Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2023 17:38:34 vasta tsitaadiga

Miks sa selliste asjade peale üldse oma aega raiskad. Tegu lihtsa tolmuimejaga ja kõik
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j6ukur
Kreisi kasutaja
j6ukur

liitunud: 16.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2023 17:41:14 vasta tsitaadiga

Roborocki apis S50 minu katsetustel vaida ei saanud ning ka support vastas, et see töötab ainult xiaomi homega.
Kogu suhtlus imejaga käib üle serveri apide. Ilma serveri poolse api-ta saad nupust imema või spot cleani tegema panna. Mis su eesmärk seadme wifist väljas hoidmiseks on?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2023 18:14:41 vasta tsitaadiga

j6ukur, OK - kartsin ise ka, et Roborock-i äpp ei pruugi toetada S50. Eks tuleb siis Mi Home-iga leppida vast..

Mõte oli selles, et ei meeldi digiprivaatsuse lõtvus üleüldiselt (+ lisaks ka see, et tegemist on Hiina tootega icon_smile.gif )ning ideeliselt peaks robot ju kohalikes oludes üldiselt hakkama saama. Kui ise kohapeal olla, siis võiks kohalikus võrgus äppi kasutada saada & netiühendust võiks vaja minna vaid a'la uuendusteks (või kaugelt juhtimise-jmt. puhul).

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2023 19:54:33 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Mõte oli selles, et ei meeldi digiprivaatsuse lõtvus üleüldiselt (+ lisaks ka see, et tegemist on Hiina tootega icon_smile.gif )ning ideeliselt peaks robot ju kohalikes oludes üldiselt hakkama saama. Kui ise kohapeal olla, siis võiks kohalikus võrgus äppi kasutada saada & netiühendust võiks vaja minna vaid a'la uuendusteks (või kaugelt juhtimise-jmt. puhul).

Kardad, et diivani ja kummuti asukohad sinu kodu map'il annavad su pangakonto PIN koodid hiinlastele välja?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2023 20:47:24 vasta tsitaadiga

Pigem kartsin, et sisulise arutelu asemel hakatakse ette kirjutama, mida inimestel okei soovida on ja tõeseks see ka osutus icon_lol.gif

Ma ei tule teile ütlema, kuidas te talitama peaksite. Äkki vastaks samaga.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 12.03.2023 20:48:13 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
j6ukur, OK - kartsin ise ka, et Roborock-i äpp ei pruugi toetada S50. Eks tuleb siis Mi Home-iga leppida vast..

Mõte oli selles, et ei meeldi digiprivaatsuse lõtvus üleüldiselt (+ lisaks ka see, et tegemist on Hiina tootega icon_smile.gif )ning ideeliselt peaks robot ju kohalikes oludes üldiselt hakkama saama. Kui ise kohapeal olla, siis võiks kohalikus võrgus äppi kasutada saada & netiühendust võiks vaja minna vaid a'la uuendusteks (või kaugelt juhtimise-jmt. puhul).


Valetudo
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2023 20:53:14 vasta tsitaadiga

jaank, aitäh!

Tundub, et peaks isegi toimima: https://valetudo.cloud/pages/general/buying-supported-robots.html "Roborock S5 (used. They’re not being made anymore) (not max!)" (siin Max tugi ka märgitud: https://valetudo.cloud/pages/general/supported-robots.html#roborock_s5max )

Või, kuivõrd sama asja müüakse nii S5 kui ka S50-na, siis SOL kui S50 on?

EDIT: Peaks nagu toimima:
phpBB [media]

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2023 20:57:38 vasta tsitaadiga

rmc, too mudeli nimetus sellel jah porno. Varuosi tahad osta (harjad, filtrid jne), siis võid leida ennast ka rubriigist S5 second generation vmt, samas kogu varustus sisse läheb nii S5 max kui ka oli S6.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2023 12:16:21 vasta tsitaadiga

ja kui mingi vajadus imur HA ühendada siis peab ka olema xiaomi äpiga ühendatud.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2023 12:18:44 vasta tsitaadiga

kjaups, nii on, jah - saan aru, et see vist sellest, et Roborock müüb ise ja müüs Xiaomi kaudu & ka Hiina turul ja väljas vist erinevad nimed..

