Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  XP 2500+ Barton Overcloking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 91, 92, 93  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.08.2004 18:01:18 vasta tsitaadiga

jah siis vist lahti jah icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2004 18:23:59 vasta tsitaadiga

krt 11x200 töötab ilusti 1.675V ja 52' fullis
11x205 tahab saada 1.750V icon_sad.gif kraade siis 55'

_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2004 18:24:51 vasta tsitaadiga

commer kirjutas:
krt 11x200 töötab ilusti 1.675V ja 52' fullis
11x205 tahab saada 1.750V icon_sad.gif kraade siis 55'

kle mul tahab 11x195 votle saada 1.850 icon_smile.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXiter
HV vaatleja

liitunud: 02.06.2004




sõnum 02.08.2004 18:29:20 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
eXiter kirjutas:
Mul jookseb 3200+ pial 1,55 voldiga. Testid tegin ära 2400 MHz-ga FSB 434. thumbs_up.gif
Arvan, et mul jääb asi mälude taha, et rohkem ei saa clockida ja ka jahutus keff.
Muidu tööle ja Win-i on läinud masin ka 2750 MHz-ga FSB umbes 460-70 vms. aga nii kui proovisin 3DMark 2001 SE testi käima panna pani pange. icon_evil.gif

Mälu timinguid olen proovinud muuta, kuid ei muutu asi mütsigi, ikka võtab softmenu FSB/DDRAM ratio järgi siinikiiruse. icon_sad.gif

Kahju ainult, et kordaja kinni on nagu uutel Barton 2500+ del kombeks.

no sul veab voltide osas tõsiselt. kas toitekas mõjutab ka seda et kui palju votle loom tahab?haktlen aga küsin ikkagi.
ja nüd pelasin mingi tund or sinnakanti red alert kahte ja temp oli peale mängu 52 icon_razz.gif


Mul 350W Codgeniga laksis pidevalt mängudest pange icon_sad.gif ,vahetasin selle siis Thermaltake w0010 480W Purepower'i vastu välja, Ordis oli see paar kolm nädalat tagasi siis 1200+ millegagi EEKU. Nüüd toidab profiilis oleva konf.-i väga ladusalt ära.
Aga mul jah mälud vist pauk lahjad, kuigi Apacer pidi hea klokkuja olema aga no vot siis. Mälud on muidu NON ECC, kui see on oluline siis...... icon_sad.gif Kuid krt, mine tea võib olla on endal lihtsalt midagi BIOS'is proovimata jäänd. icon_rolleyes.gif
Ja veel mul see proble ka, et kui muudan cpu fsb ratiot ja panen valed voldid siis käib plaks ja masin lülitab ennast välja.

_________________
okse RÖÖTS
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2004 18:33:29 vasta tsitaadiga

nunii nüüd 11x210 ja 1,825V ja full 58' krt rohkem ei vääna vist juurde

tahaks nagu veel kiiremax saada teda, äkki annab miskit veel ettevõtta icon_question.gif

edit: ega jahh yle selle ei saagi seda, 1.850V paneb juba pange masin icon_sad.gif

_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi



viimati muutis commer 02.08.2004 18:46:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2004 18:36:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mul 350W Codgeniga laksis pidevalt mängudest pange icon_sad.gif ,vahetasin selle siis Thermaltake w0010 480W Purepower'i vastu välja, Ordis oli see paar kolm nädalat tagasi siis 1200+ millegagi EEKU. Nüüd toidab profiilis oleva konf.-i väga ladusalt ära.
Aga mul jah mälud vist pauk lahjad, kuigi Apacer pidi hea klokkuja olema aga no vot siis. Mälud on muidu NON ECC, kui see on oluline siis...... icon_sad.gif Kuid krt, mine tea võib olla on endal lihtsalt midagi BIOS'is proovimata jäänd. icon_rolleyes.gif
Ja veel mul see proble ka, et kui muudan cpu fsb ratiot ja panen valed voldid siis käib plaks ja masin lülitab ennast välja.

kas sa muidu tõstad rammide mhze koos prose mhzidega?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2004 19:21:26 vasta tsitaadiga

Kui need kordajad lahti siis peaks asi väga lihtne olema või? icon_rolleyes.gif Kui vastate jah, siis palun rääkige kuidas seda teha jne.

