Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2023 13:11:54 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Sain ikka sisse veel hetkel...


Jah beta lõpeb täna õhtul kell 10.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2023 19:59:15 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Oh jummel. Necro Blood mist selle unique boonusega mis triggerdab corpse explosioni oled sa surematu icon_biggrin.gif
Kogu selle aja ma lihtsalt spämmisin ühte skilli ja ma ei saanud mingit matsu sisse bossilt ever passisin tema lähedal ja liikusin kaasa. See on ikka absurd kuidas sa oled surematu lihtsalt


See ei jõua never 1.0-i icon_biggrin.gif
Viimased tunnid leveldan Druiidi. Ma tean, et võrreldes teiste tegelastega nõrk aga Pulverize on lihtsalt nii mõnus. Konkreetselt HULK SMASH beer_yum.gif

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2023 20:10:52 vasta tsitaadiga

aap14, sama aga ma ei tea.. mulle tundub ÜLI norm olema PLUSS ma loodan, et nad salaja buffivad tänu kisale Druidi icon_lol.gif
Leveldades Storm Strike ja Landslidega on HAIGELT norm.. ei tundu, et megalt aeglasem oleks..

Tundub jah, et LAUNCH saab DRUID olema endal icon_cool.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2023 22:10:10 vasta tsitaadiga

https://clips.twitch.tv/SpicyCulturedVultureKappaRoss-SvX05A_HDOe4KOxg
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2023 22:20:46 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
https://clips.twitch.tv/SpicyCulturedVultureKappaRoss-SvX05A_HDOe4KOxg


See oli parem, üks dungeon varem icon_lol.gif https://clips.twitch.tv/ReliableGoodNewtKeyboardCat-pevU8XephbyEwoW8
Butcher tuli lihtsalt hiljem tagasi kättemaksu tegema

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2023 22:20:46 vasta tsitaadiga

Kella 22:15 alates ei lae enam dungoneid ära... it's happening icon_neutral.gif
edit: ei lase teleda enam suurde linna. Ei saa ka sisse kõndida - nähtamatu sein...
Nad sunnivad inimesi disconnectima icon_neutral.gif icon_neutral.gif

_________________
Slow is smooth and smooth is fast


viimati muutis aap14 27.03.2023 22:28:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2023 22:22:56 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Zonerman kirjutas:
https://clips.twitch.tv/SpicyCulturedVultureKappaRoss-SvX05A_HDOe4KOxg


See oli parem, üks dungeon varem icon_lol.gif https://clips.twitch.tv/ReliableGoodNewtKeyboardCat-pevU8XephbyEwoW8
Butcher tuli lihtsalt hiljem tagasi kättemaksu tegema


Jap nägin ta lihtsalt kite's ringi. Aga see rip tuli hästi. Butcher kavaldas ta üle nurga tagant icon_cool.gif

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2023 15:52:48 vasta tsitaadiga

Mis arvate kas Blizz teeb mingeid muudatusi veel?
Barb peaks räige nerfi saama hetke seisu vaadates.

Alk tegi päris hea video ja paneb mu kahtlema kas ikka alustada Druidiga.. eriti kui nad Barbi ära nerfivad.
Barbil on lihtsalt nii haigelt damage reduction asju, neli main hand legendary powerit millest KAKS on 2H powerid... icon_lol.gif

Sellepärast vaatan, et Druid vb ei saa ikka nii hästi hakkama.. samas WW tööle lükkamiseks läheb ilmselt päris mitut unique vaja mida ilmselt nii lihtsalt enam ei leia.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2023 23:29:49 vasta tsitaadiga

Sõltub kust kohast vaadata. End game me ei tea aga loogiline on, et barb on seal väga tugev, sest neil on eelis relvades ja leg powerite osas. Tegelikult on vihjatud, et need kes on saanud endgame contenti proovida siis barb on väga hea seal.
Selle beta osas ei maksa järeldusi teha muud kui seda, et kui sa unique geari ei saa või ei ole veel, siis mida annab teha leg gear asjadega. Betas oli leg drop rate 3x kõrgem kui seda on live reliisis. Seega see tuleb ära unustada, et supled erienvates combodes ja valikutes.
Druid on tegelt libahuntide poweriga isegi liiga võimas. Seda kinnitavad paljud, kes on ka kuni level 50 skille uurinud ja seal läheb asi käest ära. Nerfi võivad saada paljud enne launchi VÕI siis kidnlasti enne season 1 algus (3 nädalat peale launchi).

