Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  NV40 aka FX6800 seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 56, 57, 58  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.07.2004 17:15:11 vasta tsitaadiga

radikas maha ja siis näed icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2004 17:24:03 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
ootame, vaatame - äkki tõsi, äkki mitte - igatahes ülemine kaart hetkel korralikult hingata ei saa icon_rolleyes.gif


mis sa kahtled kas see SLI ikka on tõsi või keegi fantaseerib voodoo2 ainetel?

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2004 19:50:47 vasta tsitaadiga

käiguvahetaja, ainult bios icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2004 22:34:31 vasta tsitaadiga

A mis kaart peab olema, et saaks nii? Sapphire firmalt?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2004 01:03:14 vasta tsitaadiga

käiguvahetaja, võiksid natuke uurida mis eelmistel lehtedel kirjas ju.....vivo variant sapphire 1,6ns mälu peaks olema ka
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2004 14:22:26 vasta tsitaadiga

sai täna K-s käidud ja seal oli fx6800 karp(ärge küsige kuidas see nii on ma ei tea aga seal see seisis,kaarti ise letil polnud,nii et ei oska kommida seda) ,mis oli ikka jõhkralt suur,ei tea mis seal kõik see võivad olla icon_wink.gif
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2004 14:32:47 vasta tsitaadiga

volts333, see oli TÜHI karp....Reklaam lihtsalt...Viljandi K-s samasugune ilutseb....mõni leht tagasi juba oli juttu ka sellest icon_wink.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 07.07.2004 14:34:00 vasta tsitaadiga

volts333 kirjutas:
sai täna K-s käidud ja seal oli fx6800 karp(ärge küsige kuidas see nii on ma ei tea aga seal see seisis,kaarti ise letil polnud,nii et ei oska kommida seda) ,mis oli ikka jõhkralt suur,ei tea mis seal kõik see võivad olla icon_wink.gif


Ohoo, järvamaal on siis lood sedamoodi. Ise sai pühapäeval järve kartulis käidud aga neil oli ainult x800 icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2004 14:47:56 vasta tsitaadiga

Subu, seal pole reaalselt kaarti olla ju.....reklaami karbi võid leida ka ksukil maakohas pussipeatuse katuselt icon_lol.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2004 15:25:03 vasta tsitaadiga

ega ta muud olla saand kui reklaam aga kui nägin siis jättis süda ühe löögi vahele ja arvasin et oooo kaart väljas aga ei
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2004 19:47:08 vasta tsitaadiga

Tormake nüüd ostma:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/20904/

...kõigest 9.5K icon_lol.gif
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 08.07.2004 19:51:04 vasta tsitaadiga

ai ai, GT asemel kohe ultra versiooniga lööma. Natuke liiga optimistlikult suhtuvad eesti turgu icon_razz.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2004 08:46:34 vasta tsitaadiga

Hmm kas kohe kohapeal poes olemas või ka jälle miski kuuajalise tellimisega ?
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003




sõnum 09.07.2004 10:04:39 vasta tsitaadiga

ATF tavaliselt väga varakult lisab asju listi...näiteks selline värk oli p4EE, kuid tekst tavaliselt neil ikka juures olnud, et tellitav või tellimisel.
Niiet ei tea, võimalik et üks juba seal isegi olemas.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2004 11:37:01 vasta tsitaadiga

Fredu, ei usu mina küll et seal olemas on, enamus korralikke asju tellimise järgi icon_mad.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2004 11:56:28 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
mis sa kahtled kas see SLI ikka on tõsi või keegi fantaseerib voodoo2 ainetel?

sli-s ma ei kahtle, voodoo 2-ega ta töötas küll.
aga kahtlane on see, et sama süsteem ka geforce-ga töötab, voodoo ju ei olnud teadupärast aktiivjahutusega ja ei kütnud kah niipalju kui geforce icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.07.2004 12:40:04 vasta tsitaadiga

SLI olemasolus pole tegelikult juba pikemat aega vaja kahelda...
http://www.nvidia.com/page/sli.html
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2004 18:06:35 vasta tsitaadiga

just, just seda minagi, et vaataks nVidia.com'i ka vahelduseks. (vahelduseks siis igasugustele riistvara uudistesaitidele, kus järjekordset Artiklit lugedes mõtled - on nüüd õige asjaga tegu või mingi bs ulme uudisega) Mis teemaline flash sealt juba pikka aega vastu vaatab?
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2004 20:23:16 vasta tsitaadiga

kas mingeid teste ka on selle SLI kohta,kus 2 x fx 6800 sees on. icon_wink.gif
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2004 20:29:56 vasta tsitaadiga

volts333 kirjutas:
kas mingeid teste ka on selle SLI kohta,kus 2 x fx 6800 sees on. icon_wink.gif


