|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
11.08.2023 11:43:32
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| POP3 on tagurlik lahendus. Miks seda üldse kasutada. |
Sest https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11313271#11313271
Ehk sobib igati hästi eesmärgil, mida mul vaja: maskeerib põhiaadressi (aliase eest kohas, kus seda ei saa või tasuta ei saa); aitab seirata, kust spämm sisse tulema hakkab; aitab põhipostkasti korrastada (kõik "to ***@**.**" kindlasse kausta või sildi külge, vastavalt vajadusele "skip inbox"). Jne.
| ibndaud kirjutas: |
| Gmaili väldin põhimõtteliselt, nende jaoks inimese privaatsus ei tähenda mitte midagi. |
Arusaadav tegelikult. Ega liiga palju guuglit pole ka hea. Ma kasutan seepärast vastupidiselt BA79-le brauserit just guuglisse sisse logimata ja gmaili veebivarianti private window's või teise brauseriga. Väiksem toimik ja vähem personaliseeritud otsinguvasted. Brauseriks ka osalt (aga mitte ainult) just seetõttu FF mitte Chrome.
Mail.ee teeb hetkel varasema hoti töö ära. Eks kolib jälle, kui see ka kaob või tasuliseks läheb. Pole välistatud, et kunagi tuleb ka gmailist kolida. Paar oma domeeni on ka majutuse ja juba ammu sisse seatud postkastidega olemas, aga igal variandil omad head ja vead...
viimati muutis rex 11.08.2023 11:49:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
11.08.2023 11:48:32
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
Öö hakul otsustasin kriitilise pilguga oma senistest kirjadest üle käia, et mitte tarbetult kõike backup'pida. Esiteks, nad olid taastanud tagasi kõik juba kustutatud kirjad, umbes tunnise pusimise ajal aga tehti kogu postkast tühjaks nii ligi 1600st kirjest, ilmselt mingi AI vaatas et nagunii kustutatakse kirju - tuleme heatahtlikult kliendile vastu ja teeme kohe korraga kõik puhtaks. "Näib et postkastis ei olegi kirju" - ikka mõnusad.... Nüüdseks on tühja postkasti tulnud õhtustest kirjadest 3tk.
Kasutan brauserit, mitte meiliklienti, vastuseks eelmisele postitusele. |
Mein Gott milline p*sk. Paistab, et pean paluma mammal sealt veel veidi eemale hoida, vanainimese haiged närvid ei talu sellist trianglit
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
11.08.2023 12:40:30
|
|
|
| Jälg
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
11.08.2023 13:16:15
|
|
|
| Siit neid jamasid lugedes hakkab mulle järjest rohkem tunduma, et nad ei tahagi eriti kasutajate käest seda viiekat saada vaid said inimeste andmed kätte ja nüüd üritavad need ka minema peletada kes juba enne postkasti mujale ei kolinud.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
11.08.2023 13:34:03
|
|
|
| Ma ei tea, mida nad saada tahavad, aga see et 1) nende ärimudel ongi selliste poolsurnud hobuste üleostmine erinevatest riikidest; ja 2) teenuste ülevõtmisega kaasnevad igasugused tehnilised probleemid, teenuse ja teeninduse edaspidine halb kvaliteet; oli juba eelnevalt võimalik netis lugeda. Ju siis Teliat eriti ei kottinud mis nende kasutajatega saama hakkab. Ausalt öeldes oleks viisakam olnud anda inimestele aastane üleminekuaeg endale iseseisvalt mõni sobiv olemasolev teenus otsida, ja siis lihtsalt värk välja lülitada.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
11.08.2023 13:41:25
|
|
|
Wrc fan lehel ma küll ei saa emaili ära muuta, panen küll uue ja ütleb et saved,aga pärast ikka vana hot.ee aadress seal.
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
11.08.2023 13:55:09
|
|
|
| Gmaili saab ju IMAP-ga ka lugeda. POP3 paralleelselt käimas hoida on mõistlik, nii suure teenusepakkuja puhul on ootuspärane, et leidub ka kliente, kellel IMAP kasutamine pole tehniliselt võimalik või erilise peakuuga tegelasi, kes jäärapäiselt POP3 edasi kasutavad.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
11.08.2023 14:00:05
|
|
|
| Ma sain aru, et mõeldud oli seda varianti, kus GMaili kasutatakse kliendina teiste kontode kirjade äratõmbamiseks ja lugemiseks, sel juhul on vist tõesti ainult POP3 toetatud?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
11.08.2023 14:12:03
|
|
|
Lihtsalt importimiseks ju kõige mõistlikum. Pole ka ohtu, et kui teises otsas kustutatuks märgitakse mingi uuenduse/vea/pahatahtlikkuse tõttu, siis ka gmailis automaatselt kustutatuks replikeeruvad. Igati sobiv juhtumiks, kus on vaja mingitele keskkondadele login'iks ja teadete/arvete jms saamiseks aadresse jagada, aga neilt aadressidelt välja ei saada kunagi midagi ja samas tahaks ühte kollektorisse/ressiiverisse (näiteks gmail) kõik kokku koguda.