Btw., kas see asi piraatluse alla ei käi?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 02.08.2004 19:23:16 vasta tsitaadiga

piraatlus? lol

igatahes proovi soojenduseks kordaja 10 panna ja fsb pane 200 peale...
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2004 21:11:03 vasta tsitaadiga

Prime95: FATAL ERROR: Rounding was 0.5, expected less than 0.4
Hardware failure detected, consult stress.txt file.
mõh? volte vähe icon_smile.gif ?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.08.2004 21:40:49 vasta tsitaadiga

ilmselt küll icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2004 21:49:21 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
ilmselt küll icon_wink.gif

mul on selline kahtlane tunne et ta tahab 1.950 volti saada et fsb 200 peal stabiilne olla... a eks homme näeb
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 02.08.2004 22:29:39 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
Magic kirjutas:
ilmselt küll icon_wink.gif

mul on selline kahtlane tunne et ta tahab 1.950 volti saada et fsb 200 peal stabiilne olla... a eks homme näeb

Aga proovi näiteks 1,575 Volti anda, vaata - kas võtab vedu icon_wink.gif st. kas üldse pilt tuleb ette
Proovisin ma alguses ka kõvasti volte lisada, ent kokkuvõttes on madalamatel voltidel stabiilsem icon_smile.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2004 22:45:23 vasta tsitaadiga

väga imelik. esmalt arvuti saades andsin @3200+ ca 1,75 volti, temp kõrge ja pani ka pange vahest (tegelik volt jäi kuskil 1,7 -1,69 kanti)
nüüd andsin 1,725, e siis 1,66 ja töötab stabiilselt. mis pull see on et väiksema voldiga töötab paremini icon_biggrin.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2004 22:46:25 vasta tsitaadiga

selline pangestumine võib tekkida liigsest soojusest mida põhjustab suurem pinge
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2004 22:46:56 vasta tsitaadiga

prose on ennast sisse töötanud icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2004 22:47:47 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
selline pangestumine võib tekkida liigsest soojusest mida põhjustab suurem pinge

aga mul pole seda liigset soojust :d idle 37 umb... full 53
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2004 22:48:37 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
selline pangestumine võib tekkida liigsest soojusest mida põhjustab suurem pinge


mitte alati icon_wink.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2004 22:49:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga proovi näiteks 1,575 Volti anda, vaata - kas võtab vedu icon_wink.gif st. kas üldse pilt tuleb ette
Proovisin ma alguses ka kõvasti volte lisada, ent kokkuvõttes on madalamatel voltidel stabiilsem icon_smile.gif

nu arvan et ma olen proovinud et laksust 3200 peale 1.66 voldiga... a eks ma proovin homme veel.
präägu lasen siis nö "sisse töötada" proset siis.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2004 00:56:55 vasta tsitaadiga

et nagu pelan rahulikult wolf et ( umb tund or 2 olin peland) ja järsku sinine taust(seda on paar korda ennem kah juhtunud.. just clokkimise ajal) ja ütleb et windows was shut down to prevent damage to ur comp or smthing ja siis hakkas physical memoryt dumpima.
igaks juhuks lasin 1.825 voldi peale vcore ja fsb langetasin 190 peale.
googeldades leidsin midagi et biosis peaxin keerama bios video rami võrdseks physical ram size'ga.. mis te arvate?
kas see võib olla põhjustatud et volte on vähe.. aet ei jõua välja vedada or smthing.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2004 01:13:20 vasta tsitaadiga

ma arvan et muuda nupp on ka olemas, eksole?
jah kui ta paneb sul pange töö keskel siis on volte vähe.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2004 01:35:12 vasta tsitaadiga

