aga tulgu kiiresti. aeg ja kogemus on näidanud, et tänapäeval on loll lootus ja mõttetu jutt rääkida stiilis "no tehku parem korralikult valmis ikka...". need projektid, mida üritatakse niimoodi "korralikult valmis" teha, ilmselt ei jõuagi kunagi kuhugi kuna see korralikult valmis tegemine lihtsalt pole tänapäeval enam eriti moes.
kui on uus keskkond, uued environmentid ja gameplay ning kasvõi sama asjalik AI nagu mõndades tänases mõttes juba IGIVANADES stalkeri mod mängudes on olnud siis oleks hea küll. korralik sound design ja vähe tänapäevasemad/ilusamad/ägedamad efektid ka firefighti, plahvatuste ning anomaaliate juurde ning ongi normull mäng olemas. stoori osas mingit jalgratast leiutama selle mängu puhul ilmselt väga ei pea


Noh tegelikult räägiti jah STALKER 2-st juba 2010 kuid sai cancelit ja 2018 ujus jälle pinnale.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2023 10:08:30 vasta tsitaadiga

Mõned uued pildid mängust:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Meenutab kohati Metro Exodus ilu ja võlu, aga mängumootorid täitsa erinevad.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 20.01.2023 11:53:34 vasta tsitaadiga

Amperloom kirjutas:
Mõned uued pildid mängust:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Meenutab kohati Metro Exodus ilu ja võlu, aga mängumootorid täitsa erinevad.


Ah jälle need photoshopitud pildid! thumbs_down.gif Stalker 1 ka näitasid neid. Mis kaugel sellest, mis l6puks välja lasti.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2023 13:26:20 vasta tsitaadiga

Ehk tõesti on vahel raske uskuda neid asju aga...
Iseküsimus on selle saidi usaldusväärsus aga...
https://www.dsogaming.com/screenshot-news/new-stalker-2-screenshots-released-showcasing-unreal-engine-5-capabilities/


Mille najal te arvate, et on lihtsalt PS pildid?

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 20.01.2023 18:35:24 vasta tsitaadiga

loodetavasti pole need HUD elemendid peale kleebitud ja tulebki selline, mõnusalt atmosfääriline olustik tundub
ei julgeks kindlalt öelda, et need photoshopiga üle käidud. nt bright memory infinite promopildid on ilustatud, mäng päris selline välja ikka ei näe
vs
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2023 19:51:34 vasta tsitaadiga

mingi % "photoshoppi" on seal sees nii ehk naa ma eeldan, seal pole vaja mingit kõrgemat jumalat uskuda et selles üsnagi veendunud olla. ilustamine on ju industry standard. isegi kui poleks otseselt shopitud siis oleks lihtsalt valitud mingid üksikud ekstra kenaks joonistatud tehtud kohad. ses suhtes, et ega seal midagi muud nii hirmus uskumatut või ennenägematut ju ei olegi kui lihtsalt puhas esmaklassiline detailsus. väga raske (võimatu) uskuda, et suure avatud maailmaga mängus on samaväärne detailsus kõikjal...aga noh, ega tegelikult ei pea olema ka. lihtsalt piisavalt palju peaks seda olema.
exodus oli juba piisavalt ilus ja detailne mäng, ja mitte ainult piltidel vaid ka päriselt...ning kui seda suudeti, mai tea...5 aastat tagasi või mis ta oli? no siis võiks nagu vähemalt samaväärselt suuta teha ka täna, asi rohkem kinni selles, et kas viitsitakse ja tahetakse. loodame, et viitsitakse teha. õigemini, et põhimõtteliselt oleks juba tehtud icon_biggrin.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2023 01:28:26 vasta tsitaadiga

minu arust ei näe need STALKER2 pildid Photoshopitud välja. Kui midagi, siis lihtsalt teravust ja kontrasti lisatud. Seda saab hiljem ka ise lisada preshade'iga.
Update.
Okei, vast on ikka PS icon_biggrin.gif Ma proovisin kah veidi, mida annab Left4Dead2 pildiga teha.
Enne:
Spoiler Spoiler Spoiler

Pärast:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2023 17:26:18 vasta tsitaadiga

sitta sellest väljanägemisest - kui näeb välja "viisakas" on see piisavalt hea.

