Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Pixel märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 39, 40, 41  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2023 14:36:19 vasta tsitaadiga

6a on ok telo?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 23.02.2023 15:04:15 vasta tsitaadiga

Väga OK, ostsin 4a asenduseks. Suurim erinevus on sõrmejäljelugeja ette kolimine tagant, harjus mõne päevaga, loeb ilusti.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2023 15:48:08 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Prillpapa kirjutas:
Auron kirjutas:
Samsa on igasugu samsa enda bloatware paska täis - guugel ikkagi puhas android.
Google services on ju bloatware paska - tegelikult ma ei ole ühtegi Pixelit käes hoidnud ja ei tea kas seal Google service näol on peal või on puhas Android.
Näiteks USA sanktsioonide all Huawei jäi ilma Google teenustest, arendas ta välja oma Harmony OS-i, mis omakorda põhineb Android Open Source Project-il ehk see AOSP võiks parimal juhul pretendeerida puhtale Android-ile tarkvara mõttes, vabana erinevate tootjate bloatware-st.


Mis asi see Google service sinu meelest on veel? Või mis on "puhas Android" sinu meelest? AOSP ilma Google'i äppideta? Jah, Google Assistant on kaasas ja see on üsna mugav asi. Ja seda Huawei kasutada/pakkuda ei tohi jah.
iPhone'i Siri on ka bloatware?

Google äppide komplekt on loomulikult kaasas - Gmail, GDrive jt. Need on pea kõigi droididega kaasas, kui just need hiinakad välja arvata, sest neil ei lubatud neid kasutada
Kui see minimaalne äppide komplekt sinu meelest on bloatware ja eelistad midagi muud meilide vaatamiseks kasutada ja mõnd muud pilveteenust kasutada, siis noh, jumala eest ongi bloatware! Enamus inimesi millegipärast soovib, et sellised äpid oleksid olemas telefoni peal vaikimisi - nad ei teagi, mida muud otsida play storest nende teenuste kasutamiseks. Tänaseks päevaks on Google'i äpid ka ühed paremini optimeeritud ja "kõhnemad" äpid meili- ja pilveteenuste jaoks.

Samsung lihtsalt ajab sinna lisaks veel muud kamarajura peale kamalute viisi. Äppe, millega üldse midagi ette võtta pole sisuliselt. Äppe, mis lisaks Google'i kontole nõuavad Samsungi konto registreerimist jms. Samsungi enda store jpm. Mul ei ole enam meeleski, mida sealt välja tuli rookida.

Isegi LineageOS paigaldab mingid vaikimisi äpid meili- jm teenuste kasutamiseks, mis ei kuulu Google'ile. Kui Google'i sama funktsionaalsusega äpid on sinu meelest bloatware, siis on ka need. icon_rolleyes.gif

Huiavei harmony'l ei ole siis meiliäppi kaasas, et seal ei ole seda sinu definitsiooni järgi "bloatware'i"?

Ühesõnaga, mis on sinu meelest bloatware?


Päris naljakas väide jah.
"Puhta" AOSP-ga ei tee tänapäeval mitte midagi.
Huawei Harmony OS-l on Google Play Services Frameworki ja Google'i äppide asenduseks HMS Core, mis on vähemalt samal määral "bloati" täis kui Google telefonid.
Nimekiri näiteks siin.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2023 16:07:20 vasta tsitaadiga

connor kirjutas:
Väga OK, ostsin 4a asenduseks. Suurim erinevus on sõrmejäljelugeja ette kolimine tagant, harjus mõne päevaga, loeb ilusti.

Mul oli 2a tagasi pixel 4a, kukkus ja myysin edasi, muidu vist kasutaks siiamaani.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 23.02.2023 18:10:20 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Päris naljakas väide jah.
"Puhta" AOSP-ga ei tee tänapäeval mitte midagi.
Huawei Harmony OS-l on Google Play Services Frameworki ja Google'i äppide asenduseks HMS Core, mis on vähemalt samal määral "bloati" täis kui Google telefonid.
Nimekiri näiteks siin.

