|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
UrmasP
HV vaatleja
liitunud: 03.04.2014
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
05.11.2022 20:48:38
|
|
|
Aga kas sealt Kraken'ist hiljem oma hardware walletisse saab kanda? Paljud keskkonnad vist eeldavad, oled nende juures. Mind huvitaks, et ostan mingist tuntud keskkonnast ja hiljem just oma hardware walletisse ülekandmise lihtsus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmasP
HV vaatleja
liitunud: 03.04.2014
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
06.11.2022 12:50:43
|
|
|
Pole midagi keerulist, ei Krakenist ega ka muust suurest exchangest väljakandmisel
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
07.11.2022 17:27:17
|
|
|
Endiselt muutusteta. Minu confirmation oleks daily keha tervenisti joone peal.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
07.11.2022 21:30:54
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Christmas is coming.
Varsti tuleb järsem vajumine. Jõulukingid tahavad ostmist. |
jaja siis tuleb veel Hiina uusaasta jne. Same old same old.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
08.11.2022 21:28:26
|
|
|
| Korralik dump
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
09.11.2022 01:35:51
|
|
|
| Ei usu et me hetkel põhja lähedal oleme. Pakuks, et õiget põhja krüptos ja aktsiates näeme alles kevadel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
09.11.2022 01:36:52
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| Korralik dump |
Korralik langus ka. Krüpto on ikka hull business. Pidev jälgimina, muidu ei teeni midagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
09.11.2022 12:52:17
|
|
|
15k juures võiks ehk esimese sissemakse teha
Pakun, et ~kuu kõigume 14k-17k all ja siis vaikselt kerkime.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
09.11.2022 12:53:52
|
|
|
Ega usdt peal istudes ka väga positiivne see vaade pole . Aga ilmselt 15 peale võib buy orderi sisse lükata küll.
Ftx läheb vist luna teed pidi
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
09.11.2022 15:38:45
|
|
|
Joh-ai-dii - Krüpto-tuuber Steave-l polnudki õigus, et põhi on in...
Ma konvertisin vähe SOL-i ADA-st + SAND-st + BTC-st näpistasin, kuna SOL on ka palju alla käinud. FTX-i ei hakka võtma, nagu siin viimane kord LUNA-t võeti ja häviti! Siis ma võtsin LUNA sugulast ANT-i, mis ka langes korralikult ning pärast tõusis enam-vähem tagasi, ehk oli hea lüke... vb SOL-ga toimub midagi sarnast. Miks SOL nii palju langenud on, kas ka seotud FTX-ga
Hea meelega ostaks juurde, aga kogu mu papp ongi krüptos. Olen juba lehe Xanne ära söönud, krt oleks pidanud mitu päeva tagasi BUSD-sse panema kui langema hakkas juba, aga ei hoidnud silma peal.
Vaja sugulaselt laents välja rääkida ja all in-i. Nagu kasiino sõltlase mõtlemine, et häving tuleb nüüd tagasi teha
Vaatan, enne mis krüpto-tuuberid räägivad
Õnneks ERG pole eriti langend, aga selle ca 50 päeva saak ongi keskeltläbi 1.2ERG-i päeva peale. ERG on kuskil oma maailmas, hea, et oma kõiki ERG-e ära ei konvertinud, nagu vahepeal mõte oli, Trade Ogres leht oli lahti, aga õnneks ei viitsinud jännata
Mis nüüd enam, poodi viina järele Kuigi tegelt ma hävisin ainult paar sotti, aga näpud põhjas nagunii, lootsin varsti välja võtta osa enne Kiss of deathi... aga tuli juba enne ära.
Up-tober läks üle Down-emberiks paistab
edit: vaatan, et täna meiepidi 9 11 kuupäev
edit2: 10. nov näitab punasega kalendris CPI (consumer price index) - tavaliselt see annab veel oma laksu, krüpto knockout-i poole liigub, ehk täna veel vara osta - https://finviz.com/calendar.ashx
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
09.11.2022 21:37:41
|
|
|
| Ise arvan, et teeb ühe pika wicky sinna 12500-13000 kanti ja siis tõuseb sinna 15500 peale ja hakkab seal vaikselt sideways ja ülesse liikuma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
10.11.2022 00:05:41
|
|
|
| Pakuks ka, et siit on veel -20-30% minna. Ise veel mingit põhja ei osta. Majandus alles üle maailma keerab suunda alla, kevade alguses võiks olla miski põhja laadne asi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
10.11.2022 03:32:54
|
|
|
Aasta tagasi taoti siin tulist rauda teemal: BTC "nelja aastane tsükkel", mis sellest on saanud ?
Mida rohkem loed, seda rohkem saad aru, et ... ilma religioonita seda teemat poleks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
10.11.2022 12:27:16
|
|
|
| Graafikuid ei olegi üldse vaja vaadata. Teed HV lahti, näed et btc teema all viimane post on OPollo oma ja saad kohe aru, et järelikult krahh.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
10.11.2022 13:11:33
|
|
|
Samal ajal kui on räägitud tavatsüklitest, on räägitud ka põhjustest, miks võib käesolev erinev olla. Ma olen isiklikult palju rääkinud sellest, et arvan üleüldise kriisi puhul ka krüptot selgelt kukkuvat ja pigem varem kui hiljem, sest nö. "luksusinvesteering", eluliselt vajalikumaid asju on.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
10.11.2022 13:26:09
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| Graafikuid ei olegi üldse vaja vaadata. Teed HV lahti, näed et btc teema all viimane post on OPollo oma ja saad kohe aru, et järelikult krahh. |
Opollo kisab ka bull trendi ajal. Hälbega vend.