Oluline on, et oleks kõvasti nö. füüsikat mängus a'la asjad mis peaks loogiliselt võttes teatud asju tehes katki minema lähevad katki ehk maailm on elav.
Oluline on, et piisavalt otsides ja tuhnides oleks avasstada midagi lahedat ja leida cooli nänni jne.
Oluline, et oleks teha asju ja maailm poleks suur aga tühi - hunnikus kohti jne. kuhu sattuda.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2023 01:02:49 vasta tsitaadiga

täpselt...aga kõigele eelnevale lisaks, on ikkagi veel oluline siiski ka see, et oleks mingi aktsepteeritav level graafilist detailsust. mitte tingimata mingisugustel rohulibledel või igal viimasel kui puuladval mängukaardil. vaid just nende objektidel, millele sa saad läheneda ja lähened. igasugused esemed ja suuremad väiksemad vidinad mida saab üles võtta või kuidagi interactida, igasugused siseruumide keskkonnad jne
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 22.01.2023 14:24:00 vasta tsitaadiga

korralik stoori ja häälnäitlemine peaksid ka olema, see tundub olevat läinud meelest icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2023 15:32:58 vasta tsitaadiga

noh, sellel on väljanägemisega suht vähe seost ka icon_biggrin.gif aga no stoori minumeelest nende stalkeri mängude puhul pole eriline murekoht tavaliselt...

häälte osas võiks ikka jätkuda see originaalne huijoobannõide loopimine, nagu seal alati on olnud icon_lol.gif rohkem peale lugemist mulle polegi vaja thumbs_up.gif peaasi, et mingid ingliskeelset ehk "rahvusvahelist" jura hääleks ei loeta - kuigi arvestades viimase aja sündmusi, kahtlustan, et äkki seda just tehaksegi

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2023 01:49:53 vasta tsitaadiga

njh, Metro on hea näida. Ilus mäng kuni tuleb voice acting. Võiks olla nii inglis keeles kui ka teistes keeltes kvaliteetne värk mitte "jo Vasja, sa progesid siin mängu jah, oskad vast inglise keelt kah paar sõna. Tule loe need read siin mikrisse kiirelt".
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2023 10:54:20 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
njh, Metro on hea näida. Ilus mäng kuni tuleb voice acting. Võiks olla nii inglis keeles kui ka teistes keeltes kvaliteetne värk mitte "jo Vasja, sa progesid siin mängu jah, oskad vast inglise keelt kah paar sõna. Tule loe need read siin mikrisse kiirelt".


Kusagilt juttudest olen aru saanud, et Metro mängu ilmumine oli kuni lõpuni väga suure küsimärgiall.
Ilmselt sellest tulenevalt nad ei näinud pointi häälnäitlemise suunas raha loopida.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2023 22:19:06 vasta tsitaadiga

mind ausalt öeldes absoluutselt ei häirinud see "vasja" style voice acting. Või noh, julgeks väita, et see nagu sobiski sinna päris hästi icon_biggrin.gif aga eks jah, erinevate inimeste jaoks olulised ernievad asjad. minu jaoks voice acting läbi aegade olnud üks ebaolulisemaid asju üldse mängudes. midagi päris koomilist/imelikku ehk ei tahaks väga kuulda...muu on suht savi. aga kui arvestada, et tegelikult ikkagi ilmselt iga asja "headus" mängus tuleb millegi muu arvelt siis...minu raamatus on pea kõik muu kõrgemal pulgal kui voice acting. aga eks oleneb muidugi ka mängu tüübist, olustikust. stalkeris ei saa see päris lambine olla, aga mingit hollywoodilikku asja nagu ka ei ootaks
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 25.01.2023 02:11:08 vasta tsitaadiga

koomilise/imelikuga seoses sai just arkham knight läbi tehtud ja Mark Hamilli esitus jokkerina on võimas, annab ikka palju juurde ja on üks põhjuseid miks ma pean seda mängu puhtkriitlise vaatepunkti koha pealt kõige paremini teostatuks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2023 00:18:54 vasta tsitaadiga