Küsimus ei ole ju selles, kas AOSP-ga teeb midagi ära või mitte, vaid valeinfo levitamine nagu Google Pixel oleks "puhas Android" ja ülejäänud tootjate skinnid on bloatware paska.

https://www.androidauthority.com/what-is-stock-android-845627/
see artikkel väidab Nokia-l jooksev Android olevat kõige vähem "bloatware" ehk sisuliselt ka selles teemas läbivad jutukesed Pixel kui kõige "õigem&puhtam" Android, on eksitamine..
Milles Pixel telefone on eristatud, on Androidi uuenduste suhteliselt kiire kättesaadavus, mis omakorda põhineb asjaolul, kus Google on alus Androidi peamisi arendajad, mis aga ei puutu kuidagi sellesse nagu Pixel oleks kuidagi "bloatware" vaba ja teised tootjad justkui mitte.
Muidugi võib olla tegu ka nö psühholoogilise efektiga, kus Google tuli Androidiga välja ja nö Google bloatware peetakse iseenesestmõistetavalt Androidi orgaaniliseks osaks.

https://www.androidauthority.com/who-owns-android-1164938/
Siin väidetakse, et Amazon’s Fire OS ja Huawei enda OS-iga ei kasuta Google õigustega kaitstud Androidi pealisehtisi või oleks õigem öelda Google bloatware.

Kuigi on juba põlvkond, kes on Google luti otsas nö emapiimaga (ma olen ka Google ori aastakümneid), levib kuskil äärealadel "Google free" liikumine, kelle arvates suure osa oma privaatsest ja virtuaalsest elust ühele suurkorporatsioonile loovutamine ei ole OK ja on erinevaid katsetusi, kogemusi, kuidas Android nutitelefoni ja äppide kasutamine pidada olla võimalik ka ilma Google osaluseta.
https://www.makeuseof.com/tag/using-android-without-google/
See läheb küll antud teemas OT ja Google Pixeli fännide teemas virtuaalne peks kindel icon_biggrin.gif

_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.02.2023 21:59:07 vasta tsitaadiga

connor kirjutas:
Väga OK, ostsin 4a asenduseks. Suurim erinevus on sõrmejäljelugeja ette kolimine tagant, harjus mõne päevaga, loeb ilusti.



oskad ehk rääkida kuidas selle kõne kvaliteediga siis on ? saab ikka rääkida nii et teine inimene sind kuuleb ja tema ka sind kuuleb ? ... sellesmõttes siin räägiti mingitest see G ei tööta ja too G ei tööta ja eestis ei saa selle telefoniga rääkida icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2023 23:38:22 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
6a on ok telo?

connor kirjutas:
Väga OK, ostsin 4a asenduseks. Suurim erinevus on sõrmejäljelugeja ette kolimine tagant, harjus mõne päevaga, loeb ilusti.


Kaamera on ok, aku on ok, ekraan on ok( 60hz ei häiri, eelmine telefon oli 120hz. igaksjuhuks mainin, et ei mängi),end alguses häiris natukene idee plastik tagusest, sest viimased 3 telefoni olid alu korpusega aga nkn on kest ümber seega ei sega, sõrme ei loe - olen juba pmt loobunud. pole nüüd viitsind isegi tegeleda enam aga peale õpetamist umbes nädal,2 - peale seda enam ei tuvasta. eelmise telefoniga, kus lugeja oli ekraanis oli sama jama.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 26.02.2023 23:10:24 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
connor kirjutas:
Väga OK, ostsin 4a asenduseks. Suurim erinevus on sõrmejäljelugeja ette kolimine tagant, harjus mõne päevaga, loeb ilusti.



oskad ehk rääkida kuidas selle kõne kvaliteediga siis on ? saab ikka rääkida nii et teine inimene sind kuuleb ja tema ka sind kuuleb ? ... sellesmõttes siin räägiti mingitest see G ei tööta ja too G ei tööta ja eestis ei saa selle telefoniga rääkida icon_rolleyes.gif
Siiani pole probleeme täheldanud. 3G pole Tartu kandis kinni pandud ja Telia nimekirjas seda mudelit kui väljavahetamisse kuuluvat ka pole.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 27.02.2023 01:45:19 vasta tsitaadiga

misamõttes väljavahetamisse ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2023 09:21:30 vasta tsitaadiga

Gap, Selline nupuke Telias nendele, kel telefon VoLTE-t ei kasuta. Mul 4a 5G.

