Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cyberpunk 2077 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 43, 44, 45  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 06.10.2022 12:16:53 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:

Kogu see Skippy quest on pigem "easter egg" kui mingi tõsisem teema. Kui nii tühised asjad elamust rikuvad, siis äkki on FPS rohkem sobilik valik?

Kui see on erand siis on kõik hästi - kui pigem reegel siis tasub tõesti FPS-i mängida,
kus pole vahet mida otsustad - koridori lõpus ootab ikka koll,
kellele pead killima ja sedagi saad vaid ettenähtud viisil teostada.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2022 13:14:12 vasta tsitaadiga

Proovi proovi, ega ta midagi lootusetult katkist/kohutavat pole. icon_biggrin.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2022 20:46:01 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2022 22:31:50 vasta tsitaadiga

kui paarikümne peale hind langeb,siis ostan ära
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 07.10.2022 17:58:14 vasta tsitaadiga

raytracing on/off
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.10.2022 18:12:25 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
kui paarikümne peale hind langeb,siis ostan ära
tragikoomiline, aga vahepeal oli selle hind seal 15€ juures icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2022 21:35:33 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
raytracing on/off


RT näeb välja nagu korteris oleks öö. RT'ta näeb tegelikult realistlik välja - päike paistab tuppa ja väga valge kõik. Ehk valgusolud on erinevad. Huvitav, milline RTga oleks kui päike tuppa paistab?

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2022 23:35:52 vasta tsitaadiga

jah aga kui nüüd natuke vaadata kas tõesti paistaks aknast nii jõhkralt valgust sisse?
pigem rt off tunduks nagu toas oleks päike:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.10.2022 23:41:47 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
jah aga kui nüüd natuke vaadata kas tõesti paistaks aknast nii jõhkralt valgust sisse?
pigem rt off tunduks nagu toas oleks päike:D
oma esimesest playthroughst küll sellist tsirkust ei mäleta, aga kui nüüdsega sinna jõuan, siis saan proovida
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2022 23:52:54 vasta tsitaadiga

siven, värvi seinad valgeks ja saad teada.
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.10.2022 00:07:06 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
siven, värvi seinad valgeks ja saad teada.
raytracingu luksus ongi see, et see päike ei paista alati selgelt sisse - muu arvutuslik peegeldus on ilmselt nõrgena teostusga, kuid ma arvan, et see on mingi anomaalia
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 08.10.2022 16:17:23 vasta tsitaadiga

RTga on lihtne ööpäeva lõikes valgustada. ROTR RTGI ON ei muuda näiteks midagi, korralikult vaeva nähtud. Aga mäletamist mööda Tom Rideris ilmastil ei muuti ka palju...
Eks Rtx 4090 peal saab näha kas 400%ga saab juna Monte Carlo path tracimgut jooksutada;)

Aga kui siimsetest piltidest rääkida siis ma ka aru ei saa kumb see õigem nüüd on:p
Heledate seinte ja laega madala päikesega tunduks see heledam kodusem..
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2022 20:58:13 vasta tsitaadiga

rotris pole raytracingut, sotris on aga mitte gi vaid varjundus.
postprocessing kraam on niikuinii vahelduva eduga, selle pealt ei ole väga mõtet otsustada.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 09.10.2022 06:23:39 vasta tsitaadiga

parempoolsel pildil on just raytracing peal icon_biggrin.gif minu arust näeb sel hetkel just ilma parem välja, nii drastiline erinevus oli üllatav
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.10.2022 13:38:02 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
parempoolsel pildil on just raytracing peal icon_biggrin.gif minu arust näeb sel hetkel just ilma parem välja, nii drastiline erinevus oli üllatav
ise sa kirjutasid on/off ja siis panid pildid vales järjekorras icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 09.10.2022 14:30:15 vasta tsitaadiga

vot keegi ei saand aru kah icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.10.2022 15:03:35 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
vot keegi ei saand aru kah icon_biggrin.gif
niipalju sain, et oma esimese playthroughga ilma RT'ta ma sellist visuaali ei mäletanud
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 09.10.2022 20:24:08 vasta tsitaadiga

