|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
04.08.2023 15:42:22
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| SKG, said oma pixeli siis kätte kui võib uurida? Kuidas siis on ? Oled rahul? Räägivad et selle raha eest parim android nutitelefon🙄 ise endale ka meeldib ja kisub ka sinna pixel7 ostuks....telia võrgus siis on normaalne kõnekvaliteet ja saab normaalselt rääkida ? |
Jah, sain eile katte, kuid alles tana tegin paki lahti. Liiga vara vast oelda veel. Kirjutan hiljem.
Tuli 1 paevaga Hollandist, DHL-iga. Otse Google Store-st.
https://store.google.com/ie/product/pixel_7
Ja hind tagasi 649 peal
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
04.08.2023 17:23:08
|
|
|
| Supiplex kirjutas: |
Ma olen oma 2020 aasta Mazda 3 külge ühendanud Pixelid 3 ja 6, kasutades väga lühikest kvaliteetset USB kaablit. Suure tõenäosusega hangub või katkeb ühendus mõlema telefoniga esimese minuti jooksul. Arvatavasti on viga siiski Mazda firmwares, sest teiste autodega selliseid probleeme pole täheldanud.
OT: minu jaoks toimiv workaround on see, et peale süüdet vajutan roolil kõne nuppu ja ütlen assistendile "Cancel", misjärel toimib ühendus stabiilselt. |
Pixel 5, 2021 Mazda 3 ja null probleemi android autoga selle 2a jooksul.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
05.08.2023 15:00:52
|
|
|
Main cam võrdlus.
Pixel 7, uus telefon
Spoiler 
Xiaomi Mi 10T Pro, vana telefon
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
05.08.2023 19:42:37
|
|
|
ma ei tea...mõlemad pildid on kenad ja arusaada mis pildil on ...ei märka nagu väga drastilist vahet
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
05.08.2023 20:03:37
|
|
|
| Gap kirjutas: |
ma ei tea...mõlemad pildid on kenad ja arusaada mis pildil on ...ei märka nagu väga drastilist vahet  |
Sa ei märka drastilist vahet? Pixeli pilt on oluliselt loomutruum nii värvidelt kui stseeni valgustuselt. Pixel säilitab heledaid alasid oluliselt paremini. Xiaomi pildil on värvid üle võlli ning valgustus liiga heledaks lastud. Taevas pilvede vahel on totaalselt ära põletatud. Ja oled sa sellist neoonrohelist muru päriselus kohanud?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
05.08.2023 20:31:08
|
|
|
| Hiinakas on kahtlemata teravam, aga nii roheline oli 15a tagasi BFTV pidu. Minu hääl pixelile.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
05.08.2023 22:10:33
|
|
|
Võin hiljem veidi paremaid pilte teha ja ka kaamerate sätted üle vaadata, need olid spontaanselt trenni ajal tehtud.
Aga kahjuks tundub tõesti, et Xiaomi modifitseerib kõvasti värve ja seda pole võimalik stock äppis keelata.
2 küsimust, mis on tekkinud:
1) kas telefoni PIN koodi sisestuse saab seadistada nii, et ei peaks kinnituseks nö. Enterit vajutama. Xiaomi logib automaatselt sisse kui õige PIN panna. Mugav.
2) kas Back nupu long press alla saaks panna Force Close? Vajalik ja harjunud sellega.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
05.08.2023 23:52:08
|
|
|
| Kood ja tagasi nupp??.. Proovi näotuvastust, kas kottpimedas avab telefoni? Tahaks androidile tagasi, aga harjunud mõningate mugavustega, millest loobuda ei kavatse.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
06.08.2023 00:03:29
|
|
|
4-kohaline PIN kood. Näotuvastust ei kasuta.
Settings - Gestures - System navigation - 3-button navigation.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
06.08.2023 00:12:55
|
|
|
| SKG kirjutas: |
1) kas telefoni PIN koodi sisestuse saab seadistada nii, et ei peaks kinnituseks nö. Enterit vajutama. Xiaomi logib automaatselt sisse kui õige PIN panna. Mugav.
|
iOS logib automaatselt, ilma OK/Enter'ita, kui PIN on 4-kohaline või 6-kohaline. Muu pikkusega PIN-i järgi peab OK vajutama. Äkki on Google Pixeliga sama teema?
