Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 354, 355, 356  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2023 21:11:18 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
anubis kirjutas:
No lõid vastu pead ja said äkki haiget.

Miks osta odavat hiina saasta kui saab otse Iirimaalt läbi mõne vahendaja? Tootja saab mõelda edaspidi, näiteks, kas on vaja Kasahstani või Gruusiasse saata paarsada isendit mõnele värskele riiulifirmale.


Miks osta kallist lääne kaupa, kui kõlbab suvaline odav hiina rämps?


Sa ei saa aru.
Ta tahab Iirimaale kaubandusblokaadi.


Jah. Keelame ära mootorsae karbusside müügi kasahhi ja grussiasse!!!!!!
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2023 21:16:40 vasta tsitaadiga

Võimsad järeldused. Võimsad.

20k maksva drooni mõistes on see originaalkarburaator odav ja analoogi kasutamine oleks tarbetu risk. Eriti kui tootjad on valmis, tegelikult, vahendajate kaudu edasi müüma.

Sest kasahhid ja grusiinid tahavad just nüüd hirmsasti mudelhobilennunduse ja mootorsaagide remondiga tegelema hakata, onju.


viimati muutis anubis 18.07.2023 21:17:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2023 21:20:19 vasta tsitaadiga

Tüüp nägi peldikuseinal kuidas üks tüüp pani emoji ja made in ireland kirja ja katus sõitis ära.

Lisa veel juurde "Iirimaa firma, mis toodab spetsiifiliselt droonimootoritele kohandatud juppe" ja ongi olemas.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2023 21:28:52 vasta tsitaadiga

Oh, näe, hullumaja puhvet on isegi tööpäeva õhtuti veel avatud thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2023 21:37:44 vasta tsitaadiga

Vaatasin, AliExpress on neid "Made in Ireland" kirjadega mootorijuppe täis. Tegelik tootja on mingi "Kelkong".
Näide: https://a.aliexpress.com/_mPIIMt0
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2023 21:42:44 vasta tsitaadiga

Vaatasime Ahmedi ja Muhhamadiga neid kuulutusi, mõlemad ütlesid, et tarbetu risk.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2023 21:49:37 vasta tsitaadiga

Kellkong teeb Tillotsonile allhanget või on see vastupidi.... doh.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 18.07.2023 22:04:02 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Võimsad järeldused. Võimsad.

20k maksva drooni mõistes on see originaalkarburaator odav ja analoogi kasutamine oleks tarbetu risk. Eriti kui tootjad on valmis, tegelikult, vahendajate kaudu edasi müüma.

Sest kasahhid ja grusiinid tahavad just nüüd hirmsasti mudelhobilennunduse ja mootorsaagide remondiga tegelema hakata, onju.

Kle tölp, need jupid võivad vabalt olla hangitud enne "Suurt Isamaasõda". Võivad olla ka koopiad odavtootjalt. Kui ajunatukest kasutaksid, leiaksid veel legaalseid viise.
Su sõnavõtud kisuvad viimasel ajal kraavi poole.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2023 22:12:06 vasta tsitaadiga

Jah ja need Claasi kombainid lähevad kasahhidele.

https://majandus.postimees.ee/7811847/lenno-uuskula-eksport-venemaale-suurenes-see-on-ebameeldiv-ullatus

KillFrenzy kirjutas:
Tüüp nägi peldikuseinal kuidas üks tüüp pani emoji ja made in ireland kirja ja katus sõitis ära.

Lisa veel juurde "Iirimaa firma, mis toodab spetsiifiliselt droonimootoritele kohandatud juppe" ja ongi olemas.