Mina lähen tõenäoliselt keskteed ja teen esimesena mängu läbi sortsuga, sest olgem ausad 3 nädalaga ei saa sa kindlasti mingi uber chari tehtud enne kui season algab ja seal tuleb nagunii otsast peale teha. Seega tasub jälgida peale launchi, mis klassid tegelikult on kuni level 100 keskmiselt head valikud, et siis season 1 jaosk teha hea valik. Seal loeb see palju, sest on erinevad lisad, mis on AINULT seasonis ja peale seda tehakse delete asjadele, ehk neid ei saa väljaspool seasonit (dev kinnitas seda).

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 30.03.2023 00:15:56 vasta tsitaadiga

Nagu alati oli Barb hea, seni kuni mingi dmg/slow tormi sees istuv boss sind tule jms loopis, palju õnne "ülitugeva" tegelasega 5min lihtsalt mööda ruumi ringi jooksmisel ja elus püsimisel.
Sorc ja rouge pidid kõige tugevamad olema ja nüüd vaja Barb kärpima hakata?
Ma ei ole üheski Diablos näinud kedagi Barb kasutamas, ka selles beetas, linn oli mingeid necro luukeresid pidevalt täis ja Barbarian osutus kellegi meelest enim mängitavaks tegelaseks? Kus loogika on?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2023 00:24:49 vasta tsitaadiga

Barb nägin ma esimesel betal päris palju. Teisel oli selge, et paljud tahtsid necrot ja druidi proovida. Kõige rohkem nägin ma sorce ja siis oli barb/necro järgmsiena populaarsus mõlema beta peale kokku. Oli näha, et osad tahtsid enamasti barb gearida üles ja ka socr oli paljudel max upgrade.
Minul aga oli kummaline seik, kus sorc gear tuli väga raskelt ja kuidagi üldse ei tahtnud droppida, viimasel päeval teises betas sain alles +1 hydra ja siis ka 2 itemit järjest. Tundub, et osades dungeonites ei dropi osad leg powerid üldse. Selle kohta tegin ma juba märkmed endale, kuhu minna ja mida farmida selle klassi jaoks. Necroga sain ma väga palju valikuid sama rogue. Barb sakkis samamoodi geari ei tulnud ja andsin alla viimasel betal.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 31.03.2023 00:11:38 vasta tsitaadiga

Mul kukkus ühes väikses koopas Veteraniga Barbarian tehes 6 legendary itemit;)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2023 04:50:22 vasta tsitaadiga

Tasub ära mainida, et Wudijo mängib pidevalt seda endgame closed betat ja ta tegi äsja tier listi ja pani Barbi S tieri endgames.
NÜÜD.. ainus trikk, mis juhtuda võib on, et Blizzard paneb oma need endgame betad kinni ja nerfivad RÄIGELT barbi jms klasse enne release.
Oh well.. Eks näis aga Druid või Barb launch minu jaoks tuleb beer_yum.gif

PS! Kui Diablo III launch oli.. tegin oma esimeseks chariks BARBi.. jõudsin ACT II päeva lõpuks.. järgmine päev login sisse, KONTO HACKED icon_lol.gif kõik varustus pealt ära võetud, naked barb icon_lol.gif
Siis otsustasin, et teen Wizardi... ja omfg milline piin oli INFERNOS... samal ajal kui oleksin oma Barbiga edasi mänginud oli endgame Infernos jummmala EZPZ, lihtsalt aeglane tiba.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2023 15:19:08 vasta tsitaadiga

Tegemist on team Maxrolliga siiski, mitte tema ainuisikuliselt. Raxx kes on barb main olnud alates D2 alates ütles sama asja, et Whirlwind on S-tier endgame'is. Lisaks on Raxx öelnud, et see tier list beta põhjal on mõttetu. Vihjas ta ka oma viimases videos, et kõik muutub kui nightmare dungeone hakkad laskma.

