Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Telia müüb online.ee e-posti keskkonna märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2023 11:43:32 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
POP3 on tagurlik lahendus. Miks seda üldse kasutada.

Sest https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11313271#11313271 icon_smile.gif

BigBabba kirjutas:
Siin on ilusti mõned POP3 puudused välja toodud.
https://help.zone.eu/kb/mille-poolest-erinevad-pop-ja-imap/#h2pop3h2

Ehk sobib igati hästi eesmärgil, mida mul vaja: maskeerib põhiaadressi (aliase eest kohas, kus seda ei saa või tasuta ei saa); aitab seirata, kust spämm sisse tulema hakkab; aitab põhipostkasti korrastada (kõik "to ***@**.**" kindlasse kausta või sildi külge, vastavalt vajadusele "skip inbox"). Jne.

ibndaud kirjutas:
Gmaili väldin põhimõtteliselt, nende jaoks inimese privaatsus ei tähenda mitte midagi.

Arusaadav tegelikult. Ega liiga palju guuglit pole ka hea. Ma kasutan seepärast vastupidiselt BA79-le brauserit just guuglisse sisse logimata ja gmaili veebivarianti private window's või teise brauseriga. Väiksem toimik ja vähem personaliseeritud otsinguvasted. Brauseriks ka osalt (aga mitte ainult) just seetõttu FF mitte Chrome.

Mail.ee teeb hetkel varasema hoti töö ära. Eks kolib jälle, kui see ka kaob või tasuliseks läheb. Pole välistatud, et kunagi tuleb ka gmailist kolida. Paar oma domeeni on ka majutuse ja juba ammu sisse seatud postkastidega olemas, aga igal variandil omad head ja vead...


viimati muutis rex 11.08.2023 11:49:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2023 11:48:32 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Öö hakul otsustasin kriitilise pilguga oma senistest kirjadest üle käia, et mitte tarbetult kõike backup'pida. Esiteks, nad olid taastanud tagasi kõik juba kustutatud kirjad, umbes tunnise pusimise ajal aga tehti kogu postkast tühjaks nii ligi 1600st kirjest, ilmselt mingi AI vaatas et nagunii kustutatakse kirju - tuleme heatahtlikult kliendile vastu ja teeme kohe korraga kõik puhtaks. "Näib et postkastis ei olegi kirju" - ikka mõnusad.... icon_sad.gif Nüüdseks on tühja postkasti tulnud õhtustest kirjadest 3tk.

Kasutan brauserit, mitte meiliklienti, vastuseks eelmisele postitusele.


Mein Gott milline p*sk. Paistab, et pean paluma mammal sealt veel veidi eemale hoida, vanainimese haiged närvid ei talu sellist trianglit icon_sad.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 11.08.2023 12:40:30 vasta tsitaadiga

Jälg
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.08.2023 13:05:50 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1609059482/online-ee-uus-omanik-lubab-e-posti-kontode-juurdepaasu-probleemi-lahendada
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2023 13:16:15 vasta tsitaadiga

Siit neid jamasid lugedes hakkab mulle järjest rohkem tunduma, et nad ei tahagi eriti kasutajate käest seda viiekat saada vaid said inimeste andmed kätte ja nüüd üritavad need ka minema peletada kes juba enne postkasti mujale ei kolinud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2023 13:34:03 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, mida nad saada tahavad, aga see et 1) nende ärimudel ongi selliste poolsurnud hobuste üleostmine erinevatest riikidest; ja 2) teenuste ülevõtmisega kaasnevad igasugused tehnilised probleemid, teenuse ja teeninduse edaspidine halb kvaliteet; oli juba eelnevalt võimalik netis lugeda. Ju siis Teliat eriti ei kottinud mis nende kasutajatega saama hakkab. Ausalt öeldes oleks viisakam olnud anda inimestele aastane üleminekuaeg endale iseseisvalt mõni sobiv olemasolev teenus otsida, ja siis lihtsalt värk välja lülitada.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2023 13:41:25 vasta tsitaadiga

Wrc fan lehel ma küll ei saa emaili ära muuta, panen küll uue ja ütleb et saved,aga pärast ikka vana hot.ee aadress seal.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2023 13:49:00 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
POP3 on tagurlik lahendus. Miks seda üldse kasutada. Mul oli aastaid teisel juhatuse liikmel IMAP maakodus (oli arvutist loetav ja pidevalt füüsiliselt kõik leitav ka ilma netita).
Täna on samas kõik ainult cloud.