Edit: näib, et see featuur siiski puudu Pixelis
https://droidwin.com/pin-unlock-pixel-device-without-pressing-enter
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
06.08.2023 01:39:40
|
|
|
Pixeli-iga mõne klahvikombinatsioniga flashlight-i ka põlema saab?
Xiaomi peal on 2 korda kiirelt Power nuppu ja taskulamp olemas.
erko, tänud, proovin seda. Magisk peal ja rootitud juba
Hetkel esmane tagasiside/kriitika, peale Pixel 7 ostu:
- laadijat ei saa kaasa. Aa.. kas mul kodus juba pole? On küll, võimas 67W Xiaomi laadija, laeb Pixel 7 lausa 3 tundi. See ikka kummaline, et igal tootjal omad standardid ja isegi kui sul on ühe tootja võimas laadija, siis teise tootja telefoni laeb üliaeglaselt. Nagu meelega tehtud
- isegi kõige elementaarsemat silikoonkesta ei saa kaasa, vaatamata sellele, et telefon on väga libe. Hoopis mingi kummaline USB A -> C adapter tuli, millega pole mitte midagi peale hakata.
Softi poolelt..
- sisselogimine võiks olla automaatne peale õige PIN sisestamist.
- back nuppu võiks saada konfida, näiteks long press - force close/kill app.
- power nuppu võiks saada konfida, näiteks topletvajutus avab "taskulambi".
- mitmetel protsessidel tuleb ebavajalikke lisa vajutusi teha, näiteks WiFi kinnikeeramine. Xiaomi/MIUI peal käis lihtsamalt.
- bloatware suurt pole, kuigi ligi 20 üleliigset äppi sai kinni keeratud. MIUI peal oluliselt rohkem. Motorola vastu ei saa neist kumbki, kõige puhtam OS.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pindit
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2004
|
06.08.2023 13:02:08
|
|
|
[quote="SKG"]Võin hiljem veidi paremaid pilte teha ja ka kaamerate sätted üle vaadata, need olid spontaanselt trenni ajal tehtud.
Aga kahjuks tundub tõesti, et Xiaomi modifitseerib kõvasti värve ja seda pole võimalik stock äppis keelata.
Sinu eest on ilmakuulsas laboris kõik testid tehtud juba: https://www.dxomark.com/smartphones/Google/Pixel-7
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
06.08.2023 13:42:52
|
|
|
| Pindit kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
Võin hiljem veidi paremaid pilte teha ja ka kaamerate sätted üle vaadata, need olid spontaanselt trenni ajal tehtud.
Aga kahjuks tundub tõesti, et Xiaomi modifitseerib kõvasti värve ja seda pole võimalik stock äppis keelata. |
Sinu eest on ilmakuulsas laboris kõik testid tehtud juba: https://www.dxomark.com/smartphones/Google/Pixel-7 |
Selle järgi on minu telefonil parem kaamera kui suurema, ehk tollise, sensoriga Xiaomi 13 Ultra ja Vivo X90 Pro+
Ei saa seda rankingut eriti tõsiselt võtta.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pindit
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2004
|
06.08.2023 14:21:02
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Pindit kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
Võin hiljem veidi paremaid pilte teha ja ka kaamerate sätted üle vaadata, need olid spontaanselt trenni ajal tehtud.
Aga kahjuks tundub tõesti, et Xiaomi modifitseerib kõvasti värve ja seda pole võimalik stock äppis keelata. |
Sinu eest on ilmakuulsas laboris kõik testid tehtud juba: https://www.dxomark.com/smartphones/Google/Pixel-7 |
Selle järgi on minu telefonil parem kaamera kui suurema, ehk tollise, sensoriga Xiaomi 13 Ultra ja Vivo X90 Pro+
Ei saa seda rankingut eriti tõsiselt võtta. |
Eks nad kahtlased ole jah oma tegemistes... https://www.dxomark.com/smartphone-camera-image-quality-test-protocol-a-closer-look/
Kui sa oma tõelise ja lõpliku testi tehtud saad siis anna palun ka meile oma kasutatud meetoditest teada
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SOS
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2002
|
06.08.2023 16:11:18
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Pixeli-iga mõne klahvikombinatsioniga flashlight-i ka põlema saab? |
aktiveeri seadetest "Quick Tap" ja siis topelt "koputus" tagakorpusele, saad valida erinevaid funktsioone. Topelt power klahv aktiveerib kaamera ja heliklahv "pildistab", aga seda vist muuta ei saanud.
