Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Elektrilised tõukerattad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 55, 56, 57  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.05.2023 23:12:47 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, pole hullu midagi icon_rolleyes.gif Sõida nagu lumelauaga mitte jalad täiesti sirgelt
Samas pole amortidega asja proovinud ka.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2023 23:19:49 vasta tsitaadiga

Janis, oeneb ka kus sõita. Siledal asfaldeeritud teel anna minna...
Samas Tartus näiteks jõe ääres asfaldeerimata tee või siis mingid suured tänavakivid kust juppe omajagu väljas, lahtise peene killustikuga tee kus raputas tõuksi errorisse icon_biggrin.gif Või rattatee ristumisel sõiduteega on maha pandud mingid mummudega plaadid. Krt nendest ülelaskmisel käis alaseljast kogu teema läbi. Taolistes kohtades raputas ikka julmalt. Peale seda kui amordituuning sai tehtud ette ja taha on väga mõnus sõita.
Lisaks veidi kõrgemad äärekivid mis varem korraliku paugu panid, nüüd suht pehmelt laseb üle.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 18.05.2023 00:24:35 vasta tsitaadiga

Dr Googlest otsinud küll aga ega Inokim OX,ile pole saada mingit carbonist vms juhtrauda? tean, et lenks on saada küll carbonist aga juhtraud ise??? Sedasi tõmbaks u28-29kilo(Super versioon) pealt ilusti alla vast mingi arv kilosid.
_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2023 07:46:02 vasta tsitaadiga

Lenks ongi saksa keelest laenatuna juhtraud.

Tasub ära oodata, kas arvestama hakatakse tootja andmeid või reaalkaalu.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2023 08:33:19 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:

Tasub ära oodata, kas arvestama hakatakse tootja andmeid või reaalkaalu.
Ilmselgelt tootja andmete põhjal. Keegi ei hakka ju ülevaatust tegema, et oled ümber ehitanud
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 18.05.2023 17:37:22 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
rex kirjutas:

Tasub ära oodata, kas arvestama hakatakse tootja andmeid või reaalkaalu.
Ilmselgelt tootja andmete põhjal. Keegi ei hakka ju ülevaatust tegema, et oled ümber ehitanud


Inokim OX seeriatel on üks hea asi, et kõik 4 alaseeriat on ehitatud samale raamile ja kaalu määrab aku ning OxO-l lisamootor aga kui interneedust vaadata siis OX Eco on 25kg nagu näha. Eco silt külge ja korras? pole mul ju OxO ja ainus erinevus ongi aku mahutavus. Kas toimib sedasi? vajadusel ju saaks pannagi kergema Eco tüüpi aku kui keegi suvatseb kontrolli üldse.

Jagage arvamusi, vaatan põnevusega.

_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2023 19:17:41 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
rex kirjutas:

Tasub ära oodata, kas arvestama hakatakse tootja andmeid või reaalkaalu.
Ilmselgelt tootja andmete põhjal. Keegi ei hakka ju ülevaatust tegema, et oled ümber ehitanud

Tänaval kontrollija vaatest on kiirem ja lihtsam kaalule visata kui hakata marki ja mudelit mööda specs'e guugeldama. Joogipudeli võid kaalumise ajaks küljest võtta, pudelihoidja ja lisaakupakk aga jääks külge. Ja kängururauad, mille oled paigaldanud kõnniteel kiiremaks ja mugavamaks liikumiseks.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 18.05.2023 19:18:41 vasta tsitaadiga

Lihtsam on mudelit vaadata kui kaalu kaasas tassida
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 18.05.2023 19:45:36 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Lihtsam on mudelit vaadata kui kaalu kaasas tassida


...no siis OX Eco peaks pädema küll kui on üle neti leitav spec 25KG täpselt.??? vist

_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2023 19:49:33 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
salatoimik kirjutas:
rex kirjutas:

