|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud |
| Mul on alles esimene auto |
|
3% |
[ 5 ] |
| 2-3 |
|
29% |
[ 47 ] |
| 4-6 |
|
30% |
[ 48 ] |
| 7-10 |
|
18% |
[ 29 ] |
| 11-15 |
|
5% |
[ 9 ] |
| 16-20 |
|
5% |
[ 8 ] |
| 21-30 |
|
1% |
[ 2 ] |
| 31-40 |
|
2% |
[ 4 ] |
| 41-50 |
|
0% |
[ 1 ] |
| Rohkem kui 50 |
|
3% |
[ 5 ] |
|
| hääli kokku : 158 |
|
| autor |
|
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
02.04.2023 00:00:13
|
|
|
| janno89 kirjutas: |
| ranel kirjutas: |
| Sold OUT kirjutas: |
| Kiaga 250km sõitnud ja pool paaki läinud. 5.9 sajale. Bmwega oli 250km veerand paaki. Bensukas ikka röövel |
Diisel ju fuhh paha.  |
diisel on hea. jõudu on. kõtust keskmiselt 8 sajale a siin peab vist ka õtlema, et liitreid on 3 |
3l on selline tagasihoidlik.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.04.2023 00:21:57
|
|
|
Yuasa aku on hea või sitt?
Tundub, et kutu. Pool aastat vana ainult. Samas peaks veel gaarntii all olema.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
02.04.2023 00:30:02
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Yuasa aku on hea või sitt?
Tundub, et kutu. Pool aastat vana ainult. Samas peaks veel gaarntii all olema. |
Yuasa akud on üldjuhul üle keskmise ikka. Kui poole aastaga läbi, siis äkki sul on mõni parasiittarbija autol, mis akut tapab?
Isegi noname akud peaksid rohkem kestma.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commer
HV Guru

liitunud: 03.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 928 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
714 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janno89
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2004
|
02.04.2023 02:34:26
|
|
|
| põrnikas vist lege koht. kui tänaseni toimib.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
02.04.2023 11:11:57
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| ma ei väljendanud ennast ilmselt piisavalt selgesti: auto omamine liigub järjest rohkem vajadusepõhisuse poole. kui sa elad kaugemal, on sul seda vaja, et saada tööle vms aga see on vajadus mitte, et " läheme nüüd vaatame, mis seal pärnus käsnad maksavad" . sõidad rahulikult, väikse mootori või hübriidi või elektrikaga mitte, et " tee kiku alla vahetamata möödasõitu " vms need vabandused siin on, et kolmnull risu-säästu paraolümpiat õigustada. sõidadki vaikselt väikse mootoriga ning nii on. |
Jah, pidu on peagi lõppemas. Kellel raha on ning on teinud adekvaatseid valikuid, neil muidugi kestab suht muutumatuna edasi. Kes on teinud ebaadekvaatseid valikuid ja peab igapäevaselt 40km+ tööle käima, saab vaid oma lollust kiruda ja maksta. Mitte kusagil ei ole jõed tagurpidi voolama hakanud ning töökoht dikteerib elukoha.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
02.04.2023 11:20:16
|
|
|
teadlikud valikud. annad iseendale tööd, teed midagi kodus. käid "objektidel" mööda linnalähedast maad, või linna. või linnadesse. tare/elamine on vajaduspõhine, auto on kolmanda käe ökoliikur.. lihtne. selle AAAAA++++++ energjajaura taustal eile leidis naine mingist grupist ühe lahtiste kätega vana "heureka" kus vana ehitas sajaeurose investeeringuga oma ahjust katla. pole nii, et ainuke võimalus on sadu tuhandeid laenu võttes elamine soetada, ainult kontoris tööl käia..
lihtsalt valikuid on rohkem nin kui sellest " naabrist parem" taagast lahti saaks, oleks elu muretum ja vabam.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcmudakäkk
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2012
|
02.04.2023 12:14:29
|
|
|
| Markos kirjutas: |
| Kes on teinud ebaadekvaatseid valikuid ja peab igapäevaselt 40km+ tööle käima, saab vaid oma lollust kiruda ja maksta. Mitte kusagil ei ole jõed tagurpidi voolama hakanud ning töökoht dikteerib elukoha. |
Kas 40+ km tööle käimine on ebaadekvaatne otsus?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
02.04.2023 12:49:37
|
|
|
Norra.
