|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millist panka eelistad? |
| Swedbank |
|
32% |
[ 22 ] |
| SEB Pank |
|
20% |
[ 14 ] |
| LHV |
|
34% |
[ 23 ] |
| Luminor |
|
1% |
[ 1 ] |
| Coop |
|
4% |
[ 3 ] |
| Holm Bank |
|
0% |
[ 0 ] |
| Bigbank |
|
0% |
[ 0 ] |
| Inbank |
|
0% |
[ 0 ] |
| Mõni muu pank |
|
5% |
[ 4 ] |
|
| hääli kokku : 67 |
|
| autor |
|
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
07.11.2022 07:47:23
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Miks peaks nüüdsel ajal raha niisama pangas arvel seisma? |
kus ta siis peab seisma? Mis oleks mõistlik koht, kust vajadusel ka kohe kasutada saaks?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
07.11.2022 10:06:21
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
| Miks peaks nüüdsel ajal raha niisama pangas arvel seisma? |
kus ta siis peab seisma? Mis oleks mõistlik koht, kust vajadusel ka kohe kasutada saaks? |
No ikka akciatesse investeerima pead ja eurosid igal võimalusel luftitama, muidu oled luuser.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
07.11.2022 10:22:32
|
|
|
Nojah, siis probleemi pole et raha üle
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
07.11.2022 10:23:16
|
|
|
Teil on raha?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
07.11.2022 10:27:27
|
|
|
varem oli, enam pole
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
07.11.2022 12:09:17
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Lisaks veel ootad mitu päeva ja maksad veel makse kah hiljem. |
3 päeva ootust kinnisvaratehingu puhul on tõesti räigelt pikk aeg.
Te tavaliselt ostate kinnisvara nii, et hommikul mõtlete et ostaks õige midagi ja õhtuks olete notaris?
Ja mis makse puudutab, siis kasumi pealt tuleb ikka makse maksta. Mingid huiarid olete või?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
walkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.02.2003
|
07.11.2022 12:10:41
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Lisaks veel ootad mitu päeva ja maksad veel makse kah hiljem. |
3 päeva ootust kinnisvaratehingu puhul on tõesti räigelt pikk aeg.
Te tavaliselt ostate kinnisvara nii, et hommikul mõtlete et ostaks õige midagi ja õhtuks olete notaris?
Ja mis makse puudutab, siis kasumi pealt tuleb ikka makse maksta. Mingid huiarid olete või? |
Kõik on Siim Kallased ja autorollod.
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
07.11.2022 12:14:47
|
|
|
Pigem on siin kõik Helmed, trussikud ja tissihoidjad lükatakse kõik ettevõtlusega seotud kuludesse.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
07.11.2022 12:15:58
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Päris hea mõte koguda raha sissemaksuks ja see panna kusagile indeksitesse või aktsiatesse. Paras loto ju. Siis, kui vaja välja võtta, on nagunii võileivaseaduse järgi räiges miinuses, sest turud languses. Lisaks veel ootad mitu päeva ja maksad veel makse kah hiljem. |
EUR-ides hoidmine pole isegi mängurlus vaid kindel kaotus.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
07.11.2022 12:24:27
|
|
|
| RUB oleks parem?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
07.11.2022 12:28:11
|
|
|
| Tsaari kuldrubla. Viimane õige raha.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
07.11.2022 14:03:40
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| Tsaari kuldrubla. Viimane õige raha. |
Tšernovets!
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
07.11.2022 14:17:13
|
|
|
Jah, krt mäletasin ähmaselt.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
07.11.2022 15:51:13
|
|
|
Tegelikult kui ise müüja rollis oleks ning üks paneks kohvriga raha lauale ja teine ütleks et peab aktsiad maha müüma, laenu taotlema, ämma käest luba küsima jne., siis müüks ka pigem sellele, kellel papp kohe olemas on mitte ei jääks ootama, kas see teine saab oma asjad aetud või takerduvad need kuhugi.
Tõsi, turuhinnaga müües muidugi seda väga ei juhtu, et ostjatest on ukse taga järjekord ja ainult vali kellele müüa, aga kõike võib juhtuda
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
07.11.2022 20:00:14
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Lisaks veel ootad mitu päeva ja maksad veel makse kah hiljem. |
3 päeva ootust kinnisvaratehingu puhul on tõesti räigelt pikk aeg.
