|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Oompa
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2009
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
08.06.2023 16:42:05
|
|
|
Thunderbirdi häälestuses, milline peab olema sissetuleva serveri aadress ja port solo.ee lõpuga postkastide jaoks?
mail.suhtlus.ee port 993 ei saa ühendust.
neti.ee lõpuga töötab näiteks serveri aadress
imap.neti.ee:143
Kuigi Telia juhend väidab, et peaks samuti olema mail.suhtlus.ee:993
(räägin IMAP seadetest)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.06.2023 16:51:12
|
|
|
Tulemüüris nagu kinni pole
telnet mail.suhtlus.ee 993
Trying 62.65.42.225...
Connected to mail.suhtlus.ee.
Escape character is '^]'.
^]
telnet> close
Connection closed.
pole seal hetkel ühtegi postkasti, et proovida kas reaalselt töötab. Aga kui ühendust saab, siis ilmselt TB mingi vea annab mis ei meeldi
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
08.06.2023 17:56:24
|
|
|
no online.ee ja neti.ee aadressi lõpuga postkastid Thunerbirdis töötavad. (sissetulevad serverid on erinevad)
solo.ee ja suhtus.ee ei tööta. Neil peaks mingi teise nimega server olema.
Täiend
suhtlus.ee sai tööle.
OK
solo.ee sai tööle.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
08.06.2023 20:02:50
|
|
|
No ma ei tea. Mail.ee reklaamivaba pakett on samuti tasuline. Kuna ma ise veebis põhimõtteliselt ühtki meilikontot ei kasuta peale gmaili siis mind see väga ei mõjuta. Pereliige on mul veel hot.ee kasutaja. Talle pole veel ühtki ametlikku teadet tulnud ja siiani on ka kõik meilid üle POP3 ka läbi läinud. Eks hädapärast uuendab siis kontaktandmed ja paneb gmaili aadressi. Midagi katki ei ole, kui oled eraisik, kes peab meili jagama ainult nendele teenuspakkujatele kelle klient on ja riigile ka.
Kui online.ee läheb tasuliseks mahupõhiselt pole väga hullu, kui tegemist pole kontoga kus päevas käib läbi sadu kirju nagu asutustel ja ettevõtetel on.
Gmail on ka tasuline, aga noh, eraisik saab tasuta kuni 15GB jagatud ruumi kõikidele Google teenustele, nii et läheb vast aega enne kui tasuta mahud vähenevad. Samas usun, et varem või hiljem see juhtub nagunii enamike teenuspakkujate teenusega, kuna riigid eraldi ja ka ja suured poliitilised ühendused nagu EL, tahavad neid suurhiidusid maksustada ja trahvida. Sisuteenuspakkujad seda aga oma kasumi arvelt teha väga ei taha- siit loogiline järeldus, et need suured globaalpoliitilised maksurahad korjatakse klientidelt. Ärikliendid maksavad juba praegu rohkem, aga tulevikus võib eraisikute maksukoormus tõusta.
Mul on nt icloud täis. Fotosid enam pilve ei sünkroniseerita, aga kuna telefonis on ruumi küllaga siis ei tõtta tasulist pilvemahtu juurde ostma.
