Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  lapik.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2023 14:44:27 vasta tsitaadiga

palju käive on suurenenud, pärast selle teeme tekkimist ka? icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2023 14:51:03 vasta tsitaadiga

Võttes arvesse, et teemat on vaadatud üle kahe tuhande korra, võib eeldada, et käive ilmselt mingil määral suurenenud ikka on.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2023 14:57:26 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Sul praegu on ainult ühte sorti liitiumpatareisid müügil jah? AA omasid siis.


Sai pandud väike tellimus teele muudele patareidele, hea hind ikka thumbs_up.gif beer_yum.gif


Vaatasin jah, et tuttav nimi tellimuses. icon_smile.gif

Liitiumist on Varta kõige mõistlikuma hinnaga. Sestap muud ei olegi soetanud. Energizeri omad oleks 1.5x kallimad juba ( mingil müstilisel moel on nad korraliku hinnatõusu teinud viimase aastaga ).

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee


viimati muutis yerba 02.02.2023 09:44:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2023 14:58:47 vasta tsitaadiga

Mul tekkis paar küsimust. Iseenesest tore, et patareide juures on mahtuvus, vähemalt üks number mida saab võrrelda kas mingi "hüper super long lasting high energy" on ikka nii vinge kui reklaamitakse. Aga tekkis küsimus, et kust see number pärit on? Tootjad millegipärast ei taha seda avaldada.
Teine küsimus, et mida see parim enne kuupäev tähendab? Nii see ju ei ole, et täna on täiesti korras patareid ja kui homme kuupäev kukub, siis ei tule sealt ka kõige pisemat "elektrimolekuli" enam.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2023 15:06:41 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Teine küsimus, et mida see parim enne kuupäev tähendab? Nii see ju ei ole, et täna on täiesti korras patareid ja kui homme kuupäev kukub, siis ei tule sealt ka kõige pisemat "elektrimolekuli" enam.


Selle hetkeni tootja garanteerib "mingi mahtuvuse", peale seda võib see hakata langema, sedasi olen mina aru saanud. icon_rolleyes.gif
Kuni lõpuks saabub tõepoolest see hetk, kui sealt enam ainumastki molekuli ei tule... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 01.02.2023 15:07:21, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2023 15:06:41 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Aga tekkis küsimus, et kust see number pärit on? Tootjad millegipärast ei taha seda avaldada.

Kunagi avaldasid, polnud probleemi, nüüd jah enam eriti mitte. Olid nii mahutavus erinevatel vooludel, sisetakistus jms. Ju siis nüüd leiti, et see pole see, millega uhkeldada.

napoleon kirjutas:
Teine küsimus, et mida see parim enne kuupäev tähendab? Nii see ju ei ole, et täna on täiesti korras patareid ja kui homme kuupäev kukub, siis ei tule sealt ka kõige pisemat "elektrimolekuli" enam.

Kuidas kellelgi. Mõnel tootjal on selleks ajaks järel 50% mahutavusesest, teisel tootjal 80%, kolmandal...
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2023 15:09:01 vasta tsitaadiga

napoleon,

https://lapik.ee/toode/varta-longlife-power/

Vali patarei alt realt tooteleht ja vaata tootelehte. Tootelehel on mahtuvus kirjas. Tegelikult suurem osa tootjaid avaldab küll mahtuvuse. Panasonic on selles osas paraku üks kiduramaid avaldajaid. Kõige viisakamad ja korrektsemad tootelehed on Vartal, Duracellil ja Energizeril.
Tootelehtede mahtuvuse mõõtmise metoodika üle on kindlasti ka terve hulk eriarvamusi. Aga ma jään siiski tootelehtede juurde mahtuvuse kirjeldamisel - on vähemalt, mille alusel sama liigi patareisid omavahel võrrelda.