Tasub ära oodata, kas arvestama hakatakse tootja andmeid või reaalkaalu.
Ilmselgelt tootja andmete põhjal. Keegi ei hakka ju ülevaatust tegema, et oled ümber ehitanud

Tänaval kontrollija vaatest on kiirem ja lihtsam kaalule visata kui hakata marki ja mudelit mööda specs'e guugeldama. Joogipudeli võid kaalumise ajaks küljest võtta, pudelihoidja ja lisaakupakk aga jääks külge. Ja kängururauad, mille oled paigaldanud kõnniteel kiiremaks ja mugavamaks liikumiseks.
Pigem vaatavad mudelit, vaatavad kustiganes speccidest ja vsjoo. Ahaa speccides 25.1kg, miks kindlustust pole?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2023 19:53:08 vasta tsitaadiga

Aga kui label'it polegi? Pole ju kohustuslik.

Eks näis, ei maksa ülearu fantaseerida. Ootame ära, mis tuleb.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zpider
HV vaatleja
Zpider

liitunud: 17.03.2010




sõnum 20.05.2023 14:50:04 vasta tsitaadiga

medicopter kirjutas:
hobihall kirjutas:
Lisaks mainitud Xiaomile on ka Ninebot välja toomas oma versiooni vedrustusega tõuksist, mille kaal jääb samuti napilt alla 25 kilo
https://shop.segway.com/nl_en/ninebot-kickscooter-max-g2-e-powered-by-segway.html


Täitsa asjalik tundub isegi see, ilma amortideta tõuksid on õudusunenägu ja silmad raputab peast välja.


gpro.ee lehelt on seda Nineboti-i võimalik tellida hinnaga 899 euri.
https://gpro.ee/products/ee/328/26097/sort/1/filter/0_0_0_0/NINEBOT-BY-SEGWAY-KickScooter-MAX-G2-15-3Ah-450W-Elektrilised-t%C3%B5ukerattad.html

seqway lehel muidugi 100 euri soodsam - 799 euri.


viimati muutis Zpider 21.05.2023 12:01:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2023 16:55:04 vasta tsitaadiga

Vaatasin kena ilm, et testin ära palju enda tõuksiga siis õieti sõita saan.
Üleüldine läbisõit on 2600km, battery healt mingi äpi järgi oli 90%.

Ise arvasin, et ehk selline 35-40km. Reaalsuses suutsin tiirutada 47km ning jäi veel 7% akut järgi. Kui nüüd see 7% juurde arvutada ning see väidetav 10% mis akust kaduma läinud siis väga kaugele sellest 65km rangest nagu ei jäägi icon_biggrin.gif
Kers oli seatud keskmisele sättele

Spoiler Spoiler Spoiler

Ma ei tea miks selles vaates näitab akukasutust 101%, mujal näitab kenasti 93% icon_rolleyes.gif

E: ahsoo, Ninebot Max G30 siis

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2023 17:52:01 vasta tsitaadiga

Peab ikka olema viitsimust niikaua püsti seista. Mul endal üle 15km sõite ei tule. Ja kuskil maanteel küll tiksuda ei viitsiks.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 20.05.2023 18:42:42 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Peab ikka olema viitsimust niikaua püsti seista. Mul endal üle 15km sõite ei tule. Ja kuskil maanteel küll tiksuda ei viitsiks.


Sõitnud 30+km Inokim OX-iga jutti aga kasutasin plastikust väikest tünni pingina icon_lol.gif icon_lol.gif ja toimis.