Täiendus: Uurisin Fjordmaili koduleheküljelt: Tundub, et kogu teenus läheb korraga tasuliseks. Ilmselt on mõttekam siis kusagile mujale kolida, kui postkasti maht ei ole oluline. Pole mingit pointi maksta kuus 5€ ainult selleks et ise kuus alla 10 korra meili saata ja teenuspakkujate uudiskirju lugeda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek11
HV vaatleja
liitunud: 22.05.2006
|
08.06.2023 21:27:13
|
|
|
Tanel saab suve lõpus väljavõtte teha, et kui paljudel kasutajatel profiilis hoti ja neti aadressidega emailid ära kadusid ise andsin juba panuse
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LeneLowcut
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2014
|
08.06.2023 22:41:59
|
|
|
| ~100,000 meilikontot müüdi maha minu info kohaselt.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mina777
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LeneLowcut
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2014
|
09.06.2023 08:29:47
|
|
|
Kõvasti rohkem kui 100,000 siis
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
09.06.2023 09:23:24
|
|
|
Ma otsustasin,et palun teenusepakkujal edaspidi paberarve saata
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
09.06.2023 10:56:33
|
|
|
| Me ei saanud nüüd päris hästi aru, et siis Telia võrgust edaspidi kirju välja saata ei saagi vä? Ma mõtlen, tavalise SMTP (port 25) kaudu. Sest senimaani läksid välja mail.neti.ee kaudu ja kui selle augu ette punn lükatakse, siis ongi lõpp?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
09.06.2023 10:59:55
|
|
|
| kas selleks oma e-posti teenusepakkuja SMTP-server ei sobi?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
09.06.2023 11:03:03
|
|
|
| Guuglil pole normaalset SMTP serverit (ja kui ka oleks, siis Telia on ju väljuva 25 kinni keeranud), mis ilma sisselogimata töötaks. Ja sisse logides paneb mittevajalikku jura kaasa, vähemalt vanasti tegi nii.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
09.06.2023 11:05:37
|
|
|
| Kui vanamoodi ISP smtp serverit kasutad, siis lähevad su kirjad ju spämmi. SPF ei vasta ja DKIM on puudu.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
09.06.2023 11:22:25
|
|
|
Pole senimaani midagi spämmi läinud, tulevikku paraku ei oska ennustada. Aga ju siis paistab kui aeg kätte jõuab.
Ja senimaani võis ju vajadusel alati X-Sender alla kirjutada noreply@neti.ee või miskit sarnast.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
09.06.2023 13:58:21
|
|
|
| darud kirjutas: |
| Keegi teab võimalust "hot/online" keskkonnast korraga meilide saatmist/tõstmist teisele kontole nt gmailile? Suht palju vajalikke kirjasid tekkinud aastatega. |
GMailis seadistad ära, et GMail käib su Hot.ee postkastist kirju tõmbamas. Minul tiris pärast seadistamist kõik kirjad ühekorraga GMaili ära.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
09.06.2023 14:33:55
|
|
|
Betamax, puust ja punaseks paluks!
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darud
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
09.06.2023 15:40:54
|
|
|
Tänud
Kõik kolitud
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
09.06.2023 16:45:09
|
|
|
Meie kasutame hot.ee ja mail.ee jaoks POP3 meiliklienti ehk Thunderbirdi. Kõikidest kirjadest on koopia juba arvutis, mingit reaalset kolimist pole seega vaja teha.
Aga vaat, kui Gmail'st peaks ära kolima vaat siis küll on probleem, kuna praegu on gmailis kokku mingi 6400 kirja. OK mingi 50% sellest on uudiskirjad, neid pole vaja säilitada, aga asi on põhimõttes, et ükski teine meiliteenuspakkuja ei anna tasuta nii suurt ruumi. Gmail on ka selles mõttes unikaalne et võimaldab suuri manuseid jagada gdrive linkidena- võimalus mida igal meiliteenuspakkujal ei ole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
09.06.2023 17:19:12
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Jumal tänatud, et 20+ aastat tagasi valinud google.. Pidevalt on mingid sulgemised ja muutused aga google tuli, et jääda. |
Gmail tuli 2004 aastal. Sedagi kutsetega. Seega 19 aastat tegelikult.
Endal oli esimene aadress 2005-2010. Kahjuks see kaaperdati. Tagasi ei saanudki.
Praegune aadress on olnud alates 2010.
Ma ei mäletagi mis mul enne 2005 oli. Igatahes hot või neti ei olnud. Mingi välismaine tasuta teenus oli. Mäletan hägusalt, et mingi Blue... nimega vist.
Igates Gmaili tehes sai kõik sinna üle kolitud.
