|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rayer155
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2009
|
13.12.2022 17:09:46
|
|
|
Raske ei olnud ja väga kerge ka mitte. Lihtsalt map on aetud liialt suureks IMO, mis tõttu ei ole piisavalt kontenti seal. Koopaid on erinevaid ala 5 tükki ja kui oled uues asukohas siis on uus tekstuur peale loobitud ja tegevus sama. Muidugi Daily questid ,et ikka iga päev sees käiksid ja saaksid märgatavat progressi.
Hobune on ka antud vist ainult selleks, et saaks neid tohutuid vahemaid läbi kammida.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
13.12.2022 18:06:07
|
|
|
Mina mängisin paar päeva ja siis rohkem ei viitsinud, sest maailm oli tühi ja rohkem meenutas walking simulaatorit kui diablo mängu.
Muidu graafika ja combat olid head, need mulle meeldisid. Aga Jah, ei tea, miks neil oli vaja miski veidralt tühi maailm luua miskite keskpunktidega, kuhu siis mängijad peaks kokku jooksma, et world questi teha.
Võrdluseks siis, et arpg on mu lemmik zhanr ja isegi diablo immortalit mängisin paar kuud igapäevaselt. Torchlight infinite'i olen ~300h mänginud alates väljatulekust jne.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
14.12.2022 10:55:33
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| rayer155, ehk siis üldistatult peaks raskusastet kõvasti tõstma? |
Kui tundus "pigem D3 kui D2" siis võibolla on probleemiks "dumbed down" mängumehhaanika?
Mäletan pettumust kui kaua-oodatud D3 tuli - põhimõteliselt faceroll nii platsil kui skilltree peal.
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
14.12.2022 12:06:07
|
|
|
ma vaatasin lihtsalt gameplay videot. Meenutab pigem mingit PoE mängu. Või mingit MMO'd kus vastased suvalt spawnivad. Ise ainult laiatad ühete-kahte skilli ja niidad. Äge, vau, D2 vaibi küll ei näinud. Isegi graafika on tänaseks suht nöga juba. Esmane reaveal oli juba aastaid tagasi, siis tundus isegi korralik mäletan. Tunne nagu täiskasvanud lapsed jälle arendama lastud.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
16.12.2022 01:28:06
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
Mina mängisin paar päeva ja siis rohkem ei viitsinud, sest maailm oli tühi ja rohkem meenutas walking simulaatorit kui diablo mängu.
Muidu graafika ja combat olid head, need mulle meeldisid. Aga Jah, ei tea, miks neil oli vaja miski veidralt tühi maailm luua miskite keskpunktidega, kuhu siis mängijad peaks kokku jooksma, et world questi teha.
Võrdluseks siis, et arpg on mu lemmik zhanr ja isegi diablo immortalit mängisin paar kuud igapäevaselt. Torchlight infinite'i olen ~300h mänginud alates väljatulekust jne. |
Olid sa selles endgame betas või see, mis lasi proloogi mängida?
Kõigil pigem suured küsimused, et kuidas endgame olema saab, kedagi väga ei huvita algus levelid kus oma skille lahti teed.
Dungeonid, mobid, itemid jne.
Mõneti meenutab kõik seni nähtu põhjal Immortalit battlepass, open world, instanced dungeon.. yoinki legendary efektid ja pane teisele itemile jne.. tee daily queste, mis on ilmselt kopi pasta Immortalist..
Ja väga huvitab mida kuradit nad tegema hakkavad seasonitega, kas reaalselt mõtlevad, et rotatevad mingeid suuri world bosse sisse välja ja ongi season?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
16.12.2022 07:01:50
|
|
|
| Kuidas eq'uga on - sama mis D3'es kus armori või relva tüüp ei mängi rolli vaid aint statsid. - a'la sortsuga jooksed ringi mingi mega warhäämor näpus?
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
21.02.2023 12:16:18
|
|
|
Spoiler 
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
11.03.2023 09:43:35
|
|
|
Eeltellijatele varajane beta järgmine nädalavahetus (17-19 märts) ja ülejärgmine kõigile (24-26).
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
16.03.2023 11:39:38
|
|
|
HDTanel on õigus. D4 võttis palju üle Immortalilt ja kindlasti tuleb MT aga loodetavasti ainult cosmetic nagu lubatud. Samas battlepass tiers tundub kahtlane kas on ainult 1 või on mitu tulemas. See on kinnitatud, et iga season on eraldi passid.
