|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Amdfan
HV Guru
liitunud: 23.06.2002
|
24.08.2022 20:43:11
|
|
|
Kas kellelgi on veel kasutusel nö ainult Messangeri konto ilma FB ´ta, mida sai telefoninumbriga regada? Messanger tuletab meelde, et midagi peaks ennem 1.septembrit muutma, aga see teavituse link ei vii kuhugi ja FB supporti vist polegi võimalik pöörduda
|
|
| Kommentaarid: 362 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
330 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
31.08.2022 21:47:47
|
|
|
| Amdfan kirjutas: |
Kas kellelgi on veel kasutusel nö ainult Messangeri konto ilma FB ´ta, mida sai telefoninumbriga regada? Messanger tuletab meelde, et midagi peaks ennem 1.septembrit muutma, aga see teavituse link ei vii kuhugi ja FB supporti vist polegi võimalik pöörduda  |
Mul on sama küsimus hetkel on kuupäev muudetud 1.oktoobriks.
Mul on sellele kontole parool lisatud, kuid sellega sisse logides ütleb, et see on ainult messengeri konto.
E: leidsin redditist arutelu selle kohta ning mõned soovitused - https://www.reddit.com/r/facebook/comments/wjp9vl/i_have_been_getting_warnings_that_my_messenger/
Põhimõtteliselt facebook tahab sünnikuupäeva teada ning siis saab messengeri edasi kasutada FB kontota
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
27.09.2022 21:53:53
|
|
|
Kui messengeris pilt saata siis alla ilmub "Add to story", kas seda on kuidagi võimalik keelata? Ei leidnud et saaks üldse keelata "Stories" aga kui lihtsalt pildi alt selle eemaldada saaks oleks juba hea.
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
19.10.2022 14:28:47
|
|
|
Kas Facebookis on veel võimalik nn custom feedi teha, kus on ainult kindlate sõprade/lehtede/gruppide postitused?
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
02.11.2022 20:52:36
|
|
|
Ei ainult sul
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
02.11.2022 20:53:57
|
|
|
LKits, nop
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
09.11.2022 14:50:43
|
|
|
link :: Mark Zuckerberg sacks 11,000 workers at Meta
Mark Zuckerberg has sacked more than 11,000 employees at Meta as the mass job cuts across Silicon Valley deepen.
The Facebook owner confirmed it will cut roughly 13pc of its global workforce as it grapples with an advertising slowdown. It marks the first job cuts in the company's 18-year history.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
09.11.2022 16:37:51
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Mull hakkab lõhkema selles osas IT sektoris. |
Et tööjõupuuduses ägavas sektoris tekib järksu töötajate ülejääk?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
09.11.2022 19:40:23
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Ei äga seal keegi. Normaalseid arendajaid ja muid koodijukusid ei lase keegi niisama lahti. Pigem see ülejäänud kaader ja neid on palju. |
Projektijuhid?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
10.11.2022 00:53:17
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Ei äga seal keegi. Normaalseid arendajaid ja muid koodijukusid ei lase keegi niisama lahti. Pigem see ülejäänud kaader ja neid on palju. |
Ega arendaja mingis oma mullis ei ela. Tema sõltub ettevõtte käekäigust nagu kõik teisedki. FB on raskustes, sest on lubanud äri ja poliitika segi ajada. Selle asemel, et tantsida oma kliendi pilli järgi (luues veelgi täpsemaid võimalusi tellijatele sihitud reklaami müüa), on asja hoopis poliitkorrektsusega kõvasti nuditud, aetud igasugu BLM asja jmt ning nüüd on palgapäev käes.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
10.11.2022 08:18:38
|
|
|
lisaks ui/ux arenduses tehakse pidevalt halbu valikuid, tõrked töös, reklaamide osakaal viidud väga kõrgele, minul näiteks feedi kerides 90% reklaame, hullem kui tv3 ja kanal2 kokku panduna. metaverse, mille arenduseks on kulutatud roppu moodi raha, aga tulemust sisuliselt ei ole. ei ole mõeldav selline variant, kus see mull ei lõhke.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
10.11.2022 09:23:52
|
|
|
Jah, ja kõige selle BLMi ja arendusotsuste taga seisab müriaad mõttetuid "koosolek ja kohvi" tüüpi tegelasi. Arvate, et arendajad enda initsiatiivil poogivad seda jura sinna külge? Kaugeltki mitte, selleks on need "koosolek ja kohvi", kelle eesmärgiks on tihtipeale lollide otsuste läbisurumine ja enda eksistentsi õigustamine.
