Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 575, 576, 577 ... 658, 659, 660  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2022 10:55:04 vasta tsitaadiga

Oh, tundub et ei pruugigi olla nali. Selgub, et mandritevahelised ballistilised raketid (ICBM) võivad apogees ära käia isegi 1200km kõrguse kandis.

https://en.wikipedia.org/wiki/Intercontinental_ballistic_missile#Flight_phases

Poleks uskunudki. Ilmselt siis selleks, et trajektoor oleks justnimelt ballistiline (algab maa pealt ja lõpeb maa peal), mitte ei jääks orbiidile tiirutama ("kuku" Maast mööda).

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 04.11.2022 11:28:05 vasta tsitaadiga

kus kohast see rakett välja lasti, et 760km läbimisel jõudis pea 2000km kõrgusel ära käia ja eeldatavasti ka maha potsatada?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2022 14:49:14 vasta tsitaadiga

https://maaelu.postimees.ee/7641269/euroopas-ja-usa-s-on-ulatuslik-munade-defitsiit

Artikkel ise ei ole muidugi naljakas. Aga pealkiri...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2022 15:33:49 vasta tsitaadiga

Ennem oli üle, üle, odav, odav
läheb natue aega mööda----- puudu, puudu, kallis, kallis

Arusaamatu

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2022 15:43:37 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2022 16:19:14 vasta tsitaadiga

Jummala igav reede. Muulit kah ei lasta raadiosse mulisema icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 05:06:42 vasta tsitaadiga

Sain eile klubis kena naisega tuttavaks. Küsisin peo lõpus numbrit ja sain:
EE257700771001140337
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 05.11.2022 10:59:46 vasta tsitaadiga

Ärge küttepuu halge lennukiga vedage. Ei tohi, oht turvalisusele. Isegi kui oled rahandusminister, ikka ei tohi.


https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/f1fbfcdc-135f-4bf7-87dd-027a54636e4c

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid09NNdgbfMUgmY3cQBya85BFgsuopWdqWxLcAN39NrVw4LG9D54oBwVyUZLJh4PCcml&id=100058019232820
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 14:18:01 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Sain eile klubis kena naisega tuttavaks. Küsisin peo lõpus numbrit ja sain:
EE257700771001140337

See ei ole endiselt (halbade) anekdootide teema icon_rolleyes.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 15:41:52 vasta tsitaadiga

Betamax, aga sõbrake valgusta mind, kus on halbade anekdootide teema?

Sry, ei taha kedagi vihastada. Intelligentse inimesena ma mõistan, et minu lämin on vahepeal ärritav (nagu näiteks Mart Helme, kelle läminaga ka mina Ekre valijana üldjuhul orgasmis ei ole).
Minu terav keel ja lollid väljaütlemised on mulle varemgi näiteks baarikakluste teel probleeme tekitanud. 15 aastat jõusaali on mind vähemalt niipalju aidanud, et üks korralik kiire vasaksirge aitab vahel hädast välja
Siiski, oluline on foorumis see, et kasutajad reeglitest kinni peaksid. Mitte see kui lollina end keegi näitab, üritades teravmeelne olla või kuidas keegi tarka kõikjal teemades üritab panna.
Pika jutu mõte. Seni kuni mõni usin mode märkust ei tee, ei kavatsegi ma taltuda. Lepi olukorraga ;- )


ps. Jagad rahvaga, miks sul see Charlie Chapilini Hitleri pilt on avatariks valitud?
IMHO üks parimaid avatare oli Tanelil aastaid, kus ta õlut kummutas. Naine keelas ära?


viimati muutis liiv 05.11.2022 16:11:24, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 15:42:47 vasta tsitaadiga

Nagu korduvalt on sulle seda teemat viidatud: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=37096
liiv kirjutas:
Edit. seni kuni mõni usin mode mind korrale ei kutsu, ei kavatsegi ma taltuda ;- )

Lõhnab nagu AM...

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 16:12:52 vasta tsitaadiga

Betamax, Tänan viite eest!
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 16:15:44 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
ps. Jagad rahvaga, miks sul see Charlie Chapilini Hitleri pilt on avatariks valitud?

Selleks, et mingid lumehelbekesed saaksid Tanelile kaevata, et üks supermode on silmakirjalik poliitikateemade modereerimisel, sest avatariks Hitleri pilt...

