Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DOOM III & Resurrection of Evil märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 49, 50, 51  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 05.08.2004 14:50:25 vasta tsitaadiga

Oot, mis kolli triki nad HL varastasid, ma ei saa aru miks kõik räägivad Doom3'st kui HL'ist?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.08.2004 15:01:36 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
Oot, mis kolli triki nad HL varastasid, ma ei saa aru miks kõik räägivad Doom3'st kui HL'ist?

nad vist mõtlevad seda "elektrilist" teleportatsiooni... (kollase äiksega)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 15:04:47 vasta tsitaadiga

kas hl'is mitte ei kadunud laibad nii ära?
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.08.2004 15:05:54 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
kas hl'is mitte ei kadunud laibad nii ära?

HL-is lasid ribadeks (lihakamakateks, siin on asi vähemalt stiilselt tehtud) ja siis kadusid icon_wink.gif
rahvas vist ei mäleta enam ja nüüd elab selle teistkordselt välja D3'e peal
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
>-Shifty-
Kreisi kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 07.02.2004




sõnum 05.08.2004 15:09:01 vasta tsitaadiga

D3 on parema kvaliteediga HL icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.08.2004 15:18:34 vasta tsitaadiga

>-Shifty- kirjutas:
D3 on parema kvaliteediga HL icon_smile.gif

umbes nii jah icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 05.08.2004 15:23:58 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
>-Shifty- kirjutas:
D3 on parema kvaliteediga HL icon_smile.gif

umbes nii jah icon_razz.gif


DOOM 3 pole nii väga HLi moodi, aint see algus on jah nagu HLis. Põhjus on selles et see stoory on tal lihtsalt selline. Lugege natuke vanu arhiive esimese osakohta. Siis jääb mulje nagu HL doom1 moodi. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 05.08.2004 15:25:40 vasta tsitaadiga

Mis nüüd selle pärast, et doom3'es kasutatakse ühel kollil seda tehnikat (teleportatsiooni), kus ta äkki ilmub, on mõned siin pahased? Ou kamoon, saage sellest ometigi üle, vaevalt nad hl1 peale mõtlesid ja sealt maha viksisid. Äkki viksis siis hl1 doom1 pealt, et FPS mängu tegi? sick...

EDIT: Pealegi ei olnud algus sugugi hl1 moodi. hl1's oli katse kus kus kõik nurjus ja kollid tulid. Doom3's aga katse, mis sooritati meelega, et pahasid deemoneid sisse tuua. On mul õigus..
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 05.08.2004 15:29:09 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
Mis nüüd selle pärast, et doom3'es kasutatakse ühel kollil seda tehnikat (teleportatsiooni), kus ta äkki ilmub, on mõned siin pahased? Ou kamoon, saage sellest ometigi üle, vaevalt nad hl1 peale mõtlesid ja sealt maha viksisid. Äkki viksis siis hl1 doom1 pealt, et FPS mängu tegi? sick...


no need energia putkad on ka põhimõtteliselt samad mis hl'is icon_rolleyes.gif

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 15:37:38 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
EDIT: Pealegi ei olnud algus sugugi hl1 moodi. hl1's oli katse kus kus kõik nurjus ja kollid tulid. Doom3's aga katse, mis sooritati meelega, et pahasid deemoneid sisse tuua. On mul õigus..

... mis seal vahet on, kas alustad spageti söömist ühest või teisest ostast, kas sööd seda kahvli või pulkadega, ning serveeritakse taldrikul või kausis ? Spagetid jäävad ikka spagettideks nii on ka selle lineaarselt kulgeva D3 looga ...
... toda teleporteeruvat kolli esimest korda nähes, meenus endale samuti HL1's nähtud rohelist elektrit pritsiv koll, sarnasus on ikka rohkem, kui juhuslik ...

_________________


viimati muutis DigeBeni 05.08.2004 15:39:32, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 05.08.2004 15:38:18 vasta tsitaadiga

oh on ka asi mille üle nutta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Seven7h
HV kasutaja
Seven7h

liitunud: 05.04.2003




sõnum 05.08.2004 15:42:40 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
Mis nüüd selle pärast, et doom3'es kasutatakse ühel kollil seda tehnikat (teleportatsiooni), kus ta äkki ilmub, on mõned siin pahased? Ou kamoon, saage sellest ometigi üle, vaevalt nad hl1 peale mõtlesid ja sealt maha viksisid. Äkki viksis siis hl1 doom1 pealt, et FPS mängu tegi? sick...