Parim enne osas:

https://lapik.ee/patareide-eri-tuubid/

Leelispatarei puhul isetühjenemine toatingimustes on ca 0,1 – 0,2% ühe kuu jooksul. Ehk siis 10 aasta jooksul võid arvestada, et leelispatareil on veel ca 70%-80% surakat sees.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2023 15:48:36 vasta tsitaadiga

kas peab paika, et kõige paremini säilivad patakad külmas? Vanasti hoidsid osad neid külmkapis icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2023 16:03:36 vasta tsitaadiga

Hiid, kuivas ja jahedamal toatemperatuuril ( +15 kuni +21 kraadi ) ja säilivad kõige paremini leelispatareid. Enam-vähem kõik tootjad soovitavad patareisid sel temperatuuril hoiustada.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2023 09:36:34 vasta tsitaadiga

kiire värk krt, tellimusest paki kättesaamiseni 19 tundi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2023 10:34:58 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
kiire värk krt, tellimusest paki kättesaamiseni 19 tundi thumbs_up.gif


Väga vahva, kiitus postiteenusele. icon_cool.gif

19 tundi ehk siis alla ööpäeva on igati hea tulemus. Ehk siis tellimisest järgmisel päeval on üldjuhul patareid käes.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miccer
HV Guru
Miccer

liitunud: 01.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2023 11:07:12 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
kiire värk krt, tellimusest paki kättesaamiseni 19 tundi thumbs_up.gif


Sai samuti karbitäis võetud. Stoperiga aega ei võtnud aga järgmine päev oli pakk kohal thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 1601 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2023 11:48:50 vasta tsitaadiga

Ega jah kurta saa, alla ööpäeva ja telefon juba piiksus. Nii kiiresti pole tõesti varem ükski netipood end liigutanud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2023 11:53:11 vasta tsitaadiga

Google reklaami peale ei peakski enam raha kulutama, päris omajagu kliente tuleb HinnaVaatlusest. Aitäh teema algatajale. icon_cool.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 12:10:06 vasta tsitaadiga

yerba, lihtsalt infoks, et tellimuse info/arve läheb rämpsposti hotmailiga
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 12:27:33 vasta tsitaadiga

jeesus188, see on üks müstifikatsioon, mille sabast ma ei ole siiamaani kinni saanud. Osal läheb, osal ei lähe. Mul on tunne, et see on pigem maili teenusepakkuja poole seadistus, mida mina muuta ei saa.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 12:32:26 vasta tsitaadiga

Suhteliselt mission impossible Microsofti ja Google'i rämpspostifiltritega võidelda. Kasutajatel sõnaõigust seal pole.
Parem pane tellimuse tegemisel sinna Saada vms viimase sammu nupukese juurde info, et kui arvet pole e-mailile X aja jooksul tulnud, siis vaadaku rämpspostikausta.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 12:36:53 vasta tsitaadiga

Betamax, see viimane ok info jah thumbs_up.gif
Arvutis näen, et spämmis, telos ei näe niisama, peab eraldi folderi peale minema

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 12:39:15 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
jeesus188, see on üks müstifikatsioon, mille sabast ma ei ole siiamaani kinni saanud. Osal läheb, osal ei lähe. Mul on tunne, et see on pigem maili teenusepakkuja poole seadistus, mida mina muuta ei saa.


Kaks võimalust on:
- Kui loetakse rämpspostiks adressaadi või laekumisteekonna tõttu (keegi kunagi midagi raporteerinud vms) siis pole tõesti midagi teha.
- Kui loetakse rämpspostiks sisu järgi siis info ümberkujundamisega saab ehk midagi parandada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oompa
HV kasutaja
Oompa

liitunud: 18.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 12:43:58 vasta tsitaadiga

Kahest erinevast arvutist, erinevates brauseritest on mõnel korral mind suunanud lapik.ee lehelt kuskil malware saidile. Nt haxbyq või cqwajn . com lehtedele, muidu internetis ringi liigeldes sellist mure pole. Nii Incognito režiimis kui ka niisama seda juhtunud.
_________________
icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 12:47:56 vasta tsitaadiga

Oompa kirjutas:
Kahest erinevast arvutist, erinevates brauseritest on mõnel korral mind suunanud lapik.ee lehelt kuskil malware saidile. Nt haxbyq või cqwajn . com lehtedele, muidu internetis ringi liigeldes sellist mure pole. Nii Incognito režiimis kui ka niisama seda juhtunud.