Umbes 560 000 Norra majapidamist e elab üüripinnal umbes 1 miljon inimest, mis moodustab 23,2% kõigist Norra leibkondadest (Norra statistikaameti andmed). 1. kvartal 2022.
https://www.husleie.no/ressurser/husleiebloggen/husleieindeksen-q1-2022
Põhjus ei ole vaid eluaseme omamine töökoha lähedal, vaid ka kinnisvara ostmise suutmatus noorte seas.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
02.04.2023 13:18:35
|
|
|
| mcmudakäkk kirjutas: |
| Kas 40+ km tööle käimine on ebaadekvaatne otsus? |
Oleneb asjaoludest. Paljud käivad Jõgevalt Tartusse või Tartust Jõgevale tööle. Rongi kuupilet 69,30€.
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
02.04.2023 14:44:26
|
|
|
| mcmudakäkk kirjutas: |
| Markos kirjutas: |
| Kes on teinud ebaadekvaatseid valikuid ja peab igapäevaselt 40km+ tööle käima, saab vaid oma lollust kiruda ja maksta. Mitte kusagil ei ole jõed tagurpidi voolama hakanud ning töökoht dikteerib elukoha. |
Kas 40+ km tööle käimine on ebaadekvaatne otsus? |
Juhul, kui tuleb ving, et kõik on nii kallis, kui seda probleemi ei ole, siis käi või 200km kauguselt ja helikopteriga. Mina peaksin igapäevaselt 100km nühkimist ebaratsionaalseks aja ja ressursikasutuseks.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
02.04.2023 15:00:15
|
|
|
| Markos kirjutas: |
| mcmudakäkk kirjutas: |
| Markos kirjutas: |
| Kes on teinud ebaadekvaatseid valikuid ja peab igapäevaselt 40km+ tööle käima, saab vaid oma lollust kiruda ja maksta. Mitte kusagil ei ole jõed tagurpidi voolama hakanud ning töökoht dikteerib elukoha. |
Kas 40+ km tööle käimine on ebaadekvaatne otsus? |
Juhul, kui tuleb ving, et kõik on nii kallis, kui seda probleemi ei ole, siis käi või 200km kauguselt ja helikopteriga. Mina peaksin igapäevaselt 100km nühkimist ebaratsionaalseks aja ja ressursikasutuseks. |
Nõustun täielikult, selleks kulub kõige enam, ühte taastumatud ressurssi: aega.
Ja seda isegi helikopteriga, kui ise piloteerid.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
02.04.2023 16:06:57
|
|
|
| tsitaat: |
Nõustun täielikult, selleks kulub kõige enam, ühte taastumatud ressurssi: aega.
Ja seda isegi helikopteriga, kui ise piloteerid. icon_wink.gif |
Kvaliteetaeg
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janno89
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2004
|
02.04.2023 16:18:49
|
|
|
| see sõltub kuipalju toodab, piisava summaga ikka tasub
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
02.04.2023 19:14:56
|
|
|
Tööle sõitmisest hullem on tööle sitsimine. Maalt ja hobusega inimese jaoks täitsa ajusurm ummikus jõnksutamine.
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
03.04.2023 06:58:30
|
|
|
| mcmudakäkk kirjutas: |
| Markos kirjutas: |
| Kes on teinud ebaadekvaatseid valikuid ja peab igapäevaselt 40km+ tööle käima, saab vaid oma lollust kiruda ja maksta. Mitte kusagil ei ole jõed tagurpidi voolama hakanud ning töökoht dikteerib elukoha. |
Kas 40+ km tööle käimine on ebaadekvaatne otsus? |
Ütleme nii, et käies aasta-kaks igapäevaselt Rakverest Tallinnasse tööl, siis see oli ikka koormav. Päevas 2.5h rooli taga, kus ei saanud peale mõtlemise ja elukaaslasega rääkimise midagi muud teha.
Ilmselgelt need võivad ka olla väga produktiivsed tegevused, mis meil ka olid, nüüd on need asendunud jalutuskäikudega ehk aeg on ikka sama (või noh, mitte päris sama, äkki 1h).
Selleks, et kütuse pealt kokku hoida, panin LPG seadme ning see tasus ennast ära 15000km-ga ehk kolme-nelja kuuga.
Aga! Kahjuks või õnneks mina tean isiklikult päris paljusid, kes on kolinud suuremast linnast paar-kolm-nelikümmend kilomeetrit eemale, sest seal on kinnisvara palju odavam ja kui töökoht asub linna ääres, siis täitsa mugav ja ei võta ka palju aega sinna sõitmine.
