Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Reisimine välismaal - kuhu minna, mida teha + teavitused soodsatest reisipakkumistest ja lennupiletitest märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 99, 100, 101  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2023 15:22:45 vasta tsitaadiga

Türgile sanktsioonid peale? icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2023 19:39:03 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Türgile sanktsioonid peale? icon_lol.gif

Egiptusele ka siis. Mu venemaal elavad sugulased on praegu egiptuses.
Mõnus. Unustasin küsida et kas nad lendasid sinna varastatud lennukiga.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 23.01.2023 14:09:59 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Betamax kirjutas:
Türgile sanktsioonid peale? icon_lol.gif

Egiptusele ka siis. Mu venemaal elavad sugulased on praegu egiptuses.
Mõnus. Unustasin küsida et kas nad lendasid sinna varastatud lennukiga.
mida seal küsida kui alternatiive praegu polegi icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2023 11:31:46 vasta tsitaadiga

Reisin siis Aasias ringi hetkel (Vietnam), lennujaamad on ikka jubedalt rahvast täis icon_lol.gif

Eelmine aasta covidi ajal oli ikka hulga mõnusam - pidi küll teste tegema aga lennujaamad ja lennukid polnud nii rahavast pungil.

Kes näiteks Bangkokist lendab tehke automaadist checkin ja andke kohvrid ka automaatsüsteemiga ära, tavalise checkini tädi jäätegi järjekorras ootama.

Muidugi hiina uusaasta võimendas seda möllu aga ka endiselt on hullumaja.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2023 16:17:12 vasta tsitaadiga

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120134418/eestlanna-elu-koige-oudsem-reisikogemus-egiptuses-viis-paeva-valjakannatamatut-enesetunnet-ja-hirm-end-ogaraks-maksta
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2023 16:52:50 vasta tsitaadiga

Käisin ka nädalakese palmide all puhkamas Hurghadas.. sitt oli olla küll ja peldikupotti kallistasin ka, aga see oli pigem viski süü. Inglise keeles sai suht raskelt hakkama, kohalikud/hotellitöölised/tänavakaupmehed räägivad pigem vene keelt. Venelasi oli ka ikka korralikult seal krt. Ühe korra maksin marbsipaki eest 3€ icon_redface.gif

8 kuune põnn pidas lennureisi ilusti vastu, ainsad korrad nuttu oli siis, kui ebakained kodanikud järsku valjut häält tegid ja unest üles äratasid icon_confused.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2023 09:58:02 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120134418/eestlanna-elu-koige-oudsem-reisikogemus-egiptuses-viis-paeva-valjakannatamatut-enesetunnet-ja-hirm-end-ogaraks-maksta


Reisikindlustustest...
Mõni aasta tagasi olin perega ämma juures Helsingis talvisel koolivaheajal ning sai mõeldud, et käiks naise ja ühe lapsega mõne päeva Hispaanias vahepeal.
Selgus, et oli ootamatult keeruline reisikindlustust vormistada - peale reisi algust polevat võimalik ning reisi alguseks loeti Eesti-Soome suunal liikumist, mitte Soome-Hispaania.
Mingi selts lõpuks ikkagi pakkus.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2023 10:57:48 vasta tsitaadiga

Moblaga teliast tellid, eelmine päev õhtul, hakkab kehtima järgmine päev.....võimalusi on
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2023 11:07:22 vasta tsitaadiga

Krediitkaart pakub ka. Kogu aeg olemas.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 30.01.2023 13:45:46 vasta tsitaadiga

ma kunagi ammu, aastaid 15 tagasi, Hurghadas käisin ka (sukeldumiskursustel). Mõne päeva sai olla, siis tuli ka pasandeeria peale. Läksin kõrvalasuvasse apteeki, näitasin kehakeelega; apteeker sai sekundipealt aru, andis paar võõranimelist tablat (kõik võõras tähestikus) ja viipas poodi "plus yoghurt". Mõne tunni pärast olin taas rivis.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2023 13:39:56 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1608870449/ryanair-sulgeb-tallinnast-veel-seitse-lennuliini
tsitaat:

Ryanair sulgeb kevadest liinid Paphosele, Pariisi, Dublinisse, Nürnbergi, Napolisse, Billundisse ja Maltale. Detsembris sulges ettevõte liinid Edinburghi ja Liverpooli.

