|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
14.06.2023 16:12:16
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
indrpo, lõke tuleb 4K's ka läbi brauseri  |
Vot sinnamaani ma ei jõudnud aga oletan, et selleks ei pea vist 4K monitor olema  |
Ei... 3440x1440 on see kuvapauk...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitm
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005
|
14.06.2023 16:13:35
|
|
|
Võibolla ajan mingit täielikku jama, aga proovime.
Telia 20M ühendus optika otsas, teatavasti on seal ressurssi kuni gigasele ühendusele.
Olen märganud, et Telia digiboksidest Telia TV vaatamine ei avalda mõju üldisele internetikiirusele, kui teha kiirusetest arvutis või telefonis, tulemuseks on ikka 19-20M
Kui Telia Android digiboksis käivitada YouTube, siis see "hammustab" ära u 3-5M, nii, et kiirusetust näitab kiiruseks u 15-16M, Jupiter hammustab ära veel rohkem, kiirusetest näitab Jupiteri kasutuse ajal kiiruseks 6-7M
Kas sellest saab järeldada, et Telia TV poolt kasutatav andmevoog kompenseeritakse nö muu ressurssi arvelt, nii et muudele seadmetele jääb endiselt kätte 20M?
Kas sama asi toimub ka muude boksidega kui kasutada Telia TV äppi, või on see vaid Telia boksidega nii?
Ehk kui ma panen jooksma 2 Chromecast Google TV seadmes Telia äpi, kas muudele seadmetele jääb 20M alles või hammustatakse u 2*5M ära?
...ja nüüd tuleb vastus, et Telia bitrate ongi nii madal, et ei saagi andmekasutust olla
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
14.06.2023 16:18:01
|
|
|
Bitrate tundub olevat sinna 15Mbit/s kanti...sel lõkkel, 4K's.
Pole üldsegi mitte paha...silmale tundub kah okei, isegi 55" 4K ekraanilt vaadates, nina vasta ekraani...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.06.2023 16:21:25
|
|
|
raitm, väga hea küsimus aga sellest VLANist ja Multicastist on siin juba 15+ aastat vist räägitud.
Telia kaablil ja Telia ruuteriga ja Telia digiboksidega Arrised (kõik kanalid) ja Eesti põhikanalite osas ka Android boks näitavad sulle multicast striimi eraldi vlanist. Need ei kasuta internetti.
Kogu muu sisu on nagu internetist YT vaatamine. Ta ei hammusta midagi ära vaid kasutabki reaalselt internetti. Näiteks Go3 sisu jms.
Seega muud Android seadmed ja äpid ei tea VLANist midagi, ja kõik on OTT ehk OverTheTop teenus üle interneti.
viimati muutis indrpo 14.06.2023 16:22:46, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
14.06.2023 16:21:36
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Õhulahendused näevad HD versiooni. |
kust see tuleb?
Vabalevist ka?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.06.2023 16:25:01
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
Õhulahendused näevad HD versiooni. |
kust see tuleb?
Vabalevist ka?  |
Vabalevi ei ole lahendus.. Lahendus on xG internet + tv seade.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vigurvänt
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2022
|
17.06.2023 19:57:37
|
|
|
| Huvitab, kas kanalivahetuse kiirus sõltub ka digiboksist. VIP4302 näitab 2 sekundit musta ekraani, kui vahetada kanalit nooleklahviga. Numbriklahvi vajutamisel näitab alguses 2 s numbrit, seejärel 2 s musta ekraani ja siis tuleb pilt ette. Kuidas 5305 ja Android toimetavad?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
santiim
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2011
|
17.06.2023 20:29:48
|
|
|
| vigurvänt kirjutas: |
| Huvitab, kas kanalivahetuse kiirus sõltub ka digiboksist. VIP4302 näitab 2 sekundit musta ekraani, kui vahetada kanalit nooleklahviga. Numbriklahvi vajutamisel näitab alguses 2 s numbrit, seejärel 2 s musta ekraani ja siis tuleb pilt ette. Kuidas 5305 ja Android toimetavad? |
Bokside kohta ei oska vastata, aga MiTV 4K pulgaga on nii, et kui pikemalt mingit kanalit vaatad ning siis vahetad kanalit või lähed menüüsse, siis läheb ka umbes 2-3s enne kui midagi juhtuma hakkab. Kui aga järjest kanaleid vahetada, siis probleemi pole. Nagu magaja äratamine- ah, mis, kus? Ja alles siis hakkab liigutama. Kui aga kogu aeg käsklusi jagada, siis toimetab normaalselt.