viimati muutis rex 11.08.2023 14:13:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
11.08.2023 14:13:30
|
|
|
Muideks öösel oli isegi see võimalus katki, et Gmailiga kirjad ära tõmmata, mail.ee jäi ka hätta nii IMAP'i kui POP3'ga. Praegu pole enam kirju millega proovida .
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
11.08.2023 18:50:47
|
|
|
| tsitaat: |
Praegu pole enam kirju millega proovida
|
Mul pole enam kontosid, kuhu sisse logida
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
11.08.2023 19:01:56
|
|
|
Hiid sai isegi maksmata jälle petta. Ma võin sulle mingi sisuga hoti konto müüa. Kui uusi enam ei saa, võiks järelturg õitsele minna. Pensionisammas.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.08.2023 19:16:58
|
|
|
Selle väikese keskkonna vana omaniku juures poleks olnud probleemi teha hiid@hot.ee või hiid@online.ee, proovi seda gmailis või outlook.com'is teha.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
11.08.2023 19:30:51
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Selle väikese keskkonna vana omaniku juures poleks olnud probleemi teha hiid@hot.ee või hiid@online.ee, proovi seda gmailis või outlook.com'is teha. :D |
Chuck Norrisel on ni Gmailis kui outlook.com'is mõlemad, hiid@hot.ee ja hiid@online.ee, ammu juba olemas.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.08.2023 19:33:39
|
|
|
| Siis olen mina Chuck Norris. Kunagi ammu sai veel midagi teha.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
11.08.2023 19:45:49
|
|
|
Mul oli @estpak.ee aadress, kui ähvardama hakati, lasin kasti ära.
Nagu näha oli õige otsus…
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
11.08.2023 19:52:48
|
|
|
mis see gmail siia puutub ? ega see tasuliseks ei lähe ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
11.08.2023 19:58:58
|
|
|
mul oli oma kunagisele @estpak.ee aadressile mingil hetkel meie reaalsuses eksisteerinud veebikeskkonna abil suunamine peale pandud. See keskkond ise millalgi kadus, sisse logida ega seadistada enam ei saanud, aga suunamine ise jäi. Nüüd testisin, enam ei ole aadressi... ühe ajastu lõpp
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
11.08.2023 20:06:52
|
|
|
| Gap kirjutas: |
mis see gmail siia puutub ? ega see tasuliseks ei lähe ?  |
Ei või iial teada. Aga maksad selle eest juba praegu oma andmete jagamise näol. AI loeb ilusti su kirjad läbi ja sorteerib kategooriatesse mida saab spämmi jaoks kasutada, mis võib mõnele kolmetähelisele asutusele huvi pakkuda, millega sind profilerida jne.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
11.08.2023 21:59:13
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
mis see gmail siia puutub ? ega see tasuliseks ei lähe ?  |
Ei või iial teada. Aga maksad selle eest juba praegu oma andmete jagamise näol. AI loeb ilusti su kirjad läbi ja sorteerib kategooriatesse mida saab spämmi jaoks kasutada, mis võib mõnele kolmetähelisele asutusele huvi pakkuda, millega sind profilerida jne. |
siis ei teegi kuhugi enam e-maili kui see igalpool tasuliseks läheb jaa seda ma tean et keegi jälgib ja nuhib sinu järgi,nuhkigu mul ei ole midagi varjata ma ei ole spioon või riigireetur
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
11.08.2023 22:09:47
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
mis see gmail siia puutub ? ega see tasuliseks ei lähe ?  |
Ei või iial teada. Aga maksad selle eest juba praegu oma andmete jagamise näol. AI loeb ilusti su kirjad läbi ja sorteerib kategooriatesse mida saab spämmi jaoks kasutada, mis võib mõnele kolmetähelisele asutusele huvi pakkuda, millega sind profilerida jne. |
Ma ütleks selle peale, et vähemalt on tasuta. Never know ei tea kui mõni raha küsib ja samamoodi toimib
A samas mulle meeldib, et google läbi loeb kõik. Kenasti meilile mingi pilet vms iganes tuleb siis läheb automaatselt kalendrisse ka kirja
Muidugi kui hämaraid asju ajada ja kolmetähelisi organisatsioone karta siis on targem juba oma domeeniga enda meilikast teha
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
11.08.2023 22:19:36
|
|
|
| Gap kirjutas: |
jaa seda ma tean et keegi jälgib ja nuhib sinu järgi,nuhkigu mul ei ole midagi varjata ma ei ole spioon või riigireetur  |