Samas tuttavatel näen siiani hot.ee ja neti.ee aadresse kasutuses.
| Tanel kirjutas: |
| indrek11 kirjutas: |
Tanel saab suve lõpus väljavõtte teha, et kui paljudel kasutajatel profiilis hoti ja neti aadressidega emailid ära kadusid ise andsin juba panuse |
Hetkel veel 22251 kontot siin @hot.ee lõpuga, ehk ca veerand registreeritud kasutajate koguarvust.
Gmailiga kontosid ca 10 000 rohkem. |
Igaüks ei pane oma kontaktandmeid profiili. Kas need 22251 on profiilis olevad või on see info võetud mujalt?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
09.06.2023 17:23:41
|
|
|
| BA79 kirjutas: |
Meie kasutame hot.ee ja mail.ee jaoks POP3 meiliklienti ehk Thunderbirdi. Kõikidest kirjadest on koopia juba arvutis, mingit reaalset kolimist pole seega vaja teha.
Aga vaat, kui Gmail'st peaks ära kolima vaat siis küll on probleem, kuna praegu on gmailis kokku mingi 6400 kirja. OK mingi 50% sellest on uudiskirjad, neid pole vaja säilitada, aga asi on põhimõttes, et ükski teine meiliteenuspakkuja ei anna tasuta nii suurt ruumi. Gmail on ka selles mõttes unikaalne et võimaldab suuri manuseid jagada gdrive linkidena- võimalus mida igal meiliteenuspakkujal ei ole. |
Mis soga sa ajad. Tee local folders all kaust ja kopeeri sinna kui vaja.
Saad oma gmaili ka IMAP-ga ju lugeda. POP3 osas pole kindel, aga kes seda tänapäeval ikka kasutada tahaks. Oli pigem neil aegadel teemaks, kui oli dialup ja minutitasu tiksus, siis sikutasid kirjad alla ja pärast lugesid.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
09.06.2023 18:23:29
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Tomorrow, see info võetud üldisest reganute nimekirjast, admin ju näeb. |
Siis on täpne
Üllatavalt suur hulk tegelikult veel neid hoti kasutajaid.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
09.06.2023 18:50:07
|
|
|
Teab palju praegu on. Mul oli kaks hot.ee aadressi, mida vahel suvakohtades regamiseks kasutasin. Vaatasin nüüd, sinna suhtlus.ee keskkonda sisse logida saab, aga mailid on läinud.
Õnneks on neist aadressitest kama2 kuna millegi olulise jaoks ei kasutanud.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
09.06.2023 22:47:26
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| BA79 kirjutas: |
Meie kasutame hot.ee ja mail.ee jaoks POP3 meiliklienti ehk Thunderbirdi. Kõikidest kirjadest on koopia juba arvutis, mingit reaalset kolimist pole seega vaja teha.
Aga vaat, kui Gmail'st peaks ära kolima vaat siis küll on probleem, kuna praegu on gmailis kokku mingi 6400 kirja. OK mingi 50% sellest on uudiskirjad, neid pole vaja säilitada, aga asi on põhimõttes, et ükski teine meiliteenuspakkuja ei anna tasuta nii suurt ruumi. Gmail on ka selles mõttes unikaalne et võimaldab suuri manuseid jagada gdrive linkidena- võimalus mida igal meiliteenuspakkujal ei ole. |
Mis soga sa ajad. Tee local folders all kaust ja kopeeri sinna kui vaja.
Saad oma gmaili ka IMAP-ga ju lugeda. POP3 osas pole kindel, aga kes seda tänapäeval ikka kasutada tahaks. Oli pigem neil aegadel teemaks, kui oli dialup ja minutitasu tiksus, siis sikutasid kirjad alla ja pärast lugesid. |
Siiani POP3/IMAP meiliklienti kasutanud ja pole midagi katki. Thunderbird võimaldab ammu konto lisamisel kontrollida, milline protokoll kasutuses on ja kui login töötab siis seadistus automaatselt ära salvestada. Minu jutu point on see, et meiliklient ongi ju sisuliselt lokaalse salvestusega. Eraldi Local kaust meilikliendi puhul tuleb kõne alla siis, kui tahad teha kirjadest koopia juhuks kui vaja kindlasti säilitada. Kirjakaustu pidi saama ka eksportida ja importida nii, et kui lähed üle ühelt meilitarkvaralt teisele ja uus toetab vana eksporditud faili formaati, saad selle kaudu uude sisse importida.
