Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 123, 124, 125 ... 156, 157, 158  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 14:05:31 vasta tsitaadiga

Longero kirjutas:
Paljudes krüptokeskkondanes monerot pole. Kus oleks kõige mõistlikumad kohad ja hiljem lihtne hardware walletisse kanda... Binance?

https://www.kraken.com/prices/monero?quote=eur
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 05.11.2022 20:48:38 vasta tsitaadiga

UrmasP kirjutas:
Longero kirjutas:
Paljudes krüptokeskkondanes monerot pole. Kus oleks kõige mõistlikumad kohad ja hiljem lihtne hardware walletisse kanda... Binance?

https://www.kraken.com/prices/monero?quote=eur

Aga kas sealt Kraken'ist hiljem oma hardware walletisse saab kanda? Paljud keskkonnad vist eeldavad, oled nende juures. Mind huvitaks, et ostan mingist tuntud keskkonnast ja hiljem just oma hardware walletisse ülekandmise lihtsus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 02:49:27 vasta tsitaadiga

Lihtsuse kohta ei oska öelda, aga panen Sulle järgmise lingi:
https://www.kraken.com/features/security/kraken-security-labs
Eks iga asi on lihtne või siis keeruline, sõltub, kust otsast võtta. Selle peale on neil igatahes mõeldud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 12:50:43 vasta tsitaadiga

Pole midagi keerulist, ei Krakenist ega ka muust suurest exchangest väljakandmisel thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 14:33:25 vasta tsitaadiga

Vaata väljakandmise tasude listi lihtsalt, Binance-i puhul: https://www.binance.com/en-IN/fee/cryptoFee
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 17:27:17 vasta tsitaadiga

Endiselt muutusteta. Minu confirmation oleks daily keha tervenisti joone peal.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 20:46:03 vasta tsitaadiga

Christmas is coming.
Varsti tuleb järsem vajumine. Jõulukingid tahavad ostmist.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 21:30:54 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Christmas is coming.
Varsti tuleb järsem vajumine. Jõulukingid tahavad ostmist.
jaja siis tuleb veel Hiina uusaasta jne. Same old same old.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 19:48:32 vasta tsitaadiga

https://twitter.com/cz_binance/status/1590013613586411520

FTX oli kokku varisemas ja Binance lihtsalt tuli enda likviidsusega appi ja pmst omandas FTX ära icon_lol.gif

Me portfellidele hea uudis, aga tõstatab paar küsimust selle üle kui palju võimu CZ'l on ja kui heas kohas krüpto üldine detsentralisatsioon on

_________________
https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 21:28:26 vasta tsitaadiga

Korralik dump
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 22:06:16 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Korralik dump

See on väga hea. Näitab, et turgudele hakkab lõpuks elu sisse tulema. Mul portfolio ka kõvasti punases, aga üldse ei põe, sest saab jälle odavalt juurde icon_smile.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 01:35:51 vasta tsitaadiga

Ei usu et me hetkel põhja lähedal oleme. Pakuks, et õiget põhja krüptos ja aktsiates näeme alles kevadel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 01:36:52 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Korralik dump

Korralik langus ka. Krüpto on ikka hull business. Pidev jälgimina, muidu ei teeni midagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 12:52:17 vasta tsitaadiga

15k juures võiks ehk esimese sissemakse teha icon_razz.gif
Pakun, et ~kuu kõigume 14k-17k all ja siis vaikselt kerkime.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 12:53:52 vasta tsitaadiga

Ega usdt peal istudes ka väga positiivne see vaade pole . Aga ilmselt 15 peale võib buy orderi sisse lükata küll.

