|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
20.11.2022 17:12:51
|
|
|
| acer kirjutas: |
Proovisin selle huubi ära siis. iOS äpp toimib kenasti. Liitusin, et Pöördes seriaali vaadata. Lg telekas äpp enam nii vahva ei olnud.
Vaatasime siis Klassikokkutulekut, kui järsku hakkas keegi peale lugema situatsioonide kirjeldusi vaegnägijatele. Kuskilt seadete alt seda maha keerata ei saanud. No mida kuradit?
Järgmisena proovisime siis Alo vaadata. Pilt täiesti must. Mitte midagi ei toimu. Võtsin iOS äpi lahti - kõik toimib veatult. Sama n*ss Naabriplikaga. Järelikult LG äpp p*rsses.
Ja muidugi olen Telia TV loogiliste menüüdega harjunud - kuid kuidas TV kaudu huubi saada? Võimlen meeleheitlikult puldiga. Ekraanile lööb kirja, et äkki soovite ikka TV teenuse tellida? No muidugi mitte! Aga ootustele vastupidiselt saime Apteeker Melchiorit vaadata TVst. Proovin veel mingeid filme. Lööb ekraani täiesti mustaks ja miskit ei toimi peale puldi back nupu. Ühesõnaga on tegu samasuguse s*taga nagu see Starman oli. Ei hakka Elisat teavitama, sest seal kedagi nende teenuste kvaliteet ei huvita niikuinii minu kogemus juba Elisa Raamatuga näitas. Järgmine kuu teenust edasi kasutada ei kavatse. |
Ega enne ei usu kui omaenda p*rsega siil ära tapetud on.
Teenus oli aasta tagasi p*ask ja rõõm lugeda, et see tänaseni oma "kvaliteeti" kaotanud pole
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
20.11.2022 17:28:51
|
|
|
Intekil baseeruv vana elamus töötab õnneks kenasti. Kui nutuplutut täna tahaks, võtaks leiseri. Saad seda, mille eest maksad vähemalt.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
20.11.2022 18:11:08
|
|
|
| Xiaomi pulk ja samsungi äpp 0 probleemi.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
22.11.2022 17:02:24
|
|
|
Hinda ei tõsteta enam 1€ kaupa, vaid:
| tsitaat: |
| Käesolevaga anname teada, et alates 01.01.2023 suureneb üle õhu TV teenuse kuutasu 2,32 € võrra. |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
23.11.2022 11:28:25
|
|
|
avrn, suht lahjalt saad siis
Käesolevaga anname teada, et alates 01.01.2023 suureneb üle õhu koduteenuste (sh. TV ja koduinternet) põhiteenuste kuutasu 3,32 € võrra.
Huvitav, millest olenevalt ma erilisem olen...
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kyrvas
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2005
|
23.11.2022 13:56:21
|
|
|
| Selles uues Elisa Elamuses saab vaatajakohti juurde ka võtta või see oleneb rangelt paketist?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Skorzeny
HV kasutaja
liitunud: 13.01.2005
|
23.11.2022 20:17:53
|
|
|
| kyrvas kirjutas: |
| Selles uues Elisa Elamuses saab vaatajakohti juurde ka võtta või see oleneb rangelt paketist? |
Kui ma õigesti mäletan, oli asi vastupidi - mida ägedam pakett, seda rohkem vaatajakohti,
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kyrvas
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2005
|
23.11.2022 21:03:09
|
|
|
| Seda ma mõtlengi, et tahaks sellele 3 vaatajakohaga paketile paar vaatajakohta juurde.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DjFreeze
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
24.11.2022 15:31:25
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Mõtlesin, et küsiks Elisalt kaablineti pakkumist, aga tehing jäi katki, sest nad nõuavad, et oleks nende ruuter kliendi juures kasutusel ja kahjuks ka "bridge-mode" ei paku, vaid nende ruuter peab tegema sisevõrgu DHCP-d.
Mis värk sellega on? Peab see paika või teenindaja ajab jama?
Ütles, et siis tehnikud saavad täpsema ülevaate võrguühenduse katkestustest, põhjustest jne. |
Coax otsas mul on oma ruuter ja Elisa modem bridge modes. Keegi kurjustama pole tulnud, isegi tehnik selle oma ruuteri kallal midagi ei kobisenud kui siin käis.