GMail kasutab siiani pop3.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2023 13:55:09 vasta tsitaadiga

Gmaili saab ju IMAP-ga ka lugeda. POP3 paralleelselt käimas hoida on mõistlik, nii suure teenusepakkuja puhul on ootuspärane, et leidub ka kliente, kellel IMAP kasutamine pole tehniliselt võimalik või erilise peakuuga tegelasi, kes jäärapäiselt POP3 edasi kasutavad.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 11.08.2023 14:00:05 vasta tsitaadiga

Ma sain aru, et mõeldud oli seda varianti, kus GMaili kasutatakse kliendina teiste kontode kirjade äratõmbamiseks ja lugemiseks, sel juhul on vist tõesti ainult POP3 toetatud?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2023 14:12:03 vasta tsitaadiga

Lihtsalt importimiseks ju kõige mõistlikum. Pole ka ohtu, et kui teises otsas kustutatuks märgitakse mingi uuenduse/vea/pahatahtlikkuse tõttu, siis ka gmailis automaatselt kustutatuks replikeeruvad. Igati sobiv juhtumiks, kus on vaja mingitele keskkondadele login'iks ja teadete/arvete jms saamiseks aadresse jagada, aga neilt aadressidelt välja ei saada kunagi midagi ja samas tahaks ühte kollektorisse/ressiiverisse (näiteks gmail) kõik kokku koguda.

viimati muutis rex 11.08.2023 14:13:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 11.08.2023 14:13:30 vasta tsitaadiga

Muideks öösel oli isegi see võimalus katki, et Gmailiga kirjad ära tõmmata, mail.ee jäi ka hätta nii IMAP'i kui POP3'ga. Praegu pole enam kirju millega proovida icon_wink.gif.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2023 18:50:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Praegu pole enam kirju millega proovida

Mul pole enam kontosid, kuhu sisse logida icon_eek.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2023 19:01:56 vasta tsitaadiga

Hiid sai isegi maksmata jälle petta. Ma võin sulle mingi sisuga hoti konto müüa. Kui uusi enam ei saa, võiks järelturg õitsele minna. Pensionisammas. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2023 19:16:58 vasta tsitaadiga

Selle väikese keskkonna vana omaniku juures poleks olnud probleemi teha hiid@hot.ee või hiid@online.ee, proovi seda gmailis või outlook.com'is teha. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2023 19:30:51 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Selle väikese keskkonna vana omaniku juures poleks olnud probleemi teha hiid@hot.ee või hiid@online.ee, proovi seda gmailis või outlook.com'is teha. :D
Chuck Norrisel on ni Gmailis kui outlook.com'is mõlemad, hiid@hot.ee ja hiid@online.ee, ammu juba olemas.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2023 19:33:39 vasta tsitaadiga

Siis olen mina Chuck Norris. Kunagi ammu sai veel midagi teha.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2023 19:45:49 vasta tsitaadiga

Mul oli @estpak.ee aadress, kui ähvardama hakati, lasin kasti ära.
Nagu näha oli õige otsus… icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.08.2023 19:52:48 vasta tsitaadiga

mis see gmail siia puutub ? ega see tasuliseks ei lähe ? icon_neutral.gif icon_neutral.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 11.08.2023 19:58:58 vasta tsitaadiga

mul oli oma kunagisele @estpak.ee aadressile mingil hetkel meie reaalsuses eksisteerinud veebikeskkonna abil suunamine peale pandud. See keskkond ise millalgi kadus, sisse logida ega seadistada enam ei saanud, aga suunamine ise jäi. Nüüd testisin, enam ei ole aadressi... ühe ajastu lõpp icon_sad.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2023 20:06:52 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
mis see gmail siia puutub ? ega see tasuliseks ei lähe ? icon_neutral.gif icon_neutral.gif