Spoiler Spoiler Spoiler

Peale seda kui ma nägin Alkaizeri barb gearimise videot ja tema selgitust, rollin ma 100% barb esimesena live's. Asi on totaalselt broken heas mõttes. Ma ei usu, et nad ümber teevad kogu selle klassi. 4 relva + ulme suured boonused ka peale mastery skill tree lihtsalt on liiga hea. Barb probleem on algus, see on piinarikas ja aeglasem kui mitmed teised klassid. Aga 50+ leveliga peaks asi paranema mägatavalt. Nii kui sul on 3-4 unique asja olemas vajalikud on WW basic koos. Edasi on vaid lihtsalt veel paremaks tegemine. Bosside vastu tõenäolsielt on mõni teine klass parem ja kiirem aga loeb clear speed ja WW on tõesti sick kuna ei pea peatuma kordagi mobe killides.


Muuseas attack speed oli ka broken kui õigesti kasutada. Näis kas nad selle korda teevad.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 31.03.2023 22:38:16 vasta tsitaadiga

Attack speed + WW jah, aga see kamba vastu hea, kaugel sitsiva bossi vastu...
Kõrval oli ka korraks teine "klassikaline barb ehitus", stomp jne, dmg tegi world 2v2nd bossi vastu 2-3x vähem. Sorceriga võta mida tahad, kärsatad ikka kõik söeks lõpuks.
Aga eks D4 väljalaskest edasi paar nädalat paistab palju neid tõelisi barb fänne järel on...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2023 23:47:54 vasta tsitaadiga

Sorc ei ole nii lihne, kui tundub aga üsna lähedal barb end game osas. Seni kuni nad barb damage reductioni ja shoute nerfima ei lähe, ei ole neile suurt vastast kui kõike arvesse võtta. World boss on täesti teisejärguline, kuna see on easy mode igal juhul ka seasonis. See on peamine asi, mida nad ei taha metsa keerata, kui nad spawinvad vb kord nädalas ja on laiale playerbase'ile mõeldud, kui kõige raskemad dungeonid. D4 on ikka suht casual friendly mäng võrreldes PoE'ga. Ärgem unustagem cross platvorm ja puldiga sohval seltskonda.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 01.04.2023 18:19:23 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin, et miks D4 nii maha tehti. Aga kõik kipuvad seda PoE vms võrdlema. Sama hästi võiks Darks Soulsga võrrelda juba.
D4 oli täpselt D2 tunnetusega, muusika, õhustik, mängitavus.
Ma loodan, et Blizzard ja rahvas ei võta kuulda seda vähemust kes tahavad endgames protsente päevad läbi arvutada või YT META builde ainult möngida.
Mängus on selletagi palju teha ja avastada ning builde kokku panna.
Vähemalt 5 tegelast kellega iga ühega 1x läbi teha 3Acti? Ümmarguselt 120h lõbusat lahmimist. Mängu põhiosa on nii hea, et Act1 läks kohe legendary ümberehitamis2ks ja kivikeste korjamiseks- ma ei ole veel elu sees niipalju grindinud lihtsalt lõbu pärast pühapäevamängurina.

