|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
22.01.2023 19:39:03
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Türgile sanktsioonid peale?  |
Egiptusele ka siis. Mu venemaal elavad sugulased on praegu egiptuses.
Mõnus. Unustasin küsida et kas nad lendasid sinna varastatud lennukiga.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
23.01.2023 14:09:59
|
|
|
| SSD kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
Türgile sanktsioonid peale?  |
Egiptusele ka siis. Mu venemaal elavad sugulased on praegu egiptuses.
Mõnus. Unustasin küsida et kas nad lendasid sinna varastatud lennukiga. |
mida seal küsida kui alternatiive praegu polegi
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
29.01.2023 11:31:46
|
|
|
Reisin siis Aasias ringi hetkel (Vietnam), lennujaamad on ikka jubedalt rahvast täis
Eelmine aasta covidi ajal oli ikka hulga mõnusam - pidi küll teste tegema aga lennujaamad ja lennukid polnud nii rahavast pungil.
Kes näiteks Bangkokist lendab tehke automaadist checkin ja andke kohvrid ka automaatsüsteemiga ära, tavalise checkini tädi jäätegi järjekorras ootama.
Muidugi hiina uusaasta võimendas seda möllu aga ka endiselt on hullumaja.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
29.01.2023 16:52:50
|
|
|
Käisin ka nädalakese palmide all puhkamas Hurghadas.. sitt oli olla küll ja peldikupotti kallistasin ka, aga see oli pigem viski süü. Inglise keeles sai suht raskelt hakkama, kohalikud/hotellitöölised/tänavakaupmehed räägivad pigem vene keelt. Venelasi oli ka ikka korralikult seal krt. Ühe korra maksin marbsipaki eest 3€
8 kuune põnn pidas lennureisi ilusti vastu, ainsad korrad nuttu oli siis, kui ebakained kodanikud järsku valjut häält tegid ja unest üles äratasid
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
30.01.2023 09:58:02
|
|
|
Reisikindlustustest...
Mõni aasta tagasi olin perega ämma juures Helsingis talvisel koolivaheajal ning sai mõeldud, et käiks naise ja ühe lapsega mõne päeva Hispaanias vahepeal.
Selgus, et oli ootamatult keeruline reisikindlustust vormistada - peale reisi algust polevat võimalik ning reisi alguseks loeti Eesti-Soome suunal liikumist, mitte Soome-Hispaania.
Mingi selts lõpuks ikkagi pakkus.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.01.2023 10:57:48
|
|
|
Moblaga teliast tellid, eelmine päev õhtul, hakkab kehtima järgmine päev.....võimalusi on
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
30.01.2023 11:07:22
|
|
|
| Krediitkaart pakub ka. Kogu aeg olemas.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
30.01.2023 13:45:46
|
|
|
| ma kunagi ammu, aastaid 15 tagasi, Hurghadas käisin ka (sukeldumiskursustel). Mõne päeva sai olla, siis tuli ka pasandeeria peale. Läksin kõrvalasuvasse apteeki, näitasin kehakeelega; apteeker sai sekundipealt aru, andis paar võõranimelist tablat (kõik võõras tähestikus) ja viipas poodi "plus yoghurt". Mõne tunni pärast olin taas rivis.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.02.2023 13:39:56
|
|
|
https://www.err.ee/1608870449/ryanair-sulgeb-tallinnast-veel-seitse-lennuliini
| tsitaat: |
Ryanair sulgeb kevadest liinid Paphosele, Pariisi, Dublinisse, Nürnbergi, Napolisse, Billundisse ja Maltale. Detsembris sulges ettevõte liinid Edinburghi ja Liverpooli.
Wizzair sulgeb lennuliinid Veneetsiasse ja Rooma ning ei ava uuesti lennuliini Napolisse. Norwegian ei taasta liini Stockholmi, kuhu lennufirma mullu Tallinnast lendas.
|
Ei noh, kui inflatsioon on 20% siis lennujaamatasusid tõstavad 30% eks see ole ka põhjus
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
01.02.2023 17:20:37
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
https://www.err.ee/1608870449/ryanair-sulgeb-tallinnast-veel-seitse-lennuliini
| tsitaat: |
Ryanair sulgeb kevadest liinid Paphosele, Pariisi, Dublinisse, Nürnbergi, Napolisse, Billundisse ja Maltale. Detsembris sulges ettevõte liinid Edinburghi ja Liverpooli.
