|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
02.01.2023 12:54:33
|
|
|
| Gap kirjutas: |
Mis Dead Space 4 ?? Dead Space tuleb aga minu teada ikka remake versioon esimesest osast ? |
Pidasingi silmas seda samustki, vabandust ei osanud paremat nime anda ise asjale.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
03.01.2023 11:08:56
|
|
|
| 486 kirjutas: |
Selline jüra trailer Stalker 1 olid palju paremad. Näitasid ka palju paremini mis maailmas toimub mitte nagu selles mingi 1 sek tseenid koguaeg. |
Stalker 1 jättis ka paljud asjad tegemata, mida aastaid üles haibiti. (Loadinguvaba environment näiteks).
Loodame, et ei pea seda uut nüüd nagu segane aastaid ootama. Ajalugu näitab, et mida kauem ootad, seda suurem kasjakk
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Submob
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2008
|
03.01.2023 13:50:24
|
|
|
Esikolmikus mäng mida ootan. Siiani nähtuga olen rahul.
Mingi väike videode seeria võiks tulla, kus näitab mängu erinevaid tahke, näiteks loodust, asukohti, elukaid, factioneid jne. Tahaks näha kuidas see A-life 2.0 toimetab.
_________________ Disain |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
03.01.2023 16:45:43
|
|
|
| Submob kirjutas: |
Esikolmikus mäng mida ootan. Siiani nähtuga olen rahul.
Mingi väike videode seeria võiks tulla, kus näitab mängu erinevaid tahke, näiteks loodust, asukohti, elukaid, factioneid jne. Tahaks näha kuidas see A-life 2.0 toimetab. |
Mis sul esikolmikus veel on?
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Submob
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2008
|
03.01.2023 17:43:37
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
| Submob kirjutas: |
Esikolmikus mäng mida ootan. Siiani nähtuga olen rahul.
Mingi väike videode seeria võiks tulla, kus näitab mängu erinevaid tahke, näiteks loodust, asukohti, elukaid, factioneid jne. Tahaks näha kuidas see A-life 2.0 toimetab. |
Mis sul esikolmikus veel on? |
Hetke seisuga peaks 2023 päris viljakas aasta tulema, kui ei tule edasilükkamiste lainet.
1. Starfield
2. Stalker 2
3. Alan Wake 2
Muidugi põnevat kraami on veel oodata. Dead Island 2, Redfall, Payday 3 jne.
Hogwarts Legacy tundub ka täitsa huvitav, mulle meeldib see, et suht läbipaistvad on turundamises. Stabiilselt tuleb erinevaid videosid peale.
_________________ Disain |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
03.01.2023 20:04:25
|
|
|
RustyZ, kas stalker2'e mitte pole pidanud juba umbes nii 10a ootama?!? ma hakkan vaikselt muretsema, et äkki ei elagi nii vanaks, et see mäng oma silmaga ära näha
muidu jah...äge ja tore oleks kui tuleks, ja minupärast tulgu või poolikuna aga tulgu kiiresti. aeg ja kogemus on näidanud, et tänapäeval on loll lootus ja mõttetu jutt rääkida stiilis "no tehku parem korralikult valmis ikka...". need projektid, mida üritatakse niimoodi "korralikult valmis" teha, ilmselt ei jõuagi kunagi kuhugi kuna see korralikult valmis tegemine lihtsalt pole tänapäeval enam eriti moes.
kui on uus keskkond, uued environmentid ja gameplay ning kasvõi sama asjalik AI nagu mõndades tänases mõttes juba IGIVANADES stalkeri mod mängudes on olnud siis oleks hea küll. korralik sound design ja vähe tänapäevasemad/ilusamad/ägedamad efektid ka firefighti, plahvatuste ning anomaaliate juurde ning ongi normull mäng olemas. stoori osas mingit jalgratast leiutama selle mängu puhul ilmselt väga ei pea
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
06.01.2023 11:58:02
|
|
|
Wiltz, selle tulgu poolikult jutu peale tuleb meelde kuidas 2004 aastal stalkeri lekkinud alphat sai proovida
Sellise tempoga saab stalker 2-te (ja half life 3 ja portal 3) pensionieas mängida.
