Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 187, 188, 189, 190, 191  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kasutad rattakiivrit?
Kasutan.
44%
 44%  [ 88 ]
Plaanin kasutama hakata, kui ... (täpsistan teemas)
8%
 8%  [ 16 ]
Ei kasuta, sest kiivriga pole enam lahe
21%
 21%  [ 42 ]
Ei kasuta, sest ... (täpsustan teemas)
25%
 25%  [ 50 ]
hääli kokku : 196

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2022 14:56:47 vasta tsitaadiga

Huvitav, missuguse hinnaga saab normaalsed pehmest materjalist väliskummid? Mul on 2 vokki, jooksude mõõdud 507 ja 559 mm. Olen mõnikord proovinud igasugu odavaid 10-euroseid rehve, aga nii odavad pehmed rehvid kipuvad tihti katki minema. Suvaline teravam kivi või jääkild torkab läbi. Mingi sellise rehviga sõites tuli paikamist ette keskmiselt kord nädalas.
Vaja aga oleks, sest tuksis jalgadega on vahe väga tunda. Jäika rehvi on eriti lumes palju raskem veeretada ja käigud sel juhul enam rahuldavat leevendust ei paku. Parem veeremine tekib pehmema rehviga.

Kunagi tervete jalgadega oli sügavalt suva. Siis võisin kasvõi ühekäigulise voki alla lambised rehvid panna ja kuitahes lumisel talvel sõita. Isegi 20-tolliste jooksudega vene kokukas kõlbas, kuigi sellega oli lumes trügimine eriti karm trenn.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2022 10:33:58 vasta tsitaadiga

Talveks ikka mida laiem rehv, seda lihtsam sumbata. Praegu soodushinnaga: https://www.hawaii.ee/et/26x4-jumbo-jim-100-559-10601087
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2022 10:47:08 vasta tsitaadiga

Ricki, kassmees paneb linnaratta tüüpi vokile fäti jumbod alla icon_biggrin.gif ?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2022 10:51:36 vasta tsitaadiga

Aga miks ka mitte? Kui niisama ei mahu, siis natuke relakat ja keevitust ja asi kombes. icon_razz.gif Suht kerged on ka, see samuti oluline.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2022 13:41:26 vasta tsitaadiga

Soodukad võivad ju olla, ent Saksast on mõttekam tellida alati: https://www.idealo.de/preisvergleich/MainSearchProductCategory.html?q=26X4%2C+JUMBO%2C+JIM%2C+100-559

Ise soovitan ka pigem jämedamat rehvi talveks lihtsalt.
See peaks väga okei olema ka terveks jäämise suhtes: https://www.continental-tires.com/bicycle/tires/mountainbike-tires/cross-king-protection

& odavust ei soovita taga ajada. Korralikud rehvid korra pigem tüki aja tagant kui iga natukese tagant uued juustud, millega halvem kogemus ka.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2022 14:38:49 vasta tsitaadiga

Sain alla mingid laiad pehmed, heas seisus "pool-maastikurehvid", millel keskmine osa on suht sile ja sileda riba kummaski servas on kärnade rida. Veeremine on tõesti palju kergem, kui jäikade rehvidega. Suunahoidmine on hästi natuke kehvem, kui lambistel mudakummidel, nood praeguses lumes hoiavad suunda nii, nagu lund ei olekski. Aga kuna mul on 20 aastat sõidukogemusi, siis saan hakkama.
Sain need tasuta, nii on taas hea vaadata, kui kaua need vastu peavad.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2022 14:51:35 vasta tsitaadiga

Kumb see neist kahest parem on?

https://silverbackbikes.de/products/scoop-deluxe
https://silverbackbikes.de/products/scoop-fatty
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2022 15:16:40 vasta tsitaadiga

Viimase võtaks. 1x11 ja Shimano pidurid peaks paremad olema.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 03.12.2022 22:51:56 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
Viimase võtaks. 1x11 ja Shimano pidurid peaks paremad olema.


x2

_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.12.2022 00:04:31 vasta tsitaadiga

mul oli esimene hüdrauliliste piduritega vokk just tektro piduritega ja 3 aastat, kuni vokk varastati, töötasid pidurid ideaalselt - null hooldust, vajadusel väga äkilised.
järgmine oli shimano, ei olnud võimalik nendega pidurdamiselt tagaratast õhku sada, pidevalt oli tunne nagu pidurid õhutamata, lõpuks lekkisid ka veel kuskilt, et aitas

praegune vokk, pidurid ei leki, kuid ikka on samasugune tunne, nagu pidurid oleks õhutamata - vahetult peale hooldust on korraks nagu okei, kuid kui sõita, siis üsna kärmelt läheb vajutus pehmeks

rootorid uued, klotsid uued - minul selle shimano piduri osas küll eelistust ei ole icon_idea.gif

kas tõesti on erinevus shimano mineraalõli ja dot4 vahel sedasi märgatav?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2022 14:49:45 vasta tsitaadiga

