|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
28.11.2022 15:01:26
|
|
|
| tundub, et sa ei suuda küsimusest aru saada, las siis olla, ega siis mõistlikku vastustki pole loota
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
28.11.2022 15:03:21
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
| netcat kirjutas: |
...
Senikaua kuni sa seda käitumist ära ei keela, võibki mõmisema jääda, et "a miks Maali ja Juuli ostavad seda, mida neile müüakse" |
Minuteada pole Huawei vaatamata piirangutele jms. euroopast kuhugi veel kadunud
niipalju siis ära keelamisest... |
Pmst. on.
See lõpptarbijale müüdav träni ei ole märkimisväärne.
https://www.politico.eu/article/us-china-huawei-europe-market/
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
28.11.2022 15:09:43
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
| netcat kirjutas: |
...
Senikaua kuni sa seda käitumist ära ei keela, võibki mõmisema jääda, et "a miks Maali ja Juuli ostavad seda, mida neile müüakse" |
Minuteada pole Huawei vaatamata piirangutele jms. euroopast kuhugi veel kadunud
niipalju siis ära keelamisest... |
Meil keelati ainult infra osas see ära, mitte tavatarbija seadmed, ja sellegi osas on praegu üleminekuaeg..
https://www.err.ee/1608127927/huawei-seadmete-keelamine-voib-tuua-vorkudele-kumneid-miljoneid-kahju
Juhul kui nüüd see määrus üldse vastu jõuti võtta, või tuli enne sõda peale? Otsin ja otsin aga peale seda kui asja arutama hakati kaovad otsad nagu vette
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
28.11.2022 15:14:54
|
|
|
Mnator, ma sain küsimusest aru ja sa said ka vastusest aru. Ma ei pea selle üle arvet.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
28.11.2022 15:16:58
|
|
|
Kogu Telia fiiber elab Huawei seadmete otsas ja sealt pole seda keegi eemaldamas.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
28.11.2022 15:19:05
|
|
|
| tsitaat: |
Tehnoloogia, mis ei puutu tuumikvõrku ega ole 5G funktsiooniga, saab kõige pikema üleminekuaja. Selles grupis, kuhu kuulub näiteks suur osa kaabelside seadmeid, tuleb ohtlikud osad välja vahetada 2029. lõpuks.
|
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
28.11.2022 15:51:01
|
|
|
| sakinaga kirjutas: |
| Kogu Telia fiiber elab Huawei seadmete otsas ja sealt pole seda keegi eemaldamas. |
Aga juurde seda ei tule. Vanadele asjadele lisakaarte/mooduleid juurde saada oli juba mõniaeg tagasi probleemne.
Uued dsl ja 10G PON asjad on teistelt tootjatelt.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Indrek67
HV vaatleja
liitunud: 29.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
28.11.2022 18:56:20
|
|
|
Olemasolev backbone on Huawei, sellega suhtlemiseks on vaja Huawei purki. Telial on veel mõned aastad aega, et backbone ringi ehitada... küll tuleb ka suurem kampaania kliendiseadmete väljavahetuseks kusagil dekaadi teises pooles.
Uued võrguarendused on juba muude seadmete peal (millele siin ka varasemalt viidati).
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.11.2022 12:45:11
|
|
|
Uurida on ju jutt olnud julgelt üle 20 aasta, seni tähendanud see Saksa autotööstuse viimist hiina
Ja hiljem hala, et oih koopia tehti...
Viimane aeg oleks mingi trahv tekitada, iga selline vargus karistatakse 100X määras nii hiina import kui ka kohustus tuua tootmine ära.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
29.11.2022 18:55:52
|
|
|
| degrass kirjutas: |
netcat, kui sa v6id ka sellele teise nurga alt läheneda: kui inimesed oleksid olnud n6us kaupade eest rohkem maksma, et kodumaine totmine säiliks, ei oleks olnud vaja tootmist hiinasse kolida.
Aga kohe tuleb meie siine alaline majandusekspert ja ütleb, et ma eksin, nagu ikka. |
IMO on see "inimesed ei osta piisavalt kalli hinnaga" jabur tootjate-müüjate kiun.