jätan ööseks cpu stability testi jooxma.. vaatab mis ütleb.
on nagu meelde jäänd et amd puhul on +5v oluline. mul +5 langeb vahel 4.73... kas see nati vähe pole? avarage on muidugi 4.99 aga ikkagi.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.08.2004 01:43:28 vasta tsitaadiga

pole hullu mul 4.54 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2004 01:53:03 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
pole hullu mul 4.54 icon_biggrin.gif

süda kohe kergem icon_biggrin.gif
ma tean et ma viskan teil juba üle aga paar küsimust veel 8)
1.biosis leidsin et AGP aperture size 128 mb... kas see 64 mb ei peaks olema? videokas 64 mb.
2.see next boot AGP/PCI mhz ongi see millest te rääkisite et lohiseb kaasa jne ja et alla 200 fsb ple mõtet jännata jne? mul fsb präägust 190 ja see AGP/PCI =76/38mhz .. kas see on otseselt kahjulik? kas sellepärast võiski mul selle sinise errori vahpeal ette visata? kui ma õieti aru saan siis see peaks olema 66/33
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.08.2004 01:59:19 vasta tsitaadiga

ei see suurus võiks ikka võimalikult suur olla icon_wink.gif kui 64, siis kui videokas hätta jääb võtab 64 lisaks, aga ülejäänu läheb juba kõvakalt icon_razz.gif
mina suutsin ühe vanema kõvaketta nii ära tappa icon_biggrin.gif 41 jäi piiriks
samas ibm käis mul p2 peal 2 aastat 43 peal ja midagi ei juhtunud icon_razz.gif
kui see suhe liialt kõrgeks läheb, siis läheb arvuti ka ebastabiilseks, ei pruugi, aga tundub, et uuemad jupid kapriisemad icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2004 09:49:54 vasta tsitaadiga

cpu stability testiga lasin 7 tundi sõita.... fsb 190 volte 1.825(1.84) ja ei ühtki errorit.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.08.2004 10:33:30 vasta tsitaadiga

siis norm... üldiselt ei pane siis ka miski muu pange icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2004 10:36:56 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
siis norm... üldiselt ei pane siis ka miski muu pange icon_wink.gif

seda küll... a pean veel fsb 200 peale saama... a kui ei saa 200 peale kas siis jätan 190 peale või need pci ja agp mhzid on mecas ja oleks mõttekas üldse 1.8ghzi peale tagasi panna?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.08.2004 10:49:41 vasta tsitaadiga

hmm... eks proovi 200 saada... kui ei saa siis võid ka 1,8 peale tagasi panna, samas natuke kõrgemad AGP/PCI suhted ei tee väga kurja
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2004 10:58:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

amas natuke kõrgemad AGP/PCI suhted ei tee väga kurja


oota a mis nad präägu (fsb190) teevad midagi kurja va? kärsatavad läbi midagi? or what? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.08.2004 11:08:25 vasta tsitaadiga

teatav võimalus on, et kõvakale see ei meeldi... videokas lihtsalt jookseb kokku kui talle ei meeldi...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2004 11:49:15 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
teatav võimalus on, et kõvakale see ei meeldi... videokas lihtsalt jookseb kokku kui talle ei meeldi...

kle jah... kui cpu stability testi tegi siis kõvaketas ragises normilt... pidin winampi tööle jätma valjusti. a doom3 jooxeb normilt... enamvähem 8)
jumala hea.. kaks tonti istuvad laua taga.. lähed ühega rääkima.... another replacement... räägid teisega.. : another newbie icon_smile.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitro
HV kasutaja
Nitro