Optika osas ei tea. Olen kolm korda küsinud kas saab nii, et bridge mode+oma ruuter ja kõik need kirjad on musta auku läinud st. vastust pole tulnud. Selleks pole siiani ka optika peale läinud kuigi võimalus on olemas.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
24.11.2022 15:42:35
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Mõtlesin, et küsiks Elisalt kaablineti pakkumist, aga tehing jäi katki, sest nad nõuavad, et oleks nende ruuter kliendi juures kasutusel ja kahjuks ka "bridge-mode" ei paku, vaid nende ruuter peab tegema sisevõrgu DHCP-d.
Mis värk sellega on? Peab see paika või teenindaja ajab jama?
Ütles, et siis tehnikud saavad täpsema ülevaate võrguühenduse katkestustest, põhjustest jne. |
Elisa modem pannakse bridge mode-i ja kasuta oma ruuterit, kui palju tahad.
https://www.elisa.ee/et/abi/abikeskus/internet/koduinternet-kaabliga/seadmed-0
Opikale pakuvad Nokia E-240W-A ja Nokia E-240G-B modemeid, sellel teisel pole mingit WiFi võimekust ja oma ruuteri ühendad Data1 pessa.
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
24.11.2022 15:58:13
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Mul juba tuleb kilpi Elisa CAT5 kaabel ning hea meelega ei võtaks ühte lisanduvat junni kuhugi, mis voolu vajab ja peab kuhugi kappi toppima.
EDIT:
Eks proovin mõne tehnilise venna kätte saada, et kas ikka pannakse bridge mode. Nende ruuterit küll ei soovi DHCP-d tegema panna, topelt NAT suht jama. |
Mina teeks nii, et las panevad siis oma ruuteri, pärast klooniks MAC aadressi ära ja paneks enda oma asemele kui seal just mingi krüpto vms. imelahendus kasutusel pole millega ei saa muud ruuterit vahele panna. Kui teleka ka võtad, siis peab ainult vaatama kuidas see IPTV neil lahendatud on ehk võib paras keberniit olla mingi muu ruuteriga nii tööle saada, et TV ka töötaks.
Vaevalt keegi väga turja kargab kui saad oma ruuteri konfiga ise hakkama st. nii ei juhtu, et konfid selle puu taha ja siis lähed klienditeenindust peedistama.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
24.11.2022 16:31:23
|
|
|
Siis arusaadav. Mul on vanast ajast leping kus seadmed on tasuta ja noh, coax otsas modemist nagunii loobuda ei saaks.
Aga sa sea müügimehele tingimuseks, et liitud siis kui lubavad oma ruuterit kasutada. Kui neil vähegi on võimalik mingeid erandeid teha, siis teevad kuna nende palk sõltub sellest palju nad teenuseid müüa suudavad. Serveerima peab lihtsalt nii, et see on sinu tingimus ja kui ei sobi, jääb diil katki mitte nii viisakalt küsides et ehk ikka kuidagi saab. Ma muidugi ei tea palju sul seal ruumi tingimusi esitada on ehk kas on veel keegi, kes oleks nõus sulle juhtmega ühendust pakkuma või on Elisa seal majas ainuke.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
24.11.2022 17:36:16
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Mul juba tuleb kilpi Elisa CAT5 kaabel ning hea meelega ei võtaks ühte lisanduvat junni kuhugi, mis voolu vajab ja peab kuhugi kappi toppima.
EDIT:
Eks proovin mõne tehnilise venna kätte saada, et kas ikka pannakse bridge mode. Nende ruuterit küll ei soovi DHCP-d tegema panna, topelt NAT suht jama. |
Elisa cat5?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
24.11.2022 18:22:11
|
|
|
ebastandardne maja.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
24.11.2022 18:24:40
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| ebastandardne maja. |
Võimalik et see CAT oli seal enne olemas ja lihtsam oli kuskil keldris sõlm teha, kust selle kaudu edasi jagatakse. Võib ju olla, et uuemapoolne maja ja tuleb suur kisa kui keegi kuhugi auku puurida tahab. Või siis lihtsalt mugavam kui majasisene kaabeldus on juba olemas.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
24.11.2022 19:34:19
|
|
|
Ma olin tehnik. Sa unustad selle nüansi.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
24.11.2022 19:43:31
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| Ma olin tehnik. Sa unustad selle nüansi. |
See ei tähenda, et sa selles konkreetses majas oleks kunagi käinud
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
24.11.2022 21:28:48
|
|
|
Lahendusi ei ole nii palju kui maju.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DjFreeze
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tizko
HV veteran

liitunud: 20.10.2003
|
27.11.2022 21:49:38
|
|
|
Huvitav kas kellelgi veel selliseid jamasid: vaatan chromeiga TV veebis Elisa Vanemad TV-teenused ja suht tihti ikka pilt jääb kinni/hangub ja peab vasakult kanalit vahetama ning siis alles saab jälle jooksma? Suht piinarikas 50mb neti kiiruse puhul ei tohiks ju muret olla? Mujalt vaadates asjad (youtube jne) jooksevad nagu kulda. Korra oli mõte, et äkki vaja mingit teist browserit kasutada?
