|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
05.08.2004 14:50:25
|
|
|
| Oot, mis kolli triki nad HL varastasid, ma ei saa aru miks kõik räägivad Doom3'st kui HL'ist?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.08.2004 15:01:36
|
|
|
| corvette kirjutas: |
| Oot, mis kolli triki nad HL varastasid, ma ei saa aru miks kõik räägivad Doom3'st kui HL'ist? |
nad vist mõtlevad seda "elektrilist" teleportatsiooni... (kollase äiksega)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
05.08.2004 15:04:47
|
|
|
| kas hl'is mitte ei kadunud laibad nii ära?
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.08.2004 15:05:54
|
|
|
| 2III7 kirjutas: |
| kas hl'is mitte ei kadunud laibad nii ära? |
HL-is lasid ribadeks (lihakamakateks, siin on asi vähemalt stiilselt tehtud) ja siis kadusid
rahvas vist ei mäleta enam ja nüüd elab selle teistkordselt välja D3'e peal
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
>-Shifty-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2004
|
05.08.2004 15:09:01
|
|
|
D3 on parema kvaliteediga HL
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
05.08.2004 15:18:34
|
|
|
| >-Shifty- kirjutas: |
D3 on parema kvaliteediga HL  |
umbes nii jah
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
05.08.2004 15:23:58
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| >-Shifty- kirjutas: |
D3 on parema kvaliteediga HL  |
umbes nii jah  |
DOOM 3 pole nii väga HLi moodi, aint see algus on jah nagu HLis. Põhjus on selles et see stoory on tal lihtsalt selline. Lugege natuke vanu arhiive esimese osakohta. Siis jääb mulje nagu HL doom1 moodi.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
05.08.2004 15:25:40
|
|
|
Mis nüüd selle pärast, et doom3'es kasutatakse ühel kollil seda tehnikat (teleportatsiooni), kus ta äkki ilmub, on mõned siin pahased? Ou kamoon, saage sellest ometigi üle, vaevalt nad hl1 peale mõtlesid ja sealt maha viksisid. Äkki viksis siis hl1 doom1 pealt, et FPS mängu tegi? sick...
EDIT: Pealegi ei olnud algus sugugi hl1 moodi. hl1's oli katse kus kus kõik nurjus ja kollid tulid. Doom3's aga katse, mis sooritati meelega, et pahasid deemoneid sisse tuua. On mul õigus..
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
05.08.2004 15:29:09
|
|
|
| corvette kirjutas: |
| Mis nüüd selle pärast, et doom3'es kasutatakse ühel kollil seda tehnikat (teleportatsiooni), kus ta äkki ilmub, on mõned siin pahased? Ou kamoon, saage sellest ometigi üle, vaevalt nad hl1 peale mõtlesid ja sealt maha viksisid. Äkki viksis siis hl1 doom1 pealt, et FPS mängu tegi? sick... |
no need energia putkad on ka põhimõtteliselt samad mis hl'is
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
05.08.2004 15:37:38
|
|
|
| corvette kirjutas: |
| EDIT: Pealegi ei olnud algus sugugi hl1 moodi. hl1's oli katse kus kus kõik nurjus ja kollid tulid. Doom3's aga katse, mis sooritati meelega, et pahasid deemoneid sisse tuua. On mul õigus.. |
... mis seal vahet on, kas alustad spageti söömist ühest või teisest ostast, kas sööd seda kahvli või pulkadega, ning serveeritakse taldrikul või kausis ? Spagetid jäävad ikka spagettideks nii on ka selle lineaarselt kulgeva D3 looga ...
... toda teleporteeruvat kolli esimest korda nähes, meenus endale samuti HL1's nähtud rohelist elektrit pritsiv koll, sarnasus on ikka rohkem, kui juhuslik ...
_________________

viimati muutis DigeBeni 05.08.2004 15:39:32, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
05.08.2004 15:38:18
|
|
|
oh on ka asi mille üle nutta
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Seven7h
HV kasutaja

liitunud: 05.04.2003
|
05.08.2004 15:42:40
|
|
|
| corvette kirjutas: |
Mis nüüd selle pärast, et doom3'es kasutatakse ühel kollil seda tehnikat (teleportatsiooni), kus ta äkki ilmub, on mõned siin pahased? Ou kamoon, saage sellest ometigi üle, vaevalt nad hl1 peale mõtlesid ja sealt maha viksisid. Äkki viksis siis hl1 doom1 pealt, et FPS mängu tegi? sick...