Äkki ei ole lihtsalt huvi selliste mahtude vastu, nagu tootjal-müüjal on huvi müüa?
Sellepärast peab minema siis odavtootmise peale, et hindasid alla tuua saaks ja "endale vajalikku hulka müüa" oleks võimalik, selmet müüa nii palju kui mõistlikult turul tahet on?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
29.11.2022 21:08:24
|
|
|
Turul võib ju tahet olla aga raha sellise hinnaga ostmiseks pole.
Soovitan veidi majandust õppida, turutasakaal on 1. kursuse aine. Või oli vähemalt siis kui mina koolis käisin.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
29.11.2022 21:17:41
|
|
|
Majandust erinevates kohtades üksjagu õppinud läbi terve elu... asi pole selles.
Tasakaalus küsimus ongi. Tahet võib olla ükskõik, milleks. Küsimus on, kas x asjaga y teenida on mõistlik idee ja plaan laiemas mõttes või võikski toota nii palju kui turg mõistlikult vastu võtta suudab.
Lõputu kasv on vähkkasvajalik ja seeläbi me omadega nii p jõudnud olemegi...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
29.11.2022 21:37:29
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Majandust erinevates kohtades üksjagu õppinud läbi terve elu... asi pole selles.
|
Asi on päris kindlasti selles.
Peale sellise hunniku lausdebiilsuste postitamist foorumisse, julgeb veel öelda, et lausa erinevates kohtades majandust "õppinud"
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
29.11.2022 22:35:50
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Uurida on ju jutt olnud julgelt üle 20 aasta, seni tähendanud see Saksa autotööstuse viimist hiina :lol:
Ja hiljem hala, et oih koopia tehti...
Viimane aeg oleks mingi trahv tekitada, iga selline vargus karistatakse 100X määras nii hiina import kui ka kohustus tuua tootmine ära. |
Tesla viis samuti tootmise Hiinasse. Kes ei viiks, odav ju.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
29.11.2022 23:29:21
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Turul võib ju tahet olla aga raha sellise hinnaga ostmiseks pole.
Soovitan veidi majandust õppida, turutasakaal on 1. kursuse aine. Või oli vähemalt siis kui mina koolis käisin. |
Mulle näib, et asi ei jää mitte raha taha, vaid küsimus on, millele see kulutatakse? Kui on valida tädi Maali kreenholmi töökoha v6i Türgi puhkusereisi vahel, ei pea eriline majandusgeenius olema, m6istmaks, millele palk kulutatakse...
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
30.11.2022 10:40:21
|
|
|
Ega siin midagi uut pole, juba mõnda aega seda juttu siin foorumis rääkinud, et Euroopa Liit laseb praegusel kujul rohedebiilsusega endale jalga.
| tsitaat: |
EL tahab alates 2035. aastast keelustada sisepõlemismootoriga sõidukite müügi. Paljud eksperdid leiavad siiski, et selline kiirustamine ohustab Euroopa autotööstust ja vajadusel tuleb seda kuupäeva edasi lükata.
"Fakt seisneb selles, et Saksamaa ja EL kaotavad rahvusvahelises võrdluses kiiresti oma konkurentsivõimet," ütles Schäfer. |
Majanduse tugevus ja konkurentsivõime on leftiedele sõnakõlks.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
30.11.2022 10:45:36
|
|
|
Kliimamuutused lähevad maailmamajandusele järgneva viiekümne aasta jooksul maksma hinnanguliselt vähemalt $174T, seda juhul kui teadlikult olukorda hullemaks ei tehta.
Kui tehakse siis liitprotsent tehe sinna otsa viiekümne aasta peale.
Aga vähemalt pannakse "leftiedele" ära, onju?
"Après moi, le déluge"
- Louis XV
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
30.11.2022 11:41:10
|
|
|
Kas seda trummi pole tagutud iga natukese aja tagant, et kui nüüd 5 a jooksul ühte ja teist ei tehta, siis oleme pöördumatult ületanud mingi punkti?: Juba Kyoto protokolli algusest hakkas see müügimehelik jura pihta.