Sellel vajutades soovitab VoLTE aktiveerida, aga Google telefone nimekirjas pole, millel saaks VoLTE-t aktiveerida.
Ükspäev hiljuti kirjutasin ka neile, et kuuldatavasti Google telefonidele VoLTE tugi tulemas? Aga nad ei teadnud sellest midagi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 27.02.2023 10:15:12 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11212801#11212801 on nimekiri Telia kampaaniast mis telefone välja vahetavad, vana 4a oli seal sees.
https://www.telia.ee/era/pakkumised/ lehel on Arx07 välja toodud nupp. Seal uut 6a'd pole, enne vahetamist ei vaadanud kas 4a oli. Kuna haldan 4 eri telefoni siis üks telefon nimekirjas on millele seda hoiatust näidataksegi.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 27.02.2023 11:46:32 vasta tsitaadiga

A YouTube video is forcing the Pixel 7/7 Pro to reboot spontaneously
_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2023 12:12:59 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Samsa on igasugu samsa enda bloatware paska täis - guugel ikkagi puhas android.


Millal sa viimati Samsungi kasutasid?
S5 oli õudus (tõesti ägas Samsungi pasakihi all), S7 oli juba norm, alates S10 saad ise valida enamiku Samsa äppide puhul mida tahad ja mida ei taha.

Pixel tundub huvitav asi mida proovida, eelkõige kaamera ja puhta androidi pärast, eriti kui nüüd VoLTE ka raatsitakse käima tõmmata Eestis selle peal.
Kuid minu hinnangul veidi ebanormaalselt palju kiunu on niiöelda in-house telefoni kohta (Google telefon, Google sott, peaks olema ideaalselt toimiv komplekt, nagu iPhone) lastehaiguste teemal, mille ravimisega pole eriti kiirustatud. Pole vist kuigi kõrge prioriteet Google jaoks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2023 12:31:03 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Auron kirjutas:
Samsa on igasugu samsa enda bloatware paska täis - guugel ikkagi puhas android.


Millal sa viimati Samsungi kasutasid?
S5 oli õudus (tõesti ägas Samsungi pasakihi all), S7 oli juba norm, alates S10 saad ise valida enamiku Samsa äppide puhul mida tahad ja mida ei taha.
ot:
1. S10e puhul ikka on Samsungi bloati.
2. https://arstechnica.com/gadgets/2023/02/the-samsung-galaxy-s23s-bloated-android-build-somehow-uses-60gb-of-storage/

See on küll keerulisem lugu ning pole üldse ainult Samsungiga seotud, aga see ei muuda fakti, et värskete S-ide puhul paneb Samsung oma sodi ja nodi ikka parasjagu kaasa.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2023 13:02:24 vasta tsitaadiga

No ei pane ju sodi kaasa. Nt Samsungi sõnumi rakendus on palju parem kui google enda oma. Valid kumb meeldib, võtad mitte sobiliku maha.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crycx
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2023 14:29:31 vasta tsitaadiga

No mina kasutan Pixel 6-te, VOLTE tugi olemas ka Elisa võrgus. 5g saab ainult rootimisega aga eks selle leviala hetkel veel piiratud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Madis18
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2010




sõnum 28.02.2023 19:52:26 vasta tsitaadiga

Ostsin ka lõpuks Pixel 7-me Amazonist.

Peale ostu lasin arvutiga kohe peale viimase stabiilse softi ja pole kohanud ebameeldivaid anomaaliaid mida päris mitu netis leida võib. OTAd ei teinud kuna eelmistel telefonide kogemus näitas, et läheb ainult hullemaks.

Keelteõpe läks kohe kõvasti kergemaks kuna ta saab päris hästi aru kõnest ja tõlgib kohe teise keelde ära ka.

Mitu kuud otsisin asendust OnePlus6-le ja ütleks, et Pixel7-ga olen rahul.

Bootloader Unlock = Swedbank äpp ei lase teha NFC kaardimakseid - see on ainuke jama. Proovisin küll erinevaid meetodeid Magiskiga aga ei saanud asja tööle. Muidu proovisin AdAway ja veel mõned lahedad lisad ära. Sai igast jälitajaid keelata mis äppidega kaasas on.

Mis on jama:
At A Glance arvab, et olen Tallinnas aga tegelikult olen Lõuna Eestis, ehk see ilma näitaja on suht kasutu. Ära ka eemaldada ei saa seda "At a Glance" vidinat.

