|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
04.11.2022 10:55:04
|
|
|
Oh, tundub et ei pruugigi olla nali. Selgub, et mandritevahelised ballistilised raketid (ICBM) võivad apogees ära käia isegi 1200km kõrguse kandis.
https://en.wikipedia.org/wiki/Intercontinental_ballistic_missile#Flight_phases
Poleks uskunudki. Ilmselt siis selleks, et trajektoor oleks justnimelt ballistiline (algab maa pealt ja lõpeb maa peal), mitte ei jääks orbiidile tiirutama ("kuku" Maast mööda).
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
04.11.2022 11:28:05
|
|
|
kus kohast see rakett välja lasti, et 760km läbimisel jõudis pea 2000km kõrgusel ära käia ja eeldatavasti ka maha potsatada?
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.11.2022 15:33:49
|
|
|
Ennem oli üle, üle, odav, odav
läheb natue aega mööda----- puudu, puudu, kallis, kallis
Arusaamatu
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
04.11.2022 15:43:37
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
04.11.2022 16:19:14
|
|
|
Jummala igav reede. Muulit kah ei lasta raadiosse mulisema
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
05.11.2022 05:06:42
|
|
|
Sain eile klubis kena naisega tuttavaks. Küsisin peo lõpus numbrit ja sain:
EE257700771001140337
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
05.11.2022 15:41:52
|
|
|
Betamax, aga sõbrake valgusta mind, kus on halbade anekdootide teema?
Sry, ei taha kedagi vihastada. Intelligentse inimesena ma mõistan, et minu lämin on vahepeal ärritav (nagu näiteks Mart Helme, kelle läminaga ka mina Ekre valijana üldjuhul orgasmis ei ole).
Minu terav keel ja lollid väljaütlemised on mulle varemgi näiteks baarikakluste teel probleeme tekitanud. 15 aastat jõusaali on mind vähemalt niipalju aidanud, et üks korralik kiire vasaksirge aitab vahel hädast välja
Siiski, oluline on foorumis see, et kasutajad reeglitest kinni peaksid. Mitte see kui lollina end keegi näitab, üritades teravmeelne olla või kuidas keegi tarka kõikjal teemades üritab panna.
Pika jutu mõte. Seni kuni mõni usin mode märkust ei tee, ei kavatsegi ma taltuda. Lepi olukorraga ;- )
ps. Jagad rahvaga, miks sul see Charlie Chapilini Hitleri pilt on avatariks valitud?
IMHO üks parimaid avatare oli Tanelil aastaid, kus ta õlut kummutas. Naine keelas ära?
viimati muutis liiv 05.11.2022 16:11:24, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
05.11.2022 16:12:52
|
|
|
| Betamax, Tänan viite eest!
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
05.11.2022 16:16:29
|
|
|
Tänan viite eest! My bad ja vabandan avalikult!
Siiski Tanel võiks sõna sekka öelda, miks tema oma kauaaegse avatari ära vahetas
viimati muutis liiv 05.11.2022 16:22:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
05.11.2022 16:43:01
|
|
|
Betamax, Nelli Teatajas ma saaks ehk raha eest kuulutuste rubriigis oma vabanduse välja tuua ja mul erilist usku pole, et HV foorumlased on selle lektüüri fännid.
Ma ei teadnud et supermode oled. Sinu profiilis kirjas: Guru
Kusjuures, sa oled õige mees kellelt küsida. Miks AM välja tulistada? Nagu kohtus, alguses antakse tingimisi. Kes foorumi kasutajatest asjale pihta ei saa siis võiks tulla hoiatus modelt ps abil ja tuua foorumi kasutaja vead välja: ära seda enam nii tee, muidu paneme sind nurka häbenema AM
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
05.11.2022 16:48:04
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| liiv kirjutas: |
| Tänan viite eest! My bad ja vabandan avalikult! |
Kui see pole Postimehe esikaanel, siis pole see avalik. Äärmisel juhul sobib ka Nelli Teataja esikaas. |
nelli teataja esikaanele võid oma dingdongi pildi panna.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
05.11.2022 17:09:47
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Nagu mainitud. Sa oled korduvalt saanud viiteid, kuhu oma anekdoote postitada. |
Ei vaidle vastu. Llihtsalt ei jõua lugeda enamus foorumi teemasid. Üldjuhul loen vabast ajast raamatuid ja enne magama minemist vaatan mõne filmi ära (une arvelt) .
