Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1125, 1126, 1127 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2023 16:12:16 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Etz kirjutas:
indrpo, lõke tuleb 4K's ka läbi brauseri icon_wink.gif

Vot sinnamaani ma ei jõudnud aga oletan, et selleks ei pea vist 4K monitor olema icon_smile.gif


Ei... 3440x1440 on see kuvapauk...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2023 16:13:35 vasta tsitaadiga

Võibolla ajan mingit täielikku jama, aga proovime.

Telia 20M ühendus optika otsas, teatavasti on seal ressurssi kuni gigasele ühendusele.

Olen märganud, et Telia digiboksidest Telia TV vaatamine ei avalda mõju üldisele internetikiirusele, kui teha kiirusetest arvutis või telefonis, tulemuseks on ikka 19-20M
Kui Telia Android digiboksis käivitada YouTube, siis see "hammustab" ära u 3-5M, nii, et kiirusetust näitab kiiruseks u 15-16M, Jupiter hammustab ära veel rohkem, kiirusetest näitab Jupiteri kasutuse ajal kiiruseks 6-7M

Kas sellest saab järeldada, et Telia TV poolt kasutatav andmevoog kompenseeritakse nö muu ressurssi arvelt, nii et muudele seadmetele jääb endiselt kätte 20M?

Kas sama asi toimub ka muude boksidega kui kasutada Telia TV äppi, või on see vaid Telia boksidega nii?

Ehk kui ma panen jooksma 2 Chromecast Google TV seadmes Telia äpi, kas muudele seadmetele jääb 20M alles või hammustatakse u 2*5M ära?

...ja nüüd tuleb vastus, et Telia bitrate ongi nii madal, et ei saagi andmekasutust olla icon_lol.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2023 16:18:01 vasta tsitaadiga

Bitrate tundub olevat sinna 15Mbit/s kanti...sel lõkkel, 4K's.
Pole üldsegi mitte paha...silmale tundub kah okei, isegi 55" 4K ekraanilt vaadates, nina vasta ekraani... thumbs_up.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2023 16:21:25 vasta tsitaadiga

raitm, icon_biggrin.gif väga hea küsimus aga sellest VLANist ja Multicastist on siin juba 15+ aastat vist räägitud.
Telia kaablil ja Telia ruuteriga ja Telia digiboksidega Arrised (kõik kanalid) ja Eesti põhikanalite osas ka Android boks näitavad sulle multicast striimi eraldi vlanist. Need ei kasuta internetti.
Kogu muu sisu on nagu internetist YT vaatamine. Ta ei hammusta midagi ära vaid kasutabki reaalselt internetti. Näiteks Go3 sisu jms.

Seega muud Android seadmed ja äpid ei tea VLANist midagi, ja kõik on OTT ehk OverTheTop teenus üle interneti.


viimati muutis indrpo 14.06.2023 16:22:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2023 16:21:36 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

Õhulahendused näevad HD versiooni.

kust see tuleb?
Vabalevist ka? icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2023 16:25:01 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
indrpo kirjutas:

Õhulahendused näevad HD versiooni.

kust see tuleb?
Vabalevist ka? icon_razz.gif


Vabalevi ei ole lahendus.. Lahendus on xG internet + tv seade.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vigurvänt
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2022




sõnum 17.06.2023 19:57:37 vasta tsitaadiga

Huvitab, kas kanalivahetuse kiirus sõltub ka digiboksist. VIP4302 näitab 2 sekundit musta ekraani, kui vahetada kanalit nooleklahviga. Numbriklahvi vajutamisel näitab alguses 2 s numbrit, seejärel 2 s musta ekraani ja siis tuleb pilt ette. Kuidas 5305 ja Android toimetavad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 17.06.2023 20:29:48 vasta tsitaadiga

vigurvänt kirjutas:
Huvitab, kas kanalivahetuse kiirus sõltub ka digiboksist. VIP4302 näitab 2 sekundit musta ekraani, kui vahetada kanalit nooleklahviga. Numbriklahvi vajutamisel näitab alguses 2 s numbrit, seejärel 2 s musta ekraani ja siis tuleb pilt ette. Kuidas 5305 ja Android toimetavad?