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
06.01.2023 18:38:44
|
|
|
| erick kirjutas: |
| -Kaivo-, järgmise aasta aprilliks võib vabalt BTC põhja käinud olla ja foorumist saab kaevandanud RTX 3080-neid 600 EURiga... |
Endal ka hirmus, kui täppi sai pandud 2021 suvel Arvutis on hetkel RTX 3090 24GB, 690 EUR foorumist, septembris vist soetatud.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
09.01.2023 15:11:30
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
RustyZ, kas stalker2'e mitte pole pidanud juba umbes nii 10a ootama?!? ma hakkan vaikselt muretsema, et äkki ei elagi nii vanaks, et see mäng oma silmaga ära näha
muidu jah...äge ja tore oleks kui tuleks, ja minupärast tulgu või poolikuna aga tulgu kiiresti. aeg ja kogemus on näidanud, et tänapäeval on loll lootus ja mõttetu jutt rääkida stiilis "no tehku parem korralikult valmis ikka...". need projektid, mida üritatakse niimoodi "korralikult valmis" teha, ilmselt ei jõuagi kunagi kuhugi kuna see korralikult valmis tegemine lihtsalt pole tänapäeval enam eriti moes.
kui on uus keskkond, uued environmentid ja gameplay ning kasvõi sama asjalik AI nagu mõndades tänases mõttes juba IGIVANADES stalkeri mod mängudes on olnud siis oleks hea küll. korralik sound design ja vähe tänapäevasemad/ilusamad/ägedamad efektid ka firefighti, plahvatuste ning anomaaliate juurde ning ongi normull mäng olemas. stoori osas mingit jalgratast leiutama selle mängu puhul ilmselt väga ei pea |
Noh tegelikult räägiti jah STALKER 2-st juba 2010 kuid sai cancelit ja 2018 ujus jälle pinnale.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amperloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
20.01.2023 10:08:30
|
|
|
Mõned uued pildid mängust:
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
Meenutab kohati Metro Exodus ilu ja võlu, aga mängumootorid täitsa erinevad.
_________________ TehnikaUudised - VirtuaalRuum |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
20.01.2023 11:53:34
|
|
|
| Amperloom kirjutas: |
Mõned uued pildid mängust:
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
Meenutab kohati Metro Exodus ilu ja võlu, aga mängumootorid täitsa erinevad. |
Ah jälle need photoshopitud pildid! Stalker 1 ka näitasid neid. Mis kaugel sellest, mis l6puks välja lasti.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amperloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
20.01.2023 18:35:24
|
|
|
loodetavasti pole need HUD elemendid peale kleebitud ja tulebki selline, mõnusalt atmosfääriline olustik tundub
ei julgeks kindlalt öelda, et need photoshopiga üle käidud. nt bright memory infinite promopildid on ilustatud, mäng päris selline välja ikka ei näe
vs
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
20.01.2023 19:51:34
|
|
|
mingi % "photoshoppi" on seal sees nii ehk naa ma eeldan, seal pole vaja mingit kõrgemat jumalat uskuda et selles üsnagi veendunud olla. ilustamine on ju industry standard. isegi kui poleks otseselt shopitud siis oleks lihtsalt valitud mingid üksikud ekstra kenaks joonistatud tehtud kohad. ses suhtes, et ega seal midagi muud nii hirmus uskumatut või ennenägematut ju ei olegi kui lihtsalt puhas esmaklassiline detailsus. väga raske (võimatu) uskuda, et suure avatud maailmaga mängus on samaväärne detailsus kõikjal...aga noh, ega tegelikult ei pea olema ka. lihtsalt piisavalt palju peaks seda olema.
exodus oli juba piisavalt ilus ja detailne mäng, ja mitte ainult piltidel vaid ka päriselt...ning kui seda suudeti, mai tea...5 aastat tagasi või mis ta oli? no siis võiks nagu vähemalt samaväärselt suuta teha ka täna, asi rohkem kinni selles, et kas viitsitakse ja tahetakse. loodame, et viitsitakse teha. õigemini, et põhimõtteliselt oleks juba tehtud
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
21.01.2023 01:28:26
|
|
|
minu arust ei näe need STALKER2 pildid Photoshopitud välja. Kui midagi, siis lihtsalt teravust ja kontrasti lisatud. Seda saab hiljem ka ise lisada preshade'iga.
