Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LG OLED arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2022 20:47:11 vasta tsitaadiga

Soome Gigantti + Verkkokauppa ka C2 hinnad tagasi laes:

42" 899 -> 1299 (+400€):

https://www.gigantti.fi/product/tv-aani-ja-alykoti/televisiot-ja-tarvikkeet/televisiot/lg-42-c2-4k-oled-alytelevisio-2022/432670

77" 2499 -> 3699 (+1200€):

https://www.gigantti.fi/product/tv-aani-ja-alykoti/televisiot-ja-tarvikkeet/televisiot/lg-77-c2-4k-oled-alytelevisio-2022/432659

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Margo18
HV kasutaja
Margo18

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2022 04:01:00 vasta tsitaadiga

Sai siis "musta reede" jamaga kaasa mindud ja soetatud sai Lg OLED65C26. Oli suur plaan osta g2 mudel, kuna istus hästi seinal aga hinda ei tehtud sellele mudelile. Jalaga mudel kena, kuid ruumipuudusest kinnitaks siiski seinale. Mis seinakinnitust, võimalikult seinalähedale 65" molule koheselt saada oleks?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2022 08:35:52 vasta tsitaadiga

Suvaline odav universaalne , kus on 2 pulka seinal ja 2 tv küljes....nii vastu seina, et sisendite juurde ei pääse thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 03.12.2022 13:41:47 vasta tsitaadiga

Seda väga mugav ära tõsta kui ikka vaja sisenditele juurde pääseda: https://www.euronics.ee/tv/tv-kinnitused/seinakinnitused/ma4000/teleri-seinakinnitus-vogel-s-ma4000-40-80
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 03.12.2022 17:48:37 vasta tsitaadiga

65" puhul on tõstmiseks ikkagi kahte inimest vaja.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 03.12.2022 18:49:00 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
65" puhul on tõstmiseks ikkagi kahte inimest vaja.

OLEDi puhul on jah väga soovituslik. Tavalist 65" ledi olen ka üksi tõstnud.
Osade kinnitustega on see paika tõstmine paras peavalu. Selle puhul leiab õiged nagid suht tunnetusega üles isegi kui ei näe
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2022 20:11:09 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
65" puhul on tõstmiseks ikkagi kahte inimest vaja.

Ei ole, piisab 1 klambri lahti tõstmisest, teise käega mahud vahele...iga päev ei näpi neid sisendeid ju icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2022 01:24:26 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib sajandeid ennast tõestanud kinnitus pildikastidele. Nöör taha ja nael seina, sisendite jaoks tõmbad eemale, hoiab täitsa seina ligi thumbs_up.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2023 14:46:14 vasta tsitaadiga

LG unveils 2023 OLED TVs: G3 "up to 70% brighter", HDMI 2.1 QMS
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2023 01:17:45 vasta tsitaadiga

Keegi 42C2 monitorina kasutab? Kuidas tundub?

Mul läheb Delli U3821DW kasutusest maha ja mõtlesin proovida kas lisa 560 pikslit kõrguses on hea v mitte. Laius jääb sisuliselt samaks.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.01.2023 01:51:07 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Keegi 42C2 monitorina kasutab? Kuidas tundub?
kasutan. tundub, nagu päris.
kuna standby/sleep monitori mõttes ei tööta, siis see häkk on musthave: https://github.com/JPersson77/LGTVCompanion
mul on heledus keeratud maha, kuskile 28 peale vist, peaks tulemuseks olema 100-120nit vahel. sellisel juhul ka abl ei häiri.
peegeldused on korralikud, eeldab ruumi, kus see ei häiriks. selja taga aknad või muu hele kraam on vastunäidustatud.
subpixel layout on natukene kehva, kohati kui hästi vaadata või peale juhtub, siis on põnevaid artefakte aga üldpildis ei midagi hullu. vähem veider kui qd-oledi kolmnurkne layout.
suuruse mõttes on just desktopil ja veebi brausimise/töö mõttes pisut kõrge aga mitte palju. vertikaalne ruum on äge. mängud-filmid jms pole suurus muidugi üldse probleem.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2023 01:53:43 vasta tsitaadiga

Mul on õnneks kontorituba maja lääneküljes ja liigset valgust ega peegeldusi pole vaja karta. Siiani netist loetu põhjal paistab üsna hea.