Sa arvad, et sa pole. Tõde selgub siiski su postkasti, telefoni sisu, liikumistrajektoori jne igakülgsel analüüsil. Ole valmis ikka olema. Miks näiteks eile strateegilise tähtsusega objekti lähedal viibisid ja seda pildistasid?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
11.08.2023 22:35:27
|
|
|
rex, mulle meeldis see objekt sellepärast
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
12.08.2023 00:34:15
|
|
|
| Gap kirjutas: |
mis see gmail siia puutub ? ega see tasuliseks ei lähe ?  |
GMail jääb ilmselt tasuta niikauaks kui teenuspakkuja saab reklaamimüügist tulu. Kui see võimalus ära lõigatakse nt EU oma ülereguleerimistega ja hiigelnõuetega siis võib jah juhtuda, et tasuta võimalus kaob või saab Euroopa turg mingi nuditud variandi a la' 1GB mahtu kõikide teenuste vahel jagatult (GMail, GDrive jne). Puhtalt isiklik spekulatsioon ja arvamus. Sest Google teenib praegu suurt kasumit just reklaamimüügi pealt alates otsimootorist kuni Youtubeni välja (igale poole pikib reklaami vahele).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ummiq
HV veteran

liitunud: 20.12.2003
|
12.08.2023 12:44:54
|
|
|
Kas kellelgi on alles vanast ajast hot.ee või online.ee privaatsuseeskiri ja mis iganes konto tegemise "olen nõus" tekst?
Ma huvi pärast lugesin praegust https://www.online.ee/en/terms/ ja seal selline tore jutt:
| tsitaat: |
90 days after the email account has been closed, the email account and mailbox, including all emails and other information in the mailbox, will be permanently deleted. Please note that mailbox backups may still exist on our servers up to 60 days after this deletion. You may request a quicker removal by contacting our support team from the email address in question before the email account is closed. After this, it will not be possible to restore contents from your mailbox.
12 months after the email account was closed, it will be possible (for anyone) to create a new email account with the same username/email address. During the 12-month quarantine period, this will not be possible.
When an email account is closed, any alias addresses are also being discontinued. |
Gmail sellist asja ei luba. Kui konto kustutatud ja taastepriood möödas, siis sama nimega enam kontot luua ei saa.
_________________ --
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!
|
|
| Kommentaarid: 216 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.08.2023 16:16:21
|
|
|
Päriselt
| tsitaat: |
| 12 months after the email account was closed, it will be possible (for anyone) to create a new email account with the same username/email address. During the 12-month quarantine period, this will not be possible. |
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
12.08.2023 16:37:36
|
|
|
| Magic, miks mitte? Sa ei kasuta seda enam, järelikult keegi midagi olulist sulle sinna ei saada. Spämmi võib ju uus omanik endale päranduseks saada.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
12.08.2023 17:08:14
|
|
|
| Domeeniga ju pmst sama. Aegub, krabad endale, teed info@domeen ja suunad ükskõik millisele @domeen aadressile tulevad kirjad sinna. Igasugu huvitavat värki tuleb mu kogemusel.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
12.08.2023 17:30:28
|
|
|
tahaks konto emaili ära muuta hot.ee asemel gmailiks,aga kinnituskood mis saadetakse hot.ee aadressile ei tule kohale ja ei saagi muuta.
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummiq
HV veteran

liitunud: 20.12.2003
|
12.08.2023 19:29:57
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Magic, miks mitte? Sa ei kasuta seda enam, järelikult keegi midagi olulist sulle sinna ei saada. Spämmi võib ju uus omanik endale päranduseks saada. |
See on nagu maffia- kui ei maksa, siis anname kellelegi teisele. See keegi teine võib sinuna esineda ja skämmida teisi inimesi. Gmail seda ei luba.
Siis enne kinni panemist jagada emaili igale poole, kuhu saab, et võimalikult palju spämmi sinna saadetaks
_________________ --
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!
|
|
| Kommentaarid: 216 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006

|
13.08.2023 00:15:14
|
|
|
Oskab keegi mõnda muud emaili teenusepakkujat soovitada kui gmail välja jätta, kuidas on lood mail.ee-ga?