Siin 221'l lehel ennustasin kuhu kukub, sinna on veel aega. Kuid tundub, et sinnapoole siiki tüürib.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
10.11.2022 13:38:20
|
|
|
Pakun, et see viimane impulss alla.
Kiiret pole kuhugi. Mõni nädal võib rahulikult oodata, siis pilt selgem kust siseneda.
Nüüd bounce, siis väike new low, siis jälle bounce ja siis testlow ja siis sideways ~kuu ja siis vaikselt üles.
pm 2018 keiss.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
10.11.2022 13:58:19
|
|
|
Viilutaja, bulli ajal oli see opollo ikka pikalt kadunud, imo
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
10.11.2022 14:17:30
|
|
|
| Opollole meeldib enda elu keeruliseks elada, millegi üle ta siin elus iga juhul kurdab. Oleks naiivne mõelda, et midagi positiivset ellu tuleb kui külvad koguaeg negatiivseid mõtted, lõikus saab olla ainult samaväärne külvatule (lihtne loodusseadus--like attracts like).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
10.11.2022 15:14:56
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Pakun, et see viimane impulss alla.
Kiiret pole kuhugi. Mõni nädal võib rahulikult oodata, siis pilt selgem kust siseneda.
Nüüd bounce, siis väike new low, siis jälle bounce ja siis testlow ja siis sideways ~kuu ja siis vaikselt üles.
pm 2018 keiss. |
Ma usun, et ei lähe üles enne kui on põhjust minna üles. Kui majandus jätkab virelemist ja aktsiad langevad, siis kindlasti ei lähe kuhugi. Aga ei paista sellist seisu et mingi hull börsibuum on kohe kohe tulekul, või ma eksin?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
10.11.2022 17:04:05
|
|
|
Majandus olek ja börs ei ole korrelatsioonis.
Eriti krüpto. Koroonaajal oli seda näha.
Väike BTC pumpoola praegu. Kes hiljaks jäid saavad teha short entry.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
10.11.2022 17:42:02
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Majandus olek ja börs ei ole korrelatsioonis.
Eriti krüpto. Koroonaajal oli seda näha.
|
Käesoleval aastal on küll hoopis midagi muud näha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
10.11.2022 20:10:03
|
|
|
| Kui nüüd päevaküünlad üle 18,5k hakkavad olema, siis on macro põhi tehtud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
14.11.2022 23:55:37
|
|
|
BlockFi kirjutas just, et mu ETH ei olegi enam vabalt konverditav ja välja võetav. Küllaltki masendav lugu.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
17.11.2022 04:08:08
|
|
|
Mind siiralt huvitab hr Virxi järgmine kastide joonistus ... BTC pidi ise ennast ju joonistama, vaja vaid artisti, kes selle "paberile paneb" ...
Unustake skeptisism ära hetkel, mind huvitav VAID, kuidas BTC omasoodu jooni ja kaste joonistab ...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
17.11.2022 12:54:58
|
|
|
Muarust on loogiline, et kui tavaolekus käib asi joonte järgi, jne., siis erakordsetes oludes on küll erinevatel tasanditel ka jooned toimimas, ent turud liiguvad drastilisemalt päriseluliste faktide tõttu, mida jooned olulistel hetkedel ei näita-arvesta.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
17.11.2022 13:11:32
|
|
|
| Neid päriselulisi fakte jagub kogu eluks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
17.11.2022 13:20:07
|
|
|
| Mina ei hoiaks ühtegi münti ega senti kuskil exchanges või online walletis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
17.11.2022 13:25:06
|
|
|
| Lõime pealkirja vaadates on ostmine ja müümine sedaviisi kaunikesti ebamugav.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
17.11.2022 13:32:25
|
|
|
Tõsi.
Kuid arvestades FTX näidet siis sinu mündid exchange arvel on nende mündid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
17.11.2022 13:35:34
|
|
|
anubis endiselt käib siin nagu sõimes, kus vaja kukununnukestele baasasju meelde tuletada.
Not your keys, not your coins peaks kõigile selge olema. Ja pole esimene krüptotsükkel exchange-ide probleemidega.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
17.11.2022 14:02:12
|
|
|
OPollo, kastid ikka, 1H kehadest (viimane põrge).
Spoiler 
Mind isiklikult need kommentaarid ei häiri, teadvustades, et oled asjatundmatu inimene.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
17.11.2022 14:14:27
|
|
|
| rmc kirjutas: |
anubis endiselt käib siin nagu sõimes, kus vaja kukununnukestele baasasju meelde tuletada.
