|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.08.2004 18:01:18
|
|
|
jah siis vist lahti jah
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commer
HV Guru

liitunud: 03.10.2002
|
02.08.2004 18:23:59
|
|
|
krt 11x200 töötab ilusti 1.675V ja 52' fullis
11x205 tahab saada 1.750V kraade siis 55'
_________________ Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi
|
|
| Kommentaarid: 928 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
714 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
02.08.2004 18:24:51
|
|
|
| commer kirjutas: |
krt 11x200 töötab ilusti 1.675V ja 52' fullis
11x205 tahab saada 1.750V kraade siis 55' |
kle mul tahab 11x195 votle saada 1.850
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eXiter
HV vaatleja
liitunud: 02.06.2004
|
02.08.2004 18:29:20
|
|
|
| project kirjutas: |
| eXiter kirjutas: |
Mul jookseb 3200+ pial 1,55 voldiga. Testid tegin ära 2400 MHz-ga FSB 434.
Arvan, et mul jääb asi mälude taha, et rohkem ei saa clockida ja ka jahutus keff.
Muidu tööle ja Win-i on läinud masin ka 2750 MHz-ga FSB umbes 460-70 vms. aga nii kui proovisin 3DMark 2001 SE testi käima panna pani pange.
Mälu timinguid olen proovinud muuta, kuid ei muutu asi mütsigi, ikka võtab softmenu FSB/DDRAM ratio järgi siinikiiruse.
Kahju ainult, et kordaja kinni on nagu uutel Barton 2500+ del kombeks. |
no sul veab voltide osas tõsiselt. kas toitekas mõjutab ka seda et kui palju votle loom tahab?haktlen aga küsin ikkagi.
ja nüd pelasin mingi tund or sinnakanti red alert kahte ja temp oli peale mängu 52  |
Mul 350W Codgeniga laksis pidevalt mängudest pange ,vahetasin selle siis Thermaltake w0010 480W Purepower'i vastu välja, Ordis oli see paar kolm nädalat tagasi siis 1200+ millegagi EEKU. Nüüd toidab profiilis oleva konf.-i väga ladusalt ära.
Aga mul jah mälud vist pauk lahjad, kuigi Apacer pidi hea klokkuja olema aga no vot siis. Mälud on muidu NON ECC, kui see on oluline siis...... Kuid krt, mine tea võib olla on endal lihtsalt midagi BIOS'is proovimata jäänd.
Ja veel mul see proble ka, et kui muudan cpu fsb ratiot ja panen valed voldid siis käib plaks ja masin lülitab ennast välja.
_________________ okse RÖÖTS |
|
| tagasi üles |
|
 |
commer
HV Guru

liitunud: 03.10.2002
|
02.08.2004 18:33:29
|
|
|
nunii nüüd 11x210 ja 1,825V ja full 58' krt rohkem ei vääna vist juurde
tahaks nagu veel kiiremax saada teda, äkki annab miskit veel ettevõtta
edit: ega jahh yle selle ei saagi seda, 1.850V paneb juba pange masin
_________________ Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi
viimati muutis commer 02.08.2004 18:46:49, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 928 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
714 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
02.08.2004 18:36:11
|
|
|
| tsitaat: |
Mul 350W Codgeniga laksis pidevalt mängudest pange icon_sad.gif ,vahetasin selle siis Thermaltake w0010 480W Purepower'i vastu välja, Ordis oli see paar kolm nädalat tagasi siis 1200+ millegagi EEKU. Nüüd toidab profiilis oleva konf.-i väga ladusalt ära.
Aga mul jah mälud vist pauk lahjad, kuigi Apacer pidi hea klokkuja olema aga no vot siis. Mälud on muidu NON ECC, kui see on oluline siis...... icon_sad.gif Kuid krt, mine tea võib olla on endal lihtsalt midagi BIOS'is proovimata jäänd. icon_rolleyes.gif
Ja veel mul see proble ka, et kui muudan cpu fsb ratiot ja panen valed voldid siis käib plaks ja masin lülitab ennast välja.
|
kas sa muidu tõstad rammide mhze koos prose mhzidega?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
02.08.2004 19:21:26
|
|
|
Kui need kordajad lahti siis peaks asi väga lihtne olema või? Kui vastate jah, siis palun rääkige kuidas seda teha jne.
Btw., kas see asi piraatluse alla ei käi?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
02.08.2004 19:23:16
|
|
|
piraatlus? lol
igatahes proovi soojenduseks kordaja 10 panna ja fsb pane 200 peale...
