Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 424, 425, 426 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2022 17:12:51 vasta tsitaadiga

acer kirjutas:
Proovisin selle huubi ära siis. iOS äpp toimib kenasti. Liitusin, et Pöördes seriaali vaadata. Lg telekas äpp enam nii vahva ei olnud.
Vaatasime siis Klassikokkutulekut, kui järsku hakkas keegi peale lugema situatsioonide kirjeldusi vaegnägijatele. Kuskilt seadete alt seda maha keerata ei saanud. No mida kuradit?
Järgmisena proovisime siis Alo vaadata. Pilt täiesti must. Mitte midagi ei toimu. Võtsin iOS äpi lahti - kõik toimib veatult. Sama n*ss Naabriplikaga. Järelikult LG äpp p*rsses.
Ja muidugi olen Telia TV loogiliste menüüdega harjunud - kuid kuidas TV kaudu huubi saada? Võimlen meeleheitlikult puldiga. Ekraanile lööb kirja, et äkki soovite ikka TV teenuse tellida? No muidugi mitte! Aga ootustele vastupidiselt saime Apteeker Melchiorit vaadata TVst. Proovin veel mingeid filme. Lööb ekraani täiesti mustaks ja miskit ei toimi peale puldi back nupu. Ühesõnaga on tegu samasuguse s*taga nagu see Starman oli. Ei hakka Elisat teavitama, sest seal kedagi nende teenuste kvaliteet ei huvita niikuinii minu kogemus juba Elisa Raamatuga näitas. Järgmine kuu teenust edasi kasutada ei kavatse.


Ega enne ei usu kui omaenda p*rsega siil ära tapetud on. thumbs_up.gif
Teenus oli aasta tagasi p*ask ja rõõm lugeda, et see tänaseni oma "kvaliteeti" kaotanud pole icon_lol.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2022 17:28:51 vasta tsitaadiga

Intekil baseeruv vana elamus töötab õnneks kenasti. Kui nutuplutut täna tahaks, võtaks leiseri. Saad seda, mille eest maksad vähemalt.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2022 18:11:08 vasta tsitaadiga

Xiaomi pulk ja samsungi äpp 0 probleemi.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2022 17:02:24 vasta tsitaadiga

Hinda ei tõsteta enam 1€ kaupa, vaid:
tsitaat:
Käesolevaga anname teada, et alates 01.01.2023 suureneb üle õhu TV teenuse kuutasu 2,32 € võrra.

kopp.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2022 11:28:25 vasta tsitaadiga

avrn, suht lahjalt saad siis icon_lol.gif
Käesolevaga anname teada, et alates 01.01.2023 suureneb üle õhu koduteenuste (sh. TV ja koduinternet) põhiteenuste kuutasu 3,32 € võrra. 
Huvitav, millest olenevalt ma erilisem olen...

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 23.11.2022 13:56:21 vasta tsitaadiga

Selles uues Elisa Elamuses saab vaatajakohti juurde ka võtta või see oleneb rangelt paketist?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skorzeny
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2022 20:17:53 vasta tsitaadiga

kyrvas kirjutas:
Selles uues Elisa Elamuses saab vaatajakohti juurde ka võtta või see oleneb rangelt paketist?


Kui ma õigesti mäletan, oli asi vastupidi - mida ägedam pakett, seda rohkem vaatajakohti, icon_cool.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 23.11.2022 21:03:09 vasta tsitaadiga

Seda ma mõtlengi, et tahaks sellele 3 vaatajakohaga paketile paar vaatajakohta juurde.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2022 14:23:35 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et küsiks Elisalt kaablineti pakkumist, aga tehing jäi katki, sest nad nõuavad, et oleks nende ruuter kliendi juures kasutusel ja kahjuks ka "bridge-mode" ei paku, vaid nende ruuter peab tegema sisevõrgu DHCP-d.
Mis värk sellega on? Peab see paika või teenindaja ajab jama?
Ütles, et siis tehnikud saavad täpsema ülevaate võrguühenduse katkestustest, põhjustest jne.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 24.11.2022 15:21:47 vasta tsitaadiga

Võta see või nõua Nokia E-240G-B modem
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2022 15:31:25 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Mõtlesin, et küsiks Elisalt kaablineti pakkumist, aga tehing jäi katki, sest nad nõuavad, et oleks nende ruuter kliendi juures kasutusel ja kahjuks ka "bridge-mode" ei paku, vaid nende ruuter peab tegema sisevõrgu DHCP-d.
Mis värk sellega on? Peab see paika või teenindaja ajab jama?
Ütles, et siis tehnikud saavad täpsema ülevaate võrguühenduse katkestustest, põhjustest jne.