xxlmaster, HA?
Home Assistant? https://valetudo.cloud/pages/integrations/home-assistant-integration.html

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2023 12:20:33 vasta tsitaadiga

rmc, ma sellest valetudost kuulen esimest korda. Peaks ka proovima. Mingil põhjusel mul s5max "kukub" pidevalt HA tagant ära ja pean uuesti lisama.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2023 13:03:23 vasta tsitaadiga

Roborock S7 MaxV navigeerimine on viimaste uuendustega palju halvemaks läinud. Suhteliselt palju teeb mõttetut sõitu, natuke koristamist ühest toa otsast siis jälle teisest, jälle esimesest. Päris palju häirib ka, et ta ei oska aru saada kui takistus on eest läinud, kuigi endal kaamera olemas ja puha. Näiteks keegi seisab kusagil tema lähedal koristamisel, lõpuks kui sinna jõuab oma järjega siis ta arvab, et ikka seal keegi on ning jätab selle koha tegemata. Viimasel ajal arvab ka, et põrandaliistud on pikendusjuhtmed.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2023 13:15:20 vasta tsitaadiga

Vahur, Nad lähevad siis lolliks, kui oled mööblit ringi liigutanud liiga palju. Kui mingi üks ese siia sinna natukene või lisa takitsuts, siis kompenseerib end ise ja teeb kaardis ka uuendused ära.
Aga kui ühes toas oled mingid toolid ümber tõstnud toa keskele ja ta alustabki sealt, siis võib arvata, et on teise toas, enda arust sõidab õigesse kohta kust peab alustama (tubade priotiteet, vaata sätetest üle, mis toast ta alustama peab), kohale jõudes avastab, et asi mäda ja sõidab algusesse tagasi jne, kuniks suudab endal uue pildi ette kuvada.
Kui mööbel ongi ringi tõstetud ja nii jääb, siis kustuta kasutuses olev kaart ära ja las teeb uue koristuse "All" alt.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2023 13:28:53 vasta tsitaadiga

Reaalselt näitab äpis ka asukohta teises toas, juhul kui arvab, et on teises toas?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2023 13:35:42 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Roborock S7 MaxV navigeerimine on viimaste uuendustega palju halvemaks läinud. Suhteliselt palju teeb mõttetut sõitu, natuke koristamist ühest toa otsast siis jälle teisest, jälle esimesest. Päris palju häirib ka, et ta ei oska aru saada kui takistus on eest läinud, kuigi endal kaamera olemas ja puha. Näiteks keegi seisab kusagil tema lähedal koristamisel, lõpuks kui sinna jõuab oma järjega siis ta arvab, et ikka seal keegi on ning jätab selle koha tegemata. Viimasel ajal arvab ka, et põrandaliistud on pikendusjuhtmed.


See hiinlane, kes eemalt kaamera abil su robotit juhib on lihtsalt väsinud või siis tal on igav...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2023 13:58:11 vasta tsitaadiga

rmc, kui ta on ennast õigesti ära lokaliseerinud, siis mõne sekundilise viitega näitab õiget asukohta.
Kui segast peksab, siis näitab ennast vales asukohas. Vaatad, et peaks olema köögis laua all, kuid kaardil näitab, et on magasmistoas voodi all. Sellist segast panemist tuleb suht harva ette, see sellisel juhul, kui oledki mingid mööbli esemed ringi tõstnud.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2023 14:58:27 vasta tsitaadiga

Keegi teab, kuidas masina pealt vaadata, mis versiooniga tegemist?
Valetudos vaja valida, mis versiooni image genereerib: https://www.youtube.com/watch?v=i8EHQ8HaCag&t=6m15s

Saan aru, et vale image-i puhul lihtsalt failib kirjutamist ja võib teist proovida, ent lihtsam oleks ju kohe teada icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2023 15:25:14 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Keegi teab, kuidas masina pealt vaadata, mis versiooniga tegemist?
Valetudos vaja valida, mis versiooni image genereerib: https://www.youtube.com/watch?v=i8EHQ8HaCag&t=6m15s

Saan aru, et vale image-i puhul lihtsalt failib kirjutamist ja võib teist proovida, ent lihtsam oleks ju kohe teada icon_lol.gif

Kas äppist Product info alt ei saa kõike vajaliku kätte?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2023 16:50:07 vasta tsitaadiga

Ostsin kasutatult ja pole kusagile ühendanud ning tahaks kohe Valetudo peale lasta.