_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2023 18:54:47 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Ja kuskil maanteel küll tiksuda ei viitsiks.
Mööda kergliiklusteed kõik icon_biggrin.gif
Eks see mingi tagumikualune kus peal istuda oleks jah mugavam.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2023 19:21:47 vasta tsitaadiga

Mis otstarve tõuksil teil siin on muidu? Lõbusõidud?
Ma kui linnas vaja asju ajada jätan EV kuhugi laadima ja saan linnas e-tõuksiga kõik asjad ära aetud kiiremini ja odavamalt (parkimine jne) kui autoga. thumbs_up.gif
Ilma amortideta, täis kummid = probleeme vähem.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 20.05.2023 19:32:22 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Mis otstarve tõuksil teil siin on muidu? Lõbusõidud?
Ma kui linnas vaja asju ajada jätan EV kuhugi laadima ja saan linnas e-tõuksiga kõik asjad ära aetud kiiremini ja odavamalt (parkimine jne) kui autoga. thumbs_up.gif
Ilma amortideta, täis kummid = probleeme vähem.


Tavasõidud mis vaja ja isegi kui vaja vahel siis 30km linna või tagasi kui enam busse ei liigu. Pole autot ja tõenäoliselt ei saa kunagi lube ka, va kui on isesõitev auto ja omanik ei vaja luba enam.

_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2023 19:44:43 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Mis otstarve tõuksil teil siin on muidu? Lõbusõidud?
tööle, koju, poodi, nipetnäpet kullerdamist ka.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 20.05.2023 22:57:25 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Mis otstarve tõuksil teil siin on muidu? Lõbusõidud?

90% lõbusõidud, aga ka et rongi pealt raudteejaamast maakoju sõita (~10 km) ning vahel toimetusi teha ka.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2023 04:47:41 vasta tsitaadiga

DVDRW, ilma amortideta ja täiskumm võib ikka päris kohutav olla tallinna linnas icon_confused.gif ma kujutan umbes ette sest mul endal ka ilma amortideta, kuid vähemalt mitte täiskumm rattad ning siiski 10 tollised, siiski on üsna kehva igasugused teravad augud, natukenegi kõrgemad servad (ma räägin sellised 30mm) ja kõik see jura tõmbab ikka pildi ees kõikuma. Sõidetud saab ja eks kindlasti oleneb kus sõidad ja kuidas, kuid keskmiselt võttes ega eriti ei kannata ikka küll. Muidu on jah väga mugav ja mõnus...aga no teisalt, meil on kohe käes JUUNI KUU ja siiamaani on endiselt suurem osa ajast tõuksiga külm sõita icon_lol.gif Võibolla mitte sellist kilomeetrist otsa, aga sõidad juba 3-4km siis muutub päris ebameeldivaks
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2023 06:16:20 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Mis otstarve tõuksil teil siin on muidu? Lõbusõidud?.

Igasugu sõidud, aga peamiselt käin tõuksiga joomas, sest LE järgi, olen jalakäija. icon_cool.gif thumbs_up.gif
Jalakäija all mõistetakse vastavalt «Liiklusseaduse» § 7 lõikele 2 isikut, kes kasutab teed liiklemiseks jalgsi või ratastooliga. Jalakäija all mõistetakse ka isikut, kes kasutab liiklemiseks rula, rulluiske, -suuski, tõukeratast, -kelku või muid nendesarnaseid abivahendeid.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2023 10:20:13 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, millist redaktsiooni sa lugesid, aga hetkel kehtivas on:

"13) jalakäija on jalgsi, ratastoolis või muu sarnase üksnes piiratud liikumisvõimega isikule kasutamiseks ettenähtud sõidukiga liikleja. Jalakäijaks loetakse ka inimese lihasjõul liikuvat rula, rulluiske või -suuski, tõukeratast või -kelku või muud sellesarnast vahendit kasutav liikleja ning jalgratast või mittetöötava mootoriga ühe- või kaherattalist sõidukit käekõrval lükkav liikleja;"

§ 7, lg 2 räägib foorituledest üldse.