Eks saab näha kuidas mäng ise on aga on kurdetud, et maailm on suur ja üsna tühi.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rayer155
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2009
|
16.03.2023 14:32:26
|
|
|
Maailm oli väga tühi, kas vahepeal midagi muudetud on, ei oska öelda.
Rohkem on tühja jooksmist kui hack&slashida midagi.
Mängu kindlasti isiklikult ei soeta, esmamulje oli kehvapoolne ja ilmselt midagi head loota ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
16.03.2023 19:24:21
|
|
|
Minu jaoks on suurim "kartus" see, et tõenöoliselt saab see mäng liialt mobiili mängu moodi olema. Paar nuppu mida taguda ja ega mõelda pole vaja. Skaala oleks praegu nii:
ARPG PC mäng:-PoE(Ruthless)---PoE-------D2----------D3-----------------DImmortal-:Mobla mäng
Ideaalis tahaksin et D4 platseeruks sinna PoE/D2 vahele, aga reaalsuses tuleb ilmselt D3/Immortal vahele ja siis minul igasugune huvi puudub. Tegelikult D3 üldse pinget ja D2 resurrected taon vahelduva eduga siiani ja PoE-d pidevalt betast alates.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
17.03.2023 01:52:57
|
|
|
Mingi vend redditis:
| tsitaat: |
| It did, I got level 100 on 3 characters. The gameplay loop is boring. You collect gear until level 50 at which point all your Uniques/Legendarys become useless because they don't scale. So , you need to re-loot the exact same items your current build is using, in "Ascended" versions of them. Which will scale with your level until 70. Which is when you need to get the gear again in "Ascended Primal" *(Probably naming this wrong) which you wear till level 100. GG that's the game. Uniques are soulbound, Legendary items can be broken into "Aspects" said aspects can be traded amongst players, Yellow items can also be traded. "Aspects" can be attached to Yellow items of your choice to turn them into "Legendary" versions of the yellow item you had, maintaining the stats of the yellow item while adding the Legendary aspect's effects. But in the time I got level 100 across 3 toons, I never once seen anyone try to use the in game trade chat, and there was a lot of people playing. |
Kell 18:00 täna peaks launch olema aga pigem Error37 fest või mingi megaslow queue.
Aga noh ma oma KFC-ga valmis.
Spoiler 
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
17.03.2023 02:11:00
|
|
|
Kes veel ei tea, siis world boss spawn ajad.
Laupäeval kell 19:00
Pühapäeva hommikul kell 7 ja 9 ning kell 19:00 õhtul jälle. Maxroll team andis teada, et seal ka ellu jääda, peaks olema level 25 ja max on 12 mängijat korraga, kes saavad olla samas instance's.
Spoiler 
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
17.03.2023 19:44:44
|
|
|
Mina valin barb esmaselt selle guide järgi ja siis teised ka. https://maxroll.gg/d4/news/diablo-4-leveling-guide-how-to-get-the-wolf-pet
Ülihead juhendid on neil olnud läbi aegade eriti palju kasutasin nende D3 builde
Siin ta selgitab ka miks sellised valikud. Peale level 25 tulevad ka juhendid, kui beta läbi. Neil on tegelt kõik juba teada, lihtsalt ei saa enne avaldada.
Spoiler 
update
Võib öelda, et stress test failis korralikult. Streamerid osad said sisse aga siis server crashis suure queue ja auth pärast. Ma sain auth queuesse ja ootasin 15m kuniks välja kickis ja siis kukkus servers maha kõigile. Nüüd on queue pandud 1h+ osadel
Kui ma oma 14m queuega sisse ei saa, siis proovin homme edasi.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001

|
17.03.2023 19:57:18
|
|
|
first time?
ma sain esimese bossu maha, hakkasin selle toast välja astuma ja sain saabast. mutta tagasi...
bliz, käpardid nagu ikka.
pakun, et alahindasid mängijate arvu mingi 10x jagu.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
17.03.2023 20:06:25
|
|
|
D3 launch on meeles
See, et queue on pikk oli oodatud aga server laagis neil kes sisse said ja eks nad võtsid serveri maha. Iseasi kas üldse täna lastakse sisse või tehakse midagi ringi.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
17.03.2023 21:47:56
|
|
|
| Niipalju kui streamerite pealt vaatasin, siis maailmad on ikka uskumatult tühjad... jooksed ja jooksed ..