Üks küsimus veel: juhul kui on kogemust Valetudoga, siis, kas peaks eelistama tavalist või fork-i sellest, ehk Valetudo RE-d?
Varasemalt oli vahepeal RE arendus seisma jäänud, ent tundub, et toimetavad taas - jaanuari lõpus viimane update.
EDIT: Nevermind, RE-d ei kasuta, see on "Russian Edition":
https://github.com/rand256/valetudo -> "Sponsor this project"
https://www.buymeacoffee.com/rand256 "Update Mar 2022:My country is under US sanctions and I'm not able to receive PayPal payments anymore. Like, didn't you know, it appears that it's me who is directly responsible for Ukraine shooting at Donetsk for 8 years or for Russia harshly trying to make them stop now. Yeah, everyone should blame me and punish me for that!"

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2023 18:17:20 vasta tsitaadiga

rmc, miks mitte teha "guest network" nende seadmete jaoks ruuteris? siis pole mingit kartust, et nad jälgiks su pakette
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2023 21:27:29 vasta tsitaadiga

rmc, kui selle asja käima saad siis anna tagasisidet ka, kuidas toimib thumbs_up.gif

e: kas see variant ei ole mitte lihtsam?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2023 21:57:01 vasta tsitaadiga

Jõudsin seda teemat sirvides ise ka päeval selleni, ent siis tulid muud asjad vahele. Kuigi see Android äpp on ka venelaste tehtud, jne., siis tundus, et sellega võiks asja ära ajada (mul eraldi üks Android seade ka selleks, ei pea peaseadmesse paigaldama kahtlaseid asju).

Üritan lähiajal ära teha.

EDIT:
Ei viitsinud pikka teed ette võtta ja riskisin selle venelase arendatud Android äpiga. Toimis.
Paigaldasin tavalise Valetudo, mitte RE (Russian Edition) varianti sellest.

Õpetus:
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT FW Upgrade:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2023 11:19:23 vasta tsitaadiga

Robottolmuimejad ja privaatsus.
https://www.technologyreview.com/2022/12/19/1065306/roomba-irobot-robot-vacuums-artificial-intelligence-training-data-privacy/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2023 20:21:55 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Robottolmuimejad ja privaatsus.
https://www.technologyreview.com/2022/12/19/1065306/roomba-irobot-robot-vacuums-artificial-intelligence-training-data-privacy/

See igati asjalik tükk. BTW. See mu poolt viidatud DustBuilder on seal sõna võtnud Dennis Giese projekt.

Ise ütleks, et vaikimisi peaks olema võimalik pilveosa välja keerata ja kogu asi peaks toimima modulaarselt, st. valid ise, mida lisaks kasutad ja seega, millele ligipääsu annad.
Ja kohustuslik peaks olema lubada custom FW peale laskmist.

Ja selgelt peaks olema arusaadav kasutajatele, mida ja, kuidas jagada võib, sh. kõige suurem ulatus, mis võimalik.

Spoiler Spoiler Spoiler


Roborock S50 ja Valetudo osas - sain kõige uuema FW peale. Factory reset-i järgselt riskisin otse kõige uuema image-i peale lasta. Töötas.
Tõenäoliselt S5/S50 enam uut FW ei saa, seega võib flashimise ära unustada ja Valetudot web-interface-i kaudu uuendada vaid.

Kuidas uusima FW peale sain:
Resettisin roboti ja flashisin kõigepealt Androidiga XVacuum Firmware abil ingliskeelsuse (factory reset tähendas hiinakeelset voice pack-i), misjärel ühendusin arvutiga roboti külge ja flashisin Valetudo OTA õpetuse alt valetudo-helper-miioota abil otse kõige uuema versiooni otse peale. Tundub, et toimib, st. kaardistama pole veel pannud, ent konfida sai, jne. Ilmselt oleks saanud kohe Androidi äpiga otse kõige uuema peale saata, ent nüüd tundus kindlam kasutada seda Helperit.

