Miks osta odavat hiina saasta kui saab otse Iirimaalt läbi mõne vahendaja? Tootja saab mõelda edaspidi, näiteks, kas on vaja Kasahstani või Gruusiasse saata paarsada isendit mõnele värskele riiulifirmale.
Miks osta kallist lääne kaupa, kui kõlbab suvaline odav hiina rämps?
Sa ei saa aru.
Ta tahab Iirimaale kaubandusblokaadi.
Jah. Keelame ära mootorsae karbusside müügi kasahhi ja grussiasse!!!!!!
20k maksva drooni mõistes on see originaalkarburaator odav ja analoogi kasutamine oleks tarbetu risk. Eriti kui tootjad on valmis, tegelikult, vahendajate kaudu edasi müüma.
Sest kasahhid ja grusiinid tahavad just nüüd hirmsasti mudelhobilennunduse ja mootorsaagide remondiga tegelema hakata, onju.
viimati muutis anubis 18.07.2023 21:17:10, muudetud 1 kord
Vaatasin, AliExpress on neid "Made in Ireland" kirjadega mootorijuppe täis. Tegelik tootja on mingi "Kelkong".
Näide: https://a.aliexpress.com/_mPIIMt0
20k maksva drooni mõistes on see originaalkarburaator odav ja analoogi kasutamine oleks tarbetu risk. Eriti kui tootjad on valmis, tegelikult, vahendajate kaudu edasi müüma.
Sest kasahhid ja grusiinid tahavad just nüüd hirmsasti mudelhobilennunduse ja mootorsaagide remondiga tegelema hakata, onju.
Kle tölp, need jupid võivad vabalt olla hangitud enne "Suurt Isamaasõda". Võivad olla ka koopiad odavtootjalt. Kui ajunatukest kasutaksid, leiaksid veel legaalseid viise.
Su sõnavõtud kisuvad viimasel ajal kraavi poole. _________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Küsimus on puhtalt suures kasumis, nad teenivad selle äriga 10X rohkem kui tavaoludes.
Lahenduseks oleks transiidi keelamine ehk ükski kaup ei käi läbi Tiblariigi...paraku on ju kuhjaga kaupa mida võib müüa.
Uhuude erakonna seas populaarses A1000 ketis seni vene kaup müügis
//
Näiteks täna kahjumis ehituses ja eriti puiduväärindamises on siia suunas täpselt sama surve.
Asja häda ikka see, et Eesti on nüüd pommiauk.
Sisendhind, energia, intess 2% kõrgem kui mujal (firmadel kohati 6-8% kui üldse antakse)...
Ehk see pika sõja pauk veel tuleb... ja sealt ka huvi mööda hiilida
Sellel lennukivaruosade vahendusfirmal olid muidugi mega käibed ka, a'la 1.3M, sellega toidab raudselt kogu vene sõjatööstuse ära. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
In Odesa Oblast, 60,000 tons of grain were destroyed in the port of Chornomorsk as a result of Russian missile attack during the night of July 19, reported the press service of the Ministry of Agrarian Policy and Food of Ukraine.
Minister Mykola Solskyi noted that the grain destroyed by Russian strikes was supposed to be loaded onto a large-tonnage vessel and shipped through the grain corridor 60 days ago.
According to the official, the Russian attack also disabled a significant part of the grain export infrastructure of the Chornomorsk port. Experts forecast it will take at least a year to fully restore the facilities.
Russia says all ships sailing in the Black Sea to Ukrainian ports will be considered as potential carriers of military cargo beginning in midnight tonight
Russia Defense Ministry;
• The flag countries of such vessels will be considered involved in the Ukrainian conflict on the side of the Kyiv
•A number of sea areas in the northwestern and southeastern parts of the international waters of the Black Sea declared temporarily dangerous for navigation.
Russia says all ships sailing in the Black Sea to Ukrainian ports will be considered as potential carriers of military cargo beginning in midnight tonight
Russia Defense Ministry;
• The flag countries of such vessels will be considered involved in the Ukrainian conflict on the side of the Kyiv
•A number of sea areas in the northwestern and southeastern parts of the international waters of the Black Sea declared temporarily dangerous for navigation.