Update.
Okei, vast on ikka PS Ma proovisin kah veidi, mida annab Left4Dead2 pildiga teha.
Enne:
Spoiler 
Pärast:
Spoiler 
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
21.01.2023 17:26:18
|
|
|
sitta sellest väljanägemisest - kui näeb välja "viisakas" on see piisavalt hea.
Oluline on, et oleks kõvasti nö. füüsikat mängus a'la asjad mis peaks loogiliselt võttes teatud asju tehes katki minema lähevad katki ehk maailm on elav.
Oluline on, et piisavalt otsides ja tuhnides oleks avasstada midagi lahedat ja leida cooli nänni jne.
Oluline, et oleks teha asju ja maailm poleks suur aga tühi - hunnikus kohti jne. kuhu sattuda.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
22.01.2023 01:02:49
|
|
|
täpselt...aga kõigele eelnevale lisaks, on ikkagi veel oluline siiski ka see, et oleks mingi aktsepteeritav level graafilist detailsust. mitte tingimata mingisugustel rohulibledel või igal viimasel kui puuladval mängukaardil. vaid just nende objektidel, millele sa saad läheneda ja lähened. igasugused esemed ja suuremad väiksemad vidinad mida saab üles võtta või kuidagi interactida, igasugused siseruumide keskkonnad jne
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
22.01.2023 14:24:00
|
|
|
korralik stoori ja häälnäitlemine peaksid ka olema, see tundub olevat läinud meelest
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
22.01.2023 15:32:58
|
|
|
noh, sellel on väljanägemisega suht vähe seost ka aga no stoori minumeelest nende stalkeri mängude puhul pole eriline murekoht tavaliselt...
häälte osas võiks ikka jätkuda see originaalne huijoobannõide loopimine, nagu seal alati on olnud rohkem peale lugemist mulle polegi vaja peaasi, et mingid ingliskeelset ehk "rahvusvahelist" jura hääleks ei loeta - kuigi arvestades viimase aja sündmusi, kahtlustan, et äkki seda just tehaksegi
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
24.01.2023 01:49:53
|
|
|
njh, Metro on hea näida. Ilus mäng kuni tuleb voice acting. Võiks olla nii inglis keeles kui ka teistes keeltes kvaliteetne värk mitte "jo Vasja, sa progesid siin mängu jah, oskad vast inglise keelt kah paar sõna. Tule loe need read siin mikrisse kiirelt".
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amperloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
24.01.2023 10:54:20
|
|
|
| labidas kirjutas: |
| njh, Metro on hea näida. Ilus mäng kuni tuleb voice acting. Võiks olla nii inglis keeles kui ka teistes keeltes kvaliteetne värk mitte "jo Vasja, sa progesid siin mängu jah, oskad vast inglise keelt kah paar sõna. Tule loe need read siin mikrisse kiirelt". |
Kusagilt juttudest olen aru saanud, et Metro mängu ilmumine oli kuni lõpuni väga suure küsimärgiall.
Ilmselt sellest tulenevalt nad ei näinud pointi häälnäitlemise suunas raha loopida.
