Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Bolti ja taksonduse teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 126, 127, 128  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2022 23:42:37 vasta tsitaadiga

Või et
MRTO kirjutas:
Efektiivne kuller sööb hoo pealt

Poolt su tellitud toitu hoopealt nahka ei pistaks. icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2022 23:43:12 vasta tsitaadiga

Nagu Pöördes esimeses osas.


phpBB [media]


viimati muutis somnambuul 21.11.2022 23:45:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2022 23:44:31 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
rex, bmw cabrio saab ju võtta tänavalt ja sõita sellega. Bolt drive all olemas. Saab proovida nii mõndagi huvitavat pilli.

Küllap saab, aga vaevalt neil kõikidel Bolt1 nr on. Polnud ühtki sarnast (Bolt1+n) nr-i enne näinud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2022 23:49:15 vasta tsitaadiga

rex, vb nendel erilistel on. E-tron gt ka üks vist linna peale.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2022 00:02:41 vasta tsitaadiga

Vaatasin juba varem, et bolt2, bolt3 pole regatud, edasi ei viitsinud ja vaevalt lünka sisse jäetaks.

Edit: või on kõik erilised bolt1-d? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2022 15:16:03 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
netcat, läbi lume väntavale vasjale pole mõtet tippi anda, ta hoiab jõusaali pealt raha kokku icon_lol.gif


icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2022 14:42:22 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Eales ei maksa enne, ühele turbo ratturile oleks pärast küll maksnud. Samas ju ei saa hiljem thumbs_down.gif


Selle jaoks võid kodus hoida toosikest sentidega. Tuleb kuller ja sul tekib mõte jotsi visata, siis võtad mingi posu sente ja pakud talle.

Huvitav, kas kullerid jalgsi ja liinibussiga kah toitu toovad? Tartus üksaeg keegi jalgsi töötas, aga ei tea, mis sellest katsest sai.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2022 14:47:22 vasta tsitaadiga

Olen bussipeatustes Bolti kastidega kullereid istumas näinud. Võimalik ka, et neil tööpäeva lihtsalt läbi icon_biggrin.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 24.11.2022 15:10:19 vasta tsitaadiga

Polt läks katki
https://majandus.postimees.ee/7655548/bolti-tabasid-tehnilised-probleemid-taksoteenus-on-maas
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2022 15:14:45 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Magic kirjutas:
Eales ei maksa enne, ühele turbo ratturile oleks pärast küll maksnud. Samas ju ei saa hiljem thumbs_down.gif


Selle jaoks võid kodus hoida toosikest sentidega. Tuleb kuller ja sul tekib mõte jotsi visata, siis võtad mingi posu sente ja pakud talle.



Ei julgeks tänapäeval kellelegi enam sente pakkuda, solvub veel ja kütab lõuga.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 24.11.2022 16:02:11 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Magic kirjutas:
Eales ei maksa enne, ühele turbo ratturile oleks pärast küll maksnud. Samas ju ei saa hiljem thumbs_down.gif


Selle jaoks võid kodus hoida toosikest sentidega. Tuleb kuller ja sul tekib mõte jotsi visata, siis võtad mingi posu sente ja pakud talle.

Huvitav, kas kullerid jalgsi ja liinibussiga kah toitu toovad? Tartus üksaeg keegi jalgsi töötas, aga ei tea, mis sellest katsest sai.


Fudys on võimalik ennast jalgsi-mode panna. Teistes mitte.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 24.11.2022 16:28:12 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Polt läks katki
https://majandus.postimees.ee/7655548/bolti-tabasid-tehnilised-probleemid-taksoteenus-on-maas


Pole hullu, tuleb teistel päevadel ainult pool tundi lisaks teha sõite, et teenistuses ei kaotaks.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2022 21:35:03 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Ei julgeks tänapäeval kellelegi enam sente pakkuda, solvub veel ja kütab lõuga.

