Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 162, 163, 164, 165, 166  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2022 12:51:15 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
heretic666 kirjutas:
3090 Ti Kingpin max power input on 1275W
koduleht ütleb, et max power draw 450w ja biosis tundub olema seatud 480w.


Mõtlesin ka, et mida hullu - isegi Corsair 1200W toide sellise kaardiga PC-d välja ei veaks icon_rolleyes.gif
Noja kui mõnes mängus on max vool taga siis mänguri kast kütaks nii, et mängimise ajal toas kuum nagu troopikas icon_biggrin.gif Higimull otsaees pelad mänge, ja siis kõige tähtsama koha peal lööb korgid välja icon_lol.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2022 16:12:00 vasta tsitaadiga

Galaxy HOF 3090 TDP oli vist paberil 350w aga nii testides kui ma ise oma silmaga nägin, et oskas teatud hetkedel küsida 420w kanti. See tähendab, et kui sul sellel hetkel mingi i9 ka enda 300 noolib, siis 850w toitekas pakib suure tõenäosusega asjad kokku. Vaevalt see KingPini 1200w tühjast kohast võetud on, ju siis mingitel ekstreemsetel tingimustel oskab ta hetkeks kompenseerimiseks seda ikkagi tahta.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 26.09.2022 16:16:14 vasta tsitaadiga

Nvidia 4xxx seeria on mõõtmetelt paras mölakas küll..
Eks vist nii ongi õigem, et kõige enne ostad kõige kulukama jupi ehk video ja ülejäänud jubinad ostad-ehitad video ümber icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2022 16:47:32 vasta tsitaadiga

Saame siis varsti lugeda neid minikorpuste pidajaid et mis need täpsed mõõdud on kaartidel, et kas ikka mahub kasti sisse.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2022 16:50:29 vasta tsitaadiga

Hea seegi kui korpusesse ei mahu, muidu põleks terve maja maha.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2022 17:14:25 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Galaxy HOF 3090 TDP oli vist paberil 350w aga nii testides kui ma ise oma silmaga nägin, et oskas teatud hetkedel küsida 420w kanti. See tähendab, et kui sul sellel hetkel mingi i9 ka enda 300 noolib, siis 850w toitekas pakib suure tõenäosusega asjad kokku. Vaevalt see KingPini 1200w tühjast kohast võetud on, ju siis mingitel ekstreemsetel tingimustel oskab ta hetkeks kompenseerimiseks seda ikkagi tahta.
see 1275w oli võetud sissetulevate vooluotste pealt, 2x12+4-pin (2x600w) pluss 75w slotist. ma ei oska hästi ette kujutada, mida sellise reaalse tarbe jaoks vaja on. kas ln2 ja maailmarekordid võtavad nii palju?
galax hof 3090 on mingi übermudel tootjal. power limit peaks 420w olema. kas see ei olnud üks neist kaartidest, millel oli 500w ja 1000w piiriga biosed olemas? icon_smile.gif
heretic666 kirjutas:
Saame siis varsti lugeda neid minikorpuste pidajaid et mis need täpsed mõõdud on kaartidel, et kas ikka mahub kasti sisse.
ei mahu icon_biggrin.gif
rtx3080 on juba vaid evbga xc3 ja fe 2-slot.
okei, asus, gigabyte, galax, oemid ja võib-olla keegi veel tegid bloweriga asju ka aga need on oem või veeplokkide alla kaardid icon_biggrin.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2022 20:18:44 vasta tsitaadiga

https://www.caseking.de/en/pc-components/graphics-cards/nvidia/geforce-rtx-4090
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2022 20:36:57 vasta tsitaadiga

Juba kallimaks läinud paari päevaga.
Aga 4-seeria teema olemas muidu..
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 28.09.2022 23:03:28 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=6pV93XhiC1Y

DLSS on Triple Buffering pmst? Paneb 1 kaadri vahele? Seepärast ongi teine arhitektuur et CPU piirang ei tule ette- DLSS3 koos Reflexiga hoiab FPS kõrgemal paremini kui DLSS2
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2022 16:18:31 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
https://www.youtube.com/watch?v=6pV93XhiC1Y

DLSS on Triple Buffering pmst? Paneb 1 kaadri vahele? Seepärast ongi teine arhitektuur et CPU piirang ei tule ette- DLSS3 koos Reflexiga hoiab FPS kõrgemal paremini kui DLSS2


nii ta on ja kusjuures latency on nõks madalam kui lihtsalt DLSS 2-ga.
tundub päris hea asi saab lõpuks rahulikult 4k Quality DLSS-ga lasta normaalselt.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2022 14:48:36 vasta tsitaadiga