Aga selge, tellisin ära. Kui ei sobi siis leiab rakendust telekana.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tizko
HV veteran
tizko

liitunud: 20.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2023 18:22:59 vasta tsitaadiga

Loodan, et väga teemast mööda ei kaldu, kuid, et äkki keegi on olnud ka dilemma ees enne ostu, 65tolli - LG B2 oled või Sony X90K DFAled? Äkki keegi on oma silmaga võrrelnud või suisa omanud mõlemit (Et siis muljed...) tänud!
Kommentaarid: 266 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2023 19:27:26 vasta tsitaadiga

tizko, et oled või lcd? https://www.rtings.com/tv/tools/compare/sony-x90k-vs-lg-b2-oled/31221/31240
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mingivend
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2007




sõnum 14.01.2023 06:47:25 vasta tsitaadiga

See maksab ju OLEDi hinda.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2023 13:46:25 vasta tsitaadiga

Paistab päris hea see 42C2 thumbs_up.gif.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harrison
HV veteran
Harrison

liitunud: 13.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2023 16:21:36 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Paistab päris hea see 42C2 thumbs_up.gif.


Jaga muljeid icon_wink.gif
Kommentaarid: 286 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 255
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2023 18:03:33 vasta tsitaadiga

Tulin Delli U3821DW pealt, ehk et ekraani laius/piksli suurus jäi sisuliselt samaks kuid sain juurde 560px kõrguses - ning seda on tunda. Kumeruse kadumist on ka tunda kuid see ei häiri nii palju kui ma kartsin.

Kõige rohkem on tunda 60->120hz, vahe on öö ja päev ning selle raha eest midagi paremat küll ei oska tahta.

Kaalusin ka 38GN950-B kuid kuna vahepeal tahaks sellel ka veidi meediat tarbida siis OLED võitis.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2023 18:06:17 vasta tsitaadiga

32" võiks juba välja tulla, üle selle tundub lauale liiga kõrge.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2023 20:58:21 vasta tsitaadiga

Neile kes LG OLED telerit monitorina kasutavad soovitaks kidlasti installida arvutisse selline proge nagu ColorControl: https://github.com/Maassoft/ColorControl/releases/tag/v8.3.0.0
See võimaldab teleri automaatset sisse/välja lülitust - st teler käitub selles oas analoogselt tava monitoriga. Ei pea pidevalt puldiga jaurama. Lisaks võimaldab näiteks Teleri Service menüü seadeid muuta. OLED ekraanil on default seadetes monitorina kasutades suhr häiriv see, et pilt lülitatakse madalamale heleduse reziimile, kui mingi osa ekraanist veidi aega staatiline on. Saab välja lülitada.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2023 21:09:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

OLED ekraanil on default seadetes monitorina kasutades suhr häiriv see, et pilt lülitatakse madalamale heleduse reziimile, kui mingi osa ekraanist veidi aega staatiline on. Saab välja lülitada.

See häda on ka televiisorina kasutades HDR contenti vaadates. Kui pikemat aega mingi pimedam stseen on siis tuuakse brightness julmalt alla. Järgmine stseen tuleb eredam siis on näha momenti kus tuhm eredam stseen järsult väga eredaks tagasi muutub.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2023 21:36:30 vasta tsitaadiga

miga, Just panin eeltellimuse sisse (võtan emale ja õele ka ) aga seejärel märkasin nõuet: ei ole täiesti vooluvaba-no misasja?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 24.01.2023 17:45:02 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
tsitaat:

OLED ekraanil on default seadetes monitorina kasutades suhr häiriv see, et pilt lülitatakse madalamale heleduse reziimile, kui mingi osa ekraanist veidi aega staatiline on. Saab välja lülitada.

See häda on ka televiisorina kasutades HDR contenti vaadates. Kui pikemat aega mingi pimedam stseen on siis tuuakse brightness julmalt alla. Järgmine stseen tuleb eredam siis on näha momenti kus tuhm eredam stseen järsult väga eredaks tagasi muutub.


Subtiitrid on HDR-iga väga rõvedad.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2023 18:10:25 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Subtiitrid on HDR-iga väga rõvedad.


+1 thumbs_down.gif
Telia androidi boks lükkas selle automaatselt sisse, tükk tegu oli et leida koht kust maha saaks. Kahju inimestest kes sedasi vaatama peavad. Ja oleks siis midagi hdr-iga pistmist, lihtsalt kõik mis heledam tulistab silma.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2023 18:15:31 vasta tsitaadiga

No kui juba OLEDiga tundub see subakas ere kuda siis samsa monstrum peak brightness LCD teleritega peaks olema icon_biggrin.gif silmaopp otse diivanil istudes
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2023 19:51:15 vasta tsitaadiga