Kes endgame ootab ja Dark Souls või PoE võrrelda, siis vb tulekski nende mängude juurde jääda ja lõpetada välja laskmata mängu materdamine.
Piece out. icon_wink.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2023 20:16:50 vasta tsitaadiga

PoE on aRPG sellepärast võrreldakse aga neil on palju erinevusi siiski. PoE lihtsalt ei ole lihtne tavalisele mängurile, kes ei ole deep aRPG fänn. Suhteliselt kindel, et suurt muutust ei tule. Blizzard on algusest peale andnud mõista, et D4 on lihtne ja nad tahavad massidesse sellega tulla ka neile, kes tavaliselt pole aRPG isegi proovinud. Kogenud Diablo fännidele jääb ka siiski alles. Näiteks Unique itemid, mis on kõige paremad mängus näeb heal juhul 2-3 tk per season mis on 3 kuud. Seega kui Unique dropib, siis pead olema õnneseen. Ainus asi, mida tuleb loota, et see ei dropi liiga vara a la lvl 50 ja kolmandas maailmaraskuses alles. Muidu juhtub see, et näiteks level 70-100 oled, ja siis on sellel unique itemil kehvad statsid.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2023 23:02:30 vasta tsitaadiga

Lehma level leitud!
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2023 23:12:50 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
D4 oli täpselt D2 tunnetusega, muusika, õhustik, mängitavus.
muusika, õhustik jah. mängitavus on puhas d3 või di.
maitseasi, aga d2/d3 divide on kindlasti elus ja terve.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2023 13:15:19 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Lehma level leitud!
Spoiler Spoiler Spoiler


DI okse.gif
Seda ei tahaks enam küll näha, eriti siin teemas. Täielik jura on see mobiilimäng ikkagi.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2023 17:01:30 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Lehma level leitud!
Spoiler Spoiler Spoiler


DI okse.gif
Seda ei tahaks enam küll näha, eriti siin teemas. Täielik jura on see mobiilimäng ikkagi.


Vaatasid lõpuni ikka? icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2023 12:48:09 vasta tsitaadiga

Teemast mööda nagunii.

Teemasse ka, keda huvitab seni teada olev datamined info

Unique gear
https://wyemun.gitlab.io/diablo-4-db-browser/

Ja database
https://lothrik.github.io/diablo4-build-calc/database/


Päris hea kokkuvõte, mis ees ootab iga activity osas.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 03.04.2023 15:59:45 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Vael kirjutas:
D4 oli täpselt D2 tunnetusega, muusika, õhustik, mängitavus.
muusika, õhustik jah. mängitavus on puhas d3 või di.
maitseasi, aga d2/d3 divide on kindlasti elus ja terve.


Mu arust läheb Doom'16 kategooriasse, peabki edasi arenema, aga kui vana nostalgialaks peale tuleb siis on ju ok?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2023 19:23:21 vasta tsitaadiga

Mida rohkem lähemale reliisile seda rohkem infot tuleb.
Päris huvitav kokkuvõte kuidas paragon välja näeb. Asi on isegi keerulisem kui ma arvasin. Gearist sõltub omajagu ehk siis statsidest ning mis suunas paragoni punkte laduda ja millised avanevad. On täesti võimalik, et näiteks barb valid rohkem valgeid Willpower node'sid, et saaks rare'e avada sõltvalt, mis buildi planeerid.
Suht sarnane PoE süteemile, kus mingi raadiuse ulatuses saavad niiöelda tile'i boost efekti socketed tile'lt

Katsetasin ka ise barb peale 2h bleed/elite/fury/beserk jne mis tundusid olulised ja palju sai neid kuni level 100.
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler




Uus D4 ametlik video

Link




Kui kellelgi on igav, siis saab sellega aega viita launchini. Päris korralik datamine ja detailne.