Wizzair sulgeb lennuliinid Veneetsiasse ja Rooma ning ei ava uuesti lennuliini Napolisse. Norwegian ei taasta liini Stockholmi, kuhu lennufirma mullu Tallinnast lendas.


Ei noh, kui inflatsioon on 20% siis lennujaamatasusid tõstavad 30% eks see ole ka põhjus

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2023 17:20:37 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
https://www.err.ee/1608870449/ryanair-sulgeb-tallinnast-veel-seitse-lennuliini
tsitaat:

Ryanair sulgeb kevadest liinid Paphosele, Pariisi, Dublinisse, Nürnbergi, Napolisse, Billundisse ja Maltale. Detsembris sulges ettevõte liinid Edinburghi ja Liverpooli.

Wizzair sulgeb lennuliinid Veneetsiasse ja Rooma ning ei ava uuesti lennuliini Napolisse. Norwegian ei taasta liini Stockholmi, kuhu lennufirma mullu Tallinnast lendas.


Ei noh, kui inflatsioon on 20% siis lennujaamatasusid tõstavad 30% eks see ole ka põhjus


Ikaldus. Õnneks tartlasena on valik sõita Riiast, pooled Ryanair reisid on mul nagunii sealt alanud.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2023 17:25:54 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
https://www.err.ee/1608870449/ryanair-sulgeb-tallinnast-veel-seitse-lennuliini
tsitaat:

Ryanair sulgeb kevadest liinid Paphosele, Pariisi, Dublinisse, Nürnbergi, Napolisse, Billundisse ja Maltale. Detsembris sulges ettevõte liinid Edinburghi ja Liverpooli.

Wizzair sulgeb lennuliinid Veneetsiasse ja Rooma ning ei ava uuesti lennuliini Napolisse. Norwegian ei taasta liini Stockholmi, kuhu lennufirma mullu Tallinnast lendas.


Ei noh, kui inflatsioon on 20% siis lennujaamatasusid tõstavad 30% eks see ole ka põhjus
tsitaat:
Samas lisas Pärgmäe, et enamik odavlennufirmasid said Tallinnast uutel liinidel lennates n-ö uue liini toetusi ning mitmete liinide puhul, mis suleti, ei oleks hind sellel aastal veel kasvanud. "Need liinid ikkagi suleti puhtalt liinide tasuvuse pärast," märkis Pärgmäe.
Artiklit ei viitsita millegipärast lugeda.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2023 18:20:56 vasta tsitaadiga

Ilustamine, muud ei midagi......

Lugesin küll

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2023 18:57:00 vasta tsitaadiga

Jama lugu. Nii lühikest aega seda õnne oligi.
Oli soodne ja kiire viis Eestis kaia.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2023 17:25:41 vasta tsitaadiga

https://arvamus.postimees.ee/7704356/anneli-andersen-mis-on-tallinna-lennujaama-ja-eesti-riigi-suur-strateegia
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 02.02.2023 18:38:26 vasta tsitaadiga

Ryanairi äripraktika peaks ju laialt teada olema, kõikides lennujaamades püütakse alati allahindlusi välja kaubelda ning väiksemagi probleemi puhul mängitakse liinid ümber. Tallinnas on nende aledega suht keeruline, miks peaks Ryanairile suuremaid alesid tegema kui teistele lennufirmadele, kes niigi hädavaevalt oma siinseid liine elus hoiavad? Miks Ryanair ei võiks üldse Tartusse või Pärnu lennata, need peaks neile sobivamad põllulennuväljad olema?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2023 21:55:49 vasta tsitaadiga

Neil poogen, kui ei sobi, suuname lennud mujale....samas 30% tõus on ikka maru suur igatepidi

Ma nii optimistlik pole, et teised nüüd hurraaga peale lendavad vabadele liinidele

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2023 22:44:02 vasta tsitaadiga

Lux express võiks pigem oma Tartu - Riia liini vähe tihendada ja oleks väga timm.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 08:01:01 vasta tsitaadiga

Õnneks pärnust pole minul väga suurt vahet kas tallinn või riia.... riiast vist isegi rohkem lõunasse lennanud, kui eestist.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 03.02.2023 08:34:54 vasta tsitaadiga

Wizzair tõstis kevadised Milano kah hilisõhtusse ümber, ju sel kellaajal väiksemad lennujaamatasud.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 09:29:13 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Miks Ryanair ei võiks üldse Tartusse või Pärnu lennata, need peaks neile sobivamad põllulennuväljad olema?

