|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
01.02.2023 14:44:27
|
|
|
palju käive on suurenenud, pärast selle teeme tekkimist ka?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
01.02.2023 14:51:03
|
|
|
| Võttes arvesse, et teemat on vaadatud üle kahe tuhande korra, võib eeldada, et käive ilmselt mingil määral suurenenud ikka on.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
01.02.2023 14:57:26
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
Sul praegu on ainult ühte sorti liitiumpatareisid müügil jah? AA omasid siis.
Sai pandud väike tellimus teele muudele patareidele, hea hind ikka  |
Vaatasin jah, et tuttav nimi tellimuses.
Liitiumist on Varta kõige mõistlikuma hinnaga. Sestap muud ei olegi soetanud. Energizeri omad oleks 1.5x kallimad juba ( mingil müstilisel moel on nad korraliku hinnatõusu teinud viimase aastaga ).
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
viimati muutis yerba 02.02.2023 09:44:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
01.02.2023 14:58:47
|
|
|
Mul tekkis paar küsimust. Iseenesest tore, et patareide juures on mahtuvus, vähemalt üks number mida saab võrrelda kas mingi "hüper super long lasting high energy" on ikka nii vinge kui reklaamitakse. Aga tekkis küsimus, et kust see number pärit on? Tootjad millegipärast ei taha seda avaldada.
Teine küsimus, et mida see parim enne kuupäev tähendab? Nii see ju ei ole, et täna on täiesti korras patareid ja kui homme kuupäev kukub, siis ei tule sealt ka kõige pisemat "elektrimolekuli" enam.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
01.02.2023 15:06:41
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Teine küsimus, et mida see parim enne kuupäev tähendab? Nii see ju ei ole, et täna on täiesti korras patareid ja kui homme kuupäev kukub, siis ei tule sealt ka kõige pisemat "elektrimolekuli" enam. |
Selle hetkeni tootja garanteerib "mingi mahtuvuse", peale seda võib see hakata langema, sedasi olen mina aru saanud.
Kuni lõpuks saabub tõepoolest see hetk, kui sealt enam ainumastki molekuli ei tule...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
viimati muutis Etz 01.02.2023 15:07:21, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
01.02.2023 15:06:41
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Aga tekkis küsimus, et kust see number pärit on? Tootjad millegipärast ei taha seda avaldada. |
Kunagi avaldasid, polnud probleemi, nüüd jah enam eriti mitte. Olid nii mahutavus erinevatel vooludel, sisetakistus jms. Ju siis nüüd leiti, et see pole see, millega uhkeldada.
| napoleon kirjutas: |
| Teine küsimus, et mida see parim enne kuupäev tähendab? Nii see ju ei ole, et täna on täiesti korras patareid ja kui homme kuupäev kukub, siis ei tule sealt ka kõige pisemat "elektrimolekuli" enam. |
Kuidas kellelgi. Mõnel tootjal on selleks ajaks järel 50% mahutavusesest, teisel tootjal 80%, kolmandal...
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
01.02.2023 15:09:01
|
|
|
napoleon,
https://lapik.ee/toode/varta-longlife-power/
Vali patarei alt realt tooteleht ja vaata tootelehte. Tootelehel on mahtuvus kirjas. Tegelikult suurem osa tootjaid avaldab küll mahtuvuse. Panasonic on selles osas paraku üks kiduramaid avaldajaid. Kõige viisakamad ja korrektsemad tootelehed on Vartal, Duracellil ja Energizeril.
Tootelehtede mahtuvuse mõõtmise metoodika üle on kindlasti ka terve hulk eriarvamusi. Aga ma jään siiski tootelehtede juurde mahtuvuse kirjeldamisel - on vähemalt, mille alusel sama liigi patareisid omavahel võrrelda.
Parim enne osas:
https://lapik.ee/patareide-eri-tuubid/
Leelispatarei puhul isetühjenemine toatingimustes on ca 0,1 – 0,2% ühe kuu jooksul. Ehk siis 10 aasta jooksul võid arvestada, et leelispatareil on veel ca 70%-80% surakat sees.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
01.02.2023 15:48:36
|
|
|
kas peab paika, et kõige paremini säilivad patakad külmas? Vanasti hoidsid osad neid külmkapis
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
01.02.2023 16:03:36
|
|
|
Hiid, kuivas ja jahedamal toatemperatuuril ( +15 kuni +21 kraadi ) ja säilivad kõige paremini leelispatareid. Enam-vähem kõik tootjad soovitavad patareisid sel temperatuuril hoiustada.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
02.02.2023 09:36:34
|
|
|
kiire värk krt, tellimusest paki kättesaamiseni 19 tundi
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
02.02.2023 10:34:58
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
kiire värk krt, tellimusest paki kättesaamiseni 19 tundi  |
Väga vahva, kiitus postiteenusele.