_________________ TehnikaUudised - VirtuaalRuum |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
24.01.2023 22:19:06
|
|
|
mind ausalt öeldes absoluutselt ei häirinud see "vasja" style voice acting. Või noh, julgeks väita, et see nagu sobiski sinna päris hästi aga eks jah, erinevate inimeste jaoks olulised ernievad asjad. minu jaoks voice acting läbi aegade olnud üks ebaolulisemaid asju üldse mängudes. midagi päris koomilist/imelikku ehk ei tahaks väga kuulda...muu on suht savi. aga kui arvestada, et tegelikult ikkagi ilmselt iga asja "headus" mängus tuleb millegi muu arvelt siis...minu raamatus on pea kõik muu kõrgemal pulgal kui voice acting. aga eks oleneb muidugi ka mängu tüübist, olustikust. stalkeris ei saa see päris lambine olla, aga mingit hollywoodilikku asja nagu ka ei ootaks
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
25.01.2023 02:11:08
|
|
|
| koomilise/imelikuga seoses sai just arkham knight läbi tehtud ja Mark Hamilli esitus jokkerina on võimas, annab ikka palju juurde ja on üks põhjuseid miks ma pean seda mängu puhtkriitlise vaatepunkti koha pealt kõige paremini teostatuks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
26.01.2023 00:18:54
|
|
|
pole küll ise seda mänginud, aga kujutan ette isegi, et seal mängus võib see hea voice tõepoolest anda päris palju juurde. samas see ongi tsipake teistsugune mäng kui stalker. stalkeri puhul ma võiksin (juhul kui tahan head VA experience'i) vabalt kuulata vene keelset voice, millest küll midagi aru ei saa...ja lugeda alt subbe juurde seda ma nagu ei oska eeldada ega oodata isegi, et seal ingliskeelne voice väga midagi juurde võiks anda, isegi kui ta oleks väga hea. aga noh, minupoolest olgu kasvõi kõik asjad 10/10'st...peaasi, et miski muu (olulisem) ei ole millegi vähem olulisema arvelt kehvem või poolik.
endal on hästi meeles selline mäng nagu max payne. seal oli väga kõva voice act mu meelest, ja samas väga lihtne aga mõjuv nö. stoori esitus..mingite joonispiltidena kui õigesti mäletan. hästi tehtud, samas ilmselt suht soodsalt tehtud...ja no mäng oli oma aja kohta ka ikka super tase ning täiesti uudsete elementidega
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
26.01.2023 08:48:02
|
|
|
| Ise näiteks Metro seeriat mängind siis audio panen vene peale, sest muidu kukuvad kõrvad küljest 😄
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
26.01.2023 13:37:17
|
|
|
Mis te ootate, et Brad Pitt peale loeks? Minu meelest see lisabki mängule oma salapära, et see inglise keel nii puine seal on ja mulle meeldib. Metro probleem vist pigem oli, et peategelane ei rääkinud midagi aga see ka mind otseselt nüüd ei häirinud.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
26.01.2023 21:33:30
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Ise näiteks Metro seeriat mängind siis audio panen vene peale, sest muidu kukuvad kõrvad küljest 😄 |
Tegin sama, aga mitte puise inglise keele pärast vaid autentsem kui mereväetriibulise särgiga tegelinski vene keeles plämab et NATO okupandid äkki liikvel ja hiilivad
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
13.03.2023 17:08:29
|
|
|
https://twitter.com/stalker_thegame/status/1634939872317411329
| tsitaat: |
Recently, our employee's account for a collective work-with-images application was hacked. The responsibility for this was claimed by a community from a russian social network. They are threatening to use the obtained data for blackmail and intimidation. This is not the first attempt to hack and leak our data, including personal information. We have been enduring constant cyberattacks for more than a year now. We have faced blackmail, acts of aggression, hacks, attempts to hurt players and fans, and efforts to damage the development process or the reputation of our company.
We are a ukrainian company, and like most ukrainians, we have experienced many things that are much more terrifying: destroyed houses, ruined lives, and the deaths of our loved ones. Attempts to blackmail or intimidate us are completely futile.
Our unwavering commitment to supporting our country remains unchanged we will continue to do everything possible to support ukraine. And this won't change in the future under any circumstances.
Despite the attempts to break us, we remain strong and courageous. Because when you believe in something and love it with all your heart, you have to defend it at all costs.
We have been through a lot. However, these challenges only encourage us to work even harder because we believe that the truth is on our side. Evil will never win.
In the event of any leaks, we ask that you refrain from watching or distributing information about s.T.A.L.K.E.R. 2: heart of chornobyl. Outdated and work-in-progress materials may dilute the impression of the final idea that we have put into the game. We encourage you to stay patient and wait for the official release for the best experience possible. We believe that you will love it.
We'd like to express our deepest appreciation for our loyal community. We are overwhelmed by the response and support we have received from you. Thank you for that. From each and every member of the gsc game world team.