Mis 3090 puhul min. toide olla võiks, kui arvestada normaalsete toidetega a'la Corsair RM, Seasonic GX alates...
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2022 16:47:12 vasta tsitaadiga

minimaalne oleneb palju ka prosest.
3090 reference power limit on 350w. mida tootjad sinna otsa on suvatsenud keevitada tuleb konkreetse mudeli pealt vaadata aga üldjuhul üle 30w väga mitte.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2022 17:42:28 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Mis 3090 puhul min. toide olla võiks, kui arvestada normaalsete toidetega a'la Corsair RM, Seasonic GX alates...


Kui enda 3090 Strixi kätte sain, siis polnud lihtsalt muud toidet paar nädalat võtta kui mingi Seasonicu 650W ja ka see jooksutas ilusti ära, aga OC ei julgenud muidugi panna ja kui oleks selle transient power spike otsa sattunud, mille käes osad kaardid vaevlesid, siis oleks võib-olla teised muljed. Pigem vaataks ikkagi mingi 850W-1kW kanti. Sõltub ka muust mudrust muidugi, mis sinna ühendatud.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2022 19:07:54 vasta tsitaadiga

Ma olen 650w toite otsas käitanud mingitel segastel asjaoludel aga hingata ise ei julgenud. Ma arvan, et kui i7+ prose on, vahel korralikult tehnikat ka koormad ja mingeid ventikaid-rgb teemat on palju, siis ikka ideaalses maailms vist vaataks tonnise poole, koormab vähem ning ilmselt on ka vaiksem ja jahedam. 850 muidu teeb töö ära kui tagasihoidlikum kasutus on muude asjade osas.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2022 20:21:21 vasta tsitaadiga

No minu 3090 suprim x jookseb Corsair 850w peal, kastis on 9 rgb venti ja 4 rgb mälu ka. Midagi klokkinud ei ole, toide häält ei tee.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 09.10.2022 21:53:36 vasta tsitaadiga

Kuidas 4090 saadavusega meil siin olema saab, teab keegi?
On palju tahetud seda esimese satsiga omale saada?
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2022 22:01:39 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Mis 3090 puhul min. toide olla võiks, kui arvestada normaalsete toidetega a'la Corsair RM, Seasonic GX alates...


Alates 750w võib end üsna uljalt tunda. Arvestades praegu järelturul toitekate hindasid, siis HX1200 on väga okei hinnaga juba saada. See oleks täiesti kindla peale minek. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2022 05:37:07 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
No minu 3090 suprim x jookseb Corsair 850w peal, kastis on 9 rgb venti ja 4 rgb mälu ka. Midagi klokkinud ei ole, toide häält ei tee.

No siin on see teema, et oleneb suuresti mis prose kasutada. Mingi 65-100w limiidiga asja puhul ongi täiesti buen aga kui näiteks i9 puhul limiidid maha võtta või veel klokkida ka, siis me räägime ikkagi suurusjärgust 250w prose jaoks õigetel hetkedel ja see võib probleeme tekitada.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2022 10:03:20 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
Kuidas 4090 saadavusega meil siin olema saab, teab keegi?
On palju tahetud seda esimese satsiga omale saada?

Ei tohiks probleemi olla thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2022 10:06:16 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
excalibur kirjutas:
Kuidas 4090 saadavusega meil siin olema saab, teab keegi?
On palju tahetud seda esimese satsiga omale saada?

Ei tohiks probleemi olla thumbs_up.gif


Ei tea midagi. Soovitan ikkagi moonapakkide ja magamiskotiga täna õhtul ukse taha minna, et kindel oleks või nii.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2022 10:09:48 vasta tsitaadiga

Hetkel on inflatsioon. Inimesed ei torma ostma. Teiseks on tootmistmaht väidetavalt suurem kui 30 seeria puhul.
Muidugi ei saa garanteerida, et meie regioonis nüüd kohe launch päeval hea saadavus on aga ma olen üsna kindel, et ~2000€ kaartidele mingit järjekorda ei teki.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2022 10:13:50 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
...kui näiteks i9 puhul limiidid maha võtta või veel klokkida ka, siis me räägime ikkagi suurusjärgust 250w prose jaoks õigetel hetkedel ja see võib probleeme tekitada.