Spoiler Spoiler Spoiler


Siin on video info ja muud huvitavat. 196 recipies icon_eek.gif
https://diablo4.cc/us/

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 22.04.2023 16:41:57 vasta tsitaadiga

Server Slam ehk lõpuks on õppinud servereid testima, veel korra võimalus mängu proovida:
https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/23938755/help-us-gear-up-for-launch-during-the-diablo-iv-server-slam?blzcmp=app
Mai 13, alla saab varem laadida.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2023 18:06:22 vasta tsitaadiga

Viimase tulevase beta PC nõuded on vähe täpsemad nüüd. Selle alusel saab aimu live reliisi osas (scrollida päris alla)

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/23938756/make-sanctuary-yours-play-your-way-in-diablo-iv#launch

Tundub, et vram osas saadi asi korda. 6800XT peaks ka 4K vedama ultra peal välja, kuigi eelmised betad lasin ma UW 1440p peal ja siis oli veel VRAM kasutus liiga kõrge


Ultra 4K Spec Requirements
Settings to run Diablo IV at 4K resolution, ultra graphics settings, and 60fps.

OS: 64-bit Windows 10 version 1909 or newer
Processor: Intel Core i7-8700K or AMD Ryzen 7 2700X
Memory: 32 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce RTX 3080; NVIDIA GeForce RTX 40 Series for fully supported DLSS3 or AMD Radeon RX 6800 XT
DirectX: Version 12
Storage: SSD with 90 GB available space
Internet: Broadband Connection

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 07.05.2023 18:12:25 vasta tsitaadiga

heh sellel hunnikul pole isegi offline mode! icon_lol.gif
_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2023 14:44:12 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
heh sellel hunnikul pole isegi offline mode! icon_lol.gif

Ei midagi uut. Ka D3 ei saanud offline mängida.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2023 15:18:05 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Server Slam ehk lõpuks on õppinud servereid testima, veel korra võimalus mängu proovida:
https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/23938755/help-us-gear-up-for-launch-during-the-diablo-iv-server-slam?blzcmp=app
Mai 13, alla saab varem laadida.

VÄhemalt on see nädalavahetus sisustatud icon_smile.gif

EDIT: Loodetavasti on see "server slam" lihtsalt väljend, mitte ei näe hulgim katkestusi ja et ei saa sisse logida ja/või on ooteajad ülimega pikad icon_biggrin.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 08.05.2023 15:54:30 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser, ma midagi head ei oota. Mul loobib Cod DMZ ka viimasel ajal välja ja erroreid ja Packet Burste. Samas võtab 2-3x kauem aega mängu leidmisega ehk mängijaid vähevõitu isegi võrreldes varasemaga. Ehk siis Activision/Blizzard oma tuntud headuses.
Nüüd tuleb ka meelde miks PreOrderit pole siiani teinud. Kuu pärast väljatulekut vast suurem hullus möödas ja saab rahulikult mängida juba...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2023 18:55:11 vasta tsitaadiga

Kui season ei huvita väga, siis ei pea jah preorderit tegema. Preorder point oli selles, et saaks võimalikult vara non seasonit alustada ja tutvuda mänguga ja end-game'iga ENNE seasonit algust piisavalt. Season peaks algama umbes 3 nädala pärast peale reliisi.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 09.05.2023 15:53:39 vasta tsitaadiga

Ära muretse endgame pärast. Activision väljastas just Cod Dmz Pay to win skin. Tuleb ka diablosse, mul hakkab igasugune lootus sellesse firmasse kaduma...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2023 18:00:13 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
EDIT: Loodetavasti on see "server slam" lihtsalt väljend, mitte ei näe hulgim katkestusi ja et ei saa sisse logida ja/või on ooteajad ülimega pikad icon_biggrin.gif
miks? üsna loogiline on eeldada, et näeb just kõiki neid katkestusi ja probleeme ja ooteaegu. just seda külge asjadest nad ütlevaad testivat ja eriti blizzardi muid launche silmas pidades tahaks uskuda, et nad ka failure stsenaariumid korralikult ette võtavad ja läbi mängivad.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2023 22:42:57 vasta tsitaadiga

Ofkoors nende poolest saan aru, aga eks neil ole kahest eelnevast avatud beta perioodist infot olemas, et teoorias icon_biggrin.gif peaksid oskama arvestada-planeerida riistvara ja bandwidthi vajadust...