EDIT: Pealegi ei olnud algus sugugi hl1 moodi. hl1's oli katse kus kus kõik nurjus ja kollid tulid. Doom3's aga katse, mis sooritati meelega, et pahasid deemoneid sisse tuua. On mul õigus.. |
omg rafas
ema teil varastas HL'ist tolle äikse värgi
te pole doom 1te ja 2te mängind?
seal ilmusid need tuleloopijad juba selle äikse teleportatsiooni abil välja
ja doom 1 ja 2 on nagu kõvasti enne valmind kui HL
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
05.08.2004 15:44:35
|
|
|
| limp kirjutas: |
no need energia putkad on ka põhimõtteliselt samad mis hl'is  |
See on tõesti kõige efektiivsem ja lahedam viis energiat saada, 2145 aastal juba eriti sidemeid maast ju ei korjagi. Ka väikeste pakikeste korjamine oli kunagi ammu esimest korda, mis see vehiti kah siis sisse ja tehti kellegi järgi w? Ja midagi paremat on raske välja mõelda ka.
Äkki tead on see kah hl1'st maha tehtud kuidas need üksed d3's lahti tulevad, hl1's ju tulid kah uksed lahti niimoodi ja sai liftiga sõita jne...võin veel leida sarnasusi kui tahaks, kuid kas on mõtet siis neid võrrelda, sulaselge, et tegu täiesti erineva ja iseseisva mänguga
| DigeBeni kirjutas: |
... mis seal vahet on, kas alustad spageti söömist ühest või teisest ostast, kas sööd seda kahvli või pulkadega, ning serveeritakse taldrikul või kausis ? Spagetid jäävad ikka spagettideks nii on ka selle lineaarselt kulgeva D3 looga ...
... toda teleporteeruvat kolli esimest korda nähes, meenus endale samuti HL1's nähtud rohelist elektrit pritsiv koll, sarnasus on ikka rohkem, kui juhuslik ...
|
Spagetid spagettideks...kas siis peaks doom3's deemoind ja kollid olema hoopis mingid muud olendid, et vähem hl1 meenutada...kui need oleks olnud inimesed, siis hakatakse jälle nutma, et tegu mingi farcry klooniga...
Ok, ma enam ei nuta
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
05.08.2004 15:46:09
|
|
|
| corvette kirjutas: |
Spagetid spagettideks...kas siis peaks doom3's deemoind ja kollid olema hoopis mingid muud olendid, et vähem hl1 meenutada...kui need oleks olnud inimesed, siis hakatakse jälle nutma, et tegu mingi farcry klooniga...
Ok, ma enam ei nuta  |
... ei pea olema, lihtsalt nendin sarnasust ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
05.08.2004 15:46:48
|
|
|
| Seven7h kirjutas: |
omg rafas
ema teil varastas HL'ist tolle äikse värgi
te pole doom 1te ja 2te mängind?
seal ilmusid need tuleloopijad juba selle äikse teleportatsiooni abil välja
ja doom 1 ja 2 on nagu kõvasti enne valmind kui HL |
Nähää, seda ma siin räägingi
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.08.2004 15:53:33
|
|
|
| corvette kirjutas: |
| Seven7h kirjutas: |
omg rafas
ema teil varastas HL'ist tolle äikse värgi
te pole doom 1te ja 2te mängind?
seal ilmusid need tuleloopijad juba selle äikse teleportatsiooni abil välja
ja doom 1 ja 2 on nagu kõvasti enne valmind kui HL |
Nähää, seda ma siin räägingi  |
ja mida mina siis vähemalt 4 lehte tagasi väitsin ???