EDIT: Pealegi ei olnud algus sugugi hl1 moodi. hl1's oli katse kus kus kõik nurjus ja kollid tulid. Doom3's aga katse, mis sooritati meelega, et pahasid deemoneid sisse tuua. On mul õigus..


omg rafas
ema teil varastas HL'ist tolle äikse värgi

te pole doom 1te ja 2te mängind?
seal ilmusid need tuleloopijad juba selle äikse teleportatsiooni abil välja

ja doom 1 ja 2 on nagu kõvasti enne valmind kui HL
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 05.08.2004 15:44:35 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:

no need energia putkad on ka põhimõtteliselt samad mis hl'is icon_rolleyes.gif

See on tõesti kõige efektiivsem ja lahedam viis energiat saada, 2145 aastal juba eriti sidemeid maast ju ei korjagi. Ka väikeste pakikeste korjamine oli kunagi ammu esimest korda, mis see vehiti kah siis sisse ja tehti kellegi järgi w? Ja midagi paremat on raske välja mõelda ka.
Äkki tead on see kah hl1'st maha tehtud kuidas need üksed d3's lahti tulevad, hl1's ju tulid kah uksed lahti niimoodi ja sai liftiga sõita jne...võin veel leida sarnasusi kui tahaks, kuid kas on mõtet siis neid võrrelda, sulaselge, et tegu täiesti erineva ja iseseisva mänguga

DigeBeni kirjutas:

... mis seal vahet on, kas alustad spageti söömist ühest või teisest ostast, kas sööd seda kahvli või pulkadega, ning serveeritakse taldrikul või kausis ? Spagetid jäävad ikka spagettideks nii on ka selle lineaarselt kulgeva D3 looga ...
... toda teleporteeruvat kolli esimest korda nähes, meenus endale samuti HL1's nähtud rohelist elektrit pritsiv koll, sarnasus on ikka rohkem, kui juhuslik ...

Spagetid spagettideks...kas siis peaks doom3's deemoind ja kollid olema hoopis mingid muud olendid, et vähem hl1 meenutada...kui need oleks olnud inimesed, siis hakatakse jälle nutma, et tegu mingi farcry klooniga...


Ok, ma enam ei nuta icon_smile.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 15:46:09 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
Spagetid spagettideks...kas siis peaks doom3's deemoind ja kollid olema hoopis mingid muud olendid, et vähem hl1 meenutada...kui need oleks olnud inimesed, siis hakatakse jälle nutma, et tegu mingi farcry klooniga...
Ok, ma enam ei nuta icon_smile.gif


... ei pea olema, lihtsalt nendin sarnasust ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 05.08.2004 15:46:48 vasta tsitaadiga

Seven7h kirjutas:

omg rafas
ema teil varastas HL'ist tolle äikse värgi

te pole doom 1te ja 2te mängind?
seal ilmusid need tuleloopijad juba selle äikse teleportatsiooni abil välja

ja doom 1 ja 2 on nagu kõvasti enne valmind kui HL

Nähää, seda ma siin räägingi icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.08.2004 15:53:33 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
Seven7h kirjutas:

omg rafas
ema teil varastas HL'ist tolle äikse värgi

te pole doom 1te ja 2te mängind?
seal ilmusid need tuleloopijad juba selle äikse teleportatsiooni abil välja

ja doom 1 ja 2 on nagu kõvasti enne valmind kui HL

Nähää, seda ma siin räägingi icon_wink.gif

ja mida mina siis vähemalt 4 lehte tagasi väitsin ??? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 16:03:38 vasta tsitaadiga

hiilgav areng, alguses oli ei tea mis viga, siis tuli välja et polegi scary mäng, siis blabla, nüüd on õudne hl kloon, kollid ja stoori ja what so ever on maha tehtud sealt, siis veelgi sügavamalt on hl hoopis doom esimeste osade pealt maha tehtud, mis ka tglt sellest vinklist vaadates tõsi, mis spagetidest te siin veel jahusite icon_eek.gif . huvitav on veel see et mõni räägib õudsast pettumusest, nagu oleks lubatud ei tea mida, minu meelest lubati doom, pigem ei tea inimesed mis doom on, suurem pettumus oleks olnud kui oleks mingi odav strateegia olnud, arulage kõmmutamine raskekaalu arsenaliga nagu doomis ikka on tunduvalt lihtsam ja arusaadavam kui kuulata vingumist, mismoodi sealt edasi saab, keda ma seal päästma pean ja mida iganes.
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 16:06:12 vasta tsitaadiga