Wizzair sulgeb lennuliinid Veneetsiasse ja Rooma ning ei ava uuesti lennuliini Napolisse. Norwegian ei taasta liini Stockholmi, kuhu lennufirma mullu Tallinnast lendas.
|
Ei noh, kui inflatsioon on 20% siis lennujaamatasusid tõstavad 30% eks see ole ka põhjus |
Ikaldus. Õnneks tartlasena on valik sõita Riiast, pooled Ryanair reisid on mul nagunii sealt alanud.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
01.02.2023 17:25:54
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
https://www.err.ee/1608870449/ryanair-sulgeb-tallinnast-veel-seitse-lennuliini
| tsitaat: |
Ryanair sulgeb kevadest liinid Paphosele, Pariisi, Dublinisse, Nürnbergi, Napolisse, Billundisse ja Maltale. Detsembris sulges ettevõte liinid Edinburghi ja Liverpooli.
Wizzair sulgeb lennuliinid Veneetsiasse ja Rooma ning ei ava uuesti lennuliini Napolisse. Norwegian ei taasta liini Stockholmi, kuhu lennufirma mullu Tallinnast lendas.
|
Ei noh, kui inflatsioon on 20% siis lennujaamatasusid tõstavad 30% eks see ole ka põhjus |
| tsitaat: |
| Samas lisas Pärgmäe, et enamik odavlennufirmasid said Tallinnast uutel liinidel lennates n-ö uue liini toetusi ning mitmete liinide puhul, mis suleti, ei oleks hind sellel aastal veel kasvanud. "Need liinid ikkagi suleti puhtalt liinide tasuvuse pärast," märkis Pärgmäe. |
Artiklit ei viitsita millegipärast lugeda.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.02.2023 18:20:56
|
|
|
Ilustamine, muud ei midagi......
Lugesin küll
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
01.02.2023 18:57:00
|
|
|
Jama lugu. Nii lühikest aega seda õnne oligi.
Oli soodne ja kiire viis Eestis kaia.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
02.02.2023 18:38:26
|
|
|
| Ryanairi äripraktika peaks ju laialt teada olema, kõikides lennujaamades püütakse alati allahindlusi välja kaubelda ning väiksemagi probleemi puhul mängitakse liinid ümber. Tallinnas on nende aledega suht keeruline, miks peaks Ryanairile suuremaid alesid tegema kui teistele lennufirmadele, kes niigi hädavaevalt oma siinseid liine elus hoiavad? Miks Ryanair ei võiks üldse Tartusse või Pärnu lennata, need peaks neile sobivamad põllulennuväljad olema?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.02.2023 21:55:49
|
|
|
Neil poogen, kui ei sobi, suuname lennud mujale....samas 30% tõus on ikka maru suur igatepidi
Ma nii optimistlik pole, et teised nüüd hurraaga peale lendavad vabadele liinidele
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
02.02.2023 22:44:02
|
|
|
Lux express võiks pigem oma Tartu - Riia liini vähe tihendada ja oleks väga timm.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
03.02.2023 08:01:01
|
|
|
| Õnneks pärnust pole minul väga suurt vahet kas tallinn või riia.... riiast vist isegi rohkem lõunasse lennanud, kui eestist.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
03.02.2023 08:34:54
|
|
|
| Wizzair tõstis kevadised Milano kah hilisõhtusse ümber, ju sel kellaajal väiksemad lennujaamatasud.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
03.02.2023 09:29:13
|
|
|
| pppd kirjutas: |
| Miks Ryanair ei võiks üldse Tartusse või Pärnu lennata, need peaks neile sobivamad põllulennuväljad olema? |
Kes sul sealt Tartust ja Pärnust lendaksid? Tartusse on mitu korda üritatud mingeid liine sebida, aga sealt ei lenda keegi.