Olla üle 20 kilo punne saand 3Dmark03'es icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2004 21:29:42 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
volts333 kirjutas:
kas mingeid teste ka on selle SLI kohta,kus 2 x fx 6800 sees on. icon_wink.gif


Olla üle 20 kilo punne saand 3Dmark03'es icon_rolleyes.gif



not bad,not bad at all

_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 11.07.2004 21:43:49 vasta tsitaadiga

Kaks HIGH-END kaarti nii kõrvuti icon_eek.gif milline jahutus siis veel olema peab. See pole kõrg-klassile vaid mingi üli-klassile.
Krt milleks üldse nii võimsat PC-d, et 3D2k3s 20kilo saada või.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2004 21:59:46 vasta tsitaadiga

486, täpselt....see hetkel vähemalt vaid skoori jaoks, sest kõik mängud jooksutab 1 isendki kõik kellad-viled põhjas vägagi sujuva fps-iga icon_wink.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2004 22:11:05 vasta tsitaadiga

et paar aastat uuendama ei peaks icon_razz.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
amd2500
HV kasutaja
amd2500

liitunud: 07.11.2003




sõnum 11.07.2004 22:38:19 vasta tsitaadiga

selline kysimus kuidas on lood 6800gt moddimisega ultraks, kas suurem lootus et läheb ultraks kui x800pro @xt? hind ju neil sama
_________________
powerd by: AMD&ATI
[b]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2004 22:48:36 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Kaks HIGH-END kaarti nii kõrvuti icon_eek.gif milline jahutus siis veel olema peab. See pole kõrg-klassile vaid mingi üli-klassile.
Krt milleks üldse nii võimsat PC-d, et 3D2k3s 20kilo saada või.


miks high endi? ootad natuke, ostad esimese põlvkonna pci-express plaadi + athlon 64 ja 6800 gt, aasta pärast kypse nforce 4 ja veel yhe gt, 70% jõudlust juures icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 11.07.2004 23:28:11 vasta tsitaadiga

jah, omalajal oli Voodoo 2 kah highend kaart ning ei olnud vajadust asja SLI'sse jooksma panna (tolleaja mängud jooksutas ka kellad-viled põhjas ära icon_rolleyes.gif)
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2004 00:06:36 vasta tsitaadiga

amd2500 kirjutas:
selline kysimus kuidas on lood 6800gt moddimisega ultraks, kas suurem lootus et läheb ultraks kui x800pro @xt? hind ju neil sama
gt-l on ju ka 16 toru, pro 12 vastu.
gt ultraks modimine peaks siis ainult kellamisega piirduma

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2004 11:18:23 vasta tsitaadiga

6800GT on vaja +50MHz core ja +100MHz mem ning ongi Ultra olemas.
Paraku nagu ma lugenud olen, siis võib esineda samalaadset jama nagu nv35'ga oli.
Nimelt jookseb küll Ultra kiirustel ilusti lühikest aega siis aga tõmmatakse klokid maha
mingi x põhjuse pärast. Nagu ma ise katseliselt kindlaks tegin (oma 5900XT'ga) siis temperatuurist see ei olenenud.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
häpijoii
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004




sõnum 29.07.2004 15:57:54 vasta tsitaadiga

Kas kuskil on juba PCI 6800GT si måågil ?????????
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2004 17:02:46 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
et paar aastat uuendama ei peaks icon_razz.gif


irw... unista edasi. icon_lol.gif icon_rolleyes.gif pool aastat vbolla. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdo
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2004




sõnum 31.07.2004 21:38:51 2D aplikatsioonid vasta tsitaadiga

Mure järgmine - ehitan endale PC-l baseeruvat kodukino mille väljundiks multimeedia projektor (OPTOMA H56). Aasta alguses, kui levisid kuuldused peagi müügile ilmuvatest ATI ja NVIDIA ülivõimsatest graafikakaartidest, otsustasin et ootan nende turuletuleku ära. Enamikes testides mis internetist või temaatilisest perioodikast olen leidnud on võrreldud nende kaartide 3D omadusi - see tähendab mänguritele suunatud omadusi. Mind mängimine absoluutselt ei huvita, kuid videotöötlusega (k.a. kõrgresulutsioonil MPEG-2 ja MPEG-4 formaadis videote vaatamine) seotud 2D aplikatsioonide kohta on infot äärmiselt napilt. Ehk oskab keegi Teie hulgast mulle mingeid soovitusi anda - kumba kaarti eelistada? Mulle endale tundub, et selles osas on NV45 parem kui R423, sest sellel kaardil on "rauas" realiseeritud MPEG tugi ja lisaks paar muud 2D-ga seotud vidinat. Või peaks ehk üldse vaatama mõne 2D-le suunatud kaardi nagu näiteks Matrox Parhelia 256?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2004 21:46:09 vasta tsitaadiga

