Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 555, 556, 557  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud
Mul on alles esimene auto
3%
 3%  [ 5 ]
2-3
29%
 29%  [ 47 ]
4-6
30%
 30%  [ 48 ]
7-10
18%
 18%  [ 29 ]
11-15
5%
 5%  [ 9 ]
16-20
5%
 5%  [ 8 ]
21-30
1%
 1%  [ 2 ]
31-40
2%
 2%  [ 4 ]
41-50
0%
 0%  [ 1 ]
Rohkem kui 50
3%
 3%  [ 5 ]
hääli kokku : 158

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2022 21:07:31 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:

doh.gif


Vaata seal parema (parem on seal pool -->) jala all on üks plastmassist laba mida vajutada tuleb. Küll siis auto paremini sõidab.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2022 21:11:07 vasta tsitaadiga

Nii debiilse jutu peale polegi midagi öelda.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2022 23:28:08 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Hiid kirjutas:
kust vaherõngaid saab?
Piirsituastsiionis sõites, ei piisa vaid poltidest vist icon_redface.gif

Kas vaherõngas nagu flants või mõtled tsentreerimisrõngaid? Keskava jah muidugi pead jälgima uuel veljel, kui see suurem, siis jääb velg otse poltide peale toetama ja hakkab lõpuks igasugu trikke tegema.


Ei tee mingeid trikke, mõnel veljel polegi keskava beer_yum.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 24.11.2022 23:30:55 vasta tsitaadiga

Teeb teeb. Seal kus velg tsentrile/keskavale ei toetu on koormused või kinnitused teised.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2022 23:34:41 vasta tsitaadiga

Tea midagi, tavaline rattapolt, mingid tifte asju ei ole.

Puht teoreetiliselt, mis seal juhtuda saab? Tsentreerimisrõngad on mingi plastik, kui polt loksuma hakkab siis on see mingi kümnendiku teema, rõngas "hoiab" alles siis kui poldid täitsa lahti.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2022 23:34:56 vasta tsitaadiga

Veljepoldid ei ole mõeldud raskust kandma. Veljepoldid on mõeldud velge vastu rummu hoidma, raskust kannab keskava. Kui keskava ei ole veljega ühenduses, siis VÕIB juhtuda, et lühiajaliselt ei saa sa midagi aru ja kõik tundub korras aga paari aasta pärast lähvad poldid pooleks või jookseb ratas alt ära. Paremal juhul saad kohe hunniku vibratsiooni ja oled sunnitud lolluse parandama mitte ohtliku käruga ringi sõitma.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 24.11.2022 23:43:35 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Tea midagi, tavaline rattapolt, mingid tifte asju ei ole.

Puht teoreetiliselt, mis seal juhtuda saab? Tsentreerimisrõngad on mingi plastik, kui polt loksuma hakkab siis on see mingi kümnendiku teema, rõngas "hoiab" alles siis kui poldid täitsa lahti.


Sõidad august läbi ja lööb poldid kõveraks vms. Rõngaid on ka metallist ja tegelt ideaalis tuleks ikka korrektse keskavaga velgi kasutada. See plastrõngas midagi päästab ikka kui tõesti vaja kasutada.

See hipibussi velg on ajast ja arust, vb siis oligi okei loksuda äkki. Poltide diameeter sellel igatahes kaasaegse raskema sõiduauto omaga sama.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2022 00:03:07 vasta tsitaadiga

Poldid ei kannagi raskust, poldid suruvad velje flantsi vastu ja hõõrdejõud kannab raskust.

Näpkini arvutus, 1.5mm keere, 100Nm pingutus annab 4 tonni tõmmet, korda 4 polti on 16 tonni tõmbejõud flantsi vastu vs ca pool tonni raskusjõud. Et raskus seibile langeks peavad poldid lahti olema.

