Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Pixel märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 06.08.2023 18:55:07 vasta tsitaadiga

Sulle meeldib poole tunni asemel telefoni 3 tundi laadida ma saan aru?
Kommentaarid: 487 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 395
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2023 21:00:07 vasta tsitaadiga

SOS kirjutas:
Millest ise puudust tunnen, et kuidagi ei pääse "otse" äratuse panemisse, osadel telefonidel piisas kuupäeva/kellaaja peale vajutusest

Selle jaoks leidsin juba workaroundi - notification shade-le saab lisada "Alarm" tile.

bugbrake kirjutas:
Minu arust on see täiesti ok kui telefoniga enam laadijat kaasa ei tule. Neid on kodus juba küll ja veel, piisavalt. Mida vähem igasuguseid pudinaid kaasas on seda parem.

Nagu mainisin, siis teiste tootjate laadijad laevad mega aeglaselt. Uue Xiaomi Pad 6 Pro 67W laadija laadis mu Pixelit 3 tundi. Tänapäeval ei tohiks telefoni laadimine üle tunni enam võtta.



---
Kuidas teil Wi-Fi kiirus/tugevus on? Kohad, kus vana telefoniga (Mi 10T Pro) oli levi olemas, näiteks maja taga hoovi peal, Pixel 7 disconnectib ja läheb mobiilivõrku. Isegi WiFi ruuteriga samas toas, kus on ruuteri antennidega otsenähtavus pole signaali indikaator põhjas, mis värk on icon_confused.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pindit
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2023 22:37:27 vasta tsitaadiga

Mul ei ole kahjuks Xiaomi 13 Ultra ja Vivo X90 Pro+ võtta, et sellist testi teha.
Peaks olema mõttekoht, miks teised kogenud reviewerid nagu näiteks XDA ja GSM Arena sama tulemust ei korda.
1/1.31" sensoriga telefon ei saa teha sama detailset või paremat pilti kui 1" sensoriga telefonid. Targa softiga võib veidi kvaliteeti tagant aidata, kuid füüsika vastu ei saa.

XDA ei testi midagi vaid keegi Ben avaldab oma isiklikku arvamust, et nii tundub olevat: https://www.xda-developers.com/how-we-test-and-review/
GSM Arena samuti ei testi... laseb aga sul endal otsustada, mis parim on: https://www.gsmarena.com/gsmarena_lab_tests-review-751p5.php
Kui ainult sensori suurus annaks parima tulemuse siis teeks maailmas analooge mitte omava kvaliteediga fotosid mõni Venemaa telefon - kõik ju teavad, et nemad toodavad universumi suurimaid mikroskeeme ja sensoreid:)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 06.08.2023 22:53:40 vasta tsitaadiga

SKG mul nagunii laeb siis kui magan, seega ma ei näe probleemi, kas tund või kolm. Ma ei teagi tegelikult kui kaua aega mu telefoni täiesti tühi aku täis laeb. Minu 6a laeb kodus tavaliselt ühe Baseus'e 65W laadiaija taga. Samas ma ei vaata eriti kui tühi või täis aku on, kui magama lähen siis laadija järgi või mõnel muul sobival ajal (kui telekat vaatan, süüa teen või loen jne.) Kui nii mõelda siis ma pole juba ammu telefoni aku nii tühjaks lasknud, et pildi eest võtaks.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2023 01:30:43 vasta tsitaadiga

Lugedes laadijadraamat olen ma õnneks või kahjuks selles leeris, kes ei taha ühtegi laadijat tootega kaasas näha. Viimased 8 aastat on kõik telefonite ja tahvlite laadijad ning viimasel kolmel aastal ka kõik läpakate laadijad "otse prügikasti lennanud" (loe: see kast kapi taga nurgas kuhu kasutu elektroonika surema läheb). Sarnaselt bugbrake-ile olen ostnud endale USB laadimisjamad, minul küll erinevad Ankeri mudelid kasutusel (enne Eufy draamat ostetud). Nüüd vist soovitatakse UGreeni poole vaadatal. Igatahes soovitan soojalt. Laadijate ning nende kaablite pärast mitte muretsemine on veidike selline elukvaliteeti tõstev muudatus vast isegi. Varem oli pidevalt jama, et mõni kaabel oli kehv, otsik katki (jäi tooli alla), ei leidnud sobiva võimsusega toidet või jäi läpaka laadija tööle. Nüüd iga töölaua küljes kahepoolse teibiga laadimisjaam kaablitega ja mured lännu.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2023 10:04:20 vasta tsitaadiga