Pange tähele, et pole kirjas, et mis nende laevadega juhtub kes oma nina sinna pistavad. Sest peale Moskva allveelaevaks muutmist ei julge venelased ise sinna laevadega minna. Ainult tiibrakettide ja ehk ka lennukitega/droonidega kaugemalt rünnata aga need rünnakud on fikseeritud, mitte liikuvate sihtmärkide vastu. Nüüd tahaks pulli pärast näha kuidas Türgi sõjalaev Odessa sadamasse seilab, et vene järjekordset bluffi purustada
Millest me siin räägime - alles see nädal seilas ümber Krimmi poolsaare neli Ukraina pealveedrooni mida venemaa kas ei märganud või ei suutnud maha võtta.
Ja nüüd nad ähvardavad palju kaugemal läänes maosaarest mööda sõitvaid laevu? LOL.
viimati muutis Tomorrow 19.07.2023 18:44:35, muudetud 1 kord
Rahvusvaheline Punase Risti ja Punase Poolkuu föderatsioon, mis ühendab 191 riigi organisatsioone, teatas, et võttis Valgevene Punase Ristiga ühendust, et väljendada „sügavat muret“ ja soovitada igasugune selline tegevus edaspidi lõpetada.
Jah sest sellest on alati kasu
tsitaat:
Šavtsov ütles, et teeb koostööd riigi toetatud heategevusorganisatsiooniga, et „panna lapsed unustama sõjaõudusi ja et nad saaksid lihtsalt puhata ja tunda, et on olemas õnnesaar“.
Võibolla kui Venemaa lõpetaks õigustamata agressiooni tsiviilelanike vastu saaksid need samad lapsed oma kodus "puhata" ja "tunda õnne". Selle asemel pommitab Venemaa nende linnad segamini ja siis küüditab lapsed Valgevenesse kus nad peaksid siis saama "puhata" ja "tunda õnnesaart".
Vene loogika on ikka imestamapanev. _________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
The port terminal that suffered the most from the Russian terror last night had 60,000 tons of agricultural products stored in it, which were intended to be shipped to China.
Terroristidel ei lähe vist hästi see terror, pikas plaanis.
Mul on selline ebapopulaarne arvmus, et tegelikult on Ukrainal ikkagi halvasti selle vasturünnakuga. Ca 2 kuud on Ukrainlased päris korralikult pingutatud, osades kohtades edu ka edu saavutanud aga mitte kusagil ei ole jõutud veel päriselt selle venelaste kaitseliinini. (draakonihambad, miiniväljad, kaitsevallid). Ka ei ole ühtegi asulat minuarust suve algusest saadik tagasi saadud. Parim progress tundub, et on Bahmuti all Klishchiivka ümber ja seal hakkab midagi kooruma.
Kindlasti ei ole ka vaid rinde hoidmine Ukrainlastele lihtne. Panustaksin, et enne kukub venemaa siseriiklikult kokku kui Ukrainlased Melitopolini või Azovi mereni jõuavad oma maad vabastada.
Kahju.
Raha liigub lihtsalt ringiga. Kui Basf teeb Hiina tehase, siis on see sigadus (ometi on teada, et gaasi ja naftat vaja)
Ka pärast Krimmi ju tegutsesid suurriigid veel usinamalt tiblariigis, et jätta ära väiksed vahendajad ja teha tehas otse Venemaale.
//
Azovi mereni jõudmine on pigem muinasjutt 2023
Kui miinitõrjet on 15% küsitust, siis saabki mina peale nõnda nagu see 6-10 tanki/soomuki külakuhi tekkis ehk ei midagi erinevat tibladest (meeskond jääb ellu on siiski erinevus)
Konsentreeritud aladel suudab ka tibla siiski mingit efektiivsust näidata.
Kardetavasti suudetakse ka Lancetit piisavalt toota
The port terminal that suffered the most from the Russian terror last night had 60,000 tons of agricultural products stored in it, which were intended to be shipped to China.
Terroristidel ei lähe vist hästi see terror, pikas plaanis.
tsitaat:
Odessa oblasti sõjaadministratsiooni juht Oleh Kiper teatas, et Vene rünnakus sai kahjustada ka Hiina peakonsulaadi hoone Odessas.
