|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
17.05.2023 23:12:47
|
|
|
Ma ei tea, pole hullu midagi Sõida nagu lumelauaga mitte jalad täiesti sirgelt
Samas pole amortidega asja proovinud ka.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.05.2023 23:19:49
|
|
|
Janis, oeneb ka kus sõita. Siledal asfaldeeritud teel anna minna...
Samas Tartus näiteks jõe ääres asfaldeerimata tee või siis mingid suured tänavakivid kust juppe omajagu väljas, lahtise peene killustikuga tee kus raputas tõuksi errorisse Või rattatee ristumisel sõiduteega on maha pandud mingid mummudega plaadid. Krt nendest ülelaskmisel käis alaseljast kogu teema läbi. Taolistes kohtades raputas ikka julmalt. Peale seda kui amordituuning sai tehtud ette ja taha on väga mõnus sõita.
Lisaks veidi kõrgemad äärekivid mis varem korraliku paugu panid, nüüd suht pehmelt laseb üle.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
medicopter
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004
|
18.05.2023 00:24:35
|
|
|
Dr Googlest otsinud küll aga ega Inokim OX,ile pole saada mingit carbonist vms juhtrauda? tean, et lenks on saada küll carbonist aga juhtraud ise??? Sedasi tõmbaks u28-29kilo(Super versioon) pealt ilusti alla vast mingi arv kilosid.
_________________ Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
18.05.2023 07:46:02
|
|
|
Lenks ongi saksa keelest laenatuna juhtraud.
Tasub ära oodata, kas arvestama hakatakse tootja andmeid või reaalkaalu.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.05.2023 08:33:19
|
|
|
| rex kirjutas: |
Tasub ära oodata, kas arvestama hakatakse tootja andmeid või reaalkaalu. |
Ilmselgelt tootja andmete põhjal. Keegi ei hakka ju ülevaatust tegema, et oled ümber ehitanud
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
medicopter
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004
|
18.05.2023 17:37:22
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| rex kirjutas: |
Tasub ära oodata, kas arvestama hakatakse tootja andmeid või reaalkaalu. |
Ilmselgelt tootja andmete põhjal. Keegi ei hakka ju ülevaatust tegema, et oled ümber ehitanud |
Inokim OX seeriatel on üks hea asi, et kõik 4 alaseeriat on ehitatud samale raamile ja kaalu määrab aku ning OxO-l lisamootor aga kui interneedust vaadata siis OX Eco on 25kg nagu näha. Eco silt külge ja korras? pole mul ju OxO ja ainus erinevus ongi aku mahutavus. Kas toimib sedasi? vajadusel ju saaks pannagi kergema Eco tüüpi aku kui keegi suvatseb kontrolli üldse.
Jagage arvamusi, vaatan põnevusega.
_________________ Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
18.05.2023 19:17:41
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| rex kirjutas: |
Tasub ära oodata, kas arvestama hakatakse tootja andmeid või reaalkaalu. |
Ilmselgelt tootja andmete põhjal. Keegi ei hakka ju ülevaatust tegema, et oled ümber ehitanud |
Tänaval kontrollija vaatest on kiirem ja lihtsam kaalule visata kui hakata marki ja mudelit mööda specs'e guugeldama. Joogipudeli võid kaalumise ajaks küljest võtta, pudelihoidja ja lisaakupakk aga jääks külge. Ja kängururauad, mille oled paigaldanud kõnniteel kiiremaks ja mugavamaks liikumiseks.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
18.05.2023 19:18:41
|
|
|
| Lihtsam on mudelit vaadata kui kaalu kaasas tassida
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
medicopter
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.05.2023 19:49:33
|
|
|
| rex kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| rex kirjutas: |
Tasub ära oodata, kas arvestama hakatakse tootja andmeid või reaalkaalu. |
Ilmselgelt tootja andmete põhjal. Keegi ei hakka ju ülevaatust tegema, et oled ümber ehitanud |
Tänaval kontrollija vaatest on kiirem ja lihtsam kaalule visata kui hakata marki ja mudelit mööda specs'e guugeldama. Joogipudeli võid kaalumise ajaks küljest võtta, pudelihoidja ja lisaakupakk aga jääks külge. Ja kängururauad, mille oled paigaldanud kõnniteel kiiremaks ja mugavamaks liikumiseks. |
Pigem vaatavad mudelit, vaatavad kustiganes speccidest ja vsjoo. Ahaa speccides 25.1kg, miks kindlustust pole?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
18.05.2023 19:53:08
|
|
|
Aga kui label'it polegi? Pole ju kohustuslik.
