Kogu see Skippy quest on pigem "easter egg" kui mingi tõsisem teema. Kui nii tühised asjad elamust rikuvad, siis äkki on FPS rohkem sobilik valik?
Kui see on erand siis on kõik hästi - kui pigem reegel siis tasub tõesti FPS-i mängida,
kus pole vahet mida otsustad - koridori lõpus ootab ikka koll,
kellele pead killima ja sedagi saad vaid ettenähtud viisil teostada. _________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Proovi proovi, ega ta midagi lootusetult katkist/kohutavat pole. _________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
RT näeb välja nagu korteris oleks öö. RT'ta näeb tegelikult realistlik välja - päike paistab tuppa ja väga valge kõik. Ehk valgusolud on erinevad. Huvitav, milline RTga oleks kui päike tuppa paistab? _________________
raytracingu luksus ongi see, et see päike ei paista alati selgelt sisse - muu arvutuslik peegeldus on ilmselt nõrgena teostusga, kuid ma arvan, et see on mingi anomaalia _________________ ☠
RTga on lihtne ööpäeva lõikes valgustada. ROTR RTGI ON ei muuda näiteks midagi, korralikult vaeva nähtud. Aga mäletamist mööda Tom Rideris ilmastil ei muuti ka palju...
Eks Rtx 4090 peal saab näha kas 400%ga saab juna Monte Carlo path tracimgut jooksutada;)
Aga kui siimsetest piltidest rääkida siis ma ka aru ei saa kumb see õigem nüüd on:p
Heledate seinte ja laega madala päikesega tunduks see heledam kodusem..
rotris pole raytracingut, sotris on aga mitte gi vaid varjundus.
postprocessing kraam on niikuinii vahelduva eduga, selle pealt ei ole väga mõtet otsustada. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Teisel on RT peal? Miks valgus nii paigast on? _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
parempoolsel pildil on just raytracing peal minu arust näeb sel hetkel just ilma parem välja, nii drastiline erinevus oli üllatav
Hmm, just olin samas kohas ja RT-ga on minul selline pilt (screenshot on palju tumedam kui tegelikult paistab, kuna HDR on sees ja normaalseid screenshotte ei saa teha ):
Ikka on veider. Vasaku akna tagh oleks nagu lisa valgusallikas pandud. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
parempoolsel pildil on just raytracing peal minu arust näeb sel hetkel just ilma parem välja, nii drastiline erinevus oli üllatav
Hmm, just olin samas kohas ja RT-ga on minul selline pilt (screenshot on palju tumedam kui tegelikult paistab, kuna HDR on sees ja normaalseid screenshotte ei saa teha ):
võtsin kõik modid maha ja nüüd on pmst samasugune , kahe akna keskel oleva riide peal on varjud ikka vigased miskipärast
Tundub siis, et RT'ga põrkub valgust liiga vähe. Ambient peaks palju heledam olema. Üpris tobe, et valgus paistab tuppa, millel on pmst beezid seinad, sees põleb ka lamp ning ikkagi on paljud varjud süsimustad. Reaalsusest ikka väga kaugel. (Aga vast reaalsus polnudki siht.) _________________
Hetkel on RT lahendus reaalsusest kaugel:
1) ei ole reaalset valguse hajumist jõudluse puudumisel- kiired "lõigatakse poole peal ära" ning kiiri on väga vähe, isegi ultra rt peal.
2) materjalide omadused, nende kasutamisel peab mingi pinaaegsem praktika tekkima
3) baked lightning puhul teeb kunstnik pildi nii nagu monitori läbi silm peaks tajuma vs RT mis teeb reaalse pildi monitori ruumis aga näiteks jätab silma tajumise eripärad ära( selle kohta loetakse loenguid ka aga paywalli taga kinni)
My 2 cents
aga igal inimesel on silmade valgustundlikkus erinev ja kui seda võrrelda monitori pildiga, siis tulevadki erinevad arvamused.
tehnilised piirangud jõudluse seadmisel on üks asi, kuid ebaloogilisust RT puhul ei saa olla, pigem on seda loogilisust liikuva pildi puhul parem näha, va see glitch, mis rastamanil oli _________________ ☠
See probleem on kõigi RT lahenduste puhul kus RT on hiljem külge poogitud. Arvestades seda, et RT võimekus tekkis alles 4 aastat tagasi ja AAA mängude arendus võtab aega minimaalselt 2 aastat, siis läheb veel aega enne kui me näeme mänge mis on algusest peale loodud RT silmas pidades.