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
05.08.2004 16:03:38
|
|
|
hiilgav areng, alguses oli ei tea mis viga, siis tuli välja et polegi scary mäng, siis blabla, nüüd on õudne hl kloon, kollid ja stoori ja what so ever on maha tehtud sealt, siis veelgi sügavamalt on hl hoopis doom esimeste osade pealt maha tehtud, mis ka tglt sellest vinklist vaadates tõsi, mis spagetidest te siin veel jahusite . huvitav on veel see et mõni räägib õudsast pettumusest, nagu oleks lubatud ei tea mida, minu meelest lubati doom, pigem ei tea inimesed mis doom on, suurem pettumus oleks olnud kui oleks mingi odav strateegia olnud, arulage kõmmutamine raskekaalu arsenaliga nagu doomis ikka on tunduvalt lihtsam ja arusaadavam kui kuulata vingumist, mismoodi sealt edasi saab, keda ma seal päästma pean ja mida iganes.
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
05.08.2004 16:06:12
|
|
|
| lõppkokkuvõtteks on lõpp skeem niuke. doom1=doom2=half life 1=doom 3=half life 2?? äkki=ID järgmine mäng?? ehk siis ID ja Valve mängud on kõik ühesugused. kaasaarvatud Wolfensteinid(nii 3d kui RTCW)
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QWhite
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2004
|
05.08.2004 16:08:30
|
|
|
damn, alguses oli mitu lk teema et "kas see ikka minu arvuti peal jookseb???" ja nüüd "doom 1,2,3 vs hl 1,2". võiks need m6ned kokkulangemised andeks anda ja kes ikka pole esimesi doome m2nginud, neilt ei saagi mingit nostalgiahooge oodata kui esimene arvutimäng oli counterstrike siis loomulikult hirmutab nurgataga luurav koll ära ja viskab doomi kohe hl'i kapsaaeda.
igastahes peale failide lahtipakkimist on m2ng t2iesti nauditav ja reaalne (vahel tundub taskulamp pimedas ruumis küll veidi j6uetu relv, aga see selleks). samuti hakkavad tyytama need "lights go out and two evil monsters jump out of nowhere" stsenaariumid ;]
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.08.2004 16:08:39
|
|
|
| Tbit kirjutas: |
hiilgav areng, alguses oli ei tea mis viga, siis tuli välja et polegi scary mäng, siis blabla, nüüd on õudne hl kloon, kollid ja stoori ja what so ever on maha tehtud sealt, siis veelgi sügavamalt on hl hoopis doom esimeste osade pealt maha tehtud, mis ka tglt sellest vinklist vaadates tõsi, mis spagetidest te siin veel jahusite . huvitav on veel see et mõni räägib õudsast pettumusest, nagu oleks lubatud ei tea mida, minu meelest lubati doom, pigem ei tea inimesed mis doom on, suurem pettumus oleks olnud kui oleks mingi odav strateegia olnud, arulage kõmmutamine raskekaalu arsenaliga nagu doomis ikka on tunduvalt lihtsam ja arusaadavam kui kuulata vingumist, mismoodi sealt edasi saab, keda ma seal päästma pean ja mida iganes. |
päris hea tekst
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
05.08.2004 16:10:34
|
|
|
pole veel mänginud...aga paistab et need alfa ja beeta demod polnudki nii toored kui väideti
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
05.08.2004 16:25:51
|
|
|
| jah õige jutt(see märkus Doom 1 ja 2 kohta on täiesti õige, kuid paratamatus, et enamik rahvast võrdleb seda HL1-ga...see osalt paratamatus, sest kuigi Doom oli omal ajal ülikõva mäng siis polnud selle kuulsuse haare nõnda lai kui HL puhul ja sealt ka see võrdlemine)... kuid poole mängu pealt hakkavast nüridusest ei päästa miski... ma viimased 2h mängus mudku ootasin, et asi läbi saaks... suht harva on seda juhtunud fpsi puhul...´tegevus ei vajunud küll nii üksluiseks kui painkilleris, aga igav oli ikka küll...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
05.08.2004 17:25:50
|
|
|
Tbit, mul on selline tunne, et Sa pole vist kursis nende lugematute intervjuudega, mida ID mehed nende aastate jooksul andnud on isegi veel viimased ütlused lubasid rohkemat, siin teemaski on paljud neist ära toodud (n. need viimased TV'st võetud videolõigud on päris hea näide) ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
05.08.2004 17:40:44
|
|
|
nii crashisgi esimest korda see pele, eiteagi mille peale, lambist viskas desktopi peale...