Kas Pixelil saab seadetest piirata aku laadimist mingi protsendini? (a la nagu Samsungil saab 85% peale piirata)

Kuna mul enamasti telefon kuskil juhtmevaba laadija peal siis ei tahaks, et 100% peal küpsetab pikalt.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2023 10:08:36 vasta tsitaadiga

Kas see on mingi kasuteguriga? Mul Xperial on sama funktsioon olemas, aga telefonis funktsiooni juures on tekst, et akut hoitakse laetuna 90% juures kogu aeg. Ehk siis telefon laetakse 90 protsendini, aga siis ikkagi tilgutatakse paari protsendi haaval tagasi juurde, et kogu aeg 90% oleks.
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2023 10:50:25 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas see on mingi kasuteguriga? Mul Xperial on sama funktsioon olemas, aga telefonis funktsiooni juures on tekst, et akut hoitakse laetuna 90% juures kogu aeg. Ehk siis telefon laetakse 90 protsendini, aga siis ikkagi tilgutatakse paari protsendi haaval tagasi juurde, et kogu aeg 90% oleks.


Ma saan aru, et liitiumaku keemiale mõjub pikas perspektiivis halvasti, kui ta peab pikalt 100% peal istuma. Lühemalt ja tihedamini laadimine ei tohiks halba mõju omada, pigem isegi soovitatakse.
Kui plaan telefoni omada ainult paar aastat siis pole oluline.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2023 11:03:04 vasta tsitaadiga

Samas, kui istub 90% peal pikalt? On sellel tõesti vahet?
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2023 12:11:01 vasta tsitaadiga

100% hirmu võiks tänapäeval küll juba manalateed saata, reeglina ei laeta akut kunagi kurgumulguni ja see number on rohkem informatiivne.
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2023 13:37:39 vasta tsitaadiga

SOS kirjutas:
SKG kirjutas:
Pixeli-iga mõne klahvikombinatsioniga flashlight-i ka põlema saab?
aktiveeri seadetest "Quick Tap" ja siis topelt "koputus" tagakorpusele, saad valida erinevaid funktsioone.

Tundub, et see töötab ainult siis kui telefonil hea tuju on. Ehk siis see koputamine ei tööta iga kord (kui mul vaja on).

Pindit kirjutas:
XDA ei testi midagi vaid keegi Ben avaldab oma isiklikku arvamust, et nii tundub olevat: https://www.xda-developers.com/how-we-test-and-review/
GSM Arena samuti ei testi... laseb aga sul endal otsustada, mis parim on: https://www.gsmarena.com/gsmarena_lab_tests-review-751p5.php
Kui ainult sensori suurus annaks parima tulemuse siis teeks maailmas analooge mitte omava kvaliteediga fotosid mõni Venemaa telefon - kõik ju teavad, et nemad toodavad universumi suurimaid mikroskeeme ja sensoreid:)

Tundub, et sa pole nende ülevaateid ja võrdlusi kunagi vaadanud. Konkreetselt võrreldud eri telefone, fotod samalt positsioonilt, samuti kontrollitud keskkondades, mõjutavad faktorid välistatud.
Ma ei öelnud, et ainult sensori suurus pildikvaliteedi otsustab, kuid hetkel, kus konkurents on väga tihe, siis on see peamine omadus telefoni juures, mis pildikvaliteeti mõjutab. Pixel 7 ei tee samaväärseid või paremaid pilte kui eelnimetatud 2 oluliselt suurema sensoriga telefoni, jääme realistlikuks.