Our mission is to commit all of our strength and passion to complete the project and deliver it to you, despite all the obstacles on the way. Your support is our inspiration.
Glory to ukraine.
Sincerely,
The gsc game world team |
Tiblad tegutsevad igal rindel.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Submob
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2008
|
21.08.2023 18:34:38
|
|
|
Mäng on esindatud ka gamescomil ja saab isegi demo proovida
"Deadly anomalies, dangerous mutants, anarchists, bandits, free stalkers, players and partners are heartily invited to join us and play the demo of S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl at gamescom 2023 on 23-27 August. "
_________________ Disain |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
21.08.2023 20:22:38
|
|
|
| Submob kirjutas: |
Mäng on esindatud ka gamescomil ja saab isegi demo proovida
"Deadly anomalies, dangerous mutants, anarchists, bandits, free stalkers, players and partners are heartily invited to join us and play the demo of S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl at gamescom 2023 on 23-27 August. " |
ma nagu ei ole kunagi ausalt öeldes aru saanud sellest fenomenist et paljud teevad nii .... miks siis kõikidele ei või lasta mingit demo välja alati on nagu keegi eelistatud või mingis püha staatuses.... capcom on vist ainuke normaalne firma kes laseb alati kõikidele demo välja ... RE8 ja RE4 remake demo oli kõikidele kättesaadav...
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
21.08.2023 21:15:13
|
|
|
eks seal vist ikka põhjus rohkem selles kontrollitud keskkonnas. ju nad ei taha seda demo praegu päris KÕIGILE välja lasta. mis mõnes mõttes vist on ka arusaadav, arvestades mis tänapäeval pärast sellist asja juhtuda võib. mingi pool miljonit juutuubi spetsialisti hakkab ju kohe kõikvõimalikke arvamusi avaldama ja hinnanguid panema
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Submob
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2008
|
24.08.2023 17:24:57
|
|
|
Mida oli ka arvata. Mäng lükati Q1 2024.
Spoiler 
_________________ Disain |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
24.08.2023 20:45:59
|
|
|
| Submob kirjutas: |
Mida oli ka arvata. Mäng lükati Q1 2024.
Spoiler 
|
kõik oli väga äge ja tahaks seda juba mängida aga... ma ei tea tundus nagu oleks jälle graafikat maha tõmmatud võin ka eksida aga kui te vaatate eelnevaid treilerid. siin teemas ka kindlasti üleval. siis seal on nagu tervaamad tektsuurid ja erinevate kohtade atmosfäär nagu ilusam ? mõtlen et siin paar aastat tagasi ühes traileris oli väga ägedalt sood kujutatud ... loodan et need kohad ja efektid on ikka alles jäetud ...
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Submob
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2008
|
24.08.2023 21:09:09
|
|
|
On küll väike downgrade toimunud. Eks neil on paras pusimine sellega ja viimistlemist tuleb veel kõvasti teha.
Pakun, et traileris nähtu oli enamasti samast mängitavast demost võetud. Videos on näha, et enamus madin toimub ühes hoovis ja alal.
_________________ Disain |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
24.08.2023 23:25:37
|
|
|
Tundub jah. Valgus ja varjud pole enam samad. Samas näeb endiselt mega kena välja. Põhiline on atmosfäär ja gameplay.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
25.08.2023 11:47:46
|
|
|
| Amperloom kirjutas: |
Mõned uued pildid mängust:
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
|
trailer nähtu on pmst sama nagu siin, videos tulevad kõik puudujäägid esile mida piltidel peita saab. tasub meeles pidada, et mäng on katkendlikult arenduses olnud aastast 2009, riigis mida räsib sõda.
originaalse stalkeri peamised tegijad lahkusid ammu aastal 2006 avasid oma stuudio 4A Games, ning väljastasid Metro seeria. tundub, et peale seda on GSC-s areng aeglustunud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
25.08.2023 18:06:39
|
|
|
rastaman, ohh issand jube tark oled ikka et sa tead et seda riiki räsib sõda meie kahjuks ei teadnud seda hea et harisid meidki .... ega nad seda mängu kuskil pommivarjendis ei tee ja seal ukrainas nad vaevalt seda teevad ... kas nad mitte oma stuudioga kuskil Tsehhis ei pidavat olema ?? ja üldsegi point oli selles et graafika on alla tõmmatud mitte et ma ei tea et seal riigis on sõda
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
25.08.2023 21:33:49
|
|
|
user]Gap[/user], kui mängu kraafika imeb eesli mune siis järelikult tootjamaal on sõda - panimõmm??