Üks asi, mida tahaks, on, Valetudo konfi export-import. & Hostname-i (System ID) võiks ka saada muuta - seni viskab randomiga hostname-i, samas flashides jääb see samaks, seega mingi püsisüsteem selle taga on. Vb. see vaikimisi genereeritud eos ka väljaspool Valetudot?
Valetudos on:
"Custom Friendly Name
Set a custom friendly name for Network Advertisement, MQTT etc", ent osades kohtades näeb ikka seda random nime ka.
Huvitaval kombel on Valetudo all "Network Advertisement" puhul "Zeroconf Hostname" genereeritud hostname põhine. Ei muutu vastavalt eelnevale ja ei saa ka ise muuta, kuigi eelnevast lähtuvalt võiks ju eeldada. Peaks ehk restarti proovima.

EDIT: Tegin nullist uue kaardi, tõstes enne kõik asjad, mis liigutatavad, eest ära, et teeks hea kaardi. Uue FW-ga kohe eraldas tsoonid, jne. Kõik väga hästi.
Eks näis, mis edaspidi teeb kui asjad tagasi tõstan, st., kuidas hakkama saab, sh. ka see, kuidas tuleb toime a'la osade uste suletusega, jne.

Ideeliselt võiks olla Valetudos näha viimase töö raport nö. ja kui ei saanud kuskile puhastama minna, siis võiks saada öelda, et OK, uksed nüüd avatud, mine tee ära see, mis tegemata jäi.

EDIT: Esimene Timeriga seadistatud töö tehtud täna, hetkel kui kodunt ära olin ja kõik tundub, et edenes hästi. Sai hakkama ka sellega, et asjad on ees, kohtades, kus varem polnud. Midagi valesti ei tundu hetkel vaadates.
Ideaalis võiks Timeriga seadistatud tööde puhul saada valida ka seda, mis "Fan Speed" seadistusega tööd teeb. Saaks kenasti seadistada, et kui kodus pole kedagi, siis tehku maksimumi peal, näiteks, või valjema peal. Ja üleüldiselt seadistada täpsemalt.

Aga võib rahul olla vast.

EDIT: Üks asi, mille veel peaks kuidagi ära tegema on NTP Connectivity asja kuidagi kohaliku sünkimise peale panema, a'la arvutist süngib, vmt.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2023 16:01:01 vasta tsitaadiga

Roborock S7MaxV-l on cupid mode, kus ta tunneb ära teisi robottolmuimejaid ja annab neile musi icon_lol.gif


Link
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2023 17:40:32 vasta tsitaadiga

Sai kunagi ammu paar filtrit ostetud, mis ei sobinud minu robotiga kokku:
https://www.photopoint.ee/kodumasinad/2482214-xiaomi-vacuum-cleaner-mi-robot-mop-filter-2-pcs-eu-skv4129ty

Ega kellelgi siit tarvis pole? Annaks niisama ära, saata ei viitsi.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2023 19:30:34 vasta tsitaadiga

S5/S50 ei sobi vist, jah? Esimese Mi roboti jaoks?
S5/S50-le võtaks, juhul kui sobivad.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2023 20:35:53 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
S5/S50 ei sobi vist, jah? Esimese Mi roboti jaoks?
S5/S50-le võtaks, juhul kui sobivad.

Sai ostetud esimese Mi roboti jaoks, sellele ei sobinud. Panin esimesele pildile mõõdud, vast on mõistetav. Kõrgus 13mm, alumise plasti pealt mõõtes 11mm.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2023 22:16:45 vasta tsitaadiga

Need mopi omad olid vist igaüks oma looming. Võin ka eksida, kuid kõige lihtsam oli vist tolmu paagi mahu järgi vaadata sobivusi.
Mop, Mop 2/lite/pro olid vist erinevad.
S50, S5/Max, S6 seeriad ühtisid mälu järgi.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2avi
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2013




sõnum 14.05.2023 10:38:13 vasta tsitaadiga

Ega Samsung Jet Boti (VR30T80313W/WA) Lidari erroriga pole keegi kokku puutunud? Lidari moodul keerutab ringi mõnda aega ja püüab asukohta tuvastada, siis annab errorit. Kas uue masina ost või on mõni soovitus, mida vaadata/teha. Masin suutis ennast vaiba alla sõita ja paistab, et pärast seda pole enam toimima saanud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j6ukur
Kreisi kasutaja
j6ukur

liitunud: 16.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2023 17:55:47 vasta tsitaadiga