@Valdo, no kui spetsilt vilminduse jaoks tahad,siis võta ikka otseselt sellejaoks tehtud kaart.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2004 23:52:17 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

asus teeb otsa lahti icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2004 00:11:22 vasta tsitaadiga

päris asjalik ju, arvestades seda, et enamus pakub 6800 versioonil ainult 128MB DDR mälusid ja ühte power-connectorit.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2004 23:06:02 vasta tsitaadiga

A palju GT hakkab plekkima? PCi-X gt on odavam kui agp oma?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ZorroZip
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 03.08.2004 02:50:46 vasta tsitaadiga

Ma uurin siin sõbrale, et kas 6800GT on mõttekam osta kui x800PRO?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2004 08:46:55 vasta tsitaadiga

ZorroZip kirjutas:
Ma uurin siin sõbrale, et kas 6800GT on mõttekam osta kui x800PRO?


loomulikult
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2004 10:50:03 vasta tsitaadiga

Nonii nüüd endal kah 6800U tellitud icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.08.2004 10:54:33 vasta tsitaadiga

azza... karm asi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2004 13:45:58 vasta tsitaadiga

link :: loe siit

tõsine julla
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2004 14:33:12 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Nonii nüüd endal kah 6800U tellitud icon_smile.gif thumbs_up.gif


kust ja paljuga kui saladus pole?
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2004 14:55:37 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
Auron kirjutas:
Nonii nüüd endal kah 6800U tellitud icon_smile.gif thumbs_up.gif


kust ja paljuga kui saladus pole?


Ei ole saladus,peebust ja 8380 eeku.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2004 15:06:19 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
riivo21 kirjutas:
Auron kirjutas:
Nonii nüüd endal kah 6800U tellitud icon_smile.gif thumbs_up.gif


kust ja paljuga kui saladus pole?


Ei ole saladus,peebust ja 8380 eeku.


misasja, nii odavalt? icon_eek.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2004 16:10:44 vasta tsitaadiga

noh soovin sulle siis kannatlikku meelt icon_razz.gif sest elu on näidanud et dr.peep lükkab tähtaegasid edasi koguaeg.
muidugi see ei sõltu neist aga jama ikkagi.

Golden Sample variant Ultrast tuleb siis 430/1200 klokkidega thumbs_up.gif
kuigi ma arvan, et GT mida saab enamvähem vabalt 400/1100 klokkida oleks 6,5K eest mõistlikum valik.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2004 16:45:29 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
noh soovin sulle siis kannatlikku meelt icon_razz.gif sest elu on näidanud et dr.peep lükkab tähtaegasid edasi koguaeg.
muidugi see ei sõltu neist aga jama ikkagi.

Golden Sample variant Ultrast tuleb siis 430/1200 klokkidega thumbs_up.gif
kuigi ma arvan, et GT mida saab enamvähem vabalt 400/1100 klokkida oleks 6,5K eest mõistlikum valik.


Tänud beer_yum.gif ,olen sellega juba ette arvestanud icon_neutral.gif ja no kurat X800 pro'd ka ostma ei hakand.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riifel
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2003




sõnum 05.08.2004 19:51:18 vasta tsitaadiga

noniih... kas hetkel keegi eestis 6800 kaarte ka poes, vitriinil omab? icon_wink.gif
_________________
I'm not a complete idiot. Only some parts are missing.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.08.2004 20:22:29 vasta tsitaadiga

Bazteeth kirjutas:
noniih... kas hetkel keegi eestis 6800 kaarte ka poes, vitriinil omab? icon_wink.gif

miks sa seda juba arvad, kui paljud siin üritavad tellimisegagi pool kuud asja kätte saada juba...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.08.2004 21:01:17 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Bazteeth kirjutas:
noniih... kas hetkel keegi eestis 6800 kaarte ka poes, vitriinil omab? icon_wink.gif

miks sa seda juba arvad, kui paljud siin üritavad tellimisegagi pool kuud asja kätte saada juba...

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=110837

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.08.2004 09:11:17 vasta tsitaadiga

Raiku kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Bazteeth kirjutas:
noniih... kas hetkel keegi eestis 6800 kaarte ka poes, vitriinil omab? icon_wink.gif

miks sa seda juba arvad, kui paljud siin üritavad tellimisegagi pool kuud asja kätte saada juba...

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=110837

mis mõttega sa seda mull näitad ?
vahepeal tuli jah laadung, aga need olid kõik valed kaardid pealegi...
praeguseks on juba otsas jälle icon_lol.gif
www.doctorpeep.ee
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  NV40 aka FX6800 seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 56, 57, 58  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.