ahjaa neile kes tga'dega maadlevad, nendele oleks siis irfanview, sellega teed lahti ja salvestad näiteks jpg'ks
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
05.08.2004 17:44:13
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
Tbit, mul on selline tunne, et Sa pole vist kursis nende lugematute intervjuudega, mida ID mehed nende aastate jooksul andnud on isegi veel viimased ütlused lubasid rohkemat, siin teemaski on paljud neist ära toodud (n. need viimased TV'st võetud videolõigud on päris hea näide) ... |
selge see, ega ma polegi vist veeranditki neist läbi lugenud sest eriti ei viitsi pikemaid tekste kui 10 rida lugeda kuna mul krooniline alergia romaanide vastu, kõik vajaliku saab ka kahe kolme lausega öeldud, see et sellist tolmu üles keerutati on loogiline, ja et keegi hirmus pöördesse sellest läks, nu oma viga et kergeusklik. ma pole ka mingi spetsialist ega doom'i friik, vaid ma ütlesin seda mis minule tundus öige. eks see promomine olegi asja viimane punkt, raha ja müügitulemused on #1. tglt ma ostaks doom parem läbi teleturu sest seal oleks ta isegi mulle vastupandamatult ahvatlev
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.08.2004 17:51:15
|
|
|
| Tbit kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
Tbit, mul on selline tunne, et Sa pole vist kursis nende lugematute intervjuudega, mida ID mehed nende aastate jooksul andnud on isegi veel viimased ütlused lubasid rohkemat, siin teemaski on paljud neist ära toodud (n. need viimased TV'st võetud videolõigud on päris hea näide) ... |
selge see, ega ma polegi vist veeranditki neist läbi lugenud sest eriti ei viitsi pikemaid tekste kui 10 rida lugeda kuna mul krooniline alergia romaanide vastu, kõik vajaliku saab ka kahe kolme lausega öeldud, see et sellist tolmu üles keerutati on loogiline, ja et keegi hirmus pöördesse sellest läks, nu oma viga et kergeusklik. ma pole ka mingi spetsialist ega doom'i friik, vaid ma ütlesin seda mis minule tundus öige. eks see promomine olegi asja viimane punkt, raha ja müügitulemused on #1. tglt ma ostaks doom parem läbi teleturu sest seal oleks ta isegi mulle vastupandamatult ahvatlev  |
kui kõik vajaliku saab ära öelda kolme lausega, siis miks sinul on tekst 4 lausega, esimene lause koosneb ise juba vähematl 3-st lausest
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QWhite
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2004
|
05.08.2004 18:03:13
|
|
|
| ei oska t2pselt 8elda kas see on m2gu viga aga mind on juba 2x v2lja visanud (see aken kargab ette et saada oma personaalne informatsioon microsoftile ja k6ik l2heb heaks) kui mingit suvalist objekti tulistan. samuti on imelik et state-of-the-art tehnoloogiaga on relvad ikkagi nagu kummist :\
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.08.2004 18:08:48
|
|
|
| QWhite kirjutas: |
| ei oska t2pselt 8elda kas see on m2gu viga aga mind on juba 2x v2lja visanud (see aken kargab ette et saada oma personaalne informatsioon microsoftile ja k6ik l2heb heaks) kui mingit suvalist objekti tulistan. samuti on imelik et state-of-the-art tehnoloogiaga on relvad ikkagi nagu kummist :\ |
kummist ??? st. nagu materjal oleks kummist ??? see pigem nagu ernadlik värk, endal paistavad normaalsed välja, vähemalt tundub nii...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sharkman
Aeg maha 10

liitunud: 08.02.2003
|
05.08.2004 20:05:15
|
|
|
| kle ma jõutsin ämblikuteni...palju mul tehtud on mingi 30%?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
05.08.2004 20:35:18
|
|
|
... kas ikka pole kohale jõudnud, et mängu nö. saamisest siin teemas juttu ei teha ?! Kui selle "soovituse" eiramine jätkub, siis hakkame aktiivsemaid "premeerima" ja mitte vähe !
