Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2022 09:27:53 vasta tsitaadiga

ertr2, lihtsalt info mõttes, et kui tahta parimat PSX emulatsiooni elamust siis tänapäev on selline emulaator nagu Duckstation. Sellega annab ikka niipalju asja ilusamaks teha, et osad pelad tunduvad nagu ps2 peal oleks
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2022 17:01:17 vasta tsitaadiga

Nintendo e-Shop algas veebruari ale. Kel super mario kart huvo pakub, siis peaks olema OK hinnaga: https://www.nintendo.de/Spiele/Nintendo-Switch/Mario-Kart-8-Deluxe-1173281.html
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 15.03.2022 17:00:24 vasta tsitaadiga

Pole veel käima pannud, aga kuidas see konto ülesseadmine meie regioonis toimub? Saksa?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2022 17:04:37 vasta tsitaadiga

ka-la, mul põhikonto Eesti ja kohalik krediitkaart töötab ilusti thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 15.03.2022 18:04:12 vasta tsitaadiga

Väga hästi. Kuidagi tundus nintendo kodulehe järgi et Eesti pole mingi paik
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2022 18:10:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kuidagi tundus nintendo kodulehe järgi et Eesti pole mingi paik

https://www.nintendo.co.uk/Support/Nintendo-Switch/Is-the-Nintendo-Account-Service-Available-in-My-Country-1378997.html

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 16.03.2022 11:38:17 vasta tsitaadiga

beastbeats, Sai tõesti lihtsalt asja, tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2022 10:08:54 vasta tsitaadiga

https://www.idownloadblog.com/2022/06/07/ios-16-nintendo-joy-con-support/. beer_yum.gif beer_yum.gif

Kellelgi Super Mario 3D World + Bowser's Fury pakkuda pole ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2022 14:47:07 vasta tsitaadiga

Tere
Teist päeva siis V2 omanik, sai lapsele uurimiseks võetud.
Võtsin Spyro triloogia ka ligi, sest kunagi lapsena sai neid isegi taguda loetamatus koguses ja peaks maast madalast sobima.
Aga:
1) Kas see ok, et kiired liigutused justkui venivad, nagu FPS oleks madal? Ei oska paremini seletada, selline lag oli justkui pildis sees, kui ringi jooksis ja samal ajal kaamera suunda muutis.
2) Mängude laadimised/uuendused venivad? Keskmine kiirus jääb sinna 200 KB/s kanti. Päris masendav, kui mingi 1GB uuendus selga lendas... Mängude laadimisest rääkimatagi.
3) Kust kõige odavam uusi mänge osta on?

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2022 20:27:03 vasta tsitaadiga

kjaups, pole Spyro triloogiat Switch’il proovinud (omal ajal sai seda PlayStation’il mängitud) kuid osad port’id ongi paraku tehniliselt kehvad.
Uute mängude all pead silmas äsja ilmunud asju või tahad lihtsalt uusi/kasutamata osta?

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2022 20:36:11 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
kjaups, pole Spyro triloogiat Switch’il proovinud (omal ajal sai seda PlayStation’il mängitud) kuid osad port’id ongi paraku tehniliselt kehvad.
Uute mängude all pead silmas äsja ilmunud asju või tahad lihtsalt uusi/kasutamata osta?

Vaatasin täna tasuta mänge ka. Mingi leia 5 erinevust vmt mäng oli. Päris kole kui kaua laadimine kestis sellel kopp.gif
Mariod, Zeldad jne digitaal kujul.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2022 20:40:07 vasta tsitaadiga

kjaups, siit võib soodsamalt leida (Nintendo enda first party mängud hoiavad korralikult hinda):
https://www.eneba.com/store/nintendo-games

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2023 17:02:50 vasta tsitaadiga


Link

Niiiice!

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2023 15:26:34 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:

Link

Niiiice!