Teisel on RT peal? Miks valgus nii paigast on?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2022 20:29:13 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
parempoolsel pildil on just raytracing peal icon_biggrin.gif minu arust näeb sel hetkel just ilma parem välja, nii drastiline erinevus oli üllatav

Hmm, just olin samas kohas ja RT-ga on minul selline pilt (screenshot on palju tumedam kui tegelikult paistab, kuna HDR on sees ja normaalseid screenshotte ei saa teha icon_sad.gif ):
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 09.10.2022 20:44:31 vasta tsitaadiga

Ikka on veider. Vasaku akna tagh oleks nagu lisa valgusallikas pandud.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 09.10.2022 21:54:08 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
rastaman kirjutas:
parempoolsel pildil on just raytracing peal icon_biggrin.gif minu arust näeb sel hetkel just ilma parem välja, nii drastiline erinevus oli üllatav

Hmm, just olin samas kohas ja RT-ga on minul selline pilt (screenshot on palju tumedam kui tegelikult paistab, kuna HDR on sees ja normaalseid screenshotte ei saa teha icon_sad.gif ):

võtsin kõik modid maha ja nüüd on pmst samasugune icon_lol.gif, kahe akna keskel oleva riide peal on varjud ikka vigased miskipärast
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2022 15:26:04 vasta tsitaadiga

Tundub siis, et RT'ga põrkub valgust liiga vähe. Ambient peaks palju heledam olema. Üpris tobe, et valgus paistab tuppa, millel on pmst beezid seinad, sees põleb ka lamp ning ikkagi on paljud varjud süsimustad. Reaalsusest ikka väga kaugel. (Aga vast reaalsus polnudki siht.)
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 10.10.2022 16:01:53 vasta tsitaadiga

Hetkel on RT lahendus reaalsusest kaugel:
1) ei ole reaalset valguse hajumist jõudluse puudumisel- kiired "lõigatakse poole peal ära" ning kiiri on väga vähe, isegi ultra rt peal.
2) materjalide omadused, nende kasutamisel peab mingi pinaaegsem praktika tekkima
3) baked lightning puhul teeb kunstnik pildi nii nagu monitori läbi silm peaks tajuma vs RT mis teeb reaalse pildi monitori ruumis aga näiteks jätab silma tajumise eripärad ära( selle kohta loetakse loenguid ka aga paywalli taga kinni)
My 2 cents
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.10.2022 18:18:17 vasta tsitaadiga

ärge muretsege
https://www.guru3d.com/news-story/nvidia-announces-new-ray-tracing-overdrive-mode-for-cyberpunk-2077.html

aga igal inimesel on silmade valgustundlikkus erinev ja kui seda võrrelda monitori pildiga, siis tulevadki erinevad arvamused.
tehnilised piirangud jõudluse seadmisel on üks asi, kuid ebaloogilisust RT puhul ei saa olla, pigem on seda loogilisust liikuva pildi puhul parem näha, va see glitch, mis rastamanil oli

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2022 19:13:14 vasta tsitaadiga

See probleem on kõigi RT lahenduste puhul kus RT on hiljem külge poogitud. Arvestades seda, et RT võimekus tekkis alles 4 aastat tagasi ja AAA mängude arendus võtab aega minimaalselt 2 aastat, siis läheb veel aega enne kui me näeme mänge mis on algusest peale loodud RT silmas pidades.
Sest ega keegi ei hakanud 2018 kohe arendama RT integratsiooniga mängu mis tuleks välja 2022. Vahepeal tuli küll uus seeria kaarte millel parem RT võimekus (ka odavamas otsas) aga siis oli jälle probleem, et kaarte polnud saada või olid need kolmekordse hinnalisaga (arendajatel sama probleem).