Eks näis, ei maksa ülearu fantaseerida. Ootame ära, mis tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zpider
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2010
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
20.05.2023 16:55:04
|
|
|
Vaatasin kena ilm, et testin ära palju enda tõuksiga siis õieti sõita saan.
Üleüldine läbisõit on 2600km, battery healt mingi äpi järgi oli 90%.
Ise arvasin, et ehk selline 35-40km. Reaalsuses suutsin tiirutada 47km ning jäi veel 7% akut järgi. Kui nüüd see 7% juurde arvutada ning see väidetav 10% mis akust kaduma läinud siis väga kaugele sellest 65km rangest nagu ei jäägi
Kers oli seatud keskmisele sättele
Spoiler 
Ma ei tea miks selles vaates näitab akukasutust 101%, mujal näitab kenasti 93%
E: ahsoo, Ninebot Max G30 siis
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
20.05.2023 17:52:01
|
|
|
| Peab ikka olema viitsimust niikaua püsti seista. Mul endal üle 15km sõite ei tule. Ja kuskil maanteel küll tiksuda ei viitsiks.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
medicopter
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004
|
20.05.2023 18:42:42
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| Peab ikka olema viitsimust niikaua püsti seista. Mul endal üle 15km sõite ei tule. Ja kuskil maanteel küll tiksuda ei viitsiks. |
Sõitnud 30+km Inokim OX-iga jutti aga kasutasin plastikust väikest tünni pingina ja toimis.
_________________ Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
20.05.2023 18:54:47
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| Ja kuskil maanteel küll tiksuda ei viitsiks. |
Mööda kergliiklusteed kõik
Eks see mingi tagumikualune kus peal istuda oleks jah mugavam.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
20.05.2023 19:21:47
|
|
|
Mis otstarve tõuksil teil siin on muidu? Lõbusõidud?
Ma kui linnas vaja asju ajada jätan EV kuhugi laadima ja saan linnas e-tõuksiga kõik asjad ära aetud kiiremini ja odavamalt (parkimine jne) kui autoga.
Ilma amortideta, täis kummid = probleeme vähem.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
medicopter
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004
|
20.05.2023 19:32:22
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Mis otstarve tõuksil teil siin on muidu? Lõbusõidud?
Ma kui linnas vaja asju ajada jätan EV kuhugi laadima ja saan linnas e-tõuksiga kõik asjad ära aetud kiiremini ja odavamalt (parkimine jne) kui autoga.
Ilma amortideta, täis kummid = probleeme vähem. |
Tavasõidud mis vaja ja isegi kui vaja vahel siis 30km linna või tagasi kui enam busse ei liigu. Pole autot ja tõenäoliselt ei saa kunagi lube ka, va kui on isesõitev auto ja omanik ei vaja luba enam.
