Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Telia müüb online.ee e-posti keskkonna märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.08.2023 19:56:12 vasta tsitaadiga

See uus pakkuja on sigaaeglane...
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 08.08.2023 20:11:38 vasta tsitaadiga

kuumaksulistele teenustele kaardiandmete lisamine teenuspakkuja või nt nutiäpi arendajale Android/iOSi rakenduste poes on selline riskantne teema. Ise olen jätnud kaardiandmed sisestamata kuna osad äpid võivad pärast prooviperioodi raha küsima hakata, lisaks igasugused õhumüüjate äpid, kes lubavad, et teevad sinu telefonist imemasina (kunagi ei tea kas rakendus mida installid on ikkagi usaldusväärne või mitte). Selleks, et ma ei peaks kartma ega jamama alusetult broneeritud summadega, olen jätnud rakenduste poodi kaardi lisamata. Ma tean, et reeglina ilma kasutajapoolse nõusolekuta midagi ei installita aga mõnel prooviversioonil võib-olla automaatne uuendamine. Nii olengi rakendustepoest alla laadinud vaid enda jaoks usaldusväärseid rakendusi (Maps iOS-le, Opera brauser ja veel mõni rakendus, nt FE File Explorer). Kuna kaardiandmeid pole siis eeldatavasti ei saa keegi mult midagi broneerida. Vanas Android telefonis on küll Telia arvega maksmise võimalus, aga nüüdseks on see telefon enamasti offline ja kui kasutan siis ainult GPS'na offline režiimis. Lihtsalt tõmban vajaliku piirkonna võrguühenduseta kaardid alla ja kasutan liikumiseks sinna kuhu vaja. Pärast reisi lülitan telo välja ja nii ta seisab.
Ühel mu sugulasel oli probleem, et lapse telefonisse paigaldati justkui tasuta mäng, aga hiljem ikka broneeriti raha, sest telefoni rakendustepoodi olid vanemad oma pangakaardi lisanud (ilmselt muude teenuste eest tasumiseks). Soovitasin kaardi rakendustepoest eemaldada ja pärast seda problreem kadus. Sellega on ka turvarisk, et kui rakendus on scam siis on selle ainus eesmärk kaardiandmeid õngitseda selleks et selle abil kurja teha. Kuritarvitamisest päästab enamasti vaid see, kui pole teada CVV kood. Kui aga selle lisad siis sisuliselt saab kaardiandmete valdaja ise kaardilt raha bronnida või teha tehinguid ilma, et sellest tegelik kaardikasutaja midagi teaks.

Mis aga Online'sse puutub, siis ma ka leian et ilma igasuguse konkreetse viisaka teavituseta- ei tundu asi päris õige. Nädalavahetusel tekkis ka meil hot'ga sisselogimise probleeme aga arvestasin sellega juba ette. Lihtsalt aitasin oma vanema generatsiooni esindajast pereliikmel e-maili aadressi uuendada seal kus vaja ja kogu moos. Selle kuu kommunaalarved jne jõudsid tulla veel hot aadressile. Septembrist peaksid siis kõik arved/teavitused tulema gmaili. Ja sellega on teema meie jaoks lõppenud. See et hot postkast kinni läheb ja kogu data kustutatakse, pole probleem sest arveajalugu/lepingud on ka teenuspakkujate iseteenindusest kättesaadavad. Kui midagi vaja saab uuesti .pdf kujul alla tõmmata. 5 EUR maksta selle eest et kommunaalarveid kätte saada pole pointi lihtsalt. Ja tegelikult toimib kõikide arvete maksmine ka iseteenindusest sest enamikel on pangalingiga maksevõimalus. Eei ole ju raske korra riiklikku autentimisvahendit kasutades sisse logida ja mõne klikiga arve ära maksta.