Ma HDR subtiitrite värvi tavaliselt halliks pannud, siis ei häiri.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cabbage
HV kasutaja
cabbage

liitunud: 07.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2023 09:42:00 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
No kui juba OLEDiga tundub see subakas ere kuda siis samsa monstrum peak brightness LCD teleritega peaks olema icon_biggrin.gif silmaopp otse diivanil istudes

LCD seda probleemi pole sest oluline on kontrastsus silmale - sama nagu pikalt pimedas olnud ja paned ereda tule põlema. Valus on vaid esimesed sekundid. LCD on terve paneel ühe eredusega kuna taustvalgus kiirgab igale poole; isegi dimming zoned ei suuda subtiitreid eraldi välja joonistada.
OLEDil iga piksel eri eredusega ja siis see valge subtiiter kogu ülejäänud pildi kõrval väga ere. Kas te ei kasuta seda teleri enda subtiitrite tumendatavat funktsiooni? Mul teeb see töö ära nagu.

Eks see (dynamic contrast) olegi OLED eripära ning see osa mis selle pildi realistlikumaks teeb.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2023 23:00:27 vasta tsitaadiga

subs off mure murtud
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2023 19:20:07 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
subs off mure murtud


OLED asemel lcd või loobu üldse telerist juba.

Infuse app laseb subakat halliks muuta küll
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HZo
HV kasutaja
HZo

liitunud: 29.06.2009




sõnum 14.08.2023 20:38:31 vasta tsitaadiga

Äkki oskab keegi pakkuda alternatiivi LG OLED C9 puldile?
Vana AN-MR19BA ütles täna ülesse.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 14.08.2023 22:03:55 vasta tsitaadiga

Suvaline LG pult.
Magic Remote on HVs ka olemas: https://www.hinnavaatlus.ee/search/?query=lg+magic+remote

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2023 22:15:12 vasta tsitaadiga

https://www.amazon.fr/dp/B07QH3KFJJ?psc=1

kui mudelit otsid siis erinevates amazonides on veel soodsamaid ka


viimati muutis pots4t4j4 14.08.2023 22:18:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2023 22:19:29 vasta tsitaadiga

b7 pulti minuteada küll c9 peal tööle ei saa normaalselt(ma oma b7 pulti proovisin c9 peal), vb jah saad käima panna ja mõni nupp veel töötab aga see ka kõik
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HZo
HV kasutaja
HZo

liitunud: 29.06.2009




sõnum 14.08.2023 22:33:28 vasta tsitaadiga

MR22 Magic pult oleks hea ja odav lahendus.
Kuid ilmselt see ei tööta, sest infos on kirjas, et alates 2021 LG nutitelerid.
Huvitav, kas MR21GC töötaks?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
123456
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2024 01:50:52 vasta tsitaadiga

Kas keegi omab service pulti auto dimmingu mahavõtmiseks? Laenaks hea meelega
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2024 11:39:24 vasta tsitaadiga

Selle aasta uued mudelid:


Link
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 05.01.2024 10:26:33 vasta tsitaadiga

Just ootasin ka infot et millal LG avalikustab uue C4 andmed - lootsin et ehk lisavad nüüd ka MLA aga siiski jääb see ainult kallimatele mudelitele...seega kellel uut telkut vaja siis C3 hetkel hea valik.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2024 20:55:38 vasta tsitaadiga

https://www.tweaktown.com/news/100112/lgs-dream-oled-technology-will-solve-burn-in-once-and-for-all-improve-brightness/index.html
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.08.2024 21:10:57 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
https://www.tweaktown.com/news/100112/lgs-dream-oled-technology-will-solve-burn-in-once-and-for-all-improve-brightness/index.html
kõlab nagu lg võtab ka qd-oled ette aga neil on hädasti oma terminoloogiat vaja teha icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kapuuts
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2024 21:22:46 vasta tsitaadiga

Plaan juba tükimat aega uus ja veidi suurem tv muretseda. G4 65`on hea valik? AI protsessor tasub ära?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2024 09:26:14 vasta tsitaadiga

Jah G4 on kõige parema OLED paneeliga LG tootja poolt (kõrgem peak brightness HDR content jaoks). Peab ainult arvestama vaikimisi mu teada tollel jalga kaasas ei ole, pead eraldi juurde ostma eeldusel ei ole soov otse seinale kinnitada.

Natuke säästa vaja finantsiliselt siis C4 ei ole halb, võrdlused toodud välja näiteks siin - https://www.whathifi.com/advice/lg-c4-vs-g4-the-key-differences-between-lgs-new-oled-tvs

Protsessori järgi telereid ma ei valiks.