Ikka valutab? Äkki ei peaks nii tugevasti lööma?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2023 22:29:14 vasta tsitaadiga

Kahjuks ei leidnud agupärast. Koorem asfalti ja magav politseinik valmis icon_lol.gif
https://www.dagbladet.no/video/flykter-fra-krim/2gmwjJLp
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2023 07:55:42 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/120217713/ukraina-hakkab-taastama-kahhovka-hudroelektrijaama
Kui vastavad alad tagasi võetud. Pakuvad, et ehitamiseks läheb kaks aastat.

https://www.reddit.com/r/CombatFootage/comments/152vb78/footage_of_ukrainian_su25s_flying_lowlevel/
Ilus thumbs_up.gif

https://nitter.net/Lyla_lilas/status/1681274635466227714
Julge vend. Halvemal juhul oleks käe kaotanud.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2023 08:59:46 vasta tsitaadiga

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120217313/sanktsioonid-ei-pea-eestiga-seotud-vorgustik-on-vedanud-laane-lennukiosi-vene-sojavae-aripartneritele
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2023 09:11:55 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

https://nitter.net/Lyla_lilas/status/1681274635466227714
Julge vend. Halvemal juhul oleks käe kaotanud.


Video tagurpidi alguses, see heli juba reedab. Selle kildgranaadiga oleks kutupiilu olnud kah laksust.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.07.2023 09:46:44 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120217313/sanktsioonid-ei-pea-eestiga-seotud-vorgustik-on-vedanud-laane-lennukiosi-vene-sojavae-aripartneritele

Küsimus on puhtalt suures kasumis, nad teenivad selle äriga 10X rohkem kui tavaoludes.
Lahenduseks oleks transiidi keelamine ehk ükski kaup ei käi läbi Tiblariigi...paraku on ju kuhjaga kaupa mida võib müüa.
Uhuude erakonna seas populaarses A1000 ketis seni vene kaup müügis thumbs_down.gif
//
Näiteks täna kahjumis ehituses ja eriti puiduväärindamises on siia suunas täpselt sama surve.
Asja häda ikka see, et Eesti on nüüd pommiauk.
Sisendhind, energia, intess 2% kõrgem kui mujal (firmadel kohati 6-8% kui üldse antakse)...
Ehk see pika sõja pauk veel tuleb... ja sealt ka huvi mööda hiilida
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2023 09:57:39 vasta tsitaadiga

Sellel lennukivaruosade vahendusfirmal olid muidugi mega käibed ka, a'la 1.3M, sellega toidab raudselt kogu vene sõjatööstuse ära. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2023 10:05:27 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Sellel lennukivaruosade vahendusfirmal olid muidugi mega käibed ka, a'la 1.3M, sellega toidab raudselt kogu vene sõjatööstuse ära. icon_lol.gif

Ee, see oli vist 2021 ehk enne sõda. Nüüd nad Dubais, ja ei tea keegi mis käive neil nüüd on.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2023 10:35:19 vasta tsitaadiga

Overnight it tried to destroy Odesa city harbour & grain storage sites. Fired 63 cruise missiles & drones - damaging grain storage, oil terminal & loading equipment. Ukraine downed 37 targets.

23/37st olid saekarbussid.

-----

31 suurtükki, päev varem 38 ja enne seda ka kahekohalised numbrid.



Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2023 13:43:18 vasta tsitaadiga

Krimm on selle impeeriumi kroonijuveel, mille taasloomisest bandiit (70) unistab. Nüüd seisavad venelased poolsaarelt põgenemiseks järjekorda. icon_lol.gif

Ööl vastu teisipäeva on venemaa kaitseministeeriumi teatel Krimmi kohal alla tulistanud 28 Ukraina drooni.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2023 17:38:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:
In Odesa Oblast, 60,000 tons of grain were destroyed in the port of Chornomorsk as a result of Russian missile attack during the night of July 19, reported the press service of the Ministry of Agrarian Policy and Food of Ukraine.

Minister Mykola Solskyi noted that the grain destroyed by Russian strikes was supposed to be loaded onto a large-tonnage vessel and shipped through the grain corridor 60 days ago.