Praegu kõik optimeerivadki kulusid ja esimestena saavad sule sappa need muidusöödikud.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soomer
HV vaatleja
liitunud: 07.05.2006
|
10.11.2022 11:02:51
|
|
|
| MatchMaker kirjutas: |
Mark Zuckerberg has sacked more than 11,000 employees at Meta as the mass job cuts across Silicon Valley deepen.
The Facebook owner confirmed it will cut roughly 13pc of its global workforce as it grapples with an advertising slowdown. It marks the first job cuts in the company's 18-year history. |
See tundub hull, aga Facebook palkas viimased 3-4 aastat rohkem kui 10,000 inimest aastas.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
10.11.2022 16:07:08
|
|
|
| soomer kirjutas: |
| MatchMaker kirjutas: |
Mark Zuckerberg has sacked more than 11,000 employees at Meta as the mass job cuts across Silicon Valley deepen.
The Facebook owner confirmed it will cut roughly 13pc of its global workforce as it grapples with an advertising slowdown. It marks the first job cuts in the company's 18-year history. |
See tundub hull, aga Facebook palkas viimased 3-4 aastat rohkem kui 10,000 inimest aastas. |
Iga kukkumine algab esimestest meetritest. Isegi Titanicul läks peaaegu 3 tundi, kuni põhja läks.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
11.11.2022 19:36:50
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Jah, ja kõige selle BLMi ja arendusotsuste taga seisab müriaad mõttetuid "koosolek ja kohvi" tüüpi tegelasi. Arvate, et arendajad enda initsiatiivil poogivad seda jura sinna külge? Kaugeltki mitte, selleks on need "koosolek ja kohvi", kelle eesmärgiks on tihtipeale lollide otsuste läbisurumine ja enda eksistentsi õigustamine.
Praegu kõik optimeerivadki kulusid ja esimestena saavad sule sappa need muidusöödikud. |
Ammu enam ei kasuta nt telefonis facebooki äppi vaid kui meelde tuleb, käin läbi brauseri. Õnneks mõni päev ei tulegi meelde
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
12.11.2022 19:53:46
|
|
|
oleks abi vaja...ehk on keegi nii kõva guru ja teab töötavat lahendust
on messengeri konto kuhu vaja sisse saada...pole vist fb seotud...vaid mobiili nr-ga , kui mobla nr sisestada et saadaks koodi sms-iga siis koodi ei saabu ,samuti ei tule ka e-maili
mis teha?
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
07.12.2022 19:13:06
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
oleks abi vaja...ehk on keegi nii kõva guru ja teab töötavat lahendust
on messengeri konto kuhu vaja sisse saada...pole vist fb seotud...vaid mobiili nr-ga , kui mobla nr sisestada et saadaks koodi sms-iga siis koodi ei saabu ,samuti ei tule ka e-maili
mis teha? |
Põmst sama teema küsimus, et kas FB-s on kuidagi võimalik tegelikult ka sundida teda saatma meilile turvakoodi. Siin üks registreeris konto, aga et kasutama hakata, siis nõuab meilile saadetud turvakoodi, mida aga kunagi sinna ei saadeta. Juba paar nädalat ootab. Aegajalt paneb valiku, et saada kood uuesti. Või killitakse juba eos kõik metast tulenev kama teenusepakkuja poolt? Kasutusel online.ee (ehk telia) meiliaadress. Samas eelnevat lugedes ning ka kiire netiotsing näitab, et see koodide mitte saatmine on täitsa meta neil.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
06.01.2023 14:19:31
|
|
|
| Kasutaja saab tülika lisabänneri, kuhu sunniakse "accept" pressima ja karavan läheb edasi.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
06.01.2023 14:31:45
|
|
|
mis see 390miljonit feisspuugile on? kukepiss, maksab ära ja laseb sama moodi edasi... või hullemini.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
05.03.2023 08:48:38
|
|
|
| Kellelgi veel fesar Chromes jukerdab? Näiteks messenger ei lase midagi teha? Mul ja ühel tuttaval on selline jant. Mina proovisin veel nii Linuxi kui Winniga, mõlemas sama jama. Linuxis pole vahet, kas on Chrome või Chromium. Firefoxis töötab fesar nii Winni kui ka Linuxi all.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
05.03.2023 09:17:01
|
|
|
| Kassmees kirjutas: |
| Kellelgi veel fesar Chromes jukerdab? Näiteks messenger ei lase midagi teha? Mul ja ühel tuttaval on selline jant. Mina proovisin veel nii Linuxi kui Winniga, mõlemas sama jama. Linuxis pole vahet, kas on Chrome või Chromium. Firefoxis töötab fesar nii Winni kui ka Linuxi all. |
Jaa, ei lae chatte ära või teeb seda aeglaselt.. vahepeal on osa tekstist kadunud, vahepeal osa piltidest kadunud ja seda mitme seadmega, vahepeal erinevate seadmete vahel erinev infomäär saadaval..