lõppkokkuvõtteks on lõpp skeem niuke. doom1=doom2=half life 1=doom 3=half life 2?? äkki=ID järgmine mäng?? ehk siis ID ja Valve mängud on kõik ühesugused. kaasaarvatud Wolfensteinid(nii 3d kui RTCW)
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 05.08.2004 16:08:30 vasta tsitaadiga

damn, alguses oli mitu lk teema et "kas see ikka minu arvuti peal jookseb???" ja nüüd "doom 1,2,3 vs hl 1,2". võiks need m6ned kokkulangemised andeks anda ja kes ikka pole esimesi doome m2nginud, neilt ei saagi mingit nostalgiahooge oodata icon_wink.gif kui esimene arvutimäng oli counterstrike siis loomulikult hirmutab nurgataga luurav koll ära ja viskab doomi kohe hl'i kapsaaeda.
igastahes peale failide lahtipakkimist on m2ng t2iesti nauditav ja reaalne (vahel tundub taskulamp pimedas ruumis küll veidi j6uetu relv, aga see selleks). samuti hakkavad tyytama need "lights go out and two evil monsters jump out of nowhere" stsenaariumid ;]
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.08.2004 16:08:39 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
hiilgav areng, alguses oli ei tea mis viga, siis tuli välja et polegi scary mäng, siis blabla, nüüd on õudne hl kloon, kollid ja stoori ja what so ever on maha tehtud sealt, siis veelgi sügavamalt on hl hoopis doom esimeste osade pealt maha tehtud, mis ka tglt sellest vinklist vaadates tõsi, mis spagetidest te siin veel jahusite icon_eek.gif . huvitav on veel see et mõni räägib õudsast pettumusest, nagu oleks lubatud ei tea mida, minu meelest lubati doom, pigem ei tea inimesed mis doom on, suurem pettumus oleks olnud kui oleks mingi odav strateegia olnud, arulage kõmmutamine raskekaalu arsenaliga nagu doomis ikka on tunduvalt lihtsam ja arusaadavam kui kuulata vingumist, mismoodi sealt edasi saab, keda ma seal päästma pean ja mida iganes.

päris hea tekst icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 05.08.2004 16:10:34 vasta tsitaadiga

pole veel mänginud...aga paistab et need alfa ja beeta demod polnudki nii toored kui väideti icon_neutral.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.08.2004 16:25:51 vasta tsitaadiga

jah õige jutt(see märkus Doom 1 ja 2 kohta on täiesti õige, kuid paratamatus, et enamik rahvast võrdleb seda HL1-ga...see osalt paratamatus, sest kuigi Doom oli omal ajal ülikõva mäng siis polnud selle kuulsuse haare nõnda lai kui HL puhul ja sealt ka see võrdlemine)... kuid poole mängu pealt hakkavast nüridusest ei päästa miski... ma viimased 2h mängus mudku ootasin, et asi läbi saaks... suht harva on seda juhtunud fpsi puhul...´tegevus ei vajunud küll nii üksluiseks kui painkilleris, aga igav oli ikka küll...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 17:25:50 vasta tsitaadiga

Tbit, mul on selline tunne, et Sa pole vist kursis nende lugematute intervjuudega, mida ID mehed nende aastate jooksul andnud on icon_neutral.gif isegi veel viimased ütlused lubasid rohkemat, siin teemaski on paljud neist ära toodud (n. need viimased TV'st võetud videolõigud on päris hea näide) ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 05.08.2004 17:40:44 vasta tsitaadiga

nii crashisgi esimest korda see pele, eiteagi mille peale, lambist viskas desktopi peale...
ahjaa neile kes tga'dega maadlevad, nendele oleks siis irfanview, sellega teed lahti ja salvestad näiteks jpg'ks icon_smile.gif

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 17:44:13 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Tbit, mul on selline tunne, et Sa pole vist kursis nende lugematute intervjuudega, mida ID mehed nende aastate jooksul andnud on icon_neutral.gif isegi veel viimased ütlused lubasid rohkemat, siin teemaski on paljud neist ära toodud (n. need viimased TV'st võetud videolõigud on päris hea näide) ...