Ma sain juba alla laadida neid laupäeval.
Käivitamiseni küll ei jõudnud, zelda tuli vahele.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smola
Kreisi kasutaja
smola

liitunud: 15.12.2004




sõnum 04.04.2023 14:48:05 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab soovitada kust saab hea hinnaga eshop kaarte osta?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2023 15:16:13 vasta tsitaadiga

Mis mottes hea hinnaga? Kaardi hind on ju sama, mis vaartuses e-poe krediiti saad?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2023 16:16:35 vasta tsitaadiga

SKG, koode saab netist ka nominaalväärtusest soodsamalt (suuremate summade puhul ca 10%)
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smola
Kreisi kasutaja
smola

liitunud: 15.12.2004




sõnum 04.04.2023 16:20:20 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
SKG, koode saab netist ka nominaalväärtusest soodsamalt (suuremate summade puhul ca 10%)

On teada kust saab?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2023 16:22:26 vasta tsitaadiga

smola kirjutas:
beastbeats kirjutas:
SKG, koode saab netist ka nominaalväärtusest soodsamalt (suuremate summade puhul ca 10%)

On teada kust saab?

Olen kunagi sealt ostnud (neil ka US ja UK omi):
https://www.eneba.com/store/nintendo-gift-cards/europe

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2023 16:30:27 vasta tsitaadiga

smola kirjutas:
Kas keegi oskab soovitada kust saab hea hinnaga eshop kaarte osta?

Üldiselt jälgi saiti dekudeals.com sealt saab päriselt ka allahindlusi märagata ja nt. lasta meilile saata wishlisti alenused.

Teine asi on, suht tihti, müüb nintendo ise häid kaarte kui teatud mänge tahad osta (kontrolli nimekirja enne ostu) - https://www.nintendo.com/store/products/nintendo-switch-game-vouchers/

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2023 18:04:16 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
SKG, koode saab netist ka nominaalväärtusest soodsamalt (suuremate summade puhul ca 10%)

Okei, hea teada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smola
Kreisi kasutaja
smola

liitunud: 15.12.2004




sõnum 05.04.2023 10:08:02 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
smola kirjutas:
Kas keegi oskab soovitada kust saab hea hinnaga eshop kaarte osta?

Üldiselt jälgi saiti dekudeals.com sealt saab päriselt ka allahindlusi märagata ja nt. lasta meilile saata wishlisti alenused.

Teine asi on, suht tihti, müüb nintendo ise häid kaarte kui teatud mänge tahad osta (kontrolli nimekirja enne ostu) - https://www.nintendo.com/store/products/nintendo-switch-game-vouchers/

Tänud, vaatan dekudeals-t . Ise mõtlesin cdkey taolist asja. Vaatasin enebat, seal hinnad ei ole eriti head icon_smile.gif . Kas keegi punktid.ee-st proovis midagi tellida?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2023 10:12:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas keegi punktid.ee-st proovis midagi tellida?

Seal ju EU kaardid nominaalväärtusest kallimad - mõistlik siis juba Nintendo e-Shop'ist otse osta (Eesti pangakaart toimib) icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smola
Kreisi kasutaja
smola

liitunud: 15.12.2004




sõnum 08.04.2023 18:28:41 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

Kas keegi punktid.ee-st proovis midagi tellida?

Seal ju EU kaardid nominaalväärtusest kallimad - mõistlik siis juba Nintendo e-Shop'ist otse osta (Eesti pangakaart toimib) icon_rolleyes.gif

Tänud vihje eest! Kuna olen alles uus switchi kasutaja, siis ei teadnud et selline võimalus olemas on (siiani olin ainul PS kasutaja) icon_smile.gif . Proovisin , töötab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2023 21:41:49 vasta tsitaadiga


Link

Eraldi teemat ei märganud selle kohta, eestis pole Zelda fänne palju?

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2023 11:04:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Eraldi teemat ei märganud selle kohta...

Alati võid ju ise teha:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=302254

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2023 13:25:16 vasta tsitaadiga

Mul ka Zelda ära tellitud ja ootan, enne 12. Maid peab Star Warsiga ühele poole jõudma icon_smile.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2023 21:12:34 vasta tsitaadiga

Keegi teab kuidas edukalt Lite versiooni stick-e puhastada? Alkoholi lapid ei aidanud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2023 07:45:02 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:

Link

Eraldi teemat ei märganud selle kohta, eestis pole Zelda fänne palju?


Ikka on fänne, aga eestikeelne mänguvestlus piirdub pigem paari discordiga, mujal on haipi vähem. BotWi mängisin ikka isukalt mõnisada tundi, eeldan, et Tearsi saab sama palju uuritud. Temaatiline OLED on juba olemas, ootan veel CEd ja ahmin netist mängu spoilereid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2023 10:23:50 vasta tsitaadiga

Eeltellisin mängu Euronicsist, jäin pika ninaga
Spoiler Spoiler Spoiler

Oleks pidanud eshopist ikka ostma...