2€ kirjaga sente vast ikka võetakse veel vastu.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2022 08:34:19 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
netcat kirjutas:
Ei julgeks tänapäeval kellelegi enam sente pakkuda, solvub veel ja kütab lõuga.

2€ kirjaga sente vast ikka võetakse veel vastu.


Njah, meil Tartus esineb sellist huvitavat olukorda: Rüütli otsal aelev ülimalt räämas pomps saab muudkui viiekaid ja püsib stabiilses vines, õlu või viin on alati taskus. 100 m eemal mängiv tänavamuusik saab ainult sente või ei saa üldse midagi. Jalgrattakuller luurab vaikselt tellimusi ja kui hästi läheb, siis on tal õhtuga 10 eurot olemas. Mulje on selline, et hakka või ise pompsuks icon_biggrin.gif Eks oma kogemuste põhjal saan kah miskit öelda, sest olen tegelenud tänavamuusikaga, sügisest olen rattaga Bolti sõitnud nii palju, kui haiged jalad lubavad. Ja mina sentidest ära ei ütle. Ei ütleks ka siis, kui neid kullerina klientidelt saaksin.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2022 14:18:40 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
rex kirjutas:
netcat kirjutas:
Ei julgeks tänapäeval kellelegi enam sente pakkuda, solvub veel ja kütab lõuga.

2€ kirjaga sente vast ikka võetakse veel vastu.


Njah, meil Tartus esineb sellist huvitavat olukorda: Rüütli otsal aelev ülimalt räämas pomps saab muudkui viiekaid ja püsib stabiilses vines, õlu või viin on alati taskus. 100 m eemal mängiv tänavamuusik saab ainult sente või ei saa üldse midagi. Jalgrattakuller luurab vaikselt tellimusi ja kui hästi läheb, siis on tal õhtuga 10 eurot olemas. Mulje on selline, et hakka või ise pompsuks icon_biggrin.gif Eks oma kogemuste põhjal saan kah miskit öelda, sest olen tegelenud tänavamuusikaga, sügisest olen rattaga Bolti sõitnud nii palju, kui haiged jalad lubavad. Ja mina sentidest ära ei ütle. Ei ütleks ka siis, kui neid kullerina klientidelt saaksin.

ot:
ja siis on kuulus Pärnu 'kodutu' kel tegelikult on kõik eluks vajalik ja kuulduste järgi isegi rohkemat olemas, "senti on?" .. kui sa Pärnus käid ja teda näinud pole, no siis sa pole Pärnus käinud ka. Üldiselt uitab kusagil bussijaama kandis, tehti mingi moment isegi artikkel/videovärk kusagile temast
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2022 15:09:35 vasta tsitaadiga

https://elu24.postimees.ee/7656477/uhel-hetkel-vaatasin-et-votmeid-enam-ukse-ees-pole-bolti-toidukuller-andis-kliendile-toidu-ja-pistis-tema-koduvotmed-siis-enda-taskusse

Aina ilusamaks läheb.

tsitaat:

Võtmete kadumise avastas Henri hiljem. Algas suur uurimine, mida hõlbustas võtmete küljes olnud AirTag – Apple'i väljatöötatud jälgimisseade, mis võimaldab näha selle asukohta. «Vaatasin siis AirTagiga, et võtmed on täiesti suvalisel aadressil Tallinnas. Tegin politseisse avalduse, aga sealt pole nädalaga mingit vastust tulnud,»
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2022 16:09:15 vasta tsitaadiga

Heh, täna nägin Telliskivis, kuidas mingi tiinekas lihtsalt jättis tõuksi keset parklat sõidutee osale, lõpetas sõidu ja jalutas minema. Pildi tegi, aga vaevalt, et kedagi kotib.
netcat kirjutas:
https://elu24.postimees.ee/7656477/uhel-hetkel-vaatasin-et-votmeid-enam-ukse-ees-pole-bolti-toidukuller-andis-kliendile-toidu-ja-pistis-tema-koduvotmed-siis-enda-taskusse