Nüüd tuleb kolmas RT põlvkond aga odavamasse otsa ei jõua see enne järgmise aasta keskpaika. Ja kui odav see üldse saab olema on küsimärk arvestades seda, et "fake" 4070 maksab juba 1100€. 4050 siis 500€+ või?
Nii ei lähe RT massidesse.

Lisaks on minu meelest suur vahe selles milliseid RT efekte kasutatakse. Näiteks varjude osas on see suht mõttetu, kuna raster varjud on nii heaks saadud, et RT ei anna seal eriti midagi juurde (Shadow of the Tomb Raider näiteks).
Peegeldused on asjalikumad kuna seal suudab RT teha asju mida rasteriga kas teha ei saa või on see väga aeganõudev.
Kõige suurema efekti annab minu meelest siiski Global Illumination (Metro Exodus EE). See kaotab ära vajaduse arendatel paigutada fake spot valgusteid igale poole ja annab tohutult ka mängu atmosfäärile juurde.

Muidugi on veel effektide kombineerimine aga seda on raske jooksutada 4K 60fps+
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.10.2022 19:21:24 vasta tsitaadiga

isiklikult pigem eelistan varje peegeldustele
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2022 21:30:27 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
Ramones kirjutas:
rastaman kirjutas:
parempoolsel pildil on just raytracing peal icon_biggrin.gif minu arust näeb sel hetkel just ilma parem välja, nii drastiline erinevus oli üllatav

Hmm, just olin samas kohas ja RT-ga on minul selline pilt (screenshot on palju tumedam kui tegelikult paistab, kuna HDR on sees ja normaalseid screenshotte ei saa teha icon_sad.gif ):
Spoiler Spoiler Spoiler

võtsin kõik modid maha ja nüüd on pmst samasugune icon_lol.gif, kahe akna keskel oleva riide peal on varjud ikka vigased miskipärast
Spoiler Spoiler Spoiler

proovisin ka selle toa üles otsida. vahe rt ja ilma on minimaalne neh. pakun, et hea kunstnikutöö, see on konkreetne mission location.
kellaaeg ~6:50 pm, kes ise tahab proovida.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2022 10:12:12 vasta tsitaadiga

Ja mingil põhjusel eelistavad osad rastamani katki moditud pilti, kus Johnny selja taga oleks justkui mingi räme prožektor icon_lol.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 03.11.2022 13:09:39 vasta tsitaadiga

Sai siis updatetud versioon ära oodatud ja ka läbitehtud. Algses versioonis mängisin vaid esimest missioni siis kui objektid õhus hõljusid läbi npcde paitsid. Nüüd seda enam pole ja visuaalselt on vist kõige ilusam mäng praegu. Linn on huvitava ehitusega palju väikseid käike ja teid. Palju inimesi ja mini evente. Parimad olid need koljudega kus tuleb küberpsychosid tappa. Kõrval missioonid olid huvitavamad kui main mission stoory poolest.
Spoiler Spoiler Spoiler

Küberinimeste teema on ka mööda. Kõik need friigid igal pool. Käituvad nagu tavalised inimesed aga ise sellised pool terminaator kolakad. Koguaeg küsisin miks nad söövad ja joovad. Ja siis räägivad maitsest, endal pole suud ega keeltki enam. Kõik ju metallist jublakad.
Main stooris paljud tseenid liiga pikad, ääretult pikkade dialoogidega. Ja kui stoori ei meeldi ja huvita siis see on probleem. Ja liiga tihti tuleb kõnesid ja smsse, isegi misside ajal. Autoga sõitmine on ok isegi hea kui leiad hea auto nagu see lambo. Mida saab tasuta kui endale lv 40 grindid.