Kui nüüd hot.ee suletakse kui tasu eest ei osta siis kaotab kasutaja lihtsalt ligipääsu postkastile aga vanad kirjad kõik kuni sulgemise kuupäevale eelneva kuupäevani on arvuti meilikliendis ju alles. Kõik mis meilikliendiga on alla laetud jäävad alles, pole vaja ekstra mingit kolimist teha. Vähemalt minu kogemus on küll selline, et kui nt tekib ajutine tõrge, et postkastiga ei saa ühendust siis lihtsalt uute meilide allalaadimist ei saa teostada aga kõik kirjad kuni viimase eduka ühendusega alla laetud kirjad säilivad. Veebipostkastist kaotavad oma kirjad ainult need kasutajad, kes käsivad POP3/IMAP kliendil kirju pärast allalaadimist meiliserverist kustutada aga kes tõmbab alla koopia see ei kaota midagi, kui ise manuaalselt veebibrauseri kaudu seda ei tee või kustutamiskäsku ei anna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
10.06.2023 09:39:49
|
|
|
Pole ime, et hirmust teatavad, et tasu ei hakka nõudma, kliendid ju kolivad minema. Aga jah, loodan, et teised kontod tasuliseks ei lähe, ma ka lahkun sellisest keskonnast. Kas konto kustutamine on lihtne?Muideks thunderbirdiga parool töötab gmail kontoga, samas kui tahan veebikeskonnas sisse logida, ütleb, et parool vale, miks?
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
10.06.2023 13:34:15
|
|
|
| On see 5€/kuus reaalne? Kellele see mõeldud on, firmadele või lihtsale inimesele nagu hot.ee mail kunagi oli?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
10.06.2023 14:18:27
|
|
|
hot.ee oli siiski peamiselt eraisikutele. Seal on muidugi FIE-sid ning mees ja koer tüüpi firmasid ka, aga viisakamad firmad võtavad ikka oma domeeni ja seda hot.ee peale suunata ei saa ju.
Arvan, et selle kompoti üles ostmisel on kaks põhjust:
1. saad hulga andmeid.
2. kui endal juba mingi toimiv lahendus olemas on st. saab asjad sinna migreerida, siis natuke neid ikka on, kes ei taha oma mailiaadressist ilma jääda ja on nõus maksma
Aga eks elu näitab. Võib-olla on neil mingi plaan pakkuda sellist lisaväärtust, mis motiveeriks seda viiekat maksma.
Hetkel ei suuda muidugi ette kujutada, mis see olla võiks, palju tehakse ka igasugu tobedusi stiiis päikesepaneeliga ujumispüksid, lae rannas turvaliselt telefoni oma aluspükste põuetaskus jms.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
10.06.2023 16:14:42
|
|
|
Oot-oot. Selle eest saad mingi virtuaalserveri võimaluse, aga lisa nüüd sinna juurde domeeni kulud ja e-maili aadres per kasutaja. Siis enam nii odav ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
10.06.2023 18:10:14
|
|
|
napoleon, Lisaväärtusena vaevalt gmaili või google sarnanevat teenusmugavust suudavad pakkuda, isegi mitte tasuta on nad autsaiderid. Aga jah võibolla ainult konkurentsiamet saab selle asja keelata, klientide andmeleke ka ju reaalne. Ja mis firma ja kellele need aktsiad kuuluvad? Väga kahtlane.