Sest ega keegi ei hakanud 2018 kohe arendama RT integratsiooniga mängu mis tuleks välja 2022. Vahepeal tuli küll uus seeria kaarte millel parem RT võimekus (ka odavamas otsas) aga siis oli jälle probleem, et kaarte polnud saada või olid need kolmekordse hinnalisaga (arendajatel sama probleem).
Nüüd tuleb kolmas RT põlvkond aga odavamasse otsa ei jõua see enne järgmise aasta keskpaika. Ja kui odav see üldse saab olema on küsimärk arvestades seda, et "fake" 4070 maksab juba 1100€. 4050 siis 500€+ või?
Nii ei lähe RT massidesse.
Lisaks on minu meelest suur vahe selles milliseid RT efekte kasutatakse. Näiteks varjude osas on see suht mõttetu, kuna raster varjud on nii heaks saadud, et RT ei anna seal eriti midagi juurde (Shadow of the Tomb Raider näiteks).
Peegeldused on asjalikumad kuna seal suudab RT teha asju mida rasteriga kas teha ei saa või on see väga aeganõudev.
Kõige suurema efekti annab minu meelest siiski Global Illumination (Metro Exodus EE). See kaotab ära vajaduse arendatel paigutada fake spot valgusteid igale poole ja annab tohutult ka mängu atmosfäärile juurde.
Muidugi on veel effektide kombineerimine aga seda on raske jooksutada 4K 60fps+
parempoolsel pildil on just raytracing peal minu arust näeb sel hetkel just ilma parem välja, nii drastiline erinevus oli üllatav
Hmm, just olin samas kohas ja RT-ga on minul selline pilt (screenshot on palju tumedam kui tegelikult paistab, kuna HDR on sees ja normaalseid screenshotte ei saa teha ):
Spoiler
võtsin kõik modid maha ja nüüd on pmst samasugune , kahe akna keskel oleva riide peal on varjud ikka vigased miskipärast
Spoiler
proovisin ka selle toa üles otsida. vahe rt ja ilma on minimaalne neh. pakun, et hea kunstnikutöö, see on konkreetne mission location.
kellaaeg ~6:50 pm, kes ise tahab proovida.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Sai siis updatetud versioon ära oodatud ja ka läbitehtud. Algses versioonis mängisin vaid esimest missioni siis kui objektid õhus hõljusid läbi npcde paitsid. Nüüd seda enam pole ja visuaalselt on vist kõige ilusam mäng praegu. Linn on huvitava ehitusega palju väikseid käike ja teid. Palju inimesi ja mini evente. Parimad olid need koljudega kus tuleb küberpsychosid tappa. Kõrval missioonid olid huvitavamad kui main mission stoory poolest.
Spoiler
Ei meeldinud see Käänu Riivsi teema üldse ja, et mu tegelane pidi selle sita pärast surema lõpus
Küberinimeste teema on ka mööda. Kõik need friigid igal pool. Käituvad nagu tavalised inimesed aga ise sellised pool terminaator kolakad. Koguaeg küsisin miks nad söövad ja joovad. Ja siis räägivad maitsest, endal pole suud ega keeltki enam. Kõik ju metallist jublakad.
Main stooris paljud tseenid liiga pikad, ääretult pikkade dialoogidega. Ja kui stoori ei meeldi ja huvita siis see on probleem. Ja liiga tihti tuleb kõnesid ja smsse, isegi misside ajal. Autoga sõitmine on ok isegi hea kui leiad hea auto nagu see lambo. Mida saab tasuta kui endale lv 40 grindid.
