Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 59, 60, 61  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2022 20:43:11 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on veel kasutusel nö ainult Messangeri konto ilma FB ´ta, mida sai telefoninumbriga regada? Messanger tuletab meelde, et midagi peaks ennem 1.septembrit muutma, aga see teavituse link ei vii kuhugi ja FB supporti vist polegi võimalik pöörduda icon_neutral.gif
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2022 16:08:33 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
mul mingit teema tänasest, et näitab suvaliste inimeste poste, mis tehtud lehtedele mida jälgin. näiteks suvaline isik postitas mingi pläma Iron Maideni lehele. Kuidas sellest lahti saada? Aitäh icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

https://www.theverge.com/2022/8/24/23319552/facebook-bug-celebrity-spam-memes-carnage
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2022 21:47:47 vasta tsitaadiga

Amdfan kirjutas:
Kas kellelgi on veel kasutusel nö ainult Messangeri konto ilma FB ´ta, mida sai telefoninumbriga regada? Messanger tuletab meelde, et midagi peaks ennem 1.septembrit muutma, aga see teavituse link ei vii kuhugi ja FB supporti vist polegi võimalik pöörduda icon_neutral.gif

Mul on sama küsimus icon_biggrin.gif hetkel on kuupäev muudetud 1.oktoobriks.
Mul on sellele kontole parool lisatud, kuid sellega sisse logides ütleb, et see on ainult messengeri konto.

E: leidsin redditist arutelu selle kohta ning mõned soovitused - https://www.reddit.com/r/facebook/comments/wjp9vl/i_have_been_getting_warnings_that_my_messenger/
Põhimõtteliselt facebook tahab sünnikuupäeva teada ning siis saab messengeri edasi kasutada FB kontota
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2022 09:39:25 vasta tsitaadiga

Facebook Lite ei tööta eilsest thumbs_down.gif
https://piunikaweb.com/2022/08/31/facebook-lite-app-you-are-using-an-unsupported-version-error/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2022 21:53:53 vasta tsitaadiga

Kui messengeris pilt saata siis alla ilmub "Add to story", kas seda on kuidagi võimalik keelata? Ei leidnud et saaks üldse keelata "Stories" aga kui lihtsalt pildi alt selle eemaldada saaks oleks juba hea.

Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.10.2022 20:35:20 vasta tsitaadiga

Poodud Putleri pilt lubati taas
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2022 14:28:47 vasta tsitaadiga

Kas Facebookis on veel võimalik nn custom feedi teha, kus on ainult kindlate sõprade/lehtede/gruppide postitused?
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2022 20:37:05 vasta tsitaadiga

Teil ka?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2022 20:52:36 vasta tsitaadiga

Ei ainult sul
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2022 20:53:57 vasta tsitaadiga

LKits, nop
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 14:50:43 vasta tsitaadiga

link :: Mark Zuckerberg sacks 11,000 workers at Meta

Mark Zuckerberg has sacked more than 11,000 employees at Meta as the mass job cuts across Silicon Valley deepen.

The Facebook owner confirmed it will cut roughly 13pc of its global workforce as it grapples with an advertising slowdown. It marks the first job cuts in the company's 18-year history.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 16:19:19 vasta tsitaadiga

Mull hakkab lõhkema selles osas IT sektoris.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 16:37:51 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mull hakkab lõhkema selles osas IT sektoris.


Et tööjõupuuduses ägavas sektoris tekib järksu töötajate ülejääk?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 16:41:43 vasta tsitaadiga

Ei äga seal keegi. Normaalseid arendajaid ja muid koodijukusid ei lase keegi niisama lahti. Pigem see ülejäänud kaader ja neid on palju.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 19:40:23 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ei äga seal keegi. Normaalseid arendajaid ja muid koodijukusid ei lase keegi niisama lahti. Pigem see ülejäänud kaader ja neid on palju.


Projektijuhid?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 10.11.2022 00:53:17 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ei äga seal keegi. Normaalseid arendajaid ja muid koodijukusid ei lase keegi niisama lahti. Pigem see ülejäänud kaader ja neid on palju.


Ega arendaja mingis oma mullis ei ela. Tema sõltub ettevõtte käekäigust nagu kõik teisedki. FB on raskustes, sest on lubanud äri ja poliitika segi ajada. Selle asemel, et tantsida oma kliendi pilli järgi (luues veelgi täpsemaid võimalusi tellijatele sihitud reklaami müüa), on asja hoopis poliitkorrektsusega kõvasti nuditud, aetud igasugu BLM asja jmt ning nüüd on palgapäev käes.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 10.11.2022 08:18:38 vasta tsitaadiga

lisaks ui/ux arenduses tehakse pidevalt halbu valikuid, tõrked töös, reklaamide osakaal viidud väga kõrgele, minul näiteks feedi kerides 90% reklaame, hullem kui tv3 ja kanal2 kokku panduna. metaverse, mille arenduseks on kulutatud roppu moodi raha, aga tulemust sisuliselt ei ole. ei ole mõeldav selline variant, kus see mull ei lõhke.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2022 09:23:52 vasta tsitaadiga