Lisan veel, et ma ei kasuta Telia ruuterit. Kas võib see uimasuse põhjuseks olla, ei tea. Pole selle IT asjandusega nii kodus.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
17.06.2023 21:09:23
|
|
|
| vigurvänt, nr klahviga peabki lisa viide olema, muidu 1 vajutades ei saaksi valida 11 või 111 kanalit.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vigurvänt
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2022
|
17.06.2023 22:04:19
|
|
|
Tänud. Mul tavaliselt pillub käivitamise ajal samuti musta ekraani korraks ette, vahel saab ka ilma selleta käima, ei teagi millest see sõltub. Üks boks on splitteritega pooleks jagatud kaabli otsas, teine TP-link switchi küljes, ühel teleril on CEC, teisel ei ole, mõlemad boksid käituvad vist samamoodi. Ruuteriks X2.
Niipalju veel täpsustuseks, et kanalivahetusel on kanali menüü nähtav ja heli olemas, ainult kanali pilt on 2 s must.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
17.06.2023 22:16:01
|
|
|
Kanali käivitumise kiirus sõltub nii striimist kui osaliselt rauast.
Multicast võtab niiehknaa 0-2 sek aega kuni kuvatakse striimi I frame ehk täiskaader. See sõltub sellest, mis hetkel kanal käivitada.
HLS (ott arrisel ja android äpid) mulle tundub, et sõltub rohkem rauast. Kui kiirelt suudetakse kanali buffer ette laadida.
Kõige nobedam tundub hetkel kõikidest seadmetest ja tehnoloogiatest selles osas olema Nvidia ShieldTV, teisel kohal on nii Telia Android kui ka Arris 5305. Aga ilmselt ei jää palju alla ka 4301 ja soodsamad android pulgad. nn. Väga vanad pulgad muidugi uimerdavad igas asendis.
Tuginen puhtalt kasutajakogemusele mitte tehnilistele teadmistele.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
19.06.2023 18:56:21
|
|
|
Mis see veebibrauseri pilt on H265?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
20.06.2023 03:04:35
|
|
|
H264
Info TV3 kanalilt.
Video
ID : 1000 (0x3E8)
Menu ID : 1 (0x1)
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : High@L3.2
Format settings : CABAC / 5 Ref Frames
Format settings, CABAC : Yes
Format settings, Reference frames : 5 frames
Format settings, GOP : M=8, N=48
Codec ID : 27
Duration : 10 s 0 ms
Bit rate mode : Constant
Bit rate : 4 000 kb/s
Width : 1 280 pixels
Height : 720 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate : 50.000 FPS
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.087
Stream size : 4.62 MiB (95%) |
Audio
ID : 2000 (0x7D0)
Menu ID : 1 (0x1)
Format : AAC LC SBR PS
Format/Info : Advanced Audio Codec Low Complexity with Spectral Band Replication and Parametric Stereo
Commercial name : HE-AACv2
Format version : Version 2
Format settings : Implicit
Muxing mode : ADTS
Codec ID : 15-2
Duration : 10 s 26 ms
Bit rate mode : Variable
Channel(s) : 2 channels
Channel layout : C
Sampling rate : 48.0 kHz
Frame rate : 23.438 FPS (2048 SPF)
Compression mode : Lossy
Language : Estonian |
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
20.06.2023 07:08:01
|
|
|
| Kuidas Telias heli on?