Lisaks veel:
"kergliikur on käesoleva seaduse § 87 lõike 12 nõuetele vastav ühe inimese vedamiseks ettenähtud istekohata elektri jõul liikuv sõiduk, välja arvatud jalgratas. Kergliikuriks loetakse ka käesoleva paragrahvi punktis 80 nimetatud tasakaaluliikurit;"

Ma tõlgendaks seda nii, et tünni otsas võid sõita, kuna see pole istekoht, aga eraldi lisatud spets sadulal mitte.


viimati muutis rex 21.05.2023 10:24:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2023 10:23:46 vasta tsitaadiga

rex, Nojah, ju ma mingit vanemat siis lugesin. icon_redface.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2023 10:36:13 vasta tsitaadiga

Tean, et tsiklitega on läbi aegade päris palju kanakitkumist olnud, kui keelatud promilliga peal istudes, mitte töötava mootriga, jalaga hoogu andes liikuda. El tõuksiga tõenäoliselt ei taheta samuti sind selles konditsioonis jalaga hoogu lükates sõitmas näha, kuna väga lihtne on lisaks mootorit rakendada, kui keegi ei näe. Kui patrull näeb sind tõuksi käekõrval lükkamas, ei tohiks tekkida muud küsimust, kui et kust varastasid? icon_smile.gif

Edit: typod


viimati muutis rex 21.05.2023 11:45:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2023 10:48:12 vasta tsitaadiga

rex, Aa, no ei ole veel küsitud. Kuigi olen linnast koju kõndinud küll, tõuks käekõrval. Peal lihtsalt ei suutnud olla. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 21.05.2023 11:31:25 vasta tsitaadiga

Piiratud liikumisvõime tekibki teatud ainete manustamisel. Ja kui tünni nimetad jalgrattaks, siis saad ka sadulaga sõita. Põhimõte on, et teatud asju ei saa usaldada rahvale katsetamiseks. Tulirelva samuti.
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2023 11:56:33 vasta tsitaadiga

raul141 kirjutas:
teatud asju ei saa usaldada rahvale katsetamiseks. Tulirelva samuti.

Täpselt.
Revolver ja vene rulett on ka vahva mäng! Kuus inimest seitsmest, seda väga kiidavad! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2023 12:26:37 vasta tsitaadiga

EEVblog pakib mingit tõuksi lahti:
Spoiler Spoiler Spoiler

Huvitav kas nüüd hakatakse nagu droonide puhul (249gr) tegema 24,99kg tõukse. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2023 12:37:46 vasta tsitaadiga

DVDRW, Kui turg nii nõuab, siis nii tehakse ka! icon_cool.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 21.05.2023 13:50:15 vasta tsitaadiga

DVDRW, hind soolane
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zpider
HV vaatleja
Zpider

liitunud: 17.03.2010




sõnum 23.05.2023 23:59:46 vasta tsitaadiga

Selle uue Ninebot MAX G2 kõrval on olemas ka natuke sarnaste näitajatega teine Ninebot, millel samuti esiamort.
Ninebot F2 Pro: https://gpro.ee/products/ee/328/26096/sort/1/filter/0_0_0_0/NINEBOT-BY-SEGWAY-KickScooter-F2-Pro-450W-Elektrilised-t%C3%B5ukerattad.html

MAX G2: https://eu-en.segway.com/products/ninebot-kickscooter-max-g2e-powered-by-segway
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 24.05.2023 02:31:48 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Revolver ja vene rulett on ka vahva mäng! Kuus inimest seitsmest, seda väga kiidavad! icon_biggrin.gif


Iga päev õpib midagi uut.
Ja ongi olemas: https://eugunstore.com/et/product/taurus-692-tracker-3%E2%80%B3-7-shot-revolver-38spl-357mag-9mm/

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2023 15:46:31 vasta tsitaadiga

ot:
von Wu kirjutas:
SSD kirjutas:
Revolver ja vene rulett on ka vahva mäng! Kuus inimest seitsmest, seda väga kiidavad! icon_biggrin.gif


Iga päev õpib midagi uut.
Ja ongi olemas: https://eugunstore.com/et/product/taurus-692-tracker-3%E2%80%B3-7-shot-revolver-38spl-357mag-9mm/