Coax otsas mul on oma ruuter ja Elisa modem bridge modes. Keegi kurjustama pole tulnud, isegi tehnik selle oma ruuteri kallal midagi ei kobisenud kui siin käis.
Optika osas ei tea. Olen kolm korda küsinud kas saab nii, et bridge mode+oma ruuter ja kõik need kirjad on musta auku läinud st. vastust pole tulnud. Selleks pole siiani ka optika peale läinud kuigi võimalus on olemas.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 24.11.2022 15:42:35 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Mõtlesin, et küsiks Elisalt kaablineti pakkumist, aga tehing jäi katki, sest nad nõuavad, et oleks nende ruuter kliendi juures kasutusel ja kahjuks ka "bridge-mode" ei paku, vaid nende ruuter peab tegema sisevõrgu DHCP-d.
Mis värk sellega on? Peab see paika või teenindaja ajab jama?
Ütles, et siis tehnikud saavad täpsema ülevaate võrguühenduse katkestustest, põhjustest jne.


Elisa modem pannakse bridge mode-i ja kasuta oma ruuterit, kui palju tahad.
https://www.elisa.ee/et/abi/abikeskus/internet/koduinternet-kaabliga/seadmed-0

Opikale pakuvad Nokia E-240W-A ja Nokia E-240G-B modemeid, sellel teisel pole mingit WiFi võimekust ja oma ruuteri ühendad Data1 pessa.
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2022 15:53:10 vasta tsitaadiga

Mul juba tuleb kilpi Elisa CAT5 kaabel ning hea meelega ei võtaks ühte lisanduvat junni kuhugi, mis voolu vajab ja peab kuhugi kappi toppima.
EDIT:
Eks proovin mõne tehnilise venna kätte saada, et kas ikka pannakse bridge mode. Nende ruuterit küll ei soovi DHCP-d tegema panna, topelt NAT suht jama.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2022 15:58:13 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Mul juba tuleb kilpi Elisa CAT5 kaabel ning hea meelega ei võtaks ühte lisanduvat junni kuhugi, mis voolu vajab ja peab kuhugi kappi toppima.
EDIT:
Eks proovin mõne tehnilise venna kätte saada, et kas ikka pannakse bridge mode. Nende ruuterit küll ei soovi DHCP-d tegema panna, topelt NAT suht jama.


Mina teeks nii, et las panevad siis oma ruuteri, pärast klooniks MAC aadressi ära ja paneks enda oma asemele kui seal just mingi krüpto vms. imelahendus kasutusel pole millega ei saa muud ruuterit vahele panna. Kui teleka ka võtad, siis peab ainult vaatama kuidas see IPTV neil lahendatud on ehk võib paras keberniit olla mingi muu ruuteriga nii tööle saada, et TV ka töötaks.
Vaevalt keegi väga turja kargab kui saad oma ruuteri konfiga ise hakkama st. nii ei juhtu, et konfid selle puu taha ja siis lähed klienditeenindust peedistama.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2022 16:00:37 vasta tsitaadiga

Ma ei taha nende ruuterit - 4€/kuus...
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2022 16:31:23 vasta tsitaadiga