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
13.08.2023 00:38:43
|
|
|
Mis GMailil viga on?
| Magic kirjutas: |
Päriselt
| tsitaat: |
| 12 months after the email account was closed, it will be possible (for anyone) to create a new email account with the same username/email address. During the 12-month quarantine period, this will not be possible. |
|
Noh jah 20k HV kontode kaaperdamine saab lihtne olema... Speek hakkab nende alt äritsema
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
13.08.2023 00:39:41
|
|
|
mail.ru või yandex.ru vms. oli ka
Aga tõsisemalt ega sellist vist polegi, kus tasuta maili saad ja sellega end neile maha ei müü.
Protonmail võib-olla on, endal kogemust pole sellega.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummiq
HV veteran

liitunud: 20.12.2003
|
13.08.2023 00:52:29
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
mail.ru või yandex.ru vms. oli ka
Aga tõsisemalt ega sellist vist polegi, kus tasuta maili saad ja sellega end neile maha ei müü.
Protonmail võib-olla on, endal kogemust pole sellega. |
Ega lõpuks pole vahet, kuhu konto teed. Igal pool on mingi nüanss juures. Ses suhtes see oma domeeniga emaili tegemine täitsa viisakas variant. Kuid enamus ei saa aru, mida see tähendab.
Kahju neist inimestest, kellel pole oskusi ja arusaama ning kes uudise peale ei osanud või ei jõudnud reageerida. See aeg oleks ikka võinud olla veidi pikem. Aga see Norra firma on äriettevõte ja inimesi sundseisu pannes saavad mingi osa osturahast tagasi.
Olen juba mitmeid aidanud kolida mujale keskkonda, sest nad ise seda tahavad ning olen aru saanud, et ega nad tegelikult väga hästi aru ei saa, mis toimub ja miks see ohtlik on, et nende email aasta pärast rändama võib minna.
_________________ --
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!
|
|
| Kommentaarid: 216 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
13.08.2023 08:41:55
|
|
|
mul on nüüd gmail, icloud, yahoo ja hotmail alles.
ByeBye hot.ee
| tsitaat: |
Sorry, we were unable to deliver your message to the following address.
Recipient address rejected: This mailbox does not exist or has been closed down [MAILBOXINACTIVE] |
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.08.2023 10:27:27
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| maty kirjutas: |
Mis GMailil viga on?
| Magic kirjutas: |
Päriselt
| tsitaat: |
| 12 months after the email account was closed, it will be possible (for anyone) to create a new email account with the same username/email address. During the 12-month quarantine period, this will not be possible. |
|
Noh jah 20k HV kontode kaaperdamine saab lihtne olema... Speek hakkab nende alt äritsema |
Ei saa nii lihtsalt, salasõna pead ka ikka teadma  |
Parooli taastamiseks peab parooli teadma?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
13.08.2023 10:47:01
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| maty kirjutas: |
Mis GMailil viga on?
| Magic kirjutas: |
Päriselt
| tsitaat: |
| 12 months after the email account was closed, it will be possible (for anyone) to create a new email account with the same username/email address. During the 12-month quarantine period, this will not be possible. |
|
Noh jah 20k HV kontode kaaperdamine saab lihtne olema... Speek hakkab nende alt äritsema |
Ei saa nii lihtsalt, salasõna pead ka ikka teadma  |
Nagu mikk36 mainis parooli taastamist, ei pea teadma parooli
https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=sendpassword
Võtad kellegi HV konto emaili üle, lased sinna saata uue parooli vms
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
13.08.2023 12:24:20
|
|
|
https://forte.delfi.ee/artikkel/120223692/onlineee-ja-hotee-teenused-omandanud-norra-ettevotte-juht-mul-on-kahju-ja-ma-vabandan
| tsitaat: |
Håvard Langmoen tunnistab esmalt Fortele antud vastuses, et tal on väga kahju Eesti klientidele tehnilisest toest saadetud vastuste pärast.
„See oli meie poolt selgelt tohutu viga,“ sõnas ta.
Tegevjuht ütles seda vastuseks Forte katsele saada online.ee klienditoelt mitmeid vastuseid lugejate edastatud probleemidele.
Sisutühi, mis me kaks päeva pärast küsimuste esitamist Dmitri Strizaki nimeliselt klienditeenindajalt saime, oli järgmine:
„Mul on sellest kohutavalt kahju. Kui teenus ei ole aktiveeritud email suletakse kuu aja pärast. Klienditugi.“
Ehk et ilmselgelt ei oldud klienditeenindaja meie kirja isegi läbi lugenud või ei mõistnud ta lihtsalt eesti keelt.
