ertr2, lihtsalt info mõttes, et kui tahta parimat PSX emulatsiooni elamust siis tänapäev on selline emulaator nagu Duckstation. Sellega annab ikka niipalju asja ilusamaks teha, et osad pelad tunduvad nagu ps2 peal oleks
Tere
Teist päeva siis V2 omanik, sai lapsele uurimiseks võetud.
Võtsin Spyro triloogia ka ligi, sest kunagi lapsena sai neid isegi taguda loetamatus koguses ja peaks maast madalast sobima.
Aga:
1) Kas see ok, et kiired liigutused justkui venivad, nagu FPS oleks madal? Ei oska paremini seletada, selline lag oli justkui pildis sees, kui ringi jooksis ja samal ajal kaamera suunda muutis.
2) Mängude laadimised/uuendused venivad? Keskmine kiirus jääb sinna 200 KB/s kanti. Päris masendav, kui mingi 1GB uuendus selga lendas... Mängude laadimisest rääkimatagi.
3) Kust kõige odavam uusi mänge osta on? _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
kjaups, pole Spyro triloogiat Switch’il proovinud (omal ajal sai seda PlayStation’il mängitud) kuid osad port’id ongi paraku tehniliselt kehvad.
Uute mängude all pead silmas äsja ilmunud asju või tahad lihtsalt uusi/kasutamata osta? _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
kjaups, pole Spyro triloogiat Switch’il proovinud (omal ajal sai seda PlayStation’il mängitud) kuid osad port’id ongi paraku tehniliselt kehvad.
Uute mängude all pead silmas äsja ilmunud asju või tahad lihtsalt uusi/kasutamata osta?
Vaatasin täna tasuta mänge ka. Mingi leia 5 erinevust vmt mäng oli. Päris kole kui kaua laadimine kestis sellel
Mariod, Zeldad jne digitaal kujul. _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
kjaups, siit võib soodsamalt leida (Nintendo enda first party mängud hoiavad korralikult hinda):
https://www.eneba.com/store/nintendo-games _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Ma sain juba alla laadida neid laupäeval.
Käivitamiseni küll ei jõudnud, zelda tuli vahele. _________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
SKG, koode saab netist ka nominaalväärtusest soodsamalt (suuremate summade puhul ca 10%) _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Tänud, vaatan dekudeals-t . Ise mõtlesin cdkey taolist asja. Vaatasin enebat, seal hinnad ei ole eriti head . Kas keegi punktid.ee-st proovis midagi tellida?
Seal ju EU kaardid nominaalväärtusest kallimad - mõistlik siis juba Nintendo e-Shop'ist otse osta (Eesti pangakaart toimib) _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Seal ju EU kaardid nominaalväärtusest kallimad - mõistlik siis juba Nintendo e-Shop'ist otse osta (Eesti pangakaart toimib)
Tänud vihje eest! Kuna olen alles uus switchi kasutaja, siis ei teadnud et selline võimalus olemas on (siiani olin ainul PS kasutaja) . Proovisin , töötab
Eraldi teemat ei märganud selle kohta, eestis pole Zelda fänne palju? _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Eraldi teemat ei märganud selle kohta, eestis pole Zelda fänne palju?
Ikka on fänne, aga eestikeelne mänguvestlus piirdub pigem paari discordiga, mujal on haipi vähem. BotWi mängisin ikka isukalt mõnisada tundi, eeldan, et Tearsi saab sama palju uuritud. Temaatiline OLED on juba olemas, ootan veel CEd ja ahmin netist mängu spoilereid
Oleks pidanud eshopist ikka ostma... _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Samasugune tagantjärele tarkus siin. Nintendo poolt täielik läbikukkumine, arvestades seda, et mäng oli valmis juba pool aastat tagasi. Kuigi ei saa jätta välja ka võimalust, et kohalik logistika on lõpuks põhjus.
See on pigem lihtsalt Euronicsi standard eeltellimuste puhul. Sellest juba palju räägitud siin erinevates teemades. Niisama ostmiseks on Euronics OK, aga eeltellimised võib ära unustada.
RDE pakub 60€ mängu, väga palju kauem aega ei võta kui Euronics. Euronics saab täna tellitud kauba alles esmaspäeval sulle pakiautomaati või teisipäeval alles poodi. _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
SKG, sest see tekitaks olukorra kus peaks ostma suurema sd kaardi, mis omakorda tähendaks 40-50h reinstallimist kuna mälukaardi sisu ei saa kopeerida. Või siis mingit mängu kustutama mis parasjagu ees on. Ning üldiselt, First Party mänge eelistan füüsiliselt omada, multiplatformeride puhul nii väga ei hooli. _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
RDE pakub 60€ mängu, väga palju kauem aega ei võta kui Euronics. Euronics saab täna tellitud kauba alles esmaspäeval sulle pakiautomaati või teisipäeval alles poodi.