19 tundi ehk siis alla ööpäeva on igati hea tulemus. Ehk siis tellimisest järgmisel päeval on üldjuhul patareid käes.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miccer
HV Guru

liitunud: 01.08.2004
|
02.02.2023 11:07:12
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
kiire värk krt, tellimusest paki kättesaamiseni 19 tundi  |
Sai samuti karbitäis võetud. Stoperiga aega ei võtnud aga järgmine päev oli pakk kohal
|
|
| Kommentaarid: 1601 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
02.02.2023 11:48:50
|
|
|
Ega jah kurta saa, alla ööpäeva ja telefon juba piiksus. Nii kiiresti pole tõesti varem ükski netipood end liigutanud.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
02.02.2023 11:53:11
|
|
|
Google reklaami peale ei peakski enam raha kulutama, päris omajagu kliente tuleb HinnaVaatlusest. Aitäh teema algatajale.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.02.2023 12:10:06
|
|
|
yerba, lihtsalt infoks, et tellimuse info/arve läheb rämpsposti hotmailiga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
03.02.2023 12:27:33
|
|
|
jeesus188, see on üks müstifikatsioon, mille sabast ma ei ole siiamaani kinni saanud. Osal läheb, osal ei lähe. Mul on tunne, et see on pigem maili teenusepakkuja poole seadistus, mida mina muuta ei saa.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.02.2023 12:36:53
|
|
|
Betamax, see viimane ok info jah
Arvutis näen, et spämmis, telos ei näe niisama, peab eraldi folderi peale minema
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
03.02.2023 12:39:15
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| jeesus188, see on üks müstifikatsioon, mille sabast ma ei ole siiamaani kinni saanud. Osal läheb, osal ei lähe. Mul on tunne, et see on pigem maili teenusepakkuja poole seadistus, mida mina muuta ei saa. |
Kaks võimalust on:
- Kui loetakse rämpspostiks adressaadi või laekumisteekonna tõttu (keegi kunagi midagi raporteerinud vms) siis pole tõesti midagi teha.
- Kui loetakse rämpspostiks sisu järgi siis info ümberkujundamisega saab ehk midagi parandada.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oompa
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2009
|
03.02.2023 12:43:58
|
|
|
Kahest erinevast arvutist, erinevates brauseritest on mõnel korral mind suunanud lapik.ee lehelt kuskil malware saidile. Nt haxbyq või cqwajn . com lehtedele, muidu internetis ringi liigeldes sellist mure pole. Nii Incognito režiimis kui ka niisama seda juhtunud.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.02.2023 12:47:56
|
|
|
| Oompa kirjutas: |
| Kahest erinevast arvutist, erinevates brauseritest on mõnel korral mind suunanud lapik.ee lehelt kuskil malware saidile. Nt haxbyq või cqwajn . com lehtedele, muidu internetis ringi liigeldes sellist mure pole. Nii Incognito režiimis kui ka niisama seda juhtunud. |
Jah, mul ka adblock viskab kirja, et kusagile pärapüüxu tahab suuanta
Korra sessiooni jooksul ehk eile ja täna
Avasin edge ja kohe viskas lehe ette lapik.ee lehele minnes
Spoiler 
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
03.02.2023 12:56:10
|
|
|
Oompa, jeesus188, see on nüüd küll huvitav info. Uurin, kas ja miks nii võis juhtuda.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wordmc9
HV Guru
liitunud: 09.07.2006
|
03.02.2023 13:59:48
|
|
|
tegin tööl ka reklaami ca 970 töötajat siin
sama teema siin visakas teate
Access to this website is denied
Virus Found
https://lapik.ee/toode/varta-longlife-power/
Client IP: 172.17.122.83
Infected file
HTML/ExpKit.Gen2
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
286 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
03.02.2023 14:10:22
|
|
|
Vaatasin ka prooviks mis teeb, kiirelt suunab mingi lambiaadressidele ja lõpuks jõuab vivabeti lehele.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
03.02.2023 14:24:03
|
|
|
Veebitegelane tegeleb juba mure lahendamisega. Mingi woocommerce / wordpressi moodul näikse olevat ära näritud.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
03.02.2023 14:34:53
|
|
|
| Lase tal mingi ajutine teada panna hooldustööd vms. kui väga kiiret lahendust pole. Pole väga hea kui inimesed sinna <piix> otsa satuvad, siis võib olla mõni arvab et scam ja ei tulegi enam tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
03.02.2023 15:11:14
|
|
|
Nüüd võiks korras olla. Küpsisekasti plugin põhjustas seda janti. Plugin ja sellega seotud failid läksid kodulehelt jäädavalt minema nüüd.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
03.02.2023 17:57:36
|
|
|
liiga palju külastusi
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miccer
HV Guru

liitunud: 01.08.2004
|
03.02.2023 18:19:43
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Suhteliselt mission impossible Microsofti ja Google'i rämpspostifiltritega võidelda. Kasutajatel sõnaõigust seal pole.