Aina ilusamaks läheb.

tsitaat:

Võtmete kadumise avastas Henri hiljem. Algas suur uurimine, mida hõlbustas võtmete küljes olnud AirTag – Apple'i väljatöötatud jälgimisseade, mis võimaldab näha selle asukohta. «Vaatasin siis AirTagiga, et võtmed on täiesti suvalisel aadressil Tallinnas. Tegin politseisse avalduse, aga sealt pole nädalaga mingit vastust tulnud,»

Bolti ärimudel on lihtne. Nemad saavad raha, vastutuse ja kohustused saab keegi teine.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2022 16:16:18 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
netcat kirjutas:
Ei julgeks tänapäeval kellelegi enam sente pakkuda, solvub veel ja kütab lõuga.

2€ kirjaga sente vast ikka võetakse veel vastu.


https://et.wikipedia.org/wiki/Sent

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2022 16:56:46 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
https://elu24.postimees.ee/7656477/uhel-hetkel-vaatasin-et-votmeid-enam-ukse-ees-pole-bolti-toidukuller-andis-kliendile-toidu-ja-pistis-tema-koduvotmed-siis-enda-taskusse

Aina ilusamaks läheb.

tsitaat:

Võtmete kadumise avastas Henri hiljem. Algas suur uurimine, mida hõlbustas võtmete küljes olnud AirTag – Apple'i väljatöötatud jälgimisseade, mis võimaldab näha selle asukohta. «Vaatasin siis AirTagiga, et võtmed on täiesti suvalisel aadressil Tallinnas. Tegin politseisse avalduse, aga sealt pole nädalaga mingit vastust tulnud,»


Paywall taha ei näe kas seal muud juttu on, aga mulle jääb arusaamatuks, et kui läks kullerile ust avama ja oh üllatust, uks oli lukust lahti ja võtmeid ei kuskil, siis miks ta alles hiljem avastas, et võtmed kadunud on. Ma hakkaks kohe uurima mis jama on kui uks võiks nagu lukus olla, aga on lahti ja võtmeid ka kuskil näha pole kuigi see võtmete ukse ette unustamine on ka kahtlane.
Muidugi võis see kuller need sealt võtta, aga kahtlane ikka, et alles hiljem avastas. Kas seal paywall taga on mingi kaamerasalvestus vms. mis näitab, et just kuller need võttis?
Ei kaitse kedagi, lihtsalt natuke kummaline on see kirjeldus, et ei tea millal kaduma läksid, aga kindlasti kuller võttis.


Rasmus kirjutas:
rex kirjutas:
netcat kirjutas:
Ei julgeks tänapäeval kellelegi enam sente pakkuda, solvub veel ja kütab lõuga.

2€ kirjaga sente vast ikka võetakse veel vastu.


https://et.wikipedia.org/wiki/Sent


Noh jah, münt või sent. Võiks korrektsuse huvides eristada, samas üks metall kõik.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2022 17:55:10 vasta tsitaadiga

No millal sa kujutad ette, et ukse ette unustatud võtmed saavad kaduma minna, kui kõigepealt avad sa ise nendega ukse, ja 10 minutit pärast sind saabub kuller? Päkapikk käis ka vahepeal ja viis võtmed minema? Ning täiesti juhuslikult päkapikk, kelle aadressil võtmed hiljem asuvad, on sama eesnimega, mis Bolti kuller - ja tegeleb ka Bolti sõitmisega?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2022 18:13:32 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
No millal sa kujutad ette, et ukse ette unustatud võtmed saavad kaduma minna, kui kõigepealt avad sa ise nendega ukse, ja 10 minutit pärast sind saabub kuller? Päkapikk käis ka vahepeal ja viis võtmed minema? Ning täiesti juhuslikult päkapikk, kelle aadressil võtmed hiljem asuvad, on sama eesnimega, mis Bolti kuller - ja tegeleb ka Bolti sõitmisega?
On seal artiklis öeldud, et kuller oli Andrus ja nüüd on võtmed kellegi Andruse kodus?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2022 18:29:34 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
rex kirjutas:
netcat kirjutas:
Ei julgeks tänapäeval kellelegi enam sente pakkuda, solvub veel ja kütab lõuga.