Et august läbi sõites poldid lahti saada peab velje ja silla puru sõitma ja ikka jääb väheks.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 25.11.2022 00:10:19 vasta tsitaadiga

Vana LT oli ka samasuguse veljega. Ilmselt seepärast ongi seal 200 ja 320nm olenevalt modifikatsioonist ette nähtud. Ehk siis ikkagi kinnitus on "teistsugune".
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2022 07:39:55 vasta tsitaadiga

selle plekkvelje muhud ehk ulatusid viiekesi siiski flantsini? icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 25.11.2022 10:24:23 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120103992/klient-viis-auto-remonti-kuid-sai-tagasi-puudustega-soiduki

Ma saan aru, et artiklis olev pilt on enne remonti tehtud aga väga kummalised puudujäägid on esinduse töös.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 25.11.2022 10:28:23 vasta tsitaadiga

Esinduses ka väga tihti jobud või lohakad tööl. Esinduses käimine ei taga mingit kvaliteeti võrreldes mõne muu töökojaga.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 25.11.2022 12:19:27 vasta tsitaadiga

Jah, Tartu Škodas jäeti ükskord taga pidur õhutus nippel lahti thumbs_down.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 25.11.2022 12:20:44 vasta tsitaadiga

Ma lasin kohalikus töökojas silda stendida. Tagasild jäeti lahti, polte sai näpuga keerata.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2022 13:45:00 vasta tsitaadiga

Tuleb järelevalve palgata.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2022 14:38:48 vasta tsitaadiga

Pean praegu skodat kasutama ja no paras käkerdis. Alla 100kkm sõitnud ja pole nii palju erinevaid tulesi ja erroreid ühelgi vilkumas näinud. Üle 10min kohapeal tiksuda ei kannata, erinevad erroreid viskab ette. icon_lol.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2022 16:06:55 vasta tsitaadiga

Siks on ikka tegija. Norra Fauske ja Shell tanklas üks VAZ 2106 seisis ukraina reg.numbritega icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2022 16:55:49 vasta tsitaadiga

Oisu., ja mida ütleb siksi kohta see, et see vaatepilt sind niiväga üllatas? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2022 17:11:47 vasta tsitaadiga

Vaata kui kaugele jõudnud icon_idea.gif
Lähimast piiripunktist: link
Võttis google onu päris mõtlema icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2022 17:45:24 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Esinduses ka väga tihti jobud või lohakad tööl. Esinduses käimine ei taga mingit kvaliteeti võrreldes mõne muu töökojaga.


Esinduses saad usaldust, et kõik on justkui tehtud ja kui midagi perses, siis loodetavasti tehakse ilma kobisemiseta ära. Muud midagi
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2022 04:19:26 vasta tsitaadiga

Mina jälle oma valesti tangitud autoga. Seekord lasin ise diiselautosse bena. Aga õnneks jõudsin lasta ainult 5L. All oli diislit oma 30L ja lasin paagi veel täis ka, ehk et paagis on hetkel 5L bensiini ja 60-70L diislit. Kas peaksin muretsema ja laskma paagi ikkagi tühjaks imeda või on selline kogus pigem mõju mitte avaldav?
_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2022 04:26:55 vasta tsitaadiga

See peaks küll ok olema thumbs_up.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2022 09:09:04 vasta tsitaadiga

kuuled häälest.
Aga külmadega traktorisse pannaksegi 10% bena lisaks icon_wink.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2022 15:02:31 vasta tsitaadiga

Ehk siis oota külma thumbs_up.gif

Alla -30 panin 1:4 segu icon_redface.gif

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2022 16:10:27 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Ehk siis oota külma thumbs_up.gif

Alla -30 panin 1:4 segu icon_redface.gif


25% bensiini ja 75% diisliti? icon_eek.gif Ja mootor jäi terveks?

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 27.11.2022 16:14:02 vasta tsitaadiga

50:50 jäi ka terveks. Moodne commonrail. Lihtsalt kaugele ei sõitnud esialgu.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2022 16:31:11 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
50:50 jäi ka terveks. Moodne commonrail. Lihtsalt kaugele ei sõitnud esialgu.