On tõenäoline, et mõni oluline viide läheb mööda. Sestap on ju originaalne, saata kasutajale ps teave tema eksimustest. Oma PS näeb igaüks foorumisse logides kohe, ilma teemasid lappamata, või kuidas?
Aga ma ei saa hetkel noorte slängile pihta. Misasi on: dingdong?
Googeldasin ja lasksin tranlaatoriga ümber. Vaste on meie keeles selline:
DingDong pole teie lühivormingus mobiilivideo tavaline sihtkoht. See on toores, tõeline ja piirideta - kas harjate hambaid kell 8:15 või teete hommikusööki kell 8:39. See on pärit soolestikust, "tule nagu sa", jutuvestmine öeldakse 15 sekundiga. DingDongi elu on seda toredam, kui elate hetkes ja lähete kaugemale, et uurida.
info allikas: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lighthusky.dingdong&hl=et&gl=US
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
05.11.2022 17:20:56
|
|
|
liiv, mis su probleem täpsemalt on? Need viited on antud siin samas teemas mitte kuskil "nurga taga" kuhu sa võib-olla ei vaata. Ja nagu näen, AM pole sa ka saanud ehk siinsamas juhitaksegi tähelepanu, et teema on vales kohas.
AM väljateenimiseks peab ikka natuke vaeva nägema, mingi üksiku teemavälise postituse eest seda ei jagata, korduva rikkumise puhul on jälle arusaadav, et tuleb pisut karmimaid meetmeid rakendada.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
05.11.2022 18:57:34
|
|
|
napoleon, Jumal küll kallid kaasfoorumlased. Nüüd on saag käima tõmmatud ühe minu postitatud anekdoodi pärast vales veerus.
Minul pole mingit probleemi. Kasutaja Betamax juhtis minu tähelepanu anekdootide teemale ja no tõesti, mul on kahe silma vahele jäänud see teema, elu niigi kiire. Vabandasin avalikult ja tänasin teda, et õigele teele juhatas.
Kõik pole nii teravad pliiatsid nagu "napoleonid". Näiteks autistid vms puudega inimesed (kelle hulka minagi ametlikult kuulun) vajavadki rohkem juhendamist. Ei ole vaja põrgata ja ei ole pildil midagi viltu kui inimene küsib.
Kui leiad et ma olen foorumi reegleid rikkunud ja sellega sinu või kellegi kodurahu rikkunud siis meil siin foorumis pole küll demokraaatia (model on alati õigus). Nõua siis moderaatoritelt karmimat teemasid minu suhtes. Et see kasutaja pole kõige kirkam kriit karbis ja selle ja sellepärast tuleb "vitsa anda".
Minu teada on foorum tehtud ost-müügiks, suhtlemiseks ja info vahetamiseks. Kui nüüd kellegi miskit ei meeldi (info vms) siis saab minu teada ebameeldivad postitajad enda jaoks bännida. Ei ole kohustust minu postitust lugeda. Kui administraator leiab, et postitus ei ole reeglitena kohane, läheb post kustutamisele, ülejäänu on subjektiivne mula.
Mina pole kunagi kellegi postituse suhtes arrogantne ja suhtlen kõigiga viisakalt. Need tuhanded foorumlased kellega olen silmast silma kohtunud, üsna tõenäoliselt kinnitavad seda. 75% tehingu tegijatest ei viitsi feedbacki panna (ka mina olen siin süüdi).
Meenub aastast 2007 kõigile tuntud hardcore foorumlane, kellega palju businessi tegime silmast silma. Rõhutan, kõik tehingud alati läbi foorumi (ma never ever ei kuse sinna kust söön). Tegelane ütles peale tehingut: No sa oled ikka uskumatu poohuist (diil olli lihtsalt nii hea tema jaoks aga tema viie sotiga teenisin 2kg)
Kui adminnid leiavad, et see kasutaja ei sobi siia foorumisse siis teevad nad omad järeldused ja otsused.
ps! Ühest minu postitatud anekdoodist kujunes teema täielikuks offtopicuks. Impressive
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007

|
05.11.2022 18:58:35
|
|
|
Noh, liiv sai oma hoiatused, muu raffas ja moded selgituse, miks nii välja kukkus.