Ei või iial teada. Aga maksad selle eest juba praegu oma andmete jagamise näol. AI loeb ilusti su kirjad läbi ja sorteerib kategooriatesse mida saab spämmi jaoks kasutada, mis võib mõnele kolmetähelisele asutusele huvi pakkuda, millega sind profilerida jne.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.08.2023 21:59:13 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Gap kirjutas:
mis see gmail siia puutub ? ega see tasuliseks ei lähe ? icon_neutral.gif icon_neutral.gif


Ei või iial teada. Aga maksad selle eest juba praegu oma andmete jagamise näol. AI loeb ilusti su kirjad läbi ja sorteerib kategooriatesse mida saab spämmi jaoks kasutada, mis võib mõnele kolmetähelisele asutusele huvi pakkuda, millega sind profilerida jne.


siis ei teegi kuhugi enam e-maili kui see igalpool tasuliseks läheb icon_neutral.gif jaa seda ma tean et keegi jälgib ja nuhib sinu järgi,nuhkigu mul ei ole midagi varjata ma ei ole spioon või riigireetur icon_neutral.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2023 22:09:47 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Gap kirjutas:
mis see gmail siia puutub ? ega see tasuliseks ei lähe ? icon_neutral.gif icon_neutral.gif


Ei või iial teada. Aga maksad selle eest juba praegu oma andmete jagamise näol. AI loeb ilusti su kirjad läbi ja sorteerib kategooriatesse mida saab spämmi jaoks kasutada, mis võib mõnele kolmetähelisele asutusele huvi pakkuda, millega sind profilerida jne.
Ma ütleks selle peale, et vähemalt on tasuta. Never know ei tea kui mõni raha küsib ja samamoodi toimib icon_rolleyes.gif

A samas mulle meeldib, et google läbi loeb kõik. Kenasti meilile mingi pilet vms iganes tuleb siis läheb automaatselt kalendrisse ka kirja thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Muidugi kui hämaraid asju ajada ja kolmetähelisi organisatsioone karta siis on targem juba oma domeeniga enda meilikast teha

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2023 22:19:36 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
jaa seda ma tean et keegi jälgib ja nuhib sinu järgi,nuhkigu mul ei ole midagi varjata ma ei ole spioon või riigireetur icon_neutral.gif

Sa arvad, et sa pole. Tõde selgub siiski su postkasti, telefoni sisu, liikumistrajektoori jne igakülgsel analüüsil. Ole valmis ikka olema. Miks näiteks eile strateegilise tähtsusega objekti lähedal viibisid ja seda pildistasid?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.08.2023 22:35:27 vasta tsitaadiga

rex, thumbs_up.gif icon_razz.gif icon_lol.gif mulle meeldis see objekt sellepärast icon_wink.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2023 00:34:15 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
mis see gmail siia puutub ? ega see tasuliseks ei lähe ? icon_neutral.gif icon_neutral.gif


GMail jääb ilmselt tasuta niikauaks kui teenuspakkuja saab reklaamimüügist tulu. Kui see võimalus ära lõigatakse nt EU oma ülereguleerimistega ja hiigelnõuetega siis võib jah juhtuda, et tasuta võimalus kaob või saab Euroopa turg mingi nuditud variandi a la' 1GB mahtu kõikide teenuste vahel jagatult (GMail, GDrive jne). Puhtalt isiklik spekulatsioon ja arvamus. Sest Google teenib praegu suurt kasumit just reklaamimüügi pealt alates otsimootorist kuni Youtubeni välja (igale poole pikib reklaami vahele).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2023 12:44:54 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on alles vanast ajast hot.ee või online.ee privaatsuseeskiri ja mis iganes konto tegemise "olen nõus" tekst?

Ma huvi pärast lugesin praegust https://www.online.ee/en/terms/ ja seal selline tore jutt:
tsitaat:
90 days after the email account has been closed, the email account and mailbox, including all emails and other information in the mailbox, will be permanently deleted. Please note that mailbox backups may still exist on our servers up to 60 days after this deletion. You may request a quicker removal by contacting our support team from the email address in question before the email account is closed. After this, it will not be possible to restore contents from your mailbox.