Parem pane tellimuse tegemisel sinna Saada vms viimase sammu nupukese juurde info, et kui arvet pole e-mailile X aja jooksul tulnud, siis vaadaku rämpspostikausta. |
Ei tea endal küll selline php script leitud mis saadab kõigis üldtuntud postkastides kirja ikkagi postkasti. Lihtsalt tuleb kiri õigesti vormistada.
Udupeened ise loodud personaalsed meiliserverid võivad teinekord junki saata. Ja veebimajutuse postkast kipub vahel tühja kohapealt junki suunama.
Aga jah hotmail saadab ka näiteks politsei teavitused "Teie dokument on valmis" junki. Eks see ikka nii öelda itimehes kinni ole
|
|
| Kommentaarid: 1601 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
03.02.2023 20:44:22
|
|
|
| yerba, selle Tasuta tarne alates 30€ võiksid panna 36€ või siis muuta ära nii, et oleks alates 30€ koos KM-ga tasuta. Saan aru, et see 30€ on ilma KM-ta summa, aga vaevalt sul nüüd hordide viisi äriklente tellimas käib ja erakliendi jaoks on koos KM-ga summa aruaadavam.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
03.02.2023 21:12:49
|
|
|
napoleon, koos kmiga on tasuta tarne alates 30 eur.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
03.02.2023 21:55:12
|
|
|
yerba, imelik, telefoniga proovisin ja oli nagu ütled. Aga arvutis on nii.
Win 10 22H2 ja Opera 94.0.4606.76
Viskan veel ühe toote korvi ja on nii
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
04.02.2023 12:41:41
|
|
|
Nüüd peaks olema ühtemoodi nii telefonis ja arvutis - tasuta tarne alates 30 eurost.
Väga hea teema on siia tehtud - saab murekohtadele kiiresti jälile.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
viimati muutis yerba 04.02.2023 20:49:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
04.02.2023 21:18:01
|
|
|
napoleon, kasutan ise liitumpatareisid välisukse ID-luku sees ning õues kuuseheki all olevas temperatuurianduris. Maru hästi kestavad, võrreldes muude patareidega.
Samas liitium töötab nö viimase hetkeni ja siis on omadega kutu ka. Tavaline leelispatarei annab tühjaks saamise korral ikka tükk aega enne märku - näiteks ukselukk hakkab lukukeelt "venitama" ikka sekundeid, enne kui lukk lukustub. Nagu üks vana diiselmootor -25 kraadise külmaga - jõujõujõu..
Tesla toodetest ei oska muud arvata, kui et tuntud nimi ja kuna paljudele elektrivallas on Tesla korralik novaator ja pioneer, siis ju tema patareid peavad teistest peajagu üle olema. Selline hea lihtne turundusloogika.
Enam-vähem ainuke asi, millega samaväärseid patareisid omavahel võrrelda, on mahtuvus.