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 16:16:29 vasta tsitaadiga

Tänan viite eest! My bad ja vabandan avalikult!
Siiski Tanel võiks sõna sekka öelda, miks tema oma kauaaegse avatari ära vahetas


viimati muutis liiv 05.11.2022 16:22:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 16:18:28 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Tänan viite eest! My bad ja vabandan avalikult!

Kui see pole Postimehe esikaanel, siis pole see avalik. Äärmisel juhul sobib ka Nelli Teataja esikaas.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 16:43:01 vasta tsitaadiga

Betamax, Nelli Teatajas ma saaks ehk raha eest kuulutuste rubriigis oma vabanduse välja tuua ja mul erilist usku pole, et HV foorumlased on selle lektüüri fännid.

Ma ei teadnud et supermode oled. Sinu profiilis kirjas: Guru
Kusjuures, sa oled õige mees kellelt küsida. Miks AM välja tulistada? Nagu kohtus, alguses antakse tingimisi. Kes foorumi kasutajatest asjale pihta ei saa siis võiks tulla hoiatus modelt ps abil ja tuua foorumi kasutaja vead välja: ära seda enam nii tee, muidu paneme sind nurka häbenema AM
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 16:47:37 vasta tsitaadiga

Nagu mainitud. Sa oled korduvalt saanud viiteid, kuhu oma anekdoote postitada.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 05.11.2022 16:48:04 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
liiv kirjutas:
Tänan viite eest! My bad ja vabandan avalikult!

Kui see pole Postimehe esikaanel, siis pole see avalik. Äärmisel juhul sobib ka Nelli Teataja esikaas.
nelli teataja esikaanele võid oma dingdongi pildi panna.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 16:50:07 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Betamax kirjutas:
liiv kirjutas:
Tänan viite eest! My bad ja vabandan avalikult!

Kui see pole Postimehe esikaanel, siis pole see avalik. Äärmisel juhul sobib ka Nelli Teataja esikaas.
nelli teataja esikaanele võid oma dingdongi pildi panna.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 17:09:47 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Nagu mainitud. Sa oled korduvalt saanud viiteid, kuhu oma anekdoote postitada.

Ei vaidle vastu. Llihtsalt ei jõua lugeda enamus foorumi teemasid. Üldjuhul loen vabast ajast raamatuid ja enne magama minemist vaatan mõne filmi ära (une arvelt) .
On tõenäoline, et mõni oluline viide läheb mööda. Sestap on ju originaalne, saata kasutajale ps teave tema eksimustest. Oma PS näeb igaüks foorumisse logides kohe, ilma teemasid lappamata, või kuidas?

Aga ma ei saa hetkel noorte slängile pihta. Misasi on: dingdong?
Googeldasin ja lasksin tranlaatoriga ümber. Vaste on meie keeles selline:
DingDong pole teie lühivormingus mobiilivideo tavaline sihtkoht. See on toores, tõeline ja piirideta - kas harjate hambaid kell 8:15 või teete hommikusööki kell 8:39. See on pärit soolestikust, "tule nagu sa", jutuvestmine öeldakse 15 sekundiga. DingDongi elu on seda toredam, kui elate hetkes ja lähete kaugemale, et uurida.
info allikas: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lighthusky.dingdong&hl=et&gl=US
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 17:20:56 vasta tsitaadiga

liiv, mis su probleem täpsemalt on? Need viited on antud siin samas teemas mitte kuskil "nurga taga" kuhu sa võib-olla ei vaata. Ja nagu näen, AM pole sa ka saanud ehk siinsamas juhitaksegi tähelepanu, et teema on vales kohas.
AM väljateenimiseks peab ikka natuke vaeva nägema, mingi üksiku teemavälise postituse eest seda ei jagata, korduva rikkumise puhul on jälle arusaadav, et tuleb pisut karmimaid meetmeid rakendada.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 18:57:34 vasta tsitaadiga

napoleon, Jumal küll kallid kaasfoorumlased. Nüüd on saag käima tõmmatud ühe minu postitatud anekdoodi pärast vales veerus.
Minul pole mingit probleemi. Kasutaja Betamax juhtis minu tähelepanu anekdootide teemale ja no tõesti, mul on kahe silma vahele jäänud see teema, elu niigi kiire. Vabandasin avalikult ja tänasin teda, et õigele teele juhatas.
Kõik pole nii teravad pliiatsid nagu "napoleonid". Näiteks autistid vms puudega inimesed (kelle hulka minagi ametlikult kuulun) vajavadki rohkem juhendamist. Ei ole vaja põrgata ja ei ole pildil midagi viltu kui inimene küsib.
Kui leiad et ma olen foorumi reegleid rikkunud ja sellega sinu või kellegi kodurahu rikkunud siis meil siin foorumis pole küll demokraaatia (model on alati õigus). Nõua siis moderaatoritelt karmimat teemasid minu suhtes. Et see kasutaja pole kõige kirkam kriit karbis ja selle ja sellepärast tuleb "vitsa anda".