HE-AAC v2 koodekit katsetati alguses DAB+ võrgus ja sellest loobuti kiirelt, kuna stereo oli väga ebamäärane, samuti heli kvaliteet ei kõlvanud kuhugi. Praegu HE-AAC v1 ja AAC LC.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
25.06.2023 19:54:45
|
|
|
Hmm huvitav... LG telkus läbi brauseri hääl on aga pilt must Mõtlesin, et vb pilt siis H265 aga kui H264 siis nagu võiks pilt ka olemas olla
E: TV3 pilt ongi androidi otsas pekkis? Pilt kakub, heli ka imelik... Kõik teised kanalid ok
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silts
HV vaatleja
liitunud: 27.09.2003
|
25.06.2023 20:15:43
|
|
|
arrisega ka tv 3 hakib,teised kanalid ok
_________________ oleks õng,läheks kalale aga jalgratast ei ole |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
26.06.2023 12:02:31
|
|
|
| Panete tähele lisaks sellele et helikoodek on HE-AAC v2, see on frameratega 23,438FPS, mitte 25/50FPS nagu video vajab. Suvised koolipoisid oskustööle pandud? Kollektiivne ärajoomine või veel midagi popimat...?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.06.2023 12:07:13
|
|
|
Ei pannud tähele... Box sellist infot ei jaga
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
26.06.2023 12:34:54
|
|
|
| MIngi laupäev äkki korra vaatasin siis tundus et heli ei ole suuga syncis aga kuna sealt ei tule midagi siis rohkem ei ole TV3 peal peatunud.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.07.2023 09:25:00
|
|
|
link
lisandub HBO Max Originals
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kyami
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2020
|
02.07.2023 12:07:59
|
|
|
Tere,
viimasel ajal tuleb androidi mehikene telia tv äpil ette.
Android 9, Xiaomi MiTV4S.
Mõtlesin teleri OP süsteem on omadega läbi aga siis kõik muu töötab ainult TeliaTV kuvab rohelist mehikest (tagurpidi asendis üleval nurgas vasakul).
Aitab see kui ma sundpeatan äppi ja kõik taas korras.
PS: Ma loodan, et tugi varsti ei kao 9 pealt ära. Xiaomi on selline, kes telerite update ei taha teha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
04.07.2023 08:37:04
|
|
|
Andoid 9 on ka Elisa Elamus, nii et järelturgu ikka oleks
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
04.07.2023 11:32:26
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Andoid 9 on ka Elisa Elamus, nii et järelturgu ikka oleks  |
Elisa tv äpp pole enam android 9 peal toetatud. Kustuta äpp ära ja uuesti installida ei saa läbi rakenduste poe. Õnneks uruaugu kaudu saab siiski paigaldada.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
04.07.2023 22:45:20
|
|
|
Kui mul on arrise box ühes ja teises hdmis arc ressiiver, kas siis digiboxi sisse lülitamine paneks nii tv kui ressiiveri tööle? Pole selle Cec võimekusega kursis ja USA foorumites boxi ei kohta.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
04.07.2023 22:49:55
|
|
|
Pmst küll. Box saadab signaali TV-le, TV omakorda äratab ressiiveri.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allarkk
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2003
|
06.07.2023 15:25:47
|
|
|
Tere
millal telia tv äpp appletv boxi peale tuleb? Hädasti oleks vaja..
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
06.07.2023 15:32:14
|
|
|
| allarkk, ei tule kunagi, seda on siin mitu korda öeldud.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allarkk
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2003
|
06.07.2023 15:47:41
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| allarkk, ei tule kunagi, seda on siin mitu korda öeldud. |
miks nii ? Sorry pole väga tihe külastaja siin.
PS - telia enda hotline tüdrukud ei tea mis see apple tv box ongi, hakkavad appletv+ äppist rääkima
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
06.07.2023 15:54:08
|
|
|
| pakuks et nõudlust oleks ikka väga minimaalselt. Ja miks peaks Telia helpdesk sellest üldse midagi teadma, tegu ei ole ju Telia tootega ega ka nende poolt toetatud tootega?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021

|
06.07.2023 21:26:19
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Nii kauaks seda pidu oligi. Seega digiboks endiselt odavam ja lollikindlam lahendus, kui just uut telekat ei taha osta. |
Nii teleril kui digiboksil on mõlemal omad plussid-miinused. Digiboks tähendab, et pead leppima teenuspakkujapoolsete tingimustega sh nii tehniliste kui ka muude teenuse osutamiseks kehtestatud tingimustega. Teleri äpi või muu nutiseadme puhul aga peab ennekõike seade olema teenuspakkuja teenusega ühilduv. Samas kui digiboksi saab kasutada ainult konkreetse teenuspakkuja teenuse kasutamisel, siis teleri puhul sa ei ole nii jäigalt teenuspakkujaga seotud. Võid vahetada operaatorit, ühendada digiboksi, arvutit,mõnda muud välist seadet nagu nt Google Chrome jne. Teisisõnu, kui tahad teenuspakkujaga lepingut lõpetada siis väljaostetud seadme korral ei ole sul sellega enam midagi teha, pead maha müüma (üüriseadme saad muidugi tagastada), telekat saad aga muul viisil siiski kasutada isegi siis kui ära kolid, kus vana teenuspakkuja enam ei paku teenust või teenuspakkujat ise omal algatusel vahetada tahad.