Rohkem pole nagu midagi segama jäänud ... veel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2023 20:39:39 vasta tsitaadiga

Magisk Deltat on sul vaja, seal on Magisk Hide alles.
https://forum.xda-developers.com/t/discussion-magisk-delta-another-unofficial-third-party-magisk-fork.4460555/

Vähemalt SEB äpp töötab.

Google Pay ei tööta (ei välista, et oleks võimalik ka see tööle saada, aga ma pole viitsinud infot otsida ega urgitseda telefoni kallal)

Madis18 kirjutas:

Mis on jama:
At A Glance arvab, et olen Tallinnas aga tegelikult olen Lõuna Eestis, ehk see ilma näitaja on suht kasutu. Ära ka eemaldada ei saa seda "At a Glance" vidinat.


Möh? Pole näinudki sellist asja. Pidin googeldama - mingi kolmanda osapoole ajaplaneerija? Kuidas seda eemaldada ei saa ja kust august ta sulle sinna üldse ilmus?

Sa selle factory image'i tõmbasid ikka Google'ist, mitte kuskilt nurgatagant?
https://developers.google.com/android/images

Jaanuari factory image küll ei sisaldanud mingit "at a glance"'i ja kuna see pole Google'i toode, siis ma küll aru ei saa, kust sa selle endale leidsid.
https://www.ataglance.com/

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2023 21:01:40 vasta tsitaadiga

Ma kasutan seda Magisk moodulit https://github.com/kdrag0n/safetynet-fix et peita telefoni rootimist.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2023 21:21:30 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Ma kasutan seda Magisk moodulit https://github.com/kdrag0n/safetynet-fix et peita telefoni rootimist.


Ametlikku Magiski, mitte Deltaga?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 28.02.2023 21:42:53 vasta tsitaadiga

Madis18 kirjutas:
Ostsin ka lõpuks Pixel 7-me Amazonist.

Peale ostu lasin arvutiga kohe peale viimase stabiilse softi ja pole kohanud ebameeldivaid anomaaliaid mida päris mitu netis leida võib. OTAd ei teinud kuna eelmistel telefonide kogemus näitas, et läheb ainult hullemaks.

Keelteõpe läks kohe kõvasti kergemaks kuna ta saab päris hästi aru kõnest ja tõlgib kohe teise keelde ära ka.

Mitu kuud otsisin asendust OnePlus6-le ja ütleks, et Pixel7-ga olen rahul.

Bootloader Unlock = Swedbank äpp ei lase teha NFC kaardimakseid - see on ainuke jama. Proovisin küll erinevaid meetodeid Magiskiga aga ei saanud asja tööle. Muidu proovisin AdAway ja veel mõned lahedad lisad ära. Sai igast jälitajaid keelata mis äppidega kaasas on.

Mis on jama:
At A Glance arvab, et olen Tallinnas aga tegelikult olen Lõuna Eestis, ehk see ilma näitaja on suht kasutu. Ära ka eemaldada ei saa seda "At a Glance" vidinat.

Rohkem pole nagu midagi segama jäänud ... veel.


oskad rääkida ehk veel kuidas kõnekvaliteet on ja kas rääkida saab normaalselt oleneb mis võrguoperaatorit kasutad ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuusemets
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2023 14:14:29 vasta tsitaadiga

crycx kirjutas:
reikar kirjutas:
https://github.com/kyujin-cho/pixel-volte-patch/blob/main/README.en.md
levis kuskil link root'less VoLTE jne aktiveerimiseks. Mõni kohalik ehk saab proovida?
tsitaat:
Imported Google Pixel 6, 6 Pro, 6a, 7, 7 Pro, but no support for VoLTE and VoWiFi on your local carriers? There is a non-root solution!

Usually, when you buy a phone that is not officially sold in your country, it cannot work with IMS services of local carriers. Experienced users are used to install Magisk modules, which add the necessary files to the firmware.

However, Korean developer kyujin-cho wrote an app that allows you to enable VoLTE and VoWiFi support on the Pixel 6, 6 Pro, 6a, 7 and 7 Pro without root access using Shizuku!

In short, all you need to do is to configure Shizuku, install 'PixelIMS' app, activate VoLTE in it and reboot the device a couple of times. Then check the IMS status in the internal menu by dialing the code *#*#4636#*#* in the dialer.