Te tavaliselt ostate kinnisvara nii, et hommikul mõtlete et ostaks õige midagi ja õhtuks olete notaris?
Ja mis makse puudutab, siis kasumi pealt tuleb ikka makse maksta. Mingid huiarid olete või? |
Tahtsin just sama küsida, et kurat peavad ikka rahabossid olema, et kohe sularahapakiga soov peksta, muidu jääd äkki ilma... |
Millal te viimati kinnisvara ostsite?
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
07.11.2022 21:46:32
|
|
|
| Ega jah, kui ostmisega kiiret pole ja järjekorda sellele pole, siis tõenäoliselt üsna halb diil.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
07.11.2022 22:59:33
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| Ega jah, kui ostmisega kiiret pole ja järjekorda sellele pole, siis tõenäoliselt üsna halb diil. |
Broneerimislepingust oled kuulnud ?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
08.11.2022 07:38:44
|
|
|
| Mis sellega?
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
08.11.2022 07:52:18
|
|
|
Mis läbirääkimistel? Ju siis ma oskasin nii häid diile leida, et kõik läksid eest ära, kuulutused jõudsid loetud tunnid üleval olla. Ühel juhul eelistati kohe sulas ostjat kuigi mul oli pangast jah sõna olemas, teised osteti lihtsalt eest ära, kohe välja ja ilma laenuta.
Ostetud sai selline, mille kuulutus pandi reede õhtul üles ja kuidagi õnnestus maakleril juba järgmine päev näidata, sai pm kohe öeldud, et võtan selle, maakler oli täitsa ehmunud selle peale. Pärast ütles ka, et esmaspäeval oli korralik järjekord sellele tekkinud.
Et kui kuulutus mõned päevad juba seisnud on ja müüdud pole, siis pole tegemist hea diiliga. Autodega täpselt samamoodi, kõik hea ostetakse loetud tundide või minutitega ära.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
08.11.2022 10:54:25
|
|
|
| Või siis on lihtsalt tegu sellise hinnaga, et meelitab kirjuma ja laiema seltskonna kausile lähemale kuid kinnisvara ise suurem asi pole. A'la 100k mingi peldik osta vs 200k eest kohe elamiskõlblik elamine - esimesele peaks juba 1500€ brutopalgaga laenud peale saama.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.11.2022 14:56:34
|
|
|
| Janis kirjutas: |
Et kui kuulutus mõned päevad juba seisnud on ja müüdud pole, siis pole tegemist hea diiliga. Autodega täpselt samamoodi, kõik hea ostetakse loetud tundide või minutitega ära. |
Kui noolid kiirhinnaga müüke, siis küll. Aga müüja mätta otsast vaadates jälle on ilmselt hind liiga madal kui juba kuulutuse ülespaneku päeval järjekord ukse taga on. Muidugi alati võib ju vedada, et sinu auto või kinnisvara on just see mida keegi pikalt otsinud on ja leiad kohe ostja. Või siis on turusituatsioon selline, et just selles hinnaklassis pole suurt miskit, aga kallimalt ka müüa ei saa kuna kõrgema hinnaga oleks juba miskit paremat saadaval.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
08.11.2022 17:03:03
|
|
|
| Janis kirjutas: |
Mis läbirääkimistel? Ju siis ma oskasin nii häid diile leida, et kõik läksid eest ära, kuulutused jõudsid loetud tunnid üleval olla. Ühel juhul eelistati kohe sulas ostjat kuigi mul oli pangast jah sõna olemas, teised osteti lihtsalt eest ära, kohe välja ja ilma laenuta.
Ostetud sai selline, mille kuulutus pandi reede õhtul üles ja kuidagi õnnestus maakleril juba järgmine päev näidata, sai pm kohe öeldud, et võtan selle, maakler oli täitsa ehmunud selle peale. Pärast ütles ka, et esmaspäeval oli korralik järjekord sellele tekkinud.
Et kui kuulutus mõned päevad juba seisnud on ja müüdud pole, siis pole tegemist hea diiliga. Autodega täpselt samamoodi, kõik hea ostetakse loetud tundide või minutitega ära. |
Noodsorti läbirääkimised, et müüja ei sooviks müüa üle turuhinna (ehk hindamisakti väärtuse).