Tulistamine on halb. Enamus vaenlasi mõõgaga killitud, sest see nagu stunnib neid ja nii saab ka palju tugevamaid endast killida. Tulirelvad on aeglased ja reload väga aeglane. Ja däm sõltub levelist ja upgradedest jne. Siuke jama mehaanika, kus võid sada korda pumbaga vaenlasele näkku lasta ja ehk 5% hp-d läinud. Ja siis varustus ka levelitega piiratud. Enamus mängu ajast olid mul lv30 asjad taskus mida ma ei saanudki kasutada, sest mäng sai enne otsa. Selline lv piiranguga varustus BS pangu mmodesse aga mitte singleplayer mängudesse. Witcher3-s see ka sukkis. thumbs_down.gif

Üldiselt hea mäng midagi erilist tänu linnale ja osadele sidequestidele. Aga teostus kohati väga vilets. Eriti need skriptitud auto sõidud thumbs_down.gif. Võinuks erinevate pandede vastu sõdimist rohkem olla või see implantide varguste õudusi rohkem. Esimesed intro missioonid selle tüübiga olid ühed parimad. Pärast nagu midagi sellist ei tulnudki. thumbs_down.gif

_________________
Gdesainer


viimati muutis ahvilõust 03.11.2022 14:30:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 03.11.2022 13:17:37 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Sai siis updatetud versioon ära oodatud ja ka läbitehtud. Algses versioonis mängisin vaid esimest missioni siis kui objektid õhus hõljusid läbi npcde paitsid. Nüüd seda enam pole ja visuaalselt on vist kõige ilusam mäng praegu. Linn on huvitava ehitusega palju väikseid käike ja teid. Palju inimesi ja mini evente. Parimad olid need koljudega kus tuleb küberpsychosid tappa. Kõrval missioonid olid huvitavamad kui main mission stoory poolest.
Spoiler Spoiler Spoiler

Küberinimeste teema on ka mööda. Kõik need friigid igal pool. Käituvad nagu tavalised inimesed aga ise sellised pool terminaator kolakad. Koguaeg küsisin miks nad söövad ja joovad. Ja siis räägivad maitsest, endal pole suud ega keeltki enam. Kõik ju metallist jublakad.
Main stooris paljud tseenid liiga pikad, ääretult pikkade dialoogidega. Ja kui stoori ei meeldi ja huvita siis see on probleem. Ja liiga tihti tuleb kõnesid ja smsse, isegi misside ajal. Autoga sõitmine on ok isegi hea kui leiad hea auto nagu see lambo. Mida saab tasuta kui endale lv 40 grindid.

Tulistamine on halb. Enamus vaenlasi mõõgaga killitud, sest see nagu stunnib neid ja nii saab ka palju tugevamaid endast killida. Tulirelvad on aeglased ja reload väga aeglane. Ja däm sõltub levelist ja upgradedest jne. Siuke jama mehaanika, kus võid sada korda pumbaga vaenlasele näkku lasta ja ehk 5% hp-d läinud. Ja siis varustus ka levelitega piiratud. Enamus mängu ajast olid mul lv30 asjad taskus mida ma ei saanudki kasutada, sest mäng sai enne otsa. Selline lv piiranguga varustus BS pangu mmodesse aga mitte singleplayer mängudesse. Witcher3-s see ka sukkis. thumbs_down.gif

Üldiselt hea mäng midagi erilist tänu linnale ja osadele sidequestidele. Aga teostus kohati väga vilets. Eriti need skriptitud auto sõidud thumbs_down.gif. Võinuks erinevate pandede vastu sõdimist rohkem olla või see implantide varguste õudusi rohkem. Esimesed intro missioonid selle tüübiga olid ühed parimad. Pärast nagu midagi sellist ei tulnudki. thumbs_down.gif


spoilers pls ?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 09:28:37 vasta tsitaadiga