2€ kirjaga sente vast ikka võetakse veel vastu.


https://et.wikipedia.org/wiki/Sent

Wiki ei ole akadeemiline allikas. Ise veel pedagoog!
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2022 18:42:48 vasta tsitaadiga

Eurone pooleks saagida siis hea 50 senti tippi visata.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2022 19:00:00 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
netcat kirjutas:
No millal sa kujutad ette, et ukse ette unustatud võtmed saavad kaduma minna, kui kõigepealt avad sa ise nendega ukse, ja 10 minutit pärast sind saabub kuller? Päkapikk käis ka vahepeal ja viis võtmed minema? Ning täiesti juhuslikult päkapikk, kelle aadressil võtmed hiljem asuvad, on sama eesnimega, mis Bolti kuller - ja tegeleb ka Bolti sõitmisega?
On seal artiklis öeldud, et kuller oli Andrus ja nüüd on võtmed kellegi Andruse kodus?


Obviously, ei olnud seal konkreetse isiku nime ära toodud. Jah, kulleri nimi oli sama mis Boltiga tegeleva kuti nimi aadressil, kuhu võtmed maandusid.

Mind üllatab rohkem see, et inimene teeb politseile teate vargusest ja ei saa mingit vastust.
Aga vot pane kogu asi instasse üles ja "Siis hakkas asi järsku väga kiiresti liikuma". Tsirkus kuubis. Lukuvahetust, sellegipoolest, tundub et keegi talle korvata ei kavatse.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2022 19:07:41 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal põhiliselt Uberiga sõitnud, sest teevad iganädalaselt korralikke allahindlusi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2022 10:13:52 vasta tsitaadiga

mufferino kirjutas:
Kassmees kirjutas:
rex kirjutas:
netcat kirjutas:
Ei julgeks tänapäeval kellelegi enam sente pakkuda, solvub veel ja kütab lõuga.

2€ kirjaga sente vast ikka võetakse veel vastu.


Njah, meil Tartus esineb sellist huvitavat olukorda: Rüütli otsal aelev ülimalt räämas pomps saab muudkui viiekaid ja püsib stabiilses vines, õlu või viin on alati taskus. 100 m eemal mängiv tänavamuusik saab ainult sente või ei saa üldse midagi. Jalgrattakuller luurab vaikselt tellimusi ja kui hästi läheb, siis on tal õhtuga 10 eurot olemas. Mulje on selline, et hakka või ise pompsuks icon_biggrin.gif Eks oma kogemuste põhjal saan kah miskit öelda, sest olen tegelenud tänavamuusikaga, sügisest olen rattaga Bolti sõitnud nii palju, kui haiged jalad lubavad. Ja mina sentidest ära ei ütle. Ei ütleks ka siis, kui neid kullerina klientidelt saaksin.

ot:
ja siis on kuulus Pärnu 'kodutu' kel tegelikult on kõik eluks vajalik ja kuulduste järgi isegi rohkemat olemas, "senti on?" .. kui sa Pärnus käid ja teda näinud pole, no siis sa pole Pärnus käinud ka. Üldiselt uitab kusagil bussijaama kandis, tehti mingi moment isegi artikkel/videovärk kusagile temast

sindi vovka ei ole kodutu. pilt ka:
https://www.ohtuleht.ee/565878/a-sjenti-on-ehk-kuidas-parnu-legend-vabariigi-sunnipaeva-veetis