Tesla LR44 mahtuvusest võiks siit aimu saada: https://www.auto-max.sk/en/baterie-tesla/rozne/tesla-lr1154-alkaline-5pcs-blister
Tootelehte ma ei ole suutnud veel välja googeldada.
mAh järgi läheb Tesla duracelliga samasse kategooriasse:
Kõige korralikumalt peaks kestma antud patarei suuruse juures Energizeri omad:
https://lapik.ee/pood/?filters=product_cat[117]|tuup-lr[141]
A.S., Energizeri liitiumpatareid AA ja AAA suuruses jõuavad järgmise nädala keskel kohale. Ühe aastaga on nende hind ca 1.5 korda tõusnud ja saadavus üsna kesiseks muutunud. Samas nõudlust nagu on ja miks siis mitte nad tootevalikusse võtta.
Päris paljud ostjad on kindlale kaubamärgile truud - võid sinna kõrvale pakkuda teisi samaväärseid aga soodsamaid või isegi paremaid ja odavamaid aga ostja soovib ikka seda ühte ja kindlat kaubamärki, mida ta on eluaeg kasutanud või mille reklaame näinud söögi alla ja peale. Sestap ongi ajaga valik tootjate poolest kirjumaks muutunud. Algselt plaanisin vaid kolme tootjat - Varta, Duracell ja Energizer. Ja kuuldeaparaatide patareidest Rayovaci tooteid. Aeg teeb oma korrektuurid.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
04.02.2023 21:28:32
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| Samas nõudlust nagu on ja miks siis mitte nad tootevalikusse võtta. |
Kui ikka reklaam/andmeleht väidab, et säilitusaeg on 25 aastad ja selleks ajaks on järel 95% mahutavusest, siis loogika justkui väidab, et 100 aasta pärast on järel 80% mahutavusest. Lähevad isalt pojale ja sealt edasi pojapojale. Seega, miks ka mitte.
Aga Energizer on ka minu arvates parim, mitte nüüd küll jah hinna poolest.
Kuigi minul näiteks välisõhu temperatuuriandur tunnistas Energizer AA liitiumid tühjaks olevateks ning kasutuskõlbmatuteks.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.02.2023 23:21:34
|
|
|
Sain ka paki kätte, teoreetiliselt alla 20h, ag oli kiire, võtsin hiljem paki välja 27h hiljem
Teoreetiline küsimus...kui 1 patakas error/tühi, kas pean uue saamiseks vana tagasi saatma?
Samasi iseküsimus, kuidas seda tõestada kas saabus tühjana või tegin tühjaks. Mõni aku/patakas võib aastaid seista (üle 2 aasta on garantiiga vähe kehvasti..)
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
04.02.2023 23:24:26
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Teoreetiline küsimus...kui 1 patakas error/tühi |
On see üldse kasvõi teoreetiliselt võimalik? Või oligi päriselt nii?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.02.2023 23:30:14
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Teoreetiline küsimus...kui 1 patakas error/tühi |
On see üldse kasvõi teoreetiliselt võimalik? Või oligi päriselt nii?
|
Kui ma kirjutan teoreetiliselt, siis teoreetiliselt. 35 patakat ostsin, mõni või 1 võib äkki tühi ka olla, hetkel ei tea....tõenäoliselt mitte
Tean seda varasemalt, et olen toidupoest tähja saanud.....sp ka küsimus
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
04.02.2023 23:37:18
|
|
|
| See toidupoe oma oli siis mõne tuntud firma toodang? Sest senimaani pole ma kuulnudki, et midagi sellist üldse kunagi juhtunud oleks, isegi vene ajal mitte.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
04.02.2023 23:40:53
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| A.S. kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Teoreetiline küsimus...kui 1 patakas error/tühi |
On see üldse kasvõi teoreetiliselt võimalik? Või oligi päriselt nii?
|
Kui ma kirjutan teoreetiliselt, siis teoreetiliselt. 35 patakat ostsin, mõni või 1 võib äkki tühi ka olla, hetkel ei tea....tõenäoliselt mitte
Tean seda varasemalt, et olen toidupoest tähja saanud.....sp ka küsimus |
See on päris huvitav küsimus. Üldiselt pannakse pataresid kuhugi sisse mitmekaupa. Kui patareisid on 4+ juba, siis see üks pooltühi patarei ei anna endast eriti märku suuremas pundis. Välja arvatud sellega, et tõmbab teistel ka nö vaiba alt ning kogu kupatus jääb varem seisma kui kõigi täis patareide puhul.
Aga kui eraldi kuskil paned sisse ühe patarei ja see tühjaks osutub, on omatte lugu. Tõenäoliselt ma saadaks kundele selle 1 patarei eraldi ja ei teeks suuremat numbrit asjast. On, siis on nii.