Küll aga siinkohal mina vaikselt hakkan ka toetama linna sisenemise maksu, sest miks peaksid linnaelanikud kinni maksma "turistide" parkimiskohad, nautima nende toodud õhureostust, müra jpm?
Ehk kokkuvõtvalt - vajaduspõhine maks. Mitte kõikidele Eesti elanikele automaks, vaid kui soovid Tallinna sisse sõita, siis maksa, tehakse numbrimärgist pilt ja saadetakse arve vms. Kui oled Tallinna elanik, siis ilmselgelt ei maksa.
Võib-olla siis hakkad aru saama, miks Tallinnas on elamine kallim ning arvestad selle lisanduva kuluga, kui elad kusagil eemal ja tarbid linna taristut.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
03.04.2023 07:27:26
|
|
|
| Mul üks kolleeg sõidab linnast linna äärde tööle ~2x kauem kui ma ~50km kauguselt
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.04.2023 08:42:08
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Küll aga siinkohal mina vaikselt hakkan ka toetama linna sisenemise maksu, sest miks peaksid linnaelanikud kinni maksma "turistide" parkimiskohad, nautima nende toodud õhureostust, müra jpm?
|
Ehk kui Tallinnas ei ela siis laevapilet muutub kohe kallimaks?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
03.04.2023 09:18:39
|
|
|
Mis laevapilet, kõik peamised haiglad on ju koondatud Tallinna. Kõik olulisem asjaajamine samuti. Meeste riideid ka enam vist mujalt ei leia peale tunkede.
Asja pärast käiakse Tallinnas. Asjade pärast, mis on kõik Tallinna koondatud.
A'la ahnitseme aga kõik ressursid endale kokku ja siis hakkame ligipääsu eest raha küsima. Fuck you.
Tahate, et kõik riigi elanikud Tallinna elama koliksid ja kõiki neidsamu liikluse ja parkimise probleeme süvendaksid ning elamispinna hinnad veel kõrgemale ajaksid?
Kui ei taha, siis talud neid "turiste" edasi.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
03.04.2023 10:21:50
|
|
|
LKits
Vaata, Kaja pensionärist vanemad ei sõida tööpäevadel 40 v koguni 100 km kaugusele tööle. Nagu sõidavad maakad. St. Kaja pensionäridest vanemad maksavad oluliselt vähem kütuste aktsiisi ja kõmmi millega ehitatakse/hooldatakse teid...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
03.04.2023 10:36:11
|
|
|
Oisu., kaja ei puutu kovvi väga. Kaja juristiktsioon lõpeb suuresti limnapiiri ära. "Pargi ja reisi" oleks ilmselgelt ägedam kui ilus ühistrantspordielu hakkaks "elukohajärgses" bussi või rongipeatuses mitte tallinna piiril. Tuttavad kuusikult sõitsid oma autodega raplz raudteejaama ja sealt tallinn-väiksesse.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
03.04.2023 10:54:44
|
|
|
Ma mõtlesin, et linnakad sõidavad vähem, kui maakad st, maksavad vähem makse. Ja siis need kuradi linnakad panevad veel "linnamaksu" maakatele
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
03.04.2023 11:22:25
|
|
|
| Ummikumaksu mõte oleks autode vähendamine linnasüdames. "Pargi ja reisi" oleks huvitav kontseptsioon, 5km parklasse ja siis edasi trammi või bussi peale, profit. Üldiselt terve mõistusega inimene juba ammu kesklinna ei roni, ja ega polegi väga asja, parkimine on kallis ja tänavad ka üles songitud.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
03.04.2023 11:25:15
|
|
|
| Markos kirjutas: |
| "Pargi ja reisi" oleks huvitav kontseptsioon, 5km parklasse ja siis edasi trammi või bussi peale, profit. |
Kui veel ei tea, siis P&R toimib Tallinnas tegelikult juba päris mitu aastat.
https://www.tallinn.ee/et/pargi-ja-reisi
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
03.04.2023 11:40:27
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Tahate, et kõik riigi elanikud Tallinna elama koliksid ja kõiki neidsamu liikluse ja parkimise probleeme süvendaksid ning elamispinna hinnad veel kõrgemale ajaksid?
|
| ot: |
Muidugi tahan, vara väärtus tõuseb ju sedasi...
Siis saan, selle teiesugustele turistidele, kalli hinnaga maha müüa ja ise perifeeriasse kolida ning rantjee elu nautida. |
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
03.04.2023 12:48:52
|
|
|
Kas keegi sellest saab aru, et kui tahan osta väga spetsiifiiselt Michelin Pilot Sport 4 rehve... mõõdus 224/45/R18.