pole küll ise seda mänginud, aga kujutan ette isegi, et seal mängus võib see hea voice tõepoolest anda päris palju juurde. samas see ongi tsipake teistsugune mäng kui stalker. stalkeri puhul ma võiksin (juhul kui tahan head VA experience'i) vabalt kuulata vene keelset voice, millest küll midagi aru ei saa...ja lugeda alt subbe juurde icon_biggrin.gif seda ma nagu ei oska eeldada ega oodata isegi, et seal ingliskeelne voice väga midagi juurde võiks anda, isegi kui ta oleks väga hea. aga noh, minupoolest olgu kasvõi kõik asjad 10/10'st...peaasi, et miski muu (olulisem) ei ole millegi vähem olulisema arvelt kehvem või poolik.
endal on hästi meeles selline mäng nagu max payne. seal oli väga kõva voice act mu meelest, ja samas väga lihtne aga mõjuv nö. stoori esitus..mingite joonispiltidena kui õigesti mäletan. hästi tehtud, samas ilmselt suht soodsalt tehtud...ja no mäng oli oma aja kohta ka ikka super tase ning täiesti uudsete elementidega thumbs_up.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2023 08:48:02 vasta tsitaadiga

Ise näiteks Metro seeriat mängind siis audio panen vene peale, sest muidu kukuvad kõrvad küljest 😄
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 26.01.2023 13:37:17 vasta tsitaadiga

Mis te ootate, et Brad Pitt peale loeks? Minu meelest see lisabki mängule oma salapära, et see inglise keel nii puine seal on ja mulle meeldib. icon_biggrin.gif Metro probleem vist pigem oli, et peategelane ei rääkinud midagi aga see ka mind otseselt nüüd ei häirinud.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2023 21:33:30 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Ise näiteks Metro seeriat mängind siis audio panen vene peale, sest muidu kukuvad kõrvad küljest 😄


Tegin sama, aga mitte puise inglise keele pärast vaid autentsem kui mereväetriibulise särgiga tegelinski vene keeles plämab et NATO okupandid äkki liikvel ja hiilivad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2023 17:08:29 vasta tsitaadiga

https://twitter.com/stalker_thegame/status/1634939872317411329

tsitaat:


Recently, our employee's account for a collective work-with-images application was hacked. The responsibility for this was claimed by a community from a russian social network. They are threatening to use the obtained data for blackmail and intimidation. This is not the first attempt to hack and leak our data, including personal information. We have been enduring constant cyberattacks for more than a year now. We have faced blackmail, acts of aggression, hacks, attempts to hurt players and fans, and efforts to damage the development process or the reputation of our company.

We are a ukrainian company, and like most ukrainians, we have experienced many things that are much more terrifying: destroyed houses, ruined lives, and the deaths of our loved ones. Attempts to blackmail or intimidate us are completely futile.
Our unwavering commitment to supporting our country remains unchanged we will continue to do everything possible to support ukraine. And this won't change in the future under any circumstances.
Despite the attempts to break us, we remain strong and courageous. Because when you believe in something and love it with all your heart, you have to defend it at all costs.

We have been through a lot. However, these challenges only encourage us to work even harder because we believe that the truth is on our side. Evil will never win.

In the event of any leaks, we ask that you refrain from watching or distributing information about s.T.A.L.K.E.R. 2: heart of chornobyl. Outdated and work-in-progress materials may dilute the impression of the final idea that we have put into the game. We encourage you to stay patient and wait for the official release for the best experience possible. We believe that you will love it.

We'd like to express our deepest appreciation for our loyal community. We are overwhelmed by the response and support we have received from you. Thank you for that. From each and every member of the gsc game world team.

Our mission is to commit all of our strength and passion to complete the project and deliver it to you, despite all the obstacles on the way. Your support is our inspiration.