Tulistamine on halb. Enamus vaenlasi mõõgaga killitud, sest see nagu stunnib neid ja nii saab ka palju tugevamaid endast killida. Tulirelvad on aeglased ja reload väga aeglane. Ja däm sõltub levelist ja upgradedest jne. Siuke jama mehaanika, kus võid sada korda pumbaga vaenlasele näkku lasta ja ehk 5% hp-d läinud. Ja siis varustus ka levelitega piiratud. Enamus mängu ajast olid mul lv30 asjad taskus mida ma ei saanudki kasutada, sest mäng sai enne otsa. Selline lv piiranguga varustus BS pangu mmodesse aga mitte singleplayer mängudesse. Witcher3-s see ka sukkis.
Üldiselt hea mäng midagi erilist tänu linnale ja osadele sidequestidele. Aga teostus kohati väga vilets. Eriti need skriptitud auto sõidud . Võinuks erinevate pandede vastu sõdimist rohkem olla või see implantide varguste õudusi rohkem. Esimesed intro missioonid selle tüübiga olid ühed parimad. Pärast nagu midagi sellist ei tulnudki. _________________ Gdesainer
viimati muutis ahvilõust 03.11.2022 14:30:20, muudetud 1 kord
Sai siis updatetud versioon ära oodatud ja ka läbitehtud. Algses versioonis mängisin vaid esimest missioni siis kui objektid õhus hõljusid läbi npcde paitsid. Nüüd seda enam pole ja visuaalselt on vist kõige ilusam mäng praegu. Linn on huvitava ehitusega palju väikseid käike ja teid. Palju inimesi ja mini evente. Parimad olid need koljudega kus tuleb küberpsychosid tappa. Kõrval missioonid olid huvitavamad kui main mission stoory poolest.
Spoiler
Ei meeldinud see Käänu Riivsi teema üldse ja, et mu tegelane pidi selle sita pärast surema lõpus
Küberinimeste teema on ka mööda. Kõik need friigid igal pool. Käituvad nagu tavalised inimesed aga ise sellised pool terminaator kolakad. Koguaeg küsisin miks nad söövad ja joovad. Ja siis räägivad maitsest, endal pole suud ega keeltki enam. Kõik ju metallist jublakad.
Main stooris paljud tseenid liiga pikad, ääretult pikkade dialoogidega. Ja kui stoori ei meeldi ja huvita siis see on probleem. Ja liiga tihti tuleb kõnesid ja smsse, isegi misside ajal. Autoga sõitmine on ok isegi hea kui leiad hea auto nagu see lambo. Mida saab tasuta kui endale lv 40 grindid.
Tulistamine on halb. Enamus vaenlasi mõõgaga killitud, sest see nagu stunnib neid ja nii saab ka palju tugevamaid endast killida. Tulirelvad on aeglased ja reload väga aeglane. Ja däm sõltub levelist ja upgradedest jne. Siuke jama mehaanika, kus võid sada korda pumbaga vaenlasele näkku lasta ja ehk 5% hp-d läinud. Ja siis varustus ka levelitega piiratud. Enamus mängu ajast olid mul lv30 asjad taskus mida ma ei saanudki kasutada, sest mäng sai enne otsa. Selline lv piiranguga varustus BS pangu mmodesse aga mitte singleplayer mängudesse. Witcher3-s see ka sukkis.
Üldiselt hea mäng midagi erilist tänu linnale ja osadele sidequestidele. Aga teostus kohati väga vilets. Eriti need skriptitud auto sõidud . Võinuks erinevate pandede vastu sõdimist rohkem olla või see implantide varguste õudusi rohkem. Esimesed intro missioonid selle tüübiga olid ühed parimad. Pärast nagu midagi sellist ei tulnudki.
Fixed the issue with temporary FPS drops when exiting menus.
Addressed the issue where achievements in Epic Games Store were not granted despite meeting the requirements. Note that in cases where the conditions were met before in a given save, it might be required to try on a new playthrough or from an earlier save where the conditions were not met yet.
Load Menu should no longer get stuck when playing the game on GOG without internet connection.