Siis arusaadav. Mul on vanast ajast leping kus seadmed on tasuta ja noh, coax otsas modemist nagunii loobuda ei saaks.
Aga sa sea müügimehele tingimuseks, et liitud siis kui lubavad oma ruuterit kasutada. Kui neil vähegi on võimalik mingeid erandeid teha, siis teevad kuna nende palk sõltub sellest palju nad teenuseid müüa suudavad. Serveerima peab lihtsalt nii, et see on sinu tingimus ja kui ei sobi, jääb diil katki mitte nii viisakalt küsides et ehk ikka kuidagi saab. Ma muidugi ei tea palju sul seal ruumi tingimusi esitada on ehk kas on veel keegi, kes oleks nõus sulle juhtmega ühendust pakkuma või on Elisa seal majas ainuke.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2022 17:36:16 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Mul juba tuleb kilpi Elisa CAT5 kaabel ning hea meelega ei võtaks ühte lisanduvat junni kuhugi, mis voolu vajab ja peab kuhugi kappi toppima.
EDIT:
Eks proovin mõne tehnilise venna kätte saada, et kas ikka pannakse bridge mode. Nende ruuterit küll ei soovi DHCP-d tegema panna, topelt NAT suht jama.

Elisa cat5?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2022 17:37:08 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
LKits kirjutas:
Mul juba tuleb kilpi Elisa CAT5 kaabel ning hea meelega ei võtaks ühte lisanduvat junni kuhugi, mis voolu vajab ja peab kuhugi kappi toppima.
EDIT:
Eks proovin mõne tehnilise venna kätte saada, et kas ikka pannakse bridge mode. Nende ruuterit küll ei soovi DHCP-d tegema panna, topelt NAT suht jama.

Elisa cat5?
No ma ei tea, cat5e ja peale kirjutatud Elisa.
Täpselt samasugune cat5e ning peale kirjutatud Telia - sealt tuleb hetkel Telia icon_biggrin.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2022 18:22:11 vasta tsitaadiga

ebastandardne maja.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2022 18:24:40 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ebastandardne maja.


Võimalik et see CAT oli seal enne olemas ja lihtsam oli kuskil keldris sõlm teha, kust selle kaudu edasi jagatakse. Võib ju olla, et uuemapoolne maja ja tuleb suur kisa kui keegi kuhugi auku puurida tahab. Või siis lihtsalt mugavam kui majasisene kaabeldus on juba olemas.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2022 19:34:19 vasta tsitaadiga

Ma olin tehnik. Sa unustad selle nüansi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2022 19:43:31 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Ma olin tehnik. Sa unustad selle nüansi.


See ei tähenda, et sa selles konkreetses majas oleks kunagi käinud icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2022 21:28:48 vasta tsitaadiga

Lahendusi ei ole nii palju kui maju.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 27.11.2022 10:05:50 vasta tsitaadiga

Nüüd vist lõpuks. Android tv peal stabiilseks saadud
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tizko
HV veteran
tizko

liitunud: 20.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2022 21:49:38 vasta tsitaadiga

Huvitav kas kellelgi veel selliseid jamasid: vaatan chromeiga TV veebis Elisa Vanemad TV-teenused ja suht tihti ikka pilt jääb kinni/hangub ja peab vasakult kanalit vahetama ning siis alles saab jälle jooksma? Suht piinarikas icon_eek.gif 50mb neti kiiruse puhul ei tohiks ju muret olla? Mujalt vaadates asjad (youtube jne) jooksevad nagu kulda. Korra oli mõte, et äkki vaja mingit teist browserit kasutada?
Kommentaarid: 266 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2022 21:54:35 vasta tsitaadiga

mina vaatasin Cromega Jupiteri ja hakkis/hangus. Tahtsin chromecastida seda ka telekasse. Ei õnnestunud
Ei teagi siiani, mis see kalas. icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 30.11.2022 09:38:12 vasta tsitaadiga

Huvitava vastuse sain Elisast Huubiga seoses. Probleem oli, et LG äpp ei taha toimida.
Vastus oli, et LG äpp polegi neil ametlikult toetatud. Vaatamiseks kasutage digiboksi või nutitahvlit. Pakkus selle otsa soodushinnaga tahvlit koos tasuta internetiga. Kuna "Pöördes" sarja vaatasin läbi ja muud sisu ei soovinud vaadata, siis otsustasin lepingu lõpetada.
Ma ei mõista, mis keerukus on teha üks korralik äpp LG telekale.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 10:28:07 vasta tsitaadiga