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
180 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
06.08.2023 16:52:43
|
|
|
| Pindit kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| Pindit kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
Võin hiljem veidi paremaid pilte teha ja ka kaamerate sätted üle vaadata, need olid spontaanselt trenni ajal tehtud.
Aga kahjuks tundub tõesti, et Xiaomi modifitseerib kõvasti värve ja seda pole võimalik stock äppis keelata. |
Sinu eest on ilmakuulsas laboris kõik testid tehtud juba: https://www.dxomark.com/smartphones/Google/Pixel-7 |
Selle järgi on minu telefonil parem kaamera kui suurema, ehk tollise, sensoriga Xiaomi 13 Ultra ja Vivo X90 Pro+
Ei saa seda rankingut eriti tõsiselt võtta. |
Eks nad kahtlased ole jah oma tegemistes... https://www.dxomark.com/smartphone-camera-image-quality-test-protocol-a-closer-look/
Kui sa oma tõelise ja lõpliku testi tehtud saad siis anna palun ka meile oma kasutatud meetoditest teada |
Mul ei ole kahjuks Xiaomi 13 Ultra ja Vivo X90 Pro+ võtta, et sellist testi teha.
Peaks olema mõttekoht, miks teised kogenud reviewerid nagu näiteks XDA ja GSM Arena sama tulemust ei korda.
1/1.31" sensoriga telefon ei saa teha sama detailset või paremat pilti kui 1" sensoriga telefonid. Targa softiga võib veidi kvaliteeti tagant aidata, kuid füüsika vastu ei saa.
| SOS kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| Pixeli-iga mõne klahvikombinatsioniga flashlight-i ka põlema saab? |
aktiveeri seadetest "Quick Tap" ja siis topelt "koputus" tagakorpusele, saad valida erinevaid funktsioone. |
Tänud, olemas
Kiiret ja mugavat viisi kalendrisse pääsemiseks? Xiaomil piisas kui vajutada kuupäeva peale. Pixel ei tee midagi.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SOS
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2002
|
06.08.2023 17:58:10
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Kiiret ja mugavat viisi kalendrisse pääsemiseks? Xiaomil piisas kui vajutada kuupäeva peale. Pixel ei tee midagi. |
Mul on widgetina avalehel, näitab päeva-kahe sündmused ka kohe ära.
Millest ise puudust tunnen, et kuidagi ei pääse "otse" äratuse panemisse, osadel telefonidel piisas kuupäeva/kellaaja peale vajutusest
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
180 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
06.08.2023 18:32:38
|
|
|
Minu arust on see täiesti ok kui telefoniga enam laadijat kaasa ei tule. Neid on kodus juba küll ja veel, piisavalt. Mida vähem igasuguseid pudinaid kaasas on seda parem.
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
06.08.2023 18:55:07
|
|
|
| Sulle meeldib poole tunni asemel telefoni 3 tundi laadida ma saan aru?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
06.08.2023 21:00:07
|
|
|
| SOS kirjutas: |
| Millest ise puudust tunnen, et kuidagi ei pääse "otse" äratuse panemisse, osadel telefonidel piisas kuupäeva/kellaaja peale vajutusest |
Selle jaoks leidsin juba workaroundi - notification shade-le saab lisada "Alarm" tile.
| bugbrake kirjutas: |
| Minu arust on see täiesti ok kui telefoniga enam laadijat kaasa ei tule. Neid on kodus juba küll ja veel, piisavalt. Mida vähem igasuguseid pudinaid kaasas on seda parem. |
Nagu mainisin, siis teiste tootjate laadijad laevad mega aeglaselt. Uue Xiaomi Pad 6 Pro 67W laadija laadis mu Pixelit 3 tundi. Tänapäeval ei tohiks telefoni laadimine üle tunni enam võtta.