Aga mis Sa tegid, kui toidupoest tühja patarei said? Läksid infoletti ja said uue patarei vastu?
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.02.2023 23:47:09
|
|
|
yerba, ei läinud kusagile, kirjutasin maha....oli millalgi ammu, juhtus jne...
A.S., mul nii mõnigi asi käib ühe patakaga...suisa 2 habeme ajamise masinat näiteks
Küsimus oligi teoreetiline, sain vastuse
Need näiteks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 04.02.2023 23:51:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
04.02.2023 23:49:25
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
yerba, ei läinud kusagile, kirjutasin maha....oli millalgi ammu, juhtus jne...
A.S., mul nii mõnigi asi käib ühe patakaga...suisa 2 habeme ajamise masinat näiteks
Küsimus oligi teoreetiline, sain vastuse  |
Jõuad enne patareid ära kulutada kui parim enne läbi saab.
Ja kui tunned, et mõni patarei on DOA, siis anna teada. Pole ma siin foorumlasi oma müügiteemades peedistanud ja ei plaani ka ärilises plaanis seda teha.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.02.2023 23:52:36
|
|
|
yerba, polegi probleemi, lihtsalt täpsustus
Ja 1 pataka masinad eelmises postis, mida mudisin
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
04.02.2023 23:59:55
|
|
|
| Akudega on küll nii, et üks vigane tõmbab kogu paki alla. Patareidega ei teagi, kui tühjaks saavad tuleb uued panna ja ei süübi väga, patareid sellises kohas nagunii ei kasuta kus neid väga tihti vahetama peab.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
05.02.2023 09:35:53
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
 |
mis see on? Vibra?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
05.02.2023 15:35:26
|
|
|
Niisama trollin natuke. Kui panna kokku sõnad lapik ja patarei, siis esimesena tuleb pähe see https://lapik.ee/pood/?filters=product_cat%5B20%5D
Aga neid on poes ainult ühe tootja üks mudel
Ära võta isiklikult, niisama sõbralikult nokin. Ma isegi ei tea tänapäeval ühtegi seadet mis sellisega töötaks seega arusaadav, et neid väga palju ei osteta ja pole mõtet suures koguses lattu võtta
Samas kui toote enda kallal nokkida, siis ma väga ei usu, et see 6000mAh on. Kui see lahti lõhkuda, siis sees on põmst 3 elementi jada ühendatud(noh vähemalt vene ajal oli, neid uuema oma asju pole ei ostnud ega lammutanud). Ilmselt on tegelikult 2000mAh ja elementide mahtuvused on kokku liidetud, aga nii liita tohib ainult Wh mitte mAh puhul.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
05.02.2023 17:12:34
|
|
|
napoleon, lapikutele patareidele turgu tõesti ei ole. Sestap võtsingi mõned Varta omad ( pole ka teised firmad neid enam eriti tootmas ), et hoida patareipoe nime väärilist toodet laos.
Lapik.ee sai poe nimeks, kuna midagi muud tarka ja meeldejäävat ja lühikest nädala jooksul pähe ei tulnud. Patareid ja patareid24 ja patareid365 jms on üsna sarnased ja võetud ka enamasti. Lapik on vähemalt hea lühike nimi, mida vähemalt vanem generatsioon seostab ka patareidega ja on lihtsam meelde jätta.
HV kasutaja Diginugis aitas logode poolega ja nii see asi alguse saigi.
Aga oleksid võind ühe lapiku patarei tellimusse kaasa osta ja lahti harutada. Ma lähtun mahtuvuse osas tootja infost, muud paremat võrdlemiseks võtta ei ole.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
05.02.2023 17:52:00
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Samas kui toote enda kallal nokkida, siis ma väga ei usu, et see 6000mAh on. |
No kui R12-st märgatavalt väiksem R6/AA on praktiliselt kõigil tootjatel 3000mAh (± hästi natukene siia-sinna) ja suurem R14 on Vartal väidetavalt 7800mAh (ka teistel on seal 8000 ligi), siis tundub 6000 täiesti reaalne number, mõõdetud on ju 20mA vooluga.
Aga kui ei usu, siis endal ära mõõta pole ju keeruline, järgmisele tellimusele lisad lihtsalt ka ühe sellise, säherdune summa uudishimu rahuldamiseks maksta pole palju.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|