Mina sain asja toimima. Tänud. Saaks nüüd 5g ka kuidagi ilma rootita icon_smile.gif


Mul on Pixel 6.
Hetkel olen Tele2 võrgus ja töötavad nii VoLTE kui ka VoWiFi kõned.
5G võrku Tele2`l veel pole näinud.
Aga võtsin Telia eSIM ja proovisin ja 5G töötas.
Nii, et kõik ei ole veel kadunud.

Kasutasin ROOT versiooni. Lingil meetod 2.
https://www.getdroidtips.com/vowifi-volte-pixel-6-pro/


Madis18 ja Dogbert.
Kasutan lingil olevat lahendust ja kõik panga äpid ja Smart ID töötavad.
https://github.com/LSPosed/LSPosed.github.io/releases
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2023 14:22:35 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
SKG kirjutas:
Ma kasutan seda Magisk moodulit https://github.com/kdrag0n/safetynet-fix et peita telefoni rootimist.


Ametlikku Magiski, mitte Deltaga?

Jep, ametlikuga.
Xiaomi 12T Pro
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Madis18
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2010




sõnum 02.03.2023 19:41:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:
oskad rääkida ehk veel kuidas kõnekvaliteet on ja kas rääkida saab normaalselt oleneb mis võrguoperaatorit kasutad ?


Täitsa tavaline. Kõned tulevad sisse ja lähevad välja. Kasutan enamasti 3G-d.
Olen Telia võrgus. OP6-ga võrreldes on levi suht sarnane.

Mäletan, et alguses olin uuenduste suhtes paranoiline ja keelasin kõik ära. Oktoober 2022 softiga vahetevahel nett kadus ära ja olid anomaaliad.

Praegu on 2023 veebruari soft peal ja täitsa vinge on.

tsitaat:
Madis18 kirjutas:
Mis on jama:
At A Glance arvab, et olen Tallinnas aga tegelikult olen Lõuna Eestis, ehk see ilma näitaja on suht kasutu. Ära ka eemaldada ei saa seda "At a Glance" vidinat.

Möh? Pole näinudki sellist asja. Pidin googeldama - mingi kolmanda osapoole ajaplaneerija? Kuidas seda eemaldada ei saa ja kust august ta sulle sinna üldse ilmus?

Ehk siis selline vidin: https://www.androidpolice.com/at-a-glance-widget-weather-details-pixel-7-pro/
Pildil:
Mon, Nov 1
12C

See on Google enda vidin mis on P7/pro eksklusiivne.

Päris head infot sai panga äppidega seoses, ükspäev võtan selle uuesti ette kui on aega seadistamisega.

Katsetan homme ka e-sim võimaluse ära, et kaks tükki korraga aktiivsed.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2023 21:39:42 vasta tsitaadiga

Madis18 kirjutas:

Ehk siis selline vidin: https://www.androidpolice.com/at-a-glance-widget-weather-details-pixel-7-pro/
Pildil:
Mon, Nov 1
12C

See on Google enda vidin mis on P7/pro eksklusiivne.

Ah see? See on siis samanimeline millegipärast. Ma näen neid Google'i ilmateate hüpikuid küll, aga pole kordagi huvi tundnud, milline äpp neid saadab. Ma kasutan Forecat, nii et neid suhteliselt ebatäpsed teated mind väga ei ole huvitanud. Pole eriti täppi läinud ükski sademete hoiatus, mida see näidanud on icon_lol.gif

Ma ei leia äppide hulgast aga midagi, mille nimi kasvõi osaliselt meenutaks seda. Ka süsteemiäppide hulgast. Eks vaatan järgmine kord, mis äpp see sademete notificationitega pommitab mind.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2023 22:37:55 vasta tsitaadiga

Madis18, miks enamasti 3g võrgus kui küsida tohib?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Madis18
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2010




sõnum 06.03.2023 18:40:49 vasta tsitaadiga

Hetkel vähemalt paistab, et 3G-ga saab kauem laadimiseta hakkama.

Ei ole teaduslikku katsetust teinud kuigi huvi pärast ju võiks.

Kodus siis levi:
4G ~ -100dBm
3G ~ -66dBm

Töö juures on tihti 1 või 2 pulka paremal üleval indikaatoril niiet pingutama peavad mõlemad.