Elu läheb edasi.
Rahu, ainult rahu, nagu ühe kirjandusest tuntud tegelase suu kaudu öeldud on.
Teemavälised postid võib ju kustutada, aga samas, keda need segavad?
Elust enesest ja võtke asja huumoriga.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
05.11.2022 19:36:03
|
|
|
| liiv kirjutas: |
Sain eile klubis kena naisega tuttavaks. Küsisin peo lõpus numbrit ja sain:
EE257700771001140337 |
Hea nali elust enesest. Liivi näinud ei ole ja ei tea kas on anekdoot
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
06.11.2022 21:46:19
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Pole keegi sulle ette, taha ega mujale ära pannud. |
Siiani pole keegi huvi tundnud. Kas see on pakkumine?
Teemast. ETV2 just näitas saadet bändi Propeller ajaloost. Eesti esimese punk-rock bändi eestvedaja Vürst Volkonski (kusjuures mees oli üheksakümmnedtatel minu ühe ettevõtte suurklient koos tänaseks kadunud Onu Bellaga - ja ei olnud raali teema), pani teles päris hea killu oma esimese bändi kohta (bändi nimi oli Päratrust, toimis ka nime all Pära Trust):
Vürst bändist : Te olete koguaeg arvanud, et te mängite nii sitasti sest teil on nii sitad pillid. Nüüd me tõestasime rahvale, et ka heade pillidega on võimalik sitasti mängida
ps. kusjuures ma ei teadnudki varem, et Hardi Volmer oli neil trummar.
Kuna enamus noortest foorumlastest pole sellest bändist ööd ega mütsi kuulnud siis panen youtube klipi juurde:
https://www.youtube.com/watch?v=GlpjH56iCuY
https://www.youtube.com/watch?v=a3BDXpXAxWA
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
06.11.2022 22:00:38
|
|
|
teine link on siiski turist, mitte pära trust.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serviis
Aeg maha 1p

liitunud: 21.07.2004
|
06.11.2022 22:01:30
|
|
|
| liiv kirjutas: |
| Eesti esimese punk-rock bändi eestvedaja Vürst Volkonski (kusjuures mees oli üheksakümmnedtatel minu ühe ettevõtte suurklient |
Vürst oli toona ka Tartu vana kaubamaja jõepoolses otsas asunud restorani Tarvas suurklient ...
... Ei olnud haruldased kõned Vanemuisest Tarvasesse palvega vaadata kas Vürst on seal ... ja lisasoovitusega - kui ei paista, vaadake ka laudade alla.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
06.11.2022 22:30:29
|
|
|
NATAS999, Päratust keeleati kohe ära ENSV-s. Nad veiderdasid bändi nimedega. Nad ju said Eest Nõukogude Sotialistiku Vabariigi kultuurimiministeeriumi poolt kohe bänni. Sellest ka jama bändi nimedega
serviis, Tarvasest ei tea ma eriti midagi. Olin kutsikas tol ajal ja mähkmeid roojavaid beebisid Tarvasesse ligi ei lastud.
Kui oled tolle aja mees siis tõenäoliselt mäletad seda Tarvase pronksist fuajee kaunistust?
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serviis
Aeg maha 1p

liitunud: 21.07.2004
|
06.11.2022 23:00:06
|
|
|
| liiv kirjutas: |
NATAS999, Päratust keeleati kohe ära ENSV-s. Nad veiderdasid bändi nimedega. Nad ju said Eest Nõukogude Sotialistiku Vabariigi kultuurimiministeeriumi poolt kohe bänni. Sellest ka jama bändi nimedega
serviis, Tarvasest ei tea ma eriti midagi. Olin kutsikas tol ajal ja mähkmeid roojavaid beebisid Tarvasesse ligi ei lastud.
Kui oled tolle aja mees siis tõenäoliselt mäletad seda Tarvase pronksist fuajee kaunistust? |
Mis sellega on?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
06.11.2022 23:48:49
|
|
|
| liiv kirjutas: |
| kusjuures ma ei teadnudki varem, et Hardi Volmer oli neil trummar. |
Ma jällegi ei teadnud, et Volkonski Päratrustis oli. Internetist kusagilt mujalt ei leia ka.
Kas saate lingi saad anda?