Bokside kohta ei oska vastata, aga MiTV 4K pulgaga on nii, et kui pikemalt mingit kanalit vaatad ning siis vahetad kanalit või lähed menüüsse, siis läheb ka umbes 2-3s enne kui midagi juhtuma hakkab. Kui aga järjest kanaleid vahetada, siis probleemi pole. Nagu magaja äratamine- ah, mis, kus? Ja alles siis hakkab liigutama. Kui aga kogu aeg käsklusi jagada, siis toimetab normaalselt.
Lisan veel, et ma ei kasuta Telia ruuterit. Kas võib see uimasuse põhjuseks olla, ei tea. Pole selle IT asjandusega nii kodus.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2023 21:09:23 vasta tsitaadiga

vigurvänt, nr klahviga peabki lisa viide olema, muidu 1 vajutades ei saaksi valida 11 või 111 kanalit.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vigurvänt
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2022




sõnum 17.06.2023 22:04:19 vasta tsitaadiga

Tänud. Mul tavaliselt pillub käivitamise ajal samuti musta ekraani korraks ette, vahel saab ka ilma selleta käima, ei teagi millest see sõltub. Üks boks on splitteritega pooleks jagatud kaabli otsas, teine TP-link switchi küljes, ühel teleril on CEC, teisel ei ole, mõlemad boksid käituvad vist samamoodi. Ruuteriks X2.

Niipalju veel täpsustuseks, et kanalivahetusel on kanali menüü nähtav ja heli olemas, ainult kanali pilt on 2 s must.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2023 22:16:01 vasta tsitaadiga

Kanali käivitumise kiirus sõltub nii striimist kui osaliselt rauast.
Multicast võtab niiehknaa 0-2 sek aega kuni kuvatakse striimi I frame ehk täiskaader. See sõltub sellest, mis hetkel kanal käivitada.
HLS (ott arrisel ja android äpid) mulle tundub, et sõltub rohkem rauast. Kui kiirelt suudetakse kanali buffer ette laadida.

Kõige nobedam tundub hetkel kõikidest seadmetest ja tehnoloogiatest selles osas olema Nvidia ShieldTV, teisel kohal on nii Telia Android kui ka Arris 5305. Aga ilmselt ei jää palju alla ka 4301 ja soodsamad android pulgad. nn. Väga vanad pulgad muidugi uimerdavad igas asendis.
Tuginen puhtalt kasutajakogemusele mitte tehnilistele teadmistele.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2023 18:56:21 vasta tsitaadiga

Mis see veebibrauseri pilt on H265?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 20.06.2023 03:04:35 vasta tsitaadiga

H264
Info TV3 kanalilt.

Video
ID                                       : 1000 (0x3E8)
Menu ID                                  : 1 (0x1)
Format                                   : AVC
Format/Info                              : Advanced Video Codec
Format profile                           : High@L3.2
Format settings                          : CABAC / 5 Ref Frames
Format settings, CABAC                   : Yes
Format settings, Reference frames        : 5 frames
Format settings, GOP                     : M=8, N=48
Codec ID                                 : 27
Duration                                 : 10 s 0 ms
Bit rate mode                            : Constant
Bit rate                                 : 4 000 kb/s
Width                                    : 1 280 pixels
Height                                   : 720 pixels
Display aspect ratio                     : 16:9
Frame rate                               : 50.000 FPS
Color space                              : YUV
Chroma subsampling                       : 4:2:0
Bit depth                                : 8 bits
Scan type                                : Progressive
Bits/(Pixel*Frame)                       : 0.087
Stream size                              : 4.62 MiB (95%)


Audio
ID                                       : 2000 (0x7D0)
Menu ID                                  : 1 (0x1)
Format                                   : AAC LC SBR PS
Format/Info                              : Advanced Audio Codec Low Complexity with Spectral Band Replication and Parametric Stereo
Commercial name                          : HE-AACv2
Format version                           : Version 2
Format settings                          : Implicit
Muxing mode                              : ADTS
Codec ID                                 : 15-2
Duration                                 : 10 s 26 ms
Bit rate mode                            : Variable
Channel(s)                               : 2 channels
Channel layout                           : C
Sampling rate                            : 48.0 kHz
Frame rate                               : 23.438 FPS (2048 SPF)
Compression mode                         : Lossy
Language                                 : Estonian

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 20.06.2023 07:08:01 vasta tsitaadiga

Kuidas Telias heli on?
tsitaat:
HE-AAC v2
HE-AAC v2 koodekit katsetati alguses DAB+ võrgus ja sellest loobuti kiirelt, kuna stereo oli väga ebamäärane, samuti heli kvaliteet ei kõlvanud kuhugi. Praegu HE-AAC v1 ja AAC LC.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2023 19:54:45 vasta tsitaadiga

Hmm huvitav... LG telkus läbi brauseri hääl on aga pilt must icon_rolleyes.gif Mõtlesin, et vb pilt siis H265 aga kui H264 siis nagu võiks pilt ka olemas olla icon_rolleyes.gif