Fixed an issue where upgrading an item into a higher tier rarity crashed the game.
parempoolsel pildil on just raytracing peal minu arust näeb sel hetkel just ilma parem välja, nii drastiline erinevus oli üllatav
Hmm, just olin samas kohas ja RT-ga on minul selline pilt (screenshot on palju tumedam kui tegelikult paistab, kuna HDR on sees ja normaalseid screenshotte ei saa teha ):
Spoiler
võtsin kõik modid maha ja nüüd on pmst samasugune , kahe akna keskel oleva riide peal on varjud ikka vigased miskipärast
Spoiler
proovisin ka selle toa üles otsida. vahe rt ja ilma on minimaalne neh. pakun, et hea kunstnikutöö, see on konkreetne mission location.
kellaaeg ~6:50 pm, kes ise tahab proovida.
Vahe on minimaalne kuna su sätted ei läinud peale kuigi mäng näitab, et on peal. Suur draama oli RTX4090 benchmarkides, kõik said erinevaid tulemusi ja tuli välja, et mängu settingud on bugised ja kunagi ei tea kas säte on peal või ei ole, pead ise mängu minema ja järgi vaatama oma silmaga. _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Tomorrow, eip, see mäng on nii bugine, et isegi settingud ei lähe peale kui vajutad apply. Vahest lähevad, vahest mitte, kunagi ei tea. Sellepärast ka kunagi ühtegi Cyberpunki benchmarki ei usalda. _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
GoGis peaks kah soodukas olema. GoG lubab ostetud mängudega vabalt ringi käia. Näiteks võid rahus erinevates arvuites teist mängu jooksutada ilma, et mängust välja viskaks, nagu steam teeb. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Me kõik teame väga hästi, et ainus HV-lane ilma selle mänguta on Tomorrow ja tema seda mängu enne ei osta, isegi tasuta ei võta, kuni see mäng pole complete
Me kõik teame väga hästi, et ainus HV-lane ilma selle mänguta on Tomorrow ja tema seda mängu enne ei osta, isegi tasuta ei võta, kuni see mäng pole complete
Täiesti mõttetu kommentaar isehakanud arvamusliidrilt _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Me kõik teame väga hästi, et ainus HV-lane ilma selle mänguta on Tomorrow ja tema seda mängu enne ei osta, isegi tasuta ei võta, kuni see mäng pole complete
Täiesti mõttetu kommentaar isehakanud arvamusliidrilt
Milles siin täpselt mingi mõttetus seisneb? Meie hulgas on tüüp, kes ammutab kogu oma teadmise antud mängust Youtube'i click-bait videotest ja on mölisenud siin threadis aastaid sellest kui katki kõik on. Meanwhile on siin päris palju inimesi, kes on mängu korduvalt läbi teinud ja pole olnud mingeid dramaatilisi issue'sid ega probleeme. Kaua sellist jama peaks kannatama?
Meie hulgas on tüüp, kes ammutab kogu oma teadmise antud mängust Youtube'i click-bait videotest.
Ja meie hulgas on ka tüüp kes ammutab kogu oma teadmise covid kohta interneti prügikastidest. See oled siis sina. Aga see, et mina postitan youtube video usaldusväärsest allikast on big no-no.
Scart kirjutas:
ja on mölisenud siin threadis aastaid sellest kui katki kõik on.
Räägid ilmselt endast mingis teises teemas. Kui eksisteerib üks inimene kes igas threadis mõttetut OT'd suudab üles keerutada oled see just sina.
Täiesti provotseerimata sõidad sisse kuhugi teemasse ja postitad mingit jama nagu praegu siin.
Scart kirjutas:
Meanwhile on siin päris palju inimesi, kes on mängu korduvalt läbi teinud ja pole olnud mingeid dramaatilisi issue'sid ega probleeme.
No tore on kui nemad on rahul. Arusaamatuks jääb seos minuga. Nagu ma ütlesin - mina ei ütle inimestele mida nad peaks mängima ja mida mitte. Lihtsalt mulle ei meeldi see kui keegi tuleb mind maha tegema et minu arvamus on vale ja ma peaks midagi mängima. Kas CP2077 ei olnud välja tulles katki ja poolik? Kas CDPR ei lubanud rohkem ja andnud vähem? Kas CDPR oma tegudega ei kaotanud palju poolehoidjaid?