BTW, uunedasin teema esimest posti ja lisasin sinna mõned huvipakkuvamad vihjed ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sharkman
Aeg maha 10

liitunud: 08.02.2003
|
05.08.2004 20:46:54
|
|
|
| xav kirjutas: |
| Nii, läbi. Üldmulje: mängu atmosfäär on hea, ent tegelikult pettumus, liiga üheülbaline. alles baasi all koobastes oli ometi natuke vaheldust silmale. Igatahes teist korda ma seda mängima ei hakka (ehkki graafika = päris kena). Ahjaa, settingud (profiilis oleva masinaga): 1600x1200 + 8xAF @ Ultra quality = muidu täiesti mängitav, kui actionit palju siis langes kiirus 15fps peale. 1280x1024 + 8xAF @ Ultra ideaalne, 1600x1200 + 8xAF @ High = ka ideaalne. |
pane suu kinni...nii hästi ta sul ka nüüd ei lippa!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
05.08.2004 21:15:00
|
|
|
irw jajah aga kes teab ehk talle 15fps ideaalne
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
05.08.2004 22:43:14
|
|
|
Kusjuures nagu ka enne mainisin see lahtipakkimine ei andud mul mingit tulemust, kui et hullemaks ei teinud.
Igaljuhul tegin täna reinstall, loading time jälle mõnus kiire ja +5 fps tõus, ei tea kas ma tegin midagi valesti, igal juhul minu soovitus kellel see mängusisene pakkimine mälul ja prozel vähegi kannatab ja üle jõu ei käi soovitan siiki mitte torkida. Võibolla asi siiski ainult minu softis või rauas.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
05.08.2004 23:05:24
|
|
|
Pihv, kas sa ikka peale lahti pakkimist failid kustutasid? (võib-olla on loll küsimus aga ikkagi )
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
05.08.2004 23:07:31
|
|
|
to: Digibeni
äkki viskad enda confi üles... tahaks high peal kõrgemal resul kui 640X480 pelada... mul lihtsalt keeldub kõrgemat resut panemast.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
05.08.2004 23:09:00
|
|
|
| Magic kirjutas: |
to: Digibeni
äkki viskad enda confi üles... tahaks high peal kõrgemal resul kui 640X480 pelada... mul lihtsalt keeldub kõrgemat resut panemast. |
äkki sul AA peal? mul endal oli nii et kui panin 8x aa peale siis viskas reso 640x480 ja aa pani automaatselt offi
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
05.08.2004 23:09:09
|
|
|
| Magic kirjutas: |
to: Digibeni
äkki viskad enda confi üles... tahaks high peal kõrgemal resul kui 640X480 pelada... mul lihtsalt keeldub kõrgemat resut panemast. |
MOBO - Abit NF7-S ver. 2
CPU - AMD 1700+ (10x200FSB@2GHz) (WRIV)
MEM - 2x512MB PC3500 CL2,5 Kingston
GFX - Hercules RADEON 9700Pro
SFX - on-board
SAT - KiSS SATDEM-S
HD - WD800JB
CD - NEC DVD2500A
CRT - LG FLATRON 915FT+
SYS - SuSE Linux 9.1 Pro.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
05.08.2004 23:11:28
|
|
|
| limp kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
to: Digibeni
äkki viskad enda confi üles... tahaks high peal kõrgemal resul kui 640X480 pelada... mul lihtsalt keeldub kõrgemat resut panemast. |
äkki sul AA peal? mul endal oli nii et kui panin 8x aa peale siis viskas reso 640x480 ja aa pani automaatselt offi |
tnx katsetan
jah toimib küll
kuid graafika jooksis High peal 1280X1024 pange mõtlesin, et saan paar screenigi teha
viimati muutis Magic 05.08.2004 23:23:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
05.08.2004 23:23:47
|
|
|
| riivo21 kirjutas: |
Pihv, kas sa ikka peale lahti pakkimist failid kustutasid? (võib-olla on loll küsimus aga ikkagi ) |
Yep kustutasin, ainult ma pakkisin nad algul Doom3 kausta (nii nagu inglise k õpetus ütles) ja kui siis mäng ei töötanud copyisn kõik base kasusta, nüüd kui reinstalli tegin vaatasin et mingi Docs kaust on ka Doom3 all, aga ma cutisin selle ka base kausta enne, kas selles äkki võis viga olla?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
05.08.2004 23:26:58
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
| riivo21 kirjutas: |
Pihv, kas sa ikka peale lahti pakkimist failid kustutasid? (võib-olla on loll küsimus aga ikkagi ) |
Yep kustutasin, ainult ma pakkisin nad algul Doom3 kausta (nii nagu inglise k õpetus ütles) ja kui siis mäng ei töötanud copyisn kõik base kasusta, nüüd kui reinstalli tegin vaatasin et mingi Docs kaust on ka Doom3 all, aga ma cutisin selle ka base kausta enne, kas selles äkki võis viga olla? |
asi selles et sul vanemat tüüpi prose ja seepärast ei funkagi
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
05.08.2004 23:31:08
|
|
|
See iroonia või?