Soetasin järeturult Silverbacki fäti. 1x11 xt ja ees süsinikust kahvel. Üllatavalt kerge on 14.3kg fläti pedaalidega. Homme Buldozerite asemel 4.4 jumbo Jimid alla tubelessina ja peaks 13 kanti saama.
Väike tiir tehtud ja lumel tõmab näo naerule.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2022 15:10:00 vasta tsitaadiga

Alari A., kas see? https://silverbackbikes.de/products/scoop-single
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2022 15:15:51 vasta tsitaadiga

Peaks sama vanem mudel olema
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.12.2022 21:56:04 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:

Väike tiir tehtud ja lumel tõmab näo naerule.
ma ei kannata nii aeglaselt sõita, isegi praeguse lumega lasen max kiirusega, mis tallast tuleb - 40+km/h
kui vähegi võimaldab, siis kiirust, kiirust icon_cool.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2022 22:25:44 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Alari A. kirjutas:

Väike tiir tehtud ja lumel tõmab näo naerule.
ma ei kannata nii aeglaselt sõita, isegi praeguse lumega lasen max kiirusega, mis tallast tuleb - 40+km/h
kui vähegi võimaldab, siis kiirust, kiirust icon_cool.gif


sa oled metslane ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.12.2022 23:00:45 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
libe kirjutas:
Alari A. kirjutas:

Väike tiir tehtud ja lumel tõmab näo naerule.
ma ei kannata nii aeglaselt sõita, isegi praeguse lumega lasen max kiirusega, mis tallast tuleb - 40+km/h
kui vähegi võimaldab, siis kiirust, kiirust icon_cool.gif


sa oled metslane ka icon_biggrin.gif
praegu pole ju kukkumist vaja karta, libised mööda lumist teed ja isegi riided ei lähe katki icon_lol.gif icon_rolleyes.gif

praeguse lumega olen parklas 2 korda põlve maha pannud, provotseerides olukorra - harjutamiseks, aga muus osas pole küll kukkumisi olnud

kõige kamim olukord oli reede hommikul, kui Veskitammi ülesõidu juures raudteed ületanud ja Hortese poole sõitnud sõidukijuht mind mingil põhjusel ei märganud - helkurid ja tuled kõik küljes
ei oska isegi seletada, kuidas ma kuklast selle juhi liikumist enda suunas suutsin jälgida

esmane reaktsioon oli, et järgmine võitleja, kes mind rammida tahtis - korduvalt selliseid olukordi olnud
jäin seisma ja liikusin juhi poole, juht tunnistas, et ei näinud - mul aga 10km'iga adrenaliin oli juba korralikus toonuses ja see olukord ka veel - esmase asjana tõstsin häält icon_redface.gif

juhil ilmselt läks reageerimisega kiireks ja isegi läks libisema, kuna kuklast vaadates sõidutrajektoor tegi jõnksu külgsuunas


päris vahva moment, oleks siiski pidanud omale tagarattasse laskma selle sõiduki - oleks uue jooksu saanud - hädasti tagajooksu praegu vaja, pöial ventiili juures läbiv pragu pea täies ulatuses icon_cool.gif icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2022 23:08:01 vasta tsitaadiga

Just! Lumi riideid ei lõhu! icon_biggrin.gif Endal pole veel õnnestunud külge maha panna a noh, küll see aeg vast tuleb, kui sulaks kisub ja jälle külmetama hakkab.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.12.2022 23:11:02 vasta tsitaadiga

eelmises postis mainitud olukord


_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 11.12.2022 00:00:00 vasta tsitaadiga

Ma sõitsin täna pirita metsas. Kolmetollised 27,5+ rehvid all, ei jõua nendega 40 km/h sõita. Aga äge oli.
_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2022 08:54:30 vasta tsitaadiga

20 peale hakkab fätt mõnusalt põrkama icon_biggrin.gif
See jah pigem kulgemiseks madala rõhuga mõeldud. Täna ehk saan kasutatud JJ alla ja teen pikema ringi.