---
Kuidas teil Wi-Fi kiirus/tugevus on? Kohad, kus vana telefoniga (Mi 10T Pro) oli levi olemas, näiteks maja taga hoovi peal, Pixel 7 disconnectib ja läheb mobiilivõrku. Isegi WiFi ruuteriga samas toas, kus on ruuteri antennidega otsenähtavus pole signaali indikaator põhjas, mis värk on
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pindit
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2004
|
06.08.2023 22:37:27
|
|
|
Mul ei ole kahjuks Xiaomi 13 Ultra ja Vivo X90 Pro+ võtta, et sellist testi teha.
Peaks olema mõttekoht, miks teised kogenud reviewerid nagu näiteks XDA ja GSM Arena sama tulemust ei korda.
1/1.31" sensoriga telefon ei saa teha sama detailset või paremat pilti kui 1" sensoriga telefonid. Targa softiga võib veidi kvaliteeti tagant aidata, kuid füüsika vastu ei saa.
XDA ei testi midagi vaid keegi Ben avaldab oma isiklikku arvamust, et nii tundub olevat: https://www.xda-developers.com/how-we-test-and-review/
GSM Arena samuti ei testi... laseb aga sul endal otsustada, mis parim on: https://www.gsmarena.com/gsmarena_lab_tests-review-751p5.php
Kui ainult sensori suurus annaks parima tulemuse siis teeks maailmas analooge mitte omava kvaliteediga fotosid mõni Venemaa telefon - kõik ju teavad, et nemad toodavad universumi suurimaid mikroskeeme ja sensoreid:)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
06.08.2023 22:53:40
|
|
|
| SKG mul nagunii laeb siis kui magan, seega ma ei näe probleemi, kas tund või kolm. Ma ei teagi tegelikult kui kaua aega mu telefoni täiesti tühi aku täis laeb. Minu 6a laeb kodus tavaliselt ühe Baseus'e 65W laadiaija taga. Samas ma ei vaata eriti kui tühi või täis aku on, kui magama lähen siis laadija järgi või mõnel muul sobival ajal (kui telekat vaatan, süüa teen või loen jne.) Kui nii mõelda siis ma pole juba ammu telefoni aku nii tühjaks lasknud, et pildi eest võtaks.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
07.08.2023 01:30:43
|
|
|
| Lugedes laadijadraamat olen ma õnneks või kahjuks selles leeris, kes ei taha ühtegi laadijat tootega kaasas näha. Viimased 8 aastat on kõik telefonite ja tahvlite laadijad ning viimasel kolmel aastal ka kõik läpakate laadijad "otse prügikasti lennanud" (loe: see kast kapi taga nurgas kuhu kasutu elektroonika surema läheb). Sarnaselt bugbrake-ile olen ostnud endale USB laadimisjamad, minul küll erinevad Ankeri mudelid kasutusel (enne Eufy draamat ostetud). Nüüd vist soovitatakse UGreeni poole vaadatal. Igatahes soovitan soojalt. Laadijate ning nende kaablite pärast mitte muretsemine on veidike selline elukvaliteeti tõstev muudatus vast isegi. Varem oli pidevalt jama, et mõni kaabel oli kehv, otsik katki (jäi tooli alla), ei leidnud sobiva võimsusega toidet või jäi läpaka laadija tööle. Nüüd iga töölaua küljes kahepoolse teibiga laadimisjaam kaablitega ja mured lännu.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
07.08.2023 10:04:20
|
|
|
Kas Pixelil saab seadetest piirata aku laadimist mingi protsendini? (a la nagu Samsungil saab 85% peale piirata)
Kuna mul enamasti telefon kuskil juhtmevaba laadija peal siis ei tahaks, et 100% peal küpsetab pikalt.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
07.08.2023 10:50:25
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Kas see on mingi kasuteguriga? Mul Xperial on sama funktsioon olemas, aga telefonis funktsiooni juures on tekst, et akut hoitakse laetuna 90% juures kogu aeg. Ehk siis telefon laetakse 90 protsendini, aga siis ikkagi tilgutatakse paari protsendi haaval tagasi juurde, et kogu aeg 90% oleks. |
Ma saan aru, et liitiumaku keemiale mõjub pikas perspektiivis halvasti, kui ta peab pikalt 100% peal istuma. Lühemalt ja tihedamini laadimine ei tohiks halba mõju omada, pigem isegi soovitatakse.