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
02.08.2004 21:11:03
|
|
|
Prime95: FATAL ERROR: Rounding was 0.5, expected less than 0.4
Hardware failure detected, consult stress.txt file.
mõh? volte vähe ?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.08.2004 21:40:49
|
|
|
ilmselt küll
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
02.08.2004 21:49:21
|
|
|
| Magic kirjutas: |
ilmselt küll  |
mul on selline kahtlane tunne et ta tahab 1.950 volti saada et fsb 200 peal stabiilne olla... a eks homme näeb
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
02.08.2004 22:29:39
|
|
|
| project kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
ilmselt küll  |
mul on selline kahtlane tunne et ta tahab 1.950 volti saada et fsb 200 peal stabiilne olla... a eks homme näeb |
Aga proovi näiteks 1,575 Volti anda, vaata - kas võtab vedu st. kas üldse pilt tuleb ette
Proovisin ma alguses ka kõvasti volte lisada, ent kokkuvõttes on madalamatel voltidel stabiilsem
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
02.08.2004 22:45:23
|
|
|
väga imelik. esmalt arvuti saades andsin @3200+ ca 1,75 volti, temp kõrge ja pani ka pange vahest (tegelik volt jäi kuskil 1,7 -1,69 kanti)
nüüd andsin 1,725, e siis 1,66 ja töötab stabiilselt. mis pull see on et väiksema voldiga töötab paremini
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
02.08.2004 22:46:25
|
|
|
| selline pangestumine võib tekkida liigsest soojusest mida põhjustab suurem pinge
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
02.08.2004 22:46:56
|
|
|
prose on ennast sisse töötanud
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
02.08.2004 22:47:47
|
|
|
| aise kirjutas: |
| selline pangestumine võib tekkida liigsest soojusest mida põhjustab suurem pinge |
aga mul pole seda liigset soojust :d idle 37 umb... full 53
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
02.08.2004 22:48:37
|
|
|
| aise kirjutas: |
| selline pangestumine võib tekkida liigsest soojusest mida põhjustab suurem pinge |
mitte alati
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
02.08.2004 22:49:47
|
|
|
| tsitaat: |
Aga proovi näiteks 1,575 Volti anda, vaata - kas võtab vedu icon_wink.gif st. kas üldse pilt tuleb ette
Proovisin ma alguses ka kõvasti volte lisada, ent kokkuvõttes on madalamatel voltidel stabiilsem icon_smile.gif
|
nu arvan et ma olen proovinud et laksust 3200 peale 1.66 voldiga... a eks ma proovin homme veel.
präägu lasen siis nö "sisse töötada" proset siis.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
03.08.2004 00:56:55
|
|
|
et nagu pelan rahulikult wolf et ( umb tund or 2 olin peland) ja järsku sinine taust(seda on paar korda ennem kah juhtunud.. just clokkimise ajal) ja ütleb et windows was shut down to prevent damage to ur comp or smthing ja siis hakkas physical memoryt dumpima.
igaks juhuks lasin 1.825 voldi peale vcore ja fsb langetasin 190 peale.
googeldades leidsin midagi et biosis peaxin keerama bios video rami võrdseks physical ram size'ga.. mis te arvate?
kas see võib olla põhjustatud et volte on vähe.. aet ei jõua välja vedada or smthing.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
03.08.2004 01:13:20
|
|
|
ma arvan et muuda nupp on ka olemas, eksole?
jah kui ta paneb sul pange töö keskel siis on volte vähe.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
03.08.2004 01:35:12
|
|
|
jätan ööseks cpu stability testi jooxma.. vaatab mis ütleb.
on nagu meelde jäänd et amd puhul on +5v oluline. mul +5 langeb vahel 4.73... kas see nati vähe pole? avarage on muidugi 4.99 aga ikkagi.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.08.2004 01:43:28
|
|
|
pole hullu mul 4.54
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
03.08.2004 01:53:03
|
|
|
| Magic kirjutas: |
pole hullu mul 4.54  |
süda kohe kergem
ma tean et ma viskan teil juba üle aga paar küsimust veel 8)
1.biosis leidsin et AGP aperture size 128 mb... kas see 64 mb ei peaks olema? videokas 64 mb.