Ftx läheb vist luna teed pidi

_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 13:13:38 vasta tsitaadiga

Binance ostab sentide eest ära selle ftx ilmselt. Puhas bisnes ja strateegiline lüke nende poolt. Muidugi ftx on oma hädades ise süüdi ka. Näitab jälle selgelt kui palju võimu ühel hiiglasel turgude üle on.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 15:38:45 vasta tsitaadiga

Joh-ai-dii - Krüpto-tuuber Steave-l polnudki õigus, et põhi on in... icon_rolleyes.gif
Ma konvertisin vähe SOL-i ADA-st + SAND-st + BTC-st näpistasin, kuna SOL on ka palju alla käinud. FTX-i ei hakka võtma, nagu siin viimane kord LUNA-t võeti ja häviti! Siis ma võtsin LUNA sugulast ANT-i, mis ka langes korralikult ning pärast tõusis enam-vähem tagasi, ehk oli hea lüke... vb SOL-ga toimub midagi sarnast. Miks SOL nii palju langenud on, kas ka seotud FTX-ga icon_question.gif
Hea meelega ostaks juurde, aga kogu mu papp ongi krüptos. Olen juba lehe Xanne ära söönud, krt oleks pidanud mitu päeva tagasi BUSD-sse panema kui langema hakkas juba, aga ei hoidnud silma peal. icon_cry.gif
Vaja sugulaselt laents välja rääkida ja all in-i. Nagu kasiino sõltlase mõtlemine, et häving tuleb nüüd tagasi teha icon_idea.gif
Vaatan, enne mis krüpto-tuuberid räägivad icon_exclaim.gif
Õnneks ERG pole eriti langend, aga selle ca 50 päeva saak ongi keskeltläbi 1.2ERG-i päeva peale. thumbs_down.gif ERG on kuskil oma maailmas, hea, et oma kõiki ERG-e ära ei konvertinud, nagu vahepeal mõte oli, Trade Ogres leht oli lahti, aga õnneks ei viitsinud jännata icon_biggrin.gif
Mis nüüd enam, poodi viina järele icon_lol.gif Kuigi tegelt ma hävisin ainult paar sotti, aga näpud põhjas nagunii, lootsin varsti välja võtta osa enne Kiss of deathi... aga tuli juba enne ära.
Up-tober läks üle Down-emberiks paistab icon_lol.gif

edit: vaatan, et täna meiepidi 9 11 kuupäev icon_cool.gif

edit2: 10. nov näitab punasega kalendris CPI (consumer price index) - tavaliselt see annab veel oma laksu, krüpto knockout-i poole liigub, ehk täna veel vara osta - https://finviz.com/calendar.ashx
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 21:31:56 vasta tsitaadiga

Ära muretse. Kohe tuleb põrge üles.
Kui närv vastu ei pea, ära krüptoga tegele. Pane raha võlakirjadesse. Hea ja rahulik.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 21:37:41 vasta tsitaadiga

Ise arvan, et teeb ühe pika wicky sinna 12500-13000 kanti ja siis tõuseb sinna 15500 peale ja hakkab seal vaikselt sideways ja ülesse liikuma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2022 00:05:41 vasta tsitaadiga

Pakuks ka, et siit on veel -20-30% minna. Ise veel mingit põhja ei osta. Majandus alles üle maailma keerab suunda alla, kevade alguses võiks olla miski põhja laadne asi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2022 03:32:54 vasta tsitaadiga

Aasta tagasi taoti siin tulist rauda teemal: BTC "nelja aastane tsükkel", mis sellest on saanud ?
Mida rohkem loed, seda rohkem saad aru, et ... ilma religioonita seda teemat poleks icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2022 12:27:16 vasta tsitaadiga

Graafikuid ei olegi üldse vaja vaadata. Teed HV lahti, näed et btc teema all viimane post on OPollo oma ja saad kohe aru, et järelikult krahh.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2022 13:11:33 vasta tsitaadiga

Samal ajal kui on räägitud tavatsüklitest, on räägitud ka põhjustest, miks võib käesolev erinev olla. Ma olen isiklikult palju rääkinud sellest, et arvan üleüldise kriisi puhul ka krüptot selgelt kukkuvat ja pigem varem kui hiljem, sest nö. "luksusinvesteering", eluliselt vajalikumaid asju on.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2022 13:26:09 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Graafikuid ei olegi üldse vaja vaadata. Teed HV lahti, näed et btc teema all viimane post on OPollo oma ja saad kohe aru, et järelikult krahh.