Minu teada on foorum tehtud ost-müügiks, suhtlemiseks ja info vahetamiseks. Kui nüüd kellegi miskit ei meeldi (info vms) siis saab minu teada ebameeldivad postitajad enda jaoks bännida. Ei ole kohustust minu postitust lugeda. Kui administraator leiab, et postitus ei ole reeglitena kohane, läheb post kustutamisele, ülejäänu on subjektiivne mula.
Mina pole kunagi kellegi postituse suhtes arrogantne ja suhtlen kõigiga viisakalt. Need tuhanded foorumlased kellega olen silmast silma kohtunud, üsna tõenäoliselt kinnitavad seda. 75% tehingu tegijatest ei viitsi feedbacki panna (ka mina olen siin süüdi).
Meenub aastast 2007 kõigile tuntud hardcore foorumlane, kellega palju businessi tegime silmast silma. Rõhutan, kõik tehingud alati läbi foorumi (ma never ever ei kuse sinna kust söön). Tegelane ütles peale tehingut: No sa oled ikka uskumatu poohuist (diil olli lihtsalt nii hea tema jaoks aga tema viie sotiga teenisin 2kg)
Kui adminnid leiavad, et see kasutaja ei sobi siia foorumisse siis teevad nad omad järeldused ja otsused.

ps! Ühest minu postitatud anekdoodist kujunes teema täielikuks offtopicuks. Impressive
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 18:58:35 vasta tsitaadiga

Noh, liiv sai oma hoiatused, muu raffas ja moded selgituse, miks nii välja kukkus.
Elu läheb edasi.
Rahu, ainult rahu, nagu ühe kirjandusest tuntud tegelase suu kaudu öeldud on.
Teemavälised postid võib ju kustutada, aga samas, keda need segavad?
Elust enesest ja võtke asja huumoriga. beer_yum.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 19:36:03 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Sain eile klubis kena naisega tuttavaks. Küsisin peo lõpus numbrit ja sain:
EE257700771001140337

Hea nali elust enesest. Liivi näinud ei ole ja ei tea kas on anekdoot icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 21:46:19 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Pole keegi sulle ette, taha ega mujale ära pannud.

Siiani pole keegi huvi tundnud. Kas see on pakkumine?

Teemast. ETV2 just näitas saadet bändi Propeller ajaloost. Eesti esimese punk-rock bändi eestvedaja Vürst Volkonski (kusjuures mees oli üheksakümmnedtatel minu ühe ettevõtte suurklient koos tänaseks kadunud Onu Bellaga - ja ei olnud raali teema), pani teles päris hea killu oma esimese bändi kohta (bändi nimi oli Päratrust, toimis ka nime all Pära Trust):
Vürst bändist : Te olete koguaeg arvanud, et te mängite nii sitasti sest teil on nii sitad pillid. Nüüd me tõestasime rahvale, et ka heade pillidega on võimalik sitasti mängida

ps. kusjuures ma ei teadnudki varem, et Hardi Volmer oli neil trummar.

Kuna enamus noortest foorumlastest pole sellest bändist ööd ega mütsi kuulnud siis panen youtube klipi juurde:
https://www.youtube.com/watch?v=GlpjH56iCuY
https://www.youtube.com/watch?v=a3BDXpXAxWA
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.11.2022 22:00:38 vasta tsitaadiga

teine link on siiski turist, mitte pära trust.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serviis
Aeg maha 1p
serviis

liitunud: 21.07.2004




sõnum 06.11.2022 22:01:30 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Eesti esimese punk-rock bändi eestvedaja Vürst Volkonski (kusjuures mees oli üheksakümmnedtatel minu ühe ettevõtte suurklient

Vürst oli toona ka Tartu vana kaubamaja jõepoolses otsas asunud restorani Tarvas suurklient ...
... Ei olnud haruldased kõned Vanemuisest Tarvasesse palvega vaadata kas Vürst on seal ... ja lisasoovitusega - kui ei paista, vaadake ka laudade alla.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 22:30:29 vasta tsitaadiga