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.05.2023 11:13:34 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Eeltellisin mängu Euronicsist, jäin pika ninaga
Spoiler Spoiler Spoiler

Oleks pidanud eshopist ikka ostma...

Samasugune tagantjärele tarkus siin. Nintendo poolt täielik läbikukkumine, arvestades seda, et mäng oli valmis juba pool aastat tagasi. Kuigi ei saa jätta välja ka võimalust, et kohalik logistika on lõpuks põhjus.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2023 11:23:06 vasta tsitaadiga

See on pigem lihtsalt Euronicsi standard eeltellimuste puhul. Sellest juba palju räägitud siin erinevates teemades. Niisama ostmiseks on Euronics OK, aga eeltellimised võib ära unustada.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2023 13:32:34 vasta tsitaadiga

https://www.rde.ee/products/ee/352/1128132/sort/5/filter/0_0_0_0/The-Legend-of-Zelda-Tears-of-the-Kingdom-Switch-mäng.html

RDE pakub 60€ mängu, väga palju kauem aega ei võta kui Euronics. Euronics saab täna tellitud kauba alles esmaspäeval sulle pakiautomaati või teisipäeval alles poodi.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2023 13:35:11 vasta tsitaadiga

Miks mitte osta mang kohe tana Nintendo eShop-ist kui nii kiire on?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2023 13:43:22 vasta tsitaadiga

SKG, sest see tekitaks olukorra kus peaks ostma suurema sd kaardi, mis omakorda tähendaks 40-50h reinstallimist kuna mälukaardi sisu ei saa kopeerida. Või siis mingit mängu kustutama mis parasjagu ees on. Ning üldiselt, First Party mänge eelistan füüsiliselt omada, multiplatformeride puhul nii väga ei hooli.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.05.2023 13:45:17 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
https://www.rde.ee/products/ee/352/1128132/sort/5/filter/0_0_0_0/The-Legend-of-Zelda-Tears-of-the-Kingdom-Switch-mäng.html

RDE pakub 60€ mängu, väga palju kauem aega ei võta kui Euronics. Euronics saab täna tellitud kauba alles esmaspäeval sulle pakiautomaati või teisipäeval alles poodi.

Mul on tellimus veebruarist üleval juba.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2023 14:40:06 vasta tsitaadiga

https://www.metacritic.com/game/switch/the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild/critic-reviews
https://www.metacritic.com/game/switch/the-legend-of-zelda-tears-of-the-kingdom/critic-reviews
Game of The Year Ilmselgelt

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.05.2023 15:20:29 vasta tsitaadiga

Zelda Tears of the Kingdom reklaam. Valus.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2023 16:38:07 vasta tsitaadiga

Kellel väga põleb, siis nägin fb-s Nintendo Eesti grupis reklaami, et Gamepood Idakeskuses müüb ja on ka laos olemas. Ei tea antud poe kohta küll midagi, aga väidetavalt on mäng füüsilisel kujul kohapoeal olemas. Btw 64€ eest.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2023 19:39:47 vasta tsitaadiga

Apollo poodidesse tilgub ka vaikselt, aga lähevad üsna kiirelt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2023 09:50:26 vasta tsitaadiga

https://www.euronics.ee/meelelahutus/nintendo/switchi-mangud/045496479176/the-legend-of-zelda-tears-of-the-kingdom-collector-s-edition-nintendo-switch-mang

Silver lining - vähemalt on Euronicsis collectors edition saadaval taas.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.05.2023 11:31:15 vasta tsitaadiga

Euronicsi ja Omniva koostöö on ikka lahe. Reede hilisõhtul, õigemini laupäeva varahommikul, registreeriti pakk, kaks päeva hiljem jõudis see sorteerimiskeskusesse ja ilmselt ei jõua see veel niipeal kohale. Ma olen välismaalt ka kiiremini pakke saanud. Moraal on siis selles, et Nintendo asju pole mõtet Euronicsist (eel)tellida kui tahetakse mõistliku ajaga kätte saada.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2023 13:42:41 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Euronicsi ja Omniva koostöö on ikka lahe. Reede hilisõhtul, õigemini laupäeva varahommikul, registreeriti pakk, kaks päeva hiljem jõudis see sorteerimiskeskusesse ja ilmselt ei jõua see veel niipeal kohale. Ma olen välismaalt ka kiiremini pakke saanud. Moraal on siis selles, et Nintendo asju pole mõtet Euronicsist (eel)tellida kui tahetakse mõistliku ajaga kätte saada.