Jah, ja kõige selle BLMi ja arendusotsuste taga seisab müriaad mõttetuid "koosolek ja kohvi" tüüpi tegelasi. Arvate, et arendajad enda initsiatiivil poogivad seda jura sinna külge? Kaugeltki mitte, selleks on need "koosolek ja kohvi", kelle eesmärgiks on tihtipeale lollide otsuste läbisurumine ja enda eksistentsi õigustamine.
Praegu kõik optimeerivadki kulusid ja esimestena saavad sule sappa need muidusöödikud.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soomer
HV vaatleja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 10.11.2022 11:02:51 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Mark Zuckerberg has sacked more than 11,000 employees at Meta as the mass job cuts across Silicon Valley deepen.

The Facebook owner confirmed it will cut roughly 13pc of its global workforce as it grapples with an advertising slowdown. It marks the first job cuts in the company's 18-year history.


See tundub hull, aga Facebook palkas viimased 3-4 aastat rohkem kui 10,000 inimest aastas.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 10.11.2022 16:07:08 vasta tsitaadiga

soomer kirjutas:
MatchMaker kirjutas:
Mark Zuckerberg has sacked more than 11,000 employees at Meta as the mass job cuts across Silicon Valley deepen.

The Facebook owner confirmed it will cut roughly 13pc of its global workforce as it grapples with an advertising slowdown. It marks the first job cuts in the company's 18-year history.


See tundub hull, aga Facebook palkas viimased 3-4 aastat rohkem kui 10,000 inimest aastas.


Iga kukkumine algab esimestest meetritest. Isegi Titanicul läks peaaegu 3 tundi, kuni põhja läks.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2022 19:36:50 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Jah, ja kõige selle BLMi ja arendusotsuste taga seisab müriaad mõttetuid "koosolek ja kohvi" tüüpi tegelasi. Arvate, et arendajad enda initsiatiivil poogivad seda jura sinna külge? Kaugeltki mitte, selleks on need "koosolek ja kohvi", kelle eesmärgiks on tihtipeale lollide otsuste läbisurumine ja enda eksistentsi õigustamine.
Praegu kõik optimeerivadki kulusid ja esimestena saavad sule sappa need muidusöödikud.


Ammu enam ei kasuta nt telefonis facebooki äppi vaid kui meelde tuleb, käin läbi brauseri. Õnneks mõni päev ei tulegi meelde

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2022 19:53:46 vasta tsitaadiga

oleks abi vaja...ehk on keegi nii kõva guru ja teab töötavat lahendust icon_rolleyes.gif

on messengeri konto kuhu vaja sisse saada...pole vist fb seotud...vaid mobiili nr-ga , kui mobla nr sisestada et saadaks koodi sms-iga siis koodi ei saabu ,samuti ei tule ka e-maili icon_rolleyes.gif

mis teha?
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.12.2022 19:13:06 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
oleks abi vaja...ehk on keegi nii kõva guru ja teab töötavat lahendust icon_rolleyes.gif

on messengeri konto kuhu vaja sisse saada...pole vist fb seotud...vaid mobiili nr-ga , kui mobla nr sisestada et saadaks koodi sms-iga siis koodi ei saabu ,samuti ei tule ka e-maili icon_rolleyes.gif

mis teha?


Põmst sama teema küsimus, et kas FB-s on kuidagi võimalik tegelikult ka sundida teda saatma meilile turvakoodi. Siin üks registreeris konto, aga et kasutama hakata, siis nõuab meilile saadetud turvakoodi, mida aga kunagi sinna ei saadeta. Juba paar nädalat ootab. Aegajalt paneb valiku, et saada kood uuesti. Või killitakse juba eos kõik metast tulenev kama teenusepakkuja poolt? Kasutusel online.ee (ehk telia) meiliaadress. Samas eelnevat lugedes ning ka kiire netiotsing näitab, et see koodide mitte saatmine on täitsa meta neil.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2023 11:20:14 vasta tsitaadiga

https://securityaffairs.com/140364/social-networks/irish-dpc-fined-meta-414m.html
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2023 14:19:31 vasta tsitaadiga

Kasutaja saab tülika lisabänneri, kuhu sunniakse "accept" pressima ja karavan läheb edasi.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.01.2023 14:31:45 vasta tsitaadiga

mis see 390miljonit feisspuugile on? kukepiss, maksab ära ja laseb sama moodi edasi... või hullemini.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2023 08:48:38 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel fesar Chromes jukerdab? Näiteks messenger ei lase midagi teha? Mul ja ühel tuttaval on selline jant. Mina proovisin veel nii Linuxi kui Winniga, mõlemas sama jama. Linuxis pole vahet, kas on Chrome või Chromium. Firefoxis töötab fesar nii Winni kui ka Linuxi all.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2023 09:17:01 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Kellelgi veel fesar Chromes jukerdab? Näiteks messenger ei lase midagi teha? Mul ja ühel tuttaval on selline jant. Mina proovisin veel nii Linuxi kui Winniga, mõlemas sama jama. Linuxis pole vahet, kas on Chrome või Chromium. Firefoxis töötab fesar nii Winni kui ka Linuxi all.