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001

|
17.03.2023 22:45:49
|
|
|
ei ole hullu. overworld võib veidi tühi olla, aga ikka midagi juhtub. kui saaks ilma disconnectita, siis oleks hulga parem nüüd sain teist korda jalaga. krt, täpselt ühe dungeoni lõpubossfighti ajal (mingi forbidden city dungeon). ma loodan, et kui ma tagasi saan, siis DC-st mingi 5min tagasi leitud unique wand siiski veel alles.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
18.03.2023 00:11:14
|
|
|
5 levelit 5h jooksul
Spoiler 
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
viimati muutis HDTanel 18.03.2023 00:34:45, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
18.03.2023 00:23:08
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
| Niipalju kui streamerite pealt vaatasin, siis maailmad on ikka uskumatult tühjad... jooksed ja jooksed .. |
Nii on päris palju tühje alasid on isegi dungeonid on osad ruumid tühjad nagu mõttetu ressursi raiskamine.
Blizzard tehku oma süsteemid korda iga kord samad jamad. Ma ei saanud sellepärast enne üldse sisse kuna battlenet näitas, et ma olen offline millegipärast. Tegin restardi sellele admin modes käivitasin ja siis peale pool tundi ootamist sain sisse. level 11 sain ära, siis jälle serverid maas. Enne serveri maha kukkumist oli maas laip keda ma lõpmatuseni lootisid kust tuli kulda ja valgeid itemeid
Sain 12k kulla pealt 18k peale ja siis kukkus server maha. Vb võis ka sellest olla, kuna asjad ei despawninud maas.
Ütleks et suht immortal vibe tuleh, kuigi graafika ja muu on palju parem.
Tegin video ka sellest enne kui server maha läks
Spoiler 
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
18.03.2023 08:29:20
|
|
|
| Zonerman kirjutas: |
Blizzard tehku oma süsteemid korda iga kord samad jamad. Ma ei saanud sellepärast enne üldse sisse kuna battlenet näitas, et ma olen offline millegipärast. Tegin restardi sellele admin modes käivitasin ja siis peale pool tundi ootamist sain sisse. level 11 sain ära, siis jälle serverid maas. Enne serveri maha kukkumist oli maas laip keda ma lõpmatuseni lootisid kust tuli kulda ja valgeid itemeid
Sain 12k kulla pealt 18k peale ja siis kukkus server maha. Vb võis ka sellest olla, kuna asjad ei despawninud maas.
Spoiler 
|
Tegemist on BETA testiga.. mis ongi selleks mõeldud et jamad korda saada.. retail launch on ju juunis alles. TBH ma oleks üllatunud kui jamasid ei oleks praegu
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
18.03.2023 14:18:41
|
|
|
flake, see et suured jrk ja serverid jõnksavad ja ümber kukuvad ei ole mitte ainult Beta teema. Cod WZ ja DMZ on see pidevalt nii. Iga 3s mäng näed 999 pingi, saad mingi müstilise "dev errori" pärast kinga, server pikali jne.
Üldiselt Activisioni serverid.
Sama oli ju D2Resurrcted esimestel nädalatel/kuudel, niipalju kui silma jäi.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
18.03.2023 16:44:39
|
|
|
flake Jutt oli battlenet enda rakendusest, mitte mängust. See ei puutu üldse D4 betasse. Võiks hoolikamalt lugeda, milles asi oli mul. Kõik teame, et mäng ise beta ja bugine.
Paar korda olen loading screeni kinni jäänu mappi vahetades. Muidu mingeid crashe pole väga olnud täna või suuremaid vigu kui eile. Barb 25 ja rouge 18 hetkel. Rouge meeldib rohkem kuidagi isegi paremini jääb ellu.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001

|
18.03.2023 18:55:48
|
|
|
tegin oma sortsu lvl25ni. üks stronghold (kor dragan) jäi veidi raskeks, peale 5-6 kärvamist ei viitsinud enam punnitada lõpubossuga.
tegelikult ei ole hullu ühti. viriseks mõne imeiku värgi üle:
näiteks dungeonist lahkumiseks on mingi ebardlik variant, et vaja mapi peale exiti peale vajutada või emote wheeli peal "leave dungeon" otsida
või lege imprintide jaoks peab aspecs alt kasti käsitsi tirima.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
18.03.2023 19:44:56
|
|
|
Rogue sain ka 25 enne world bossi tehtud. Ulme kui palju legendare rogue sai peale level 20. Barb tundub ikka natuke liiga lajha vs rogue. Dämm ei ole parem ja melee's osad bossid on karm challenge näiteks Den mother libahunt.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
18.03.2023 20:07:31
|
|
|
Spoiler 
| Zonerman kirjutas: |
Kes veel ei tea, siis world boss spawn ajad.
