|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
21.11.2022 23:42:37
|
|
|
Või et
| MRTO kirjutas: |
| Efektiivne kuller sööb hoo pealt |
Poolt su tellitud toitu hoopealt nahka ei pistaks.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
21.11.2022 23:43:12
|
|
|
Nagu Pöördes esimeses osas.
viimati muutis somnambuul 21.11.2022 23:45:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
21.11.2022 23:44:31
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| rex, bmw cabrio saab ju võtta tänavalt ja sõita sellega. Bolt drive all olemas. Saab proovida nii mõndagi huvitavat pilli. |
Küllap saab, aga vaevalt neil kõikidel Bolt1 nr on. Polnud ühtki sarnast (Bolt1+n) nr-i enne näinud.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
21.11.2022 23:49:15
|
|
|
| rex, vb nendel erilistel on. E-tron gt ka üks vist linna peale.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
22.11.2022 00:02:41
|
|
|
Vaatasin juba varem, et bolt2, bolt3 pole regatud, edasi ei viitsinud ja vaevalt lünka sisse jäetaks.
Edit: või on kõik erilised bolt1-d?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
22.11.2022 15:16:03
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
netcat, läbi lume väntavale vasjale pole mõtet tippi anda, ta hoiab jõusaali pealt raha kokku  |
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
24.11.2022 14:42:22
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Eales ei maksa enne, ühele turbo ratturile oleks pärast küll maksnud. Samas ju ei saa hiljem  |
Selle jaoks võid kodus hoida toosikest sentidega. Tuleb kuller ja sul tekib mõte jotsi visata, siis võtad mingi posu sente ja pakud talle.
Huvitav, kas kullerid jalgsi ja liinibussiga kah toitu toovad? Tartus üksaeg keegi jalgsi töötas, aga ei tea, mis sellest katsest sai.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
24.11.2022 15:14:45
|
|
|
| Kassmees kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
Eales ei maksa enne, ühele turbo ratturile oleks pärast küll maksnud. Samas ju ei saa hiljem  |
Selle jaoks võid kodus hoida toosikest sentidega. Tuleb kuller ja sul tekib mõte jotsi visata, siis võtad mingi posu sente ja pakud talle.
|
Ei julgeks tänapäeval kellelegi enam sente pakkuda, solvub veel ja kütab lõuga.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
24.11.2022 16:02:11
|
|
|
| Kassmees kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
Eales ei maksa enne, ühele turbo ratturile oleks pärast küll maksnud. Samas ju ei saa hiljem  |
Selle jaoks võid kodus hoida toosikest sentidega. Tuleb kuller ja sul tekib mõte jotsi visata, siis võtad mingi posu sente ja pakud talle.
Huvitav, kas kullerid jalgsi ja liinibussiga kah toitu toovad? Tartus üksaeg keegi jalgsi töötas, aga ei tea, mis sellest katsest sai. |
Fudys on võimalik ennast jalgsi-mode panna. Teistes mitte.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k-d.k
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.07.2010
|
24.11.2022 16:28:12
|
|
|
Pole hullu, tuleb teistel päevadel ainult pool tundi lisaks teha sõite, et teenistuses ei kaotaks.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
24.11.2022 21:35:03
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| Ei julgeks tänapäeval kellelegi enam sente pakkuda, solvub veel ja kütab lõuga. |
2€ kirjaga sente vast ikka võetakse veel vastu.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
25.11.2022 08:34:19
|
|
|
| rex kirjutas: |
| netcat kirjutas: |
| Ei julgeks tänapäeval kellelegi enam sente pakkuda, solvub veel ja kütab lõuga. |
2€ kirjaga sente vast ikka võetakse veel vastu. |
Njah, meil Tartus esineb sellist huvitavat olukorda: Rüütli otsal aelev ülimalt räämas pomps saab muudkui viiekaid ja püsib stabiilses vines, õlu või viin on alati taskus. 100 m eemal mängiv tänavamuusik saab ainult sente või ei saa üldse midagi. Jalgrattakuller luurab vaikselt tellimusi ja kui hästi läheb, siis on tal õhtuga 10 eurot olemas. Mulje on selline, et hakka või ise pompsuks Eks oma kogemuste põhjal saan kah miskit öelda, sest olen tegelenud tänavamuusikaga, sügisest olen rattaga Bolti sõitnud nii palju, kui haiged jalad lubavad. Ja mina sentidest ära ei ütle. Ei ütleks ka siis, kui neid kullerina klientidelt saaksin.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