selge see, ega ma polegi vist veeranditki neist läbi lugenud sest eriti ei viitsi pikemaid tekste kui 10 rida lugeda kuna mul krooniline alergia romaanide vastu, kõik vajaliku saab ka kahe kolme lausega öeldud, see et sellist tolmu üles keerutati on loogiline, ja et keegi hirmus pöördesse sellest läks, nu oma viga et kergeusklik. ma pole ka mingi spetsialist ega doom'i friik, vaid ma ütlesin seda mis minule tundus öige. eks see promomine olegi asja viimane punkt, raha ja müügitulemused on #1. tglt ma ostaks doom parem läbi teleturu sest seal oleks ta isegi mulle vastupandamatult ahvatlev thumbs_up.gif

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.08.2004 17:51:15 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
Tbit, mul on selline tunne, et Sa pole vist kursis nende lugematute intervjuudega, mida ID mehed nende aastate jooksul andnud on icon_neutral.gif isegi veel viimased ütlused lubasid rohkemat, siin teemaski on paljud neist ära toodud (n. need viimased TV'st võetud videolõigud on päris hea näide) ...


selge see, ega ma polegi vist veeranditki neist läbi lugenud sest eriti ei viitsi pikemaid tekste kui 10 rida lugeda kuna mul krooniline alergia romaanide vastu, kõik vajaliku saab ka kahe kolme lausega öeldud, see et sellist tolmu üles keerutati on loogiline, ja et keegi hirmus pöördesse sellest läks, nu oma viga et kergeusklik. ma pole ka mingi spetsialist ega doom'i friik, vaid ma ütlesin seda mis minule tundus öige. eks see promomine olegi asja viimane punkt, raha ja müügitulemused on #1. tglt ma ostaks doom parem läbi teleturu sest seal oleks ta isegi mulle vastupandamatult ahvatlev thumbs_up.gif

kui kõik vajaliku saab ära öelda kolme lausega, siis miks sinul on tekst 4 lausega, esimene lause koosneb ise juba vähematl 3-st lausest icon_wink.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 05.08.2004 18:03:13 vasta tsitaadiga

ei oska t2pselt 8elda kas see on m2gu viga aga mind on juba 2x v2lja visanud (see aken kargab ette et saada oma personaalne informatsioon microsoftile ja k6ik l2heb heaks) kui mingit suvalist objekti tulistan. samuti on imelik et state-of-the-art tehnoloogiaga on relvad ikkagi nagu kummist :\
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.08.2004 18:08:48 vasta tsitaadiga

QWhite kirjutas:
ei oska t2pselt 8elda kas see on m2gu viga aga mind on juba 2x v2lja visanud (see aken kargab ette et saada oma personaalne informatsioon microsoftile ja k6ik l2heb heaks) kui mingit suvalist objekti tulistan. samuti on imelik et state-of-the-art tehnoloogiaga on relvad ikkagi nagu kummist :\

kummist ??? st. nagu materjal oleks kummist ??? see pigem nagu ernadlik värk, endal paistavad normaalsed välja, vähemalt tundub nii...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sharkman
Aeg maha 10
sharkman

liitunud: 08.02.2003




sõnum 05.08.2004 20:05:15 vasta tsitaadiga

kle ma jõutsin ämblikuteni...palju mul tehtud on mingi 30%?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 20:35:18 vasta tsitaadiga

... kas ikka pole kohale jõudnud, et mängu nö. saamisest siin teemas juttu ei teha ?! Kui selle "soovituse" eiramine jätkub, siis hakkame aktiivsemaid "premeerima" ja mitte vähe !

BTW, uunedasin teema esimest posti ja lisasin sinna mõned huvipakkuvamad vihjed ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sharkman
Aeg maha 10
sharkman

liitunud: 08.02.2003




sõnum 05.08.2004 20:46:54 vasta tsitaadiga

xav kirjutas:
Nii, läbi. Üldmulje: mängu atmosfäär on hea, ent tegelikult pettumus, liiga üheülbaline. alles baasi all koobastes oli ometi natuke vaheldust silmale. Igatahes teist korda ma seda mängima ei hakka (ehkki graafika = päris kena). Ahjaa, settingud (profiilis oleva masinaga): 1600x1200 + 8xAF @ Ultra quality = muidu täiesti mängitav, kui actionit palju siis langes kiirus 15fps peale. 1280x1024 + 8xAF @ Ultra ideaalne, 1600x1200 + 8xAF @ High = ka ideaalne.