Kes sul sealt Tartust ja Pärnust lendaksid? Tartusse on mitu korda üritatud mingeid liine sebida, aga sealt ei lenda keegi.
Tallinna probeem on selles, et halva juhtimise tõttu oleme muutunud perifeeriaks Vantaa ja Riia vahel.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 09:58:36 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:

Kes sul sealt Tartust ja Pärnust lendaksid? Tartusse on mitu korda üritatud mingeid liine sebida, aga sealt ei lenda keegi.


Mina lendaks icon_sad.gif
Tartu-Helsingi liin oli täitsa toimiv, aga kui mälu ei peta, siis oli Finnairil vaja Soome siseriiklike lendude jaoks lisalennukit ning tõmmati siinkandis ootamatult otsad kokku.

Mis puutub Ryanairi, siis Leedust lendavad nad lisaks Palangale ka nii Kaunasest kui Vilniusest (100km vahet ainult), nii et vabalt võiks ka Eestis mõni teine lennujaam kasutusel olla.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 10:08:46 vasta tsitaadiga

No kõik rääkisid seda juttu, et oh, nüüd hakkame Tartust igale poole reisima... Lõpuks oli mäletamist mööda situatsioonid, kus lennud tühistati, sest piisavalt reisijaid polnud. Viidi bussiga Tallinnasse ja sealt edasi muu lennuga.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 10:13:41 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
No kõik rääkisid seda juttu, et oh, nüüd hakkame Tartust igale poole reisima... Lõpuks oli mäletamist mööda situatsioonid, kus lennud tühistati, sest piisavalt reisijaid polnud. Viidi bussiga Tallinnasse ja sealt edasi muu lennuga.


Ei oska kommenteerida, mu naiseõde sõitis Helsingi lennuga regulaarselt (tohutu aja kokkuhoid) ning rahvast oli alati. Bussiga kordagi ei veetud.

tsitaat:
Alates liini taasavamisest märtsis, on Tartu–Helsingi liinil lennanud 5989 reisijat ning teenindatud on 228 lendu.

See oli 20. sept seisuga.
https://majandus.postimees.ee/7609479/finnair-lopetab-oktoobri-lopus-tartu-helsingi-liinil-lendamise
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Indrek67
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 10:19:48 vasta tsitaadiga

Kui pilt pole illustreeriv, siis lendas seda vahet ATR 72, reisijakohti üle 70? vist, 5989 reisijat 228 lennuga teeb keskmiseks reisijate hulgaks 26 inimest per reis, see tegelt päris vähe ju.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 10:29:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tartu-Helsingi liin oli täitsa toimiv, aga kui mälu ei peta, siis oli Finnairil vaja Soome siseriiklike lendude jaoks lisalennukit ning tõmmati siinkandis ootamatult otsad kokku.

Aga Ryanair teeb pm sama.....Kui lennujaamal soovi pole, siis no problemo, kevadel läheb neid lennukeid euroopas rohkm vaja.
adios amigos

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 03.02.2023 12:55:49 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
pppd kirjutas:
Miks Ryanair ei võiks üldse Tartusse või Pärnu lennata, need peaks neile sobivamad põllulennuväljad olema?

Kes sul sealt Tartust ja Pärnust lendaksid? Tartusse on mitu korda üritatud mingeid liine sebida, aga sealt ei lenda keegi.
Tallinna probeem on selles, et halva juhtimise tõttu oleme muutunud perifeeriaks Vantaa ja Riia vahel.

No arvestades seda hala ryani kadumise üle, küll neid lendajaid oleks, praegu minnakse vajadusel auto või bussiga Riiga või siis laevaga Helsingisse, poleks see Pärnu või Tartu ka mingi katastroof. Kõik need suure hädaga Tartusse orgunnitud ettevedamislennud on põrunud sellepärast, et need on mõeldud üksnes Lõuna-Eestile ja kui lend on ainult korra päevas ning kõik kellele see ajaliselt ei sobi, sõidavad ikka mingi muu asjaga Tallinna või Riiga, samas Ryani lennud sealt oleks tervele Eestile, kui nendega Euroopasse tahad, siis Tartusse ka sõidad.
Tallinna probleem on pigem see, et nii Helsingi kui Riia on oluliselt suurema kasutajaskonnaga ja paremate ühendustega, juhi kuidas tahad aga kohalikke reisijaid on siin ikka suht sama number ning transiitreisija jaoks on Tallinn pommiauk.