Mul hakkas täna xiaomi äpp S50-ga kalama. Käivitada saab, aga kaarte enam ei lae. Kellegi veel või on masin õhtal?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2023 10:52:43 vasta tsitaadiga

Juhtus ka korra nii, sai reset nuppu vajutatud masinal ja uuest appiga seotud. Peale seda jälle kõik thumbs_up.gif

Pole aimugi miks juhtus.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 23.05.2023 10:41:40 vasta tsitaadiga

S7 Ultra ja S8 Pro võrdlus: https://www.youtube.com/watch?v=61KizLGAEhM

Mõlemal omad plussid ja miinused, aga kuna vanema S7 Ultra hind on langenud alla 1200, annab see selle raha eest koos kuivatusmooduliga parema tulemuse
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2023 12:57:14 vasta tsitaadiga

Roborock S7 Pro Ultra
link

839.- hetkel
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 23.05.2023 15:52:34 vasta tsitaadiga

Ahjaa, S7-l on ju 2 Ultrat, ma vihjasin MaxV Ultra hinnale, aga ka Pro on odavnenud. Pro Ultra ja MaxV Ultra peamine erinevus lisaks värvile on see et Pro-l ei ole kaamerat, mistõttu puudub obstacle avoidance.
Aga docki kuivatusmoodul sobib mõlemale ehk Pro-le paremini kuna on disainitud Pro-d silmas pidades valge värvilahendusega
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2023 16:02:34 vasta tsitaadiga

hobihall kirjutas:
Ahjaa, S7-l on ju 2 Ultrat, ma vihjasin MaxV Ultra hinnale, aga ka Pro on odavnenud. Pro Ultra ja MaxV Ultra peamine erinevus lisaks värvile on see et Pro-l ei ole kaamerat, mistõttu puudub obstacle avoidance.
Aga docki kuivatusmoodul sobib mõlemale ehk Pro-le paremini kuna on disainitud Pro-d silmas pidades valge värvilahendusega


Hea teada.
Ma võin olla paranoiline, ent endiselt ei meeldi mulle mõte hiinlaste võrku ühendatud, minu kodus ringi sõitvast kaamerast...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 23.05.2023 16:24:57 vasta tsitaadiga

S8 Pro on S7 Pro Ultra edasiarendus ja ka sellel pole kaamera monitooringut. S8 Pro-le on lisatud infrapuna kaamera, mis ei vaja pimedas tegutsemiseks lampi, aga nagu lingitud ülevaatest näha, ei suuda see eristada koduloomajunne. Ehk need kes seda funktsiooni vajavad, peavad ilmselt võimaliku nuhkimisega leppima. Arvata võib et kunagi on turule tulemas ka S8 MaxV Ultra, millel sarnaselt S7 Maxv-ga värvikaamera ja kahepoolse sidega monitooring olemas, aga ei saa välistada et eelmainitud põhjuste tõttu loobutakse video monitooringu funktsioonist
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
music123
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2023 20:33:45 vasta tsitaadiga

Roborock S5 Max jääb viimasel ajal väga tihti parketi pealt plaadi peale minnes kinni.
Umbes 3-5mm olevalt kohast. Vaiba peale ja maha tulles samamoodi kinni. Oma laadimispesa aluse pealt ka liigub vaevaliselt.

Millest võiks olla probleem?
Varasemalt on igalt pool üle saanud ja suurema karvaga vaibast ka jagu saanud. Roninud sinna kuhu vaja ka pole.
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2023 20:45:27 vasta tsitaadiga

music123, lõhnab küpsenud mootori järgi. Kas mõni harvem kord kohapeal start pannes pole nö kinni kiilunud või ühte pidi ümber oma telje tahtnud käima hakata?
Võid proovida teha nii, et telefon puldiks ja käsed otse sõita, hoiad sekund all, lased lahti, sekund all, lahti jne. Kas tuleb anomaaliaid sisse.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
music123
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2023 22:21:45 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
music123, lõhnab küpsenud mootori järgi. Kas mõni harvem kord kohapeal start pannes pole nö kinni kiilunud või ühte pidi ümber oma telje tahtnud käima hakata?
Võid proovida teha nii, et telefon puldiks ja käsed otse sõita, hoiad sekund all, lased lahti, sekund all, lahti jne. Kas tuleb anomaaliaid sisse.