Tallinna probeem on selles, et halva juhtimise tõttu oleme muutunud perifeeriaks Vantaa ja Riia vahel.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
03.02.2023 09:58:36
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Kes sul sealt Tartust ja Pärnust lendaksid? Tartusse on mitu korda üritatud mingeid liine sebida, aga sealt ei lenda keegi.
|
Mina lendaks
Tartu-Helsingi liin oli täitsa toimiv, aga kui mälu ei peta, siis oli Finnairil vaja Soome siseriiklike lendude jaoks lisalennukit ning tõmmati siinkandis ootamatult otsad kokku.
Mis puutub Ryanairi, siis Leedust lendavad nad lisaks Palangale ka nii Kaunasest kui Vilniusest (100km vahet ainult), nii et vabalt võiks ka Eestis mõni teine lennujaam kasutusel olla.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
03.02.2023 10:13:41
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| No kõik rääkisid seda juttu, et oh, nüüd hakkame Tartust igale poole reisima... Lõpuks oli mäletamist mööda situatsioonid, kus lennud tühistati, sest piisavalt reisijaid polnud. Viidi bussiga Tallinnasse ja sealt edasi muu lennuga. |
Ei oska kommenteerida, mu naiseõde sõitis Helsingi lennuga regulaarselt (tohutu aja kokkuhoid) ning rahvast oli alati. Bussiga kordagi ei veetud.
| tsitaat: |
| Alates liini taasavamisest märtsis, on Tartu–Helsingi liinil lennanud 5989 reisijat ning teenindatud on 228 lendu. |
See oli 20. sept seisuga.
https://majandus.postimees.ee/7609479/finnair-lopetab-oktoobri-lopus-tartu-helsingi-liinil-lendamise
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Indrek67
HV vaatleja
liitunud: 29.04.2007
|
03.02.2023 10:19:48
|
|
|
| Kui pilt pole illustreeriv, siis lendas seda vahet ATR 72, reisijakohti üle 70? vist, 5989 reisijat 228 lennuga teeb keskmiseks reisijate hulgaks 26 inimest per reis, see tegelt päris vähe ju.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.02.2023 10:29:54
|
|
|
| tsitaat: |
Tartu-Helsingi liin oli täitsa toimiv, aga kui mälu ei peta, siis oli Finnairil vaja Soome siseriiklike lendude jaoks lisalennukit ning tõmmati siinkandis ootamatult otsad kokku.
|
Aga Ryanair teeb pm sama.....Kui lennujaamal soovi pole, siis no problemo, kevadel läheb neid lennukeid euroopas rohkm vaja.
adios amigos
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
03.02.2023 12:55:49
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| pppd kirjutas: |
| Miks Ryanair ei võiks üldse Tartusse või Pärnu lennata, need peaks neile sobivamad põllulennuväljad olema? |
Kes sul sealt Tartust ja Pärnust lendaksid? Tartusse on mitu korda üritatud mingeid liine sebida, aga sealt ei lenda keegi.
Tallinna probeem on selles, et halva juhtimise tõttu oleme muutunud perifeeriaks Vantaa ja Riia vahel. |
No arvestades seda hala ryani kadumise üle, küll neid lendajaid oleks, praegu minnakse vajadusel auto või bussiga Riiga või siis laevaga Helsingisse, poleks see Pärnu või Tartu ka mingi katastroof. Kõik need suure hädaga Tartusse orgunnitud ettevedamislennud on põrunud sellepärast, et need on mõeldud üksnes Lõuna-Eestile ja kui lend on ainult korra päevas ning kõik kellele see ajaliselt ei sobi, sõidavad ikka mingi muu asjaga Tallinna või Riiga, samas Ryani lennud sealt oleks tervele Eestile, kui nendega Euroopasse tahad, siis Tartusse ka sõidad.