AndroidTV nähtavasti on selline kahe otsaga asi. Tundub, et olen teadlikult teinud õige valiku, otsustades jätkuvalt WebOS'ga LG teleka kasuks. Mul on juba 2 kodumaist äppi aktiivselt kasutuses- Elisa Elamus ja ERR Jupiter. Ja pean ütlema, et raud määrab. Just sai ostetud uus 65" LED 2022 aasta mudel. Elamus toimetab palju nobedamalt, kanaliotsing töötab UQ79 seeria telekal kiiremini, kui vanema generatsiooni UM75-l. Julgen seda väita sest näen vahet oma silmaga. Teleri suurimaks miinuseks on aga asjaolu, et kui midagi juhtub siis parandus tänapäevaste telekate puhul on suhteliselt kulukas- odavam on uus telekas osta kuid see on siiski üsna suur väljaminek. Digiboks on selles mõttes loomulikult parem lahendus, kuid ilma telekata on ka digiboks kasutu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
07.07.2023 20:29:45
|
|
|
| Päris huvitav. Elukaaslane soovib mingit sarja järgi vaadata, mis jookseb TV3 peal (mingi ukraina seep?) ja no sedasi stutterdab/hakib nii heli kui pilt.. Väidab, et pole esimene kord. On kellelgi veel mingit sellist jama telia tv'ga?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
07.07.2023 20:43:46
|
|
|
On ikka, tihti TV3 grupi kanalite väljastuse viga kõikidel operaatoritel. Oli hiljuti alles, sõltub mida ja ja millal järelvaatamisest vaadata, kui sisse tuli vigasena, siis on ka salvestus vigane.
Tehniliselt, kui live oli korras, siis on ka salvestus korras.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
08.07.2023 11:52:19
|
|
|
Suurem mure, et paljudel saadetel need salvestused totaalselt valesti. Ehk lõikab eelnevale tugevalt sisse...Idee lapsele midagi mängima panna tundub üsna lootusetu
Tundub tõsiselt mõistlikum panna mõni streaming keskkond arvutisse ja lasta neil sealt vaadata korrektselt.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.07.2023 16:32:44
|
|
|
Telekava paika pidamist ei saa paraku keegi peale kanali enda tagada.
Ainus mis on kindel AK algab kell 21.00 ja kui selle salvestuse käivitasin, siis 3 sekundit ja algas.
Ehk seda saaks teiste ärikanalite korral parandada ainult nii, et tädid istuvad keldris laua taha ja hakkavad "kääridega" lõikama. Kas see ka mõistlik, tasuv ja vajalik oleks, ei oska öelda.
Teisalt on ka Telia sisu striiming, kui vaadata muud sisu peale järelvaatamise telekanalitelt, siis seal on saadetel korrektne algus ja lõpp.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
09.07.2023 13:25:07
|
|
|
See TV3 kunagi korras ka üldse on? Nii harva kui vaatan siis koguaeg mingi jura.
Eelmine kord hakkis mis jube, sedapuhkus on heli syncist väljas
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
09.07.2023 14:15:47
|
|
|
Heh, ei saanud digiboxi tööle lampi, et interneti pole. Tõstin korra vlan 4 tagant välja tavalise neti taha ja siis tagasi ja hakkas tööle uuesti. Väga imelik, vb keegi veel strugglib.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
09.07.2023 21:24:40
|
|
|
| Hokilitri toiteplokk lakkas toimimast, 0V annab ots. Kas neid on eraldi ka veel saada voi boks kaenlasse, esindusse ja uus boks vastu? Rendiboks siis.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
09.07.2023 21:51:14
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Hokilitri toiteplokk lakkas toimimast, 0V annab ots. Kas neid on eraldi ka veel saada voi boks kaenlasse, esindusse ja uus boks vastu? Rendiboks siis. |
Sinna käib vana kandilise motorola adapter. Neid maha kantud kümneid tuhandeid, keegi kindlasit nõus tasuta ka loovutama, saab kola vähemaks.
https://pood.telia.ee/digiboksi-kaablid-ja-adapterid/toiteadapter-Motorola-VIP1003-digiboksile-must/572572-001-00
Sellega seoses tuli irvitav betajänes meelde.