Telefoniga Sõidab ilusti, sirgelt, anomaaliad ei ole. Millist mootorit mõtled? Ühte suurest veorattast?
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2023 06:34:19 vasta tsitaadiga

music123, veoratast jah. Meenutab enda oma, kui ühel vaskrada otsa sai
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraff
HV veteran


liitunud: 10.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2023 12:35:02 vasta tsitaadiga

Kust hetkel Roborock S8-t võiks soetada, mõnda head pakkumist pole kellelgi silma jäänud? Sellega seoses jääb kohe üle ka S5Max.
_________________
Let`s go, let`s go, I`m bored, let`s go!
Kommentaarid: 290 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2023 12:31:11 robotolmuimeja - kas ta on ka hea? vasta tsitaadiga

Sai uude korterisse kolitud ja tekkis mõte, et äkki oleks sihuke koduloom kasulik.
Mul pole iialgi nendega kokkupuudet olnud, nii et kuskilt ei oska läheneda. Mõned ka pesevad, kas see on vajalik? Ma muidugi plaanin, et eriti palju kaableid mööda põrandat ei jookseks, aga ennast tundes midagi kuhugi ikka jääb, lahtiselt. Kas nad saavad hakkama ja ega ei vigasta?

Pinda 80+ ruutmeetrit, valdavalt parkett ja laudpõrand. Uksepakud v madalad, mingi 5 mm. Plaanis ka mõni vaip maha panna, aga mitte liiga pika karvaga ilmselt. Aga kass on küll pika karvaga Maine Coon, mu meelest vahetab ta karva aasta ringi, vastavalt joosksva kuu trendidele. Kui lärmakad need on, kas on mõeldav päeval kodus tööd teha, kui ta samal ajal ringi sibab? Kui nutikad need tänapäeval on, kas on võimalk hõlpsasti mõni no go tsoon maha märkida?

Millised tootajad, mudelid ja mis on mõistlik hinnavahemik?
Kas mingi € 500-600 on mõistlik opereerida?
Mida ma veel küsida ei osanud?
Tänan võhikut valgustamast!

_________________
OM MONEY PADME HUM!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jazzyl
HV vaatleja

liitunud: 08.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2023 12:34:15 vasta tsitaadiga

Mina julgen väita, et paremat investeeringut koju pole. icon_rolleyes.gif
Endal on ka pesufunktsiooniga - toimib ka täitsa hästi. Ühesõnaga - kõigele jah, v.a see et ära odavat osta. Need kipuvad ära eksima ja sada muud häda.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2023 09:12:01 vasta tsitaadiga

kraff kirjutas:
Kust hetkel Roborock S8-t võiks soetada, mõnda head pakkumist pole kellelgi silma jäänud? Sellega seoses jääb kohe üle ka S5Max.

Mul sama küsimus. Õde tahaks kas S7 v S8 osta, esialgu ilma dokita.
Praegu tundub, et kohati S8 isegi odavam.
Kas dok hiljem ostes teeb lõpuks kogusumma sama mis kohe kogu komplekt osta või läheb kallimaks?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 31.07.2023 00:51:31 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
kraff kirjutas:
Kust hetkel Roborock S8-t võiks soetada, mõnda head pakkumist pole kellelgi silma jäänud? Sellega seoses jääb kohe üle ka S5Max.

Mul sama küsimus. Õde tahaks kas S7 v S8 osta, esialgu ilma dokita.
Praegu tundub, et kohati S8 isegi odavam.
Kas dok hiljem ostes teeb lõpuks kogusumma sama mis kohe kogu komplekt osta või läheb kallimaks?


Kui vähegi võimalik, tasuks kohe koos dokiga osta, see annab lihtsalt nii palju juurde.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chumba
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2023 19:03:44 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
kraff kirjutas:
Kust hetkel Roborock S8-t võiks soetada, mõnda head pakkumist pole kellelgi silma jäänud? Sellega seoses jääb kohe üle ka S5Max.

Mul sama küsimus. Õde tahaks kas S7 v S8 osta, esialgu ilma dokita.
Praegu tundub, et kohati S8 isegi odavam.
Kas dok hiljem ostes teeb lõpuks kogusumma sama mis kohe kogu komplekt osta või läheb kallimaks?