Vene ruleti algupärane mänguinstrument oli vast nagaan (Nagant M1895), millel 7-ne trummel. 22LR ja 22 mag kaliibrile leiab 8-9 lasulisi ka. Suuremad torud tõesti valdavalt 6-sed, aga leidub ka 5-ga.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zpider
HV vaatleja
Zpider

liitunud: 17.03.2010




sõnum 26.05.2023 15:44:55 vasta tsitaadiga

Paljudes kohtades kiidetakse Ninebot MAX G30 tõukeratta vastupidavust. Huvitav kas Nineboti F-seeria omad on sama head? Eelkõige silmas pidades Ninebot F2 Pro. Näiteks võrreldes uue Max G2-ga. Netiavarustest väga ei ole leinud võrdlusi.
Kas keegi siinsetest omab F2 Pro-d?

Hinna poolest on F2 Pro soodsam kui näiteks Max G30. Siit võiks järeldada, et F2 Pro on kehvema vastupidavusega.
F2 Pro hind 649.00 €
Max G30 soodushind 689.00 €
https://www.xn--tuksimaailm-ffb.ee/shop/elektriline-toukeratas-ninebot-max-g30/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2023 12:40:07 vasta tsitaadiga

Nädalaga 226km maha vuratud... Suht timm icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2023 15:28:54 vasta tsitaadiga

https://forte.delfi.ee/artikkel/120196722/eestis-on-tekkinud-uskumatu-olukord-koik-kiiremad-elektritoukerattad-tuleb-liiklusest-korvaldada

Tasulises osas pole muud kirjas, kui et seadus ei võimalda eksisteerida tõuksidel valmistajakiirusega 25km/h+ või 1kw+ mootoriga.

Jälle mingid ajudeta on sattunud seadusi tegema. Enne 25km/h piirangut läks 300W nominaaliga tõuks ka 32km/h 85kg all (35km/h max) - Need kõik on tagantjärgi softiga piiratud, seega mis illegaalsed nüüd??
Tõsiselt nagu ei jätku sõnu...
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2023 15:31:04 vasta tsitaadiga

Softiga piiratud, siis tootja valmistajakiirus on alla 25km/h?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2023 16:15:47 vasta tsitaadiga

Suht loogiline. Mootorrattaks ei saa tõenäoliselt kvalifitseerida seetõttu, et kiiremalt hoolt pidurdades hoiab mootorrattur end lisaks kätele ka põlvedega paagi ümber (või jalgadega maxirolleri korral) kinni, püstiseisev "tõukur" aga lendaks 90 km/h pealt äkkpidurdades kõhuli lenksuposti otsa ja raskuskeskme iseärasusest tulenevalt pea ees üle selle. Tõenäoliselt seetõttu ei saa kergliikurist kiiremad/võimsamad "tõuksid" kunagi isegi mopeedi staatust.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2023 18:15:15 vasta tsitaadiga

Aina rohkem ahiahi hakkab saama. Paned oma piiraja tagasi ja kogu lugu. Kõike saab piirata 25 peale. Lahe hakkab olema kui hakkate ilma jääma oma suxust + trahvid. See oli 3-4 aastat tagasi teada ,et peab 25 olema.
Tõuksi mootorid küll 1000w lubatud kuid jagratastega on veel hullem seis.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2023 18:17:09 vasta tsitaadiga

Margus, sulle ikka igas teemas meeldib liialdada... Ilma vaevalt keegi jääb kohe. Algul saad ikka trahvi
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2023 18:23:59 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Margus, sulle ikka igas teemas meeldib liialdada... Ilma vaevalt keegi jääb kohe. Algul saad ikka trahvi


ilmselt jah.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2023 22:42:12 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Softiga piiratud, siis tootja valmistajakiirus on alla 25km/h?


Forte kirjutas:
Seega: Eesti liiklusseadus ei võimaldagi täna tootja poolt kiiremaks kui 25 km/h loodud liikuvaid elektritõukerattaid registreerida ning nende juhtimine liikluses on keelatud. Seda isegi siis, kui neile on hiljem kiirusepiiraja peale pandud.


