Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 106, 107, 108  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 08.02.2023 19:51:31 vasta tsitaadiga

Windowsis on olemas ainult wordpad a kui mul oleks exeli tabelit vaja mis siis saab, on eraldi kuskil exel ka olemas?
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 08.02.2023 19:53:59 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
Windowsis on olemas ainult wordpad a kui mul oleks exeli tabelit vaja mis siis saab, on eraldi kuskil exel ka olemas?
libreoffice.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2023 19:58:15 vasta tsitaadiga

Ei ole. Google spreadsheet või siis https://www.wps.com/
Vist on m$ endal ka mingi veebipõhine, aga ei tea kas tasuta ka.
Kui arvitisse lokaalset tahad, siis pole muud kui eespool soovitatud wpc office, libreoffice, openoffice jms. kolmanda osapoole lahendused. Päris tõupuhast excelit ei saa, aga kui pole vaja macrosid jooksutada või mingit ulmekeerulist disaini aretada, siis vast ajab asja ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2023 21:15:12 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, kui hea see on, aga mina olen wordi ja exceli jaoks kasutanud https://www.office.com
Nii palju kui mul vaja seda on, saab dokumendid tehtud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009




sõnum 08.02.2023 21:58:51 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
Windowsis on olemas ainult wordpad a kui mul oleks exeli tabelit vaja mis siis saab, on eraldi kuskil exel ka olemas?

Siiamaani olen hakkama saanud:

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2023 09:16:57 vasta tsitaadiga

Now there's a way to control your RGB directly in Windows 11
https://windowsreport.com/windows-11-integrated-rgb-controller/

Kui see töötab enamus RGB ökosüsteemidega, siis oleks tegu suurepärase lisaga selle asemel, et paigaldada ühe või mitme tootja bugine, ressursse õgiv turvaauk, et RGB välja lülitada.
Hetkel veel Insider buildis seega võibolla aasta teises pooles jõuab stabiilsesse väljalaskesse.

Windows 11: a spyware machine out of users' control?
https://www.techspot.com/news/97535-windows-11-spyware-machine-out-users-control.html

See testiti Telemetry=Basic sättega ehk siis niiapalju kui tavakasutaja ilma HOSTS faili muutmata ja kolmanda osapoole programme kasutamata kinni saab keerata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 11.02.2023 17:49:41 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Ei ole. Google spreadsheet või siis https://www.wps.com/
Vist on m$ endal ka mingi veebipõhine, aga ei tea kas tasuta ka.
Kui arvitisse lokaalset tahad, siis pole muud kui eespool soovitatud wpc office, libreoffice, openoffice jms. kolmanda osapoole lahendused. Päris tõupuhast excelit ei saa, aga kui pole vaja macrosid jooksutada või mingit ulmekeerulist disaini aretada, siis vast ajab asja ära.


Kasutan ka WPS-i. 100% MS Office't ei asenda, aga on parem, kui LibreOffice. Olen proovinud kõiki pilvepõhiseid kontoritarkvara rakendusi. Mitte ükski neist ei kõlba millekski muuks, kui onlines failide avamiseks,allalaadimiseks või presenteerimiseks. Piiratud funktsioonidega on isegi pilvepõhine Office365 online versioon, mis ei täida enamikku offline rakenduse funktsionaalsusest- Ühesõnaga mõttetu. Google Docs on veel hullem. Seda ei saa üldse normaalselt kasutada.
Pilves proovitud rühmatööd teha. Ütleme nii, et kui vaja mingeid kommentaare lisada vms, siis saab hakkama, aga päris meeskonnatöö tegemiseks täiuslikku dokumendiredaktorit onlines ei ole. Kõige suuremaks puuduseks on pilvelahendustel vormindusfunktsioonide vähesus.


viimati muutis BA79 12.02.2023 19:11:34, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV veteran
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2023 21:33:05 vasta tsitaadiga

BA79, nõus, MS on päris hästi käpa peale pannud. Midagi ei saa ilma thumbs_down.gif
Ei tööta makrod ja üldse asi vildakas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002




sõnum 12.02.2023 13:58:00 vasta tsitaadiga

Enamus kasutavad siin Windows 11 installides Microsofti kontoga ühendumise nõudest möödaminekuks ilmselt Rufusega moditud installikat, kuid on töötav meetod ka muutmata installerit kasutades.
Vabandan, kui on siit juba läbi käinud, aga kasutades antud juhendis esimest meetodit, sain ise edukalt kliendi arvutisse ilma kontoga ühendamata installitud:
https://beebom.com/how-create-local-account-windows-11/