12 months after the email account was closed, it will be possible (for anyone) to create a new email account with the same username/email address. During the 12-month quarantine period, this will not be possible.

When an email account is closed, any alias addresses are also being discontinued.


Gmail sellist asja ei luba. Kui konto kustutatud ja taastepriood möödas, siis sama nimega enam kontot luua ei saa.

_________________
--
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!

Kommentaarid: 216 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.08.2023 16:16:21 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif
Päriselt
tsitaat:
12 months after the email account was closed, it will be possible (for anyone) to create a new email account with the same username/email address. During the 12-month quarantine period, this will not be possible.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2023 16:37:36 vasta tsitaadiga

Magic, miks mitte? Sa ei kasuta seda enam, järelikult keegi midagi olulist sulle sinna ei saada. Spämmi võib ju uus omanik endale päranduseks saada.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2023 17:08:14 vasta tsitaadiga

Domeeniga ju pmst sama. Aegub, krabad endale, teed info@domeen ja suunad ükskõik millisele @domeen aadressile tulevad kirjad sinna. Igasugu huvitavat värki tuleb mu kogemusel.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2023 17:30:28 vasta tsitaadiga

tahaks konto emaili ära muuta hot.ee asemel gmailiks,aga kinnituskood mis saadetakse hot.ee aadressile ei tule kohale ja ei saagi muuta.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2023 19:29:57 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Magic, miks mitte? Sa ei kasuta seda enam, järelikult keegi midagi olulist sulle sinna ei saada. Spämmi võib ju uus omanik endale päranduseks saada.
See on nagu maffia- kui ei maksa, siis anname kellelegi teisele. See keegi teine võib sinuna esineda ja skämmida teisi inimesi. Gmail seda ei luba.

Siis enne kinni panemist jagada emaili igale poole, kuhu saab, et võimalikult palju spämmi sinna saadetaks icon_biggrin.gif

_________________
--
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!

Kommentaarid: 216 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2023 00:15:14 vasta tsitaadiga

Oskab keegi mõnda muud emaili teenusepakkujat soovitada kui gmail välja jätta, kuidas on lood mail.ee-ga?
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2023 00:38:43 vasta tsitaadiga

Mis GMailil viga on?

Magic kirjutas:
icon_eek.gif
Päriselt
tsitaat:
12 months after the email account was closed, it will be possible (for anyone) to create a new email account with the same username/email address. During the 12-month quarantine period, this will not be possible.


Noh jah 20k HV kontode kaaperdamine saab lihtne olema... Speek hakkab nende alt äritsema
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2023 00:39:41 vasta tsitaadiga

mail.ru või yandex.ru vms. oli ka icon_biggrin.gif
Aga tõsisemalt ega sellist vist polegi, kus tasuta maili saad ja sellega end neile maha ei müü.
Protonmail võib-olla on, endal kogemust pole sellega.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2023 00:52:29 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
mail.ru või yandex.ru vms. oli ka icon_biggrin.gif
Aga tõsisemalt ega sellist vist polegi, kus tasuta maili saad ja sellega end neile maha ei müü.
Protonmail võib-olla on, endal kogemust pole sellega.
Ega lõpuks pole vahet, kuhu konto teed. Igal pool on mingi nüanss juures. Ses suhtes see oma domeeniga emaili tegemine täitsa viisakas variant. Kuid enamus ei saa aru, mida see tähendab.

Kahju neist inimestest, kellel pole oskusi ja arusaama ning kes uudise peale ei osanud või ei jõudnud reageerida. See aeg oleks ikka võinud olla veidi pikem. Aga see Norra firma on äriettevõte ja inimesi sundseisu pannes saavad mingi osa osturahast tagasi.

Olen juba mitmeid aidanud kolida mujale keskkonda, sest nad ise seda tahavad ning olen aru saanud, et ega nad tegelikult väga hästi aru ei saa, mis toimub ja miks see ohtlik on, et nende email aasta pärast rändama võib minna.

_________________
--
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!

Kommentaarid: 216 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2023 07:37:26 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
Mis GMailil viga on?