Opollo kisab ka bull trendi ajal. Hälbega vend.

Siin 221'l lehel ennustasin kuhu kukub, sinna on veel aega. Kuid tundub, et sinnapoole siiki tüürib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2022 13:38:20 vasta tsitaadiga

Pakun, et see viimane impulss alla.
Kiiret pole kuhugi. Mõni nädal võib rahulikult oodata, siis pilt selgem kust siseneda.
Nüüd bounce, siis väike new low, siis jälle bounce ja siis testlow ja siis sideways ~kuu ja siis vaikselt üles.
pm 2018 keiss.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2022 13:58:19 vasta tsitaadiga

Viilutaja, bulli ajal oli see opollo ikka pikalt kadunud, imo
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2022 14:17:30 vasta tsitaadiga

Opollole meeldib enda elu keeruliseks elada, millegi üle ta siin elus iga juhul kurdab. Oleks naiivne mõelda, et midagi positiivset ellu tuleb kui külvad koguaeg negatiivseid mõtted, lõikus saab olla ainult samaväärne külvatule (lihtne loodusseadus--like attracts like).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2022 15:14:56 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Pakun, et see viimane impulss alla.
Kiiret pole kuhugi. Mõni nädal võib rahulikult oodata, siis pilt selgem kust siseneda.
Nüüd bounce, siis väike new low, siis jälle bounce ja siis testlow ja siis sideways ~kuu ja siis vaikselt üles.
pm 2018 keiss.


Ma usun, et ei lähe üles enne kui on põhjust minna üles. Kui majandus jätkab virelemist ja aktsiad langevad, siis kindlasti ei lähe kuhugi. Aga ei paista sellist seisu et mingi hull börsibuum on kohe kohe tulekul, või ma eksin?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2022 17:04:05 vasta tsitaadiga

Majandus olek ja börs ei ole korrelatsioonis.
Eriti krüpto. Koroonaajal oli seda näha.

Väike BTC pumpoola praegu. Kes hiljaks jäid saavad teha short entry. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2022 17:42:02 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Majandus olek ja börs ei ole korrelatsioonis.
Eriti krüpto. Koroonaajal oli seda näha.


Käesoleval aastal on küll hoopis midagi muud näha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2022 20:10:03 vasta tsitaadiga

Kui nüüd päevaküünlad üle 18,5k hakkavad olema, siis on macro põhi tehtud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2022 01:31:44 vasta tsitaadiga

Ennem ei ole midagi läbi, kui nädalane küünal ei sulgu 21400$ peal.

https://twitter.com/RoxStarKerwin/status/1590656802437623810

icon_biggrin.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2022 23:55:37 vasta tsitaadiga

BlockFi kirjutas just, et mu ETH ei olegi enam vabalt konverditav ja välja võetav. Küllaltki masendav lugu.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 04:08:08 vasta tsitaadiga

Mind siiralt huvitab hr Virxi järgmine kastide joonistus ... BTC pidi ise ennast ju joonistama, vaja vaid artisti, kes selle "paberile paneb" ...
Unustake skeptisism ära hetkel, mind huvitav VAID, kuidas BTC omasoodu jooni ja kaste joonistab ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 12:54:58 vasta tsitaadiga

Muarust on loogiline, et kui tavaolekus käib asi joonte järgi, jne., siis erakordsetes oludes on küll erinevatel tasanditel ka jooned toimimas, ent turud liiguvad drastilisemalt päriseluliste faktide tõttu, mida jooned olulistel hetkedel ei näita-arvesta.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 13:11:32 vasta tsitaadiga

Neid päriselulisi fakte jagub kogu eluks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 13:20:07 vasta tsitaadiga

Mina ei hoiaks ühtegi münti ega senti kuskil exchanges või online walletis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 13:25:06 vasta tsitaadiga

Lõime pealkirja vaadates on ostmine ja müümine sedaviisi kaunikesti ebamugav.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 13:32:25 vasta tsitaadiga

Tõsi.