Lätlaste tasuline mailiteenus on minu teada lihtsalt suurema kettaruumi ja reklaamivaba keskkonnaga mail+ . POP3/IMAP on tasuta õnneks ja on kasutatav ka meilikliendis. Mul Mail.ee aadress juba selle algusaegadest aktiivne. Vahepeal kui toimus omanikuvahetus siis ka osad kirjad läksid kaduma aga üldiselt toimib ja kuna on kasutatav eesnimi.perenimi@mail.ee kujul siis on minu jaoks normaalne aadress ametlikuks asjaajamiseks riigi või ettevõttega.

Ja mis üldiselt tasuta meiliteenustesse puutub siis tundub, et ka suurkorporatsioonid on asunud kulusid optimeerima kuna ma sain Googlelt kirja, et selle aasta detsembrist mitteaktiivsed kontod koos kogu sisuga kustutatakse. Selleks et ei kustutataks peab olema konto aktiivne, peab perioodiliselt sisse logima või olema seotud mõne Google teenusega (nt youtube, Gdrive vms). Miks kulusid optimeeritakse ei tea, aga ju siis on liiga palju tühje kontosid tekkinud, millest peab vabanema.


viimati muutis BA79 08.08.2023 20:42:06, muudetud 4 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 08.08.2023 20:15:52 vasta tsitaadiga

Muideks paljudel see konto taastamine õnneks läbi SMS-i. See minuarust onlines vist ei ole võimalik? Ühesõnaga tasuline teenus veebis oli minu jaoks küll väga nutune.
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 08.08.2023 20:25:09 vasta tsitaadiga

raul141 kirjutas:
Muideks paljudel see konto taastamine õnneks läbi SMS-i. See minuarust onlines vist ei ole võimalik? Ühesõnaga tasuline teenus veebis oli minu jaoks küll väga nutune.

Parooli saab muuta või konto reaktiveerida paljude teenuspakkujate juures jah, kui oled ajutiselt peatanud seda eeldusel et on taastava konto sätetes lisatud varumeiliaadress ja kindlasti toimiv ja enda valduses oleva telefoni number. Siis saadetakse kas SMS või varumeili peale turvakood, kinnituslink vms.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2023 20:28:42 vasta tsitaadiga

Tellisin uue parooli, sest ei mäleta vana....uus parool saadeti samale mailile kuhu sisse ei saa icon_lol.gif
Ok, rämps mail oli anyway, aga noh, vanasti oli mingi muu moodus ka

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 08.08.2023 20:39:23 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Tellisin uue parooli, sest ei mäleta vana....uus parool saadeti samale mailile kuhu sisse ei saa icon_lol.gif
Ok, rämps mail oli anyway, aga noh, vanasti oli mingi muu moodus ka


icon_eek.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Uskumatu.

Tundub et selle värgiga tuleb veel palju peavalu, sest hoti ja neti meiliaadressite kasutajaid on tuhandeid ja see asi ilmselt ületab ka meedias uudiskünnise.
Mul oli ka kunagi hoti aadress, aga see kaaperdati või muudeti trolliks, et hakkas viiruseid ja scamme tulema, siis panin kinni. Muidu oli kasutuses pigem isiklikuks sidepidamiseks sõprade ja sugulastega ja lisaks kasutasin aadressi tihti ka tarbijamängude loosimistel osaledes. Ametlikku mail.ee'd pole selle jaoks eriti julgenud panna ja samuti püüan puhtana hoida ka gmaili põhiaadressi. gmail on oluline sest sellega on mul peamised google teenused aktiivsed, et viitsi kõiki oma nutiseadmeid uue kontoga siduda ja kõike nullist seadistada. Nii, et viimasel ajal pigem loobun tarbijamängudest osalemast, seda enam et on ka negatiivseid näiteid selle kohta kuidas ühe või teise ettevõtte klientide meiliaadressid lähevad jalutama sest aadresse kogunud ettevõtte it-turvapoliitika ja andmete kaitse olid olematud..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 08.08.2023 21:06:20 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Tellisin uue parooli, sest ei mäleta vana....uus parool saadeti samale mailile kuhu sisse ei saa :lol:
Ok, rämps mail oli anyway, aga noh, vanasti oli mingi muu moodus ka
Vaat' ei saa vanasse enam, ei oska kommenteerida, aga kui ei olnud võimalik panna varu-emaili, MFA'd ka polnud - siis ei olnudki ju kuhugi mujale e-maili saata.