Mis puudutab üle-eelmise postitaja mingit suvalist tsitaati, siis veidi triviaalset: https://www.spring.org.uk/2015/12/why-you-should-avoid-wise-sounding-but-meaningless-quotes.php
| tsitaat: |
| People who are impressed by wise-sounding-but-meaningless quotes tend to have a lower IQ. |
viimati muutis CnZ 30.11.2022 11:41:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
30.11.2022 11:41:22
|
|
|
Tanel, aga mis on alternatiiv? Ootame, kuni rong on ära läinud ja püüame siis kollektiivselt järgi joosta?
Tänu ulatuslikule vene (6li ja gaasi) lobby'le on Saksamaa kaotanud +15 aastat. Samapalju v6i natuke rohkem baltikumis.
Julge +30 aastat on teada, et kliima soojeneb, kuid peaasi, et 6litööstusel läheks hästi.
Ma ei saa aru, miks on vaja levitada kremli jutupunkte?
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
30.11.2022 13:00:39
|
|
|
degrass alternatiiv on hakata ettevalmistama kliimapõgenike vastuvõtuks ja kliimasoojenemisega toimetulekuks.
Aga minu teada pole ka selleks plaane tehtud ega mõeldud.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
30.11.2022 13:04:22
|
|
|
bugbrake, see eeldaks m6tlemist kaugemale neljaaastasest valimistsüklist.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
30.11.2022 14:11:19
|
|
|
| tsitaat: |
aga mis on alternatiiv?
|
Head alternatiivi polegi, kui Hiina ei kuuletu.
Aga seniks survestada Aasiat ja tootmist mitte üle viima Aasiasse, kus heitmestandardid puuduvad või on olulsielt madalamal kui Euroopas.
Tuletan meelde, et Euroopa Liidu osa maailma CO2-st on vaid 8%, enamus tuleb Aasiast (Hiina ca kolmandik).
Isegi kui 8%-st natuke näpistame ja oma majanduse/konkurentsivõime ära tapame, saastatakse Aasias samamoodi või hullemini edasi.
Samal ajal imeb Euroopa Liit näppu ja istub oma rohepöörde otsas.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
30.11.2022 14:27:16
|
|
|
Mida need kliimauhuud ei mõtle on see, et Venemaa tõestas, et sõda pole kuhugi kadunud seega tuleb kohapeal toota. Kohapeal tootmine tähendab CO2 suurenemist.
Ehk see kava on täna mõttetu ja arulage. Olukord on muutunud...
//
Lisaks mida pikemaks sõda osutub seda rohkem ka saastatakse nüüd ja hiljem.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
30.11.2022 14:53:15
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Mida need kliimauhuud ei mõtle on see, et Venemaa tõestas, et sõda pole kuhugi kadunud seega tuleb kohapeal toota. Kohapeal tootmine tähendab CO2 suurenemist.
Ehk see kava on täna mõttetu ja arulage. Olukord on muutunud...
//
Lisaks mida pikemaks sõda osutub seda rohkem ka saastatakse nüüd ja hiljem. |
Hiinast tootmise EU-sse toomine tähendab ikkagi CO2 vähenemist
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
30.11.2022 14:59:12
|
|
|
| EL arv ikka suureneb.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
30.11.2022 15:02:42
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| EL arv ikka suureneb. |
Seda küll, aga minu arvates ongi viga see, et imporditud CO2 ei arvestata, see võimaldabki Hiinal karistamatult saastada. Kui seda arvestama hakataks, siis võimaldaks see ka EU-s kasumlikult tootmist püsti panna ja vähendaks meie sõltuvust Hiinast üleüldiselt.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
30.11.2022 15:04:59
|
|
|
| sakinaga kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
| EL arv ikka suureneb. |
Seda küll, aga minu arvates ongi viga see, et imporditud CO2 ei arvestata, see võimaldabki Hiinal karistamatult saastada. Kui seda arvestama hakataks, siis võimaldaks see ka EU-s kasumlikult tootmist püsti panna ja vähendaks meie sõltuvust Hiinast üleüldiselt. |
Jah arvestama peaks kõigil ja tervikahelat, ka laevandus, EL CO2 tasu, orjavabrikud, jne...