pane suu kinni...nii hästi ta sul ka nüüd ei lippa!!!!!!!!!!!!!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 21:15:00 vasta tsitaadiga

irw jajah icon_razz.gif aga kes teab ehk talle 15fps ideaalne icon_lol.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 22:30:55 vasta tsitaadiga

... tjah, see lahti pakkimine aitas tublisti, nüüd on FPS juba täiesti normaalselt mängitav 1280x1024 @ High

Paar pilti kah:

naiselik lähenemine ...
http://www.zone.ee/zaxon/D3/shot00015.jpg?2

lebo ...
http://www.zone.ee/zaxon/D3/shot00021.jpg?2

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 05.08.2004 22:43:14 vasta tsitaadiga

Kusjuures nagu ka enne mainisin see lahtipakkimine ei andud mul mingit tulemust, kui et hullemaks ei teinud.
Igaljuhul tegin täna reinstall, loading time jälle mõnus kiire ja +5 fps tõus, ei tea kas ma tegin midagi valesti, igal juhul minu soovitus kellel see mängusisene pakkimine mälul ja prozel vähegi kannatab ja üle jõu ei käi soovitan siiki mitte torkida. Võibolla asi siiski ainult minu softis või rauas.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 23:05:24 vasta tsitaadiga

Pihv, kas sa ikka peale lahti pakkimist failid kustutasid? (võib-olla on loll küsimus aga ikkagi icon_redface.gif )
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.08.2004 23:07:31 vasta tsitaadiga

to: Digibeni
äkki viskad enda confi üles... tahaks high peal kõrgemal resul kui 640X480 pelada... mul lihtsalt keeldub kõrgemat resut panemast.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 05.08.2004 23:09:00 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
to: Digibeni
äkki viskad enda confi üles... tahaks high peal kõrgemal resul kui 640X480 pelada... mul lihtsalt keeldub kõrgemat resut panemast.

äkki sul AA peal? mul endal oli nii et kui panin 8x aa peale siis viskas reso 640x480 ja aa pani automaatselt offi

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 23:09:09 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
to: Digibeni
äkki viskad enda confi üles... tahaks high peal kõrgemal resul kui 640X480 pelada... mul lihtsalt keeldub kõrgemat resut panemast.


MOBO - Abit NF7-S ver. 2
CPU - AMD 1700+ (10x200FSB@2GHz) (WRIV)
MEM - 2x512MB PC3500 CL2,5 Kingston
GFX - Hercules RADEON 9700Pro
SFX - on-board
SAT - KiSS SATDEM-S
HD - WD800JB
CD - NEC DVD2500A
CRT - LG FLATRON 915FT+
SYS - SuSE Linux 9.1 Pro.


icon_rolleyes.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.08.2004 23:11:28 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
Magic kirjutas:
to: Digibeni
äkki viskad enda confi üles... tahaks high peal kõrgemal resul kui 640X480 pelada... mul lihtsalt keeldub kõrgemat resut panemast.

äkki sul AA peal? mul endal oli nii et kui panin 8x aa peale siis viskas reso 640x480 ja aa pani automaatselt offi

tnx katsetan icon_wink.gif

jah toimib küll thumbs_up.gif
kuid graafika jooksis High peal 1280X1024 pange icon_razz.gif mõtlesin, et saan paar screenigi teha icon_razz.gif


viimati muutis Magic 05.08.2004 23:23:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 05.08.2004 23:23:47 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
Pihv, kas sa ikka peale lahti pakkimist failid kustutasid? (võib-olla on loll küsimus aga ikkagi icon_redface.gif )

Yep kustutasin, ainult ma pakkisin nad algul Doom3 kausta (nii nagu inglise k õpetus ütles) ja kui siis mäng ei töötanud copyisn kõik base kasusta, nüüd kui reinstalli tegin vaatasin et mingi Docs kaust on ka Doom3 all, aga ma cutisin selle ka base kausta enne, kas selles äkki võis viga olla?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 05.08.2004 23:26:58 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
riivo21 kirjutas:
Pihv, kas sa ikka peale lahti pakkimist failid kustutasid? (võib-olla on loll küsimus aga ikkagi icon_redface.gif )