Not your keys, not your coins peaks kõigile selge olema. Ja pole esimene krüptotsükkel exchange-ide probleemidega. |
Väliselt räägitakse, et tegemist on fintechi ja investeerimisvõimalusega kus 10%+ on garanteeritud kuigi tegelikult on kogu krüpto sisuliselt rämpsvõlakirjad ja penniaktsiad. Kui keegi garanteerib 10%+ tootlust siis on tegemist ponziga mis maksab välja sissetuleva lolli raha arvelt.
Hästi palju lolli raha on sinna sisse maetud ja läbi stablecoinide/sh*tcoinide võimendatud ad nauseam. Tulemuseks saabki olla ainult selline kaardimaja nagu FTX puhul näha oli sest päriselt nii palju lolli raha pole seal kaugeltki sees (sest tegelikult nad mingit väärtust ei loo mida saaks konvertida). Kõik nende stablecoinide müntijad (USDT,USDC,BUSD) tegelevad sama asjaga millega FTX kokku kukkus, ehk et mündivad ise raha ja manipuleerivad sellega sh*tcoinide hinda oma ökosüsteemis millepealt nad siis oma kasumlikkust kuulutavad.
Binance kokkukukkumine saab olema kole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
17.11.2022 15:01:03
|
|
|
anubis, äkki kolid oma teemavälise jutuga kohasemasse kohta, see on täitsa olemas: Krüpto vaidlus, ehk krüptode mõttekus vs. mõttetus (Boom/Moon/Gloom vs. Bust/Dust/Doom - spekulatsioonide loomine)
Käesolev ei ole teema, kus arutada krüptoskene mõttekuse või mõttetuse üle. Siinsed inimesed peaksid olema riskidest rohkem teadlikud kui keskmised inimesed ja tahaks loota, et keskmistel inimestel on päheraiutud see võtmete tahk - iseasi, kas nad riski päriselt teadvustavad, või võtavad selle tuimalt, saades reaalsusest aru alles kui halvim tõeks osutub :]. Paratamatu.
FTX puhul oli küsimus puhtalt Alameda/FTX-i juhtivtasandis, ent seegi jääb käesoleva teema skoobist välja ja arutelu asub siin.
Kole on juba FTX-i kokkukukkumine, Binance-i oma oleks veel hullem, eriti arvestades, et seal on väga palju kolmandate riikide kliente, ent seegi on laiemas mõttes teema skoobist väljaspool. Käesolevas teemas võiks ikkagi rääkida turgude liikumisest, nagu kohane.
Mainin lihtsalt veel ära, et kogu selle krüptosektoru üle vingumise keskel unustatakse ära, et TradFi on võimaldanud rahapesu ja kõike muud "kaunist" väga pikalt ning see ei tundu justkui olevat probleemiks. Minuarust on probleeme mõlemaga...
Loodetavasti lõppeb edasine OT ja teemavälised arutelud lähevad kohastes teemades edasi. Ei viitsi eriti käia ja pidevalt asju koristada...
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
17.11.2022 15:10:58
|
|
|
|
Enamus krüptoga aktiivselt tegelejad elavad enesepettuse mullis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
17.11.2022 15:31:12
|
|
|
| OPollo kirjutas: |
Mind siiralt huvitab hr Virxi järgmine kastide joonistus ... BTC pidi ise ennast ju joonistama, vaja vaid artisti, kes selle "paberile paneb" ...
Unustake skeptisism ära hetkel, mind huvitav VAID, kuidas BTC omasoodu jooni ja kaste joonistab ... |
Ma enam ei arvagi, et seegi kord süvened...
BTC viimase aja kastid.
Spoiler 
ja tipp.
Spoiler 
ETH hiljutised põhjad/tipud.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
17.11.2022 15:32:32
|
|
|
Lihtsalt juhin tähelepanu, et need hinnad ei ole dollarites vaid õhust trükitud ja exchangede kokkuleppel dollariga 1-1 võrreldavad stablecoinis.
Kui selle stablecoini vahetamine päris raha vastu feilib siis kukub kogu krüpto kokku.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
17.11.2022 15:51:36
|
|
|
sukelduja, siis nii (teemakohases võtmes) sellest räägigi... st. oodatud on ikka vaid miskine asjalik sisu, mitte suvalised korduvad statementid.
anubis, korduvalt juba kuuldud, korrutad seda pidevalt. Mõttetu teemarisustamine, mis edaspidi tuimalt prügisse läheb.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2004
|
17.11.2022 17:54:27
|
|
|
| rmc kirjutas: |
sukelduja, siis nii (teemakohases võtmes) sellest räägigi... st. oodatud on ikka vaid miskine asjalik sisu, mitte suvalised korduvad statementid.
anubis, korduvalt juba kuuldud, korrutad seda pidevalt. Mõttetu teemarisustamine, mis edaspidi tuimalt prügisse läheb. |
RMC, äkki kolid oma sellesuguste ütlemistega privasse. Meil pole vaja ka Sinu teemaväliseid hurjutamisi ja kõvatamisi siia. Kõigile ikka ühe puuga, mitte teistele malakaga ja endale präänikuga!
(kirjutasin meelega siia rmc eeskujul, mis oli nagu näha nakkav)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|