Iga uuendusega tundub minevat hullemaks. Brauseris ei tundu asi olevat (kuna moblaäpis jebib ka)
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
16.05.2023 17:58:48
|
|
|
FB mingi hoiatuse ka lisanud, neile, kes võibolla esmakordselt miskit müüvad
Vaatasin ta sõbralisti ka, sel "valgel mehel" olid nad miskipärast Aafrika mandrilt.
Spoiler 
| tsitaat: |
How the scam works
Initially the scammer will send a message to the seller pretending to be interested in their item. They then claim they will pay for the item by sending cash in an envelope which will be delivered by a courier company such as UPS Delivery or TNT Express.
Often the scammer will claim to be stuck in work, or unable to drive, hence the offer to send the envelope containing cash through the courier service. If the seller agrees to the unusual method, the ‘buyer’ will then ask for their name, address and email address.
Once they have this info, they will ask the seller to pay some kind of ‘insurance cost’ to the courier. The ‘buyer’ will try to explain that this is needed because the courier is shipping physical cash, but not to worry and that they will get this money refunded.
Meanwhile, the seller will receive an email appearing to be from the courier company, asking for the insurance cost to be paid so the courier company can make the delivery.
This will NOT be a legitimate email, no delivery will have been arranged, and the link in the email will direct the seller direct to a phishing site where the money will get paid to the scammer. The phishing site can also steal the debit/credit card information that is being used to pay. |
edit:
Blokkis mind ära juba
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
16.05.2023 18:37:21
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Vaatasin ta sõbralisti ka, sel "valgel mehel" olid nad miskipärast Aafrika mandrilt.
|
No teadupärast "valge mees" geneetiliselt põvnebki ju aafrikast. Ehk oli mingi afro aafriklane paar päeva ees teistest
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
17.05.2023 20:45:34
|
|
|
| Nägin, et kellelgi olid uued Sony WH-1000XM5 klapid müügis 88€ eest. Küsisin, miks nii odavalt. "See tarnitakse otse tootjalt" oli vastus.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
17.05.2023 21:14:28
|
|
|
| disorder kirjutas: |
| Nägin, et kellelgi olid uued Sony WH-1000XM5 klapid müügis 88€ eest. Küsisin, miks nii odavalt. "See tarnitakse otse tootjalt" oli vastus. |
Mida see siis tähendama peaks, AliExpress koopia ja drop shipping?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
17.05.2023 22:03:06
|
|
|
| disorder kirjutas: |
| Nägin, et kellelgi olid uued Sony WH-1000XM5 klapid müügis 88€ eest. Küsisin, miks nii odavalt. "See tarnitakse otse tootjalt" oli vastus. |
Vanim vuhvlite müüja vabandus, mida ma kuulnud olen.
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
18.05.2023 09:33:59
|
|
|
| SKG, Toote eest maksmine toimuks väidetavalt kättesaamisel. Ehk tundub samasugune skeem nagu sa enne siia postitasid.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.05.2023 12:00:29
|
|
|
Mnjah, kui neid isegi 200 eest müüdaks oleks asi kahtlane. 88 on huvitav number, mitte ümmargune
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
18.05.2023 14:09:00
|
|
|
| Mingit IIMS Saksamaa sõjaväevormi müüdi ka 88€.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
01.06.2023 19:40:22
|
|
|
| Praeguseks väljakujunenud skeeme kasutatakse veel kaua ja vahepeal uudised jutustasid, kuidas mõni eestlane jälle sel moel rahast ilma jäi. Kui minu müügil oleva kraami vastu huvi tuntakse, siis panen vastusesse, et ma ei tee tehinguid kullerite vahendusel. Mõni huviline kaob siis kohe ära ja rohkem ei küsi.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõmmik123
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2010

|
05.06.2023 19:44:51
|
|
|
Google Cromega fb jookseb alatasa pange ja hangub, kõik teised saidid jms arvuti töötab suurepäraselt.