25.11.2022 14:18:40
|
|
|
| Kassmees kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| netcat kirjutas: |
| Ei julgeks tänapäeval kellelegi enam sente pakkuda, solvub veel ja kütab lõuga. |
2€ kirjaga sente vast ikka võetakse veel vastu. |
Njah, meil Tartus esineb sellist huvitavat olukorda: Rüütli otsal aelev ülimalt räämas pomps saab muudkui viiekaid ja püsib stabiilses vines, õlu või viin on alati taskus. 100 m eemal mängiv tänavamuusik saab ainult sente või ei saa üldse midagi. Jalgrattakuller luurab vaikselt tellimusi ja kui hästi läheb, siis on tal õhtuga 10 eurot olemas. Mulje on selline, et hakka või ise pompsuks Eks oma kogemuste põhjal saan kah miskit öelda, sest olen tegelenud tänavamuusikaga, sügisest olen rattaga Bolti sõitnud nii palju, kui haiged jalad lubavad. Ja mina sentidest ära ei ütle. Ei ütleks ka siis, kui neid kullerina klientidelt saaksin. |
| ot: |
| ja siis on kuulus Pärnu 'kodutu' kel tegelikult on kõik eluks vajalik ja kuulduste järgi isegi rohkemat olemas, "senti on?" .. kui sa Pärnus käid ja teda näinud pole, no siis sa pole Pärnus käinud ka. Üldiselt uitab kusagil bussijaama kandis, tehti mingi moment isegi artikkel/videovärk kusagile temast |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
26.11.2022 16:16:18
|
|
|
| rex kirjutas: |
| netcat kirjutas: |
| Ei julgeks tänapäeval kellelegi enam sente pakkuda, solvub veel ja kütab lõuga. |
2€ kirjaga sente vast ikka võetakse veel vastu. |
https://et.wikipedia.org/wiki/Sent
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
26.11.2022 16:56:46
|
|
|
Paywall taha ei näe kas seal muud juttu on, aga mulle jääb arusaamatuks, et kui läks kullerile ust avama ja oh üllatust, uks oli lukust lahti ja võtmeid ei kuskil, siis miks ta alles hiljem avastas, et võtmed kadunud on. Ma hakkaks kohe uurima mis jama on kui uks võiks nagu lukus olla, aga on lahti ja võtmeid ka kuskil näha pole kuigi see võtmete ukse ette unustamine on ka kahtlane.
Muidugi võis see kuller need sealt võtta, aga kahtlane ikka, et alles hiljem avastas. Kas seal paywall taga on mingi kaamerasalvestus vms. mis näitab, et just kuller need võttis?
Ei kaitse kedagi, lihtsalt natuke kummaline on see kirjeldus, et ei tea millal kaduma läksid, aga kindlasti kuller võttis.
| Rasmus kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| netcat kirjutas: |
| Ei julgeks tänapäeval kellelegi enam sente pakkuda, solvub veel ja kütab lõuga. |
2€ kirjaga sente vast ikka võetakse veel vastu. |
https://et.wikipedia.org/wiki/Sent |
Noh jah, münt või sent. Võiks korrektsuse huvides eristada, samas üks metall kõik.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
26.11.2022 17:55:10
|
|
|
| No millal sa kujutad ette, et ukse ette unustatud võtmed saavad kaduma minna, kui kõigepealt avad sa ise nendega ukse, ja 10 minutit pärast sind saabub kuller? Päkapikk käis ka vahepeal ja viis võtmed minema? Ning täiesti juhuslikult päkapikk, kelle aadressil võtmed hiljem asuvad, on sama eesnimega, mis Bolti kuller - ja tegeleb ka Bolti sõitmisega?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.11.2022 18:13:32
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| No millal sa kujutad ette, et ukse ette unustatud võtmed saavad kaduma minna, kui kõigepealt avad sa ise nendega ukse, ja 10 minutit pärast sind saabub kuller? Päkapikk käis ka vahepeal ja viis võtmed minema? Ning täiesti juhuslikult päkapikk, kelle aadressil võtmed hiljem asuvad, on sama eesnimega, mis Bolti kuller - ja tegeleb ka Bolti sõitmisega? |
On seal artiklis öeldud, et kuller oli Andrus ja nüüd on võtmed kellegi Andruse kodus?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
26.11.2022 18:29:34
|
|
|
| Rasmus kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| netcat kirjutas: |
| Ei julgeks tänapäeval kellelegi enam sente pakkuda, solvub veel ja kütab lõuga. |
2€ kirjaga sente vast ikka võetakse veel vastu. |
https://et.wikipedia.org/wiki/Sent |
Wiki ei ole akadeemiline allikas. Ise veel pedagoog!