Tallinna probleem on pigem see, et nii Helsingi kui Riia on oluliselt suurema kasutajaskonnaga ja paremate ühendustega, juhi kuidas tahad aga kohalikke reisijaid on siin ikka suht sama number ning transiitreisija jaoks on Tallinn pommiauk.
lisaks:
https://www.err.ee/1608873377/ryanair-vaidlustas-enne-liinide-sulgemist-lennujaamatasude-tousu
| tsitaat: |
| ettevõte ei ole tõstnud lennujaamatasusid umbes kümme aastat ning tasud jäävad madalamaks naaberriikide peamiste lennujaamade omadest |
| tsitaat: |
| Lisaks ei tõusnuks tasu Billundi, Nürnbergi ja muude Ryanairi sihtkohtade puhul ning mahu pealt on ettevõtte seni soodustusi saanud, ka see oleks jätkunud. Nii et lennufirmal on sihtkohtade arvu muutes ikka mitmeid põhjuseid ning muutused ei ole seotud otseselt ja ainult tasumääradega |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.02.2023 12:56:16
|
|
|
Kui pooled tallinna lennud on vahemaandunisega riias siis krt üldse reisi Tallinnast alustada. Otse riiga sõita vähe odavam (arvestades, et ei saa enam 10€ ots lennupileteid).
Oleks Tallinnast sama hinnaga otseliin mis Riiast siis veel. Aga tihtipeale on Tallinnast isegi otseliini puhul pilet kirvem kui Riiast.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.02.2023 13:24:47
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Neil poogen, kui ei sobi, suuname lennud mujale....samas 30% tõus on ikka maru suur igatepidi
Ma nii optimistlik pole, et teised nüüd hurraaga peale lendavad vabadele liinidele |
https://www.err.ee/1608873377/ryanair-vaidlustas-enne-liinide-sulgemist-lennujaamatasude-tousu
| tsitaat: |
| Tallinnast väljuvaid lennuliine sulgev Ryanair esitas möödunud aastal konkurentsiametile kaebuse lennujaamatasude tõstmise vaidlustamiseks |
| tsitaat: |
| Tallinna Lennujaama 2022. aasta majandustulemused on veel kinnitamata, aasta esimese üheksa kuuga oli ettevõtte puhaskasum 8,6 miljonit eurot, aasta varem oli see 2,5 miljonit eurot. Enne koroonapandeemiat ehk 2019. aastal oli puhaskasum samal ajal üheksa miljonit eurot. |
| tsitaat: |
Sikkuti sõnul valmistati tasude tõusu pikalt ette ja selle vaidlustas 15 vedajast vaid Ryanair.
Pärgmäe ütles kolmapäeval, et lennundustasude tõstmise konsultatsioone alustas ettevõte möödunud suvel, et tõsta lennundustasusid keskmiselt 30 protsenti. |
Aga noh, mis tehtud see tehtud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
03.02.2023 15:52:57
|
|
|
"Tallinna Lennujaam on juba ise selgitanud, et ettevõte ei ole tõstnud lennujaamatasusid umbes kümme aastat ning tasud jäävad madalamaks naaberriikide peamiste lennujaamade omadest" ka sealt oluline.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.02.2023 16:25:04
|
|
|
Kusagil lennujaama rahavahetuse kursse ka näeb?
Siinsed paraku pole lennujaama omad
https://www.eurex.ee/en/currency-exchange-rates/
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
03.02.2023 16:43:28
|
|
|
| Ämm elab Lõuna-Eestis ja töötas mingi periood Soomes arstina, st. mingid nädalad järjest oli Soomes (Helsinki) ja mingid nädalad järjest oli Tartus. Tema kasutas seda Finnairi lendu päris sageli, sest alternatiiv sõita autoga 2h sadamasse + 2h laevaga Helsinkisse vs. 20 minutit Tartu lennujaama ja lihtsalt lennata tundus täiesti mõttetu aja ja rahakulu. Helsinki linnas elades pole autot ka otseselt vaja, kui just midagi suuremõõtmelisemat kahe riigi vahel kaasa transportima ei pea.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
03.02.2023 16:58:09
|
|
|
no vot, nüüd oleks vaja ainult veel ca 60 sellist ämma, et saaks ühe lennuki korralikult täis (Finnairi ATR-il peaks olema ca 70 kohta), ja siis 13*60 ämma (eeldades et kõik need ämmad käivad üle kahe nädala mere taga), et ülejäänud päevadel ka lennuk täis saada, siis hakkaks asjal juba jumet olema...