Ja arusaamatuks jääb miks ma peaksin seda mängima nüüd ja kohe ja nii juba mitu aastat. See väide ei päde, et ma ei tea millest ma räägin. Sama kriteeriumi järgi ei tohiks ju auto teemadesse postitada auto mitteomajad. Covid teemase mitte meditsiini praktiseerivad inimesed, sõja teemasse mitte sõdurid ja motospordi teemasse mitte võidusõitjad. See on sinu poolt lihtsalt äärmiselt nõrk argument miks kellegi arvamus kohe maha kanda.
Scart kirjutas:
Kaua sellist jama peaks kannatama?
Tõesti jah kaua SINU jama peaks kannatama siin ja mujal teemades?
Hea mäng on hea ka aastate pärast, ma väga ei tõtta CP2077 lõpetama (mängisin the point of no returnini), ootan enne laienduse ära.
Mass Effect jäi ka omal ajal vahele, võtsin alles Legendary Editioni väljatulemisel ette ja arvan, et ei pea seda kahetsema,
sest sellega said ka esimesed mängud kolmanda osa poleerimise. Samuti ka Dead Space, millest on kohevarsti tulemas nii
Callisto Protocol kui esimese osa remake - mulle sattus esimesena pihku alles kolmas osa ja see meeldis, pärast proovisin
esimesi osi ja tundusid juba kohmakad konsoolipordid. Huvitaval kombel sarja fännidele just ei tundu kolmas osa meeldivat. _________________ "Miks üleüldse keegi üritab midagi ida-eurooplastelt osta?" imestab thaivisa.com foorumis üks kohalik.
Jep Mass Effect LE on parim versioon, kuna 4K upscaled ja omab kogu DLC-d ja patche. Ainus mis seal puudu on on üks vähetähtis ME1 DLC ja ME3 Multiplayer mis oli tegelikult üsna fun.
Dead Space 1 ja 2 sai ammu läbi tehtud. 3 jäi pooleli, kuna läks liiga actioniks ära kuigi esimesed kaks olid rohkem horror. Aga eriti esimene osa oli kohmakas jah arvutil. Isegi remappida ei saanud osasi nuppe ja pidi kolmanda osapoole programmi kasutama.
Remake kindlasti proovin ära, kuna graafilised uuendused paistavad massiivsed.
Milles siin täpselt mingi mõttetus seisneb? Meie hulgas on tüüp, kes ammutab kogu oma teadmise antud mängust Youtube'i click-bait videotest ja on mölisenud siin threadis aastaid sellest kui katki kõik on. Meanwhile on siin päris palju inimesi, kes on mängu korduvalt läbi teinud ja pole olnud mingeid dramaatilisi issue'sid ega probleeme. Kaua sellist jama peaks kannatama?
Ainult sinusugune kloun laob sellise lause rohkem kui nädal aega peale kodaniku jauramist tühjast kohast letti _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kusjuures see nädal varem tehtud post (15.11) ei olnud isegi kriitiline ei mängu ega arendaja suhtes. Hoopis sellele järgnev HDTaneli post väidab, et mäng on bugine. Pole isegi minu sõnad
Sellele eelnev 09.11 post oli PC patch notes.
10.10 kirjutasin RT-st üldiselt. 23.09 oli jutt TV showst. 12.09 oli juttu streamingust ja viimane post kus võib öelda, et ma olin mängu suhtes kriitiline pärineb 10.09 kuupäevast.
Seega Scart on kaks ja pool kuud hiljaks jäänud oma kommentaariga.
Siin seal mingeid buge leiab. Midagi gamebreakingut pole kohanud, ma olen nüüdseks 4 korda mängu läbi teinud. _________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Milles siin täpselt mingi mõttetus seisneb? Meie hulgas on tüüp, kes ammutab kogu oma teadmise antud mängust Youtube'i click-bait videotest ja on mölisenud siin threadis aastaid sellest kui katki kõik on. Meanwhile on siin päris palju inimesi, kes on mängu korduvalt läbi teinud ja pole olnud mingeid dramaatilisi issue'sid ega probleeme. Kaua sellist jama peaks kannatama?
Ainult sinusugune kloun laob sellise lause rohkem kui nädal aega peale kodaniku jauramist tühjast kohast letti
Eks kuldkala mäluga kodanikud muidugi suudavad ainult viimast kahte postitust meenutada. See möla on siin käinud aastaid.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.