Ei saanud e-simiga löögile täna. Proovin homme.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2023 10:52:53 vasta tsitaadiga

Pixel 7 hetkel Amazon.de-s hea hinnaga, 549 eur ja transport Eestisse ~10 eur.
Ahvatleb, aga pigem tahaks ikka 7 Pro vist icon_rolleyes.gif
Kas kõrgema ekraani resolutsiooniga mahub ka rohkem kraami(tekst, pildid...) defaultis ekraanile või on Androidis mingi üldine scaling, mida reso ei mõjuta? (Ei oska mingit näidet hetkel tuua, aga tihtipeale mingite tabelite jne vaatamisel vaja vasakult-paremale nihutada kogu info nägemiseks)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2023 20:21:29 vasta tsitaadiga

Vaikimisi skaleering on selline, et tekst ja ikoonid oleks "mõistliku suurusega". Soovi korral saad neid suuremaks teha ekraani peal või ka natuke väiksemaks.
Loogiliselt võttes, olgu ekraani dpi kuitahes suur - ikoonid peavad olema piisavalt suured, et nendele näpuga pihta oleks võimalik saada ilma naaberikoone puutumata.

Teksti suurus on veel eraldi skaleeritav.

Mul peab telefon taskusse mahtuma. Pixel 7 on juba igavene lahmakas, Pixel 3-st jupp maad suurem. Pro jaoks kõhukotti kandma hakata ei taha icon_lol.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2023 21:11:01 vasta tsitaadiga

Dogbert, Mul hetkel 4a 5G, mis on õrnalt pisem kui Pixel 7 ja tööl on töötelefon mingi Samsung, mis on pikem kui Pixel 7 Pro(aga kitsam) ja ma küll aru ei saa kumb kummas taskus on... Kui täppiskompamist teha siis saab aru, aga niisama küll üks pool ei pitsita ega sega istumist, tegemisi. Eks oleneb ka pükstest, aga ma selle Samsungi najal vaatasingi, et 7 Pro oleks suht normaalne, laius nagunii taskus ei sega ja pikkuselt lühemgi kui see Samsungi luts(ei tule mudeli nimi meelde).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tauio111
HV vaatleja
tauio111

liitunud: 23.10.2010




sõnum 13.03.2023 19:41:13 vasta tsitaadiga

QPR2 tuli just välja, õhtu jooksul võiks OTA ka tulla. Telia VoLTE ja 5G siis võiks toimida out of the box.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.03.2023 00:57:05 vasta tsitaadiga

Värskenduse suurus: 459MB
Pixel 7 Pro
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ashenden
HV vaatleja

liitunud: 06.10.2008




sõnum 14.03.2023 06:58:46 vasta tsitaadiga

Kas keegi suudab teha ülevaatliku ja lihtsa kokkuvõtte, et WTF Eestis Pixelite ja 5Gga hetkeseis / väljavaade on ja seda kõigi operaatorite kohta?

Ma loen siit lõimest välja, et vististi on Telia klientidel lootus saada 5G toega Pixelitel nüüd 5G ja VoLTE tööle nii, et tavakasutaja sellest ka aru saab / midagi ise tegema ei pea. Aga mis seis / väljavaade on teiste operaatorite kasutajatel?

Mul endal Pixel 6 ja olen Tele2 klient (Telia levi ja internetikiirus maakodus on abismal, seega operaatorivahetus pole variant) - on üldse lootust või võin rahulikult edasi elada "õndsas teadmises", et never gonna happen?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2023 08:59:07 vasta tsitaadiga

ashenden kirjutas:
Kas keegi suudab teha ülevaatliku ja lihtsa kokkuvõtte, et WTF Eestis Pixelite ja 5Gga hetkeseis / väljavaade on ja seda kõigi operaatorite kohta?

Ma loen siit lõimest välja, et vististi on Telia klientidel lootus saada 5G toega Pixelitel nüüd 5G ja VoLTE tööle nii, et tavakasutaja sellest ka aru saab / midagi ise tegema ei pea. Aga mis seis / väljavaade on teiste operaatorite kasutajatel?

Mul endal Pixel 6 ja olen Tele2 klient (Telia levi ja internetikiirus maakodus on abismal, seega operaatorivahetus pole variant) - on üldse lootust või võin rahulikult edasi elada "õndsas teadmises", et never gonna happen?