2.see next boot AGP/PCI mhz ongi see millest te rääkisite et lohiseb kaasa jne ja et alla 200 fsb ple mõtet jännata jne? mul fsb präägust 190 ja see AGP/PCI =76/38mhz .. kas see on otseselt kahjulik? kas sellepärast võiski mul selle sinise errori vahpeal ette visata? kui ma õieti aru saan siis see peaks olema 66/33
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.08.2004 01:59:19
|
|
|
ei see suurus võiks ikka võimalikult suur olla kui 64, siis kui videokas hätta jääb võtab 64 lisaks, aga ülejäänu läheb juba kõvakalt
mina suutsin ühe vanema kõvaketta nii ära tappa 41 jäi piiriks
samas ibm käis mul p2 peal 2 aastat 43 peal ja midagi ei juhtunud
kui see suhe liialt kõrgeks läheb, siis läheb arvuti ka ebastabiilseks, ei pruugi, aga tundub, et uuemad jupid kapriisemad
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
03.08.2004 09:49:54
|
|
|
| cpu stability testiga lasin 7 tundi sõita.... fsb 190 volte 1.825(1.84) ja ei ühtki errorit.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.08.2004 10:33:30
|
|
|
siis norm... üldiselt ei pane siis ka miski muu pange
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
03.08.2004 10:36:56
|
|
|
| Magic kirjutas: |
siis norm... üldiselt ei pane siis ka miski muu pange  |
seda küll... a pean veel fsb 200 peale saama... a kui ei saa 200 peale kas siis jätan 190 peale või need pci ja agp mhzid on mecas ja oleks mõttekas üldse 1.8ghzi peale tagasi panna?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.08.2004 10:49:41
|
|
|
| hmm... eks proovi 200 saada... kui ei saa siis võid ka 1,8 peale tagasi panna, samas natuke kõrgemad AGP/PCI suhted ei tee väga kurja
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
03.08.2004 10:58:10
|
|
|
| tsitaat: |
amas natuke kõrgemad AGP/PCI suhted ei tee väga kurja
|
oota a mis nad präägu (fsb190) teevad midagi kurja va? kärsatavad läbi midagi? or what?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.08.2004 11:08:25
|
|
|
| teatav võimalus on, et kõvakale see ei meeldi... videokas lihtsalt jookseb kokku kui talle ei meeldi...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
03.08.2004 11:49:15
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| teatav võimalus on, et kõvakale see ei meeldi... videokas lihtsalt jookseb kokku kui talle ei meeldi... |
kle jah... kui cpu stability testi tegi siis kõvaketas ragises normilt... pidin winampi tööle jätma valjusti. a doom3 jooxeb normilt... enamvähem 8)
jumala hea.. kaks tonti istuvad laua taga.. lähed ühega rääkima.... another replacement... räägid teisega.. : another newbie
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitro
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004
|
03.08.2004 15:03:17
|
|
|
Niih, proovin nüüd ka oma 2500+ i 3200+ peal tööle saada. Kunagi ma siin kirjutasin, et ei taha üle 194FSB eriti mingi voldiga töötada.
Panin siis BIOS'st talle 200FSB ja 1.725v, veel muutsin mälu timingud 2.5 4 4 11, CPU interfance optimal peale ning Automatic memory precharge disabled. Ei tea mis need kaks viimast on aga ehk keegi oskab öelda? Windowsi tuli ilusti, super pi'd jooksutas ka aga prime 95 andis natukese aja pärast errori, jooksutasin paar korda veel sama voldiga ning iga kord tundus, et peab kauem vastu.Nüüd panin 1.75v ja on 17. testi juures. Temp 50C Voltidest nii palju et kui määran 1.75v siis näitab, et prosele annab 1.746v - 1.8v (kõigub rsk ). 1.746v ja 1.8v näitab harva aga siiski. +5v on 4.89v - 4.92v ja +12v on 12.34v - 12.46v .
Nii et ,project , sa pole ainuke
PS! Proovisin ka vähem volte anda aga siis paneb masin puusse.
1F6
Edit: 1.75v peal pani prime95 19. testi ajal puusse, FATAL ERROR: Final result was 7112CDCF, expected: 4DC891F6
viimati muutis Nitro 03.08.2004 15:07:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
03.08.2004 15:04:35
|
|
|
| mhmh... cpu interface jäta ikka agressive peale
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
finalfanta
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2004
|
03.08.2004 15:28:50
|
|
|
niih, ma omal biosest nüüd cpu voldid 1,4 peale panin. Praega takt def. 11*166. Põhimõt MBM5 näitab, et cpu temp 37 ja case 38 Imelik. Enne olid voldid auto peal, temp ka kohe 5 C kõrgem cpul. Case oli sama. Vaatan kas ta 3d marki ka jooksutab nii
_________________ Still lost in the noise... |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
03.08.2004 15:39:16
|
|
|
| Miks interface agressive? endal on 2500@3200 vcore 1,82 aida järgi, idle 39c ja fullis setit tehes 53 ja aero 7 lite on põhja keeratud@3550rpm, @2600rpm on fullis 57c, cpburnin tegi 6 tundi ja erroreid polnud,aga jah, mida see agressive juurde annab?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
03.08.2004 15:44:42
|
|
|
| nitro sa lisa votle ikka juurde
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
03.08.2004 15:46:48
|
|
|
| mul restartis mängudes alla 1,8 voldi muideks
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
finalfanta
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2004
|
03.08.2004 15:51:59
|
|
|
proovin 10,5x200 1,4 v peal. Ei usu, et midagi välja tuleb
ei tulnd jahm, aga def voltidega tuli kenasti 11*200 ära 1,65 näitab mbm5
_________________ Still lost in the noise... |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitro
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004
|
03.08.2004 17:02:30
|
|
|
Jõudsin järeldusele, et temp mõjutab vägagi palju. Ennem oli kastil kaas maas ja aken oli ka lahti, 1.75v ja umbes 50C. Prime 95 andis 19. testil errori. Panin akna kinni ja kastile kaane peale. Temp 53C ja prime üle 3. testi ei lähe.