Õnneks oli müüja mõistlik ehk sai aru, et kui hakkab tunnete pealt juurde küsima, siis leidku teine ostja.
Huvitav oli see, et ajaline viide tekkis just müüja poolt, ei saanud panga teavitamisega hakkama, et soov müüa - seetõttu pidi ka esimese notari kohtumise edasi lükkama
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
08.11.2022 18:18:25
|
|
|
| Kas keegi teab mis värk on sellega et kui Wises paned viitenumbri reference väljale siis LHV pool see jõuab selgituse, mitte viitenumbri väljale?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
08.11.2022 18:57:13
|
|
|
| Jap, reference selgitus ja reference number viitenumber.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
08.11.2022 19:19:43
|
|
|
Wisel on väidetavalt ainult 1 väli, kuhu selle panna saab, nimega "reference"?
Kas pangad reaalselt ka kontrollivad seda viitenumbri standardit, selle kontrolljärku, ma mõtlen? Et nagu kui see viimane, kontrollnumber, ei ole valemit kasutades arvutatud siis ei aktsepteerita seda viitenumbrit viitenumbri väljale? Või on see niisama suusoojaks
Sest ma arvutasin for funz and lolz viimast numbrit ja ei no, ega see ei klapi muidugi.
PS ainult et ma ei saa üldse aru, milleks see kontrollnumber seal vajalik on? See on ju müüja asi kuidas ta oma süsteemis kliendi viitenumbriga majandab, miks seal mingi kontrolljärk peab olema?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.11.2022 19:34:59
|
|
|
netcat, kontrolljärk on ilmselt selleks, et mõni maksab oma paberil saadud arveid ka ja siis on hea kui on kontroll, et näpukat ei teinud. Ma näiteks ühistu arve saan paberil.... viitenumbrit neil seal muidugi ka pole ja makse on salvestatud st. peab ainult selgituse väljale jälle uue arve nr panema, aga ilmselt on ka neid, kes saadavad viitenumbriga arve paberil või siis neid, kes idioodi kombel e-postiga tulnud arve alustuseks välja prindivad ja siis maksma asuvad.
Aga on ka selliseid juhtumeid, kus see viitenr pannaksegi selgituse väljale ja viitenr ise pole mitte vormile vastav viitenr vaid on pandud kokku a'la kliendinr+arvenr+asutus+krtteabveelmis ja kuigi võib sisaldada ka vormile vastavat viitenumbrit, pole kogu kompott ikka korrektne. Inimesed on leidlikud ja pahatihti ei olegi selle leidlikuse taga mitte lollus vaid puudujääk infosüsteemis, mille arendust kas ei raatsi tellida või ei saa tellida.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
08.11.2022 19:50:40
|
|
|
| Weh? Makse ei jää sellest ju tegemata kui viitenumbris näpuka teed. See ei pruugi küll enam õige isikuga arvelduses seotud saada aga see ei tohiks panga asi olla. Aga enivei see teooria vedas mind alt, sest viitenumbri kalkulaatori järgi on number ikkagi õige, ju ma tegin midagi valesti. Number vastab standardile ja väljal ei ole struktureeritud infot, aga ometi on see sisu pandud mitte viitenumbri vaid selgituse väljale kuhu standardi järgi pidi "unstructured" info minema
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
08.11.2022 19:52:01
|
|
|
| Viitenumber on Eesti sisene asi, Wise on UK pank, nad ei pea sellest midagi teadma.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
08.11.2022 20:06:17
|
|
|
| Aga nemad ei peagi sellest midagi teadma. Nemad panid selle makseinfona kaasa, aga meie pank võiks selle standardile vastava viitenumbri ära tunda ja õigele väljale asetada.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
08.11.2022 20:59:47
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| Aga nemad ei peagi sellest midagi teadma. Nemad panid selle makseinfona kaasa, aga meie pank võiks selle standardile vastava viitenumbri ära tunda ja õigele väljale asetada. |
Standard: https://www.pangaliit.ee/arveldused/viitenumber
Väga keeruline on tuvastada, kas tegemist on lihtsalt numbri või viitenumbriga, praktiliselt teostamatu ilma vigadeta, ehk siis ükski pank sellist vastutust endale ei võta.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
08.11.2022 21:05:31
|
|
|
| Järgmine kord pane formaadis /RFB/viitenumber/ . Äkki pannakse õigele kohale siis viitenumber.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
09.11.2022 12:54:29
|
|
|
Vanarahvaski teadis, et topelt ei kärise
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
09.11.2022 13:37:53
|
|
|
See on siis näide kui USA vanakooli ärimehed saavad banaanivabariigis kokku india arendajatega.