Kuid arvestades FTX näidet siis sinu mündid exchange arvel on nende mündid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 13:35:34 vasta tsitaadiga

anubis endiselt käib siin nagu sõimes, kus vaja kukununnukestele baasasju meelde tuletada.

Not your keys, not your coins peaks kõigile selge olema. Ja pole esimene krüptotsükkel exchange-ide probleemidega.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 14:02:12 vasta tsitaadiga

OPollo, kastid ikka, 1H kehadest (viimane põrge).
Spoiler Spoiler Spoiler


Mind isiklikult need kommentaarid ei häiri, teadvustades, et oled asjatundmatu inimene.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 14:14:27 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
anubis endiselt käib siin nagu sõimes, kus vaja kukununnukestele baasasju meelde tuletada.

Not your keys, not your coins peaks kõigile selge olema. Ja pole esimene krüptotsükkel exchange-ide probleemidega.


Väliselt räägitakse, et tegemist on fintechi ja investeerimisvõimalusega kus 10%+ on garanteeritud kuigi tegelikult on kogu krüpto sisuliselt rämpsvõlakirjad ja penniaktsiad. Kui keegi garanteerib 10%+ tootlust siis on tegemist ponziga mis maksab välja sissetuleva lolli raha arvelt.

Hästi palju lolli raha on sinna sisse maetud ja läbi stablecoinide/sh*tcoinide võimendatud ad nauseam. Tulemuseks saabki olla ainult selline kaardimaja nagu FTX puhul näha oli sest päriselt nii palju lolli raha pole seal kaugeltki sees (sest tegelikult nad mingit väärtust ei loo mida saaks konvertida). Kõik nende stablecoinide müntijad (USDT,USDC,BUSD) tegelevad sama asjaga millega FTX kokku kukkus, ehk et mündivad ise raha ja manipuleerivad sellega sh*tcoinide hinda oma ökosüsteemis millepealt nad siis oma kasumlikkust kuulutavad.

Binance kokkukukkumine saab olema kole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 15:01:03 vasta tsitaadiga

anubis, äkki kolid oma teemavälise jutuga kohasemasse kohta, see on täitsa olemas: Krüpto vaidlus, ehk krüptode mõttekus vs. mõttetus (Boom/Moon/Gloom vs. Bust/Dust/Doom - spekulatsioonide loomine)
Käesolev ei ole teema, kus arutada krüptoskene mõttekuse või mõttetuse üle. Siinsed inimesed peaksid olema riskidest rohkem teadlikud kui keskmised inimesed ja tahaks loota, et keskmistel inimestel on päheraiutud see võtmete tahk - iseasi, kas nad riski päriselt teadvustavad, või võtavad selle tuimalt, saades reaalsusest aru alles kui halvim tõeks osutub :]. Paratamatu.

FTX puhul oli küsimus puhtalt Alameda/FTX-i juhtivtasandis, ent seegi jääb käesoleva teema skoobist välja ja arutelu asub siin.

Kole on juba FTX-i kokkukukkumine, Binance-i oma oleks veel hullem, eriti arvestades, et seal on väga palju kolmandate riikide kliente, ent seegi on laiemas mõttes teema skoobist väljaspool. Käesolevas teemas võiks ikkagi rääkida turgude liikumisest, nagu kohane.
Mainin lihtsalt veel ära, et kogu selle krüptosektoru üle vingumise keskel unustatakse ära, et TradFi on võimaldanud rahapesu ja kõike muud "kaunist" väga pikalt ning see ei tundu justkui olevat probleemiks. Minuarust on probleeme mõlemaga...

Loodetavasti lõppeb edasine OT ja teemavälised arutelud lähevad kohastes teemades edasi. Ei viitsi eriti käia ja pidevalt asju koristada...