Siis neid eksisteerib jätkuvalt väga erinevate kütusekulu / rehvimüra / märghaardumise hinnetega ja väga erineate lisa tähtedega.
Pilt Kaup24 veebipoest... aga see on igas rehvipoes samamoodi. Et kui pagana spetsiifiliseks ma pean minema?!
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
03.04.2023 12:58:57
|
|
|
| No validki koormus ja kiirusindeksi sobiva, pole ju palju spetsiifilisi andmeid. Loogiline ka, et need siis erinevate müranäitajatega jne.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
03.04.2023 13:05:16
|
|
|
Mu perel arst Tartus Rongijaama kõrval.
Iga kord otsid autole kohta kui vaja perearsti vastuvõtule minna.
See raudtee äärne veetorni parkla ikka veel "müügis" olevaid autosid täis.
Peaks olema lihtne lahendada väikese maksuga.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
03.04.2023 13:09:39
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| No validki koormus ja kiirusindeksi sobiva, pole ju palju spetsiifilisi andmeid. Loogiline ka, et need siis erinevate müranäitajatega jne. |
Koormus ja kiirus on arusaadavad asjad.
Mida aga tähendab ROF / TOY / BSW / TPC ?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
03.04.2023 13:13:35
|
|
|
ROF on run on flat
TPC peaks olema veljekaitseäär äkki?
Teisi kohe peast ei tea
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcmudakäkk
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2012
|
03.04.2023 14:31:21
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Küll aga siinkohal mina vaikselt hakkan ka toetama linna sisenemise maksu, sest miks peaksid linnaelanikud kinni maksma "turistide" parkimiskohad, nautima nende toodud õhureostust, müra jpm?
Ehk kokkuvõtvalt - vajaduspõhine maks. Mitte kõikidele Eesti elanikele automaks, vaid kui soovid Tallinna sisse sõita, siis maksa, tehakse numbrimärgist pilt ja saadetakse arve vms. Kui oled Tallinna elanik, siis ilmselgelt ei maksa.
|
Aga miks siis ei maksa kui Tallinna elanik oled? Et siis ilma autota Tallinnlane saaks kellegi parkimiskoha eest maksta, tema reostust nautida? Kas sinu maailmas käib "turist" lihtsalt laupäeval enda lõbuks rist-rästi läbi Tallinna sõitmas või on tal sinna päriselt ka asja? Näiteks, ma ei tea, kaupu ja teenuseid tarbimas ja nii oma raha sinna ühel või teisel viisil jätmas?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
03.04.2023 15:03:21
|
|
|
| Türr, ostsin mõned päevad tagasi lahtise auto, et Eesti kevadet nautida.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcmudakäkk
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2012
|
03.04.2023 15:26:02
|
|
|
| Ära mädanenud katusega siksi w?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
03.04.2023 15:28:43
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Aga! Kahjuks või õnneks mina tean isiklikult päris paljusid, kes on kolinud suuremast linnast paar-kolm-nelikümmend kilomeetrit eemale, sest seal on kinnisvara palju odavam ja kui töökoht asub linna ääres, siis täitsa mugav ja ei võta ka palju aega sinna sõitmine.
|
Selline hala täiskasvanud inimeselt Kui see niivõrd hea otsus tundub, siis miks sa ise samamoodi ei käitunud?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
03.04.2023 19:30:06
|
|
|
| ranel kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
Yuasa aku on hea või sitt?
Tundub, et kutu. Pool aastat vana ainult. Samas peaks veel gaarntii all olema. |
Yuasa akud on üldjuhul üle keskmise ikka. Kui poole aastaga läbi, siis äkki sul on mõni parasiittarbija autol, mis akut tapab?
Isegi noname akud peaksid rohkem kestma. |
Sain täna garantii korras uue aku.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
03.04.2023 19:32:40
|
|
|
sellel algab garantii otsast peale ?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
03.04.2023 21:10:43
|
|
|
Mulle natuke tundub, et sa teed scarti.
Inimese auto pealt ära lükkamise üks võimalus on seesama "kadedusmaksustamine" läbi kilovati.
Saastemaks võiks tulla tüvvi punktis mootori nõudekohase mõõdistsmise kaudu järgnevaks perioodiks: on tahm kõrgem, on maks suurem.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
viimati muutis laurx 03.04.2023 21:12:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|