Keegi ei eitagi, et otseühendus ei oleks mõnus, lihtsalt on üks pisike lisaprobleem, peab leidma piisavalt inimesi seda mõnu nautima (ja selle eest maksma).
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
03.02.2023 17:51:45
|
|
|
Nii palju kui mina Tartu ja Helsingi vahel lendasin, siis rahvast jagus. Võimalik, et sattusid need ajad, mis on populaarsemad. Lihtsalt reisijate arvu lendudega jagades päris õiget tulemust ei saa, sest uuel liinil kulub ikka veidi aega sissetöötamiseks.
Nüüd tuleb käia bussi-laevaga, aega kulub 3-4x rohkem.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
03.02.2023 17:54:34
|
|
|
https://reisijuht.delfi.ee/artikkel/120138146/ryanair-kinnitab-otseliinide-sulgemise-taga-on-korged-lennujaamatasud-firma-esindaja-tallinna-lennujaama-vaited-on-naeruvaarsed
| tsitaat: |
„Need kärped on otsene tagajärg Tallinna lennujaama ebaloogilisele otsusele tõsta tasusid ülemääraselt ehk 33%,“ märkis lennufirma.
„See tohutu ühenduskaotus oleks olnud täiesti välditav, kui Tallinna lennujaam ei oleks otsustanud oma tasusid tõsta,“ märkis Ryanairi esindaja. Lennufirma leiab, et uued läbimõtlematud tasud on ülimalt kõrged ja muudavad Tallinna, Eesti peamise lennujaama, täiesti ebasoodsaks ja konkurentsivõimetuks, võrreldes oma Euroopa kolleegidega, kes alandavad tasusid, et taastada ja suurendada ühenduvus pärast pandeemiat. Samal ajal põhjustab Tallinna hoolimatu otsus tõsta tasusid 33% võrra tohutuid probleeme ning kahju Eesti turismile, ühenduvusele, liiklusele ja töökohtadele, nagu näitavad need suvised kärped, leiab Ryanair. |
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
03.02.2023 17:58:52
|
|
|
| 10a kohta 30% tõusu tundub üllatavalt vähe (aasta veidi alla 3%, inflatsioon oli ainuüksi eelmisel aastal 20%). Et ca 15st lennufirmast oli Ryanair ainuke, kes hädakisa tegi, ütleb nii mõndagi.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.02.2023 18:24:01
|
|
|
sakinaga, arvad et ryanair kotib, et see on 30 aasta kohta?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
03.02.2023 18:53:18
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
sakinaga, arvad et ryanair kotib, et see on 30 aasta kohta?  |
Arvan, et Ryanair ajab jama, Riiat kiidavad, kuigi seal pole praegu odavam.
E: Graafik hindadega pärast planeeritavaid Tallinna/Vilniuse hinnatõuse (hetkel hind analoogne Riiaga):
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
04.02.2023 05:22:48
|
|
|
Huvitav, et teada-tuntud bully-taktikat kasutavat Ryanairi Eestis nii siiralt usutakse
| jeesus188 kirjutas: |
sakinaga, arvad et ryanair kotib, et see on 30 aasta kohta?  |
Kui x hind oli ok 10a tagasi, siis 1.3x hind on täna samuti ok. Muud hinnad on vahepeal lihtsalt nii palju rohkem tõusnud.
Loomulikult Ryanair üritab endale odavamaid hindu manipuleerida (teada-tuntud taktika neil).
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
04.02.2023 11:43:53
|
|
|
eile rääkis ju, et 15 lennufirmast vaid 1 ehk rynnair toob põhjuseks lennujaamamaksu tõusu ja see olevat üldse marginaalne number.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.02.2023 18:43:43
|
|
|
| sakinaga kirjutas: |
Huvitav, et teada-tuntud bully-taktikat kasutavat Ryanairi Eestis nii siiralt usutakse
| jeesus188 kirjutas: |
sakinaga, arvad et ryanair kotib, et see on 30 aasta kohta?  |
Kui x hind oli ok 10a tagasi, siis 1.3x hind on täna samuti ok. Muud hinnad on vahepeal lihtsalt nii palju rohkem tõusnud.