Glory to ukraine.
Sincerely,
The gsc game world team


Tiblad tegutsevad igal rindel. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Submob
HV kasutaja
Submob

liitunud: 15.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2023 18:34:38 vasta tsitaadiga

Mäng on esindatud ka gamescomil ja saab isegi demo proovida beer_yum.gif

"Deadly anomalies, dangerous mutants, anarchists, bandits, free stalkers, players and partners are heartily invited to join us and play the demo of S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl at gamescom 2023 on 23-27 August. "

_________________
Disain
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 21.08.2023 20:22:38 vasta tsitaadiga

Submob kirjutas:
Mäng on esindatud ka gamescomil ja saab isegi demo proovida beer_yum.gif

"Deadly anomalies, dangerous mutants, anarchists, bandits, free stalkers, players and partners are heartily invited to join us and play the demo of S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl at gamescom 2023 on 23-27 August. "


ma nagu ei ole kunagi ausalt öeldes aru saanud sellest fenomenist et paljud teevad nii .... miks siis kõikidele ei või lasta mingit demo välja icon_neutral.gif alati on nagu keegi eelistatud või mingis püha staatuses.... capcom on vist ainuke normaalne firma kes laseb alati kõikidele demo välja ... RE8 ja RE4 remake demo oli kõikidele kättesaadav... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2023 21:15:13 vasta tsitaadiga

eks seal vist ikka põhjus rohkem selles kontrollitud keskkonnas. ju nad ei taha seda demo praegu päris KÕIGILE välja lasta. mis mõnes mõttes vist on ka arusaadav, arvestades mis tänapäeval pärast sellist asja juhtuda võib. mingi pool miljonit juutuubi spetsialisti hakkab ju kohe kõikvõimalikke arvamusi avaldama ja hinnanguid panema icon_biggrin.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Submob
HV kasutaja
Submob

liitunud: 15.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2023 17:24:57 vasta tsitaadiga

Mida oli ka arvata. Mäng lükati Q1 2024.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Disain
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 24.08.2023 20:45:59 vasta tsitaadiga

Submob kirjutas:
Mida oli ka arvata. Mäng lükati Q1 2024.

Spoiler Spoiler Spoiler



kõik oli väga äge ja tahaks seda juba mängida aga... ma ei tea tundus nagu oleks jälle graafikat maha tõmmatud icon_rolleyes.gif icon_neutral.gif võin ka eksida aga kui te vaatate eelnevaid treilerid. siin teemas ka kindlasti üleval. siis seal on nagu tervaamad tektsuurid ja erinevate kohtade atmosfäär nagu ilusam ? mõtlen et siin paar aastat tagasi ühes traileris oli väga ägedalt sood kujutatud ... loodan et need kohad ja efektid on ikka alles jäetud ...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Submob
HV kasutaja
Submob

liitunud: 15.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2023 21:09:09 vasta tsitaadiga

On küll väike downgrade toimunud. Eks neil on paras pusimine sellega ja viimistlemist tuleb veel kõvasti teha.
Pakun, et traileris nähtu oli enamasti samast mängitavast demost võetud. Videos on näha, et enamus madin toimub ühes hoovis ja alal.

_________________
Disain
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2023 23:25:37 vasta tsitaadiga

Tundub jah. Valgus ja varjud pole enam samad. Samas näeb endiselt mega kena välja. Põhiline on atmosfäär ja gameplay.
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 25.08.2023 11:47:46 vasta tsitaadiga

Amperloom kirjutas:
Mõned uued pildid mängust:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


trailer nähtu on pmst sama nagu siin, videos tulevad kõik puudujäägid esile mida piltidel peita saab. tasub meeles pidada, et mäng on katkendlikult arenduses olnud aastast 2009, riigis mida räsib sõda.
originaalse stalkeri peamised tegijad lahkusid ammu aastal 2006 avasid oma stuudio 4A Games, ning väljastasid Metro seeria. tundub, et peale seda on GSC-s areng aeglustunud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 25.08.2023 18:06:39 vasta tsitaadiga

rastaman, ohh issand jube tark oled ikka et sa tead et seda riiki räsib sõda icon_eek.gif meie kahjuks ei teadnud seda hea et harisid meidki .... ega nad seda mängu kuskil pommivarjendis ei tee ja seal ukrainas nad vaevalt seda teevad ... kas nad mitte oma stuudioga kuskil Tsehhis ei pidavat olema ?? ja üldsegi point oli selles et graafika on alla tõmmatud mitte et ma ei tea et seal riigis on sõda thumbs_down.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2023 21:33:49 vasta tsitaadiga

user]Gap[/user], kui mängu kraafika imeb eesli mune siis järelikult tootjamaal on sõda - panimõmm?? icon_lol.gif