lisaks:
https://www.err.ee/1608873377/ryanair-vaidlustas-enne-liinide-sulgemist-lennujaamatasude-tousu
tsitaat:
ettevõte ei ole tõstnud lennujaamatasusid umbes kümme aastat ning tasud jäävad madalamaks naaberriikide peamiste lennujaamade omadest

tsitaat:
Lisaks ei tõusnuks tasu Billundi, Nürnbergi ja muude Ryanairi sihtkohtade puhul ning mahu pealt on ettevõtte seni soodustusi saanud, ka see oleks jätkunud. Nii et lennufirmal on sihtkohtade arvu muutes ikka mitmeid põhjuseid ning muutused ei ole seotud otseselt ja ainult tasumääradega
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 12:56:16 vasta tsitaadiga

Kui pooled tallinna lennud on vahemaandunisega riias siis krt üldse reisi Tallinnast alustada. Otse riiga sõita vähe odavam (arvestades, et ei saa enam 10€ ots lennupileteid).
Oleks Tallinnast sama hinnaga otseliin mis Riiast siis veel. Aga tihtipeale on Tallinnast isegi otseliini puhul pilet kirvem kui Riiast.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 13:24:47 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Neil poogen, kui ei sobi, suuname lennud mujale....samas 30% tõus on ikka maru suur igatepidi

Ma nii optimistlik pole, et teised nüüd hurraaga peale lendavad vabadele liinidele


https://www.err.ee/1608873377/ryanair-vaidlustas-enne-liinide-sulgemist-lennujaamatasude-tousu
tsitaat:
Tallinnast väljuvaid lennuliine sulgev Ryanair esitas möödunud aastal konkurentsiametile kaebuse lennujaamatasude tõstmise vaidlustamiseks

tsitaat:
Tallinna Lennujaama 2022. aasta majandustulemused on veel kinnitamata, aasta esimese üheksa kuuga oli ettevõtte puhaskasum 8,6 miljonit eurot, aasta varem oli see 2,5 miljonit eurot. Enne koroonapandeemiat ehk 2019. aastal oli puhaskasum samal ajal üheksa miljonit eurot.

tsitaat:
Sikkuti sõnul valmistati tasude tõusu pikalt ette ja selle vaidlustas 15 vedajast vaid Ryanair.

Pärgmäe ütles kolmapäeval, et lennundustasude tõstmise konsultatsioone alustas ettevõte möödunud suvel, et tõsta lennundustasusid keskmiselt 30 protsenti.


Aga noh, mis tehtud see tehtud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 15:52:57 vasta tsitaadiga

"Tallinna Lennujaam on juba ise selgitanud, et ettevõte ei ole tõstnud lennujaamatasusid umbes kümme aastat ning tasud jäävad madalamaks naaberriikide peamiste lennujaamade omadest" ka sealt oluline.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 16:25:04 vasta tsitaadiga

Kusagil lennujaama rahavahetuse kursse ka näeb?
Siinsed paraku pole lennujaama omad icon_biggrin.gif
https://www.eurex.ee/en/currency-exchange-rates/

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 16:43:28 vasta tsitaadiga

Ämm elab Lõuna-Eestis ja töötas mingi periood Soomes arstina, st. mingid nädalad järjest oli Soomes (Helsinki) ja mingid nädalad järjest oli Tartus. Tema kasutas seda Finnairi lendu päris sageli, sest alternatiiv sõita autoga 2h sadamasse + 2h laevaga Helsinkisse vs. 20 minutit Tartu lennujaama ja lihtsalt lennata tundus täiesti mõttetu aja ja rahakulu. Helsinki linnas elades pole autot ka otseselt vaja, kui just midagi suuremõõtmelisemat kahe riigi vahel kaasa transportima ei pea.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 03.02.2023 16:58:09 vasta tsitaadiga

no vot, nüüd oleks vaja ainult veel ca 60 sellist ämma, et saaks ühe lennuki korralikult täis (Finnairi ATR-il peaks olema ca 70 kohta), ja siis 13*60 ämma (eeldades et kõik need ämmad käivad üle kahe nädala mere taga), et ülejäänud päevadel ka lennuk täis saada, siis hakkaks asjal juba jumet olema...

Keegi ei eitagi, et otseühendus ei oleks mõnus, lihtsalt on üks pisike lisaprobleem, peab leidma piisavalt inimesi seda mõnu nautima (ja selle eest maksma).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 17:51:45 vasta tsitaadiga

Nii palju kui mina Tartu ja Helsingi vahel lendasin, siis rahvast jagus. Võimalik, et sattusid need ajad, mis on populaarsemad. Lihtsalt reisijate arvu lendudega jagades päris õiget tulemust ei saa, sest uuel liinil kulub ikka veidi aega sissetöötamiseks.