See LG uus paneel oleks huvitav jah mis ülalpool uudisartiklis mainiti. Apple kombel nad selle veel topelt üksteise peale stackiks nagu viimane iPad Pro siis kujutaks ette et 4000 nits peak brightness ei oleks enam võimatu ja seega saab HDR filme näha nii nagu ette nähtud. Kui ma ei eksi siis uuemad filmid on HDR mõttes mastered peak ~4000 nit juures. Praegu peavad telerid lower nit tõttu kompenseerimiseks ümbritseva pildi "tuhmistama" kui mingi väga ere objekt kusagl paikneb.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 22.10.2024 15:48:18 vasta tsitaadiga

kapuuts kirjutas:
Plaan juba tükimat aega uus ja veidi suurem tv muretseda. G4 65`on hea valik? AI protsessor tasub ära?


G4 on kindlasti väga hea valik thumbs_up.gif


E: Kas keegi on juba C3/G3-le lasknud peale uue softi 23.20.50 ehk siis webOS24? Töötab ok?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2024 08:24:15 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
kapuuts kirjutas:
Plaan juba tükimat aega uus ja veidi suurem tv muretseda. G4 65`on hea valik? AI protsessor tasub ära?


G4 on kindlasti väga hea valik thumbs_up.gif


E: Kas keegi on juba C3/G3-le lasknud peale uue softi 23.20.50 ehk siis webOS24? Töötab ok?


2 päeva tagasi pakkus mu G3-le webOS24 ja lasin peale. Mingeid probleeme küll ei ole täheldanud
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 23.10.2024 16:40:11 vasta tsitaadiga

Sai ka lisatud uus soft...tundub et funkab ok.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2024 14:11:25 vasta tsitaadiga

Kellelgi olnud vajadus OLED-ga ka parandusse pöörduda ? Mulle tundub, et C1 toiteplokk tahaks teadjat kätt, aga kohad kuhu olen pöördunud on veidrad...a la vastused on stiilis: "Kasuta kuni veel töötab" "osta uus toiteplokk" - Enne kui ma midagi ostma hakkan, tahaks, et keegi teeks diagnostika, et veenduda toiteka veas + kas on parandatav.
Kui kellelgi on head kogemused toiteka paranduse osas, siis jaga muljeid/kontakti.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2024 14:58:14 vasta tsitaadiga

Garantii otsas?
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2024 16:51:11 vasta tsitaadiga

lurr kirjutas:
Garantii otsas?


Teler 3,5.a vana - garantii läbi. Sügavamalt teemasse sisse vaadates, siis tundub, et LG-l on toiteplokkide vastupidavusega tõsised probleemid. Varasematele mudelitele tehti omal ajal toitekatele recall, aga mitte praegustele.
Reddit jne foorumites lahatakse teemasid pikalt. Uue toiteka saaks Hispaaniast 190 € eest, aga ei tahaks kohe seda teedpidi minna. Ebay-st saaks ka mõistliku raha eest, aga üle lombi, sinna lisame veel vahvad maksud juurde ja nullib ära kogu ettevõtmise. Vahest leiab kohaliku asjatundja, kes suudab tuvastada, kas viga toitekas ning mis parandus maksma läheks...senised pöördumised parandusega tegelevatesse ettevõtetesse on olnud ikka kukalt kratsima panev...
Kodukindlustus saatis ka pikalt, et kuna on sisemine rike, siis ei tegeleta. Samal ajal kui puldiga ekraani sisse viskaksin, siis läheks hüvitamisele monkey.gif
Teler töötab korrektselt, lihtsalt väljalülitatud olekus kustub standy-by tuli ehk vool kaob telerist ning aitab ainult voolujuhtme eemaldamine võrgust ca 5 minutiks, tagasi panna ja hakkab uuesti tööle.

Peaks vist C4 soetama hakkama. Ühesõnaga C1 hetkel saadaval kel huvi. icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2024 17:54:51 vasta tsitaadiga

Sisuliselt soovid sa tasuta diagnostikat kellegilt veendumaks sinu oletusele? Iga teleril on oma tootja osas teenusepakkujate tugi, kes tegelevad hoolduse või garantiiga. Pöördud sinna ja lased diagnostika teha. Hetkel tundub, et sa võtsid kontakti nendega ja sellega asi lõppes. Telefoni teel ei diagnoosi keegi selliseid asju. Aga kui sa tahad tasuta seda saada, siis jah edu.

Mul endal ka C1 ja täesti töökorras siiani.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2025 09:07:58 vasta tsitaadiga

Selle aasta LG teleritel uus pult:

Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2025 09:55:42 vasta tsitaadiga

päris jube
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LG OLED arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.