_________________ Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
20.05.2023 19:44:43
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Mis otstarve tõuksil teil siin on muidu? Lõbusõidud?
|
tööle, koju, poodi, nipetnäpet kullerdamist ka.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigakoer
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
20.05.2023 22:57:25
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| Mis otstarve tõuksil teil siin on muidu? Lõbusõidud? |
90% lõbusõidud, aga ka et rongi pealt raudteejaamast maakoju sõita (~10 km) ning vahel toimetusi teha ka.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
21.05.2023 04:47:41
|
|
|
DVDRW, ilma amortideta ja täiskumm võib ikka päris kohutav olla tallinna linnas ma kujutan umbes ette sest mul endal ka ilma amortideta, kuid vähemalt mitte täiskumm rattad ning siiski 10 tollised, siiski on üsna kehva igasugused teravad augud, natukenegi kõrgemad servad (ma räägin sellised 30mm) ja kõik see jura tõmbab ikka pildi ees kõikuma. Sõidetud saab ja eks kindlasti oleneb kus sõidad ja kuidas, kuid keskmiselt võttes ega eriti ei kannata ikka küll. Muidu on jah väga mugav ja mõnus...aga no teisalt, meil on kohe käes JUUNI KUU ja siiamaani on endiselt suurem osa ajast tõuksiga külm sõita Võibolla mitte sellist kilomeetrist otsa, aga sõidad juba 3-4km siis muutub päris ebameeldivaks
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
21.05.2023 06:16:20
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| Mis otstarve tõuksil teil siin on muidu? Lõbusõidud?. |
Igasugu sõidud, aga peamiselt käin tõuksiga joomas, sest LE järgi, olen jalakäija.
Jalakäija all mõistetakse vastavalt «Liiklusseaduse» § 7 lõikele 2 isikut, kes kasutab teed liiklemiseks jalgsi või ratastooliga. Jalakäija all mõistetakse ka isikut, kes kasutab liiklemiseks rula, rulluiske, -suuski, tõukeratast, -kelku või muid nendesarnaseid abivahendeid.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
21.05.2023 10:20:13
|
|
|
Ma ei tea, millist redaktsiooni sa lugesid, aga hetkel kehtivas on:
"13) jalakäija on jalgsi, ratastoolis või muu sarnase üksnes piiratud liikumisvõimega isikule kasutamiseks ettenähtud sõidukiga liikleja. Jalakäijaks loetakse ka inimese lihasjõul liikuvat rula, rulluiske või -suuski, tõukeratast või -kelku või muud sellesarnast vahendit kasutav liikleja ning jalgratast või mittetöötava mootoriga ühe- või kaherattalist sõidukit käekõrval lükkav liikleja;"
§ 7, lg 2 räägib foorituledest üldse.
Lisaks veel:
"kergliikur on käesoleva seaduse § 87 lõike 12 nõuetele vastav ühe inimese vedamiseks ettenähtud istekohata elektri jõul liikuv sõiduk, välja arvatud jalgratas. Kergliikuriks loetakse ka käesoleva paragrahvi punktis 80 nimetatud tasakaaluliikurit;"
Ma tõlgendaks seda nii, et tünni otsas võid sõita, kuna see pole istekoht, aga eraldi lisatud spets sadulal mitte.
viimati muutis rex 21.05.2023 10:24:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
21.05.2023 10:23:46
|
|
|
rex, Nojah, ju ma mingit vanemat siis lugesin.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
21.05.2023 10:36:13
|
|
|
Tean, et tsiklitega on läbi aegade päris palju kanakitkumist olnud, kui keelatud promilliga peal istudes, mitte töötava mootriga, jalaga hoogu andes liikuda. El tõuksiga tõenäoliselt ei taheta samuti sind selles konditsioonis jalaga hoogu lükates sõitmas näha, kuna väga lihtne on lisaks mootorit rakendada, kui keegi ei näe. Kui patrull näeb sind tõuksi käekõrval lükkamas, ei tohiks tekkida muud küsimust, kui et kust varastasid?
Edit: typod
viimati muutis rex 21.05.2023 11:45:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
21.05.2023 10:48:12
|
|
|
rex, Aa, no ei ole veel küsitud. Kuigi olen linnast koju kõndinud küll, tõuks käekõrval. Peal lihtsalt ei suutnud olla.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
21.05.2023 11:31:25
|
|
|
Piiratud liikumisvõime tekibki teatud ainete manustamisel. Ja kui tünni nimetad jalgrattaks, siis saad ka sadulaga sõita. Põhimõte on, et teatud asju ei saa usaldada rahvale katsetamiseks. Tulirelva samuti.