1" sensor vs iPhone 14 Pro Max ja Pixel 7 Pro, alates 1:52:
Spoiler Spoiler Spoiler

https://www.xda-developers.com/vivo-x90-pro-plus-review/



edit:
Andmevahetuse kiirust ei saa status barile kuidagi, Pixel ei toeta? Hetkel tundub, et GoPro ja Pixel vaheline andmevahetus on väga aeglane, sooviks numbriliselt kontrollida. Xiaomi peal oli üle 20MB/s. Hetkel oota lolliks end kuni videod telefoni jõuavad icon_confused.gif

https://www.reddit.com/r/GooglePixel/comments/11bmc5s/internet_speed_indicator_in_the_status_bar_pixel_7/
https://support.google.com/pixelphone/thread/185003102/showing-network-speed-on-pixel-7

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SOS
Kreisi kasutaja
SOS

liitunud: 02.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2023 18:20:28 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
SOS kirjutas:
aktiveeri seadetest "Quick Tap" ja siis topelt "koputus" tagakorpusele, saad valida erinevaid funktsioone.

Tundub, et see töötab ainult siis kui telefonil hea tuju on. Ehk siis see koputamine ei tööta iga kord (kui mul vaja on).
Koputus töötab ainult siis kui ekraan on aktiivne (lukus võib olla). Kui ekraan on pime, siis ta ei reageeri koputusele.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 07.08.2023 18:40:04 vasta tsitaadiga

Kas koputus ekraani üles ei ärata? Samsungil ja vanasti Huaweil küll aitas.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2023 20:56:15 vasta tsitaadiga

SOS kirjutas:
SKG kirjutas:
SOS kirjutas:
aktiveeri seadetest "Quick Tap" ja siis topelt "koputus" tagakorpusele, saad valida erinevaid funktsioone.

Tundub, et see töötab ainult siis kui telefonil hea tuju on. Ehk siis see koputamine ei tööta iga kord (kui mul vaja on).
Koputus töötab ainult siis kui ekraan on aktiivne (lukus võib olla). Kui ekraan on pime, siis ta ei reageeri koputusele.

Ahaa, tundub nii, tänud täpsustamast thumbs_up.gif Koputasion nagu loll pimeda ekraaniga telefoni icon_lol.gif

alpha kirjutas:
Kas koputus ekraani üles ei ärata? Samsungil ja vanasti Huaweil küll aitas.

Kahjuks mitte jah


Huvitav tegelikult, et Google, kes ise on Androidi tegija, on piskeste lisa-mugavuste poolest 3rd party tootjatest selgelt maas icon_rolleyes.gif



---
Google enda keyboard ei suuda peale punkti ja koma automaatselt tühikut panna, "US English only" icon_question.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 08.08.2023 11:42:02 vasta tsitaadiga

1. Koputus töötab jah sisselülitatud ekraani puhul ainult. Ja sisselülitatud taskulambi väljalülitamine on lihtsam teha ekraanilt (põleva taskulambi korral on seal väljalülitamise nupp näha), kui uuesti Pixelile meeldiva tugevuse ja sagedusega koputamist üritada.

2. Laadimise poolelt peaks Pixel 7 olema täielikult PowerDelivery standardit toetav, näiteks Delli uuemate Latitude'ide laadijate (mis on USB-C pistikuga) otsas kiirlaetav. Google'i enda laadija ostsin ka (sh ka wireless standi), sellega laeb juhtme otsas ~10% pealt täis umbes tunniga (aega pole mõõtnud). Wireless laadimist saab laadimise ajal telefoni ekraanilt seada kas vaikseks (standi ventikas ei tööta või töötab hääletult) või maksimaalseks (ventikas vuhiseb natuke). Ei ole aega mõõtnud, aga üsna aeglaselt laeb sellega, isegi maksimaalse võimsuse korral. Kui on kiire, tuleb juhtme otsa torgata.
Seejuures vist oli sedasi, et Google'i laadija ise ei toetagi nii kõrge pingega laadimist kui Pixel 7 seda teha suudaks, nii et mõne muu PD laadijaga (mis veel kõrgemaid PD standardi pingeid toetab) võiks teda isegi kiiremini laadida teoreetiliselt.

PD peaks olema ühilduv Qualcommi Quick Charge 5-ga, aga mitte selle varasemate versioonidega (ja selles võiks vist süüdistada pigem Qualcommi?). Kellel on QC5 standardit järgiv laadija, peaks saama ka Pixel 7 kiirlaadida. Kui on ainult mõne vanema QC-ga ühilduv, siis kivi Qualcommi kapsaaeda.