Kood peaks olema vist kulla staadiumis ehk see, mida testitakse, on sama, mis launch päeval kõigile väljastatakse. Kui eelmise beta ajast lisandunud kood tekitas uusi olulisi buge, siis parimal juhul lahendatakse need day 0 patchiga?

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 11.05.2023 08:48:21 vasta tsitaadiga

Diablol siis ka DLSS 3 FG tugi tulemas. Ainult et mul oli 1440p kõik p0hjas ja ei mäleta et FPS oleks puudu olnud. Ja ainuke kaart mis s3da toetab on 4070 ja see p3aks veel paremini hakkama saama ju... 3060/2060rtx seal küll oleks kasu aga ei tööta jälle;)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2023 09:35:13 vasta tsitaadiga

nvidia annab praegu 4000 seeria kaartidega d4 kaasa icon_smile.gif
https://arvutitark.ee/kampaaniad/rise-against-evil

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2023 19:52:40 vasta tsitaadiga

My fucking god.... MY FUCKING GOD... NAD NERFISID DRUIDI ÄRA..

17 dam asemel 10..

Mu raudbolt EZ plaan oli D4 starter DRUID ja kasutada LANDSLIDE ranged singletargetiks ja PULVERIZE ülikenaks cleariks... vennad nüüd nerfisid Landslide mingi 50% icon_lol.gif ei kannata.. ei kannata ju... mv
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2023 00:49:51 vasta tsitaadiga

Hyrda nerf oli ka oodatud aga kõik klassid said korralikult nerfi isegi barb. Praegu ei teagi vb hoopis necro on parim või rogue esimesena teha.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2023 01:55:37 vasta tsitaadiga

Zonerman, minionid ilmselt kukuvad pikali kui keegi aevastab nende poole endgames
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2023 11:48:30 vasta tsitaadiga

HDTanel kui sa Raxx videot vaatasid, siis ta mainis ,et Minioni build oli välistatud enne juba ja Corpse explosion ei ole hea enam vaid bone build on endiselt. Minion build ei toiminud bosside vastu ka eelmised betad ja oli teada, et end-game'is ei skaleeru hästi. Isegi kui bone splinter sai korralikku nerfi, siis ikkagi tundub bone build on üldiselt ok.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2023 11:56:40 vasta tsitaadiga

Kuna tänapäev käib mäng rohkem mingite numbrite kalkulatsiooni ümber kui lõbusa ajaveetmise siis on üheltmaalt niikuinii sedasi kus kõik keeratakse peapeale ja endgames peavad kõik charid tegema average sama DPS jne.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2023 12:09:57 vasta tsitaadiga

Sa oled vist Diablo seeria osas uus icon_biggrin.gif
See on aRPG hack & slash puhul tavaline, et otsitakse parimaid ja efektiivseimaid builde ja see muutub iga seasoniga. See ei tähenda, et ei saa mängida nii nagu ise soovid ilma igasugu eelneva teadmise ja guide'ta. Mis tegelt on positiivne selle viimase nerf osas, et palju vähem on builde, mis on totaalselt palju paremad kui teised. Aga eks peale selel nädala betat tuleb veel balance nerfe enne live'i selles ma ei kahtle.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2023 12:25:05 vasta tsitaadiga

Sama asi ka teistes analoogsetes mängudes - mingi kombinatsioon muutub liialt popiks/tugevaks - nerf. Siis buffitakse midagi mida keegi eriti ei kasutanud ning mõne aja pärast tehakse tollele omakorda nerf. Ja niimoodi ringiratast kõik see aeg.
Ei midagi uut siin ilmas. Peaasi on mängijaid tegevuses hoida.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2023 12:32:14 vasta tsitaadiga

Jah see on iga mänguga peamiselt need mis on online service peal. Aga aRPG puhul on see oluline sellepärast, et sama gear farmimist korratakse sadu ja tuhandeid kordi, et saada nii öelda geari või paremat looti. Kui seda teha palju kordi, siis on mõttekas panna kokku build, mis teeb kiiremaks selle farmimise icon_smile.gif
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2023 12:45:41 vasta tsitaadiga

Balansi muutmine on tõepoolest väga tavaline, kuid teisalt ei tohiks see muuta karaktereid liialt ühetaoliseks, et neist ei saaks pelgalt visuaalsed avatarid.