Topeltlaks oma "igavesele" liitlasele
-Koppel- kirjutas:
Mul on selline ebapopulaarne arvmus, et tegelikult on Ukrainal ikkagi halvasti selle vasturünnakuga. Ca 2 kuud on Ukrainlased päris korralikult pingutatud, osades kohtades edu ka edu saavutanud aga mitte kusagil ei ole jõutud veel päriselt selle venelaste kaitseliinini.
Kaua läks Hersoni vabastamisega eelmine aasta? Vastus on ~kolm kuud umbes ja see oli palju väiksem territoorium kus venelaste kaitse ei olnud nii tugev ja logistika oli tugevalt häiritud Denepri ületuse probleemide tõttu.
Ukraina on edenenud ~4km Aasovi mere suunas ja läbida jääb veel ~90km.
Seda tingimustes kus enamus pealetungijõudu seisab reservis. Pakun, et ootavad kui kuskil tekib ootamatu läbimurre, siis lendavad sinna massiga peale.
Seega ma ei nimetaks seda isegi veel õigeks pealetungiks.
Ja vaata kaua venelastel läks Bahmuti vallutamiseks. Terve talve mässasid seal ja kevad veel otsa. Ja see on üks linn.
Mul on selline ebapopulaarne arvmus, et tegelikult on Ukrainal ikkagi halvasti selle vasturünnakuga. Ca 2 kuud on Ukrainlased päris korralikult pingutatud, osades kohtades edu ka edu saavutanud aga mitte kusagil ei ole jõutud veel päriselt selle venelaste kaitseliinini. (draakonihambad, miiniväljad, kaitsevallid). Ka ei ole ühtegi asulat minuarust suve algusest saadik tagasi saadud. Parim progress tundub, et on Bahmuti all Klishchiivka ümber ja seal hakkab midagi kooruma.
Kindlasti ei ole ka vaid rinde hoidmine Ukrainlastele lihtne. Panustaksin, et enne kukub venemaa siseriiklikult kokku kui Ukrainlased Melitopolini või Azovi mereni jõuavad oma maad vabastada.
Kahju.
Eeldan, et Ukrainale on oma mehed loetud ja hinnalised, selleparast lahebki aeglaselt. Miinivaljadest on vaja kuidagi turvalisem tee labi leida.
Lisaks, on korduvalt kuulda olnud, et enne ei minda suuemale runnakule kui tiblade varustusteed on havitatud.
Ukraine's Defence Ministry says that it may consider all ships travelling to Russian and Ukrainian ports occupied by Russia as potential carriers of military cargoes from midnight on July 21 "with all the associated risks"
Ukraine's defence ministry adds that navigation in the areas of the North-Eastern part of the Black Sea and the Kerch-Yenikal Strait is prohibited from 05:00 on July 20
Ukrainlastel pole seda luksust kahuriliha lihtsalt rindele saata, selleparast laheb ka aeglaselt, sissetungija tuleb tagasi luua hasti labimoeldud taktika ja kavalusega, nad on ju vahemuses. Eks naeb, kuidas see valja tuleb neil.
-Koppel- ja lähebki kaua kuna õhus ei ole Ukrainal ilmselgelt ülekaalu ning lääne riigid ei julge seda ülekaalu kehtestada kuigi neil on võimekus olemas venelased õhus täiesti ära nullida. Sõda oleks juba läbi kui seda oleks tehtud aga ...
Varsti jälle sügis käes, maa mülgas, pommitatakse kevadeni ja jälle uue hooga.
Ei tule sel niipea lõppu kui just tiblastani juhtkonnas midagi ei muutu.
Overnight, a Kalibr cruise missile hit an agricultural enterprise in the Odesa region. As a result of the attack, 100 tons of peas and 20 tons of barley were destroyed.
.
tsitaat:
Russian President Vladimir Putin says that the West is stoking the “flames of war” by supporting Ukraine in its conflict with Russia, and that Western weapons supplied to Ukraine “burn well” on the battlefield.
Putin says the western part of Poland was a gift from Stalin to them, and that Russia will remind Poland of that.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.