Enivei see viimase malli grafa nö. pohh, esimese stolkeri häda oli see, et polnud seda seemless maailma vaid ikka laadis ja no tegelt polnd tratki teha huvitavat pluss stealth oli katki. Aa no ok, raud oli ka selline so so tooaeg - tänapäev võiks muhedam olla aga samas noh oli ka ju viimane metro kus tegelt seda open maakera polnd tratki - siis kui sinna kõrbesse jõudsid kus need laevavrakid änd shit miskit oli aga üldiselt on rails. Mingit kosmost ei oota aga no üllarada võib.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
25.08.2023 21:55:11
|
|
|
Auron, joogine reede õhtul, et tekst nii üle kivide ja kändude?
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
25.08.2023 22:35:47
|
|
|
Evil14, pole hullu saime vähemalt aru ja point oli õige
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
26.08.2023 16:31:12
|
|
|
| Gap kirjutas: |
rastaman, ohh issand jube tark oled ikka et sa tead et seda riiki räsib sõda meie kahjuks ei teadnud seda hea et harisid meidki .... ega nad seda mängu kuskil pommivarjendis ei tee ja seal ukrainas nad vaevalt seda teevad ... kas nad mitte oma stuudioga kuskil Tsehhis ei pidavat olema ?? ja üldsegi point oli selles et graafika on alla tõmmatud mitte et ma ei tea et seal riigis on sõda  |
wtf sul viga on eriline lammas lol
graafikat ei ole maha tõmmatud, õiges gameplay videos tulevad lihtsalt puudujäägid paremini esile kui piltidel, aga olemus on siiski sama kui osata silmi kasutada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
26.08.2023 16:55:46
|
|
|
rastaman, 2021:
Spoiler 
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
26.08.2023 17:14:16
|
|
|
| see et tolles Bolts & Bullets treileris tulevad keskpäevase valgustuse ajal mootori puudujäägid paremini esile kui päikeseloojangul/öösel peaks mõistetav olema. mäng ei ole välimuse poolelt erinev 2021 "gameplayst", piltidest, ja uusimast treilerist
|
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
26.08.2023 22:00:48
|
|
|
rastaman, siis sa oled pime
Ütleks isegi seda, et 2021 traileris on RT kasutuses. Uusimas mitte.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
26.08.2023 22:18:58
|
|
|
| labidas kirjutas: |
rastaman, 2021:
Spoiler 
|
Vauuu kui ilus graafika!
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
26.08.2023 22:28:03
|
|
|
Evil14, see oli 2 aastat tagasi
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
26.08.2023 22:38:52
|
|
|
| Gap kirjutas: |
Evil14, see oli 2 aastat tagasi  |
Siis võiks ju arvata, et veel ilusamaks läinud
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
27.08.2023 00:34:50
|
|
|
| Pidi ju unreal engine 5 peal tulema ja viimases klipis see 0.58 granaadi pauk on ikka päris äss. Mis nad nüüd lähevad UE 4 teed ikkagi?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
27.08.2023 01:23:59
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
| labidas kirjutas: |
rastaman, 2021:
Spoiler 
|
Vauuu kui ilus graafika!  |
see ei ole õige gameplay, kaamera liikumise järgi saab kohe aru, eelrenderdatud. kõik oli hype ja investorite jaoks, nagu alati. nüüd kui tuli õige gameplay mis näeb pmst sama välja nagu piltidel on osad segaduses.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
medicopter
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004
|
27.08.2023 11:25:01
|
|
|
Oleks nad PC peal mänginud seda demot koos hardware RT ja Lumeniga mis ju võimalusel kasutab hardware RT featuure. Unreal 5, eriti alates v5.2 on väga võimeline saavutama eelmise aasta traileri graafika taset.
_________________ Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|