Kui plaan telefoni omada ainult paar aastat siis pole oluline.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
07.08.2023 12:11:01
|
|
|
100% hirmu võiks tänapäeval küll juba manalateed saata, reeglina ei laeta akut kunagi kurgumulguni ja see number on rohkem informatiivne.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
07.08.2023 13:37:39
|
|
|
| SOS kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| Pixeli-iga mõne klahvikombinatsioniga flashlight-i ka põlema saab? |
aktiveeri seadetest "Quick Tap" ja siis topelt "koputus" tagakorpusele, saad valida erinevaid funktsioone. |
Tundub, et see töötab ainult siis kui telefonil hea tuju on. Ehk siis see koputamine ei tööta iga kord (kui mul vaja on).
Tundub, et sa pole nende ülevaateid ja võrdlusi kunagi vaadanud. Konkreetselt võrreldud eri telefone, fotod samalt positsioonilt, samuti kontrollitud keskkondades, mõjutavad faktorid välistatud.
Ma ei öelnud, et ainult sensori suurus pildikvaliteedi otsustab, kuid hetkel, kus konkurents on väga tihe, siis on see peamine omadus telefoni juures, mis pildikvaliteeti mõjutab. Pixel 7 ei tee samaväärseid või paremaid pilte kui eelnimetatud 2 oluliselt suurema sensoriga telefoni, jääme realistlikuks.
1" sensor vs iPhone 14 Pro Max ja Pixel 7 Pro, alates 1:52:
Spoiler 
https://www.xda-developers.com/vivo-x90-pro-plus-review/
edit:
Andmevahetuse kiirust ei saa status barile kuidagi, Pixel ei toeta? Hetkel tundub, et GoPro ja Pixel vaheline andmevahetus on väga aeglane, sooviks numbriliselt kontrollida. Xiaomi peal oli üle 20MB/s. Hetkel oota lolliks end kuni videod telefoni jõuavad
https://www.reddit.com/r/GooglePixel/comments/11bmc5s/internet_speed_indicator_in_the_status_bar_pixel_7/
https://support.google.com/pixelphone/thread/185003102/showing-network-speed-on-pixel-7
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SOS
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2002
|
07.08.2023 18:20:28
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| SOS kirjutas: |
| aktiveeri seadetest "Quick Tap" ja siis topelt "koputus" tagakorpusele, saad valida erinevaid funktsioone. |
Tundub, et see töötab ainult siis kui telefonil hea tuju on. Ehk siis see koputamine ei tööta iga kord (kui mul vaja on). |
Koputus töötab ainult siis kui ekraan on aktiivne (lukus võib olla). Kui ekraan on pime, siis ta ei reageeri koputusele.
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
180 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
07.08.2023 18:40:04
|
|
|
| Kas koputus ekraani üles ei ärata? Samsungil ja vanasti Huaweil küll aitas.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
07.08.2023 20:56:15
|
|
|
| SOS kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| SOS kirjutas: |
| aktiveeri seadetest "Quick Tap" ja siis topelt "koputus" tagakorpusele, saad valida erinevaid funktsioone. |
Tundub, et see töötab ainult siis kui telefonil hea tuju on. Ehk siis see koputamine ei tööta iga kord (kui mul vaja on). |
Koputus töötab ainult siis kui ekraan on aktiivne (lukus võib olla). Kui ekraan on pime, siis ta ei reageeri koputusele. |
Ahaa, tundub nii, tänud täpsustamast Koputasion nagu loll pimeda ekraaniga telefoni
| alpha kirjutas: |
| Kas koputus ekraani üles ei ärata? Samsungil ja vanasti Huaweil küll aitas. |
Kahjuks mitte jah
Huvitav tegelikult, et Google, kes ise on Androidi tegija, on piskeste lisa-mugavuste poolest 3rd party tootjatest selgelt maas
---
Google enda keyboard ei suuda peale punkti ja koma automaatselt tühikut panna, "US English only"
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
08.08.2023 11:42:02
|
|
|
1. Koputus töötab jah sisselülitatud ekraani puhul ainult. Ja sisselülitatud taskulambi väljalülitamine on lihtsam teha ekraanilt (põleva taskulambi korral on seal väljalülitamise nupp näha), kui uuesti Pixelile meeldiva tugevuse ja sagedusega koputamist üritada.