According to the official, the Russian attack also disabled a significant part of the grain export infrastructure of the Chornomorsk port. Experts forecast it will take at least a year to fully restore the facilities.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.07.2023 17:46:02 vasta tsitaadiga

Ühe rünnakuga siis Eesti ühe suurima ühistu Kevili jagu vilja vastu taevast thumbs_down.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.07.2023 17:50:56 vasta tsitaadiga

Lohutuseks. 4 orki pugesid urgu peitu, kamikaze droon pani järgi icon_biggrin.gif

Link

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.07.2023 18:04:04 vasta tsitaadiga

Taga tundus sein olevat ehk ilmselt tibladel oli lihtsalt hirmus.
//
Kaljulaid ütles väga hästi, et 2008 pidurdas Euroopa, nüüd USA ja ilma USA varudeta ei tee EL abi osas midagi.
Terras ütles, et tehnika tootmine ei kata täna kuidagi kulu, rääkimata vajadustest.
https://www.err.ee/1609036721/terras-kui-usa-ei-otsusta-et-ukraina-peab-voitma-siis-jaab-soda-vinduma
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2023 18:16:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Russia says all ships sailing in the Black Sea to Ukrainian ports will be considered as potential carriers of military cargo beginning in midnight tonight

Russia Defense Ministry;

• The flag countries of such vessels will be considered involved in the Ukrainian conflict on the side of the Kyiv

•A number of sea areas in the northwestern and southeastern parts of the international waters of the Black Sea declared temporarily dangerous for navigation.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.07.2023 18:30:03 vasta tsitaadiga

Tiblade ülbusel pole piire, vastikud olendid thumbs_down.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2023 18:42:44 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
tsitaat:
Russia says all ships sailing in the Black Sea to Ukrainian ports will be considered as potential carriers of military cargo beginning in midnight tonight

Russia Defense Ministry;

• The flag countries of such vessels will be considered involved in the Ukrainian conflict on the side of the Kyiv

•A number of sea areas in the northwestern and southeastern parts of the international waters of the Black Sea declared temporarily dangerous for navigation.

Pange tähele, et pole kirjas, et mis nende laevadega juhtub kes oma nina sinna pistavad. Sest peale Moskva allveelaevaks muutmist ei julge venelased ise sinna laevadega minna. Ainult tiibrakettide ja ehk ka lennukitega/droonidega kaugemalt rünnata aga need rünnakud on fikseeritud, mitte liikuvate sihtmärkide vastu. Nüüd tahaks pulli pärast näha kuidas Türgi sõjalaev Odessa sadamasse seilab, et vene järjekordset bluffi purustada icon_lol.gif thumbs_up.gif

Millest me siin räägime - alles see nädal seilas ümber Krimmi poolsaare neli Ukraina pealveedrooni mida venemaa kas ei märganud või ei suutnud maha võtta.
Ja nüüd nad ähvardavad palju kaugemal läänes maosaarest mööda sõitvaid laevu? LOL.


viimati muutis Tomorrow 19.07.2023 18:44:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.07.2023 18:44:32 vasta tsitaadiga

Pole kindel, et see Erdogan oma nina üldse kuhugi pistab. Tiblad võivad neile ju ka kullas maksta...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 19.07.2023 19:06:22 vasta tsitaadiga

https://maailm.postimees.ee/7817822/kohtuveskid-jahvatavad-venemaal-moistetakse-suudi-100-desertoori-nadalas
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2023 06:06:45 vasta tsitaadiga

Protestijad tungisid Bagdadis Iraagis Rootsi saatkonda.
Meeleavaldajad süütasid hoone kohaliku aja järgi neljapäeva varahommikul.