|
|
| Kommentaarid: 266 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
246 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
27.11.2022 21:54:35
|
|
|
mina vaatasin Cromega Jupiteri ja hakkis/hangus. Tahtsin chromecastida seda ka telekasse. Ei õnnestunud
Ei teagi siiani, mis see kalas.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
30.11.2022 09:38:12
|
|
|
Huvitava vastuse sain Elisast Huubiga seoses. Probleem oli, et LG äpp ei taha toimida.
Vastus oli, et LG äpp polegi neil ametlikult toetatud. Vaatamiseks kasutage digiboksi või nutitahvlit. Pakkus selle otsa soodushinnaga tahvlit koos tasuta internetiga. Kuna "Pöördes" sarja vaatasin läbi ja muud sisu ei soovinud vaadata, siis otsustasin lepingu lõpetada.
Ma ei mõista, mis keerukus on teha üks korralik äpp LG telekale.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
30.11.2022 10:28:07
|
|
|
Ja sonyle ja funai korporatsioonile ja kõigile neile teistele, kes mingit oõa ossi seadmes hoiavad.. nimed on antud kontekstis meelevaldsed. Siis tuleb veel, et äppp peab töötama android 6-13.. jms. Selles valguses dvb-t/c meeldib mulle järjest enam. Kui "oma eksklusiivne sisu" piirdub "alo" ja ",pöördes" ja mis nad on, jääbki otsevaat erri ja jupiteriga ainsaks mõistlikuks eesmärgiks.. vähemalt mulle.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
30.11.2022 11:55:33
|
|
|
Sain eile kirja:
Käesolevaga anname teada, et alates 01.01.2023 suureneb teenuse Elisa Klassik üle õhu: TV-S kuutasu 2,32 € võrra.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
30.11.2022 13:36:52
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| Ja sonyle ja funai korporatsioonile ja kõigile neile teistele, kes mingit oõa ossi seadmes hoiavad.. nimed on antud kontekstis meelevaldsed. Siis tuleb veel, et äppp peab töötama android 6-13.. jms. Selles valguses dvb-t/c meeldib mulle järjest enam. Kui "oma eksklusiivne sisu" piirdub "alo" ja ",pöördes" ja mis nad on, jääbki otsevaat erri ja jupiteriga ainsaks mõistlikuks eesmärgiks.. vähemalt mulle. |
android 6-13 võrdlusena pole pädev. see on sama arulage, kui nõuda tuge iOS 1-16 aastal 2022. Vähim, mida teenusepakkuja saab teha ja peab tegema, on värskeim iOS toetus. Kui seade nii vana, et värskeimat versiooni ei toeta, ega siis polegi midagi teha.
Originaaltoodang ongi üks kaalukamaid põhjuseid, miks neid viaplay, huube ja go3 vaadata tahab klient. Ülejäänu sisu mujalgi saadav.
muide, kas Jupiteri kuidagi normaalselt telekast ka vaadata saab? Pole kunagi Jupiteri vaadanud, kuid siit-sealt kõrvu jäänud, et TV äppi pole .
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.11.2022 13:42:03
|
|
|
Jupiteril äpid olemas, isegi LG-l tekkis
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
30.11.2022 13:42:41
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
Sain eile kirja:
Käesolevaga anname teada, et alates 01.01.2023 suureneb teenuse Elisa Klassik üle õhu: TV-S kuutasu 2,32 € võrra. |
Elisa võtab paketivahetuse eest 2-10 eur, kui alla vahetad. Muidugi esinduses on vastu tuldud ja vahetatud ka alla ilma teenustasuta, kui ilusti küsitud. Peab ikka kuradi lojaalne olema, kui keegi on vabatahtlikult Elisa klient.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
30.11.2022 13:43:29
|
|
|
| acer kirjutas: |
| muide, kas Jupiteri kuidagi normaalselt telekast ka vaadata saab? Pole kunagi Jupiteri vaadanud, kuid siit-sealt kõrvu jäänud, et TV äppi pole . |
Androidile on kindlalt, räägitakse ka LG ja Samsungi omast.