Ilmselt nüüd siis nii mõnigi pank ei julge järgmised 10 aastat uuendusi teha
Coop tulnud oma märksa väiksema eelarvega ikka korralikult järgi, SEB näeb välja nagu kiviaeg
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serviis
Aeg maha 1p

liitunud: 21.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
09.11.2022 13:47:40
|
|
|
Kõlab nagu idee
Varsti siis uudised, et vargused ja pettused on tõusulainel...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k-d.k
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.07.2010
|
09.11.2022 15:04:59
|
|
|
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
09.11.2022 16:19:45
|
|
|
Noh vabandavad ja ütlevad, et infosüsteemi viga ja kõik saab tagasi. Aga usaldada sellist panka küll ei saa kui ei näe ka, kuhu raha kadunud on ehk minusugune, kes kullipilguga konto väljavõtet ei vaata võib arvata, et ju ma selle mõnisada eurot siis ise kuhugi kulutasin, ei pruugi isegi kisa tõsta.
Aga teab kas peaks siis hakkama iga kuu konto väljavõtet salvestama ja võrdlema, et miski kuskilt müstilistel põhjustel nii kaduma pole läinud, et isegi märki maas pole kuhu läks.... siiani olen panka nagu selles mõttes usaldanud, et kui isegi on mingi kahtlane tehing, siis on see vähemalt väljavõttes näha kuhu ja kellele ning vastavalt sellele peab vaatama, kas tegid ise või on kellegi kuri käsi mängus.
Põhikonto on swedis ja minul on nendega 0 probleemi. SEB-ga on ka 0 probleemi. LHV-s väga palju raha pole ja isegi kaarti pole, aga nendega on ka 0 probleemi. Tegelt ei saa aru, miks üldse mingis imelikus pangas eraisikuna konto teha.... see mõnikümmend senti kuni paar eurot mis kuus säästab, pole seda peavalu väärt.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
09.11.2022 16:45:35
|
|
|
| napoleon, Luminori põhimass kliente on tõenäoliselt kunagi Nordea aegadel kodulaenu sealt saanud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
09.11.2022 16:51:05
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| napoleon, Luminori põhimass kliente on tõenäoliselt kunagi Nordea aegadel kodulaenu sealt saanud. |
Ilmselt küll, lisaks Nordea suuremad ärikliendid läinud ju osalt hoopis Soome Nordea alla.
Ega tegelikult nad ei teinud ju pärast masu suurt midagi enam... vähemalt 2011 oli kogu paindlikus täielikult kadunud.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
09.11.2022 17:17:26
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| napoleon, Luminori põhimass kliente on tõenäoliselt kunagi Nordea aegadel kodulaenu sealt saanud. |
Noh jah. Ma võtsin ükskord SEB-st kodulaenu. Ei sunnitud põhikontot sinna kolima. Ma vist ei kirjutakski sellisele lepingule alla, kus põhikonto peab seal pangas olema, pole nende asi kus ma muid vahendeid hoian kui laenumakse alati tähtajaks kontol on.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
10.11.2022 16:02:25
|
|
|
Uus euribor käes, laen mõnevõrra tõusis.
Keegi on juba panka survestamas ka käinud, et laseks oma-marginali alla?
Raiped tegid juba meedias ka kära, et ei hakka midagi alla saama. Ehk siis vaja rohkem massilist survet.
Ise plaanin mingi uue aasta paiku ette võtta, ehk selleks ajaks piisavalt surutud neid. Õnneks piisavalt finantsvara ka kogunenud, et survel vähegi kaalu oleks.
Aga need kes pole, ärge olge passiivsed
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|