Ütleme ,et on üle keskmine normaalne mänguri Pc ,et ei mõista mis takikstuseks jääb v miks Fb talle ei meeldi Cromes ?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
19.06.2023 16:31:04
|
|
|
Vahepeal olid täiesti kadunud sponored postitused braves ja chromes adblockiga, mõned päevad tagasi muutus kõik ja nüüd on täpselt iga 3-s postitus sponsored igal pool, kas sellest kuidagi lahti saab?
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
21.06.2023 12:19:30
|
|
|
| wirx kirjutas: |
| Vahepeal olid täiesti kadunud sponored postitused braves ja chromes adblockiga, mõned päevad tagasi muutus kõik ja nüüd on täpselt iga 3-s postitus sponsored igal pool, kas sellest kuidagi lahti saab? |
Selline reklaami blokeerimine saab toimuda ainult kasutaja poolses otsas. Ehk siis, reklaami tellija, kes on valinud sinule oma postitust kuvada ja maksnud Facebookile selle eest, saab põhimõtteliselt petta, sest olgugi, et sa reklaami ei näe, lähed ikkagi arvesse. Kui niisugust pettasaamist on üle teatud lävendi, hakkab olema mõttetu reklaami tellida ning Facebookil kaob rahaline sisend tagant ära. Talle jääb kaks võimalust: kas panna tööle meeskond, mis blokeerimise ellimineeriks, või panna pood kinni. Ettevõte, mille serverite elektritarbiminegi on pea sama mis tervel Eestil kokku, ei ela lihtsalt miljardite kasutajate ruigamisest telefonide taga. Seepärast - tunne rõõmu, et spnored ads jälle tagasi
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedFusion
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2009
|
07.07.2023 14:24:31
|
|
|
Mul telos lampi ei saada fb messenger enam mitte kellelegi pilte ega videosid ("message could not be sent"). Viberis kõiki toimib. Proovisin telo (Pixel 6a) restarti, appi cache kustutamist ja uninstalli. Access piltidele on lubatud. Aga nope.
Kuradi vigane app, ei saa basic asjadega hakkama. Wtf?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
07.07.2023 16:44:47
|
|
|
Kellelgi ei saada täna
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
07.07.2023 17:07:22
|
|
|
| RedFusion kirjutas: |
Mul telos lampi ei saada fb messenger enam mitte kellelegi pilte ega videosid ("message could not be sent"). Viberis kõiki toimib. Proovisin telo (Pixel 6a) restarti, appi cache kustutamist ja uninstalli. Access piltidele on lubatud. Aga nope.
Kuradi vigane app, ei saa basic asjadega hakkama. Wtf? :x (n) |
https://downdetector.com/status/facebook-messenger/
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
10.07.2023 22:59:15
|
|
|
Hei targad.
Üks tuttav inimene veits hädas. Tegi eritähte "ä" sisaldava domeeni ja maili.... nüüd soovib Facebookis viitavat linki teha, aga ütles, et Facebook sellise eritähega jutule ei võta.
Kas mingit rohtu on asjale?
_________________ Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
11.07.2023 00:57:51
|
|
|
| ot: |
| see ei ole unicode. See on Punycode. Unicode on see täpitähtedega link |
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
11.07.2023 21:11:58
|
|
|
| Longero kirjutas: |
Hei targad.
Üks tuttav inimene veits hädas. Tegi eritähte "ä" sisaldava domeeni ja maili.... nüüd soovib Facebookis viitavat linki teha, aga ütles, et Facebook sellise eritähega jutule ei võta.
Kas mingit rohtu on asjale? |
Las registreerib ä-täheta domeeni lisaks.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ressi
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2009
|
27.07.2023 09:51:37
|
|
|
Kuidas eemaldada Androidi telefonist messengerist neid kontakte, keda ei taha või üldse kontakte?
Olen googeldades leidnud eemaldamise õpetusi, aga need kehtivad vanemate versioonide kohta, kus oli
lihtsam see kontakti eemaldamine. Nüüd on see väga keeruline või enam ei saagi kontakti eemaldada?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|