Ja sonyle ja funai korporatsioonile ja kõigile neile teistele, kes mingit oõa ossi seadmes hoiavad.. nimed on antud kontekstis meelevaldsed. Siis tuleb veel, et äppp peab töötama android 6-13.. jms. Selles valguses dvb-t/c meeldib mulle järjest enam. Kui "oma eksklusiivne sisu" piirdub "alo" ja ",pöördes" ja mis nad on, jääbki otsevaat erri ja jupiteriga ainsaks mõistlikuks eesmärgiks.. vähemalt mulle.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 11:55:33 vasta tsitaadiga

Sain eile kirja:

Käesolevaga anname teada, et alates 01.01.2023 suureneb teenuse Elisa Klassik üle õhu: TV-S kuutasu 2,32 € võrra. 
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 30.11.2022 13:36:52 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Ja sonyle ja funai korporatsioonile ja kõigile neile teistele, kes mingit oõa ossi seadmes hoiavad.. nimed on antud kontekstis meelevaldsed. Siis tuleb veel, et äppp peab töötama android 6-13.. jms. Selles valguses dvb-t/c meeldib mulle järjest enam. Kui "oma eksklusiivne sisu" piirdub "alo" ja ",pöördes" ja mis nad on, jääbki otsevaat erri ja jupiteriga ainsaks mõistlikuks eesmärgiks.. vähemalt mulle.

android 6-13 võrdlusena pole pädev. see on sama arulage, kui nõuda tuge iOS 1-16 aastal 2022. Vähim, mida teenusepakkuja saab teha ja peab tegema, on värskeim iOS toetus. Kui seade nii vana, et värskeimat versiooni ei toeta, ega siis polegi midagi teha.
Originaaltoodang ongi üks kaalukamaid põhjuseid, miks neid viaplay, huube ja go3 vaadata tahab klient. Ülejäänu sisu mujalgi saadav.

muide, kas Jupiteri kuidagi normaalselt telekast ka vaadata saab? Pole kunagi Jupiteri vaadanud, kuid siit-sealt kõrvu jäänud, et TV äppi pole .
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 13:42:03 vasta tsitaadiga

Jupiteril äpid olemas, isegi LG-l tekkis
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 30.11.2022 13:42:41 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Sain eile kirja:

Käesolevaga anname teada, et alates 01.01.2023 suureneb teenuse Elisa Klassik üle õhu: TV-S kuutasu 2,32 € võrra. 

Elisa võtab paketivahetuse eest 2-10 eur, kui alla vahetad. Muidugi esinduses on vastu tuldud ja vahetatud ka alla ilma teenustasuta, kui ilusti küsitud. Peab ikka kuradi lojaalne olema, kui keegi on vabatahtlikult Elisa klient.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 30.11.2022 13:43:29 vasta tsitaadiga

acer kirjutas:
muide, kas Jupiteri kuidagi normaalselt telekast ka vaadata saab? Pole kunagi Jupiteri vaadanud, kuid siit-sealt kõrvu jäänud, et TV äppi pole .

Androidile on kindlalt, räägitakse ka LG ja Samsungi omast.
Jupiteri teema - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=777831
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 13:48:57 vasta tsitaadiga

Õigel ajal loobusin maal sellest Elisa teenusest. Palju nüüdseks kahe aastaga hind on tõusnud? Viimati see kõige kesisem pakett üle õhu klassik toaantenni ja kahe vaatajakohaga oli üle 17 euro. Nüüd juba üle 20 euro?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 13:50:35 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Jupiteril äpid olemas, isegi LG-l tekkis
Minu lg C8 Jupiteri äppi veel küll pole.Või mis nime alt seda otsida.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 14:00:07 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Õigel ajal loobusin maal sellest Elisa teenusest. Palju nüüdseks kahe aastaga hind on tõusnud? Viimati see kõige kesisem pakett üle õhu klassik toaantenni ja kahe vaatajakohaga oli üle 17 euro. Nüüd juba üle 20 euro?
Kõik tõstavad hinda, ei pääse sellest ka mujal.
Kui kulud suurenevad, siis tuleb ka tulusid suurendada.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 14:06:06 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Betamax kirjutas:
Õigel ajal loobusin maal sellest Elisa teenusest. Palju nüüdseks kahe aastaga hind on tõusnud? Viimati see kõige kesisem pakett üle õhu klassik toaantenni ja kahe vaatajakohaga oli üle 17 euro. Nüüd juba üle 20 euro?
Kõik tõstavad hinda, ei pääse sellest ka mujal.
Kui kulud suurenevad, siis tuleb ka tulusid suurendada.