Mis mõttes vanemat tüüpi?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
05.08.2004 23:34:07
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
See iroonia või?
Mis mõttes vanemat tüüpi? |
ah jah sul juuu parem kui mul shit ärä võta sõdamesse
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
05.08.2004 23:38:46
|
|
|
Minule vist võite öelda vanemat tüüpi - conf :p, kuna kui ma extractin need kuus pk4 faili sinna base folderisse, siis ütleb start console midagi särnast: material not found. Alguses proovisin niimodi: game00.pk4 jätsin lahti extractimatta, siis läks mängu, loadisin mappi, kui kuskil loadingu alguses tuleb see error: Send or Don't Send.
Proovisin Catalyst 4.6, 4.7, 4.8 Beta ja 4.9 Beta. Directx on 9.0c
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
05.08.2004 23:42:02
|
|
|
| Cnz mul oli sama asi kui pakkisin doom3 kausta, sa kindel et panid base kausta?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
05.08.2004 23:46:52
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
| Cnz mul oli sama asi kui pakkisin doom3 kausta, sa kindel et panid base kausta? |
Base kausta ikka jep. *Base in da Face :\
Noo imelik jah, kuid kas neid pk4 faile oli kokku ikka 6, midapidi extractima. Muidu olin juba lõpus suht, mis mul ikka siin seda performance enam vaja 8>
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
05.08.2004 23:49:06
|
|
|
| CnZ kirjutas: |
| Pihv kirjutas: |
| Cnz mul oli sama asi kui pakkisin doom3 kausta, sa kindel et panid base kausta? |
Base kausta ikka jep. *Base in da Face :\
Noo imelik jah, kuid kas neid pk4 faile oli kokku ikka 6, midapidi extractima. Muidu olin juba lõpus suht, mis mul ikka siin seda performance enam vaja 8> |
kuule sull nii vähe mälu ja muidu muu ka allpool miiini jooseb ka üldse vää
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
05.08.2004 23:50:23
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| CnZ kirjutas: |
| Pihv kirjutas: |
| Cnz mul oli sama asi kui pakkisin doom3 kausta, sa kindel et panid base kausta? |
Base kausta ikka jep. *Base in da Face :\
Noo imelik jah, kuid kas neid pk4 faile oli kokku ikka 6, midapidi extractima. Muidu olin juba lõpus suht, mis mul ikka siin seda performance enam vaja 8> |
kuule sull nii vähe mälu ja muidu muu ka allpool miiini jooseb ka <b>ül<font color=red>d</font>se</b> vää |
Kle, isegi 1024 x 768 Medium peal jookseb suht puhtalt (graafiliselt - mälu sööb küll peli ajal suht), isegi imestan, et töötab:)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
06.08.2004 01:49:01
|
|
|
seda olen isegi tähele pannud, et vähese mälu puhul ta ei söö nii palju seda
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.08.2004 07:51:03
|
|
|
... ma ei arvanudki, et see lahtipakkimine nii keeruline võiks kellegi jaoks olla Otsid üles Base kausta ja pakid seal sees olevad .PK4 failid sinna samma kausta lahti. Mõne faili puhul küsib, kas üle kirjutada või mitte, siis lase rahumeeli üle kirjutada. Peale kõigi .PK4 failide lahti pakkimist seal kaustas, tuleks kõik .PK4 failid ära kustutada, muidu kasutab mäng neid rahumeeli edasi ja lahtipakkimisest pole midagit tolku.
Lahti pakkimiseks, võib kasutada kõige uuemat WinRAR'i, automaatselt see küll neid faile ära ei tuune, kuid kui .PK4 failil klikkida, siis küsib "Open With ..." ja saad näidata õige programmi süsteemile kätte ...
Kellel ka nüüd midagi selgusetuks jäi, see mingu arvutikursusele või käigu rohkem arvutitunnis ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|