Ma ei tea ühtegi teist piirangut kui soft. Ehk sisuliselt on väga vähe neid, mis polegi suutelised tehasest tulles sõitma kiiremini kui 25km/h. Need peavad olema väga väikse võimsusega - alla 200W mootoriga. Isegi siis pole kindel, et lapse raskuse all see rohkem ei käi edasi.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2023 22:54:58 vasta tsitaadiga

ise sõidan tavaliselt 20km/h...selline rahulik kulgemine, aga vahest tahaks ka kiiremini lasta kui tee vaba. hetkel jäi nt. too xiaomi 4 ultra ostmata, kuna seda hackida ei saa ja pole kindel kas tulevikuski saab. nii et sõidan oma g30max'iga edasi, mis 30km välja läheb
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2023 09:30:32 vasta tsitaadiga

Ma eelistaks pigem Hiina koopiaid. Koostekvaliteet nõrgem aga vähemalt ei ole aku DRM kaitset ja lihtsamini häkitavad.
Asi hakkab juba vaikselt ülekäte minema:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2023 18:11:50 vasta tsitaadiga

Miks ta ülekäte läheb on Liitium akud ja kasutajate sorkimine. Ükski firma ei taha et nende tooted käperdatakse kus vaja ei ole ja seda enam võltsimine. Kui ostad DRM toote siis on piisavalt rahi juu ,et uus aku osta.
Kui ratas katki peaks rahi ikkagi olema et uus osta. Kui DRM tooteid ei taha osta mujalt kui üldse saad tollist läbi.

Seda jah kui palju sa põlenud näoga inimesi tead. Mina küll ei tea et fotokas plahvatanud kellelgi. Kui ka oli siis praadis ennem päikesega. 18650 Teeb kena raksusid pauke hiljem kui hoidsid päikese käes ventileerivad suve maha kuid siis pole hermeetiline ka enam ja seda tunde hiljem. Selline praetud aku on kohe kannis ka. Mitte DRM pole süüdi vaid Päike.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2023 10:22:25 vasta tsitaadiga

https://auto.pub/ostad-liiga-voimsa-elektritouksi-oled-ise-loll-soita-sellega-ei-tohi

viimati muutis DVDRW 04.06.2023 11:49:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2023 12:02:39 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
...Asi hakkab juba vaikselt ülekäte minema:
Spoiler Spoiler Spoiler


OT, aga sain just hiljuti oma eeltellitud Z8 kätte ja minu Aliexpressist tellitud AYRST nimega EN-EL15 akud töötavad probleemideta, niiet nagu ikka, uudisnupp on vähe sensatsioonilisem kui reaalsus (et Z8 voolunõuded on kõrgemad kui eelnevatel sama akut kasutavatel kaameratel ja seetõttu vufflite puhul sõltub konkreetsest akust, kas töötab või mitte).
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2023 21:27:44 vasta tsitaadiga

DVDRW, Ise IT-AHV ja topid lingiga ballastiks mingit fb click-id-d kaasa...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lutsukala
HV vaatleja

liitunud: 06.10.2011




sõnum 04.06.2023 19:24:53 vasta tsitaadiga

madis888 kirjutas:

Ühe vanema iPhone'iga töötab, aga seal on kasutusel ka vanem tõuksi äpi versioon.

Tõuksi tehase seadete taastamist olen ka proovinud, aga pole aidanud.

Probleem võib olla ka iPhone'is. Ma ei oska midagi mõelda enam. Segane asi.

gps on sees? kui äpi uuendusega viga tekkis, siis uuem versioon nõuab vbl gps asukohta jms.
kui palju es2-4 reaalne ulatus muidu on ja kas tõusudest üles ronimine peaks ka rohkem mahtu maha võtma kui tavalisel kulgemisel?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Elektrilised tõukerattad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 55, 56, 57  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.