Seda küll, aga Teliast tuli lõppkokkuvõttes odavam ja laiem kanalivalik pärast Androidi WiFi võimekusega boksi turuletulekut. Oleksin eeldanud Elisalt odavamat.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 14:06:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kui keegi on vabatahtlikult Elisa klient.

Ma olen starmani ajast. Kaabelduse ja seadmete ja lepinguga. Igasuguse rabelemise peale saab vaid hullemaks minna. Koaksi vedasin ise tuppa. Optikat ei ihale.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 14:24:17 vasta tsitaadiga

pinkman kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Jupiteril äpid olemas, isegi LG-l tekkis
Minu lg C8 Jupiteri äppi veel küll pole.Või mis nime alt seda otsida.

C1-l on, jupiteri nimeline.
Et logida sisse, pead https://jupiter.err.ee/ konto looma, siis saad telekas sisse logida

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meim
HV veteran

liitunud: 19.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 14:32:20 vasta tsitaadiga

Vaatasin et endal ka alates 2015 (siis oli veel starman) Elisa Klassik üle õhu: TV-S
Lisaks veel üks vaatajakoht. Mõlemad telekad siis võimendiga antenni taga.
Nüüd järjekordne hinnatõus ees.
Lisaks siis kuna sellega käib kaasas 2 vaatajakohta android süsteemis siis need sokutatud hiina androidtv boksidesse ja telekatel sabas kohtades kus telekat vaadetakse minimaalselt.
Nüüd siis uues LG telekas sees paariks kuuks tasuta go3 ja registreeritud jupiter (annab ERR live TV võimaluse).
Ilmselt veel üks go3 vaatajakoht läheb google chromecast with TV jubinasse ja mõnele telekale sappa.
Internetti kasutan 4G läbi õhu ja wi-fi.

_________________
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 17:07:03 vasta tsitaadiga

acer kirjutas:
Peab ikka kuradi lojaalne olema, kui keegi on vabatahtlikult Elisa klient.

Ja mis siis alternatiiviks oleks? Mõni 4G hakkiva ja ruudulise pildiga? Paljudele seda pilti jagub siis? Ära hinda kogu maailma enda mõõdupuu järgi.
Tõele au andes, mina polegi pealkirjas mainitud kontoriga mingit lepingut telepildi saamiseks sõlminud. Leping sai tehtud Starmaniga.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skorzeny
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 19:57:36 vasta tsitaadiga

pinkman kirjutas:
Minu lg C8 Jupiteri äppi veel küll pole.Või mis nime alt seda otsida.


Juba jupp aega olemas, kuu vähemalt.
Ilmselt asi WebOSi versioonis.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 30.11.2022 21:36:32 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
acer kirjutas:
Peab ikka kuradi lojaalne olema, kui keegi on vabatahtlikult Elisa klient.

Ja mis siis alternatiiviks oleks? Mõni 4G hakkiva ja ruudulise pildiga? Paljudele seda pilti jagub siis? Ära hinda kogu maailma enda mõõdupuu järgi.
Tõele au andes, mina polegi pealkirjas mainitud kontoriga mingit lepingut telepildi saamiseks sõlminud. Leping sai tehtud Starmaniga.

Loomulikult Telia kaabel. Kui kaablit pole, siis pole muud teha, kui Elisa otsas edasi tiksuda.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 30.11.2022 22:08:54 vasta tsitaadiga

acer kirjutas:
Peab ikka kuradi lojaalne olema, kui keegi on vabatahtlikult Elisa klient.