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
26.11.2022 18:42:48
|
|
|
| Eurone pooleks saagida siis hea 50 senti tippi visata.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
26.11.2022 19:00:00
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| netcat kirjutas: |
| No millal sa kujutad ette, et ukse ette unustatud võtmed saavad kaduma minna, kui kõigepealt avad sa ise nendega ukse, ja 10 minutit pärast sind saabub kuller? Päkapikk käis ka vahepeal ja viis võtmed minema? Ning täiesti juhuslikult päkapikk, kelle aadressil võtmed hiljem asuvad, on sama eesnimega, mis Bolti kuller - ja tegeleb ka Bolti sõitmisega? |
On seal artiklis öeldud, et kuller oli Andrus ja nüüd on võtmed kellegi Andruse kodus? |
Obviously, ei olnud seal konkreetse isiku nime ära toodud. Jah, kulleri nimi oli sama mis Boltiga tegeleva kuti nimi aadressil, kuhu võtmed maandusid.
Mind üllatab rohkem see, et inimene teeb politseile teate vargusest ja ei saa mingit vastust.
Aga vot pane kogu asi instasse üles ja "Siis hakkas asi järsku väga kiiresti liikuma". Tsirkus kuubis. Lukuvahetust, sellegipoolest, tundub et keegi talle korvata ei kavatse.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
26.11.2022 19:07:41
|
|
|
| Viimasel ajal põhiliselt Uberiga sõitnud, sest teevad iganädalaselt korralikke allahindlusi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
27.11.2022 10:13:52
|
|
|
| mufferino kirjutas: |
| Kassmees kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| netcat kirjutas: |
| Ei julgeks tänapäeval kellelegi enam sente pakkuda, solvub veel ja kütab lõuga. |
2€ kirjaga sente vast ikka võetakse veel vastu. |
Njah, meil Tartus esineb sellist huvitavat olukorda: Rüütli otsal aelev ülimalt räämas pomps saab muudkui viiekaid ja püsib stabiilses vines, õlu või viin on alati taskus. 100 m eemal mängiv tänavamuusik saab ainult sente või ei saa üldse midagi. Jalgrattakuller luurab vaikselt tellimusi ja kui hästi läheb, siis on tal õhtuga 10 eurot olemas. Mulje on selline, et hakka või ise pompsuks Eks oma kogemuste põhjal saan kah miskit öelda, sest olen tegelenud tänavamuusikaga, sügisest olen rattaga Bolti sõitnud nii palju, kui haiged jalad lubavad. Ja mina sentidest ära ei ütle. Ei ütleks ka siis, kui neid kullerina klientidelt saaksin. |
| ot: |
| ja siis on kuulus Pärnu 'kodutu' kel tegelikult on kõik eluks vajalik ja kuulduste järgi isegi rohkemat olemas, "senti on?" .. kui sa Pärnus käid ja teda näinud pole, no siis sa pole Pärnus käinud ka. Üldiselt uitab kusagil bussijaama kandis, tehti mingi moment isegi artikkel/videovärk kusagile temast |
|
sindi vovka ei ole kodutu. pilt ka:
https://www.ohtuleht.ee/565878/a-sjenti-on-ehk-kuidas-parnu-legend-vabariigi-sunnipaeva-veetis
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 464 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
361 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
02.12.2022 21:45:28
|
|
|
Samasugune Bolt Drive länkar võeti ka minu maja ees kevadel politsei poolt maha. Pärast sain oma allikaid pidi teada, et juht oli purjus olnud...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hemmar
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2007
|
03.12.2022 14:43:18
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Nägin eile linnas ühe toitlustuskoha juures maasturit, millel pagasiruumis Bolti ja Wolti sumadanid ning esiistmel veel Fudy oma...  |
Väga eeskujulik ju! Mulle tõi viimati (mitte nii eeskujulik) Fudy kuller wolti kotiga toitu
Mitte, et minu jaoks mingisugustki vahet oleks, mis kirjadega termokotist mu toit välja tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
03.12.2022 16:56:05
|
|
|
Hetkel ei ole fudyl uusi kotte anda ja nad ametlikult lubavad bolti ja wolti kottidega viia.