Mängitavus peaks olema ikka igal klassil tuntavalt unikaalne ehk oleks võimalik valida endale karakter oma mängustiili järgi, mitte selle, kui palju tuim lahmimimine numbriporri suudab genereerida.

Seepärast mulle näiteks Diablo 2 meeldibki, iga karakter on piisavalt isemoodi mängitavusega ja annab omanäolise mängukogemuse, tuima lahmimisega ei jõua ühegagi neist kuhugi.

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2023 13:10:26 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Sa oled vist Diablo seeria osas uus icon_biggrin.gif

Väga hardcore ei ole - D2 ja D3 playtime kokku vähe alla 10 000 tunni.


DigeBeni kirjutas:
Balansi muutmine on tõepoolest väga tavaline, kuid teisalt ei tohiks see muuta karaktereid liialt ühetaoliseks, et neist ei saaks pelgalt visuaalsed avatarid.

Mängitavus peaks olema ikka igal klassil tuntavalt unikaalne ehk oleks võimalik valida endale karakter oma mängustiili järgi, mitte selle, kui palju tuim lahmimimine numbriporri suudab genereerida.

Seepärast mulle näiteks Diablo 2 meeldibki, iga karakter on piisavalt isemoodi mängitavusega ja annab omanäolise mängukogemuse, tuima lahmimisega ei jõua ühegagi neist kuhugi.


Täpselt. Kuigi Diablo 2'es olid nö. ka nagu spetsiifilised überbuildid siis hästi tugevaid ja väga erineva equga builde oli lademetes. D3 see täielikult muutus - kõik lihtsalt hea varustusega buildid olid võrreldes spets buildidega täiesti naljanumbrid ja mõttetud. Selle tagas see, et teatud juppide küljes oli unikaalne omadus ja nö. vinge build töötas aint siis kiui väga spetsiifilised jupid oma väga unikaalsete omadustega töötasid kõik sünergias. Ehk siis pmst kui sul oli puudu kasvõi üks jubin siis kogu build ei töötand ligilähedaseltki nii nagu vaja ja vahe mis grifte kannatas teha oli ülisuur.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2023 14:47:30 vasta tsitaadiga

Noh, ega absoluutset perfektsust pole ilmselt võimalik saavutada ja seda ma ka ei ootaks, kui ikka mängule tuhandeid tunde alla laduda, siis selle kogemuse algusest lõpuni kõigile ühtviisi nauditavaks kujundamine ongi võimatu missioon.

Samas ei peaks see aga tähendama, et viskame püssi nurka ja teeme järjekordse mobiilimängu stiilis lihtsakoelise loogikaga lahmimise ja korjame muudkui rahvalt raha kokku, sest nagu Immortal näitas, olenemata fännide halinast, see ju töötab icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2023 15:06:02 vasta tsitaadiga

Teemasse ka. Selle nädala beta iga klassi build Ashava osas teadupärast cap on level 20 seekord.
Ise plaanin vaadata kui palju barb nerf tegelikult mõjus ja ehk ka necroga, kas on väärt kaalumist ja tehtav early game.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2023 22:26:16 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Ma leidsin, mis mul RÄIGELT mängu kooma tiris, stuttering etc.. TEXTURE QUALITY. Kui see MEDIUM või LOW panna jookseb mäng ülikenasti. beer_yum.gif


See jama ikka icon_cry.gif 4070Ti peal pole võimalik mängida maxaga kui vähe VRAMi

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.