Põhja - Norras ja Põhja - Soomes möllab linnugripp. Taevast sajab surnud linde, tuhandeid...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2023 09:43:29 vasta tsitaadiga

Valgevene Punane Rist teatas avalikult, et osaleb aktiivselt Ukraina laste küüditamises
https://www.delfi.ee/artikkel/120218024/valgevene-punane-rist-teatas-avalikult-et-osaleb-aktiivselt-ukraina-laste-kuuditamises

tsitaat:
Rahvusvaheline Punase Risti ja Punase Poolkuu föderatsioon, mis ühendab 191 riigi organisatsioone, teatas, et võttis Valgevene Punase Ristiga ühendust, et väljendada „sügavat muret“ ja soovitada igasugune selline tegevus edaspidi lõpetada.

Jah sest sellest on alati kasu icon_rolleyes.gif
tsitaat:
Šavtsov ütles, et teeb koostööd riigi toetatud heategevusorganisatsiooniga, et „panna lapsed unustama sõjaõudusi ja et nad saaksid lihtsalt puhata ja tunda, et on olemas õnnesaar“.

Võibolla kui Venemaa lõpetaks õigustamata agressiooni tsiviilelanike vastu saaksid need samad lapsed oma kodus "puhata" ja "tunda õnne". Selle asemel pommitab Venemaa nende linnad segamini ja siis küüditab lapsed Valgevenesse kus nad peaksid siis saama "puhata" ja "tunda õnnesaart".
Vene loogika on ikka imestamapanev.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2023 11:58:52 vasta tsitaadiga

https://www.pravda.com.ua/eng/news/2023/07/19/7412066/

tsitaat:

The port terminal that suffered the most from the Russian terror last night had 60,000 tons of agricultural products stored in it, which were intended to be shipped to China.



Terroristidel ei lähe vist hästi see terror, pikas plaanis.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.07.2023 12:16:41 vasta tsitaadiga

„Krimmis asub 150 statsionaarset sõjaväeobjekti. Kogu rindel on venelastel umbes 250–300 statsionaarset sõjaväeobjekti. Meile üle antud Storm Shadow ja SCALPi rakettide arvust ei piisa, et hävitada venelaste rinnet varustavaid tarneahelaid,“ ütleb militaarekspert Roman Svitan Fortele.
https://forte.delfi.ee/artikkel/120217923/ukraina-militaarekspert-kui-bidenile-praegu-kovasti-survet-avaldada-siis-saaks-soja-kolme-kuuga-lopetada
Prantsalased on andnud 40 tk icon_lol.gif
Sakslane ei anna midagi...USA atacms ei anta...
Kõlab nagu räige molutamine
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2023 12:21:07 vasta tsitaadiga

Samas tundub, et laskemoona vahesus on teinud ukrainlasi vaga efektiivseks ja tapseks.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 20.07.2023 13:04:32 vasta tsitaadiga

Mul on selline ebapopulaarne arvmus, et tegelikult on Ukrainal ikkagi halvasti selle vasturünnakuga. Ca 2 kuud on Ukrainlased päris korralikult pingutatud, osades kohtades edu ka edu saavutanud aga mitte kusagil ei ole jõutud veel päriselt selle venelaste kaitseliinini. (draakonihambad, miiniväljad, kaitsevallid). Ka ei ole ühtegi asulat minuarust suve algusest saadik tagasi saadud. Parim progress tundub, et on Bahmuti all Klishchiivka ümber ja seal hakkab midagi kooruma.

Kindlasti ei ole ka vaid rinde hoidmine Ukrainlastele lihtne. Panustaksin, et enne kukub venemaa siseriiklikult kokku kui Ukrainlased Melitopolini või Azovi mereni jõuavad oma maad vabastada.
Kahju.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.07.2023 13:25:28 vasta tsitaadiga