Laupäeval kell 19:00
Pühapäeva hommikul kell 7 ja 9 ning kell 19:00 õhtul jälle. Maxroll team andis teada, et seal ka ellu jääda, peaks olema level 25 ja max on 12 mängijat korraga, kes saavad olla samas instance's.
[spoiler]
|
World boss on queues
[/spoiler]
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
18.03.2023 20:35:14
|
|
|
1h tagasi sain 25 sellega.
Spoiler 
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
18.03.2023 21:20:32
|
|
|
Mida seiklust
World Boss spawnis.. tegime 10 minutiga mingi.. 10% dämmi vennale..
Mõtlesin, et persse sellega.. mis juhtub kui login välja ja login sisse oma altiga.. peaks teise world instance rahvast saama sekka.. ehk nad paremad
Logisin sisse ja jooksin nii kiiresti kui sain.. jõudsin World Bossini just sel hetkel kui vend suri ja 5 legendary itemit droppis
Spoiler 
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
18.03.2023 23:31:38
|
|
|
Lisaks weekly esimest korda annab ka itemi, mis omakorda avades andis veel mõned legendayd. Pimpisin rogue ära 504 attack power. Sain pihta kuidas legendary powereid hallata. Aga suht kallis on. Iga legendary extract on kuskil 15k kulda ja 2-3k on siis selle lisamine kuhugi gearile
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
19.03.2023 04:32:49
|
|
|
Ainus asi, mis Diablo 4 päästaks oleks kui kõik skillid saaks oma enda skilltree.. praegu on, et võta see skill ja vali vasakule või paremale isegi D3-s oli rohkem valikut.
Praegu võib loota lihtsalt, et endgame legendary itemid on nii giga super lahedad, et need muudavad buildid ägedaks.. ja set itemid.
Aga noh praegu on tegu lihtsalt PUHTALT.. Diablo Immortal 2-ga.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001

|
19.03.2023 10:34:08
|
|
|
see "legendary" nimetus on jah kohatu. endgames on küll lisaks kõrgem tier itemeid nimega "unique", mis on päris legendaryd ja fiksitud stati tüübiga, ses mõttes on praegused lihtsalt ülespuhvitud kollased.
on asju, mis on täisa okei: combat, skillide graafika, kollid, bossfightid on kindlasti kõrgemal tasemel.
skill tree ei ole väga hull. see on natuke d2 ja d3 hübriid, ütleme, kui oleks igal skillil veel võibolla veel valik või paar, siis oleks täitsa viis. või siis skilli level kuidagi mõjutaks selle skilli enhanced node'i kuidagi spetsiifilisemalt. Aga võibolla on selleks siis tegelikud unique itemid, mine tea.
UI kohta küll viriseks. Nii palju haipi ja ootamist ja saime sisulielt pisimuudatustega diablo immortali, isegi font paistab sama. Ei ole ei intiutiivne ega informatiivne. näiteks märksa olulisem chari detail statsid on mitme kliki taga peidus. Või see emote-wheel on küll ebardlik lahendus.
worldbossi ideest ma ei saanud aru. see läks ikka puhtalt MMO-ks kätte. seni on diablodes võimalik enamik sisu soolotada, heakene küll, grupis on lõbusam ja efektiivsem, aga kui tahad, saad ise toksida, millal tahad. Kui nad nüüd mingi spetsiiflised materjalid vms rewardid selle taha peidavad, siis see on küll kole. Mis järgmine? Hakkame hobuse takistusjookse võiduajamisi tegema? või aja peale parkour challengeid? see läks minu arust diablo-feelingust ikka väga mööda. btw, tahaks näha julgeid hardcore sägasid Ashava vastu siplemas.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
19.03.2023 17:47:46
|
|
|
Leveldasin kõik 3 25 peale. Minu kokkuvõte on hetkel selline:
Mäng ise ehk baas on ok. Ei midagi väga erilist aga vb juuniks on asju juures, mida praegu pole ja end game kah parem. Barb sakib täiega kuni level 25. Rouge on hea erinevad variandid üsna balanced starting. Wiz on väga OP ja saab nerfi. Hyrda + suvaline muu skill ja kõik sulab ümberingi suvalise geariga. Kui ma barbiga nägin mõne bossiga vaeva melees, isegi kui ta peaks taluma lööke paremini, siis wiz oma ice armoriga lihtsalt omab kõik ka kõige raskemad bossid (tegin kõik alati Tier2 peal).