Jupiteri teema - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=777831
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.09.2003
|
30.11.2022 13:50:35
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Jupiteril äpid olemas, isegi LG-l tekkis |
Minu lg C8 Jupiteri äppi veel küll pole.Või mis nime alt seda otsida.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
30.11.2022 14:06:06
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Õigel ajal loobusin maal sellest Elisa teenusest. Palju nüüdseks kahe aastaga hind on tõusnud? Viimati see kõige kesisem pakett üle õhu klassik toaantenni ja kahe vaatajakohaga oli üle 17 euro. Nüüd juba üle 20 euro? |
Kõik tõstavad hinda, ei pääse sellest ka mujal.
Kui kulud suurenevad, siis tuleb ka tulusid suurendada. |
Seda küll, aga Teliast tuli lõppkokkuvõttes odavam ja laiem kanalivalik pärast Androidi WiFi võimekusega boksi turuletulekut. Oleksin eeldanud Elisalt odavamat.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
30.11.2022 14:06:33
|
|
|
| tsitaat: |
kui keegi on vabatahtlikult Elisa klient.
|
Ma olen starmani ajast. Kaabelduse ja seadmete ja lepinguga. Igasuguse rabelemise peale saab vaid hullemaks minna. Koaksi vedasin ise tuppa. Optikat ei ihale.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.11.2022 14:24:17
|
|
|
| pinkman kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Jupiteril äpid olemas, isegi LG-l tekkis |
Minu lg C8 Jupiteri äppi veel küll pole.Või mis nime alt seda otsida. |
C1-l on, jupiteri nimeline.
Et logida sisse, pead https://jupiter.err.ee/ konto looma, siis saad telekas sisse logida
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meim
HV veteran
liitunud: 19.08.2005
|
30.11.2022 14:32:20
|
|
|
Vaatasin et endal ka alates 2015 (siis oli veel starman) Elisa Klassik üle õhu: TV-S
Lisaks veel üks vaatajakoht. Mõlemad telekad siis võimendiga antenni taga.
Nüüd järjekordne hinnatõus ees.
Lisaks siis kuna sellega käib kaasas 2 vaatajakohta android süsteemis siis need sokutatud hiina androidtv boksidesse ja telekatel sabas kohtades kus telekat vaadetakse minimaalselt.
Nüüd siis uues LG telekas sees paariks kuuks tasuta go3 ja registreeritud jupiter (annab ERR live TV võimaluse).
Ilmselt veel üks go3 vaatajakoht läheb google chromecast with TV jubinasse ja mõnele telekale sappa.
Internetti kasutan 4G läbi õhu ja wi-fi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
30.11.2022 17:07:03
|
|
|
| acer kirjutas: |
| Peab ikka kuradi lojaalne olema, kui keegi on vabatahtlikult Elisa klient. |
Ja mis siis alternatiiviks oleks? Mõni 4G hakkiva ja ruudulise pildiga? Paljudele seda pilti jagub siis? Ära hinda kogu maailma enda mõõdupuu järgi.
Tõele au andes, mina polegi pealkirjas mainitud kontoriga mingit lepingut telepildi saamiseks sõlminud. Leping sai tehtud Starmaniga.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skorzeny
HV kasutaja
liitunud: 13.01.2005
|
30.11.2022 19:57:36
|
|
|
| pinkman kirjutas: |
| Minu lg C8 Jupiteri äppi veel küll pole.Või mis nime alt seda otsida. |
Juba jupp aega olemas, kuu vähemalt.
Ilmselt asi WebOSi versioonis.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
30.11.2022 21:36:32
|
|
|
| avrn kirjutas: |
| acer kirjutas: |
| Peab ikka kuradi lojaalne olema, kui keegi on vabatahtlikult Elisa klient. |
Ja mis siis alternatiiviks oleks? Mõni 4G hakkiva ja ruudulise pildiga? Paljudele seda pilti jagub siis? Ära hinda kogu maailma enda mõõdupuu järgi.