New Cyberpunk 2077 Update 1.61 Adds Support for FSR 2.1 on PC and Next-Gen Consoles; Full Patch Notes Inside
https://wccftech.com/cyberpunk-2077-update-1-61-fsr-2-1-pc-consoles/

tsitaat:
PC-SPECIFIC

Fixed the issue with temporary FPS drops when exiting menus.
Addressed the issue where achievements in Epic Games Store were not granted despite meeting the requirements. Note that in cases where the conditions were met before in a given save, it might be required to try on a new playthrough or from an earlier save where the conditions were not met yet.
Load Menu should no longer get stuck when playing the game on GOG without internet connection.
Fixed an issue where upgrading an item into a higher tier rarity crashed the game.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 13:15:10 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2022 19:41:30 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
rastaman kirjutas:
Ramones kirjutas:
rastaman kirjutas:
parempoolsel pildil on just raytracing peal icon_biggrin.gif minu arust näeb sel hetkel just ilma parem välja, nii drastiline erinevus oli üllatav

Hmm, just olin samas kohas ja RT-ga on minul selline pilt (screenshot on palju tumedam kui tegelikult paistab, kuna HDR on sees ja normaalseid screenshotte ei saa teha icon_sad.gif ):
Spoiler Spoiler Spoiler

võtsin kõik modid maha ja nüüd on pmst samasugune icon_lol.gif, kahe akna keskel oleva riide peal on varjud ikka vigased miskipärast
Spoiler Spoiler Spoiler

proovisin ka selle toa üles otsida. vahe rt ja ilma on minimaalne neh. pakun, et hea kunstnikutöö, see on konkreetne mission location.
kellaaeg ~6:50 pm, kes ise tahab proovida.


Vahe on minimaalne kuna su sätted ei läinud peale kuigi mäng näitab, et on peal. Suur draama oli RTX4090 benchmarkides, kõik said erinevaid tulemusi ja tuli välja, et mängu settingud on bugised ja kunagi ei tea kas säte on peal või ei ole, pead ise mängu minema ja järgi vaatama oma silmaga.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2022 19:59:49 vasta tsitaadiga

Kui sätete muutmisel Apply nuppu ei teki, siis järelikult ei läinud peale. Alles pärast Apply vajutamist peaks olema kindel, et sätted ka rakendati.
Kõige lihtsam on Apply nupp esile kutsuda DLSS sätte muutmisega.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2022 20:26:02 vasta tsitaadiga

Tomorrow, eip, see mäng on nii bugine, et isegi settingud ei lähe peale kui vajutad apply. Vahest lähevad, vahest mitte, kunagi ei tea. Sellepärast ka kunagi ühtegi Cyberpunki benchmarki ei usalda.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2022 10:33:44 vasta tsitaadiga

https://store.steampowered.com/app/1091500/Cyberpunk_2077/
Steamis soodukas hetkel
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2022 22:27:38 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
https://store.steampowered.com/app/1091500/Cyberpunk_2077/
Steamis soodukas hetkel



GoGis peaks kah soodukas olema. GoG lubab ostetud mängudega vabalt ringi käia. Näiteks võid rahus erinevates arvuites teist mängu jooksutada ilma, et mängust välja viskaks, nagu steam teeb.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2022 02:35:09 vasta tsitaadiga

Me kõik teame väga hästi, et ainus HV-lane ilma selle mänguta on Tomorrow ja tema seda mängu enne ei osta, isegi tasuta ei võta, kuni see mäng pole complete thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2022 06:25:54 vasta tsitaadiga

Maailmast on mängud otsa saanud või miks ma peaks selle võtma praegu ette kui viimane DLC ei ole veel välja tulnud?
Mängige mida tahate või makske mille eest tahate. Lihtsalt ärge tulge mulle ütlema mida ma tegema pean.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 26.11.2022 14:17:37 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Me kõik teame väga hästi, et ainus HV-lane ilma selle mänguta on Tomorrow ja tema seda mängu enne ei osta, isegi tasuta ei võta, kuni see mäng pole complete thumbs_up.gif