Skilli süsteem on sihuke keskmine. Ei midagi eriti head ega väga halba. Paljud valikud jäävad valimata, sest need on nii halvad. Tundub ,et suurem rõhk on pandud just itemization peale. Ehk siis otsid best trifecta rare geari ja siis lükkad sinna peale enda skillidele kohanduva boonuse. Üsna tihti legendary itemid ise on suht kehvade statsidega niiet need lähevad pea alati extractimiseks ja neid on vaja palju end-game'is tundub. Unique kohta ei oska öelda, neid ei näinud ühtki mina ega kellelgi seljas ka. Mängu skill süsteem combatis on suht ikka Immortal 2 ja väga controller sõbralik. Tundub, et cross platvorm tegi karuteene PC jaoks. Mäng ei saa kunagi väga heaks selle tõttu.
Puudvad random eventid. Loodan, et final versioonis on midagigi, sest need fixed eventid mapil on igav teha uuesti ja uuesti. World boss on hea vaheldus ja mulle meeldib, et selleks rohkem mängijid vaja. Mina nägin 8 oli max mitte lubatud 12. Loot oli hea kuigi midagi kasulikku mulle sealt ei tulnud
Diablo feeling oleams aga kahjuks Immortal 2 rahateenimise pärast tehti D4 sarnaselt, sellest on kahju aga money talks. Hakatakse kindalsti battlepasse ja consmeticut müüma suurel hulgal.
Anius asi on PVP, mida me pole näinud veel ja end-game. Kuidas see välja näeb aga ma ei usu, et see on balanced. Immortal kogemus näitas, et osad klassid lihtsalt omavad alati suurt eelist.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
20.03.2023 01:59:39
|
|
|
Teil jookseb hästi?
Põhjas grafal on VÕIMATU mängida i9 13900K ja 4070Ti peal.
DLSS ka ei aita.
Ainus viis kuidas betat mängida sain oli kõik nii low peale kui võimalik.
Videos näha:
Spoiler 
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harald205
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2003
|
20.03.2023 08:00:55
|
|
|
Mul jooksis profiilis oleva masinaga väga hästi. Kõik seaded olid põhjas, DLSS peal.
Linna sisse joostes ja portaaliga minnes oli väike stutter aga see möödus mõne sekundiga.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001

|
20.03.2023 12:21:58
|
|
|
| jõnksud ja kummipael ei ole tingitud graafika jõudlusest, vihje annab kasvõi see, et gpu kasutus on tihti alla 50% ja samsl ajal cpu ka üle 50 tihti ei keri. kui jooksis, siis jooksis hästi ja sõltumata kui karmilt ekraan kraami täis oli. ma pakun, et stutter oli area sisseloadimine ja selle sõltumine võrgust (nõksutas ka normaalselt Samsungi nvme SSD-lt) ja vahepealsed kummipaelad olid serveri ebapiisavast võimest. ma ei tea kuidas d4, aga d3 PTR ja betad on kõik olnud ameerika serveritega (ja eelnevad d4 press ja friends betad on kah ainult ameerika serveritega olnud), ehk juba see ka suuresti mõjutab. Ma küll väga ei jälginud, aga väga suur kogemuse vahe oli näiteks raxxi (usas baseeub) vs wudijo (saksa). raxxil jooksis täitsa hästi, aga wudi oli püstihädas kummipaelaga ja läägidega.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
20.03.2023 13:12:54
|
|
|
HDTanel Jap selline stuttering oli mul ka, pidasin seda serveri lagiks täiesti random olukordades kus ei olnud tegelt palju vaja renderdada. Mul ka max graafika ja fps oli capis, seega see on ikkagi lag või kehvalt optimeeritud mootori teema. Mälulekked ka probleemiks. Loodetavasti saadakse live reliisiks neist jagu. Seal kus palju mängijaid korraga on lag ikka korralik ja väga häiriv. Ka stiimijad kurtsid, et asi on väga hapu kõrgetel seadetel ja pidid alla tulema. Raxxil jooksiski hästi kuna ta pani graafika kõik low peale, muidu oleks kehv olnud. Ta muidugi ise kiitis, et low seadetel on ka mäng kena
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
20.03.2023 19:25:05
|
|
|
Selle järgi mida beetas näha sai ütleks kokkuvõtvalt päris hea ja jään juunit ootama.
Loodetavasti saab olema ka arvestatav lõppmäng nii et mäng püsib kaua relevantne.