Magic kirjutas:
icon_eek.gif
Päriselt
tsitaat:
12 months after the email account was closed, it will be possible (for anyone) to create a new email account with the same username/email address. During the 12-month quarantine period, this will not be possible.


Noh jah 20k HV kontode kaaperdamine saab lihtne olema... Speek hakkab nende alt äritsema

Ei saa nii lihtsalt, salasõna pead ka ikka teadma icon_biggrin.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2023 08:41:55 vasta tsitaadiga

mul on nüüd gmail, icloud, yahoo ja hotmail alles.
ByeBye hot.ee icon_cry.gif
tsitaat:
Sorry, we were unable to deliver your message to the following address.
Recipient address rejected: This mailbox does not exist or has been closed down [MAILBOXINACTIVE]

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.08.2023 10:27:27 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
maty kirjutas:
Mis GMailil viga on?

Magic kirjutas:
icon_eek.gif
Päriselt
tsitaat:
12 months after the email account was closed, it will be possible (for anyone) to create a new email account with the same username/email address. During the 12-month quarantine period, this will not be possible.


Noh jah 20k HV kontode kaaperdamine saab lihtne olema... Speek hakkab nende alt äritsema

Ei saa nii lihtsalt, salasõna pead ka ikka teadma icon_biggrin.gif
Parooli taastamiseks peab parooli teadma?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2023 10:47:01 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
maty kirjutas:
Mis GMailil viga on?

Magic kirjutas:
icon_eek.gif
Päriselt
tsitaat:
12 months after the email account was closed, it will be possible (for anyone) to create a new email account with the same username/email address. During the 12-month quarantine period, this will not be possible.


Noh jah 20k HV kontode kaaperdamine saab lihtne olema... Speek hakkab nende alt äritsema

Ei saa nii lihtsalt, salasõna pead ka ikka teadma icon_biggrin.gif

Nagu mikk36 mainis parooli taastamist, ei pea teadma parooli
https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=sendpassword
Võtad kellegi HV konto emaili üle, lased sinna saata uue parooli vms
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2023 10:59:05 vasta tsitaadiga

Seda enam peaks hot jms e-mailid ära vahetama töötava vastu.
Õnneks see tõenäosus pole kuigi suur, et keegi paha inimene spetsiaalselt selleks vaeva nägema hakkaks.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2023 12:24:20 vasta tsitaadiga

https://forte.delfi.ee/artikkel/120223692/onlineee-ja-hotee-teenused-omandanud-norra-ettevotte-juht-mul-on-kahju-ja-ma-vabandan

tsitaat:

Håvard Langmoen tunnistab esmalt Fortele antud vastuses, et tal on väga kahju Eesti klientidele tehnilisest toest saadetud vastuste pärast.

„See oli meie poolt selgelt tohutu viga,“ sõnas ta.

Tegevjuht ütles seda vastuseks Forte katsele saada online.ee klienditoelt mitmeid vastuseid lugejate edastatud probleemidele.

Sisutühi, mis me kaks päeva pärast küsimuste esitamist Dmitri Strizaki nimeliselt klienditeenindajalt saime, oli järgmine:

„Mul on sellest kohutavalt kahju. Kui teenus ei ole aktiveeritud email suletakse kuu aja pärast. Klienditugi.“

Ehk et ilmselgelt ei oldud klienditeenindaja meie kirja isegi läbi lugenud või ei mõistnud ta lihtsalt eesti keelt.

Håvard Langmoen kinnitas aga oma kommentaaris, et tegelikult klienditoe töötajad ikka loevad inimeste kirjad sisuliselt läbi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.08.2023 12:33:46 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Seda enam peaks hot jms e-mailid ära vahetama töötava vastu.
Õnneks see tõenäosus pole kuigi suur, et keegi paha inimene spetsiaalselt selleks vaeva nägema hakkaks.

Võimalus väike, aga kuna ju see riiklik leke andis välja nimi, isikukood ja ametlik e-mail tuleb kindlasti uuesti regamise ring igal juhul.
Ehk need vanad domeenid tuleks surnuks kuulutada ja alustada uuesti totaalselt uue nimekujuga.
Enamik ilmselt liigub gmaili, icloud või outlook peale
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2023 14:09:57 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Seda enam peaks hot jms e-mailid ära vahetama töötava vastu.
Õnneks see tõenäosus pole kuigi suur, et keegi paha inimene spetsiaalselt selleks vaeva nägema hakkaks.