Sama siin aga DPDga, mingi jebla on DPD endaga tundub. Täna hommikul jõudis mäng Tartu sorteerimiskeskusesse ja tiksub seal.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2023 14:10:20 vasta tsitaadiga

No seda oli ju teada juba reedel kui kaupa kohal ei olnud, et kiireim viis on lasta asi ümber suunata poodi. Sain tunnike tagasi enda oma kätte Viru keskusest.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2023 16:47:24 vasta tsitaadiga

Sain ikkagi täna mängu kätte, need pusled on nüüd ikka teine tera versus BOTW icon_biggrin.gif

EDIT: tegin eraldi teema Zelda Tears of the kingdom jaoks - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=835690
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2023 01:00:35 vasta tsitaadiga

Saan õieti aru, et joy-con 'i peal olevad joystick'id on ühed viletsaima kvaliteediga joystick'id, mis leidub? Aasta kasutanud konsooli, vahelduva eduka ja juba vasaku kangi pealne kulub ja pudiseb õrnalt. Olles kasutanud Xbox 360, Xbox One, PS3/4/5 mitmeid pulte ei ole kunagi sellist probleemi olnud. Ja osad neist on ikka kõvasti vatti saanud ja siiani midagi ei ole järsult kuluma hakanud.
Eriti masendav arvestades seda mis hinda selle puldi käkerdise eest küsitakse -> 85€ icon_mad.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2023 08:06:04 vasta tsitaadiga

angel, PEBCAK. Üldiuselt ega nad mugavad pole, stick drift on kerge tulema (lahendus: https://www.aliexpress.com/item/1005005133690605.html) kuid pudenemnine ja kulumine visuaalselt pole küll olnud mure.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.05.2023 09:57:32 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Saan õieti aru, et joy-con 'i peal olevad joystick'id on ühed viletsaima kvaliteediga joystick'id, mis leidub? Aasta kasutanud konsooli, vahelduva eduka ja juba vasaku kangi pealne kulub ja pudiseb õrnalt. Olles kasutanud Xbox 360, Xbox One, PS3/4/5 mitmeid pulte ei ole kunagi sellist probleemi olnud. Ja osad neist on ikka kõvasti vatti saanud ja siiani midagi ei ole järsult kuluma hakanud.
Eriti masendav arvestades seda mis hinda selle puldi käkerdise eest küsitakse -> 85€ icon_mad.gif

Ma ostsin Nintendo pro kontrolleri. Palju käepärasem.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2023 12:42:13 vasta tsitaadiga

Eks inimeste kasutus- ja hügieeniharjumused on erinevad aga pole endal (v1 ja Lite) ega tutvusringkonnas "pudisemist" täheldanud...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2023 13:37:21 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
angel kirjutas:
Saan õieti aru, et joy-con 'i peal olevad joystick'id on ühed viletsaima kvaliteediga joystick'id, mis leidub? Aasta kasutanud konsooli, vahelduva eduka ja juba vasaku kangi pealne kulub ja pudiseb õrnalt. Olles kasutanud Xbox 360, Xbox One, PS3/4/5 mitmeid pulte ei ole kunagi sellist probleemi olnud. Ja osad neist on ikka kõvasti vatti saanud ja siiani midagi ei ole järsult kuluma hakanud.
Eriti masendav arvestades seda mis hinda selle puldi käkerdise eest küsitakse -> 85€ icon_mad.gif

Ma ostsin Nintendo pro kontrolleri. Palju käepärasem.

Kusjuures, see Nintenndo Pro kontroller on endalegi silma jäänud, kuid samas jäid ka Gulikitiga kingkong 2 pro controller ja 8bitdo ultimate kontroller. KingKong2 tundus speccide järgi parim olevat kuid shoulder triggerid paljudel katki läinud. 8bitdo polling rate accelerometrele on nutune. Et kas tõesti ongi Nintendo oma lahendus parim?

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.