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
07.11.2022 17:11:30
|
|
|
Ei teagi kas ametlikult karistuse saab. Pigem tsiviilasi kuigi kopsaka kahjunõude võib jah saada.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.11.2022 17:21:34
|
|
|
| tsitaat: |
Meil on lubatud tööl ka pohmellis peaga olla, sest siis tehakse tööd paremini, kuna tahetakse kiiresti koju saada.
Parimat soovides
Natalja
|
Aga asjal on point sees
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
07.11.2022 20:44:03
|
|
|
| tsitaat: |
Täname Teid ostu eest! Palume anda tagasisidet vastates (reply) sellele e-mailile, kuidas jäite oma ostuga rahule WeekendShoes e-poest?
Tagasisidet soovime selleks, et saaksime Teile tulevikus pakkuda veelgi paremat teenindust ja kaubavalikut. Oleme tänulikud, kui leiate aega meile vastata! Klientide arvamusi avaldame ilma perekonnanimedeta meie kodulehel. Juhul, kui te seda ei soovi, siis palun märkige see oma kirjas ära. |
Mis aasta meil ongi? Firma küsib e-maili vastusega tagasisidet?
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002

|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
07.11.2022 22:56:23
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
Ma jällegi ei teadnud, et Volkonski Päratrustis oli. Internetist kusagilt mujalt ei leia ka.
Kas saate lingi saad anda? |
Tead, võtsin mainited saate järelvaatamisest lahti ja vaatasin rahulikult üle (saate ajal olid mul külalised Portugalist ja ei saanud korralikult süveneda). Esteks pani saatega mööda. Enne Muusikapäevade saadet oli saade Tähelaev ja Volk ning Volmer olid ETV saatekülalised, muljetasid oma kunagisi koosesinemisi.
Nimelt Propeller ja Päratrust jagasid lava 1979 ühel Insta peol. Esinemine küll, aga Pärastrusti noortel ei olnud oma pille ja ei osanud ka mängida (kuidas saabki osata mängida kui vahendeid pole ja harjutada ei saa). Propelleri mehed siis lahkelt sharesid oma proffessionaalsete muusikute instrumente Päratrusti meestega. Vot see tekitaski minus segaduse ning seda Volkonski meenutas.
Hardi Volmer ütles publikule: Te olete koguaeg arvanud, et me mängime nii sitasti sest meil on nii sitad pillid aga me tõestasime teile, et on ka heade pillidega võimalik mängida sitasti.
Kusjuures seda ma varem ei teadnudki, et Hardi Volmer on diplomeeritud rätsep. Volkonski palus kord Volmerilt, et palun paranda mu pintsak millalgi ära. Mis te arvate, mis oli resultaat?
Volmer: Ei parandanud sest aega ei olnud. Real life oli see, et koguaeg olid kõik tsüklis, bändi rämedatest joomingutest kirjutas hilisem Päratrustist välja kasvanud Turisti liige Mihkel Raud oma raamatus "Musta pori näkku".
Seepärast Mihkel Raud ongi viimased aastakümmned täiskarsklane, parmustus. Tunnistab avalikult et on sopajoodik ja kui pitsi võtaks siis kaks aastat jutti kaineks ei saaks (tema enda sõnad). Samas ütleb, et ei kahetse ühtegi bändiga koos joodud pudelit
viimati muutis liiv 07.11.2022 23:11:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
07.11.2022 23:02:34
|
|
|
liiv, Nutikad aga ka hulljuged! Kompasid piire. Tegid mussi ja pisut shõud. Aga püüdsid ikka ellu jääda.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
08.11.2022 14:09:43
|
|
|
Et Volmer on rätsep, olen varem kuulnud isegi, nii et tuleb tuttav ette. Ta vist ise mainis kunagi mingis intervjuus või teadis intervjueerija seda temalt küsida.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001

|
10.11.2022 10:38:49
|
|
|
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
10.11.2022 11:48:10
|
|
|
ära tüüta naist banaanipuhastamisega, las seda teeb masin.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
10.11.2022 15:54:37
|
|
|
Kuidas ta puhastab. Lööb läikima?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
10.11.2022 15:56:34
|
|
|
see on ju kunst tuss ju. Banaan on reklaamiks pandud sisse, et liiga ropp ei oleks.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
10.11.2022 15:57:49
|
|
|
| A mis siin nalja siis pakub kui ei saagi banaane puhastada?
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|