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LeneLowcut
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2014
|
10.06.2023 22:16:52
|
|
|
| Tüütu ja tohutu ajakulu muuta emaili aadresse kõikidel olemasolevatel kontodel, aga vaikselt edeneb. Õnneks Cloudflare'iga saab seada "Catch-all address" kuhu tegelt mitteeksisteeriva aadressi kirjad lähevad. Igale kontole annan eraldi aadressi, seega kui netflix@minudomeen.ee kaudu hakkab mingit spämmi tulema, siis tean, kes on süüdi.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.06.2023 23:59:38
|
|
|
| tsitaat: |
Me mõistame, et mitte kõik ei ole selle muudatuse üle õnnelikud ja me vabandame võimalike ebamugavuste pärast, mida see võib põhjustada. Kuid selleks, et pakkuda tulevikus kvaliteetseid teenuseid, on meil vaja rahaliselt jätkusuutlikku ärimudelit,“ põhjendab ettevõte oma teates otsust.
|
https://majandus.postimees.ee/7699162/telial-oli-tubli-kasvuaasta-rohkem-kliente-suurem-kaive-ja-priskem-kasum
| tsitaat: |
| Telia Eesti mullune müügitulu ulatus 342,2 miljoni euroni (aasta varem 328,3 miljonit) ja kasvas aastaga veidi üle 4 protsendi. Kasvas ka ettevõtte ärikasum, mis oli 125,1 miljonit eurot (aasta varem 117,9 miljonit). |
Loodetavasti see viimane kopikas ulatub ka minuni....
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
11.06.2023 11:56:10
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Oot-oot. Selle eest saad mingi virtuaalserveri võimaluse, aga lisa nüüd sinna juurde domeeni kulud ja e-maili aadres per kasutaja. Siis enam nii odav ei ole. |
Ei, see ongi per kasutaja. E-maili domeeni tasu aastas juurde jah vastavalt soovile. Zone kaudu saad .eu domeeni esimese aasta 1€ eest.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
11.06.2023 20:34:16
|
|
|
Peab ikkagi oma rumalust tunnistama ja küsima, et kas seal planet.ee-s juba olemas oleva domeeniga ei saagi regada?
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soomer
HV vaatleja
liitunud: 07.05.2006
|
13.06.2023 08:39:35
|
|
|
Nii, et Telia Müüb Eesti kasutajate kontod koos vanade emailide ja kõigi seal sisalduvate äri- ja isikuandmetega välismaa firmale?
Isegi kui te kustutate oma emailid ja konto, ei pruugi olla kindel, et need andmed ei "Lähe kaasa" varunduslahendusega.
Huvitavat lugemist: https://www.trustpilot.com/review/fjordmail.no?languages=all
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
13.06.2023 13:10:53
|
|
|
| soomer kirjutas: |
Nii, et Telia Müüb Eesti kasutajate kontod koos vanade emailide ja kõigi seal sisalduvate äri- ja isikuandmetega välismaa firmale?
Isegi kui te kustutate oma emailid ja konto, ei pruugi olla kindel, et need andmed ei "Lähe kaasa" varunduslahendusega.
Huvitavat lugemist: https://www.trustpilot.com/review/fjordmail.no?languages=all |
Soovitan ka läbi translaatori lugeda eelkõig "kohalike" arvamusi. Tundub, et nende modus operandi ongi kõige rahaks tegemine ja ka võimalusel scam. Ehk siis jah palju õnne, kui paljude eestlaste andmed nende kätte lähevad Eks Teliast saab aru, ei ole vist selle postkasti hoidmine majanduslikult mõistlik, muu neile pohhui
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
13.06.2023 13:17:03
|
|
|
| CnZ kirjutas: |
| soomer kirjutas: |
Nii, et Telia Müüb Eesti kasutajate kontod koos vanade emailide ja kõigi seal sisalduvate äri- ja isikuandmetega välismaa firmale?
Isegi kui te kustutate oma emailid ja konto, ei pruugi olla kindel, et need andmed ei "Lähe kaasa" varunduslahendusega.
Huvitavat lugemist: https://www.trustpilot.com/review/fjordmail.no?languages=all |
Soovitan ka läbi translaatori lugeda eelkõig "kohalike" arvamusi. Tundub, et nende modus operandi ongi kõige rahaks tegemine ja ka võimalusel scam. Ehk siis jah palju õnne, kui paljude eestlaste andmed nende kätte lähevad Eks Teliast saab aru, ei ole vist selle postkasti hoidmine majanduslikult mõistlik, muu neile pohhui |
mis rootsi omanikel eestlaste andmetest jms.
norrakad ja nende huvid + oma kasumi kasv on selgelt tähtsamad
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
13.06.2023 15:53:54
|
|
|
Mina lükkasin igatahes oma @estpak.ee konto nüüd pidulikult ahju.