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
21.05.2023 11:56:33
|
|
|
| raul141 kirjutas: |
| teatud asju ei saa usaldada rahvale katsetamiseks. Tulirelva samuti. |
Täpselt.
Revolver ja vene rulett on ka vahva mäng! Kuus inimest seitsmest, seda väga kiidavad!
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
21.05.2023 12:26:37
|
|
|
EEVblog pakib mingit tõuksi lahti:
Spoiler 
Huvitav kas nüüd hakatakse nagu droonide puhul (249gr) tegema 24,99kg tõukse.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
21.05.2023 12:37:46
|
|
|
DVDRW, Kui turg nii nõuab, siis nii tehakse ka!
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
21.05.2023 13:50:15
|
|
|
DVDRW, hind soolane
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zpider
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2010
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
24.05.2023 15:46:31
|
|
|
| ot: |
Vene ruleti algupärane mänguinstrument oli vast nagaan (Nagant M1895), millel 7-ne trummel. 22LR ja 22 mag kaliibrile leiab 8-9 lasulisi ka. Suuremad torud tõesti valdavalt 6-sed, aga leidub ka 5-ga. |
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zpider
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2010
|
26.05.2023 15:44:55
|
|
|
Paljudes kohtades kiidetakse Ninebot MAX G30 tõukeratta vastupidavust. Huvitav kas Nineboti F-seeria omad on sama head? Eelkõige silmas pidades Ninebot F2 Pro. Näiteks võrreldes uue Max G2-ga. Netiavarustest väga ei ole leinud võrdlusi.
Kas keegi siinsetest omab F2 Pro-d?
Hinna poolest on F2 Pro soodsam kui näiteks Max G30. Siit võiks järeldada, et F2 Pro on kehvema vastupidavusega.
F2 Pro hind 649.00 €
Max G30 soodushind 689.00 €
https://www.xn--tuksimaailm-ffb.ee/shop/elektriline-toukeratas-ninebot-max-g30/
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.05.2023 12:40:07
|
|
|
Nädalaga 226km maha vuratud... Suht timm
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
01.06.2023 16:15:47
|
|
|
| Suht loogiline. Mootorrattaks ei saa tõenäoliselt kvalifitseerida seetõttu, et kiiremalt hoolt pidurdades hoiab mootorrattur end lisaks kätele ka põlvedega paagi ümber (või jalgadega maxirolleri korral) kinni, püstiseisev "tõukur" aga lendaks 90 km/h pealt äkkpidurdades kõhuli lenksuposti otsa ja raskuskeskme iseärasusest tulenevalt pea ees üle selle. Tõenäoliselt seetõttu ei saa kergliikurist kiiremad/võimsamad "tõuksid" kunagi isegi mopeedi staatust.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
01.06.2023 18:15:15
|
|
|
Aina rohkem ahiahi hakkab saama. Paned oma piiraja tagasi ja kogu lugu. Kõike saab piirata 25 peale. Lahe hakkab olema kui hakkate ilma jääma oma suxust + trahvid. See oli 3-4 aastat tagasi teada ,et peab 25 olema.