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2022 20:48:36 vasta tsitaadiga

https://reporter.kanal2.ee/7659171/vobla-pudel-viina-ja-suverehvidega-soit-lumisel-teel

Andke oma auto ka rendile.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2022 13:49:55 vasta tsitaadiga

https://www.linkedin.com/posts/stevenouri_artificialintelligence-innovation-technology-activity-7003675276467441664-pE1r

tsitaat:
For security, this driverless taxi in China requires the passenger to enter the code before entering the vehicle.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 02.12.2022 21:45:28 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
https://reporter.kanal2.ee/7659171/vobla-pudel-viina-ja-suverehvidega-soit-lumisel-teel

Andke oma auto ka rendile.

Samasugune Bolt Drive länkar võeti ka minu maja ees kevadel politsei poolt maha. Pärast sain oma allikaid pidi teada, et juht oli purjus olnud...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2022 14:15:55 vasta tsitaadiga

Nägin eile linnas ühe toitlustuskoha juures maasturit, millel pagasiruumis Bolti ja Wolti sumadanid ning esiistmel veel Fudy oma... icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2022 14:43:18 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Nägin eile linnas ühe toitlustuskoha juures maasturit, millel pagasiruumis Bolti ja Wolti sumadanid ning esiistmel veel Fudy oma... icon_lol.gif


Väga eeskujulik ju! Mulle tõi viimati (mitte nii eeskujulik) Fudy kuller wolti kotiga toitu icon_biggrin.gif
Mitte, et minu jaoks mingisugustki vahet oleks, mis kirjadega termokotist mu toit välja tuleb.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2022 14:47:26 vasta tsitaadiga

Firma jaoks vist on.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 03.12.2022 16:56:05 vasta tsitaadiga

Hetkel ei ole fudyl uusi kotte anda ja nad ametlikult lubavad bolti ja wolti kottidega viia.

Kõik kolm kotti on enamikel kulleritel autos olemas.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2022 18:21:16 vasta tsitaadiga

Üks õhtu wolt oli jõle vaikne ja üle mingi 1.5 kuu viitsisin fudy online lükata. tellimusi isegi tuli aga krt neil pole pickup distance tasu... Eri norm kui tartu kesklinnas viskab tellimusi mida lõunakast peale võtta icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2022 18:29:10 vasta tsitaadiga

No milles klient süüdi on? Volga kinni. Suudlevad tudengid kinni. Tsink Plekk Pang kinni. Polegi seal kesklinnas ju miskit enam peale bussijaama ja kaubamaja.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2022 19:16:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Volga kinni. Suudlevad tudengid kinni. Tsink Plekk Pang kinni.

wut, mis seal üldse alles siis? eusa_think.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2022 19:41:10 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Volga kinni. Suudlevad tudengid kinni. Tsink Plekk Pang kinni.

wut, mis seal üldse alles siis? eusa_think.gif

Kauss, Pahad Poisid, RP9, La dolce vita, Da vinci, Yakuza, MiniMelts, IndoChina jne mis need popimad kohad on.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 03.12.2022 21:54:50 vasta tsitaadiga

Minimeltsist võtad omale õhtusööki?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2022 21:57:40 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Minimeltsist võtad omale õhtusööki?
Õhtul pead minema sööma vaid?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 04.12.2022 00:43:30 vasta tsitaadiga

Eriti vähe peab ikka neid kohti seal olema kui suudad üles loetleda 😁
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2022 00:55:14 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
Eriti vähe peab ikka neid kohti seal olema kui suudad üles loetleda 😁
Loetlesin vaid need kust tihedamalt tellimusi peale võtnud olen. Ma ise käin sirkas 3€ eest praadi söömas. Ei hakka ma 2 kartulilaastu eest 25€ maksma icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2022 13:34:35 vasta tsitaadiga

https://forte.delfi.ee/artikkel/120109712/pardakaamera-video-uskumatu-nahaalsus-bolti-juht-kihutas-punasega-ristmikule-ja-edasi-juhtus-midagi-veelgi-kummalisemat
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2022 21:44:28 vasta tsitaadiga

Kulleritel vist praeguste hangedega väga lõbus ei ole suvaliste majade juures parkimiskohta otsides...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2022 21:48:50 vasta tsitaadiga

Seepärast nad suvalt keset tänavat pargivadki ohutuledega.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2022 10:52:57 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Seepärast nad suvalt keset tänavat pargivadki ohutuledega.
Eile nägin üht erilist frukti.