Kas see statistika sul seda ka näitab, palju neist kellel on kasutaja andmetes hot.ee e-post foorumit aktiivselt kasutavad?
Ma millegipärast arvan, et neist paljud võivad olla sellised kes on kunagi siin konto teinud, aga nüüd ei mäleta enam ise ka, et neil üldse HV konto on.
HV kasutamise aktiivsust on ilmselt raske jälgida, seal pole otsest vajadust sisse logida kui just mõne müüja kohta tagasisidet ei taha kirjutada.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spike
HV vaatleja
spike

liitunud: 01.03.2003




sõnum 13.08.2023 15:58:10 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on töötav @neti.ee meiliaadress? Mul oli seotud online.ee kontoga. Kahju oleks kaotada meil, mis töötas dial-up ajast. @hot.ee meil töötab normaalselt, aga @neti aadressidele ligi ei pääse. Suppordist ei tule mingit tuge. Mingi 5 meili on läinud sinna ja ainult automaatvastused on tulnud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek11
HV vaatleja

liitunud: 22.05.2006




sõnum 13.08.2023 16:37:00 vasta tsitaadiga

spike kirjutas:
Kas kellelgi on töötav @neti.ee meiliaadress? Mul oli seotud online.ee kontoga. Kahju oleks kaotada meil, mis töötas dial-up ajast. @hot.ee meil töötab normaalselt, aga @neti aadressidele ligi ei pääse. Suppordist ei tule mingit tuge. Mingi 5 meili on läinud sinna ja ainult automaatvastused on tulnud.


Jah, on töötav neti.ee aadress.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2023 17:11:55 vasta tsitaadiga

spike kirjutas:
Kahju oleks kaotada meil, mis töötas dial-up ajast.

Viskasin üks päev ära Lloyd'i kingad, mis olid ostetud aasta 2000 kandis. Kahju oli, aga elu läheb edasi. 60€ aastas ei hakkaks ühegi hoti või neti emailikonto eest maksma. Selle eest saab tänapäeval peaaegu juba uued Lloydi kingad...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2023 18:23:36 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
maty kirjutas:
Mis GMailil viga on?
Magic kirjutas:
icon_eek.gif
Päriselt
tsitaat:
12 months after the email account was closed, it will be possible (for anyone) to create a new email account with the same username/email address. During the 12-month quarantine period, this will not be possible.
Noh jah 20k HV kontode kaaperdamine saab lihtne olema... Speek hakkab nende alt äritsema
Ei saa nii lihtsalt, salasõna pead ka ikka teadma icon_biggrin.gif
Tanel kirjutas:
Seda enam peaks hot jms e-mailid ära vahetama töötava vastu.
Õnneks see tõenäosus pole kuigi suur, et keegi paha inimene spetsiaalselt selleks vaeva nägema hakkaks.
Võiksid kaaluda, et neile kes pole viimased 1-3 kuud HV-s käinud sinna e-mailile automaatse teavituse/meeldetuletuse saata, et võimalusel asendagu @hot.ee/@online.ee aadress millegi teisega. icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2023 18:32:50 vasta tsitaadiga

Nojah, eks peab vaatama mis võimalused.
Mass-emailile hästi ilmselt ei vaadata ISP-ide poolt?
(mis saab, kui ei reageerita või e-mail polegi enam aktiivne?)
Teiseks, ilmselt enamus neist mitte-aktiivsed kasutajad.
Kolmandaks, anonüümseid ärikuulutusi anyway enam teha ei saa.
(ID-sertide aegumisel ei saa enam tasuta äriteemasid).

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2023 18:52:04 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt hakkad kuu pärast saama kaeblikke kirju, et ei saa emaili muuta.

Autenditud kasutajatel saaks digiallkirjastatud avalduse alusel muidugi muuta, aga korralik lisakoormus.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Telia müüb online.ee e-posti keskkonna mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.