No selge, siis ma liiga palju ei pabista beer_yum.gif

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2022 16:34:07 vasta tsitaadiga

Invention kirjutas:
elukaz kirjutas:
Ehk siis oota külma thumbs_up.gif

Alla -30 panin 1:4 segu icon_redface.gif


25% bensiini ja 75% diisliti? icon_eek.gif Ja mootor jäi terveks?


Raamatu järgi panin, alla mingi kraadi oli 10% ja alla mingi teise 30%, võtsin siis keskmise. Mõned linnaotsad siis läks "soojaks", edasi panin 1/10 et julgeks maanteele ka minna. See oli 2000 vms kui rämekülm talv oli, puhas tosool külmus maanteel kinni icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2022 07:30:06 vasta tsitaadiga

Invention kirjutas:
Mina jälle oma valesti tangitud autoga. Seekord lasin ise diiselautosse bena. Aga õnneks jõudsin lasta ainult 5L. All oli diislit oma 30L ja lasin paagi veel täis ka, ehk et paagis on hetkel 5L bensiini ja 60-70L diislit. Kas peaksin muretsema ja laskma paagi ikkagi tühjaks imeda või on selline kogus pigem mõju mitte avaldav?


eks sõida natuke kütet vähemaks ja pane veel diislit peale,et kindlam oleks

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2022 08:06:25 vasta tsitaadiga

2t õli, atf jne. Bensiini probleem seisneb selles, et ei määri.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2022 12:10:41 vasta tsitaadiga

Pane törts 2-taktilise õli juurde kütsile, siis määrib ka.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 28.11.2022 12:57:16 vasta tsitaadiga

Müüakse kütusepumpasid kütuse mahutist masina paaki pumpamiseks.
Aga siiani on kõigi juures kirjas, et diisli pumpamiseks või lausa, et bensiini ei tohi pumbata.
Suvaline näide: https://www.trabiflex.ee/et/a/diiselkutuse-pump-230v-550w-50l-min-1
Kas asi on selles, et need pumbad lähevad katki, kui kütus neid ei määri või mingi muu teema?

Ja siin on "bensiinipump", mis on mõeldud tegelikult vee pumpamiseks.

_________________
Müüa igasugu asju


viimati muutis von Wu 28.11.2022 13:00:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.11.2022 13:00:20 vasta tsitaadiga

pane törts 2t õli juurde kütsile, siis võib.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2022 13:00:35 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Müüakse kütusepumpasid kütuse mahutist masina paaki pumpamiseks.
Aga siiani on kõigi juures kirjas, et diisli pumpamiseks või lausa, et bensiini ei tohi pumbata.
Suvaline näide: https://www.trabiflex.ee/et/a/diiselkutuse-pump-230v-550w-50l-min-1
Kas asi on selles, et need pumbad lähevad katki, kui kütus neid ei määri või mingi muu teema?

Võimalik küll. Siiski olen ka bensutankimise pumpasid müügil näinud kusagil. Ammu.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2022 13:19:57 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Müüakse kütusepumpasid kütuse mahutist masina paaki pumpamiseks.
Aga siiani on kõigi juures kirjas, et diisli pumpamiseks või lausa, et bensiini ei tohi pumbata.
Suvaline näide: https://www.trabiflex.ee/et/a/diiselkutuse-pump-230v-550w-50l-min-1
Kas asi on selles, et need pumbad lähevad katki, kui kütus neid ei määri või mingi muu teema?

Ja siin on "bensiinipump", mis on mõeldud tegelikult vee pumpamiseks.