| Betamax kirjutas: |
Tõsijutt. Nagu Motorolagagi. Lihtsalt tõmbavad juhtme seinast. Samas millegipärast nad endiselt müüvad oma poes Motorolale vooluadapterit  |
| Betamax kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
Sa oled ikka täielikult jänestunud.  |
Misasja? Vaata ise kodulehele - müüvad surnud hobusele sadulat. |
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
humanoid
HV vaatleja
liitunud: 04.11.2013
|
09.07.2023 23:04:32
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
On ikka, tihti TV3 grupi kanalite väljastuse viga kõikidel operaatoritel. Oli hiljuti alles, sõltub mida ja ja millal järelvaatamisest vaadata, kui sisse tuli vigasena, siis on ka salvestus vigane.
Tehniliselt, kui live oli korras, siis on ka salvestus korras. |
Nii on. Go3 kanalite jama tavaline. Tv3 Sport ja NBA järelvaatamine peale live oli probleemne. Kõikide mängude järelvaatamine jamas. Pilt hakkis jäi seisma ,siis jooksis heli sünkroonist välja.Läksid salvestusest välja ja uuest sisse siis läks heli tagasi sünkrooni.
Andsin teada teliale ja probleem lahendati, aga viga oli go3s. Hea meel on sellest, et telia tegeleb probleemiga ja tahab asja lahendada. Respekt !
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
10.07.2023 13:40:32
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
| Hokilitri toiteplokk lakkas toimimast, 0V annab ots. Kas neid on eraldi ka veel saada voi boks kaenlasse, esindusse ja uus boks vastu? Rendiboks siis. |
Sinna käib vana kandilise motorola adapter. Neid maha kantud kümneid tuhandeid, keegi kindlasit nõus tasuta ka loovutama, saab kola vähemaks.
https://pood.telia.ee/digiboksi-kaablid-ja-adapterid/toiteadapter-Motorola-VIP1003-digiboksile-must/572572-001-00
Sellega seoses tuli irvitav betajänes meelde.
| Betamax kirjutas: |
Tõsijutt. Nagu Motorolagagi. Lihtsalt tõmbavad juhtme seinast. Samas millegipärast nad endiselt müüvad oma poes Motorolale vooluadapterit  |
| Betamax kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
Sa oled ikka täielikult jänestunud.  |
Misasja? Vaata ise kodulehele - müüvad surnud hobusele sadulat. |
|
Jah. Kodulehel endiselt kirjas, et toiteblokk Motorola VIP1003 digiboksile. Tavakasutaja vaatab ja imestab.
Spoiler 
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
10.07.2023 14:08:15
|
|
|
Äkki ongi tegemist toiteblokiga? Et blokeerib Motorolal toite? Et inimesed seda kogemata kasutada ei üritaks.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
10.07.2023 14:19:32
|
|
|
| ni ongi efektiivne blokeerida
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
10.07.2023 15:01:59
|
|
|
Huvitav, kes keegi neid saadete kirjeldusi üldse üle vaatab.
TV3 sport Wimbledoni oma on:
| tsitaat: |
| The 2019 Wimbledon Championships is a Grand Slam tennis tournament that is scheduled to take place at the All England Lawn Tennis and Croquet Club in Wimbledon, London, United Kingdom. Novak Djokovic and Angelique Kerber are the defending champions in the single competitions. |
Vahepeal on juba aasta 2023 saabunud ja Kerber üldse sellel hooajal ei mängi.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
11.07.2023 10:11:26
|
|
|
| Kas Telias kunagi normaalne saatkava üldse on olnud?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
11.07.2023 10:24:09
|
|
|
| Siin ju sada korda räägitud, et Telia ei paku saatekava. See et TeliaTV saatekava näitab, on puhas juhus.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
11.07.2023 10:30:13
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| Siin ju sada korda räägitud, et Telia ei paku saatekava. See et TeliaTV saatekava näitab, on puhas juhus. |
Mhmh. Samamoodi ei paku Telia subtiitreid, heli ega pildikvaliteeti, kõik mis on, on puhas juhus ja sisuliselt vastutulek kliendile
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
11.07.2023 13:23:27
|
|
|
Nad võiks jah millelegi kasumlikumale keskenduda ja TV ning kaabliinterneti pakkumise ära lõpetada. Ega keegi nendest ju puudust ei tunneks... /s
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|