THW väidab et 11900K on stockis juba AIDA stress testiga 269W. OC sinna otsa lükata, võib äkki kolmega algava numbri juba saada. Õnneks gamingus CPU tavaliselt sellist koormust ei saa aga täiesi nõus, et kui peak sisse tuleb, võib arvuti pildi tasku küll panna.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2022 20:20:49 vasta tsitaadiga

Postitan siia ka.

Frame Generation toimib ka RTX2000 kaartidel, ning tõenäoliselt ka Ampere kaartidega.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2022 20:26:41 vasta tsitaadiga

Tüüpiline nGreedia
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2022 20:31:35 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
Tüüpiline nGreedia

Sama teema juba oli ju RTX Voice'ga, mis töötas samamoodi GTX kaartidega icon_lol.gif
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2022 23:35:18 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
labidas kirjutas:
Tüüpiline nGreedia

Sama teema juba oli ju RTX Voice'ga, mis töötas samamoodi GTX kaartidega icon_lol.gif


Töötas? Ma ikka nagu mäletan, et RTX Voice oli mitte-RTX kaartidel täiesti puruks ja kes iganes seda GTXi peal katsetas, sai ise aru miks Nvidia seda RTX-kaartidele hoidis.

Viilutaja kirjutas:
Postitan siia ka.

Frame Generation toimib ka RTX2000 kaartidel, ning tõenäoliselt ka Ampere kaartidega.
Spoiler Spoiler Spoiler


Et ühes threadis pasa tootmisest ei piisanud?

Scart kirjutas:
Mis on katki ja ei tööta õigesti, mis on ka see mida Nvidia ütles... icon_rolleyes.gif

The user experienced instability and frame drops so running frame generation on DLSS 3 won't get you the most optimized gaming experience at the moment since it is designed with GeForce RTX 40 graphics cards in mind.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2022 00:33:40 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:

Et ühes threadis pasa tootmisest ei piisanud?


Keegi on väga butthurt icon_lol.gif

Küürakat parandab ainult haud! Oled ehe näide.
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2022 00:39:04 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Scart kirjutas:

Et ühes threadis pasa tootmisest ei piisanud?


Keegi on väga butthurt icon_lol.gif

Küürakat parandab ainult haud! Oled ehe näide.


Mulle ei meeldi idioodid, that's all. Ühed geeniused siin olid juba RTX Voicega. See pandi GTX-kaartidele tööle ja GPU usage oli konstantne 30%, sel ajal kui RTXiga oli see single digits ja kellad maas. Nii äge on istuda desktopil, GPU kellad 100% peal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2022 02:02:07 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Scart kirjutas:

Et ühes threadis pasa tootmisest ei piisanud?


Keegi on väga butthurt icon_lol.gif

Küürakat parandab ainult haud! Oled ehe näide.


Mulle ei meeldi idioodid, that's all. Ühed geeniused siin olid juba RTX Voicega. See pandi GTX-kaartidele tööle ja GPU usage oli konstantne 30%, sel ajal kui RTXiga oli see single digits ja kellad maas. Nii äge on istuda desktopil, GPU kellad 100% peal thumbs_up.gif

Täielik BS ja fearmongering. Kasutasin GTX 1080 peal seda ja mitte midagi sellist ei olnud. Kõik toimis ilusti. Ei olnud 30% usage või täiskellad desktopil.
Nüüd 2080 Ti peal kasutades ei ole kogemus parem kuidagi. Toimib täpselt samamoodi.

Järjekordne Nvidia vale icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 13.10.2022 09:18:47 vasta tsitaadiga

osaliselt BS. alguses oli tõesti GTX-il probleeme, mul näiteks samuti suur kasutus ja VÄGA suur viide (üle sekundi protsessis häält peale tund-paar töötamist, ehk viide järjest tõusis) GTX1080-ga. See oli rtx voice esimeste versioonidega, samas päris RTX-idega (2000 seeria) oli kõik korras. Mingi aeg uuemate RTX Voice tarkvaraga aga sai asja korda ja töötas nagu kord ja kohus ka pascalitel. Kahjuks või õnneks enamvähem samal ajal, kui kõik ära fixiti, kolisin ma ampere peale üle ja rohkem pole katsetanud.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2022 09:31:49 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Hetkel on inflatsioon. Inimesed ei torma ostma. Teiseks on tootmistmaht väidetavalt suurem kui 30 seeria puhul.
Muidugi ei saa garanteerida, et meie regioonis nüüd kohe launch päeval hea saadavus on aga ma olen üsna kindel, et ~2000€ kaartidele mingit järjekorda ei teki.