Never gonna happen. Google ei müü ametlikult Pixel telefone Baltikumis, sh. Eestis. Kui Google peaks ametlikult meie turule kunagi sisenema siis võib olukord muutuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2023 10:16:32 vasta tsitaadiga

ashenden kirjutas:
Kas keegi suudab teha ülevaatliku ja lihtsa kokkuvõtte, et WTF Eestis Pixelite ja 5Gga hetkeseis / väljavaade on ja seda kõigi operaatorite kohta?

Ma loen siit lõimest välja, et vististi on Telia klientidel lootus saada 5G toega Pixelitel nüüd 5G ja VoLTE tööle nii, et tavakasutaja sellest ka aru saab / midagi ise tegema ei pea. Aga mis seis / väljavaade on teiste operaatorite kasutajatel?

Mul endal Pixel 6 ja olen Tele2 klient (Telia levi ja internetikiirus maakodus on abismal, seega operaatorivahetus pole variant) - on üldse lootust või võin rahulikult edasi elada "õndsas teadmises", et never gonna happen?


Pixel 6 ja 7 saab TELE2 võrgus VoLTE käima kas rootimise ja Magiski mooduli abil või rootimata telefonis ka siit teemast läbi käinud Shizuku äpi (ja vist taustale tööle jääva teenuse) abil:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11228897#11228897

Mina kasutasin rootimist ja XDA foorumis pakutud Magiski moodulit (mis on sama Pixel 6 ja 7 jaoks), aga tauio111 pakkus mingit muud (aga võib-olla ka sama?): https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11212355#11212355

TELE2 sisuliselt olematu 5G tõttu ei ole 5G toimimist veel katsetada saanud.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martüür
HV vaatleja
Martüür

liitunud: 01.08.2007




sõnum 14.03.2023 13:08:13 vasta tsitaadiga

Peale QPR2 update'i tundub Telia võrgus 5G ja VoLTE (näitab jätkuvalt ainult HD ikooni, aga kogu kõne aja istus 5G võrgus) 7Pro peal toimivat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
magraants
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2023 14:38:46 vasta tsitaadiga

Saan ka kinnitada, et nüüd tõesti VoLTE töötab out-of-the-box Telia võrgus Pixel 7-l. VoWiFi pole aga millegipärast lubatud. Hea algus seegi. See HD ikoon, mis kuvatakse kõne ajal peaks tähendama kvaliteetsema audio codec-i kasutamist selle kõne ajal (keegi on varem siin ka maininud seda). HD-ikooni ei pruugi alati iga kõnega tekkida - oleneb operaatorist ja telefonidest.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 14.03.2023 18:00:54 vasta tsitaadiga

magraants kirjutas:
Saan ka kinnitada, et nüüd tõesti VoLTE töötab out-of-the-box Telia võrgus Pixel 7-l. VoWiFi pole aga millegipärast lubatud. Hea algus seegi. See HD ikoon, mis kuvatakse kõne ajal peaks tähendama kvaliteetsema audio codec-i kasutamist selle kõne ajal (keegi on varem siin ka maininud seda). HD-ikooni ei pruugi alati iga kõnega tekkida - oleneb operaatorist ja telefonidest.



ühesõnaga siis ise midagi tegema ei pea ja saab normaalselt rääkida telia võrgus pixel 7.ga näiteks ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tauio111
HV vaatleja
tauio111

liitunud: 23.10.2010




sõnum 14.03.2023 18:10:29 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
magraants kirjutas:
Saan ka kinnitada, et nüüd tõesti VoLTE töötab out-of-the-box Telia võrgus Pixel 7-l. VoWiFi pole aga millegipärast lubatud. Hea algus seegi. See HD ikoon, mis kuvatakse kõne ajal peaks tähendama kvaliteetsema audio codec-i kasutamist selle kõne ajal (keegi on varem siin ka maininud seda). HD-ikooni ei pruugi alati iga kõnega tekkida - oleneb operaatorist ja telefonidest.