Raha liigub lihtsalt ringiga. Kui Basf teeb Hiina tehase, siis on see sigadus (ometi on teada, et gaasi ja naftat vaja) thumbs_down.gif
Ka pärast Krimmi ju tegutsesid suurriigid veel usinamalt tiblariigis, et jätta ära väiksed vahendajad ja teha tehas otse Venemaale.
//
Azovi mereni jõudmine on pigem muinasjutt 2023
Kui miinitõrjet on 15% küsitust, siis saabki mina peale nõnda nagu see 6-10 tanki/soomuki külakuhi tekkis ehk ei midagi erinevat tibladest (meeskond jääb ellu on siiski erinevus)
Konsentreeritud aladel suudab ka tibla siiski mingit efektiivsust näidata.
Kardetavasti suudetakse ka Lancetit piisavalt toota
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2023 14:14:34 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
https://www.pravda.com.ua/eng/news/2023/07/19/7412066/

tsitaat:

The port terminal that suffered the most from the Russian terror last night had 60,000 tons of agricultural products stored in it, which were intended to be shipped to China.



Terroristidel ei lähe vist hästi see terror, pikas plaanis.

tsitaat:
Odessa oblasti sõjaadministratsiooni juht Oleh Kiper teatas, et Vene rünnakus sai kahjustada ka Hiina peakonsulaadi hoone Odessas.

Topeltlaks oma "igavesele" liitlasele icon_lol.gif
-Koppel- kirjutas:
Mul on selline ebapopulaarne arvmus, et tegelikult on Ukrainal ikkagi halvasti selle vasturünnakuga. Ca 2 kuud on Ukrainlased päris korralikult pingutatud, osades kohtades edu ka edu saavutanud aga mitte kusagil ei ole jõutud veel päriselt selle venelaste kaitseliinini.

Kaua läks Hersoni vabastamisega eelmine aasta? Vastus on ~kolm kuud umbes ja see oli palju väiksem territoorium kus venelaste kaitse ei olnud nii tugev ja logistika oli tugevalt häiritud Denepri ületuse probleemide tõttu.
Ukraina on edenenud ~4km Aasovi mere suunas ja läbida jääb veel ~90km.
Seda tingimustes kus enamus pealetungijõudu seisab reservis. Pakun, et ootavad kui kuskil tekib ootamatu läbimurre, siis lendavad sinna massiga peale.

Seega ma ei nimetaks seda isegi veel õigeks pealetungiks.
Ja vaata kaua venelastel läks Bahmuti vallutamiseks. Terve talve mässasid seal ja kevad veel otsa. Ja see on üks linn.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2023 15:10:28 vasta tsitaadiga

Nägin kuskil kokkuvõtet, et Ukraina on 1 kuuga vabastanud rohkem pinda kui venemaa suutis 1 aastaga hõivata.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2023 15:28:40 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
Mul on selline ebapopulaarne arvmus, et tegelikult on Ukrainal ikkagi halvasti selle vasturünnakuga. Ca 2 kuud on Ukrainlased päris korralikult pingutatud, osades kohtades edu ka edu saavutanud aga mitte kusagil ei ole jõutud veel päriselt selle venelaste kaitseliinini. (draakonihambad, miiniväljad, kaitsevallid). Ka ei ole ühtegi asulat minuarust suve algusest saadik tagasi saadud. Parim progress tundub, et on Bahmuti all Klishchiivka ümber ja seal hakkab midagi kooruma.

Kindlasti ei ole ka vaid rinde hoidmine Ukrainlastele lihtne. Panustaksin, et enne kukub venemaa siseriiklikult kokku kui Ukrainlased Melitopolini või Azovi mereni jõuavad oma maad vabastada.
Kahju.

Eeldan, et Ukrainale on oma mehed loetud ja hinnalised, selleparast lahebki aeglaselt. Miinivaljadest on vaja kuidagi turvalisem tee labi leida.
Lisaks, on korduvalt kuulda olnud, et enne ei minda suuemale runnakule kui tiblade varustusteed on havitatud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2023 15:32:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ukraine's Defence Ministry says that it may consider all ships travelling to Russian and Ukrainian ports occupied by Russia as potential carriers of military cargoes from midnight on July 21 "with all the associated risks"

Ukraine's defence ministry adds that navigation in the areas of the North-Eastern part of the Black Sea and the Kerch-Yenikal Strait is prohibited from 05:00 on July 20

https://twitter.com/Faytuks/status/1682003751454875648
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 20.07.2023 15:36:27 vasta tsitaadiga

Üsna asjalik kommentaar Ben Hodges'ilt.
Südamest loodan, et tema hinnang peab paika.