NATAS999, Päratust keeleati kohe ära ENSV-s. Nad veiderdasid bändi nimedega. Nad ju said Eest Nõukogude Sotialistiku Vabariigi kultuurimiministeeriumi poolt kohe bänni. Sellest ka jama bändi nimedega
serviis, Tarvasest ei tea ma eriti midagi. Olin kutsikas tol ajal ja mähkmeid roojavaid beebisid Tarvasesse ligi ei lastud.
Kui oled tolle aja mees siis tõenäoliselt mäletad seda Tarvase pronksist fuajee kaunistust?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serviis
Aeg maha 1p
serviis

liitunud: 21.07.2004




sõnum 06.11.2022 23:00:06 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
NATAS999, Päratust keeleati kohe ära ENSV-s. Nad veiderdasid bändi nimedega. Nad ju said Eest Nõukogude Sotialistiku Vabariigi kultuurimiministeeriumi poolt kohe bänni. Sellest ka jama bändi nimedega
serviis, Tarvasest ei tea ma eriti midagi. Olin kutsikas tol ajal ja mähkmeid roojavaid beebisid Tarvasesse ligi ei lastud.
Kui oled tolle aja mees siis tõenäoliselt mäletad seda Tarvase pronksist fuajee kaunistust?

Mis sellega on?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 06.11.2022 23:48:49 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
kusjuures ma ei teadnudki varem, et Hardi Volmer oli neil trummar.


Ma jällegi ei teadnud, et Volkonski Päratrustis oli. Internetist kusagilt mujalt ei leia ka.
Kas saate lingi saad anda?

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 03:30:35 vasta tsitaadiga

serviis, Restorani sisse astudes oli vasakut kätt seinal Elmar Kitse 1965. aastal metallile loodud sgrafiitotehnikas figuraalkompositsioon.
Täna ei suuda ükski resto sellist monumentaalset pannood tellida (maksad segaseks ja pointi pole).
Üks 13 aastat vana Postimehe artikkel ka selle sisu disaini kohta:
https://tartu.postimees.ee/93115/seinatait-maali-ootab-kolimine-voi-kadu

Siin tavalised "papile" maalitud Elmar Kitse teosed:
http://www.haus.ee/?c=teosed&l=et&id=3482&window=1&form=0

von Wu, jep, Volk polnud bändi liige, ta oli vaimne isa. Vaata Telia kordusest pühapäeva õhtu saadet Tartu muusikapäevadest. ETV2 06-11-22
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.11.2022 12:16:53 vasta tsitaadiga

https://www.postimees.ee/7642590/kamina-pilt-televiisoris-pohjustas-paasteametile-valjakutse
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 12:22:51 vasta tsitaadiga

Ei imesta. Kui kodus mingi 77-tolline teler ja seal mingi kamina pilt, siis võibki jääda mulje, et tuba põleb icon_biggrin.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 14:46:14 vasta tsitaadiga

Mingi elukunstnik tegi Selverile Twitteri konto: https://twitter.com/selverkauplused
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 15:48:03 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mingi elukunstnik tegi Selverile Twitteri konto: https://twitter.com/selverkauplused

Hmm.. selle eest voib vist kobeda karistuse saada icon_smile.gif

https://twitter.com/maximakauplused/ icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 17:11:30 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Betamax kirjutas:
Mingi elukunstnik tegi Selverile Twitteri konto: https://twitter.com/selverkauplused

Hmm.. selle eest voib vist kobeda karistuse saada icon_smile.gif

https://twitter.com/maximakauplused/ icon_lol.gif


Ei teagi kas ametlikult karistuse saab. Pigem tsiviilasi kuigi kopsaka kahjunõude võib jah saada.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 17:21:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Meil on lubatud tööl ka pohmellis peaga olla, sest siis tehakse tööd paremini, kuna tahetakse kiiresti koju saada.

Parimat soovides
Natalja

Aga asjal on point sees icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 20:44:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Täname Teid ostu eest! Palume anda tagasisidet vastates (reply) sellele e-mailile, kuidas jäite oma ostuga rahule WeekendShoes e-poest?
Tagasisidet soovime selleks, et saaksime Teile tulevikus pakkuda veelgi paremat teenindust ja kaubavalikut. Oleme tänulikud, kui leiate aega meile vastata! Klientide arvamusi avaldame ilma perekonnanimedeta meie kodulehel. Juhul, kui te seda ei soovi, siis palun märkige see oma kirjas ära.