E: TV3 pilt ongi androidi otsas pekkis? Pilt kakub, heli ka imelik... Kõik teised kanalid ok

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silts
HV vaatleja

liitunud: 27.09.2003




sõnum 25.06.2023 20:15:43 vasta tsitaadiga

arrisega ka tv 3 hakib,teised kanalid ok
_________________
oleks õng,läheks kalale aga jalgratast ei ole
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 26.06.2023 12:02:31 vasta tsitaadiga

Panete tähele lisaks sellele et helikoodek on HE-AAC v2, see on frameratega 23,438FPS, mitte 25/50FPS nagu video vajab. Suvised koolipoisid oskustööle pandud? Kollektiivne ärajoomine või veel midagi popimat...?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2023 12:07:13 vasta tsitaadiga

Ei pannud tähele... Box sellist infot ei jaga
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2023 12:34:54 vasta tsitaadiga

MIngi laupäev äkki korra vaatasin siis tundus et heli ei ole suuga syncis aga kuna sealt ei tule midagi siis rohkem ei ole TV3 peal peatunud.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2023 09:25:00 vasta tsitaadiga

link

lisandub HBO Max Originals
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kyami
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2020




sõnum 02.07.2023 12:07:59 vasta tsitaadiga

Tere,

viimasel ajal tuleb androidi mehikene telia tv äpil ette.

Android 9, Xiaomi MiTV4S.

Mõtlesin teleri OP süsteem on omadega läbi aga siis kõik muu töötab ainult TeliaTV kuvab rohelist mehikest (tagurpidi asendis üleval nurgas vasakul).

Aitab see kui ma sundpeatan äppi ja kõik taas korras.

PS: Ma loodan, et tugi varsti ei kao 9 pealt ära. Xiaomi on selline, kes telerite update ei taha teha icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.07.2023 08:37:04 vasta tsitaadiga

Andoid 9 on ka Elisa Elamus, nii et järelturgu ikka oleks icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2023 11:32:26 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Andoid 9 on ka Elisa Elamus, nii et järelturgu ikka oleks icon_lol.gif

Elisa tv äpp pole enam android 9 peal toetatud. Kustuta äpp ära ja uuesti installida ei saa läbi rakenduste poe. Õnneks uruaugu kaudu saab siiski paigaldada.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2023 14:04:02 vasta tsitaadiga

Nii kauaks seda pidu oligi. Seega digiboks endiselt odavam ja lollikindlam lahendus, kui just uut telekat ei taha osta.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2023 22:45:20 vasta tsitaadiga

Kui mul on arrise box ühes ja teises hdmis arc ressiiver, kas siis digiboxi sisse lülitamine paneks nii tv kui ressiiveri tööle? Pole selle Cec võimekusega kursis ja USA foorumites boxi ei kohta.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2023 22:49:55 vasta tsitaadiga

Pmst küll. Box saadab signaali TV-le, TV omakorda äratab ressiiveri.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allarkk
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2003




sõnum 06.07.2023 15:25:47 vasta tsitaadiga

Tere
millal telia tv äpp appletv boxi peale tuleb? Hädasti oleks vaja..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2023 15:32:14 vasta tsitaadiga

allarkk, ei tule kunagi, seda on siin mitu korda öeldud.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allarkk
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2003




sõnum 06.07.2023 15:47:41 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
allarkk, ei tule kunagi, seda on siin mitu korda öeldud.


miks nii ? Sorry pole väga tihe külastaja siin.

PS - telia enda hotline tüdrukud ei tea mis see apple tv box ongi, hakkavad appletv+ äppist rääkima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 06.07.2023 15:54:08 vasta tsitaadiga

pakuks et nõudlust oleks ikka väga minimaalselt. Ja miks peaks Telia helpdesk sellest üldse midagi teadma, tegu ei ole ju Telia tootega ega ka nende poolt toetatud tootega?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2023 21:26:19 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Nii kauaks seda pidu oligi. Seega digiboks endiselt odavam ja lollikindlam lahendus, kui just uut telekat ei taha osta.


Nii teleril kui digiboksil on mõlemal omad plussid-miinused. Digiboks tähendab, et pead leppima teenuspakkujapoolsete tingimustega sh nii tehniliste kui ka muude teenuse osutamiseks kehtestatud tingimustega. Teleri äpi või muu nutiseadme puhul aga peab ennekõike seade olema teenuspakkuja teenusega ühilduv. Samas kui digiboksi saab kasutada ainult konkreetse teenuspakkuja teenuse kasutamisel, siis teleri puhul sa ei ole nii jäigalt teenuspakkujaga seotud. Võid vahetada operaatorit, ühendada digiboksi, arvutit,mõnda muud välist seadet nagu nt Google Chrome jne. Teisisõnu, kui tahad teenuspakkujaga lepingut lõpetada siis väljaostetud seadme korral ei ole sul sellega enam midagi teha, pead maha müüma (üüriseadme saad muidugi tagastada), telekat saad aga muul viisil siiski kasutada isegi siis kui ära kolid, kus vana teenuspakkuja enam ei paku teenust või teenuspakkujat ise omal algatusel vahetada tahad.

