Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  UK ja teiste riikide sise- ja välispoliitika teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 199, 200, 201 ... 359, 360, 361  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 28.11.2022 15:01:26 vasta tsitaadiga

tundub, et sa ei suuda küsimusest aru saada, las siis olla, ega siis mõistlikku vastustki pole loota
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2022 15:03:21 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
netcat kirjutas:
...
Senikaua kuni sa seda käitumist ära ei keela, võibki mõmisema jääda, et "a miks Maali ja Juuli ostavad seda, mida neile müüakse"
Minuteada pole Huawei vaatamata piirangutele jms. euroopast kuhugi veel kadunud
niipalju siis ära keelamisest...


Pmst. on.
See lõpptarbijale müüdav träni ei ole märkimisväärne.

https://www.politico.eu/article/us-china-huawei-europe-market/
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2022 15:09:43 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
netcat kirjutas:
...
Senikaua kuni sa seda käitumist ära ei keela, võibki mõmisema jääda, et "a miks Maali ja Juuli ostavad seda, mida neile müüakse"
Minuteada pole Huawei vaatamata piirangutele jms. euroopast kuhugi veel kadunud
niipalju siis ära keelamisest...


Meil keelati ainult infra osas see ära, mitte tavatarbija seadmed, ja sellegi osas on praegu üleminekuaeg..

https://www.err.ee/1608127927/huawei-seadmete-keelamine-voib-tuua-vorkudele-kumneid-miljoneid-kahju

Juhul kui nüüd see määrus üldse vastu jõuti võtta, või tuli enne sõda peale? Otsin ja otsin aga peale seda kui asja arutama hakati kaovad otsad nagu vette
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 28.11.2022 15:14:54 vasta tsitaadiga

Mnator, ma sain küsimusest aru ja sa said ka vastusest aru. Ma ei pea selle üle arvet.
_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2022 15:16:58 vasta tsitaadiga

Kogu Telia fiiber elab Huawei seadmete otsas ja sealt pole seda keegi eemaldamas.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2022 15:19:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tehnoloogia, mis ei puutu tuumikvõrku ega ole 5G funktsiooniga, saab kõige pikema üleminekuaja. Selles grupis, kuhu kuulub näiteks suur osa kaabelside seadmeid, tuleb ohtlikud osad välja vahetada 2029. lõpuks.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2022 15:51:01 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Kogu Telia fiiber elab Huawei seadmete otsas ja sealt pole seda keegi eemaldamas.


Aga juurde seda ei tule. Vanadele asjadele lisakaarte/mooduleid juurde saada oli juba mõniaeg tagasi probleemne.
Uued dsl ja 10G PON asjad on teistelt tootjatelt.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Indrek67
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2022 18:43:34 vasta tsitaadiga

Mul alles paar kuud tagasi pandi Telia poolt Huawei optilise signaali muundur.

https://pood.telia.ee/ruuterid-ja-digiboksid/võrguseade-Huawei-HG8010H/HG8010H-TELIA
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 28.11.2022 18:56:20 vasta tsitaadiga

Indrek67 kirjutas:
Mul alles paar kuud tagasi pandi Telia poolt Huawei optilise signaali muundur.

https://pood.telia.ee/ruuterid-ja-digiboksid/võrguseade-Huawei-HG8010H/HG8010H-TELIA

Olemasolev backbone on Huawei, sellega suhtlemiseks on vaja Huawei purki. Telial on veel mõned aastad aega, et backbone ringi ehitada... küll tuleb ka suurem kampaania kliendiseadmete väljavahetuseks kusagil dekaadi teises pooles.

Uued võrguarendused on juba muude seadmete peal (millele siin ka varasemalt viidati).
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2022 20:58:07 vasta tsitaadiga

Jätkame Telia teemas icon_arrow.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11179987#11179987
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2022 09:18:21 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1608803497/saksamaa-analuutik-hiinat-tuleb-uurida-ja-valmistuda-halvimaks
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.11.2022 12:45:11 vasta tsitaadiga

Uurida on ju jutt olnud julgelt üle 20 aasta, seni tähendanud see Saksa autotööstuse viimist hiina icon_lol.gif
Ja hiljem hala, et oih koopia tehti...
Viimane aeg oleks mingi trahv tekitada, iga selline vargus karistatakse 100X määras nii hiina import kui ka kohustus tuua tootmine ära.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2022 18:55:52 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
netcat, kui sa v6id ka sellele teise nurga alt läheneda: kui inimesed oleksid olnud n6us kaupade eest rohkem maksma, et kodumaine totmine säiliks, ei oleks olnud vaja tootmist hiinasse kolida.
Aga kohe tuleb meie siine alaline majandusekspert ja ütleb, et ma eksin, nagu ikka.