S8 tuleb osta kohe kas üksikult, pro või pro ultra dokiga.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2023 06:51:18 vasta tsitaadiga

chumba kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
kraff kirjutas:
Kust hetkel Roborock S8-t võiks soetada, mõnda head pakkumist pole kellelgi silma jäänud? Sellega seoses jääb kohe üle ka S5Max.

Mul sama küsimus. Õde tahaks kas S7 v S8 osta, esialgu ilma dokita.
Praegu tundub, et kohati S8 isegi odavam.
Kas dok hiljem ostes teeb lõpuks kogusumma sama mis kohe kogu komplekt osta või läheb kallimaks?


S8 tuleb osta kohe kas üksikult, pro või pro ultra dokiga.


Ehk siis üksikule S8le pole hiljem võimalik eraldi doki juurde osta?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chumba
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2023 08:23:27 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
chumba kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
kraff kirjutas:
Kust hetkel Roborock S8-t võiks soetada, mõnda head pakkumist pole kellelgi silma jäänud? Sellega seoses jääb kohe üle ka S5Max.

Mul sama küsimus. Õde tahaks kas S7 v S8 osta, esialgu ilma dokita.
Praegu tundub, et kohati S8 isegi odavam.
Kas dok hiljem ostes teeb lõpuks kogusumma sama mis kohe kogu komplekt osta või läheb kallimaks?


S8 tuleb osta kohe kas üksikult, pro või pro ultra dokiga.


Ehk siis üksikule S8le pole hiljem võimalik eraldi doki juurde osta?


Nii on.Masinate ehitus on erinev .Pro Utrat näiteks saab veega täita ainult dokis.Dokke saab eraldi osta ainult Q7 ja S7VMax masinatele.
Kõige lihsam info hankiniseks on uurida tootja kodulehte.Roborocki ost oli endal just päevakorral sepärast tean rääkida.
Valitud sai Pro Ultra,kallis raip,aga jube mugav.Doki disain parem kui eelmise põlvkonna omal.Ilma kaamerata.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2023 11:06:41 vasta tsitaadiga

chumba kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
chumba kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
kraff kirjutas:
Kust hetkel Roborock S8-t võiks soetada, mõnda head pakkumist pole kellelgi silma jäänud? Sellega seoses jääb kohe üle ka S5Max.

Mul sama küsimus. Õde tahaks kas S7 v S8 osta, esialgu ilma dokita.
Praegu tundub, et kohati S8 isegi odavam.
Kas dok hiljem ostes teeb lõpuks kogusumma sama mis kohe kogu komplekt osta või läheb kallimaks?


S8 tuleb osta kohe kas üksikult, pro või pro ultra dokiga.


Ehk siis üksikule S8le pole hiljem võimalik eraldi doki juurde osta?


Nii on.Masinate ehitus on erinev .Pro Utrat näiteks saab veega täita ainult dokis.Dokke saab eraldi osta ainult Q7 ja S7VMax masinatele.
Kõige lihsam info hankiniseks on uurida tootja kodulehte.Roborocki ost oli endal just päevakorral sepärast tean rääkida.
Valitud sai Pro Ultra,kallis raip,aga jube mugav.Doki disain parem kui eelmise põlvkonna omal.Ilma kaamerata.

Selge. Mul õde võttis nüüd küll ilma dokita s8 ära aga mis seal ikka, saab vast hakkama. Mis ma ise avastasin S5maxiga võrreldes siis päris palju akut tarbib kui kõik viled põhja keerata. Katsetasime algul minu juures ja kui ma olen harjunud S5l valima vahel room clean 3x (kõik ruumid) ja lõpetades jääb akut veel ühe koristus korra jagu veel järgigi siis S8 ei suutnud sama pinda 2x ära koristada. Kas see tugevam imemine ja vibra mop siis võtab siis akut nii palju rohkem?
Aga üldiselt tundus täitsa äge pill olema.
Jõulude paiku mõtlen endale ka mingit dokiga vidinat vaadata. Nüüd ausalt ei teagi kas s7 v s8. Saan aru, et s8l on dokil mopi kuivatus kohe olemas ja s7l tuleks see juurde osta aga kas on seal veel mingeid suuremaid eeliseid? S7 dokiga on täna lihtsalt oluliselt odavam.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.