Enivei see viimase malli grafa nö. pohh, esimese stolkeri häda oli see, et polnud seda seemless maailma vaid ikka laadis ja no tegelt polnd tratki teha huvitavat pluss stealth oli katki. Aa no ok, raud oli ka selline so so tooaeg - tänapäev võiks muhedam olla aga samas noh oli ka ju viimane metro kus tegelt seda open maakera polnd tratki - siis kui sinna kõrbesse jõudsid kus need laevavrakid änd shit miskit oli aga üldiselt on rails. Mingit kosmost ei oota aga no üllarada võib.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2023 21:55:11 vasta tsitaadiga

Auron, joogine reede õhtul, et tekst nii üle kivide ja kändude? icon_lol.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 25.08.2023 22:35:47 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif icon_lol.gif Evil14, pole hullu saime vähemalt aru ja point oli õige thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 26.08.2023 16:31:12 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
rastaman, ohh issand jube tark oled ikka et sa tead et seda riiki räsib sõda icon_eek.gif meie kahjuks ei teadnud seda hea et harisid meidki .... ega nad seda mängu kuskil pommivarjendis ei tee ja seal ukrainas nad vaevalt seda teevad ... kas nad mitte oma stuudioga kuskil Tsehhis ei pidavat olema ?? ja üldsegi point oli selles et graafika on alla tõmmatud mitte et ma ei tea et seal riigis on sõda thumbs_down.gif

wtf sul viga on icon_lol.gif eriline lammas lol
graafikat ei ole maha tõmmatud, õiges gameplay videos tulevad lihtsalt puudujäägid paremini esile kui piltidel, aga olemus on siiski sama kui osata silmi kasutada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2023 16:55:46 vasta tsitaadiga

rastaman, 2021:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 26.08.2023 17:14:16 vasta tsitaadiga

see et tolles Bolts & Bullets treileris tulevad keskpäevase valgustuse ajal mootori puudujäägid paremini esile kui päikeseloojangul/öösel peaks mõistetav olema. mäng ei ole välimuse poolelt erinev 2021 "gameplayst", piltidest, ja uusimast treilerist
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2023 22:00:48 vasta tsitaadiga

rastaman, siis sa oled pime icon_rolleyes.gif
Ütleks isegi seda, et 2021 traileris on RT kasutuses. Uusimas mitte.

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2023 22:18:58 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
rastaman, 2021:
Spoiler Spoiler Spoiler



Vauuu kui ilus graafika! icon_eek.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 26.08.2023 22:28:03 vasta tsitaadiga

Evil14, see oli 2 aastat tagasi icon_neutral.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2023 22:38:52 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Evil14, see oli 2 aastat tagasi icon_neutral.gif


Siis võiks ju arvata, et veel ilusamaks läinud icon_razz1.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 27.08.2023 00:34:50 vasta tsitaadiga

Pidi ju unreal engine 5 peal tulema ja viimases klipis see 0.58 granaadi pauk on ikka päris äss. Mis nad nüüd lähevad UE 4 teed ikkagi?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 27.08.2023 01:23:59 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
labidas kirjutas:
rastaman, 2021:
Spoiler Spoiler Spoiler



Vauuu kui ilus graafika! icon_eek.gif


see ei ole õige gameplay, kaamera liikumise järgi saab kohe aru, eelrenderdatud. kõik oli hype ja investorite jaoks, nagu alati. nüüd kui tuli õige gameplay mis näeb pmst sama välja nagu piltidel on osad segaduses.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 27.08.2023 11:25:01 vasta tsitaadiga

Oleks nad PC peal mänginud seda demot koos hardware RT ja Lumeniga mis ju võimalusel kasutab hardware RT featuure. Unreal 5, eriti alates v5.2 on väga võimeline saavutama eelmise aasta traileri graafika taset.
_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  STALKER 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.