2. Laadimise poolelt peaks Pixel 7 olema täielikult PowerDelivery standardit toetav, näiteks Delli uuemate Latitude'ide laadijate (mis on USB-C pistikuga) otsas kiirlaetav. Google'i enda laadija ostsin ka (sh ka wireless standi), sellega laeb juhtme otsas ~10% pealt täis umbes tunniga (aega pole mõõtnud). Wireless laadimist saab laadimise ajal telefoni ekraanilt seada kas vaikseks (standi ventikas ei tööta või töötab hääletult) või maksimaalseks (ventikas vuhiseb natuke). Ei ole aega mõõtnud, aga üsna aeglaselt laeb sellega, isegi maksimaalse võimsuse korral. Kui on kiire, tuleb juhtme otsa torgata.
Seejuures vist oli sedasi, et Google'i laadija ise ei toetagi nii kõrge pingega laadimist kui Pixel 7 seda teha suudaks, nii et mõne muu PD laadijaga (mis veel kõrgemaid PD standardi pingeid toetab) võiks teda isegi kiiremini laadida teoreetiliselt.
PD peaks olema ühilduv Qualcommi Quick Charge 5-ga, aga mitte selle varasemate versioonidega (ja selles võiks vist süüdistada pigem Qualcommi?). Kellel on QC5 standardit järgiv laadija, peaks saama ka Pixel 7 kiirlaadida. Kui on ainult mõne vanema QC-ga ühilduv, siis kivi Qualcommi kapsaaeda.
Igasugu muude tootjate individuaalsete perverssustega ühildumise kohta on midagi kirjas Wikis: https://en.wikipedia.org/wiki/Quick_Charge
3. Optiline sõrmejäljelugeja on lõpuks üsna hästi tööle hakanud või olen selle veidrustega siis ära harjunud. Kui vahel ikkagi ei taha näpujälge lugeda, siis tee näpp niiskeks või rasvaseks (nina puudutamine paistab toimivat). Lugeja eelistab selgelt turvalisust mugavusele ja pigem jätab õige näpuga ekraani avamata, kui avab selle vale näpujäjega, nii et selle turvalisuse üle ei pea vist nurisema.
| alpha kirjutas: |
| Kas koputus ekraani üles ei ärata? Samsungil ja vanasti Huaweil küll aitas. |
Koputus/puudutus ekraanile äratab, koputus tagakaanele (kaamera alla) ei ärata. Nii et enne tagakaanele koputamist pead kas nuppu vajutama või ekraani puudutama.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Supiplex
HV veteran

liitunud: 11.12.2002
|
08.08.2023 16:15:18
|
|
|
Kiirlaadimine on minu silmis hädaabi, sest see kütab aku kuumaks ja vähendab eluiga. Laadimiskontrollerid hoiavad liitiumakut kõikide muude ohtude vastu nagu sitta pilpa peal, et ta kaua vastu peaks. Ükskõik milline laadimise-kasutamise tsükkel madalal temperatuuril ei tee liitiumakule mingit häda. Pole vaja karta 100%-ni laadimist, tihedasti laadimist, jne.
Aga soojaks kütmise vastu (temperatuuriga alates ~40C) pole rohtu. Ma soovitan Adaptive Charging sisse lülitada ja lasta tal igal öösel vaikselt, jahedalt aku täis tõmmata. Eluiga püsib maksimaalne. Kiirlaadimine ainult siis kui öösel laadida ununes vms erandjuhtum.