Igasugu muude tootjate individuaalsete perverssustega ühildumise kohta on midagi kirjas Wikis: https://en.wikipedia.org/wiki/Quick_Charge

3. Optiline sõrmejäljelugeja on lõpuks üsna hästi tööle hakanud või olen selle veidrustega siis ära harjunud. Kui vahel ikkagi ei taha näpujälge lugeda, siis tee näpp niiskeks või rasvaseks (nina puudutamine paistab toimivat). Lugeja eelistab selgelt turvalisust mugavusele ja pigem jätab õige näpuga ekraani avamata, kui avab selle vale näpujäjega, nii et selle turvalisuse üle ei pea vist nurisema.

alpha kirjutas:
Kas koputus ekraani üles ei ärata? Samsungil ja vanasti Huaweil küll aitas.


Koputus/puudutus ekraanile äratab, koputus tagakaanele (kaamera alla) ei ärata. Nii et enne tagakaanele koputamist pead kas nuppu vajutama või ekraani puudutama.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2023 13:17:30 vasta tsitaadiga

Pimetestis tuleb Pixel alati ülesse: https://www.youtube.com/watch?v=LQdjmGimh04&t=1s&ab_channel=MarquesBrownlee

600 000 hääletajat, 21 miljonit häält. ELO rankinguga.

Enda arvamus ei pruugi kokku minna tuhandetega. Mingi hetk peab ilsmelt tunnistama, et enda arvamus pole kõige täpsem
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Supiplex
HV veteran
Supiplex

liitunud: 11.12.2002




sõnum 08.08.2023 16:15:18 vasta tsitaadiga

Kiirlaadimine on minu silmis hädaabi, sest see kütab aku kuumaks ja vähendab eluiga. Laadimiskontrollerid hoiavad liitiumakut kõikide muude ohtude vastu nagu sitta pilpa peal, et ta kaua vastu peaks. Ükskõik milline laadimise-kasutamise tsükkel madalal temperatuuril ei tee liitiumakule mingit häda. Pole vaja karta 100%-ni laadimist, tihedasti laadimist, jne.

Aga soojaks kütmise vastu (temperatuuriga alates ~40C) pole rohtu. Ma soovitan Adaptive Charging sisse lülitada ja lasta tal igal öösel vaikselt, jahedalt aku täis tõmmata. Eluiga püsib maksimaalne. Kiirlaadimine ainult siis kui öösel laadida ununes vms erandjuhtum.

_________________
The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions.


viimati muutis Supiplex 08.08.2023 16:20:44, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2023 16:26:42 vasta tsitaadiga

infect, Paris age test. Aga... kui juba nii pohjalikult tegid, siis oleks voinud kontrollgrupi ka lisada ehk naiteks professionaalse mirrorless kaameraga tehtud samad fotod, mis on vaieldamatult parem kui ukski telefon. Kui tema metoodika olnuks oige, siis oleks see pidanud tulema voitjaks igas kategoorias. Kui ei, siis tekib kusimus, mida tegelikult inimesed hindasid. Seal puuduvad reference fotod ehk et ei tea, kuidas need pildid tegelikult valja oleks nainud, parima tehnikaga. Samamoodi nagu testitakse telerid, kalibreerijatel on korval reference monitor, millega vorrelda.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2023 17:26:48 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
infect, Paris age test. Aga... kui juba nii pohjalikult tegid, siis oleks voinud kontrollgrupi ka lisada ehk naiteks professionaalse mirrorless kaameraga tehtud samad fotod, mis on vaieldamatult parem kui ukski telefon. Kui tema metoodika olnuks oige, siis oleks see pidanud tulema voitjaks igas kategoorias. Kui ei, siis tekib kusimus, mida tegelikult inimesed hindasid. Seal puuduvad reference fotod ehk et ei tea, kuidas need pildid tegelikult valja oleks nainud, parima tehnikaga. Samamoodi nagu testitakse telerid, kalibreerijatel on korval reference monitor, millega vorrelda.