ühesõnaga siis ise midagi tegema ei pea ja saab normaalselt rääkida telia võrgus pixel 7.ga näiteks ? icon_rolleyes.gif

Jah, saad "ametliku riigi" kogemuse. Võibolla pead sätete alt VoLTE sisse lülitama kui see ise sisse ei lülitu automaatselt.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
magraants
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2023 18:54:28 vasta tsitaadiga

tauio111 kirjutas:
Gap kirjutas:
magraants kirjutas:
Saan ka kinnitada, et nüüd tõesti VoLTE töötab out-of-the-box Telia võrgus Pixel 7-l. VoWiFi pole aga millegipärast lubatud. Hea algus seegi. See HD ikoon, mis kuvatakse kõne ajal peaks tähendama kvaliteetsema audio codec-i kasutamist selle kõne ajal (keegi on varem siin ka maininud seda). HD-ikooni ei pruugi alati iga kõnega tekkida - oleneb operaatorist ja telefonidest.



ühesõnaga siis ise midagi tegema ei pea ja saab normaalselt rääkida telia võrgus pixel 7.ga näiteks ? icon_rolleyes.gif

Jah, saad "ametliku riigi" kogemuse. Võibolla pead sätete alt VoLTE sisse lülitama kui see ise sisse ei lülitu automaatselt.


Just täpselt nagu tauio111 kirjutas, et võib-olla pead ainult seadetest VoLTE nuppu vajutama. Ei mingit rootimist, ei mingit äppide ja adb maagiat. See kõik muidugi eeldusel, et kõige viimane tarkvara uuendus peale installitud (mis tuli ka täiesti iseenesest läbi telefoni seadete OTA-na ja ei pidanud kuskilt google lehelt mingit õiget softi flashima). Lühidalt võtad karbist välja, uuendad ära ja töötab.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim4k
HV vaatleja

liitunud: 08.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2023 19:26:30 vasta tsitaadiga

Kas pixel 6 unustati see uuendus ära ? icon_lol.gif
Pole veel saanud uuendust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2023 21:23:52 vasta tsitaadiga

Google Pixel 8 Pro gets revealed in newly leaked renders
https://www.xda-developers.com/google-pixel-8-pro-first-look/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cent
HV vaatleja


liitunud: 10.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2023 13:38:33 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, kas Volte võiks toimida ka nüüd Pixel 4a-ga?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2023 14:02:40 vasta tsitaadiga

cent kirjutas:
Keegi oskab öelda, kas Volte võiks toimida ka nüüd Pixel 4a-ga?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11223725#11223725

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2023 14:09:51 vasta tsitaadiga

Iseenesest väga positiivne areng, aga VoWiFi puudumine on kurb. Muidu võiks juba hakata vaikselt Pixeli peale mõtlema
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2023 14:18:18 vasta tsitaadiga

Rootimisel on küll olemas, ainult et TELE2 vist ei toeta.
See Telia VoLTE lisandumine VoWiFi-t siis ei aktiveerinud Telia klientidel? Käsitsi sisse lülitada ei luba? Ehk on Telia poolt midagi puudu?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ashenden
HV vaatleja

liitunud: 06.10.2008




sõnum 15.03.2023 15:13:11 vasta tsitaadiga

Mis see loogika on, et Telia võrgus nüüd viimase uuendusega töötab 5G ja VoLTE out of the box, aga siis nt Tele2 puhul peab ise mingit keemiat aretama? Kas asi on operaatoris või Google'i poolel? Kas operaatori peale "karjumine" võiks teoorias aidata või on kusagil Google'i sügavustes asi kinni?

Btw - kas keegi Pixel 6 / 6 Pro kasutajatest on üldse märtsi uuenduse saanud?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2023 16:14:14 vasta tsitaadiga

Tele2 pole aega selliste asjadega tegeleda nagu 5G ja VoLTE jms. Nad kirjutavad selle asemel artikleid ja nutukirju, kuidas kõik on halvasti.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tauio111
HV vaatleja
tauio111

liitunud: 23.10.2010




sõnum 15.03.2023 18:03:50 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Rootimisel on küll olemas, ainult et TELE2 vist ei toeta.
See Telia VoLTE lisandumine VoWiFi-t siis ei aktiveerinud Telia klientidel? Käsitsi sisse lülitada ei luba? Ehk on Telia poolt midagi puudu?

Google ei pannud confi VoWifi nuppu sisse
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.03.2023 18:47:15 vasta tsitaadiga

Seaded->Kõned & SMS-id
Seal näitab Wifi kõned
Mul norra telia ja saan wifi kaudu helistada

Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Pixel mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 39, 40, 41  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.