_________________ The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions.
viimati muutis Supiplex 08.08.2023 16:20:44, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
08.08.2023 16:26:42
|
|
|
| infect, Paris age test. Aga... kui juba nii pohjalikult tegid, siis oleks voinud kontrollgrupi ka lisada ehk naiteks professionaalse mirrorless kaameraga tehtud samad fotod, mis on vaieldamatult parem kui ukski telefon. Kui tema metoodika olnuks oige, siis oleks see pidanud tulema voitjaks igas kategoorias. Kui ei, siis tekib kusimus, mida tegelikult inimesed hindasid. Seal puuduvad reference fotod ehk et ei tea, kuidas need pildid tegelikult valja oleks nainud, parima tehnikaga. Samamoodi nagu testitakse telerid, kalibreerijatel on korval reference monitor, millega vorrelda.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
08.08.2023 17:26:48
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| infect, Paris age test. Aga... kui juba nii pohjalikult tegid, siis oleks voinud kontrollgrupi ka lisada ehk naiteks professionaalse mirrorless kaameraga tehtud samad fotod, mis on vaieldamatult parem kui ukski telefon. Kui tema metoodika olnuks oige, siis oleks see pidanud tulema voitjaks igas kategoorias. Kui ei, siis tekib kusimus, mida tegelikult inimesed hindasid. Seal puuduvad reference fotod ehk et ei tea, kuidas need pildid tegelikult valja oleks nainud, parima tehnikaga. Samamoodi nagu testitakse telerid, kalibreerijatel on korval reference monitor, millega vorrelda. |
Okei. Arusaada, et sa ikka täitsa läinud
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
09.08.2023 11:45:29
|
|
|
| Supiplex kirjutas: |
Kiirlaadimine on minu silmis hädaabi, sest see kütab aku kuumaks ja vähendab eluiga. Laadimiskontrollerid hoiavad liitiumakut kõikide muude ohtude vastu nagu sitta pilpa peal, et ta kaua vastu peaks. Ükskõik milline laadimise-kasutamise tsükkel madalal temperatuuril ei tee liitiumakule mingit häda. Pole vaja karta 100%-ni laadimist, tihedasti laadimist, jne.
Aga soojaks kütmise vastu (temperatuuriga alates ~40C) pole rohtu. Ma soovitan Adaptive Charging sisse lülitada ja lasta tal igal öösel vaikselt, jahedalt aku täis tõmmata. Eluiga püsib maksimaalne. Kiirlaadimine ainult siis kui öösel laadida ununes vms erandjuhtum. |
Google'i enda wireless stand on aktiivjahutusega ja laadimise kiirus on väga aeglasest (silent mode's) mõõdukani (maksimaalne wireless laadimiskiirus, mida stand võimaldab). See on ka üks põhjus, miks ma seda juhtme otsas laadimisele eelistan.
Juhtme otsas olen 7 kuu jooksul laadinud teda vaid paaril korral, kui on mitu päeva vahepeal laadimata, on õhtul jäänud laadima panemata ja hommikul avastan, et aku on peaaegu tühi.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Supiplex
HV veteran

liitunud: 11.12.2002
|
09.08.2023 13:24:23
|
|
|
Igal oma plaan. Aga ma olen ka selles leeris kes ei taha uue telefoniga laadijat kaasa. Mul on neid terve kastitäis, k.a. üks Google kiirlaadija mida ma pole aastaid viitsinud selle kuhja alt välja otsida. Mingi suvaline Ankeri 4-pordine on öökapil, see laeb öösel minu ja naise telefone, nutikella, e-raamatut jmt mudru.
_________________ The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions. |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
09.08.2023 17:40:35
|
|
|
Selline tähelepanek, et google kalendrit avades on kõik pühad ja muud tähtpäevad USA järgi pandud (näiteks on ära märgitud 4 juuli kui iseseisvus päev jne.) kas on võimalus, et kalender näitaks ainult Eesti tähtpäevad ja lippupäevad või Soome omad või mis iganes muu riigi omad? Ega see ei nõua ju telefoni eestikeelseks määramist, sest mul on kõik tehnika seadmed alati olnud ja on ka tulevikus ingliskeelsed.