Tuli ka meelde, et mingi aeg külma ilmaga proovisin siis oli ka kaas maas ja aken lahti ning 3200+@1.725v (35C umbes) ei andnud prime errorit (mingi 1h jooksutasin vist).
Praegu panin 1.8v ja vaatab, mis saab.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
03.08.2004 19:40:50
|
|
|
| Nitro kirjutas: |
CPU interfance optimal peale ning Automatic memory precharge disabled. Ei tea mis need kaks viimast on aga ehk keegi oskab öelda?
|
CPU interface on põhjasilla ja cpu vahelise ühenduse "poliitika" - optimal on normaalne ja agressive on kõike viimast kiirust välja pigistav. No tuli võibolla kehv sõnastus, ent point võiks paista siiski.
Automatic memory precharge - mälu "eeltoide" e. mälu laetakse juba enne seda kui see aktiivselt kasutusse läheb ... see tasuks sisse vast alati jätta IMO
Vähemalt nii olen ma asjadest aru saanud
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitro
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004
|
04.08.2004 14:10:44
|
|
|
Niih... 1.8v peal andis ka errori See pole ju normaalne enam. Krt klokkimis tabeleid vaadates saab AQYFA stepinguga 1.8v peal oma 2,3 2,4 GHz kätte. Võib-olla mul sama jama mis Platoonil ( https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=112148 ), et nende mäludega ei ole 200FSB stabiilne. Ja see pinge kõikumine on ka imelik, natuke liiga palju kõigub.
Ah ja, tänud Elof
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
04.08.2004 14:23:25
|
|
|
oot mis? Mul ainult kingston jamab... muidu koguaeg pqi mäluga 232x10.5 Proovi kas sul ehk ühe pulgaga ei jama.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitro
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004
|
04.08.2004 21:09:20
|
|
|
| Ah ma viskaks selle prime 95 kus kurat. Kord jookseb oma 40 50 min ja siis jälle annab kohe errori. CPU Stability Test käib juba 1h ilma erroriteta ning Super Pi ka errorit ei anna. Ah ja, prose 3200+@1.7v . Peasi et sinist ei hakka loopima, seni olen rahul .
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kx4950
HV vaatleja
liitunud: 04.08.2004
|
05.08.2004 09:02:39
Minu 2500+ |
|
|
| stabiilne @ 11 x 220, 1.8v
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eYper
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003
|
05.08.2004 12:56:16
|
|
|
Minul jälle selline proble:
2500+ Barton
EPOX 8RDA3+ ver 2.2
256 DDR Mälu (Timing: 7-4-4)
WhisperRock IV (Kleepsuga termopasta oli küljes)
Süsteemi pole clockitud ja on täie defauldi peal. Volte 1.65.
Nimelt on CPU temperatuur kuidagi liiga kõrge. 24 C toas ning CPU on idledes 49 C ja board 43. Full idles 50-52 C.
Olen lugenud siin neid erinevaid poste ning leian, et mu CPU temp peaks natu madalam olema - soov on nimelt klokkida edasi.
Arvan, et probleem võib seisnede selles, et WR IV jahutuse termokleeps pole piisavalt efektiivne - Lahendus: panna uus termopasta ise vahele. Lisaks äkki on volte selle defauldi juures liiga palju. Mida arvate? Ning kuidas peaks memory timingut muutma (kui peaks)
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
05.08.2004 13:08:26
|
|
|
täiesti norm temp
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eYper
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003
|
05.08.2004 13:09:11
|
|
|
| Magic kirjutas: |
täiesti norm temp  |
Ja memory timinguid ei pea käppima?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
05.08.2004 13:18:29
|
|
|
| muuda kui tahad, eriti see ei mõjuta...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.08.2004 13:54:59
|
|
|
| eYper kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
täiesti norm temp  |
Ja memory timinguid ei pea käppima? |
PS, sellist asja nagu "full idle" pole olemas... "full" ja "idle" on vastandid koormuses
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eYper
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003
|
05.08.2004 14:10:38
|
|
|
| Vabandust, sõna vääratus. Küsimus on sisuline, mitte vormiline.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|