Uue teenusepakkuja juures on MFA olemas.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 08.08.2023 21:14:32 vasta tsitaadiga

online.ee Telia versioonis said küll lisada oma mobiilinumbreid, lauanumbreid, varu meiliaadresse ja ka parooli taastamiseks vajalikke salaküsimusi.
Müügi korral neid kaasa ei antud ja üle läks siis vaid aadress ja parool. ja üle läks ka vaid siis kui olid viimase aasta jooksul vähemalt korra sisse loginud ehk eeldatavasti teab kasutaja ka seda parooli.
Nüüd kui see kõik õnnestus ja saad täna sisse logida ning on plaan jätkata, saad lisada taas kõik taastamismeetodid ja isegi 2FA.

Ehk, et kui kasutaja justkui arvab, et ehk on tema konto veel aktiivne ja XX ajast ei mäleta parooli siis võib proovida sisselogimise juures erinevaid valikuid abi küsimiseks, kaasaarvatud saab lasta vastuse saata oma teisele melile millele on ligipääs olemas.
Samas ei kujuta ette kuidas seostatakse sind kasutajana selle kontoga, ilmselt võimatu.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShiiL
HV veteran
ShiiL

liitunud: 15.05.2002




sõnum 08.08.2023 21:21:34 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
online.ee Telia versioonis said küll lisada oma mobiilinumbreid, lauanumbreid, varu meiliaadresse ja ka parooli taastamiseks vajalikke salaküsimusi.
Müügi korral neid kaasa ei antud ja üle läks siis vaid aadress ja parool. ja üle läks ka vaid siis kui olid viimase aasta jooksul vähemalt korra sisse loginud ehk eeldatavasti teab kasutaja ka seda parooli.
Nüüd kui see kõik õnnestus ja saad täna sisse logida ning on plaan jätkata, saad lisada taas kõik taastamismeetodid ja isegi 2FA.

Ehk, et kui kasutaja justkui arvab, et ehk on tema konto veel aktiivne ja XX ajast ei mäleta parooli siis võib proovida sisselogimise juures erinevaid valikuid abi küsimiseks, kaasaarvatud saab lasta vastuse saata oma teisele melile millele on ligipääs olemas.
Samas ei kujuta ette kuidas seostatakse sind kasutajana selle kontoga, ilmselt võimatu.


tellisin täna kella 12 paiku 2x parooli reseti sms-iga kuid siiani pole ühtegi sms neilt tulnud icon_smile.gif

_________________
I may be getting older, but I refuse to grow up!
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 08.08.2023 21:41:27 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, mul SMS valikut ei pakkunud, aga polnud ka vaja, mul on nende kontode paroolid meeles. icon_smile.gif
krm, aga vist on ikkagi mobiilid ja varumeilid kaasa liikunud, enne ei pannud tähele, vähemalt ühel kontodest polnud, teisel on.

Huvi pärast proovin sms taastamist, meiliga toimis.

Ps, segamini ajasin selle mis kaasa ei läinud, lauakate ja mobiilide sidumisteenus. seal nägi siis kõnesid ja smse.

edit: mobiilile tuli parooli taastamise link smsiga 10 sekundi jooksul.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2023 22:22:43 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Tellisin uue parooli, sest ei mäleta vana....uus parool saadeti samale mailile kuhu sisse ei saa icon_lol.gif
Ok, rämps mail oli anyway, aga noh, vanasti oli mingi muu moodus ka


Mul sama keiss. Ja kui kirjutasin neile probleemist siis sain sama lolli vastuse.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2023 23:04:24 vasta tsitaadiga