Inflatsioon üldiselt tähendab seda, et inimesed kipuvad just rohkem raha kulutama. Kuigi jah, hardware hind üldjuhul kaotab kiiremini väärtust kui raha ise, nii et see on küll viimane asi, millesse investeerida.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2022 11:56:05 vasta tsitaadiga

Idioodi all vist mõtled iseennast?
Sest Nvidia lasi ametliku toe GTX kaartidele välja väga kähku. See on isegi Nvidia enda press relase's kirjas!
https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/nvidia-broadcast-app/

Kuid sinu eesmärk on lihtsalt tatti pritsida ja solvata, kuid reaalselt ei tea sa asjadest midagi. Seda tõestad sa ise järjekindlalt. thumbs_up.gif


Scart kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Scart kirjutas:

Et ühes threadis pasa tootmisest ei piisanud?


Keegi on väga butthurt icon_lol.gif

Küürakat parandab ainult haud! Oled ehe näide.


Mulle ei meeldi idioodid, that's all. Ühed geeniused siin olid juba RTX Voicega. See pandi GTX-kaartidele tööle ja GPU usage oli konstantne 30%, sel ajal kui RTXiga oli see single digits ja kellad maas. Nii äge on istuda desktopil, GPU kellad 100% peal thumbs_up.gif



Teistel teemadel. Väga korralik draiveri uuendus lasti välja, mis tõstab väga palju perfi just RTX3000 seeria kaartidel.

https://videocardz.com/newz/nvidias-new-driver-enables-substantial-directx12-performance-improvements-for-geforce-rtx-gpus
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2022 14:21:47 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Idioodi all vist mõtled iseennast?
Sest Nvidia lasi ametliku toe GTX kaartidele välja väga kähku. See on isegi Nvidia enda press relase's kirjas!
https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/nvidia-broadcast-app/

Kuid sinu eesmärk on lihtsalt tatti pritsida ja solvata, kuid reaalselt ei tea sa asjadest midagi. Seda tõestad sa ise järjekindlalt. thumbs_up.gif



Sa vist ei saanud väga hästi aru, mida öeldi. Pole hullu, keskmine tase ongi sealmaal.

For those of you that want to try out the AI noise removal capabilities but aren’t ready to upgrade to an RTX GPU yet, we have also patched RTX Voice with support for NVIDIA GeForce GTX GPUs. Though, of course, your mileage may vary on older cards.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2022 15:02:35 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Idioodi all vist mõtled iseennast?
Sest Nvidia lasi ametliku toe GTX kaartidele välja väga kähku. See on isegi Nvidia enda press relase's kirjas!
https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/nvidia-broadcast-app/

Kuid sinu eesmärk on lihtsalt tatti pritsida ja solvata, kuid reaalselt ei tea sa asjadest midagi. Seda tõestad sa ise järjekindlalt. thumbs_up.gif



Sa vist ei saanud väga hästi aru, mida öeldi. Pole hullu, keskmine tase ongi sealmaal.

For those of you that want to try out the AI noise removal capabilities but aren’t ready to upgrade to an RTX GPU yet, we have also patched RTX Voice with support for NVIDIA GeForce GTX GPUs. Though, of course, your mileage may vary on older cards.


we have also patched RTX Voice with support for NVIDIA GeForce GTX GPUs. Though, of course, your mileage may vary on older cards
Sellega seal mõeldi vanemaid generatsioone kui Pascal eusa_wall.gif Jeesas fucking christ!

Aga kui vähegi otsid netist, siis enamikel töötas see ka ilusti Maxwelli peal. Kui sealt edasi minna, GTX600/GTX700'le siis jah kehtib see "your mileage may vary on older cards".
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cabbage
HV kasutaja
cabbage

liitunud: 07.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2022 15:10:40 vasta tsitaadiga

Minu jaoks arusaadav miks kapitalislik organisatsioon ei pane oma raha toodetele millest ta enam ei teeni. Andsid mingi võimaluse kasutada uut tarkvara vanadel toodetel ja mida uuem raud seda parem kogemus.

Viilutaja, Kas see on kirjas mida seal mõeldi? Või sa tuletasid ise ja nüüd peksad pead vastu seina?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2022 16:01:27 vasta tsitaadiga

cabbage kirjutas:
Minu jaoks arusaadav miks kapitalislik organisatsioon ei pane oma raha toodetele millest ta enam ei teeni. Andsid mingi võimaluse kasutada uut tarkvara vanadel toodetel ja mida uuem raud seda parem kogemus.