Nüüd tuleb käia bussi-laevaga, aega kulub 3-4x rohkem.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 17:54:34 vasta tsitaadiga

https://reisijuht.delfi.ee/artikkel/120138146/ryanair-kinnitab-otseliinide-sulgemise-taga-on-korged-lennujaamatasud-firma-esindaja-tallinna-lennujaama-vaited-on-naeruvaarsed

tsitaat:
„Need kärped on otsene tagajärg Tallinna lennujaama ebaloogilisele otsusele tõsta tasusid ülemääraselt ehk 33%,“ märkis lennufirma.

„See tohutu ühenduskaotus oleks olnud täiesti välditav, kui Tallinna lennujaam ei oleks otsustanud oma tasusid tõsta,“ märkis Ryanairi esindaja. Lennufirma leiab, et uued läbimõtlematud tasud on ülimalt kõrged ja muudavad Tallinna, Eesti peamise lennujaama, täiesti ebasoodsaks ja konkurentsivõimetuks, võrreldes oma Euroopa kolleegidega, kes alandavad tasusid, et taastada ja suurendada ühenduvus pärast pandeemiat. Samal ajal põhjustab Tallinna hoolimatu otsus tõsta tasusid 33% võrra tohutuid probleeme ning kahju Eesti turismile, ühenduvusele, liiklusele ja töökohtadele, nagu näitavad need suvised kärped, leiab Ryanair.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 17:58:52 vasta tsitaadiga

10a kohta 30% tõusu tundub üllatavalt vähe (aasta veidi alla 3%, inflatsioon oli ainuüksi eelmisel aastal 20%). Et ca 15st lennufirmast oli Ryanair ainuke, kes hädakisa tegi, ütleb nii mõndagi.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 18:24:01 vasta tsitaadiga

sakinaga, arvad et ryanair kotib, et see on 30 aasta kohta? icon_eek.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 18:53:18 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
sakinaga, arvad et ryanair kotib, et see on 30 aasta kohta? icon_eek.gif
Arvan, et Ryanair ajab jama, Riiat kiidavad, kuigi seal pole praegu odavam.

E: Graafik hindadega pärast planeeritavaid Tallinna/Vilniuse hinnatõuse (hetkel hind analoogne Riiaga):
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 21:24:04 vasta tsitaadiga

https://arvamus.postimees.ee/7704913/alar-voitka-rekordilise-kasumiga-lennujaam-teeb-arusaamatu-hinnatousuga-eestist-aaremaa
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2023 05:22:48 vasta tsitaadiga

Huvitav, et teada-tuntud bully-taktikat kasutavat Ryanairi Eestis nii siiralt usutakse icon_lol.gif

jeesus188 kirjutas:
sakinaga, arvad et ryanair kotib, et see on 30 aasta kohta? icon_eek.gif
Kui x hind oli ok 10a tagasi, siis 1.3x hind on täna samuti ok. Muud hinnad on vahepeal lihtsalt nii palju rohkem tõusnud.

Loomulikult Ryanair üritab endale odavamaid hindu manipuleerida (teada-tuntud taktika neil).
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2023 11:43:53 vasta tsitaadiga

eile rääkis ju, et 15 lennufirmast vaid 1 ehk rynnair toob põhjuseks lennujaamamaksu tõusu ja see olevat üldse marginaalne number. icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2023 18:43:43 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Huvitav, et teada-tuntud bully-taktikat kasutavat Ryanairi Eestis nii siiralt usutakse icon_lol.gif

jeesus188 kirjutas:
sakinaga, arvad et ryanair kotib, et see on 30 aasta kohta? icon_eek.gif
Kui x hind oli ok 10a tagasi, siis 1.3x hind on täna samuti ok. Muud hinnad on vahepeal lihtsalt nii palju rohkem tõusnud.

Loomulikult Ryanair üritab endale odavamaid hindu manipuleerida (teada-tuntud taktika neil).