Ilma maksmata ka pop3/imap edasi toimib septembrini?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2023 00:01:23 vasta tsitaadiga

Ei toimi alates eilsest (kell on 00:01)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.08.2023 00:09:03 vasta tsitaadiga

oot läheb see siis tasuliseks või ei lähe ? icon_rolleyes.gif

aa läheb ikka icon_neutral.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2023 00:26:15 vasta tsitaadiga

Ma avastan mail.ee võlusid. Terve õhtu olen higistanud paljudesse kohtadesse uut meiliadre pasteerida. Vb olla ongi hea puhtalt lehelt alustada, miskipärast arvasid juba paljud spämmerid, et vererõhk vajab alandamist, eesnääre ravi ja kui pelletit kohe ei osta, siis loll. Telial aasta tegu. TUBLI!

viimati muutis sass24 09.08.2023 01:46:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 09.08.2023 00:40:46 vasta tsitaadiga

sass24 kirjutas:
Kui tahad, et kliendid toimiksid, siis juba ongi tasuline.
Ma avastan mail.ee võlusid. Terve õhtu olen higistanud paljudesse kohtadesse uut meiliadre pasteerida. Vb olla ongi hea puhtalt lehelt alustada, miskipärast arvasid juba paljud spämmerid, et vererõhk vajab alandamist ja eesnääre ravi. Telial aasta tegu. TUBLI!


Meiliteenuste veebiversioon, sõltumata pakkujast mulle eriti tegelikult ei istu, aga POP3/IMAP on väga OK. Kui Mail.ee teenusepakkuja vahetus siis tegelikult suht kiiresti tõsteti meiliteenuste turvataset nii POP3 kui ka IMAP puhul. Esiteks pidid kõik kasutajad kas aktsepteerima teenuspakkuja poolt genereeritud parooli (mille saab pärast muuta vastavalt etteantud nõudeid täites parooli pikkuse ja sümbolite osas) ja teiseks võeti kasutusele TLS/SSL turvaprotokollid, mida enne ei kasutatud ja nt POP3 jooksis tavalisel krüptimata pordil 110.

Ühe uuendusena tundub, et mail.ee püüab klientidele meelejärele olla. Nüüdsest on tasuta kuni 20 GB kettamahtu ja tasu eest 100 GB! Varem oli vist tasu eest 20 GB kui ei eksi. Suht OK alternatiiv tegelikult. Eraisik vaevalt päevas 300 meili välja saadab, aga väikeäri omanik või FIE võib seda tasulist teenust kasutada küll, kui endal veebimajutusel postkasti pole. Ise ei näe põhjust tasu eest postkastiteenust osta, kui siis ainult veebimajutusega, et koduleht, domeen ja meilid kõik ühes.


viimati muutis BA79 09.08.2023 18:24:58, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 09.08.2023 00:48:31 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Ilma maksmata ka pop3/imap edasi toimib septembrini?

Kasutajanimeks tuleb panna täispikk meiliaadress, siis toimib.

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
O: Pansonic 14-140 mm
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2023 01:17:43 vasta tsitaadiga

Ei toimi.

Lisaks ei kajasta seadistusjuhend @neti.ee lõpulist adret ja portide numbrid tunduvad veidi teised tavapärasega võrreldes.

Täiendus. POP3 port vale, parandatud 995. Kasutajanimeks xxx@neti.ee

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis sass24 09.08.2023 01:31:47, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2023 01:22:44 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Ilma maksmata ka pop3/imap edasi toimib septembrini?