liitunud: 02.03.2004




sõnum 03.08.2004 15:03:17 vasta tsitaadiga

Niih, proovin nüüd ka oma 2500+ i 3200+ peal tööle saada. Kunagi ma siin kirjutasin, et ei taha üle 194FSB eriti mingi voldiga töötada.
Panin siis BIOS'st talle 200FSB ja 1.725v, veel muutsin mälu timingud 2.5 4 4 11, CPU interfance optimal peale ning Automatic memory precharge disabled. Ei tea mis need kaks viimast on aga ehk keegi oskab öelda? Windowsi tuli ilusti, super pi'd jooksutas ka aga prime 95 andis natukese aja pärast errori, jooksutasin paar korda veel sama voldiga ning iga kord tundus, et peab kauem vastu.Nüüd panin 1.75v ja on 17. testi juures. Temp 50C icon_confused.gif Voltidest nii palju et kui määran 1.75v siis näitab, et prosele annab 1.746v - 1.8v (kõigub rsk icon_mad.gif ). 1.746v ja 1.8v näitab harva aga siiski. +5v on 4.89v - 4.92v ja +12v on 12.34v - 12.46v .
Nii et ,project , sa pole ainuke beer_yum.gif

PS! Proovisin ka vähem volte anda aga siis paneb masin puusse.
1F6
Edit: 1.75v peal pani prime95 19. testi ajal puusse, FATAL ERROR: Final result was 7112CDCF, expected: 4DC891F6


viimati muutis Nitro 03.08.2004 15:07:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 03.08.2004 15:04:35 vasta tsitaadiga

mhmh... cpu interface jäta ikka agressive peale
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
finalfanta
HV kasutaja
finalfanta

liitunud: 08.05.2004




sõnum 03.08.2004 15:28:50 vasta tsitaadiga

niih, ma omal biosest nüüd cpu voldid 1,4 peale panin. Praega takt def. 11*166. Põhimõt MBM5 näitab, et cpu temp 37 ja case 38 icon_eek.gif Imelik. Enne olid voldid auto peal, temp ka kohe 5 C kõrgem cpul. Case oli sama. Vaatan kas ta 3d marki ka jooksutab nii
_________________
Still lost in the noise...
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2004 15:39:16 vasta tsitaadiga

Miks interface agressive? endal on 2500@3200 vcore 1,82 aida järgi, idle 39c ja fullis setit tehes 53 ja aero 7 lite on põhja keeratud@3550rpm, @2600rpm on fullis 57c, cpburnin tegi 6 tundi ja erroreid polnud,aga jah, mida see agressive juurde annab?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2004 15:44:42 vasta tsitaadiga

nitro sa lisa votle ikka juurde
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2004 15:46:48 vasta tsitaadiga

mul restartis mängudes alla 1,8 voldi muideks
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
finalfanta
HV kasutaja
finalfanta

liitunud: 08.05.2004




sõnum 03.08.2004 15:51:59 vasta tsitaadiga

proovin 10,5x200 1,4 v peal. Ei usu, et midagi välja tuleb
ei tulnd jahm, aga def voltidega tuli kenasti 11*200 ära icon_wink.gif 1,65 näitab mbm5

_________________
Still lost in the noise...
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitro
HV kasutaja
Nitro

liitunud: 02.03.2004




sõnum 03.08.2004 17:02:30 vasta tsitaadiga

Jõudsin järeldusele, et temp mõjutab vägagi palju. Ennem oli kastil kaas maas ja aken oli ka lahti, 1.75v ja umbes 50C. Prime 95 andis 19. testil errori. Panin akna kinni ja kastile kaane peale. Temp 53C ja prime üle 3. testi ei lähe.
Tuli ka meelde, et mingi aeg külma ilmaga proovisin siis oli ka kaas maas ja aken lahti ning 3200+@1.725v (35C umbes) ei andnud prime errorit (mingi 1h jooksutasin vist).

Praegu panin 1.8v ja vaatab, mis saab.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 03.08.2004 19:40:50 vasta tsitaadiga

Nitro kirjutas:

CPU interfance optimal peale ning Automatic memory precharge disabled. Ei tea mis need kaks viimast on aga ehk keegi oskab öelda?