Täiesti mõttetu kommentaar isehakanud arvamusliidrilt icon_neutral.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2022 13:39:08 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Scart kirjutas:
Me kõik teame väga hästi, et ainus HV-lane ilma selle mänguta on Tomorrow ja tema seda mängu enne ei osta, isegi tasuta ei võta, kuni see mäng pole complete thumbs_up.gif


Täiesti mõttetu kommentaar isehakanud arvamusliidrilt icon_neutral.gif


Milles siin täpselt mingi mõttetus seisneb? Meie hulgas on tüüp, kes ammutab kogu oma teadmise antud mängust Youtube'i click-bait videotest ja on mölisenud siin threadis aastaid sellest kui katki kõik on. Meanwhile on siin päris palju inimesi, kes on mängu korduvalt läbi teinud ja pole olnud mingeid dramaatilisi issue'sid ega probleeme. Kaua sellist jama peaks kannatama?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2022 15:29:47 vasta tsitaadiga

ot:
Scart kirjutas:
Meie hulgas on tüüp, kes ammutab kogu oma teadmise antud mängust Youtube'i click-bait videotest.

Ja meie hulgas on ka tüüp kes ammutab kogu oma teadmise covid kohta interneti prügikastidest. See oled siis sina. Aga see, et mina postitan youtube video usaldusväärsest allikast on big no-no.
Scart kirjutas:
ja on mölisenud siin threadis aastaid sellest kui katki kõik on.

Räägid ilmselt endast mingis teises teemas. Kui eksisteerib üks inimene kes igas threadis mõttetut OT'd suudab üles keerutada oled see just sina.
Täiesti provotseerimata sõidad sisse kuhugi teemasse ja postitad mingit jama nagu praegu siin.
Scart kirjutas:
Meanwhile on siin päris palju inimesi, kes on mängu korduvalt läbi teinud ja pole olnud mingeid dramaatilisi issue'sid ega probleeme.

No tore on kui nemad on rahul. Arusaamatuks jääb seos minuga. Nagu ma ütlesin - mina ei ütle inimestele mida nad peaks mängima ja mida mitte. Lihtsalt mulle ei meeldi see kui keegi tuleb mind maha tegema et minu arvamus on vale ja ma peaks midagi mängima. Kas CP2077 ei olnud välja tulles katki ja poolik? Kas CDPR ei lubanud rohkem ja andnud vähem? Kas CDPR oma tegudega ei kaotanud palju poolehoidjaid?

Ja arusaamatuks jääb miks ma peaksin seda mängima nüüd ja kohe ja nii juba mitu aastat. See väide ei päde, et ma ei tea millest ma räägin. Sama kriteeriumi järgi ei tohiks ju auto teemadesse postitada auto mitteomajad. Covid teemase mitte meditsiini praktiseerivad inimesed, sõja teemasse mitte sõdurid ja motospordi teemasse mitte võidusõitjad. See on sinu poolt lihtsalt äärmiselt nõrk argument miks kellegi arvamus kohe maha kanda.
Scart kirjutas:
Kaua sellist jama peaks kannatama?

Tõesti jah kaua SINU jama peaks kannatama siin ja mujal teemades?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2022 20:01:05 vasta tsitaadiga

Hea mäng on hea ka aastate pärast, ma väga ei tõtta CP2077 lõpetama (mängisin the point of no returnini), ootan enne laienduse ära.
Mass Effect jäi ka omal ajal vahele, võtsin alles Legendary Editioni väljatulemisel ette ja arvan, et ei pea seda kahetsema,
sest sellega said ka esimesed mängud kolmanda osa poleerimise. Samuti ka Dead Space, millest on kohevarsti tulemas nii
Callisto Protocol kui esimese osa remake - mulle sattus esimesena pihku alles kolmas osa ja see meeldis, pärast proovisin
esimesi osi ja tundusid juba kohmakad konsoolipordid. Huvitaval kombel sarja fännidele just ei tundu kolmas osa meeldivat.