Jaa, ei lae chatte ära või teeb seda aeglaselt.. vahepeal on osa tekstist kadunud, vahepeal osa piltidest kadunud ja seda mitme seadmega, vahepeal erinevate seadmete vahel erinev infomäär saadaval.. icon_lol.gif
Iga uuendusega tundub minevat hullemaks. Brauseris ei tundu asi olevat (kuna moblaäpis jebib ka)
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2023 17:58:48 vasta tsitaadiga

FB mingi hoiatuse ka lisanud, neile, kes võibolla esmakordselt miskit müüvad thumbs_up.gif
Vaatasin ta sõbralisti ka, sel "valgel mehel" olid nad miskipärast Aafrika mandrilt.
Spoiler Spoiler Spoiler

tsitaat:
How the scam works

Initially the scammer will send a message to the seller pretending to be interested in their item. They then claim they will pay for the item by sending cash in an envelope which will be delivered by a courier company such as UPS Delivery or TNT Express.

Often the scammer will claim to be stuck in work, or unable to drive, hence the offer to send the envelope containing cash through the courier service. If the seller agrees to the unusual method, the ‘buyer’ will then ask for their name, address and email address.

Once they have this info, they will ask the seller to pay some kind of ‘insurance cost’ to the courier. The ‘buyer’ will try to explain that this is needed because the courier is shipping physical cash, but not to worry and that they will get this money refunded.

Meanwhile, the seller will receive an email appearing to be from the courier company, asking for the insurance cost to be paid so the courier company can make the delivery.

This will NOT be a legitimate email, no delivery will have been arranged, and the link in the email will direct the seller direct to a phishing site where the money will get paid to the scammer. The phishing site can also steal the debit/credit card information that is being used to pay.


edit:
Blokkis mind ära juba icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2023 18:37:21 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Vaatasin ta sõbralisti ka, sel "valgel mehel" olid nad miskipärast Aafrika mandrilt.

No teadupärast "valge mees" geneetiliselt põvnebki ju aafrikast. Ehk oli mingi afro aafriklane paar päeva ees teistest
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2023 20:45:34 vasta tsitaadiga

Nägin, et kellelgi olid uued Sony WH-1000XM5 klapid müügis 88€ eest. Küsisin, miks nii odavalt. "See tarnitakse otse tootjalt" oli vastus.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2023 21:14:28 vasta tsitaadiga

disorder kirjutas:
Nägin, et kellelgi olid uued Sony WH-1000XM5 klapid müügis 88€ eest. Küsisin, miks nii odavalt. "See tarnitakse otse tootjalt" oli vastus.

Mida see siis tähendama peaks, AliExpress koopia ja drop shipping? icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2023 22:03:06 vasta tsitaadiga

disorder kirjutas:
Nägin, et kellelgi olid uued Sony WH-1000XM5 klapid müügis 88€ eest. Küsisin, miks nii odavalt. "See tarnitakse otse tootjalt" oli vastus.

Vanim vuhvlite müüja vabandus, mida ma kuulnud olen.
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2023 09:33:59 vasta tsitaadiga

SKG, Toote eest maksmine toimuks väidetavalt kättesaamisel. Ehk tundub samasugune skeem nagu sa enne siia postitasid.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2023 12:00:29 vasta tsitaadiga

Mnjah, kui neid isegi 200 eest müüdaks oleks asi kahtlane. 88 on huvitav number, mitte ümmargune icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2023 14:09:00 vasta tsitaadiga

Mingit IIMS Saksamaa sõjaväevormi müüdi ka 88€.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2023 19:40:22 vasta tsitaadiga

Praeguseks väljakujunenud skeeme kasutatakse veel kaua ja vahepeal uudised jutustasid, kuidas mõni eestlane jälle sel moel rahast ilma jäi. Kui minu müügil oleva kraami vastu huvi tuntakse, siis panen vastusesse, et ma ei tee tehinguid kullerite vahendusel. Mõni huviline kaob siis kohe ära ja rohkem ei küsi.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2023 19:44:51 vasta tsitaadiga

Google Cromega fb jookseb alatasa pange ja hangub, kõik teised saidid jms arvuti töötab suurepäraselt.
Ütleme ,et on üle keskmine normaalne mänguri Pc ,et ei mõista mis takikstuseks jääb v miks Fb talle ei meeldi Cromes ?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2023 16:31:04 vasta tsitaadiga

Vahepeal olid täiesti kadunud sponored postitused braves ja chromes adblockiga, mõned päevad tagasi muutus kõik ja nüüd on täpselt iga 3-s postitus sponsored igal pool, kas sellest kuidagi lahti saab?
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 21.06.2023 12:19:30 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Vahepeal olid täiesti kadunud sponored postitused braves ja chromes adblockiga, mõned päevad tagasi muutus kõik ja nüüd on täpselt iga 3-s postitus sponsored igal pool, kas sellest kuidagi lahti saab?