Soovitage ette lamp metsavahel ukerdamiseks ja hinnaga max 40€. Hawaii, Rademar, Sportland. Ned on täna lahti.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2022 19:55:26 vasta tsitaadiga

Siin ketivahatajaid ka on? Või kuidas üldse keskmine AHV keti eest hoolt kannab?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 11.12.2022 20:14:04 vasta tsitaadiga

Ma kasutan õli. Kõigepealt kett nii puhtaks kui võimalik (hammakad kah) uus õli peale ja kaltsuga üleliigne õli ära.
_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2022 20:29:28 vasta tsitaadiga

Ma kah harjumusest ja laiskusest õli kasutanud, seejuures lausa "wet" ilma oma. Aga no see sodi, mida see korjab on rets. Kodu-töö-kodu 20+km igapäevane ots sügisesel perioodil teeb puhtast ketist nädalaga mingi krdi käki. Teed on mustad, sekka veel kruusasemaid lõike kah. Ja iga päev kahjuks pole aega/viitsimist, et ratast pesta-nühkida.
Sellise laiskuse/kilometraaži suhte juures vist vahatamine kah mingi imerohi pole, et nõgimustast ketist pääseda?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 11.12.2022 20:48:34 vasta tsitaadiga

No seljuhul "vähem on parem".
_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.12.2022 21:49:41 vasta tsitaadiga

ceemic, üle päeva vms lasen keti wd40ga üle ja tõmban kaltsuga nii kuivaks kui õnnestub
ei viitsi mina mingi spets õli või määrdega määrida - praegusel ajal ei ole vahet, kui kvaliteetne su määre on, vaid pigem kui tihiti sa puhastad

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2022 22:50:30 vasta tsitaadiga

https://www.hawaii.ee/et/dry-lube-120ml-966-1m ma olen alati seda kasutanud, märja ilma õli on saatanast. Pigem panen kuiva ilma oma tihemini kui seda saasta sinna külge kogun.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2022 22:59:43 vasta tsitaadiga

Renq, sama õli igal aastaajal.
Parktooli masinat kasutan vahest puhastamiseks.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2022 00:49:06 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Siin ketivahatajaid ka on? Või kuidas üldse keskmine AHV keti eest hoolt kannab?


Kaalusin mingiaeg seda mingisugust Aafrika suursõidule välja töötatud vahapõhist asja, ent ei hakanud jaurama.
Panen tuimalt MucOff Dry-d suht tihti, sest see ei kogu saasta külge. Puhastada seejuures pole isegi viitsinud (kasutamata ParkTooli masin vedeleb), vahetan pigem kevadel keti ära, kuigi nüüd peab juba vist ka kasseti vahetama. Lolli peaga jäi tellimata eelmine kord, kett vist isegi olemas varuks.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2022 10:16:51 vasta tsitaadiga

ceemic, siin vahatamisest juttu https://velo.clubbers.ee/viewtopic.php?f=14&t=79680
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2022 10:49:45 vasta tsitaadiga

Ma (kuum)vahatamise kohta päris palju lugenud-vaadanud. Pigem mõtlesin, et kas siinsete seas see kah populaarne on.
MucOff Dry-st peaks parem vahapõhine kraam olema UFO Drip, kus õli osakaal väiksem mis teoorias peaks omakorda pikemalt puhast ketti tähendama.

Praegusele roimale panin Rex 930 Arctic vahapõhist "õli", aga uue rattaga üritaks kohe algusest rohkem hoolt kanda...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2023 21:05:29 vasta tsitaadiga

No tegin täna oma esimese tiiru sel aastal... kena 38km tiir Pirita-Muuga-Nautica a muidugi läks esikumm... viimaste aurude peal veeresin Pirita Hawaiisse. Homme üritan uue tugevama väliskummi saada.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2023 21:56:08 vasta tsitaadiga

Sain täna aliexpressist tellitud 22€ süsinikust sadulatoru kätte. Üllatavalt kvaliteetne ja kaal 30,8x350mm 175g
link
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2023 22:45:52 vasta tsitaadiga

Alari A., kas see süsinikust toru nõuab teistsugust kinnituskruvi/kraed ka?

Mul see aasta juba 52 km sõidetud icon_razz.gif Lõppenud aastal tuli 4222 km kokku. Nüüd eesmärk 5000 icon_smile.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2023 22:49:44 vasta tsitaadiga

ceemic, alu raam ja tavaline 6 kandiga klamber. Sarnane klamber mul teistel ratastel ka olnud küll süsinikust raamiga ja süsinikust post.
Alist tellitud lenksu kätte saan siis peaks kasutatud 750€ soetatud fäti alla 13kg saama icon_razz.gif
Tulevikus hea müüa.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2023 22:55:31 vasta tsitaadiga

Palju seal kaalu võitu tuleb, et selline asi ära tasub?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2023 23:03:03 vasta tsitaadiga

125g oli vahe.
Sadulapost maksis 22€ mitte poehinnas 220€. Ilmselt saaks vana aluposti eest veloclubersis või FBs 20€. Nii, et võta kinni kas tasus või ei. Tulevikus parem müüa.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.01.2023 01:28:18 vasta tsitaadiga