Link
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2023 17:02:13 vasta tsitaadiga

Ukrainlastel pole seda luksust kahuriliha lihtsalt rindele saata, selleparast laheb ka aeglaselt, sissetungija tuleb tagasi luua hasti labimoeldud taktika ja kavalusega, nad on ju vahemuses. Eks naeb, kuidas see valja tuleb neil.


euforia, see asjalik jah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2023 18:09:28 vasta tsitaadiga

https://twitter.com/CasualArtyFan/status/1682037019290255362

Starting with high explosives rounds, it’s quickly followed up at 0:25 by what appears to be U.S. DPICM.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2023 18:34:41 vasta tsitaadiga

-Koppel- ja lähebki kaua kuna õhus ei ole Ukrainal ilmselgelt ülekaalu ning lääne riigid ei julge seda ülekaalu kehtestada kuigi neil on võimekus olemas venelased õhus täiesti ära nullida. Sõda oleks juba läbi kui seda oleks tehtud aga ...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2023 21:09:00 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
https://twitter.com/CasualArtyFan/status/1682037019290255362

Starting with high explosives rounds, it’s quickly followed up at 0:25 by what appears to be U.S. DPICM.


Kaunis.

Lisaks pandi selle raames üks rõve troll (Misha in Donbass) kasti. https://twitter.com/nexta_tv/status/1681983138581323776

edit: https://twitter.com/NOELreports/status/1682013091955892224

Ukrainlased avaldasid video sellest hetkest mis eelnes tiblade Musta Mere laevastiku lipulaeva Moskva konverteerimisele alveelaevaks.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2023 21:37:53 vasta tsitaadiga

https://maailm.postimees.ee/7818519/briti-luurejuht-hiina-on-taiesti-kindlasti-vene-agressioonisoja-kaasosaline
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2023 21:40:55 vasta tsitaadiga

Varsti jälle sügis käes, maa mülgas, pommitatakse kevadeni ja jälle uue hooga.
Ei tule sel niipea lõppu kui just tiblastani juhtkonnas midagi ei muutu.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2023 13:50:12 vasta tsitaadiga

link :: Zelenski vallandas teda kritiseerinud suursaadiku Suurbritannias

tsitaat:
Overnight, a Kalibr cruise missile hit an agricultural enterprise in the Odesa region. As a result of the attack, 100 tons of peas and 20 tons of barley were destroyed.

.

tsitaat:

Russian President Vladimir Putin says that the West is stoking the “flames of war” by supporting Ukraine in its conflict with Russia, and that Western weapons supplied to Ukraine “burn well” on the battlefield.

Putin says the western part of Poland was a gift from Stalin to them, and that Russia will remind Poland of that.

https://twitter.com/Gerashchenko_en/status/1682338309106802690

Putin says the West plans to send Polish and Lithuanian fighters as 'meat' in Ukraine

"Unleashing aggression against Belarus will mean aggression against Russia, Moscow will respond with all available means", - Putin

Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2023 13:58:45 vasta tsitaadiga

Girkin is done: his wife announced on his Telegram channel that Girkin was arrested this morning with the accusation of extremism.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2023 14:11:10 vasta tsitaadiga

Girkin oli ju oma? Mingi Stalini moodi puhastus hakkab vist pihta. Tnx, Prigožin thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2023 14:12:00 vasta tsitaadiga

Girkin strelkov suht algusest kritiseerinud, imestan et pole veel aknast välja kukkunud.

viimati muutis KillFrenzy 21.07.2023 14:13:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2023 14:12:26 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, läks lappama vä? icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 354, 355, 356  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.