Jah, mul ka adblock viskab kirja, et kusagile pärapüüxu tahab suuanta
Korra sessiooni jooksul ehk eile ja täna
Avasin edge ja kohe viskas lehe ette lapik.ee lehele minnes
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 12:56:10 vasta tsitaadiga

Oompa, jeesus188, see on nüüd küll huvitav info. Uurin, kas ja miks nii võis juhtuda.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 13:59:48 vasta tsitaadiga

tegin tööl ka reklaami icon_biggrin.gif ca 970 töötajat siin icon_biggrin.gif

sama teema siin visakas teate

Access to this website is denied

Virus Found

https://lapik.ee/toode/varta-longlife-power/

Client IP: 172.17.122.83

Infected file

HTML/ExpKit.Gen2
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 14:10:22 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka prooviks mis teeb, kiirelt suunab mingi lambiaadressidele ja lõpuks jõuab vivabeti lehele.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 14:24:03 vasta tsitaadiga

Veebitegelane tegeleb juba mure lahendamisega. Mingi woocommerce / wordpressi moodul näikse olevat ära näritud.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 14:34:53 vasta tsitaadiga

Lase tal mingi ajutine teada panna hooldustööd vms. kui väga kiiret lahendust pole. Pole väga hea kui inimesed sinna <piix> otsa satuvad, siis võib olla mõni arvab et scam ja ei tulegi enam tagasi.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 15:11:14 vasta tsitaadiga

Nüüd võiks korras olla. Küpsisekasti plugin põhjustas seda janti. Plugin ja sellega seotud failid läksid kodulehelt jäädavalt minema nüüd.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 17:57:36 vasta tsitaadiga

liiga palju külastusi doh.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miccer
HV Guru
Miccer

liitunud: 01.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 18:19:43 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Suhteliselt mission impossible Microsofti ja Google'i rämpspostifiltritega võidelda. Kasutajatel sõnaõigust seal pole.
Parem pane tellimuse tegemisel sinna Saada vms viimase sammu nupukese juurde info, et kui arvet pole e-mailile X aja jooksul tulnud, siis vaadaku rämpspostikausta.


Ei tea endal küll selline php script leitud mis saadab kõigis üldtuntud postkastides kirja ikkagi postkasti. Lihtsalt tuleb kiri õigesti vormistada.
Udupeened ise loodud personaalsed meiliserverid võivad teinekord junki saata. Ja veebimajutuse postkast kipub vahel tühja kohapealt junki suunama.

Aga jah hotmail saadab ka näiteks politsei teavitused "Teie dokument on valmis" junki. Eks see ikka nii öelda itimehes kinni ole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1601 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 20:44:22 vasta tsitaadiga

yerba, selle Tasuta tarne alates 30€ võiksid panna 36€ või siis muuta ära nii, et oleks alates 30€ koos KM-ga tasuta. Saan aru, et see 30€ on ilma KM-ta summa, aga vaevalt sul nüüd hordide viisi äriklente tellimas käib ja erakliendi jaoks on koos KM-ga summa aruaadavam.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 21:12:49 vasta tsitaadiga

napoleon, koos kmiga on tasuta tarne alates 30 eur.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 21:55:12 vasta tsitaadiga

yerba, imelik, telefoniga proovisin ja oli nagu ütled. Aga arvutis on nii.
Win 10 22H2 ja Opera 94.0.4606.76



Viskan veel ühe toote korvi ja on nii
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2023 12:41:41 vasta tsitaadiga

Nüüd peaks olema ühtemoodi nii telefonis ja arvutis - tasuta tarne alates 30 eurost. icon_smile.gif