Okei. Arusaada, et sa ikka täitsa läinud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 09.08.2023 11:45:29 vasta tsitaadiga

Supiplex kirjutas:
Kiirlaadimine on minu silmis hädaabi, sest see kütab aku kuumaks ja vähendab eluiga. Laadimiskontrollerid hoiavad liitiumakut kõikide muude ohtude vastu nagu sitta pilpa peal, et ta kaua vastu peaks. Ükskõik milline laadimise-kasutamise tsükkel madalal temperatuuril ei tee liitiumakule mingit häda. Pole vaja karta 100%-ni laadimist, tihedasti laadimist, jne.

Aga soojaks kütmise vastu (temperatuuriga alates ~40C) pole rohtu. Ma soovitan Adaptive Charging sisse lülitada ja lasta tal igal öösel vaikselt, jahedalt aku täis tõmmata. Eluiga püsib maksimaalne. Kiirlaadimine ainult siis kui öösel laadida ununes vms erandjuhtum.

Google'i enda wireless stand on aktiivjahutusega ja laadimise kiirus on väga aeglasest (silent mode's) mõõdukani (maksimaalne wireless laadimiskiirus, mida stand võimaldab). See on ka üks põhjus, miks ma seda juhtme otsas laadimisele eelistan.
Juhtme otsas olen 7 kuu jooksul laadinud teda vaid paaril korral, kui on mitu päeva vahepeal laadimata, on õhtul jäänud laadima panemata ja hommikul avastan, et aku on peaaegu tühi.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Supiplex
HV veteran
Supiplex

liitunud: 11.12.2002




sõnum 09.08.2023 13:24:23 vasta tsitaadiga

Igal oma plaan. Aga ma olen ka selles leeris kes ei taha uue telefoniga laadijat kaasa. Mul on neid terve kastitäis, k.a. üks Google kiirlaadija mida ma pole aastaid viitsinud selle kuhja alt välja otsida. Mingi suvaline Ankeri 4-pordine on öökapil, see laeb öösel minu ja naise telefone, nutikella, e-raamatut jmt mudru.
_________________
The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 09.08.2023 17:40:35 vasta tsitaadiga

Selline tähelepanek, et google kalendrit avades on kõik pühad ja muud tähtpäevad USA järgi pandud (näiteks on ära märgitud 4 juuli kui iseseisvus päev jne.) kas on võimalus, et kalender näitaks ainult Eesti tähtpäevad ja lippupäevad või Soome omad või mis iganes muu riigi omad? Ega see ei nõua ju telefoni eestikeelseks määramist, sest mul on kõik tehnika seadmed alati olnud ja on ka tulevikus ingliskeelsed.
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 10.08.2023 09:31:07 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
Selline tähelepanek, et google kalendrit avades on kõik pühad ja muud tähtpäevad USA järgi pandud (näiteks on ära märgitud 4 juuli kui iseseisvus päev jne.) kas on võimalus, et kalender näitaks ainult Eesti tähtpäevad ja lippupäevad või Soome omad või mis iganes muu riigi omad? Ega see ei nõua ju telefoni eestikeelseks määramist, sest mul on kõik tehnika seadmed alati olnud ja on ka tulevikus ingliskeelsed.


Mul on küll inglise keeles, aga Eesti tähtpäevad (nt 20. aug "Independence Restoration Day", 23. aug "Day of Rememberance for Victims of Communism"). Tõenäoliselt käib seadistamine pigem eelistuste kaudu Google kontol kui äpi kaudu (location vms).

________________

Täpsustus:
Google kontole logid sisse brauseris, avad google apps nupult Calendar'i ja lisad sinna avaliku "Holidays in Estonia" kalendri (+ -> from URL)

https://calendar.google.com/calendar/embed?src=en.ee%23holiday%40group.v.calendar.google.com&ctz=Europe%2FTallinn

USA tähtpäevade kalendri peaksid saama välja lülitada nii sealt kui Androidi äpist (vist)

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2023 23:57:01 vasta tsitaadiga

Ekraani ülaservast allatõmmatavas kiirmenüüs NFC on/off nuppu polegi või olen ma pime?
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 12.08.2023 06:13:08 vasta tsitaadiga

On oluline seda väljas hoida? Wifit ja bt ka ju sisse-välja ei klõpsi keegi
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Pixel mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.