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
10.08.2023 09:31:07
|
|
|
| bugbrake kirjutas: |
| Selline tähelepanek, et google kalendrit avades on kõik pühad ja muud tähtpäevad USA järgi pandud (näiteks on ära märgitud 4 juuli kui iseseisvus päev jne.) kas on võimalus, et kalender näitaks ainult Eesti tähtpäevad ja lippupäevad või Soome omad või mis iganes muu riigi omad? Ega see ei nõua ju telefoni eestikeelseks määramist, sest mul on kõik tehnika seadmed alati olnud ja on ka tulevikus ingliskeelsed. |
Mul on küll inglise keeles, aga Eesti tähtpäevad (nt 20. aug "Independence Restoration Day", 23. aug "Day of Rememberance for Victims of Communism"). Tõenäoliselt käib seadistamine pigem eelistuste kaudu Google kontol kui äpi kaudu (location vms).
________________
Täpsustus:
Google kontole logid sisse brauseris, avad google apps nupult Calendar'i ja lisad sinna avaliku "Holidays in Estonia" kalendri (+ -> from URL)
https://calendar.google.com/calendar/embed?src=en.ee%23holiday%40group.v.calendar.google.com&ctz=Europe%2FTallinn
USA tähtpäevade kalendri peaksid saama välja lülitada nii sealt kui Androidi äpist (vist)
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
11.08.2023 23:57:01
|
|
|
| Ekraani ülaservast allatõmmatavas kiirmenüüs NFC on/off nuppu polegi või olen ma pime?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.08.2023 06:13:08
|
|
|
On oluline seda väljas hoida? Wifit ja bt ka ju sisse-välja ei klõpsi keegi
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.08.2023 10:49:08
|
|
|
Kui poleks oluline, siis ju ei kusiks.
WiFi ja BT lulitan ka valja, sest telefon pole ise nii tark, et norka WiFi-t valtida ja selle asemelt paremat 4G kasutada. Vastasel juhul pendeldab WiFi ja mobiilside vahet ning nouab osadel saitidel uuesti sisselogimist, kuna IP pidevalt muutub.
Pixeli WiFi tundub olema uldse norguke, seda tuleb veel uurida, kas saab paremaks voi nii ongi. Naiteks Amazoni Fire tahvlid teatud 5G sagedustel ei toota, eks naeb, kas Pixelil on mingi samasugune probleem.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
12.08.2023 11:39:12
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Ekraani ülaservast allatõmmatavas kiirmenüüs NFC on/off nuppu polegi või olen ma pime? |
seda menüüd peaks saama ju seadistada
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.08.2023 12:01:34
|
|
|
| Jah, kuid NFC tile silma ei hakanud.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
12.08.2023 12:11:32
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Jah, kuid NFC tile silma ei hakanud. |
Samsungil on NFC valik täiesti olemas. Ma küll seda ei kasuta, mul NFC kogu aeg sees.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SOS
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2002
|
12.08.2023 12:37:19
|
|
|
| NFC tile oli pixlil ka täiesti olemas (mäletan, et lülitasin seda sealt), aga on järelikult mingi uuendusega teadlikult ära võetud
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
180 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
12.08.2023 12:47:53
|
|
|
NFC doesn't consume battery and requires you unlock the phone for transactions.
Ei näe miks see NFC väljalülitamine oluline peaks olema.
Aga siia juba trükkima sattusin siis oma P7Pro kogemustega saab kinnitada fakti, et ekraan tõesti kriimudele vastuvõtlik. 4a 5G-ga kahe aastaga eitulnud ühtegi mikrokriimu, praegune on aga täiesti tühja kohapealt kuidagi kriimu kirja saanud... Sellegipoolest mingit ekraanikaitset küll ei viitsi panna.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.08.2023 13:59:18
|
|
|
Arx07, aku osa on ukskoik, kuid turvalisuse seisukohast ei saa ma noustuda, et see on okei, et kui telefon on lukust lahti, siis on kaarditehingud vaikimisi lubatud. Samuti on see disainiviga - Google Wallet-is hoitakse ka erinevaid pileteid, kliendikaarte jms. Naiteks kui soovitakse uhistranspordis olemasolevat piletit skannida - siis ju ei soovita, et uue pileti jaoks raha voetakse.
Koigil seniproovitud tootjatel on NFC tile olemas olnud, imelik, et Google puhul on see voimalik ainult labi 3rd party rakenduste.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|