IMO on see "inimesed ei osta piisavalt kalli hinnaga" jabur tootjate-müüjate kiun.
Äkki ei ole lihtsalt huvi selliste mahtude vastu, nagu tootjal-müüjal on huvi müüa?

Sellepärast peab minema siis odavtootmise peale, et hindasid alla tuua saaks ja "endale vajalikku hulka müüa" oleks võimalik, selmet müüa nii palju kui mõistlikult turul tahet on?

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2022 21:08:24 vasta tsitaadiga

Turul võib ju tahet olla aga raha sellise hinnaga ostmiseks pole.
Soovitan veidi majandust õppida, turutasakaal on 1. kursuse aine. Või oli vähemalt siis kui mina koolis käisin.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2022 21:17:41 vasta tsitaadiga

Majandust erinevates kohtades üksjagu õppinud läbi terve elu... asi pole selles.

Tasakaalus küsimus ongi. Tahet võib olla ükskõik, milleks. Küsimus on, kas x asjaga y teenida on mõistlik idee ja plaan laiemas mõttes või võikski toota nii palju kui turg mõistlikult vastu võtta suudab.

Lõputu kasv on vähkkasvajalik ja seeläbi me omadega nii p jõudnud olemegi...

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2022 21:37:29 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Majandust erinevates kohtades üksjagu õppinud läbi terve elu... asi pole selles.



icon_lol.gif

Asi on päris kindlasti selles.

Peale sellise hunniku lausdebiilsuste postitamist foorumisse, julgeb veel öelda, et lausa erinevates kohtades majandust "õppinud"

icon_neutral.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2022 22:35:50 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Uurida on ju jutt olnud julgelt üle 20 aasta, seni tähendanud see Saksa autotööstuse viimist hiina :lol:
Ja hiljem hala, et oih koopia tehti...
Viimane aeg oleks mingi trahv tekitada, iga selline vargus karistatakse 100X määras nii hiina import kui ka kohustus tuua tootmine ära.
Tesla viis samuti tootmise Hiinasse. Kes ei viiks, odav ju.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 29.11.2022 23:29:21 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Turul võib ju tahet olla aga raha sellise hinnaga ostmiseks pole.
Soovitan veidi majandust õppida, turutasakaal on 1. kursuse aine. Või oli vähemalt siis kui mina koolis käisin.


Mulle näib, et asi ei jää mitte raha taha, vaid küsimus on, millele see kulutatakse? Kui on valida tädi Maali kreenholmi töökoha v6i Türgi puhkusereisi vahel, ei pea eriline majandusgeenius olema, m6istmaks, millele palk kulutatakse...
icon_rolleyes.gif

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 03:24:44 vasta tsitaadiga

link :: Oath Keepers founder Stewart Rhodes found guilty of seditious conspiracy

A jury on Tuesday found Stewart Rhodes, the founder of the far-right militia group Oath Keepers, guilty of seditious conspiracy for his actions in the lead-up to and day of the deadly Jan. 6 Capitol riot, AP reports.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 30.11.2022 08:52:35 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1608804778/vw-voib-euroopa-energiakriisi-tottu-vahendada-investeeringuid-akutehastesse

see artikkel sisult sobiks ka majandus ja elektriautode teemasse aga kuna tegemist on siiski poliitilise surve avaldamisele eu organitele/ametnikele, siis on siin vast õige koht
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 10:40:21 vasta tsitaadiga

Ega siin midagi uut pole, juba mõnda aega seda juttu siin foorumis rääkinud, et Euroopa Liit laseb praegusel kujul rohedebiilsusega endale jalga.

tsitaat:
EL tahab alates 2035. aastast keelustada sisepõlemismootoriga sõidukite müügi. Paljud eksperdid leiavad siiski, et selline kiirustamine ohustab Euroopa autotööstust ja vajadusel tuleb seda kuupäeva edasi lükata.
"Fakt seisneb selles, et Saksamaa ja EL kaotavad rahvusvahelises võrdluses kiiresti oma konkurentsivõimet," ütles Schäfer.