Ei allu väljapressimistele...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
14.06.2023 07:47:13
|
|
|
| Hakkasin arutlema, kas uus omanik kasseerib 4,99 ühe mailikonto või iga e-maili aadressi eest? Hot.ee lubas mitu aliast sama konto peale teha, mis on väga mugav.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
14.06.2023 14:12:50
|
|
|
| Oli ikka nagu aru saada et konto eest. Kas kontoga aliasi kaasa tuleb sellest samas vaikib ajalugu
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
14.06.2023 14:18:21
|
|
|
Alias pole ju konto. Või noh, võid kogu suguvõsa jaoks igaühele oma aliase ju teha kui kõik sellega lepivad, et on üks suur postkast kuhu kõikide kirjad kokku tulevad, aga vaevalt keegi aliast just nii kasutab.
Jajah, kuna oleme ikkagi HV foorumis, siis muidugi peab märkima, et saab vähemalt kliendi pool filtreid teha, et eri aliaste kirjad eri kaustadesse läheks, aga see pole päris see.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viptrip
HV vaatleja
liitunud: 26.01.2008
|
17.06.2023 14:31:44
|
|
|
Paistab, et plaanid on muutunud? Enam ei räägita otseselt rahast ega teenuse maksimaalsest kvaliteedist, vaid paigutatavatest reklaamidest ja kvaliteedist "as is"?
https://www.fjordmail.no/online-ee-terms/
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darud
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
19.06.2023 10:15:50
|
|
|
| viptrip kirjutas: |
Paistab, et plaanid on muutunud? Enam ei räägita otseselt rahast ega teenuse maksimaalsest kvaliteedist, vaid paigutatavatest reklaamidest ja kvaliteedist "as is"?
https://www.fjordmail.no/online-ee-terms/ |
7.6. Tasuliste Sisuteenuste kasutamise korral kohustub Kasutaja vastavate teenuste lõpetamisel (sh Online.ee kasutajakonto kustutamiseks) tasuma kõik kuni konto kustutamiseni kasutatud teenuste eest tasumisele kuuluvad summad.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
19.06.2023 10:29:49
|
|
|
ja kus kohas see hinnakiri asub täpsemalt?
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
19.06.2023 11:34:55
|
|
|
| darud kirjutas: |
| viptrip kirjutas: |
Paistab, et plaanid on muutunud? Enam ei räägita otseselt rahast ega teenuse maksimaalsest kvaliteedist, vaid paigutatavatest reklaamidest ja kvaliteedist "as is"?
https://www.fjordmail.no/online-ee-terms/ |
7.6. Tasuliste Sisuteenuste kasutamise korral kohustub Kasutaja vastavate teenuste lõpetamisel (sh Online.ee kasutajakonto kustutamiseks) tasuma kõik kuni konto kustutamiseni kasutatud teenuste eest tasumisele kuuluvad summad. |
Huvitav mis neist saab kellel konot on aga parooli ei mäleta? Hakkavad ka sisse nõudma?
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soomer
HV vaatleja
liitunud: 07.05.2006
|
19.06.2023 11:42:44
|
|
|
| viptrip kirjutas: |
Paistab, et plaanid on muutunud? Enam ei räägita otseselt rahast ega teenuse maksimaalsest kvaliteedist, vaid paigutatavatest reklaamidest ja kvaliteedist "as is"?
https://www.fjordmail.no/online-ee-terms/ |
See paistab olevat nuditud praeguse online.ee reeglid, nende kodulehel on alles info kuutasu kohta.
Tõenäoliselt nad ei ole veel teenuse reegleid täiesti ümber muutnud - ma ei loodaks selle peale et saab tasuta kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|