Väga hea teema on siia tehtud - saab murekohtadele kiiresti jälile. thumbs_up.gif

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee


viimati muutis yerba 04.02.2023 20:49:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2023 20:34:17 vasta tsitaadiga

Sai ka üks tellimus teele pandud, näis kas need liitiumpatareid siis on külmaga paremad.
Aga päris huvitav:
https://lapik.ee/toode/everactive-lr44-ag13-lr1154/
https://www.euronics.ee/it/it-tarvikud/patareid-ja-laadijad/tesla-lr44a5/5-x-patarei-tesla-lr1154-lr44
suht samaväärsetel asjadel rohkem kui 4x hinnavahet. Isegi kui lapiku lehelt kõige kallim panna https://lapik.ee/toode/duracell-lr44-ag13-lr1154/ on hinnavahe märkimisväärne ja kui sinna kõrvale euronicsi kõige kallim panna https://www.euronics.ee/it/it-tarvikud/patareid-ja-laadijad/a76fs01b/patarei-philips-a76-1-5-v-alkaline-lr44-lr1154 siis pole üldse millestki rääkida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2023 21:09:02 vasta tsitaadiga

Eks need liitiumid võivad külmaga paremad olla tõesti. Energizer on julgenud isegi tunnusjoone välja joonistada, näiteks https://data.energizer.com/pdfs/l91.pdf ja https://data.energizer.com/pdfs/lithiuml91l92_appman.pdf ja...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2023 21:18:01 vasta tsitaadiga

napoleon, kasutan ise liitumpatareisid välisukse ID-luku sees ning õues kuuseheki all olevas temperatuurianduris. Maru hästi kestavad, võrreldes muude patareidega.
Samas liitium töötab nö viimase hetkeni ja siis on omadega kutu ka. Tavaline leelispatarei annab tühjaks saamise korral ikka tükk aega enne märku - näiteks ukselukk hakkab lukukeelt "venitama" ikka sekundeid, enne kui lukk lukustub. Nagu üks vana diiselmootor -25 kraadise külmaga - jõujõujõu..

Tesla toodetest ei oska muud arvata, kui et tuntud nimi ja kuna paljudele elektrivallas on Tesla korralik novaator ja pioneer, siis ju tema patareid peavad teistest peajagu üle olema. Selline hea lihtne turundusloogika.
Enam-vähem ainuke asi, millega samaväärseid patareisid omavahel võrrelda, on mahtuvus.

Tesla LR44 mahtuvusest võiks siit aimu saada: https://www.auto-max.sk/en/baterie-tesla/rozne/tesla-lr1154-alkaline-5pcs-blister
Tootelehte ma ei ole suutnud veel välja googeldada. icon_smile.gif

mAh järgi läheb Tesla duracelliga samasse kategooriasse:

Kõige korralikumalt peaks kestma antud patarei suuruse juures Energizeri omad:
https://lapik.ee/pood/?filters=product_cat[117]|tuup-lr[141]

A.S., Energizeri liitiumpatareid AA ja AAA suuruses jõuavad järgmise nädala keskel kohale. Ühe aastaga on nende hind ca 1.5 korda tõusnud ja saadavus üsna kesiseks muutunud. Samas nõudlust nagu on ja miks siis mitte nad tootevalikusse võtta.
Päris paljud ostjad on kindlale kaubamärgile truud - võid sinna kõrvale pakkuda teisi samaväärseid aga soodsamaid või isegi paremaid ja odavamaid aga ostja soovib ikka seda ühte ja kindlat kaubamärki, mida ta on eluaeg kasutanud või mille reklaame näinud söögi alla ja peale. Sestap ongi ajaga valik tootjate poolest kirjumaks muutunud. Algselt plaanisin vaid kolme tootjat - Varta, Duracell ja Energizer. Ja kuuldeaparaatide patareidest Rayovaci tooteid. Aeg teeb oma korrektuurid. icon_smile.gif

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2023 21:28:32 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Samas nõudlust nagu on ja miks siis mitte nad tootevalikusse võtta.