Yep kustutasin, ainult ma pakkisin nad algul Doom3 kausta (nii nagu inglise k õpetus ütles) ja kui siis mäng ei töötanud copyisn kõik base kasusta, nüüd kui reinstalli tegin vaatasin et mingi Docs kaust on ka Doom3 all, aga ma cutisin selle ka base kausta enne, kas selles äkki võis viga olla?


asi selles et sul vanemat tüüpi prose ja seepärast ei funkagi beer_yum.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 05.08.2004 23:31:08 vasta tsitaadiga

See iroonia või?
Mis mõttes vanemat tüüpi?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 05.08.2004 23:34:07 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
See iroonia või?
Mis mõttes vanemat tüüpi?


ah jah sul juuu parem kui mul shit ärä võta sõdamesse beer_yum.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 23:38:46 vasta tsitaadiga

Minule vist võite öelda vanemat tüüpi - conf :p, kuna kui ma extractin need kuus pk4 faili sinna base folderisse, siis ütleb start console midagi särnast: material not found. Alguses proovisin niimodi: game00.pk4 jätsin lahti extractimatta, siis läks mängu, loadisin mappi, kui kuskil loadingu alguses tuleb see error: Send or Don't Send.

Proovisin Catalyst 4.6, 4.7, 4.8 Beta ja 4.9 Beta. Directx on 9.0c
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 05.08.2004 23:42:02 vasta tsitaadiga

Cnz mul oli sama asi kui pakkisin doom3 kausta, sa kindel et panid base kausta?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 23:46:52 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Cnz mul oli sama asi kui pakkisin doom3 kausta, sa kindel et panid base kausta?


Base kausta ikka jep. *Base in da Face :\

Noo imelik jah, kuid kas neid pk4 faile oli kokku ikka 6, midapidi extractima. Muidu olin juba lõpus suht, mis mul ikka siin seda performance enam vaja 8>
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 05.08.2004 23:49:06 vasta tsitaadiga

CnZ kirjutas:
Pihv kirjutas:
Cnz mul oli sama asi kui pakkisin doom3 kausta, sa kindel et panid base kausta?


Base kausta ikka jep. *Base in da Face :\

Noo imelik jah, kuid kas neid pk4 faile oli kokku ikka 6, midapidi extractima. Muidu olin juba lõpus suht, mis mul ikka siin seda performance enam vaja 8>


kuule sull nii vähe mälu ja muidu muu ka allpool miiini jooseb ka üldse vää
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 23:50:23 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
CnZ kirjutas:
Pihv kirjutas:
Cnz mul oli sama asi kui pakkisin doom3 kausta, sa kindel et panid base kausta?


Base kausta ikka jep. *Base in da Face :\

Noo imelik jah, kuid kas neid pk4 faile oli kokku ikka 6, midapidi extractima. Muidu olin juba lõpus suht, mis mul ikka siin seda performance enam vaja 8>


kuule sull nii vähe mälu ja muidu muu ka allpool miiini jooseb ka <b>ül<font color=red>d</font>se</b> vää


Kle, isegi 1024 x 768 Medium peal jookseb suht puhtalt (graafiliselt - mälu sööb küll peli ajal suht), isegi imestan, et töötab:)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2004 01:49:01 vasta tsitaadiga

seda olen isegi tähele pannud, et vähese mälu puhul ta ei söö nii palju seda icon_eek.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2004 07:51:03 vasta tsitaadiga

... ma ei arvanudki, et see lahtipakkimine nii keeruline võiks kellegi jaoks olla icon_eek.gif Otsid üles Base kausta ja pakid seal sees olevad .PK4 failid sinna samma kausta lahti. Mõne faili puhul küsib, kas üle kirjutada või mitte, siis lase rahumeeli üle kirjutada. Peale kõigi .PK4 failide lahti pakkimist seal kaustas, tuleks kõik .PK4 failid ära kustutada, muidu kasutab mäng neid rahumeeli edasi ja lahtipakkimisest pole midagit tolku.
Lahti pakkimiseks, võib kasutada kõige uuemat WinRAR'i, automaatselt see küll neid faile ära ei tuune, kuid kui .PK4 failil klikkida, siis küsib "Open With ..." ja saad näidata õige programmi süsteemile kätte ...
Kellel ka nüüd midagi selgusetuks jäi, see mingu arvutikursusele või käigu rohkem arvutitunnis ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DOOM III & Resurrection of Evil mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 49, 50, 51  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.