ära unusta siis alu raami ja süsinikpulga vahele kreemi panna

muidu toimub elektrokeemiline reaktsioon ja pärast raiu või lahti

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2023 10:13:06 vasta tsitaadiga

libe, panin thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2023 10:35:33 vasta tsitaadiga

Kas selleks tarbeks on midagi spetsiaalset, või läheb suvaline tavott vahele?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2023 10:42:47 vasta tsitaadiga

ceemic, https://www.hawaii.ee/et/sac-2-supergrip-carbon-and-alloy-assembly-compound-sac-2?sort=p.price&order=ASC&limit=108
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2023 15:43:31 vasta tsitaadiga

https://www.schwalbe.com/en/spike-reader/johnny-watts-365 Ma ei tea, oleks see hea või halb mõte oma MTB'le sellised alla kruvida? Põhjus eelkõige selles, kuna tõesti ei tahaks selle krdima graniitkillustiku pärast teele äärde jääda, mida meil healjuhul juunikuuks ära koristatakse.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 22.01.2023 23:06:56 vasta tsitaadiga

Ma kasutan schwalbe maraton plus rehve. Probleeme pole olnud
_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2023 16:33:59 vasta tsitaadiga

Minu uus daily commuter:

Spoiler Spoiler Spoiler


Suveks vast midagi siledamat alla. Kaasa olevad G-ONE Bite Performance 45 mm tundub natuke liiga palju, arvestades, et ma maastikule ei plaani ronida icon_razz.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.02.2023 16:35:58 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Minu uus daily commuter:

Spoiler Spoiler Spoiler


Suveks vast midagi siledamat alla. Kaasa olevad G-ONE Bite Performance 45 mm tundub natuke liiga palju, arvestades, et ma maastikule ei plaani ronida icon_razz.gif


raatsid sellist edevat velo praegu talvel lõhkuda? icon_rolleyes.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2023 16:55:25 vasta tsitaadiga

tont23, eriti mitte. Kõige enam häirib sool thumbs_down.gif Kuniks on naastu ilm, seniks sõidan ikka vana käulaga...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2023 00:36:14 vasta tsitaadiga

Lopuks ostsin ara icon_biggrin.gif
https://silverbackbikes.de/products/scoop-deluxe

Tootja lubas lisatasuta 28T chainring asemel 38T voi 34T panna thumbs_up.gif

Arvan, et hea diil selle summa eest (€1099).


Soovitage flat pedaale nüüd icon_idea.gif


---
Võtab silme ees kirjuks. 900 toodet.
https://www.bike24.com/cycling/parts/bike-pedals/flat-pedal

Sain priva teel paar soovitust ka... Üle 50 eur ei näe põhjust maksta.

Poleks uskunud, et selline pedaalide valik on icon_biggrin.gif



---
Võtsin CrankBrothers Stamp 1 Large ära. Tundus hea valik suurele jalale.
https://www.crankbrothers.com/products/stamp-1-large
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2023 07:54:15 vasta tsitaadiga

Pane jumbo jimid tubelessina peale ja saad päris hästi veerema thumbs_up.gif
ise kasutasin talvel suvalisi metallist flate. Hind oli ~40€.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2023 22:48:59 vasta tsitaadiga

Ostsin kiivri.
Enne ostu mootsin pea mitu korda ule - 58cm.
Ostsin suuruse 56-59cm, sest jargmine oli juba 60-62.

Kiiver on selgelt vaike icon_mad.gif



---
Ratta sain täna kätte, kuid selgus, et mul pole 8mm kuuskanti kodus, seega pedaalid on hetkel lihtsalt näpuga kinni keeratud. Esimese sõiduga peab veidi ootama.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2023 10:22:02 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Ostsin kiivri.
Enne ostu mootsin pea mitu korda ule - 58cm.
Ostsin suuruse 56-59cm, sest jargmine oli juba 60-62.

Kiiver on selgelt vaike icon_mad.gif



---
Ratta sain täna kätte, kuid selgus, et mul pole 8mm kuuskanti kodus, seega pedaalid on hetkel lihtsalt näpuga kinni keeratud. Esimese sõiduga peab veidi ootama.
Spoiler Spoiler Spoiler


Mul fätil ka samad pedaalid. Paar korda on jalg kohalt ära minnes natuke pahasti pedaalil olnud ja pedaali vajutades jalg maha libisenud. Ja muidugi mööda neid pinne kriipinud 😀
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2023 17:34:42 vasta tsitaadiga

Nendega jah.. voimalus jalga veristada icon_razz.gif



---
Esimene sõit tehtud. Suu kõrvuni. Väga fun icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 187, 188, 189, 190, 191  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.