Kunagi hakkasime kütuse käsipumbaga vett pumpama,nii kui vesi pumbast läbi hakkas käima,nii plaks pump seisis,nii kinni kui kinni,siit ka vist vastus

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2022 12:29:12 vasta tsitaadiga

https://forte.delfi.ee/artikkel/120106222/eestis-saab-nuud-tarbida-ohu-kaudu-levivat-digiraadiot
Pole sellega eriti kodus, kust ma autos need raadiojaamad leian üldse?
Mingi märge juures, et DAB+?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.11.2022 12:35:58 vasta tsitaadiga

selleks peab vast auto ikka neid digiraadiod vastu ka oskama võtta ma arvan. nii uus auto, mis sellist asja oskab, tahab kindlasti sellise võimekuse eest kuumaksu saada lisaks. samuti pole teada, kas meie poolt pritsitava dab+'ga muu maailma dab+ seadmed midagi ka peale oskavad hakata.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2022 12:42:56 vasta tsitaadiga

NATAS999, sinust õhkub positiivsust igas siinses teemas icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.11.2022 12:47:05 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
NATAS999, sinust õhkub positiivsust igas siinses teemas icon_lol.gif
annan endast parima, et ka teised sellest positiivsusest osa saaksid.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2022 13:03:10 vasta tsitaadiga

Alati võib ju poodi minna seda digiraadiot kuulama kui autos pole icon_lol.gif
https://www.euronics.ee/audio/koduaudio/raadiod/tapr802fs12/philips-tapr802-spotify-connect-bluetooth-fm-dab-internetiraadio
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2022 13:54:56 vasta tsitaadiga

Ricki kirjutas:
Alati võib ju poodi minna seda digiraadiot kuulama kui autos pole icon_lol.gif
https://www.euronics.ee/audio/koduaudio/raadiod/tapr802fs12/philips-tapr802-spotify-connect-bluetooth-fm-dab-internetiraadio

Peaks lisama, et kuhugi Tallinna lähedale poodi, sest "Eestis" antud uudises tähendab Tallinna ja kunagi edaspidi laieneb ida ja lõuna poole.
Ehk uudis kategooriast "kusagil Eestis saab" icon_lol.gif
Mujal võib sul DAB raadio olla, aga tolku sellest endiselt midagi pole.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 29.11.2022 14:15:20 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
kas meie poolt pritsitava dab+'ga muu maailma dab+ seadmed midagi ka peale oskavad hakata.

Ma muretseks kohe ka selle üle, kuidas mujal maailmas toodetud autod (milles need dab+ raadiod on) üldse meie teede, tänavate ja liiklusnõuetega peale oskavad hakata...
/s
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2022 14:56:45 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Ricki kirjutas:
Alati võib ju poodi minna seda digiraadiot kuulama kui autos pole icon_lol.gif
https://www.euronics.ee/audio/koduaudio/raadiod/tapr802fs12/philips-tapr802-spotify-connect-bluetooth-fm-dab-internetiraadio

Peaks lisama, et kuhugi Tallinna lähedale poodi, sest "Eestis" antud uudises tähendab Tallinna ja kunagi edaspidi laieneb ida ja lõuna poole.
Ehk uudis kategooriast "kusagil Eestis saab" icon_lol.gif
Mujal võib sul DAB raadio olla, aga tolku sellest endiselt midagi pole.


https://digilevi.ee/digiraadio/
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11179983

Aga mõttetu teema, kvaliteet on ikka saast.

phpBB [media]
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2022 23:47:34 vasta tsitaadiga

32kbit/s icon_eek.gif
Seda küll pole mõtet soovida, isegi kui kuulamise eest peale makstaks icon_lol.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2022 23:52:38 vasta tsitaadiga

Levira andmetel on meil AAC 48kbps .
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2022 23:55:11 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Levira andmetel on meil AAC 48kbps .

See on kõvasti rohkem jah, tasub kohe kuulama hakata!

/s icon_lol.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2022 23:56:50 vasta tsitaadiga

25% rohkem. Karta on, et sellise kiirusega on see mono signaal. Homme autos proovin.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2022 23:58:53 vasta tsitaadiga

somnambuul, kindlasti ei ole mono.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 00:14:24 vasta tsitaadiga

Tunduvalt parem kui FM. Poolast läbi sõites oli juba aastaid tagasi levi olemas, hea, et meilegi jõuab.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 00:16:30 vasta tsitaadiga

Tegu on kõigest testiga.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 555, 556, 557  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.