Majanduse tugevus ja konkurentsivõime on leftiedele sõnakõlks.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 10:45:36 vasta tsitaadiga

Kliimamuutused lähevad maailmamajandusele järgneva viiekümne aasta jooksul maksma hinnanguliselt vähemalt $174T, seda juhul kui teadlikult olukorda hullemaks ei tehta.

Kui tehakse siis liitprotsent tehe sinna otsa viiekümne aasta peale.

Aga vähemalt pannakse "leftiedele" ära, onju?

"Après moi, le déluge"
- Louis XV
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 11:29:37 vasta tsitaadiga

Vale puu all haugud. Süvene artiklisse.
Niimoodi seda rohepööret ei tohiks teha.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 11:41:10 vasta tsitaadiga

Kas seda trummi pole tagutud iga natukese aja tagant, et kui nüüd 5 a jooksul ühte ja teist ei tehta, siis oleme pöördumatult ületanud mingi punkti?: Juba Kyoto protokolli algusest hakkas see müügimehelik jura pihta.

Mis puudutab üle-eelmise postitaja mingit suvalist tsitaati, siis veidi triviaalset: https://www.spring.org.uk/2015/12/why-you-should-avoid-wise-sounding-but-meaningless-quotes.php
tsitaat:
People who are impressed by wise-sounding-but-meaningless quotes tend to have a lower IQ.
icon_smile.gif

viimati muutis CnZ 30.11.2022 11:41:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 30.11.2022 11:41:22 vasta tsitaadiga

Tanel, aga mis on alternatiiv? Ootame, kuni rong on ära läinud ja püüame siis kollektiivselt järgi joosta?
Tänu ulatuslikule vene (6li ja gaasi) lobby'le on Saksamaa kaotanud +15 aastat. Samapalju v6i natuke rohkem baltikumis.
Julge +30 aastat on teada, et kliima soojeneb, kuid peaasi, et 6litööstusel läheks hästi.

Ma ei saa aru, miks on vaja levitada kremli jutupunkte?

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 13:00:39 vasta tsitaadiga

degrass alternatiiv on hakata ettevalmistama kliimapõgenike vastuvõtuks ja kliimasoojenemisega toimetulekuks.
Aga minu teada pole ka selleks plaane tehtud ega mõeldud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 30.11.2022 13:04:22 vasta tsitaadiga

bugbrake, see eeldaks m6tlemist kaugemale neljaaastasest valimistsüklist.
_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 14:11:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga mis on alternatiiv?

Head alternatiivi polegi, kui Hiina ei kuuletu.
Aga seniks survestada Aasiat ja tootmist mitte üle viima Aasiasse, kus heitmestandardid puuduvad või on olulsielt madalamal kui Euroopas.
Tuletan meelde, et Euroopa Liidu osa maailma CO2-st on vaid 8%, enamus tuleb Aasiast (Hiina ca kolmandik).
Isegi kui 8%-st natuke näpistame ja oma majanduse/konkurentsivõime ära tapame, saastatakse Aasias samamoodi või hullemini edasi.
Samal ajal imeb Euroopa Liit näppu ja istub oma rohepöörde otsas.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.11.2022 14:27:16 vasta tsitaadiga

Mida need kliimauhuud ei mõtle on see, et Venemaa tõestas, et sõda pole kuhugi kadunud seega tuleb kohapeal toota. Kohapeal tootmine tähendab CO2 suurenemist.
Ehk see kava on täna mõttetu ja arulage. Olukord on muutunud...
//
Lisaks mida pikemaks sõda osutub seda rohkem ka saastatakse nüüd ja hiljem.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 14:53:15 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Mida need kliimauhuud ei mõtle on see, et Venemaa tõestas, et sõda pole kuhugi kadunud seega tuleb kohapeal toota. Kohapeal tootmine tähendab CO2 suurenemist.
Ehk see kava on täna mõttetu ja arulage. Olukord on muutunud...
//
Lisaks mida pikemaks sõda osutub seda rohkem ka saastatakse nüüd ja hiljem.
Hiinast tootmise EU-sse toomine tähendab ikkagi CO2 vähenemist icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 14:55:26 vasta tsitaadiga

Euroopas toodetakse "rohelisemalt". Vähemalt paberi peal küll thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.11.2022 14:59:12 vasta tsitaadiga

EL arv ikka suureneb.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 15:00:46 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
EL arv ikka suureneb.