Pidin küll kaks korda üritama selle blokeeritud "dummy" kontoga ühenduda, enne kui sain "Oops" teate ja lubas installida kohaliku kontoga.
Igatahes töötab icon_smile.gif

_________________
www.meybo.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2023 14:15:58 vasta tsitaadiga

Viimastel nädalatel kolm masinat installinud (kaks Pro ja üks tavaline 11) ja ühelgi pole sellist probleemi olnud, et ei saa local accounti luua icon_eek.gif
Vahetult enne seda tegin veel USB installika ja seega viimane saadaolev Windows läks peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2023 15:43:45 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Viimastel nädalatel kolm masinat installinud (kaks Pro ja üks tavaline 11) ja ühelgi pole sellist probleemi olnud, et ei saa local accounti luua icon_eek.gif
Vahetult enne seda tegin veel USB installika ja seega viimane saadaolev Windows läks peale.

Kirjelda oma samme, kuidas sa seda tegid. Minul selline võimalus vaikimisi puudus.

Toimis Shift+F10 ja "oobe\bypassnro" meetod.
https://www.techpowerup.com/300298/psa-how-to-use-a-local-account-during-windows-11-22h2-clean-install

Eelmine nädal Microsofti USB utiliidiga tehtud pulk (Win 11 Pro, US eng).

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2023 15:50:18 vasta tsitaadiga

Reaalselt sama nagu alati. Ei tee teistmoodi miskit. Nagu ka Windows 10 puhul - pole siiani kordagi olnud probleeme selle local accountiga. Lihtsalt netijuhe küljest ära ja WiFi ühendust pakkudes skipin või vajutan Next.
Mulle on siiamaani mõistatus, kuidas teistel see local account nii suurt peavalu valmistab. Hetkel pole ühtki masinat, mida reinstallida, aga üritan meeles pidada ja äkki filmin kogu protsessi järgmisel korral.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2023 17:10:39 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler



Vanem uudis.

Windows 11 Pro will soon require a Microsoft Account / You’ll also need an internet connection during setup
https://www.theverge.com/2022/2/18/22940517/windows-11-pro-require-microsoft-account-internet-connection

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2023 17:40:15 vasta tsitaadiga

ma ka ei saand, ilma netita edasi ei last. Kuigi oli ruufusega tehtud installikas ja linnukesed õiges kohas icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009




sõnum 12.02.2023 18:42:59 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
ma ka ei saand, ilma netita edasi ei last. Kuigi oli ruufusega tehtud installikas ja linnukesed õiges kohas icon_lol.gif

https://www.tomshardware.com/how-to/install-windows-11-without-microsoft-accountõ
Minul aitas ühel masinal selline variant:
Shift+F10 ja CMD: OOBE\BYPASSNRO +ENTER
Tuleb restart ja pakub valikut, kas netiga või ilma thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 12.02.2023 19:08:12 vasta tsitaadiga

Bilderberg kirjutas:
Hiid kirjutas:
ma ka ei saand, ilma netita edasi ei last. Kuigi oli ruufusega tehtud installikas ja linnukesed õiges kohas icon_lol.gif

https://www.tomshardware.com/how-to/install-windows-11-without-microsoft-accountõ
Minul aitas ühel masinal selline variant:
Shift+F10 ja CMD: OOBE\BYPASSNRO +ENTER
Tuleb restart ja pakub valikut, kas netiga või ilma thumbs_up.gif

Lingis tundub "õ" täht üleliigne olevat? icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2023 21:02:00 vasta tsitaadiga

Paned hotspoti, lased masina sinna võrku ja paned võrgu õigel ajal kinni..
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 12.02.2023 22:20:11 vasta tsitaadiga

Ma reedel (üleeile) sain kätte ühe hiinaka mini-pc millel W11 Pro peal. 21H2 kui see peaks oluline olema.
Enne olin kusagilt just näinud või lugenud, et LAN peab tagant ära olema ja wifi tuleb skippida W11 konfimisel masina esimese käivituse käigus kui on soov local accoundiga toimetada.
Local accounti tegemine sujus tõrgeteta ja nii ma seda masinat kasutan.
W11 Home variandil ei olevat nii lihtne local accoundi tegemine.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2023 00:05:40 vasta tsitaadiga