Võta lennufirma seisukohalt, tuli oli hind x...aasta pärast x+30% (ei tea mitu aastat nad olnud on)
Neid absull ei huvita miks seda hinda pole 10 aastat tõstetud, neid huvitab hinnatõus alates tulemisest

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 05.02.2023 17:57:56 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Võta lennufirma seisukohalt, tuli oli hind x...aasta pärast x+30% (ei tea mitu aastat nad olnud on)
Neid absull ei huvita miks seda hinda pole 10 aastat tõstetud, neid huvitab hinnatõus alates tulemisest

No Ryanair on Tallinnasse/Tallinnast lennanud vähemalt 2010 aastast (varasemaid uudiseid hetkel ei leidnud), seega peaks need hinnad neile päris tuttavad juba olema.

Isegi wikipedissse on keegi viitsinud Ryanairi taktikast kirjutada - https://en.wikipedia.org/wiki/Ryanair#Choosing_destinations
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2023 18:33:30 vasta tsitaadiga

ot:
Kunagi oli sarnane olukord ühe üürikorteriga, kus omanik polnud aastaid renti tõstnud ja lõpuks maksin kõvasti alla turuhinna. Siis korraga otsustas, et teeb need kaotatud aastad tasa ja enamgi veel. Tulemus oli see, et kolisin välja sealt paari kuu pärast, sest nii järsk hinnatõus oli vastuvõetamatu.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2023 18:49:04 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kui pooled tallinna lennud on vahemaandunisega riias siis krt üldse reisi Tallinnast alustada. Otse riiga sõita vähe odavam (arvestades, et ei saa enam 10€ ots lennupileteid).
Oleks Tallinnast sama hinnaga otseliin mis Riiast siis veel. Aga tihtipeale on Tallinnast isegi otseliini puhul pilet kirvem kui Riiast.

Kui ma elan Tallinna lähedal, siis on oluliselt lihtsam reis alustada Tallinnast. Isegi siis kui see on kallim. Bussiga Riiga loksuda on kuradi ebamugav.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2023 19:17:55 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Kui pooled tallinna lennud on vahemaandunisega riias siis krt üldse reisi Tallinnast alustada. Otse riiga sõita vähe odavam (arvestades, et ei saa enam 10€ ots lennupileteid).
Oleks Tallinnast sama hinnaga otseliin mis Riiast siis veel. Aga tihtipeale on Tallinnast isegi otseliini puhul pilet kirvem kui Riiast.

Kui ma elan Tallinna lähedal, siis on oluliselt lihtsam reis alustada Tallinnast. Isegi siis kui see on kallim. Bussiga Riiga loksuda on kuradi ebamugav.

Tallinna elanikul Tallinnast ikka odavam. Tartu elanikul on juba kaalumise teema. Riias on auto parkimine odavam, pilet on odavam, aga sõit 30-40km pikem.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2023 19:35:12 vasta tsitaadiga

Mul on järgmine lendutõus võetud Riiast icon_redface.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2023 12:05:28 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1608875987/tartu-plaanib-sugiseks-taastada-lennuuhenduse-helsingiga

tsitaat:
Plaan on taastada sarnane lennuühenduvus nagu enne koroonakriisi ehk lennud hommikuti Helsingisse ja õhtul tagasi Tartusse. Kuna turutingimustel see aga ei toiminud, tehakse nüüd riigihanget.

"Tartu linn aitab avaliku teenindamise kohustusega kaasnevat lennufirma kahjumit katta. Me saame seda katta sellisel määral, et tekiks mõistlik kasumlikkus. Kui suureks kahjum aja jooksul võib kujuneda, see sõltub meist endist, kui aktiivselt me lennuliiklust kasutame. See võib olla aastaajati erineda, aga Tartu linn on varasematel aastatel lennuühendusi toetanud ca 300 000 euroga aastas. Täna räägime võimekusest ca 700 000 eurot aastas, kui paneme kõik finantseerimisvahendid kokku," ütles Mölder.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2023 14:57:25 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
ot:
Kunagi oli sarnane olukord ühe üürikorteriga, kus omanik polnud aastaid renti tõstnud ja lõpuks maksin kõvasti alla turuhinna. Siis korraga otsustas, et teeb need kaotatud aastad tasa ja enamgi veel. Tulemus oli see, et kolisin välja sealt paari kuu pärast, sest nii järsk hinnatõus oli vastuvõetamatu.


Kui otsustas turuhinda küsima hakata, siis väga ette heita nagu ei saa.
Tundub, et lennujaam meil nii just teeb.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Reisimine välismaal - kuhu minna, mida teha + teavitused soodsatest reisipakkumistest ja lennupiletitest mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 99, 100, 101  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.