Kui ikka reklaam/andmeleht väidab, et säilitusaeg on 25 aastad ja selleks ajaks on järel 95% mahutavusest, siis loogika justkui väidab, et 100 aasta pärast on järel 80% mahutavusest. Lähevad isalt pojale ja sealt edasi pojapojale. Seega, miks ka mitte. icon_lol.gif

Aga Energizer on ka minu arvates parim, mitte nüüd küll jah hinna poolest.
Kuigi minul näiteks välisõhu temperatuuriandur tunnistas Energizer AA liitiumid tühjaks olevateks ning kasutuskõlbmatuteks.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2023 23:21:34 vasta tsitaadiga

Sain ka paki kätte, teoreetiliselt alla 20h, ag oli kiire, võtsin hiljem paki välja 27h hiljem thumbs_up.gif

Teoreetiline küsimus...kui 1 patakas error/tühi, kas pean uue saamiseks vana tagasi saatma?
Samasi iseküsimus, kuidas seda tõestada kas saabus tühjana või tegin tühjaks. Mõni aku/patakas võib aastaid seista (üle 2 aasta on garantiiga vähe kehvasti..)

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2023 23:24:26 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Teoreetiline küsimus...kui 1 patakas error/tühi

On see üldse kasvõi teoreetiliselt võimalik? Või oligi päriselt nii?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2023 23:30:14 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Teoreetiline küsimus...kui 1 patakas error/tühi

On see üldse kasvõi teoreetiliselt võimalik? Või oligi päriselt nii?
 

Kui ma kirjutan teoreetiliselt, siis teoreetiliselt. 35 patakat ostsin, mõni või 1 võib äkki tühi ka olla, hetkel ei tea....tõenäoliselt mitte
Tean seda varasemalt, et olen toidupoest tähja saanud.....sp ka küsimus

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2023 23:37:18 vasta tsitaadiga

See toidupoe oma oli siis mõne tuntud firma toodang? Sest senimaani pole ma kuulnudki, et midagi sellist üldse kunagi juhtunud oleks, isegi vene ajal mitte.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2023 23:40:53 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
A.S. kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Teoreetiline küsimus...kui 1 patakas error/tühi

On see üldse kasvõi teoreetiliselt võimalik? Või oligi päriselt nii?
 

Kui ma kirjutan teoreetiliselt, siis teoreetiliselt. 35 patakat ostsin, mõni või 1 võib äkki tühi ka olla, hetkel ei tea....tõenäoliselt mitte
Tean seda varasemalt, et olen toidupoest tähja saanud.....sp ka küsimus


See on päris huvitav küsimus. Üldiselt pannakse pataresid kuhugi sisse mitmekaupa. Kui patareisid on 4+ juba, siis see üks pooltühi patarei ei anna endast eriti märku suuremas pundis. Välja arvatud sellega, et tõmbab teistel ka nö vaiba alt ning kogu kupatus jääb varem seisma kui kõigi täis patareide puhul.

Aga kui eraldi kuskil paned sisse ühe patarei ja see tühjaks osutub, on omatte lugu. Tõenäoliselt ma saadaks kundele selle 1 patarei eraldi ja ei teeks suuremat numbrit asjast. On, siis on nii.

Aga mis Sa tegid, kui toidupoest tühja patarei said? Läksid infoletti ja said uue patarei vastu?