Kasutajanimeks tuleb panna täispikk meiliaadress, siis toimib.
Tänud, saab jälle Thunderbirdiga postile ligi. Gmailist jõudsin juba konto linkimise eemaldada.
Paar asja veel tiksub @hot.ee aadressile, katsub needki ümber vormistada mujale.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2023 03:10:08 vasta tsitaadiga

Email.ee vist kah lõpetab enda tegevuse? Logisin üle pika aja enda mingi vana kontoga sinna ja nägin, et eelmise aasta novembris oli tulnud selline kiri:

tsitaat:
Hea email.ee keskkonna kasutaja

Email.ee on oma aregult jäänud isegi tänapäevaste tasuta keskondadega võrreldes aegunuks ja praeguses õiguslikus keskkonnas, kus on suurenenud nõudmised selliste teenuste osutamiseks, ei näe me võimalust selle teenuse edasi arendamiseks.

Tasuta teenuse edasi arendamine ei ole majanduslikult otstarbekas.

Aga enne teenuse lõpetamist, peame lähikuudel ikkagi tegelema hooldustöödega, mille tagajärjeks on prognoositavad ja mitte prognoositavad teenuse katkestused, mis võivad kesta üle ööpäeva.
Soovitame oma e-kirjavahetus viia teiste teenusepakkujate juurde ja teavitada sellest oma partnereid.

Email.ee meeskond


Saatja on info@email.ee, seega peaks info õige olema? Mõnusalt lihtne keskkond, kus puudub liigne tilulilu.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2023 06:25:20 vasta tsitaadiga

sass24 kirjutas:
Täiendus. POP3 port vale, parandatud 995.


imap puhul peaks 993 olema. eraldi kirjas miidugi pole, et jutt imap kohta. Pop3 rubriigis tundus õige jutt olema
Kommentaarid: 206 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 09.08.2023 09:30:25 vasta tsitaadiga

Küll see ka varsti maha müüakse. Või siis mingi tasu tekitatakse.
sass24 kirjutas:
Ma avastan mail.ee võlusid. Terve õhtu olen higistanud paljudesse kohtadesse uut meiliadre pasteerida. Vb olla ongi hea puhtalt lehelt alustada, miskipärast arvasid juba paljud spämmerid, et vererõhk vajab alandamist, eesnääre ravi ja kui pelletit kohe ei osta, siis loll. Telial aasta tegu. TUBLI!

_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2023 09:40:57 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
oot läheb see siis tasuliseks või ei lähe ? icon_rolleyes.gif

aa läheb ikka icon_neutral.gif


Minul näitab:
tsitaat:
Teie konto aegub 2023-09-06T00:59:59+03:00.

Kui soovite oma kontot säilitada, peate enne seda kuupäeva tellima. Klõpsake nupule "Tellimus" ja järgige juhiseid.


Endal õnnestus alles nüüd mingid iidsed kasutajakontod üle vaadata, mis hot.ee seotud olid ja nendes e-posti aadress ära muuta.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.08.2023 12:17:24 vasta tsitaadiga

Aga muidu see selline end of life teenus? ehk neid e-maile enam juurde teha ei saa? Mis on see on ja edaspidi tulevad uued lõpud? Ise nad nagu uut kontot ei paku...ehk sisuliselt nagu tapavad lõpuks selle teenuse ära?
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 09.08.2023 17:31:18 vasta tsitaadiga

https://majandus.postimees.ee/7831292/halb-ullatus-uus-omanik-sulges-ligipaasu-online-ee-kontodele

Eks see "halb üllatus" pisut suuremaks püütakse puhuda, nagu ikka meediamaastikul. Huvitav, et kui mina sain (ka kõik kasutajad) teavitusi juba kevadel oma meilile, ei olnud see üllatus ja sellest ajast saati migreerisin ennast nendest meilidest välja, mistõttu on imelik, et on alles nüüd ärkajaid ja ilmselt teine laine tuleb septembris kui kasutaja üldse enam postkasti ei saa.

Igal juhul sain oma ainsa katki läinud konto ka korda mis oli pigem harukordne juhus, ülejäänud 10 mis olid kunagi erinevate vidinate jaoks loodud, toimisid ilusti.
Toimivad.. kuni free time over.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Telia müüb online.ee e-posti keskkonna mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.