Tõuksi mootorid küll 1000w lubatud kuid jagratastega on veel hullem seis.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.06.2023 18:17:09
|
|
|
Margus, sulle ikka igas teemas meeldib liialdada... Ilma vaevalt keegi jääb kohe. Algul saad ikka trahvi
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
01.06.2023 18:23:59
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Margus, sulle ikka igas teemas meeldib liialdada... Ilma vaevalt keegi jääb kohe. Algul saad ikka trahvi |
ilmselt jah.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
01.06.2023 22:42:12
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Softiga piiratud, siis tootja valmistajakiirus on alla 25km/h? |
| Forte kirjutas: |
| Seega: Eesti liiklusseadus ei võimaldagi täna tootja poolt kiiremaks kui 25 km/h loodud liikuvaid elektritõukerattaid registreerida ning nende juhtimine liikluses on keelatud. Seda isegi siis, kui neile on hiljem kiirusepiiraja peale pandud. |
Ma ei tea ühtegi teist piirangut kui soft. Ehk sisuliselt on väga vähe neid, mis polegi suutelised tehasest tulles sõitma kiiremini kui 25km/h. Need peavad olema väga väikse võimsusega - alla 200W mootoriga. Isegi siis pole kindel, et lapse raskuse all see rohkem ei käi edasi.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nipi1000
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2010
|
01.06.2023 22:54:58
|
|
|
| ise sõidan tavaliselt 20km/h...selline rahulik kulgemine, aga vahest tahaks ka kiiremini lasta kui tee vaba. hetkel jäi nt. too xiaomi 4 ultra ostmata, kuna seda hackida ei saa ja pole kindel kas tulevikuski saab. nii et sõidan oma g30max'iga edasi, mis 30km välja läheb
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
02.06.2023 09:30:32
|
|
|
Ma eelistaks pigem Hiina koopiaid. Koostekvaliteet nõrgem aga vähemalt ei ole aku DRM kaitset ja lihtsamini häkitavad.
Asi hakkab juba vaikselt ülekäte minema:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
02.06.2023 18:11:50
|
|
|
Miks ta ülekäte läheb on Liitium akud ja kasutajate sorkimine. Ükski firma ei taha et nende tooted käperdatakse kus vaja ei ole ja seda enam võltsimine. Kui ostad DRM toote siis on piisavalt rahi juu ,et uus aku osta.
Kui ratas katki peaks rahi ikkagi olema et uus osta. Kui DRM tooteid ei taha osta mujalt kui üldse saad tollist läbi.
Seda jah kui palju sa põlenud näoga inimesi tead. Mina küll ei tea et fotokas plahvatanud kellelgi. Kui ka oli siis praadis ennem päikesega. 18650 Teeb kena raksusid pauke hiljem kui hoidsid päikese käes ventileerivad suve maha kuid siis pole hermeetiline ka enam ja seda tunde hiljem. Selline praetud aku on kohe kannis ka. Mitte DRM pole süüdi vaid Päike.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
03.06.2023 12:02:39
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
...Asi hakkab juba vaikselt ülekäte minema:
Spoiler 
|
OT, aga sain just hiljuti oma eeltellitud Z8 kätte ja minu Aliexpressist tellitud AYRST nimega EN-EL15 akud töötavad probleemideta, niiet nagu ikka, uudisnupp on vähe sensatsioonilisem kui reaalsus (et Z8 voolunõuded on kõrgemad kui eelnevatel sama akut kasutavatel kaameratel ja seetõttu vufflite puhul sõltub konkreetsest akust, kas töötab või mitte).
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
03.06.2023 21:27:44
|
|
|
| DVDRW, Ise IT-AHV ja topid lingiga ballastiks mingit fb click-id-d kaasa...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lutsukala
HV vaatleja
liitunud: 06.10.2011
|
04.06.2023 19:24:53
|
|
|
| madis888 kirjutas: |
Ühe vanema iPhone'iga töötab, aga seal on kasutusel ka vanem tõuksi äpi versioon.
Tõuksi tehase seadete taastamist olen ka proovinud, aga pole aidanud.
Probleem võib olla ka iPhone'is. Ma ei oska midagi mõelda enam. Segane asi. |
gps on sees? kui äpi uuendusega viga tekkis, siis uuem versioon nõuab vbl gps asukohta jms.
kui palju es2-4 reaalne ulatus muidu on ja kas tõusudest üles ronimine peaks ka rohkem mahtu maha võtma kui tavalisel kulgemisel?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|