Pro omab valikut, home tahab võrguga jamada. Hiina soga installiks ikka üle..
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReinZ87
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2023 12:55:51 vasta tsitaadiga

Kui nett on sees ja küsib kontoga sisselogimist siis saab emailiks panna nt test@test.com ja parooliks test. Siis annab error teate ja laseb next panna ning ilma kontota installi jätkata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 13.02.2023 15:44:22 vasta tsitaadiga

Ma muutsin online konto lokaalseks kontoks peale esmaseadistuse järgset restarti. Pole probleeme. Mõned MS rakendused küll aegajalt loobivad oma teateid, et olen välja logitud ja ei saa kasutada mõnda rakenduse funktsionaalsust, aga see mind ei heiduta. Ignoreerin ja kõik, kuna tegelikult ei kasuta mitte ühtegi MS lokaalse installiga rakendustarkvara. Kõik on mul 3. osapoole omad: FF, Thunderbird netiasjanduseks, kontoritööks WPS Office ja muud rakendused.
Enamus opsüsteemiga kaasatulnud rakendustest seisavad jõude, v.a võib-olla notepad, kui tahan kiirelt mingeid märkmeid või linke kopeerida. Notepad õnneks ei ole pilvepõhine icon_biggrin.gif Ahjah, Win Defenderiga ka aegajalt skännin ja lasen uuendused peale, aga sellega opsüsteemi rakenduste kasutus ka piirdub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009




sõnum 13.02.2023 15:48:27 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Hiina soga installiks ikka üle..
thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2023 16:45:57 vasta tsitaadiga

BA79 kirjutas:
Ma muutsin online konto lokaalseks kontoks peale esmaseadistuse järgset restarti. Pole probleeme. Mõned MS rakendused küll aegajalt loobivad oma teateid, et olen välja logitud ja ei saa kasutada mõnda rakenduse funktsionaalsust, aga see mind ei heiduta. Ignoreerin ja kõik, kuna tegelikult ei kasuta mitte ühtegi MS lokaalse installiga rakendustarkvara. Kõik on mul 3. osapoole omad: FF, Thunderbird netiasjanduseks, kontoritööks WPS Office ja muud rakendused.
Enamus opsüsteemiga kaasatulnud rakendustest seisavad jõude, v.a võib-olla notepad, kui tahan kiirelt mingeid märkmeid või linke kopeerida. Notepad õnneks ei ole pilvepõhine icon_biggrin.gif Ahjah, Win Defenderiga ka aegajalt skännin ja lasen uuendused peale, aga sellega opsüsteemi rakenduste kasutus ka piirdub.

Notepad++ selle asemel. Nüüd muidugi lisati notepadile tabid ja dark mode aga liiga vähe ja liiga hilja.
Ainus sisseehitatud mida ma kasutan on kalkulaator ja explorer ise.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 13.02.2023 19:20:21 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

Notepad++ selle asemel. Nüüd muidugi lisati notepadile tabid ja dark mode aga liiga vähe ja liiga hilja.
Ainus sisseehitatud mida ma kasutan on kalkulaator ja explorer ise.


olen Notepad++ kasutanud kui oli vaja õppe eesmärgil veebilehti ja .php päringukoodi programmeerida kasutamiseks koos MySQL andmebaasidega. Muidu enne uue arvuti ostu olin pikalt Linuxi peal ja siis kasutasin BlueFishi selleks.
Pole harjunud Notepad++ kasutama.
Eks neid kalkulaatoreid ja vidinaid ka kah kasutanud, aga üldiselt harva. Kui midagi arvutada tahan siis võtan nutitelefoni pihku ja kasutan nutitelefoni oma kalkulaatorit. Ei meeldi mulle hiirega neid numbreid valida ja Numpad'i pole ka harjunud kasutama.
File Expolrer on nii elementaarne, et selle kasutamist ei arvesta ma kasutatavate rakenduste hulka icon_biggrin.gif Edge'st hoian eemale kui katkust. Kõige ebasõbralikum veebibrauser minu jaoks kasutajaliidese ja kasutusloogika suhtes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2023 19:30:56 vasta tsitaadiga

Notepad++ on väga OK editor. Võin noh, kui tahta cross platform asja, siis Kate on ka päris tore tüdruk.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 106, 107, 108  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.