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2023 23:47:09 vasta tsitaadiga

yerba, ei läinud kusagile, kirjutasin maha....oli millalgi ammu, juhtus jne...
A.S., mul nii mõnigi asi käib ühe patakaga...suisa 2 habeme ajamise masinat näiteks icon_razz.gif

Küsimus oligi teoreetiline, sain vastuse thumbs_up.gif
Need näiteks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 04.02.2023 23:51:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2023 23:49:25 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
yerba, ei läinud kusagile, kirjutasin maha....oli millalgi ammu, juhtus jne...
A.S., mul nii mõnigi asi käib ühe patakaga...suisa 2 habeme ajamise masinat näiteks icon_razz.gif

Küsimus oligi teoreetiline, sain vastuse thumbs_up.gif


Jõuad enne patareid ära kulutada kui parim enne läbi saab. icon_smile.gif
Ja kui tunned, et mõni patarei on DOA, siis anna teada. Pole ma siin foorumlasi oma müügiteemades peedistanud ja ei plaani ka ärilises plaanis seda teha. icon_cool.gif

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2023 23:52:36 vasta tsitaadiga

yerba, polegi probleemi, lihtsalt täpsustus thumbs_up.gif
Ja 1 pataka masinad eelmises postis, mida mudisin

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2023 23:59:55 vasta tsitaadiga

Akudega on küll nii, et üks vigane tõmbab kogu paki alla. Patareidega ei teagi, kui tühjaks saavad tuleb uued panna ja ei süübi väga, patareid sellises kohas nagunii ei kasuta kus neid väga tihti vahetama peab.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2023 09:35:53 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

mis see on? Vibra? icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2023 15:35:26 vasta tsitaadiga

Niisama trollin natuke. Kui panna kokku sõnad lapik ja patarei, siis esimesena tuleb pähe see https://lapik.ee/pood/?filters=product_cat%5B20%5D
Aga neid on poes ainult ühe tootja üks mudel icon_biggrin.gif
Ära võta isiklikult, niisama sõbralikult nokin. Ma isegi ei tea tänapäeval ühtegi seadet mis sellisega töötaks seega arusaadav, et neid väga palju ei osteta ja pole mõtet suures koguses lattu võtta icon_wink.gif

Samas kui toote enda kallal nokkida, siis ma väga ei usu, et see 6000mAh on. Kui see lahti lõhkuda, siis sees on põmst 3 elementi jada ühendatud(noh vähemalt vene ajal oli, neid uuema oma asju pole ei ostnud ega lammutanud). Ilmselt on tegelikult 2000mAh ja elementide mahtuvused on kokku liidetud, aga nii liita tohib ainult Wh mitte mAh puhul.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2023 17:12:34 vasta tsitaadiga

napoleon, lapikutele patareidele turgu tõesti ei ole. Sestap võtsingi mõned Varta omad ( pole ka teised firmad neid enam eriti tootmas ), et hoida patareipoe nime väärilist toodet laos.
Lapik.ee sai poe nimeks, kuna midagi muud tarka ja meeldejäävat ja lühikest nädala jooksul pähe ei tulnud. Patareid ja patareid24 ja patareid365 jms on üsna sarnased ja võetud ka enamasti. Lapik on vähemalt hea lühike nimi, mida vähemalt vanem generatsioon seostab ka patareidega ja on lihtsam meelde jätta.

HV kasutaja Diginugis aitas logode poolega ja nii see asi alguse saigi.

Aga oleksid võind ühe lapiku patarei tellimusse kaasa osta ja lahti harutada. icon_cool.gif Ma lähtun mahtuvuse osas tootja infost, muud paremat võrdlemiseks võtta ei ole.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2023 17:52:00 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Samas kui toote enda kallal nokkida, siis ma väga ei usu, et see 6000mAh on.

No kui R12-st märgatavalt väiksem R6/AA on praktiliselt kõigil tootjatel 3000mAh (± hästi natukene siia-sinna) ja suurem R14 on Vartal väidetavalt 7800mAh (ka teistel on seal 8000 ligi), siis tundub 6000 täiesti reaalne number, mõõdetud on ju 20mA vooluga.
Aga kui ei usu, siis endal ära mõõta pole ju keeruline, järgmisele tellimusele lisad lihtsalt ka ühe sellise, säherdune summa uudishimu rahuldamiseks maksta pole palju.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  lapik.ee mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.