Kõik kolm kotti on enamikel kulleritel autos olemas.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.12.2022 18:21:16
|
|
|
Üks õhtu wolt oli jõle vaikne ja üle mingi 1.5 kuu viitsisin fudy online lükata. tellimusi isegi tuli aga krt neil pole pickup distance tasu... Eri norm kui tartu kesklinnas viskab tellimusi mida lõunakast peale võtta
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
03.12.2022 18:29:10
|
|
|
| No milles klient süüdi on? Volga kinni. Suudlevad tudengid kinni. Tsink Plekk Pang kinni. Polegi seal kesklinnas ju miskit enam peale bussijaama ja kaubamaja.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 464 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
361 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.12.2022 19:41:10
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| tsitaat: |
Volga kinni. Suudlevad tudengid kinni. Tsink Plekk Pang kinni.
|
wut, mis seal üldse alles siis?  |
Kauss, Pahad Poisid, RP9, La dolce vita, Da vinci, Yakuza, MiniMelts, IndoChina jne mis need popimad kohad on.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
03.12.2022 21:54:50
|
|
|
| Minimeltsist võtad omale õhtusööki?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.12.2022 21:57:40
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
| Minimeltsist võtad omale õhtusööki? |
Õhtul pead minema sööma vaid?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
04.12.2022 00:43:30
|
|
|
| Eriti vähe peab ikka neid kohti seal olema kui suudad üles loetleda 😁
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.12.2022 00:55:14
|
|
|
| MRTO kirjutas: |
| Eriti vähe peab ikka neid kohti seal olema kui suudad üles loetleda 😁 |
Loetlesin vaid need kust tihedamalt tellimusi peale võtnud olen. Ma ise käin sirkas 3€ eest praadi söömas. Ei hakka ma 2 kartulilaastu eest 25€ maksma
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
20.12.2022 21:44:28
|
|
|
| Kulleritel vist praeguste hangedega väga lõbus ei ole suvaliste majade juures parkimiskohta otsides...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
21.12.2022 10:52:57
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Seepärast nad suvalt keset tänavat pargivadki ohutuledega. |
Eile nägin üht erilist frukti.
Asukoht: https://goo.gl/maps/p6AGKxPL7r8uBzUq5
Ülesanne: on tarvis 2-3 minutit peatuda, et pakk üle anda paremal pool olevasse majja, kas te:
a) Peatute paremal sõidutee ääres ja ootate
b) Pargite vasakule poole parkimiskohtadele ja ootate
c) Sõidate tervenisti kõnniteele ajades jalakäija peaaegu alla ja peatute seal ohutuledega, jättes 2 sõidurada ja parkimiskohad vabaks.
Tegemist oli Audiga.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.12.2022 20:46:23
|
|
|
Ma ise seal võimalust b kasutanud.
Aga vb ta ei julgenud üle tee minna. Libe aeg ikkagi
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
22.12.2022 13:37:08
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Üks õhtu wolt oli jõle vaikne ja üle mingi 1.5 kuu viitsisin fudy online lükata. tellimusi isegi tuli aga krt neil pole pickup distance tasu... Eri norm kui tartu kesklinnas viskab tellimusi mida lõunakast peale võtta  |
16. saadeti meil et 0.50/km on nüüd pickup
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
22.12.2022 16:04:18
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
| tsitaat: |
Volga kinni. Suudlevad tudengid kinni. Tsink Plekk Pang kinni.
|
wut, mis seal üldse alles siis?  |
Kauss, Pahad Poisid, RP9, La dolce vita, Da vinci, Yakuza, MiniMelts, IndoChina jne mis need popimad kohad on. |
Bolti rattakullerina võin öelda, et tööd seal ikka on. Indo China kõrval on Kohvipaus, sealt tellitakse hommikuti. Olen sealt mõnikord viinud. On kebabibaarid turuhoones ja Avaturul, Burger King ja Boke Bowl Kvartalis, Reval Cafe Pallase hotellis. Mingi söögikoht on Lutsu tänavas. All kesklinnas on Bolt Market. Veidi ülalpool on popid kohad Vanemuise tänava Opera Pizza, Väike-Tähes asuv Kebab Stop. Olen saanud viia tellimusi ka Lennuki baarist Anne kanali ääres, pitsakiokitest Ujula Coopis ja Eedenis, mingist kohast Tähe tänavas, ühest kebabibaarist Narva mnt ühikate juures. Nii et kohti jagub. Õhtuti tööle minnes tavaliselt saan tellimusi. Harva on õhtuid, mil tellimusi ei tule. Rohkem on tühja passimist hommikuti.
Tallinnas jäi kellelgi kaamera ette Bolti kuller Tuule tõuksiga, millega ta üritas läbi sopa trügida:
https://www.reddit.com/r/Eesti/comments/zrym51/dont_you_worry_your_ice_cream_will_be_right_there/?sort=new
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|