AndroidTV nähtavasti on selline kahe otsaga asi. Tundub, et olen teadlikult teinud õige valiku, otsustades jätkuvalt WebOS'ga LG teleka kasuks. Mul on juba 2 kodumaist äppi aktiivselt kasutuses- Elisa Elamus ja ERR Jupiter. Ja pean ütlema, et raud määrab. Just sai ostetud uus 65" LED 2022 aasta mudel. Elamus toimetab palju nobedamalt, kanaliotsing töötab UQ79 seeria telekal kiiremini, kui vanema generatsiooni UM75-l. Julgen seda väita sest näen vahet oma silmaga. Teleri suurimaks miinuseks on aga asjaolu, et kui midagi juhtub siis parandus tänapäevaste telekate puhul on suhteliselt kulukas- odavam on uus telekas osta kuid see on siiski üsna suur väljaminek. Digiboks on selles mõttes loomulikult parem lahendus, kuid ilma telekata on ka digiboks kasutu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2023 20:29:45 vasta tsitaadiga

Päris huvitav. Elukaaslane soovib mingit sarja järgi vaadata, mis jookseb TV3 peal (mingi ukraina seep?) ja no sedasi stutterdab/hakib nii heli kui pilt.. Väidab, et pole esimene kord. On kellelgi veel mingit sellist jama telia tv'ga?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2023 20:43:46 vasta tsitaadiga

On ikka, tihti TV3 grupi kanalite väljastuse viga kõikidel operaatoritel. Oli hiljuti alles, sõltub mida ja ja millal järelvaatamisest vaadata, kui sisse tuli vigasena, siis on ka salvestus vigane.
Tehniliselt, kui live oli korras, siis on ka salvestus korras.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.07.2023 11:52:19 vasta tsitaadiga

Suurem mure, et paljudel saadetel need salvestused totaalselt valesti. Ehk lõikab eelnevale tugevalt sisse...Idee lapsele midagi mängima panna tundub üsna lootusetu thumbs_down.gif
Tundub tõsiselt mõistlikum panna mõni streaming keskkond arvutisse ja lasta neil sealt vaadata korrektselt.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2023 16:32:44 vasta tsitaadiga

Telekava paika pidamist ei saa paraku keegi peale kanali enda tagada.
Ainus mis on kindel AK algab kell 21.00 ja kui selle salvestuse käivitasin, siis 3 sekundit ja algas.
Ehk seda saaks teiste ärikanalite korral parandada ainult nii, et tädid istuvad keldris laua taha ja hakkavad "kääridega" lõikama. Kas see ka mõistlik, tasuv ja vajalik oleks, ei oska öelda.
Teisalt on ka Telia sisu striiming, kui vaadata muud sisu peale järelvaatamise telekanalitelt, siis seal on saadetel korrektne algus ja lõpp.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2023 13:25:07 vasta tsitaadiga

See TV3 kunagi korras ka üldse on? icon_lol.gif Nii harva kui vaatan siis koguaeg mingi jura.
Eelmine kord hakkis mis jube, sedapuhkus on heli syncist väljas icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2023 14:15:47 vasta tsitaadiga

Heh, ei saanud digiboxi tööle lampi, et interneti pole. Tõstin korra vlan 4 tagant välja tavalise neti taha ja siis tagasi ja hakkas tööle uuesti. Väga imelik, vb keegi veel strugglib.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2023 21:24:40 vasta tsitaadiga

Hokilitri toiteplokk lakkas toimimast, 0V annab ots. Kas neid on eraldi ka veel saada voi boks kaenlasse, esindusse ja uus boks vastu? Rendiboks siis.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2023 21:51:14 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Hokilitri toiteplokk lakkas toimimast, 0V annab ots. Kas neid on eraldi ka veel saada voi boks kaenlasse, esindusse ja uus boks vastu? Rendiboks siis.


Sinna käib vana kandilise motorola adapter. Neid maha kantud kümneid tuhandeid, keegi kindlasit nõus tasuta ka loovutama, saab kola vähemaks.

https://pood.telia.ee/digiboksi-kaablid-ja-adapterid/toiteadapter-Motorola-VIP1003-digiboksile-must/572572-001-00

Sellega seoses tuli irvitav betajänes meelde.