_________________
"Miks üleüldse keegi üritab midagi ida-eurooplastelt osta?" imestab thaivisa.com foorumis üks kohalik.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2022 20:46:46 vasta tsitaadiga

ot:
Jep Mass Effect LE on parim versioon, kuna 4K upscaled ja omab kogu DLC-d ja patche. Ainus mis seal puudu on on üks vähetähtis ME1 DLC ja ME3 Multiplayer mis oli tegelikult üsna fun.
Dead Space 1 ja 2 sai ammu läbi tehtud. 3 jäi pooleli, kuna läks liiga actioniks ära kuigi esimesed kaks olid rohkem horror. Aga eriti esimene osa oli kohmakas jah arvutil. Isegi remappida ei saanud osasi nuppe ja pidi kolmanda osapoole programmi kasutama.
Remake kindlasti proovin ära, kuna graafilised uuendused paistavad massiivsed.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.11.2022 22:45:36 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:

Milles siin täpselt mingi mõttetus seisneb? Meie hulgas on tüüp, kes ammutab kogu oma teadmise antud mängust Youtube'i click-bait videotest ja on mölisenud siin threadis aastaid sellest kui katki kõik on. Meanwhile on siin päris palju inimesi, kes on mängu korduvalt läbi teinud ja pole olnud mingeid dramaatilisi issue'sid ega probleeme. Kaua sellist jama peaks kannatama?


Ainult sinusugune kloun laob sellise lause rohkem kui nädal aega peale kodaniku jauramist tühjast kohast letti icon_rolleyes.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2022 00:42:18 vasta tsitaadiga

Kusjuures see nädal varem tehtud post (15.11) ei olnud isegi kriitiline ei mängu ega arendaja suhtes. Hoopis sellele järgnev HDTaneli post väidab, et mäng on bugine. Pole isegi minu sõnad icon_lol.gif
Sellele eelnev 09.11 post oli PC patch notes.
10.10 kirjutasin RT-st üldiselt. 23.09 oli jutt TV showst. 12.09 oli juttu streamingust ja viimane post kus võib öelda, et ma olin mängu suhtes kriitiline pärineb 10.09 kuupäevast.

Seega Scart on kaks ja pool kuud hiljaks jäänud oma kommentaariga.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 11:38:25 vasta tsitaadiga

Siin seal mingeid buge leiab. Midagi gamebreakingut pole kohanud, ma olen nüüdseks 4 korda mängu läbi teinud.
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2022 12:24:32 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Scart kirjutas:

Milles siin täpselt mingi mõttetus seisneb? Meie hulgas on tüüp, kes ammutab kogu oma teadmise antud mängust Youtube'i click-bait videotest ja on mölisenud siin threadis aastaid sellest kui katki kõik on. Meanwhile on siin päris palju inimesi, kes on mängu korduvalt läbi teinud ja pole olnud mingeid dramaatilisi issue'sid ega probleeme. Kaua sellist jama peaks kannatama?


Ainult sinusugune kloun laob sellise lause rohkem kui nädal aega peale kodaniku jauramist tühjast kohast letti icon_rolleyes.gif


Eks kuldkala mäluga kodanikud muidugi suudavad ainult viimast kahte postitust meenutada. See möla on siin käinud aastaid.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2022 14:13:57 vasta tsitaadiga

Härrased! Käed-jalad terved, mis vaidleme? Küsiks kas kellelgi on ka miskit infot kunagise kõlaka kohta, et on loota ka multiplayerit kunagi?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2022 20:02:01 vasta tsitaadiga

est4ever kirjutas:
Härrased! Käed-jalad terved, mis vaidleme? Küsiks kas kellelgi on ka miskit infot kunagise kõlaka kohta, et on loota ka multiplayerit kunagi?

Cyberpunk 2077 multiplayer "had to go away" after game's rocky launch
https://www.eurogamer.net/cyberpunk-2077-multiplayer-had-to-go-away-after-games-rocky-launch-1
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cyberpunk 2077 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 43, 44, 45  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.