Mis aasta meil ongi? Firma küsib e-maili vastusega tagasisidet? icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 22:42:21 vasta tsitaadiga

See üldse naljakas koht.
Tahtsin parooli taastada, aga sain meilile parooli taastamise lingi mis saadab meilile parooli taastamise lingi....
Jäin siis surnud ringi icon_lol.gif
Helistasin ja vastati: "tellimiseks ei ole vaja sisse logida"

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 22:48:20 vasta tsitaadiga

ühe korvpalluri perekonnanimi on Ho You Fat icon_smile.gif
https://en.wikipedia.org/wiki/Steeve_Ho_You_Fat
https://twitter.com/i/status/1577508977671393281

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 22:56:23 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:

Ma jällegi ei teadnud, et Volkonski Päratrustis oli. Internetist kusagilt mujalt ei leia ka.
Kas saate lingi saad anda?


Tead, võtsin mainited saate järelvaatamisest lahti ja vaatasin rahulikult üle (saate ajal olid mul külalised Portugalist ja ei saanud korralikult süveneda). Esteks pani saatega mööda. Enne Muusikapäevade saadet oli saade Tähelaev ja Volk ning Volmer olid ETV saatekülalised, muljetasid oma kunagisi koosesinemisi.
Nimelt Propeller ja Päratrust jagasid lava 1979 ühel Insta peol. Esinemine küll, aga Pärastrusti noortel ei olnud oma pille ja ei osanud ka mängida (kuidas saabki osata mängida kui vahendeid pole ja harjutada ei saa). Propelleri mehed siis lahkelt sharesid oma proffessionaalsete muusikute instrumente Päratrusti meestega. Vot see tekitaski minus segaduse ning seda Volkonski meenutas.
Hardi Volmer ütles publikule: Te olete koguaeg arvanud, et me mängime nii sitasti sest meil on nii sitad pillid aga me tõestasime teile, et on ka heade pillidega võimalik mängida sitasti.
Kusjuures seda ma varem ei teadnudki, et Hardi Volmer on diplomeeritud rätsep. Volkonski palus kord Volmerilt, et palun paranda mu pintsak millalgi ära. Mis te arvate, mis oli resultaat?
Volmer: Ei parandanud sest aega ei olnud. Real life oli see, et koguaeg olid kõik tsüklis, bändi rämedatest joomingutest kirjutas hilisem Päratrustist välja kasvanud Turisti liige Mihkel Raud oma raamatus "Musta pori näkku".
Seepärast Mihkel Raud ongi viimased aastakümmned täiskarsklane, parmustus. Tunnistab avalikult et on sopajoodik ja kui pitsi võtaks siis kaks aastat jutti kaineks ei saaks (tema enda sõnad). Samas ütleb, et ei kahetse ühtegi bändiga koos joodud pudelit


viimati muutis liiv 07.11.2022 23:11:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 23:02:34 vasta tsitaadiga

liiv, Nutikad aga ka hulljuged! Kompasid piire. Tegid mussi ja pisut shõud. Aga püüdsid ikka ellu jääda. icon_cool.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 14:09:43 vasta tsitaadiga

Et Volmer on rätsep, olen varem kuulnud isegi, nii et tuleb tuttav ette. Ta vist ise mainis kunagi mingis intervjuus või teadis intervjueerija seda temalt küsida.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 23:03:02 vasta tsitaadiga

Banaanipuhastaja
https://bananacleaner.store/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.11.2022 10:38:49 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 10.11.2022 11:48:10 vasta tsitaadiga

ära tüüta naist banaanipuhastamisega, las seda teeb masin.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2022 15:54:37 vasta tsitaadiga

Kuidas ta puhastab. Lööb läikima?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2022 15:56:34 vasta tsitaadiga

see on ju kunst tuss ju. Banaan on reklaamiks pandud sisse, et liiga ropp ei oleks. icon_idea.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 10.11.2022 15:57:49 vasta tsitaadiga

A mis siin nalja siis pakub kui ei saagi banaane puhastada?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2022 16:54:21 vasta tsitaadiga

Botched Art Restoration in Spain Renders Smiling Statue Unrecognizable
https://www.smithsonianmag.com/smart-news/amateur-restorer-botches-carving-spain-180976271/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 575, 576, 577 ... 658, 659, 660  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.