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 15:10:58 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
anubis, äkki kolid oma teemavälise jutuga kohasemasse kohta, see on täitsa olemas: Krüpto vaidlus, ehk krüptode mõttekus vs. mõttetus (Boom/Moon/Gloom vs. Bust/Dust/Doom - spekulatsioonide loomine)
Käesolev ei ole teema, kus arutada krüptoskene mõttekuse või mõttetuse üle. Siinsed inimesed peaksid olema riskidest rohkem teadlikud kui keskmised inimesed ja tahaks loota, et keskmistel inimestel on päheraiutud see võtmete tahk - iseasi, kas nad riski päriselt teadvustavad, või võtavad selle tuimalt, saades reaalsusest aru alles kui halvim tõeks osutub :]. Paratamatu.
Enamus krüptoga aktiivselt tegelejad elavad enesepettuse mullis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 15:20:48 vasta tsitaadiga

sukelduja, jätan su kommentaari hetkel alles, öeldes, et see on täpselt samamoodi mõttetu teemaväline siunamine. Sellised arutelud käivad teemasse Krüpto vaidlus, ehk krüptode mõttekus vs. mõttetus (Boom/Moon/Gloom vs. Bust/Dust/Doom - spekulatsioonide loomine), mis on sisuliselt VS teema, et mõttetu vastandumine sisulistest teemadest eraldi hoida.

Las inimesed tegelevad, millega tahavad - olgu sinuarust või enesepettus.

Edasine teemaväline risu läheb kustutamisele.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 15:24:54 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
sukelduja, jätan su kommentaari hetkel alles, öeldes, et see on täpselt samamoodi mõttetu teemaväline siunamine. Sellised arutelud käivad teemasse Krüpto vaidlus, ehk krüptode mõttekus vs. mõttetus (Boom/Moon/Gloom vs. Bust/Dust/Doom - spekulatsioonide loomine), mis on sisuliselt VS teema, et mõttetu vastandumine sisulistest teemadest eraldi hoida.

Las inimesed tegelevad, millega tahavad - olgu sinuarust või enesepettus.

Edasine teemaväline risu läheb kustutamisele.

Küsimus ei ole mõttetus vastandumises, küsimus on investeerimises ja raha teenimises.
Isegi soovitused on selle kohta kirja pandud. https://www.stilt.com/blog/2021/10/how-to-short-bitcoin/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 15:31:12 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
Mind siiralt huvitab hr Virxi järgmine kastide joonistus ... BTC pidi ise ennast ju joonistama, vaja vaid artisti, kes selle "paberile paneb" ...
Unustake skeptisism ära hetkel, mind huvitav VAID, kuidas BTC omasoodu jooni ja kaste joonistab ...


Ma enam ei arvagi, et seegi kord süvened...

BTC viimase aja kastid.
Spoiler Spoiler Spoiler

ja tipp.
Spoiler Spoiler Spoiler

ETH hiljutised põhjad/tipud.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 15:32:32 vasta tsitaadiga

Lihtsalt juhin tähelepanu, et need hinnad ei ole dollarites vaid õhust trükitud ja exchangede kokkuleppel dollariga 1-1 võrreldavad stablecoinis.

Kui selle stablecoini vahetamine päris raha vastu feilib siis kukub kogu krüpto kokku.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 15:51:36 vasta tsitaadiga

sukelduja, siis nii (teemakohases võtmes) sellest räägigi... st. oodatud on ikka vaid miskine asjalik sisu, mitte suvalised korduvad statementid.

anubis, korduvalt juba kuuldud, korrutad seda pidevalt. Mõttetu teemarisustamine, mis edaspidi tuimalt prügisse läheb.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 17.11.2022 17:54:27 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
sukelduja, siis nii (teemakohases võtmes) sellest räägigi... st. oodatud on ikka vaid miskine asjalik sisu, mitte suvalised korduvad statementid.

anubis, korduvalt juba kuuldud, korrutad seda pidevalt. Mõttetu teemarisustamine, mis edaspidi tuimalt prügisse läheb.


RMC, äkki kolid oma sellesuguste ütlemistega privasse. Meil pole vaja ka Sinu teemaväliseid hurjutamisi ja kõvatamisi siia. Kõigile ikka ühe puuga, mitte teistele malakaga ja endale präänikuga!
(kirjutasin meelega siia rmc eeskujul, mis oli nagu näha nakkav)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 123, 124, 125 ... 156, 157, 158  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.