Betamax kirjutas:
Tõsijutt. Nagu Motorolagagi. Lihtsalt tõmbavad juhtme seinast. Samas millegipärast nad endiselt müüvad oma poes Motorolale vooluadapterit icon_eek.gif icon_lol.gif


Betamax kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Sa oled ikka täielikult jänestunud. doh.gif

Misasja? Vaata ise kodulehele - müüvad surnud hobusele sadulat.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
humanoid
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2013




sõnum 09.07.2023 23:04:32 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
On ikka, tihti TV3 grupi kanalite väljastuse viga kõikidel operaatoritel. Oli hiljuti alles, sõltub mida ja ja millal järelvaatamisest vaadata, kui sisse tuli vigasena, siis on ka salvestus vigane.
Tehniliselt, kui live oli korras, siis on ka salvestus korras.

Nii on. Go3 kanalite jama tavaline. Tv3 Sport ja NBA järelvaatamine peale live oli probleemne. Kõikide mängude järelvaatamine jamas. Pilt hakkis jäi seisma ,siis jooksis heli sünkroonist välja.Läksid salvestusest välja ja uuest sisse siis läks heli tagasi sünkrooni.
Andsin teada teliale ja probleem lahendati, aga viga oli go3s. Hea meel on sellest, et telia tegeleb probleemiga ja tahab asja lahendada. Respekt !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2023 13:40:32 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
olafsand kirjutas:
Hokilitri toiteplokk lakkas toimimast, 0V annab ots. Kas neid on eraldi ka veel saada voi boks kaenlasse, esindusse ja uus boks vastu? Rendiboks siis.


Sinna käib vana kandilise motorola adapter. Neid maha kantud kümneid tuhandeid, keegi kindlasit nõus tasuta ka loovutama, saab kola vähemaks.

https://pood.telia.ee/digiboksi-kaablid-ja-adapterid/toiteadapter-Motorola-VIP1003-digiboksile-must/572572-001-00

Sellega seoses tuli irvitav betajänes meelde.

Betamax kirjutas:
Tõsijutt. Nagu Motorolagagi. Lihtsalt tõmbavad juhtme seinast. Samas millegipärast nad endiselt müüvad oma poes Motorolale vooluadapterit icon_eek.gif icon_lol.gif


Betamax kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Sa oled ikka täielikult jänestunud. doh.gif

Misasja? Vaata ise kodulehele - müüvad surnud hobusele sadulat.

Jah. Kodulehel endiselt kirjas, et toiteblokk Motorola VIP1003 digiboksile. Tavakasutaja vaatab ja imestab.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2023 14:08:15 vasta tsitaadiga

Äkki ongi tegemist toiteblokiga? Et blokeerib Motorolal toite? Et inimesed seda kogemata kasutada ei üritaks.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2023 14:18:16 vasta tsitaadiga

10€ eest ei raatsita isegi toitejuhet kaasa panna blokile.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 10.07.2023 14:19:32 vasta tsitaadiga

ni ongi efektiivne blokeerida
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2023 15:01:59 vasta tsitaadiga

Huvitav, kes keegi neid saadete kirjeldusi üldse üle vaatab.
TV3 sport Wimbledoni oma on:
tsitaat:
The 2019 Wimbledon Championships is a Grand Slam tennis tournament that is scheduled to take place at the All England Lawn Tennis and Croquet Club in Wimbledon, London, United Kingdom. Novak Djokovic and Angelique Kerber are the defending champions in the single competitions.

Vahepeal on juba aasta 2023 saabunud ja Kerber üldse sellel hooajal ei mängi.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2023 10:11:26 vasta tsitaadiga

Kas Telias kunagi normaalne saatkava üldse on olnud?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2023 10:24:09 vasta tsitaadiga

Siin ju sada korda räägitud, et Telia ei paku saatekava. See et TeliaTV saatekava näitab, on puhas juhus.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 11.07.2023 10:30:13 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Siin ju sada korda räägitud, et Telia ei paku saatekava. See et TeliaTV saatekava näitab, on puhas juhus.

Mhmh. Samamoodi ei paku Telia subtiitreid, heli ega pildikvaliteeti, kõik mis on, on puhas juhus ja sisuliselt vastutulek kliendile icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2023 12:23:29 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2023 13:23:27 vasta tsitaadiga

Nad võiks jah millelegi kasumlikumale keskenduda ja TV ning kaabliinterneti pakkumise ära lõpetada. Ega keegi nendest ju puudust ei tunneks... icon_lol.gif /s
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1125, 1126, 1127 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.