Ära riku Kremli jutupunkte oma demagoogianarratiiviga nagu kasulik idioot icon_idea.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.11.2022 15:02:34 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 15:02:42 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
EL arv ikka suureneb.
Seda küll, aga minu arvates ongi viga see, et imporditud CO2 ei arvestata, see võimaldabki Hiinal karistamatult saastada. Kui seda arvestama hakataks, siis võimaldaks see ka EU-s kasumlikult tootmist püsti panna ja vähendaks meie sõltuvust Hiinast üleüldiselt.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.11.2022 15:04:59 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Magic kirjutas:
EL arv ikka suureneb.
Seda küll, aga minu arvates ongi viga see, et imporditud CO2 ei arvestata, see võimaldabki Hiinal karistamatult saastada. Kui seda arvestama hakataks, siis võimaldaks see ka EU-s kasumlikult tootmist püsti panna ja vähendaks meie sõltuvust Hiinast üleüldiselt.

Jah arvestama peaks kõigil ja tervikahelat, ka laevandus, EL CO2 tasu, orjavabrikud, jne...
Siis paraku oleks kiiresti käpuli.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 15:09:24 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Magic kirjutas:
EL arv ikka suureneb.
Seda küll, aga minu arvates ongi viga see, et imporditud CO2 ei arvestata, see võimaldabki Hiinal karistamatult saastada. Kui seda arvestama hakataks, siis võimaldaks see ka EU-s kasumlikult tootmist püsti panna ja vähendaks meie sõltuvust Hiinast üleüldiselt.

Jah arvestama peaks kõigil ja tervikahelat, ka laevandus, EL CO2 tasu, orjavabrikud, jne...
Siis paraku oleks kiiresti käpuli.
Eks kusagilt tuleb alustada, nii ka päris ei saa, et EU sees teeme üliranged reeglid ja hakkame 100% EU-välisest tootmisest sõltuma.

See võib olla täitsa realistlik tulemus, et nii palju asju ei saagi enam osta. Telefoni tuleb vahetada kahe aasta tagant, mitte ei saa iga aasta uut osta ja nii edasi. Praegu toodetakse sellises koguses tulevikult lõivu võttes, kunagi tuleb see intressidega tagasi maksta. Parem on sellega kohe alustada, mitte oodata, kuni jõuame SMS-laenu intressideni.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2022 12:29:46 vasta tsitaadiga

https://twitter.com/disclosetv/status/1598048008079540224

Kuidas see varem probleem ei olnud, ega endiselt ole Zucki ja teiste taolistega? Oh, vabandust, ma unustasin et liberastid on alles gut kõigega, kuni nende omad asja juhivad.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2022 12:56:39 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1608806320/el-voib-twitteri-keelustada-kui-ettevote-ei-suuda-enda-sisu-modereerida

tsitaat:
Twitter on ka USA valitsuse huviorbiidis, kuna Musk ostis selle muuhulgas välisriikide investorite abil. USA rahandusminister Janet Yellen kinnitas, et USA valitsus uurib välisinvestorite kaasamisest tingitud võimalikku julgeolekuriski.

Muski Twitteri ostu rahastas muuhulgas Saudi Araabia prints Alwaleed bin Talal bin Abdulaziz läbi ettevõtte Kingdom Holding Company. Samale ettevõttele kuuluvad osalused Citigroup pangas, Uberis ja Lyftis.


Saudi Araabia rahastab Muski sõnavabadust? icon_lol.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2022 12:58:31 vasta tsitaadiga

Hiina ka.

Binance andis $500M.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.12.2022 13:24:55 vasta tsitaadiga

Miks ta sularahas ei ostnud, raha otsas juba?
Müünud väheke aktsiaid ja elu lill

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 01.12.2022 14:07:21 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Eks kusagilt tuleb alustada, nii ka päris ei saa, et EU sees teeme üliranged reeglid ja hakkame 100% EU-välisest tootmisest sõltuma.