CPU interface on põhjasilla ja cpu vahelise ühenduse "poliitika" - optimal on normaalne ja agressive on kõike viimast kiirust välja pigistav. No tuli võibolla kehv sõnastus, ent point võiks paista siiski.
Automatic memory precharge - mälu "eeltoide" e. mälu laetakse juba enne seda kui see aktiivselt kasutusse läheb ... see tasuks sisse vast alati jätta IMO
Vähemalt nii olen ma asjadest aru saanud
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitro
HV kasutaja
Nitro

liitunud: 02.03.2004




sõnum 04.08.2004 14:10:44 vasta tsitaadiga

Niih... 1.8v peal andis ka errori icon_evil.gif See pole ju normaalne enam. Krt klokkimis tabeleid vaadates saab AQYFA stepinguga 1.8v peal oma 2,3 2,4 GHz kätte. Võib-olla mul sama jama mis Platoonil ( https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=112148 ), et nende mäludega ei ole 200FSB stabiilne. Ja see pinge kõikumine on ka imelik, natuke liiga palju kõigub.

Ah ja, tänud Elof
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2004 14:23:25 vasta tsitaadiga

oot mis? Mul ainult kingston jamab... muidu koguaeg pqi mäluga 232x10.5 Proovi kas sul ehk ühe pulgaga ei jama.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nitro
HV kasutaja
Nitro

liitunud: 02.03.2004




sõnum 04.08.2004 21:09:20 vasta tsitaadiga

Ah ma viskaks selle prime 95 kus kurat. Kord jookseb oma 40 50 min ja siis jälle annab kohe errori. CPU Stability Test käib juba 1h ilma erroriteta ning Super Pi ka errorit ei anna. Ah ja, prose 3200+@1.7v . Peasi et sinist ei hakka loopima, seni olen rahul .
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kx4950
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2004




sõnum 05.08.2004 09:02:39 Minu 2500+ vasta tsitaadiga

stabiilne @ 11 x 220, 1.8v
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eYper
HV kasutaja
eYper

liitunud: 25.11.2003




sõnum 05.08.2004 12:56:16 vasta tsitaadiga

Minul jälle selline proble:
2500+ Barton
EPOX 8RDA3+ ver 2.2
256 DDR Mälu (Timing: 7-4-4)
WhisperRock IV (Kleepsuga termopasta oli küljes)

Süsteemi pole clockitud ja on täie defauldi peal. Volte 1.65.
Nimelt on CPU temperatuur kuidagi liiga kõrge. 24 C toas ning CPU on idledes 49 C ja board 43. Full idles 50-52 C.

Olen lugenud siin neid erinevaid poste ning leian, et mu CPU temp peaks natu madalam olema - soov on nimelt klokkida edasi.
Arvan, et probleem võib seisnede selles, et WR IV jahutuse termokleeps pole piisavalt efektiivne - Lahendus: panna uus termopasta ise vahele. Lisaks äkki on volte selle defauldi juures liiga palju. Mida arvate? Ning kuidas peaks memory timingut muutma (kui peaks) icon_question.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.08.2004 13:08:26 vasta tsitaadiga

täiesti norm temp icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eYper
HV kasutaja
eYper

liitunud: 25.11.2003




sõnum 05.08.2004 13:09:11 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
täiesti norm temp icon_wink.gif


Ja memory timinguid ei pea käppima?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.08.2004 13:18:29 vasta tsitaadiga

muuda kui tahad, eriti see ei mõjuta...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.08.2004 13:54:59 vasta tsitaadiga

eYper kirjutas:
Magic kirjutas:
täiesti norm temp icon_wink.gif


Ja memory timinguid ei pea käppima?


PS, sellist asja nagu "full idle" pole olemas... "full" ja "idle" on vastandid koormuses
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eYper
HV kasutaja
eYper

liitunud: 25.11.2003




sõnum 05.08.2004 14:10:38 vasta tsitaadiga

Vabandust, sõna vääratus. Küsimus on sisuline, mitte vormiline.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  XP 2500+ Barton Overcloking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 91, 92, 93  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.