Kellel väga põleb, siis nägin fb-s Nintendo Eesti grupis reklaami, et Gamepood Idakeskuses müüb ja on ka laos olemas. Ei tea antud poe kohta küll midagi, aga väidetavalt on mäng füüsilisel kujul kohapoeal olemas. Btw 64€ eest.
Silver lining - vähemalt on Euronicsis collectors edition saadaval taas. _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Euronicsi ja Omniva koostöö on ikka lahe. Reede hilisõhtul, õigemini laupäeva varahommikul, registreeriti pakk, kaks päeva hiljem jõudis see sorteerimiskeskusesse ja ilmselt ei jõua see veel niipeal kohale. Ma olen välismaalt ka kiiremini pakke saanud. Moraal on siis selles, et Nintendo asju pole mõtet Euronicsist (eel)tellida kui tahetakse mõistliku ajaga kätte saada.
Euronicsi ja Omniva koostöö on ikka lahe. Reede hilisõhtul, õigemini laupäeva varahommikul, registreeriti pakk, kaks päeva hiljem jõudis see sorteerimiskeskusesse ja ilmselt ei jõua see veel niipeal kohale. Ma olen välismaalt ka kiiremini pakke saanud. Moraal on siis selles, et Nintendo asju pole mõtet Euronicsist (eel)tellida kui tahetakse mõistliku ajaga kätte saada.
Sama siin aga DPDga, mingi jebla on DPD endaga tundub. Täna hommikul jõudis mäng Tartu sorteerimiskeskusesse ja tiksub seal.
No seda oli ju teada juba reedel kui kaupa kohal ei olnud, et kiireim viis on lasta asi ümber suunata poodi. Sain tunnike tagasi enda oma kätte Viru keskusest. _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Saan õieti aru, et joy-con 'i peal olevad joystick'id on ühed viletsaima kvaliteediga joystick'id, mis leidub? Aasta kasutanud konsooli, vahelduva eduka ja juba vasaku kangi pealne kulub ja pudiseb õrnalt. Olles kasutanud Xbox 360, Xbox One, PS3/4/5 mitmeid pulte ei ole kunagi sellist probleemi olnud. Ja osad neist on ikka kõvasti vatti saanud ja siiani midagi ei ole järsult kuluma hakanud.
Eriti masendav arvestades seda mis hinda selle puldi käkerdise eest küsitakse -> 85€ _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
angel, PEBCAK. Üldiuselt ega nad mugavad pole, stick drift on kerge tulema (lahendus: https://www.aliexpress.com/item/1005005133690605.html) kuid pudenemnine ja kulumine visuaalselt pole küll olnud mure. _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Saan õieti aru, et joy-con 'i peal olevad joystick'id on ühed viletsaima kvaliteediga joystick'id, mis leidub? Aasta kasutanud konsooli, vahelduva eduka ja juba vasaku kangi pealne kulub ja pudiseb õrnalt. Olles kasutanud Xbox 360, Xbox One, PS3/4/5 mitmeid pulte ei ole kunagi sellist probleemi olnud. Ja osad neist on ikka kõvasti vatti saanud ja siiani midagi ei ole järsult kuluma hakanud.
Eriti masendav arvestades seda mis hinda selle puldi käkerdise eest küsitakse -> 85€
Ma ostsin Nintendo pro kontrolleri. Palju käepärasem.
Eks inimeste kasutus- ja hügieeniharjumused on erinevad aga pole endal (v1 ja Lite) ega tutvusringkonnas "pudisemist" täheldanud... _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Saan õieti aru, et joy-con 'i peal olevad joystick'id on ühed viletsaima kvaliteediga joystick'id, mis leidub? Aasta kasutanud konsooli, vahelduva eduka ja juba vasaku kangi pealne kulub ja pudiseb õrnalt. Olles kasutanud Xbox 360, Xbox One, PS3/4/5 mitmeid pulte ei ole kunagi sellist probleemi olnud. Ja osad neist on ikka kõvasti vatti saanud ja siiani midagi ei ole järsult kuluma hakanud.
Eriti masendav arvestades seda mis hinda selle puldi käkerdise eest küsitakse -> 85€
Ma ostsin Nintendo pro kontrolleri. Palju käepärasem.
Kusjuures, see Nintenndo Pro kontroller on endalegi silma jäänud, kuid samas jäid ka Gulikitiga kingkong 2 pro controller ja 8bitdo ultimate kontroller. KingKong2 tundus speccide järgi parim olevat kuid shoulder triggerid paljudel katki läinud. 8bitdo polling rate accelerometrele on nutune. Et kas tõesti ongi Nintendo oma lahendus parim? _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.