Håvard Langmoen kinnitas aga oma kommentaaris, et tegelikult klienditoe töötajad ikka loevad inimeste kirjad sisuliselt läbi.
|
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.08.2023 12:33:46
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Seda enam peaks hot jms e-mailid ära vahetama töötava vastu.
Õnneks see tõenäosus pole kuigi suur, et keegi paha inimene spetsiaalselt selleks vaeva nägema hakkaks. |
Võimalus väike, aga kuna ju see riiklik leke andis välja nimi, isikukood ja ametlik e-mail tuleb kindlasti uuesti regamise ring igal juhul.
Ehk need vanad domeenid tuleks surnuks kuulutada ja alustada uuesti totaalselt uue nimekujuga.
Enamik ilmselt liigub gmaili, icloud või outlook peale
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
13.08.2023 14:09:57
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Seda enam peaks hot jms e-mailid ära vahetama töötava vastu.
Õnneks see tõenäosus pole kuigi suur, et keegi paha inimene spetsiaalselt selleks vaeva nägema hakkaks. |
Kas see statistika sul seda ka näitab, palju neist kellel on kasutaja andmetes hot.ee e-post foorumit aktiivselt kasutavad?
Ma millegipärast arvan, et neist paljud võivad olla sellised kes on kunagi siin konto teinud, aga nüüd ei mäleta enam ise ka, et neil üldse HV konto on.
HV kasutamise aktiivsust on ilmselt raske jälgida, seal pole otsest vajadust sisse logida kui just mõne müüja kohta tagasisidet ei taha kirjutada.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spike
HV vaatleja

liitunud: 01.03.2003
|
13.08.2023 15:58:10
|
|
|
| Kas kellelgi on töötav @neti.ee meiliaadress? Mul oli seotud online.ee kontoga. Kahju oleks kaotada meil, mis töötas dial-up ajast. @hot.ee meil töötab normaalselt, aga @neti aadressidele ligi ei pääse. Suppordist ei tule mingit tuge. Mingi 5 meili on läinud sinna ja ainult automaatvastused on tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek11
HV vaatleja
liitunud: 22.05.2006
|
13.08.2023 16:37:00
|
|
|
| spike kirjutas: |
| Kas kellelgi on töötav @neti.ee meiliaadress? Mul oli seotud online.ee kontoga. Kahju oleks kaotada meil, mis töötas dial-up ajast. @hot.ee meil töötab normaalselt, aga @neti aadressidele ligi ei pääse. Suppordist ei tule mingit tuge. Mingi 5 meili on läinud sinna ja ainult automaatvastused on tulnud. |
Jah, on töötav neti.ee aadress.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
13.08.2023 17:11:55
|
|
|
| spike kirjutas: |
| Kahju oleks kaotada meil, mis töötas dial-up ajast. |
Viskasin üks päev ära Lloyd'i kingad, mis olid ostetud aasta 2000 kandis. Kahju oli, aga elu läheb edasi. 60€ aastas ei hakkaks ühegi hoti või neti emailikonto eest maksma. Selle eest saab tänapäeval peaaegu juba uued Lloydi kingad...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
13.08.2023 18:23:36
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| maty kirjutas: |
Mis GMailil viga on?
| Magic kirjutas: |
Päriselt
| tsitaat: |
| 12 months after the email account was closed, it will be possible (for anyone) to create a new email account with the same username/email address. During the 12-month quarantine period, this will not be possible. |
|
Noh jah 20k HV kontode kaaperdamine saab lihtne olema... Speek hakkab nende alt äritsema |
Ei saa nii lihtsalt, salasõna pead ka ikka teadma  |
| Tanel kirjutas: |
Seda enam peaks hot jms e-mailid ära vahetama töötava vastu.
Õnneks see tõenäosus pole kuigi suur, et keegi paha inimene spetsiaalselt selleks vaeva nägema hakkaks. |
Võiksid kaaluda, et neile kes pole viimased 1-3 kuud HV-s käinud sinna e-mailile automaatse teavituse/meeldetuletuse saata, et võimalusel asendagu @hot.ee/@online.ee aadress millegi teisega.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
13.08.2023 18:52:04
|
|
|
Tõenäoliselt hakkad kuu pärast saama kaeblikke kirju, et ei saa emaili muuta.
Autenditud kasutajatel saaks digiallkirjastatud avalduse alusel muidugi muuta, aga korralik lisakoormus.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|