Selline reklaami blokeerimine saab toimuda ainult kasutaja poolses otsas. Ehk siis, reklaami tellija, kes on valinud sinule oma postitust kuvada ja maksnud Facebookile selle eest, saab põhimõtteliselt petta, sest olgugi, et sa reklaami ei näe, lähed ikkagi arvesse. Kui niisugust pettasaamist on üle teatud lävendi, hakkab olema mõttetu reklaami tellida ning Facebookil kaob rahaline sisend tagant ära. Talle jääb kaks võimalust: kas panna tööle meeskond, mis blokeerimise ellimineeriks, või panna pood kinni. Ettevõte, mille serverite elektritarbiminegi on pea sama mis tervel Eestil kokku, ei ela lihtsalt miljardite kasutajate ruigamisest telefonide taga. Seepärast - tunne rõõmu, et spnored ads jälle tagasi icon_biggrin.gif

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 07.07.2023 14:24:31 vasta tsitaadiga

Mul telos lampi ei saada fb messenger enam mitte kellelegi pilte ega videosid ("message could not be sent"). Viberis kõiki toimib. Proovisin telo (Pixel 6a) restarti, appi cache kustutamist ja uninstalli. Access piltidele on lubatud. Aga nope.

Kuradi vigane app, ei saa basic asjadega hakkama. Wtf? icon_mad.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2023 16:44:47 vasta tsitaadiga

Kellelgi ei saada täna
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2023 17:07:22 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
Mul telos lampi ei saada fb messenger enam mitte kellelegi pilte ega videosid ("message could not be sent"). Viberis kõiki toimib. Proovisin telo (Pixel 6a) restarti, appi cache kustutamist ja uninstalli. Access piltidele on lubatud. Aga nope.

Kuradi vigane app, ei saa basic asjadega hakkama. Wtf? :x (n)
https://downdetector.com/status/facebook-messenger/
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 10.07.2023 22:59:15 vasta tsitaadiga

Hei targad.
Üks tuttav inimene veits hädas. Tegi eritähte "ä" sisaldava domeeni ja maili.... nüüd soovib Facebookis viitavat linki teha, aga ütles, et Facebook sellise eritähega jutule ei võta.

Kas mingit rohtu on asjale?

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2023 23:17:38 vasta tsitaadiga

https://www.verisign.com/en_US/channel-resources/domain-registry-products/idn/idn-conversion-tool/index.xhtml
Proovi punycode* kujul
Nt äriregister.ee => xn--riregister-p5a.ee


viimati muutis maty 11.07.2023 21:55:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 11.07.2023 00:07:15 vasta tsitaadiga

maty, tänud, eks ta ise proovib mõnipäev kas toimib.
Leidsin ise otsingu käigus selle lehe https://www.facebook.com/business/help/474659792899595

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2023 00:57:51 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
https://www.verisign.com/en_US/channel-resources/domain-registry-products/idn/idn-conversion-tool/index.xhtml
Proovi unicode kujul
Nt äriregister.ee => xn--riregister-p5a.ee
ot:
see ei ole unicode. See on Punycode. Unicode on see täpitähtedega link

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2023 21:11:58 vasta tsitaadiga

Longero kirjutas:
Hei targad.
Üks tuttav inimene veits hädas. Tegi eritähte "ä" sisaldava domeeni ja maili.... nüüd soovib Facebookis viitavat linki teha, aga ütles, et Facebook sellise eritähega jutule ei võta.

Kas mingit rohtu on asjale?

Las registreerib ä-täheta domeeni lisaks.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.07.2023 09:51:37 vasta tsitaadiga

Kuidas eemaldada Androidi telefonist messengerist neid kontakte, keda ei taha või üldse kontakte?
Olen googeldades leidnud eemaldamise õpetusi, aga need kehtivad vanemate versioonide kohta, kus oli
lihtsam see kontakti eemaldamine. Nüüd on see väga keeruline või enam ei saagi kontakti eemaldada?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.08.2023 16:09:41 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120221431/facebookile-reklaamituge-pakkuv-ettevote-koondab-eestis-pea-kogu-meeskonna
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 59, 60, 61  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.