Tehnilisi probleeme oli beetas jah aga küll see juuniks korda tehakse.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
20.03.2023 19:46:24
|
|
|
Level 35 mob dropib paremaid asju. Sain esimese selle dropi temalt
Spoiler 
Ma sain aru ka miks mäng stutterdas nii hullult vahepeal. Kui absull kõik põhjas on, siis kasutus vahepeal 32GB RAM ja 15.9Gb VRAM ehk siis minu masina max. Ei osanud eeldada, et see mälu nii palju sööb kuigi video ja cpu utiliseerimine ei ole max peal. Mälu sööb aga see eest hoolega.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
20.03.2023 20:30:09
|
|
|
Zonerman, okei.. mille ära disablesid, et mälu tagasi normi läks? Ilmselt mingi teatud säte keerab kogu mängu perfi kohutavaks
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
20.03.2023 21:24:37
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
| Zonerman, okei.. mille ära disablesid, et mälu tagasi normi läks? Ilmselt mingi teatud säte keerab kogu mängu perfi kohutavaks |
Tavalise ram puhul panin korra medium sätted ja siis tagasi high. Siis läks mälu kasutus normi piiresse ca 23GB. Pakun mingi leak oli kuskil. VRAM osas mitte mingid seaded ei aita alla viia mälu kasutust peale texture quality muutmise. High peal on suht 16gb piiri peal ja medium peal kukub alla 11gb või sinna lähedale. Shadow quality tundus mõjuvat highest pealt low peale ja suurt vahet ei saa aru ka graafiliselt.
Ma loodan, et nad optimeerivad, sest 16GB on paljude kaartide limiit va 4090 ning kaardid 7900XTX ja XT.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
20.03.2023 22:19:37
|
|
|
Ma leidsin, mis mul RÄIGELT mängu kooma tiris, stuttering etc.. TEXTURE QUALITY. Kui see MEDIUM või LOW panna jookseb mäng ülikenasti.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
20.03.2023 23:16:21
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
Ma leidsin, mis mul RÄIGELT mängu kooma tiris, stuttering etc.. TEXTURE QUALITY. Kui see MEDIUM või LOW panna jookseb mäng ülikenasti.  |
Ma selgitasingi sulle, et sõltuvalt graafikakaardi mälumahust tuleb texture valida. Mul 6800XT ja 16gb jääb tsipa väheks High quality jaoks. Mediumiga on aga 11gb. Ma loodan, et nad optimeerivad veidi, sest see on karm ikka. Isegi 16gb VRAM ei saa high panna.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
21.03.2023 14:23:24
|
|
|
UHD tekstuuride probleem oli paar tundi peale preorder beta launchi teada muidu ja Redditis mitu threadi, kus käidi asi üle. Hea, et poisid siin kolm päeva hiljem ka teada said
Et kui on küsimusi, siis https://www.reddit.com/r/diablo4
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
21.03.2023 15:29:57
|
|
|
Zonerman, see siis 4k?
See nv ka ju 1 beta tulemas. Siis open ja servud mitte ei läägi vaid üldse käpuli?
Diablo suur fänn pole, aga arpg taoks meelsasti vahelduseks.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
21.03.2023 18:03:45
|
|
|
| Vael kirjutas: |
Zonerman, see siis 4k?
See nv ka ju 1 beta tulemas. Siis open ja servud mitte ei läägi vaid üldse käpuli?
Diablo suur fänn pole, aga arpg taoks meelsasti vahelduseks. |
4K osas ma ei tea täpselt aga kuskilt lugesin, et selle resoga high quality peal sõi 23gb mälu
Eks näis kas nad midagi suutsid paremaks teha seoses autentimisega, kuna see oli peamine probleem eelmine reede. Server ise tundub ei lääginud peale mõnda tundi kui see maha võeti ja uuesti püsti sai. Mängu enda mootor sakib, kuna optimeerimata. Sellest saab aru nii, et kui tekib rubber banding ehk kummivenitamise efekt mängus, siis on serveri lag, kui aga kohati fps läheb alla ja jõnksutab, siis vram täis.
Scart Mina ei viits redditis tuhnida sadades teemades, et seda leida. Oleks võinud mainida ametlikul D4 lehel known issues all. Seal vaid poole sõnaga low endiga on probleeme....
https://eu.forums.blizzard.com/en/d4/t/diablo-iv-open-beta-known-issues/32/3
Performance optimizations are still in progress. Players may encounter some performance issues, particularly on older hardware across different platforms. Suht ebamäärane ja tegelt on just probleeme high-end otsas
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|