Tõele au andes, mina polegi pealkirjas mainitud kontoriga mingit lepingut telepildi saamiseks sõlminud. Leping sai tehtud Starmaniga. |
Loomulikult Telia kaabel. Kui kaablit pole, siis pole muud teha, kui Elisa otsas edasi tiksuda.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
30.11.2022 22:08:54
|
|
|
| acer kirjutas: |
| Peab ikka kuradi lojaalne olema, kui keegi on vabatahtlikult Elisa klient. |
Mis Elisa valguskaablil viga? Telia kaablit pole siia veetud
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
30.11.2022 23:45:14
|
|
|
| Ühendus Codemastersi serveritega on kinni keeratud. Dirt Rally 2.0 online sisule ligi ei pääse. Ja seda juba ~5 päeva üleriigiliselt. Probleemist ollakse väidetavalt teadlikud, ent viga parandada ei suudeta. Või ei taheta.
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
01.12.2022 11:13:31
|
|
|
| mina Artjom kirjutas: |
| Ühendus Codemastersi serveritega on kinni keeratud. Dirt Rally 2.0 online sisule ligi ei pääse. Ja seda juba ~5 päeva üleriigiliselt. Probleemist ollakse väidetavalt teadlikud, ent viga parandada ei suudeta. Või ei taheta. |
Kas see puudutab vaid Elisa ühendusi või kõigi meie teenuspakkujatega sedasi? Küll keeratakse interneti kraanid veel rohkem koomale, lihtsalt aja küsimus selles imelises Euroopas.
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
01.12.2022 11:17:16
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Õigel ajal loobusin maal sellest Elisa teenusest. Palju nüüdseks kahe aastaga hind on tõusnud? Viimati see kõige kesisem pakett üle õhu klassik toaantenni ja kahe vaatajakohaga oli üle 17 euro. Nüüd juba üle 20 euro? |
Mul on praegu ühe vaatajakohaga (+arvutis vaatamine) 9,99€. Täiendav vaatajakoht telekasse maksaks 4,99€.
1. jaanuarist tõuseb hind 2,32 € võrra.
Telia kõige odavam TV-pakett on 7€/kuu (ja isegi 2 vaatajakohaga), aga vajab internetti.
_________________ Müüa igasugu asju
viimati muutis von Wu 01.12.2022 11:23:29, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
01.12.2022 11:17:42
|
|
|
| marxveix kirjutas: |
| mina Artjom kirjutas: |
| Ühendus Codemastersi serveritega on kinni keeratud. Dirt Rally 2.0 online sisule ligi ei pääse. Ja seda juba ~5 päeva üleriigiliselt. Probleemist ollakse väidetavalt teadlikud, ent viga parandada ei suudeta. Või ei taheta. |
Kas see puudutab vaid Elisa ühendusi või kõigi meie teenuspakkujatega sedasi? Küll keeratakse interneti kraanid veel rohkem koomale, lihtsalt aja küsimus selles imelises Euroopas. |
Probleem ainult Elisa otsas (valgus, coax, moblanett, vahet pole). Telia ja T2 otsas liigub ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
01.12.2022 12:26:40
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Õigel ajal loobusin maal sellest Elisa teenusest. Palju nüüdseks kahe aastaga hind on tõusnud? Viimati see kõige kesisem pakett üle õhu klassik toaantenni ja kahe vaatajakohaga oli üle 17 euro. Nüüd juba üle 20 euro? |
Mul on praegu ühe vaatajakohaga (+arvutis vaatamine) 9,99€. Täiendav vaatajakoht telekasse maksaks 4,99€.
1. jaanuarist tõuseb hind 2,32 € võrra.
Telia kõige odavam TV-pakett on 7€/kuu (ja isegi 2 vaatajakohaga), aga vajab internetti. |
Sul on kaardid enda omad või rendis?
Seepärast ma seda Androidi boksi Telial ootasingi, et saaks 4G ruuteriga ja WiFi kaudu kasutada. Elisa Androidi kompott tuli ainult mingi kaheaastase kohustusliku lepinguga odavam ja sedagi paar eurot kuus. Arvestades tuttavate kogemust, siis ei, tänan...
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
01.12.2022 14:14:30
|
|
|
Kaart tasuta rendis.
Telia "vana" androidita boks töötab 4G ruuteriga ilusti. Ainult et kaablit on jah ruuteri ja boksi vahele vaja.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|