Asukoht: https://goo.gl/maps/p6AGKxPL7r8uBzUq5
Ülesanne: on tarvis 2-3 minutit peatuda, et pakk üle anda paremal pool olevasse majja, kas te:
a) Peatute paremal sõidutee ääres ja ootate
b) Pargite vasakule poole parkimiskohtadele ja ootate
c) Sõidate tervenisti kõnniteele ajades jalakäija peaaegu alla ja peatute seal ohutuledega, jättes 2 sõidurada ja parkimiskohad vabaks.

Tegemist oli Audiga.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2022 11:01:58 vasta tsitaadiga

c) Sest tal olid ohutuled peal. Siis võib parkida.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2022 20:46:23 vasta tsitaadiga

Ma ise seal võimalust b kasutanud.
Aga vb ta ei julgenud üle tee minna. Libe aeg ikkagi icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2022 09:51:41 vasta tsitaadiga

https://www.calcalistech.com/ctechnews/article/i5xc9ayxl
tsitaat:
Uber competitor Bolt enters Israeli market
The company, which provides transportation services similar to Uber, food deliveries, and electric scooters for rent, published a job advertisement for private car drivers, who are not necessarily taxi drivers, but according to current Israeli law only taxi drivers are allowed to drive for a fee

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2022 13:37:08 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Üks õhtu wolt oli jõle vaikne ja üle mingi 1.5 kuu viitsisin fudy online lükata. tellimusi isegi tuli aga krt neil pole pickup distance tasu... Eri norm kui tartu kesklinnas viskab tellimusi mida lõunakast peale võtta icon_rolleyes.gif

16. saadeti meil et 0.50/km on nüüd pickup
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2022 16:04:18 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Tanel kirjutas:
tsitaat:

Volga kinni. Suudlevad tudengid kinni. Tsink Plekk Pang kinni.

wut, mis seal üldse alles siis? eusa_think.gif

Kauss, Pahad Poisid, RP9, La dolce vita, Da vinci, Yakuza, MiniMelts, IndoChina jne mis need popimad kohad on.


Bolti rattakullerina võin öelda, et tööd seal ikka on. Indo China kõrval on Kohvipaus, sealt tellitakse hommikuti. Olen sealt mõnikord viinud. On kebabibaarid turuhoones ja Avaturul, Burger King ja Boke Bowl Kvartalis, Reval Cafe Pallase hotellis. Mingi söögikoht on Lutsu tänavas. All kesklinnas on Bolt Market. Veidi ülalpool on popid kohad Vanemuise tänava Opera Pizza, Väike-Tähes asuv Kebab Stop. Olen saanud viia tellimusi ka Lennuki baarist Anne kanali ääres, pitsakiokitest Ujula Coopis ja Eedenis, mingist kohast Tähe tänavas, ühest kebabibaarist Narva mnt ühikate juures. Nii et kohti jagub. Õhtuti tööle minnes tavaliselt saan tellimusi. Harva on õhtuid, mil tellimusi ei tule. Rohkem on tühja passimist hommikuti.

Tallinnas jäi kellelgi kaamera ette Bolti kuller Tuule tõuksiga, millega ta üritas läbi sopa trügida:

https://www.reddit.com/r/Eesti/comments/zrym51/dont_you_worry_your_ice_cream_will_be_right_there/?sort=new
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Bolti ja taksonduse teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 126, 127, 128  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.