Loomulikult Ryanair üritab endale odavamaid hindu manipuleerida (teada-tuntud taktika neil). |
Võta lennufirma seisukohalt, tuli oli hind x...aasta pärast x+30% (ei tea mitu aastat nad olnud on)
Neid absull ei huvita miks seda hinda pole 10 aastat tõstetud, neid huvitab hinnatõus alates tulemisest
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
05.02.2023 17:57:56
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Võta lennufirma seisukohalt, tuli oli hind x...aasta pärast x+30% (ei tea mitu aastat nad olnud on)
Neid absull ei huvita miks seda hinda pole 10 aastat tõstetud, neid huvitab hinnatõus alates tulemisest |
No Ryanair on Tallinnasse/Tallinnast lennanud vähemalt 2010 aastast (varasemaid uudiseid hetkel ei leidnud), seega peaks need hinnad neile päris tuttavad juba olema.
Isegi wikipedissse on keegi viitsinud Ryanairi taktikast kirjutada - https://en.wikipedia.org/wiki/Ryanair#Choosing_destinations
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
05.02.2023 18:33:30
|
|
|
| ot: |
| Kunagi oli sarnane olukord ühe üürikorteriga, kus omanik polnud aastaid renti tõstnud ja lõpuks maksin kõvasti alla turuhinna. Siis korraga otsustas, et teeb need kaotatud aastad tasa ja enamgi veel. Tulemus oli see, et kolisin välja sealt paari kuu pärast, sest nii järsk hinnatõus oli vastuvõetamatu. |
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
05.02.2023 18:49:04
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Kui pooled tallinna lennud on vahemaandunisega riias siis krt üldse reisi Tallinnast alustada. Otse riiga sõita vähe odavam (arvestades, et ei saa enam 10€ ots lennupileteid).
Oleks Tallinnast sama hinnaga otseliin mis Riiast siis veel. Aga tihtipeale on Tallinnast isegi otseliini puhul pilet kirvem kui Riiast. |
Kui ma elan Tallinna lähedal, siis on oluliselt lihtsam reis alustada Tallinnast. Isegi siis kui see on kallim. Bussiga Riiga loksuda on kuradi ebamugav.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
05.02.2023 19:17:55
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Kui pooled tallinna lennud on vahemaandunisega riias siis krt üldse reisi Tallinnast alustada. Otse riiga sõita vähe odavam (arvestades, et ei saa enam 10€ ots lennupileteid).
Oleks Tallinnast sama hinnaga otseliin mis Riiast siis veel. Aga tihtipeale on Tallinnast isegi otseliini puhul pilet kirvem kui Riiast. |
Kui ma elan Tallinna lähedal, siis on oluliselt lihtsam reis alustada Tallinnast. Isegi siis kui see on kallim. Bussiga Riiga loksuda on kuradi ebamugav. |
Tallinna elanikul Tallinnast ikka odavam. Tartu elanikul on juba kaalumise teema. Riias on auto parkimine odavam, pilet on odavam, aga sõit 30-40km pikem.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
05.02.2023 19:35:12
|
|
|
Mul on järgmine lendutõus võetud Riiast
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
07.02.2023 14:57:25
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| ot: |
| Kunagi oli sarnane olukord ühe üürikorteriga, kus omanik polnud aastaid renti tõstnud ja lõpuks maksin kõvasti alla turuhinna. Siis korraga otsustas, et teeb need kaotatud aastad tasa ja enamgi veel. Tulemus oli see, et kolisin välja sealt paari kuu pärast, sest nii järsk hinnatõus oli vastuvõetamatu. |
|
Kui otsustas turuhinda küsima hakata, siis väga ette heita nagu ei saa.
Tundub, et lennujaam meil nii just teeb.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|