See võib olla täitsa realistlik tulemus, et nii palju asju ei saagi enam osta. Telefoni tuleb vahetada kahe aasta tagant, mitte ei saa iga aasta uut osta ja nii edasi. Praegu toodetakse sellises koguses tulevikult lõivu võttes, kunagi tuleb see intressidega tagasi maksta. Parem on sellega kohe alustada, mitte oodata, kuni jõuame SMS-laenu intressideni.


Ei. Sa saad täiesti valesti asjadest aru - tulevik on rumalatele. Raha tuleb täna teenida, sest muidu paneb keegi teine selle omale taskusse.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2022 14:34:09 vasta tsitaadiga

Poliitikud ei suuna ärihuve, see on vastupidi.

Ehk siis kui keegi tahab teada, miks Saksamaa tarvitas meeletus koguses gaasi tuleb vaadata, näiteks esmajärjekorras, BASFi poole. Ning siis seda, kuidas eratarbijad ja soojustootmine nende tarbeks on suures osas gaasile üles ehitatud. Oluline erinevus elektritootmisega võrreldes kus riskid on viimase 20 aastaga ära hajutatud 3 allika vahelt 10le.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2022 15:45:45 vasta tsitaadiga

Vähemalt ühele saksa poliitikule kohale jõudnud
https://www.err.ee/1608805180/saksa-minister-berliini-toetus-nord-streamile-soodustas-soja-puhkemist

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2022 13:28:24 vasta tsitaadiga

The US military began to change the level of military presence in Lithuania to combat
https://thenewsglory.com/the-us-military-began-to-change-the-level-of-military-presence-in-lithuania-to-combat/
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2022 13:47:36 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Vähemalt ühele saksa poliitikule kohale jõudnud
https://www.err.ee/1608805180/saksa-minister-berliini-toetus-nord-streamile-soodustas-soja-puhkemist
Juhtoinas nii ei arva
https://www.err.ee/1608807703/scholz-euroopa-peaks-parast-soda-venemaaga-julgeolekukoostood-tegema
tsitaat:
Saksamaa kantsler Olaf Scholz teatas, et pärast Vene-Ukraina sõja lõppu peaks Euroopa lahendama ühised julgeolekumured kahasse Venemaaga, kui Putin lubab lõpetada Venemaa agressiooni oma naabrite vastu.
icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2022 14:39:01 vasta tsitaadiga

See Scholz meenutas enne juba veidi Hruštšovi oma välimuselt. Nüüd tundub, et samasugune lihtne poiss kah veel lisaks kõigele.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 02.12.2022 14:54:39 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Tanel kirjutas:
Vähemalt ühele saksa poliitikule kohale jõudnud
https://www.err.ee/1608805180/saksa-minister-berliini-toetus-nord-streamile-soodustas-soja-puhkemist
Juhtoinas nii ei arva
https://www.err.ee/1608807703/scholz-euroopa-peaks-parast-soda-venemaaga-julgeolekukoostood-tegema
tsitaat:
Saksamaa kantsler Olaf Scholz teatas, et pärast Vene-Ukraina sõja lõppu peaks Euroopa lahendama ühised julgeolekumured kahasse Venemaaga, kui Putin lubab lõpetada Venemaa agressiooni oma naabrite vastu.
icon_lol.gif


No kuidas sa hammustad oma toitvat kätt? Ja päeva l6puks vajab parteikassa rahastamist.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2022 04:09:47 vasta tsitaadiga

link :: Hillary Clinton says US should not have nuclear talks with Iran: Need to ‘stand with the people’

Clinton said on Thursday that she believes the U.S. should not be negotiating with Iran “on anything” right now, adding that she believes the “horse is out of the barn” on a nuclear agreement with the nation.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2022 00:01:43 vasta tsitaadiga

https://maailm.postimees.ee/7661346/intervjuu-hiinlased-on-tiibetis-samasugused-okupandid-nagu-venelased-ukrainas
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  UK ja teiste riikide sise- ja välispoliitika teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 199, 200, 201 ... 359, 360, 361  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.