Viilutaja, Kas see on kirjas mida seal mõeldi? Või sa tuletasid ise ja nüüd peksad pead vastu seina?


See peaga vastu seina peksmise ikoon oli sellepärast, et kuidas inimene aru ei saa. Võrdub peaga vastu seina jooksmisega, et seda seletada.

Miks nad oleks pidanud ütlema, et lisasid suppordi GTX'le ja siis järgmises lauses ütlema, et kogemus vanemate kaartidega on nii ja naa!
Ning siiani toimibki see GTX9XX ja GTX10XX seerial veatult.

Asja mõte oli selles, et Nvidia on varasemalt samamoodi cappinud mingit featuuri, lihtsalt sellepärast, et uusi kaarte müüa. Ilmselgelt seal polnudki mingit takistust, et see RTX Voice töötaks mitte RTX kaartide peal, puhtalt software teema.
Scart siin räägib, et ei toimi GTX kaartidega ja ainult RTX peal toimib!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2022 21:12:00 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:

Scart siin räägib, et ei toimi GTX kaartidega ja ainult RTX peal toimib!


Õpi lugema, amatöör. Ma ütlesin, et see ei tööta õigesti ja nii oligi. Kui GTXi tugi tuli, oli see katki as fuck, läägis sekund+ ja GPU usage oli kogu aeg 30% ja rohkem ning kõik kellad laes ehk GTX-kaardid, millel RTX Voice enabled, tõmbasid desktopil idles istudes mitusada W elektrit.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2022 01:53:46 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Viilutaja kirjutas:

Scart siin räägib, et ei toimi GTX kaartidega ja ainult RTX peal toimib!


Õpi lugema, amatöör. Ma ütlesin, et see ei tööta õigesti ja nii oligi. Kui GTXi tugi tuli, oli see katki as fuck, läägis sekund+ ja GPU usage oli kogu aeg 30% ja rohkem ning kõik kellad laes ehk GTX-kaardid, millel RTX Voice enabled, tõmbasid desktopil idles istudes mitusada W elektrit.


Keegi ei rääkinud siin sellest, et kui see tugi tuli siis oli "katki" GTX jaoks!
Loe ise esimest postitust selle teema kohta!
Mina kirjutasin, et jälle üks featuur (frame generation) mis toimib ka vanematel kaartidel, justnagu RTX voice! Nvidia capib teadlikult vanemaid kaarte!
Sina tulid räuskama, et RTX voice ei toimi eelmise põlvkonna kaartidega, mis on täielik bullshit!!! Toimib küll!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 20:13:44 vasta tsitaadiga

NVIDIA Partners Beginning to Carve Out RTX 3070 Ti From Larger GA102 Dies
https://www.techpowerup.com/300299/nvidia-partners-beginning-to-carve-out-rtx-3070-ti-from-larger-ga102-dies

Üritavad meeleheitlikult vanadest kividest vabaneda.

NVIDIA Partners Quietly Launch GeForce RTX 3060 with 8GB (128-bit) Memory
https://www.techpowerup.com/300248/nvidia-partners-quietly-launch-geforce-rtx-3060-with-8gb-128-bit-memory

Mingi kohitsetud 3060. Hetkel paistab rohkem Hiina sisene toode olema.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 27.10.2022 10:42:35 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
NVIDIA Partners Beginning to Carve Out RTX 3070 Ti From Larger GA102 Dies
https://www.techpowerup.com/300299/nvidia-partners-beginning-to-carve-out-rtx-3070-ti-from-larger-ga102-dies


et 3080 peale üles kellata v6i mis point sellel on?

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2022 09:56:45 vasta tsitaadiga

NVIDIA RTX 30 'Ampere' GPU Supply Evaporates From The Market As Second Hand Prices Increase By Up To 200%
https://wccftech.com/nvidia-rtx-30-ampere-gpu-supply-evaporates-from-the-market-as-second-hand-prices-increase-by-up-to-200/

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2022 14:36:21 vasta tsitaadiga


Link


What is this shit.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2023 22:45:15 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Kas see hotspot temperatuur on normaalne mängimise ajal? ASUS TUF 3090
Teeb see pikas perspektiivis mingit kahju?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T&O
HV kasutaja
T&O

liitunud: 28.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2023 23:20:12 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:

Kas see hotspot temperatuur on normaalne mängimise ajal? ASUS TUF 3090
Teeb see pikas perspektiivis mingit kahju?