Siis paraku oleks kiiresti käpuli.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
30.11.2022 15:09:24
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| sakinaga kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
| EL arv ikka suureneb. |
Seda küll, aga minu arvates ongi viga see, et imporditud CO2 ei arvestata, see võimaldabki Hiinal karistamatult saastada. Kui seda arvestama hakataks, siis võimaldaks see ka EU-s kasumlikult tootmist püsti panna ja vähendaks meie sõltuvust Hiinast üleüldiselt. |
Jah arvestama peaks kõigil ja tervikahelat, ka laevandus, EL CO2 tasu, orjavabrikud, jne...
Siis paraku oleks kiiresti käpuli. |
Eks kusagilt tuleb alustada, nii ka päris ei saa, et EU sees teeme üliranged reeglid ja hakkame 100% EU-välisest tootmisest sõltuma.
See võib olla täitsa realistlik tulemus, et nii palju asju ei saagi enam osta. Telefoni tuleb vahetada kahe aasta tagant, mitte ei saa iga aasta uut osta ja nii edasi. Praegu toodetakse sellises koguses tulevikult lõivu võttes, kunagi tuleb see intressidega tagasi maksta. Parem on sellega kohe alustada, mitte oodata, kuni jõuame SMS-laenu intressideni.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
01.12.2022 12:56:39
|
|
|
https://www.err.ee/1608806320/el-voib-twitteri-keelustada-kui-ettevote-ei-suuda-enda-sisu-modereerida
| tsitaat: |
Twitter on ka USA valitsuse huviorbiidis, kuna Musk ostis selle muuhulgas välisriikide investorite abil. USA rahandusminister Janet Yellen kinnitas, et USA valitsus uurib välisinvestorite kaasamisest tingitud võimalikku julgeolekuriski.
Muski Twitteri ostu rahastas muuhulgas Saudi Araabia prints Alwaleed bin Talal bin Abdulaziz läbi ettevõtte Kingdom Holding Company. Samale ettevõttele kuuluvad osalused Citigroup pangas, Uberis ja Lyftis. |
Saudi Araabia rahastab Muski sõnavabadust?
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
01.12.2022 12:58:31
|
|
|
Hiina ka.
Binance andis $500M.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
01.12.2022 13:24:55
|
|
|
Miks ta sularahas ei ostnud, raha otsas juba?
Müünud väheke aktsiaid ja elu lill
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
01.12.2022 14:07:21
|
|
|
| sakinaga kirjutas: |
Eks kusagilt tuleb alustada, nii ka päris ei saa, et EU sees teeme üliranged reeglid ja hakkame 100% EU-välisest tootmisest sõltuma.
See võib olla täitsa realistlik tulemus, et nii palju asju ei saagi enam osta. Telefoni tuleb vahetada kahe aasta tagant, mitte ei saa iga aasta uut osta ja nii edasi. Praegu toodetakse sellises koguses tulevikult lõivu võttes, kunagi tuleb see intressidega tagasi maksta. Parem on sellega kohe alustada, mitte oodata, kuni jõuame SMS-laenu intressideni. |
Ei. Sa saad täiesti valesti asjadest aru - tulevik on rumalatele. Raha tuleb täna teenida, sest muidu paneb keegi teine selle omale taskusse.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
01.12.2022 14:34:09
|
|
|
Poliitikud ei suuna ärihuve, see on vastupidi.
Ehk siis kui keegi tahab teada, miks Saksamaa tarvitas meeletus koguses gaasi tuleb vaadata, näiteks esmajärjekorras, BASFi poole. Ning siis seda, kuidas eratarbijad ja soojustootmine nende tarbeks on suures osas gaasile üles ehitatud. Oluline erinevus elektritootmisega võrreldes kus riskid on viimase 20 aastaga ära hajutatud 3 allika vahelt 10le.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bilderberg
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2009
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
02.12.2022 14:54:39
|
|
|
No kuidas sa hammustad oma toitvat kätt? Ja päeva l6puks vajab parteikassa rahastamist.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|