Mis Elisa valguskaablil viga? Telia kaablit pole siia veetud icon_smile.gif
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 23:45:14 vasta tsitaadiga

Ühendus Codemastersi serveritega on kinni keeratud. Dirt Rally 2.0 online sisule ligi ei pääse. Ja seda juba ~5 päeva üleriigiliselt. Probleemist ollakse väidetavalt teadlikud, ent viga parandada ei suudeta. Või ei taheta.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 01.12.2022 11:13:31 vasta tsitaadiga

mina Artjom kirjutas:
Ühendus Codemastersi serveritega on kinni keeratud. Dirt Rally 2.0 online sisule ligi ei pääse. Ja seda juba ~5 päeva üleriigiliselt. Probleemist ollakse väidetavalt teadlikud, ent viga parandada ei suudeta. Või ei taheta.

Kas see puudutab vaid Elisa ühendusi või kõigi meie teenuspakkujatega sedasi? Küll keeratakse interneti kraanid veel rohkem koomale, lihtsalt aja küsimus selles imelises Euroopas.
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 01.12.2022 11:17:16 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Õigel ajal loobusin maal sellest Elisa teenusest. Palju nüüdseks kahe aastaga hind on tõusnud? Viimati see kõige kesisem pakett üle õhu klassik toaantenni ja kahe vaatajakohaga oli üle 17 euro. Nüüd juba üle 20 euro?


Mul on praegu ühe vaatajakohaga (+arvutis vaatamine) 9,99€. Täiendav vaatajakoht telekasse maksaks 4,99€.
1. jaanuarist tõuseb hind 2,32 € võrra.

Telia kõige odavam TV-pakett on 7€/kuu (ja isegi 2 vaatajakohaga), aga vajab internetti.

_________________
Müüa igasugu asju


viimati muutis von Wu 01.12.2022 11:23:29, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2022 11:17:42 vasta tsitaadiga

marxveix kirjutas:
mina Artjom kirjutas:
Ühendus Codemastersi serveritega on kinni keeratud. Dirt Rally 2.0 online sisule ligi ei pääse. Ja seda juba ~5 päeva üleriigiliselt. Probleemist ollakse väidetavalt teadlikud, ent viga parandada ei suudeta. Või ei taheta.

Kas see puudutab vaid Elisa ühendusi või kõigi meie teenuspakkujatega sedasi? Küll keeratakse interneti kraanid veel rohkem koomale, lihtsalt aja küsimus selles imelises Euroopas.
Probleem ainult Elisa otsas (valgus, coax, moblanett, vahet pole). Telia ja T2 otsas liigub ilusti.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2022 12:26:40 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Betamax kirjutas:
Õigel ajal loobusin maal sellest Elisa teenusest. Palju nüüdseks kahe aastaga hind on tõusnud? Viimati see kõige kesisem pakett üle õhu klassik toaantenni ja kahe vaatajakohaga oli üle 17 euro. Nüüd juba üle 20 euro?


Mul on praegu ühe vaatajakohaga (+arvutis vaatamine) 9,99€. Täiendav vaatajakoht telekasse maksaks 4,99€.
1. jaanuarist tõuseb hind 2,32 € võrra.

Telia kõige odavam TV-pakett on 7€/kuu (ja isegi 2 vaatajakohaga), aga vajab internetti.

Sul on kaardid enda omad või rendis?
Seepärast ma seda Androidi boksi Telial ootasingi, et saaks 4G ruuteriga ja WiFi kaudu kasutada. Elisa Androidi kompott tuli ainult mingi kaheaastase kohustusliku lepinguga odavam ja sedagi paar eurot kuus. Arvestades tuttavate kogemust, siis ei, tänan...

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 01.12.2022 14:14:30 vasta tsitaadiga

Kaart tasuta rendis.
Telia "vana" androidita boks töötab 4G ruuteriga ilusti. Ainult et kaablit on jah ruuteri ja boksi vahele vaja.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 424, 425, 426 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.