Pigem mitte, mängimisel võiks kusagile 85 juurde jääda.
Jääb loota, et pasta vahetus parandab olukorra.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2023 01:41:53 vasta tsitaadiga

Hotspot on kuumim sensor ja kui ma ei eksi, siis see peaks käima ainult GPU kohta. Muidu oleks eeldanud, et 3090 puhul läheb mälu kuumaks.
Kahju ta ei tee. Eriti kui teised tempid on normis aga ma ei tea kas ja palju see jõudlust piirab kui hotspot üle saja läheb.

Pasta vahetus võiks aidata küll jah.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2023 09:49:10 vasta tsitaadiga

Kas 3090 kannatab aint pastat ka vahetada või kui lahti kakud siis patjade vahetus paratamatu? Olen vaatand, et EVGA kasutab miskeid makroflex patjasid ehk siis siuke hästi nigu kitilaadne möga mitte konkreetne padi - kuri kahtlus, et uuesti kokku pannes ei toimi enam päüris nii nagu ennem icon_confused.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2023 11:12:16 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Kas 3090 kannatab aint pastat ka vahetada või kui lahti kakud siis patjade vahetus paratamatu? Olen vaatand, et EVGA kasutab miskeid makroflex patjasid ehk siis siuke hästi nigu kitilaadne möga mitte konkreetne padi - kuri kahtlus, et uuesti kokku pannes ei toimi enam päüris nii nagu ennem icon_confused.gif

Ma tegelikult teostasingi padja ja pasta vahetuse. Ütleme nii, et need vanad enam ei kõlbanud väga uuesti kasutada.
Tellisin uue ventilaatori hiinast, kuna üks veits pläriseb. Kohale jõuavad, vaatan selle pasta uuesti üle, võib-olla mõni koht veits paljas. Loodan, et need padjad nii kiirelt juustuks ei muutu.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2023 15:49:42 vasta tsitaadiga

No niipalju kui uurinud siis EVGA kasutabki sellist poollöga, et kindlasti ilusti kontakt oleks. Netist lugeda siis on tehtud ju täitsa database, et milliste tootjate millistel mudelitel millised padjad kuipaksud peaks olema kuna patju erinevates kohtades ja üldiselt eri paksusega. Tolerantsid kuni 0,2 mm põhimõtteliselt. Muidu oleks savi aga terve hulk ka neid kes mingit tempi paremaks tahta saades on mõne teise keerand prse kuna kas padi a'la 0,1mm liiga madal ja ei saa kontakti või siis kõrge ja seetõttu ei saa teine koht piisavalt head kontakti.

Pole ka seetõttu lahti kakkund endaoma aga GPU pasta vahetaks ikkagi heameelega.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2023 21:51:00 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Hotspot on kuumim sensor ja kui ma ei eksi, siis see peaks käima ainult GPU kohta. Muidu oleks eeldanud, et 3090 puhul läheb mälu kuumaks.
Kahju ta ei tee. Eriti kui teised tempid on normis aga ma ei tea kas ja palju see jõudlust piirab kui hotspot üle saja läheb.

Pasta vahetus võiks aidata küll jah.

Tundub, et throttlib küll, kui hotspot sinna 105c juurde jõuab. GPU clock jõuab sinna 1500mhz ja väga üle ei lähe. Peab selle pasta üle vaatama, võib-olla mõni padi liiga paks.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2023 13:23:00 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
No niipalju kui uurinud siis EVGA kasutabki sellist poollöga, et kindlasti ilusti kontakt oleks. Netist lugeda siis on tehtud ju täitsa database, et milliste tootjate millistel mudelitel millised padjad kuipaksud peaks olema kuna patju erinevates kohtades ja üldiselt eri paksusega. Tolerantsid kuni 0,2 mm põhimõtteliselt. Muidu oleks savi aga terve hulk ka neid kes mingit tempi paremaks tahta saades on mõne teise keerand prse kuna kas padi a'la 0,1mm liiga madal ja ei saa kontakti või siis kõrge ja seetõttu ei saa teine koht piisavalt head kontakti.

Pole ka seetõttu lahti kakkund endaoma aga GPU pasta vahetaks ikkagi heameelega.


mis 3090 jutt käib? FTW-l pole seal mingit löga ja siiani on saanud kõigile vana jahutuse tagasi panna ilma patju vahetamata...ja vahetatud on neid omajagu. Padja paksuse saad mõõta ka siis kui maha võtad, ääred ei ole üldjuhul kokku pressitud patjadel ja mõõdud ka 0,5-1-1,5-2-3mm väga eksida ei saa
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 162, 163, 164, 165, 166  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.